Výsledky závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
02.03.2019
Místo konání:
Nová Ves areál SKP
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     P    
D12
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 27:54
2. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 33:27 + 5:33
3. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 36:54 + 9:00
4. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 42:06 + 14:12
5. Gajdová Michaela SZP0750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 44:20 + 16:26
6. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 49:26 + 21:32
7. Lošťáková Ela LTP0866 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:55 + 22:01
8. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 50:14 + 22:20
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 50:36 + 22:42
10. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:01 + 24:07
11. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 53:29 + 25:35
12. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 56:10 + 28:16
13. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 56:47 + 28:53
14. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 57:25 + 29:31
15. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:55 + 32:01
16. Kroupa Hana 0070002 C 65:15 + 37:21
D14
4.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 24:51
2. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 25:19 + 0:28
3. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 27:13 + 2:22
4. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 29:16 + 4:25
5. Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:22 + 4:31
6. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 33:53 + 9:02
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 10:43
8. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 39:12 + 14:21
9. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:40 + 20:49
10. Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 46:17 + 21:26
11. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 49:08 + 24:17
12. Kopecká Anna JIL0552 C OK Jilemnice 49:17 + 24:26
13. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 55:09 + 30:18
14. Polewka Julianna 14P0650 C UKS Kometa Gliwice 59:32 + 34:41
15. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 66:04 + 41:13
16. Dziuba Justyna 14P0655 C UKS Kometa Gliwice 78:34 + 53:43
D17
7.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macholdová Tereza VPM0254 A KOS Slavia Plzeň 45:42
2. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:32 + 2:50
3. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 49:31 + 3:49
4. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:08 + 5:26
5. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 51:21 + 5:39
6. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:37 + 5:55
7. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 52:50 + 7:08
8. Čechmánková Anna PGP0452 A SK Praga 54:50 + 9:08
9. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 54:59 + 9:17
10. Tamoseviciute Emilija 0050001 C 55:20 + 9:38
11. Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 55:42 + 10:00
12. Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:49 + 12:07
13. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 59:31 + 13:49
14. HNILICA Jana 0080006 C 59:58 + 14:16
15. Brožková Kateřina TJN0455 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:33 + 14:51
16. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 64:31 + 18:49
17. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 67:29 + 21:47
18. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 68:19 + 22:37
19. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 68:49 + 23:07
20. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 69:02 + 23:20
21. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 69:52 + 24:10
22. Żmij Karolina 14P0452 C UKS Kometa Gliwice 71:36 + 25:54
23. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 74:10 + 28:28
24. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 74:52 + 29:10
25. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 75:51 + 30:09
26. Nyga Julia 14P0252 C UKS Kometa Gliwice 77:27 + 31:45
27. Pogoda Kinga 14P050 C UKS Kometa Gliwice 79:41 + 33:59
28. Janovská Vendula JIL0453 C OK Jilemnice 80:45 + 35:03
29. Adámková Klára JIL0452 C OK Jilemnice 82:26 + 36:44
30. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 83:16 + 37:34
31. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 87:58 + 42:16
32. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 88:32 + 42:50
33. LeĹnicka Agnieszka 2SP0250 C UKS Azymut Dębów . 88:49 + 43:07
34. Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 92:24 + 46:42
35. Polewka Aleksandra 14P0250 C UKS Kometa Gliwice 102:20 + 56:38
36. Chabiera Lena 4HP0350 C UNTS Warszawa 108:24 + 62:42
D20
10.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 68:19
2. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 75:03 + 6:44
3. Lacigová Marie SZP0050 A TJ Slovan Zdravotník Praha 94:20 + 26:01
4. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 95:34 + 27:15
Stoklasová Daniela OSN0055 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D21
13.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 67:46
2. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:43 + 1:57
3. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodní vědy Praha 69:47 + 2:01
4. Nováková Tereza LPU9757 C OK Lokomotiva Pardubice 84:32 + 16:46
5. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 87:57 + 20:11
6. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 89:52 + 22:06
7. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 92:25 + 24:39
8. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 92:51 + 25:05
9. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 99:12 + 31:26
10. Argalášová Kateřina TRI9750 E TJ TŽ Třinec 103:35 + 35:49
11. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 108:50 + 41:04
12. Lisewska Agnieszka 42P1750 C Team360 120:32 + 52:46
13. Nikitchenko Natasza 38P9750 C UKS Orientus Lodz 137:06 + 69:20
14. Ksandrová Marie EKP9262 C VŠTJ Ekonom Praha 151:31 + 83:45
15. Pacek Karolina 2TP8800 C Indywidualny Mazowsze 153:06 + 85:20
Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Mianowska Julia 4HP0150 C UNTS Warszawa DISK
D35
10.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:33
2. Gajdová Kristina SZP7750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 77:24 + 2:51
3. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 80:30 + 5:57
4. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 82:23 + 7:50
5. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 89:53 + 15:20
6. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 93:43 + 19:10
7. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 104:22 + 29:49
8. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 109:26 + 34:53
9. Marszalek Maria 14P7450 C UKS Kometa Gliwice 109:57 + 35:24
10. Kroupa Diana 0070001 C 116:10 + 41:37
11. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 119:58 + 45:25
12. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 124:41 + 50:08
13. Konc Katarzyna 66P7601 C UKS Azymut Pabianice 124:48 + 50:15
14. Ner Monika 1VP8350 C HKS Azymut Mochy 149:06 + 74:33
15. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 175:03 + 100:30
D45
7.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 47:34
2. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 47:56 + 0:22
3. Kašparová Ivana UOL6951 B SOB Olomouc 49:55 + 2:21
4. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 50:57 + 3:23
5. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:24 + 5:50
6. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 59:21 + 11:47
7. HNILICA Sonja 0080002 C 63:09 + 15:35
8. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 77:36 + 30:02
9. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 84:14 + 36:40
D55
6.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:41
2. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 49:54 + 3:13
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 49:59 + 3:18
4. Hrabánková Ilona SSP6250 C SK Stopa Praha 62:51 + 16:10
D65
4.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 60:41
H12
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 25:27
2. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 26:03 + 0:36
3. Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 26:21 + 0:54
4. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 27:03 + 1:36
5. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 27:22 + 1:55
6. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 28:08 + 2:41
7. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 32:07 + 6:40
8. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 34:06 + 8:39
9. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 34:56 + 9:29
10. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 35:09 + 9:42
11. Gajda Petr SZP0900 C TJ Slovan Zdravotník Praha 35:10 + 9:43
12. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 36:30 + 11:03
13. Škorpil Marek SZP0901 C TJ Slovan Zdravotník Praha 36:31 + 11:04
14. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 45:39 + 20:12
15. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 53:58 + 28:31
16. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:23 + 39:56
17. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 78:02 + 52:35
18. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:00 + 61:33
Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H14
5.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 31:19
2. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 33:14 + 1:55
3. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 33:22 + 2:03
4. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:25 + 2:06
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 36:34 + 5:15
6. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 37:22 + 6:03
7. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:24 + 6:05
8. Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 37:36 + 6:17
9. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 37:45 + 6:26
10. Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 38:16 + 6:57
11. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 40:39 + 9:20
12. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:09 + 11:50
13. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 45:33 + 14:14
14. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 46:44 + 15:25
15. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:45 + 18:26
16. Lisiak Adam 38P0500 C UKS Orientus Lodz 50:12 + 18:53
17. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 50:30 + 19:11
18. CupryĹ Amadeusz 1VP0500 C HKS Azymut Mochy 52:52 + 21:33
19. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 55:42 + 24:23
20. Krempiňski Franek 66P7603 C UKS Azymut Pabianice 86:43 + 55:24
H17
10.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia Plzeň 52:40
2. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 53:02 + 0:22
3. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:25 + 0:45
4. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 54:00 + 1:20
5. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 54:10 + 1:30
6. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 55:48 + 3:08
7. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 56:13 + 3:33
8. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 57:09 + 4:29
9. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 59:06 + 6:26
10. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 59:45 + 7:05
11. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:40 + 8:00
12. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 61:47 + 9:07
13. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:38 + 10:58
14. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 71:04 + 18:24
15. Bolehovský Michal VSP0202 C USK Praha 72:27 + 19:47
16. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 73:11 + 20:31
17. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 74:29 + 21:49
18. Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia Plzeň 76:24 + 23:44
19. Kolodziejczyk Úukasz 14P0303 C UKS Kometa Gliwice 76:56 + 24:16
20. Malý Tomáš VRB0414 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 79:07 + 26:27
21. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 84:07 + 31:27
22. Paterek Mikolaj 1VP0300 C HKS Azymut Mochy 86:18 + 33:38
23. HNILICA Hannes 0080004 C 87:53 + 35:13
24. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:36 + 36:56
25. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 89:41 + 37:01
26. Joňczy Jakub 88P0300 C MKS Paulinum Jelenia Góra 91:47 + 39:07
27. Bulawa Filip 14P0202 C UKS Kometa Gliwice 103:22 + 50:42
28. Zaleski Jakub 88P0302 C MKS Paulinum Jelenia Góra 108:08 + 55:28
29. Bartos Zbigniew 38P0300 C UKS Orientus Lodz 115:35 + 62:55
30. Kosík Dan VRB0403 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 117:36 + 64:56
31. Jurczak Szymon 88P0301 C MKS Paulinum Jelenia Góra 123:44 + 71:04
32. Sobiňski Adrian 88P0800 C MKS Paulinum Jelenia Góra 132:55 + 80:15
33. Olszewski Bartlomiej 4HP0200 C UNTS Warszawa 142:08 + 89:28
34. Grobelny Alex 1VP0200 C HKS Azymut Mochy 162:20 + 109:40
H20
14.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:44
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 71:12 + 0:28
3. Šrámek Ondřej KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:44 + 40:00
4. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 118:32 + 47:48
5. Tachezy Jan DOR0102 C OK Dobříš 122:24 + 51:40
6. Neumann Jindřich PVP9900 C VSK Přírodní vědy Praha 143:27 + 72:43
H21
17.20 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 84:28
2. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 86:21 + 1:53
3. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 91:45 + 7:17
4. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 95:37 + 11:09
5. Jaroszek Radoslaw 42P9400 C Team360 95:43 + 11:15
6. FESSELHOFER Roland 0080005 C 98:47 + 14:19
7. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 99:36 + 15:08
8. Kettner Lukáš DCE9400 E KOB Dobřichovice 99:55 + 15:27
9. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 100:46 + 16:18
10. Nožka Radek LPU9005 C OK Lokomotiva Pardubice 102:31 + 18:03
11. Čermák Jan LPU9301 E OK Lokomotiva Pardubice 104:50 + 20:22
12. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 105:43 + 21:15
13. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 107:51 + 23:23
14. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 110:28 + 26:00
15. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 112:00 + 27:32
16. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 112:48 + 28:20
17. Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 C UNTS Warszawa 116:11 + 31:43
18. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 116:16 + 31:48
19. Jirka Jakub VPM7905 E KOS Slavia Plzeň 120:34 + 36:06
20. Neumann Tomáš PVP8900 E VSK Přírodní vědy Praha 120:40 + 36:12
21. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 121:03 + 36:35
22. Skorupa Piotr 86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 126:17 + 41:49
23. Fiala Petr LPU8701 B OK Lokomotiva Pardubice 128:42 + 44:14
24. Paszynski Piotr 38P8100 C UKS Orientus Lodz 130:26 + 45:58
25. Moszkowicz Pawel 41P6700 C WKS Wawel Kraków 131:09 + 46:41
26. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 133:14 + 48:46
27. Topolovský Stanislav YBM8130 C Klub turistů a lyžařů Brno 140:05 + 55:37
28. Lenczowski Jan 0060001 C 142:57 + 58:29
29. Huba Karol 2SP0000 C UKS Azymut Dębów . 151:24 + 66:56
30. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 163:36 + 79:08
31. Kruk Michal 2SP9900 C UKS Azymut Dębów . 168:35 + 84:07
32. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 171:56 + 87:28
33. Seidel Nikodem 1VP0100 C HKS Azymut Mochy 185:36 + 101:08
34. CupryĹ Gracjan 1VP0101 C HKS Azymut Mochy 201:41 + 117:13
Kucharczyk Jakub 14P0101 C UKS Kometa Gliwice DISK
Michalak Kacper 4HP0100 C UNTS Warszawa DISK
Neumann Vojtěch PVP9400 E VSK Přírodní vědy Praha DISK
Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
Tojnar Jan LIV6701 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
H35
13.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 75:11
2. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 78:35 + 3:24
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 85:06 + 9:55
4. Navrátil Rostislav TRI6601 A TJ TŽ Třinec 86:25 + 11:14
5. Walicki Rafal 1VP7800 C HKS Azymut Mochy 95:17 + 20:06
6. Nowak Remigiusz 97P7200 C KS Hades Poznaň 96:00 + 20:49
7. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 97:31 + 22:20
8. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:20 + 35:09
9. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 110:50 + 35:39
10. Zaworonek Rafal 41P7400 C WKS Wawel Kraków 117:21 + 42:10
11. Sokalski Dariusz 0098401 C AYS WAT Warszawa 122:08 + 46:57
12. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 122:24 + 47:13
13. Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 130:47 + 55:36
14. Gorczyca Jacek 97P7100 C KS Hades Poznaň 134:49 + 59:38
15. Krempiňski Piotr 66P7600 C UKS Azymut Pabianice 136:59 + 61:48
16. Michalak Tomasz 4HP6900 C UNTS Warszawa 139:45 + 64:34
17. Bergier Tomasz 41P7200 C WKS Wawel Kraków 145:17 + 70:06
18. Marszalek Waldemar 14P7400 C UKS Kometa Gliwice 151:36 + 76:25
19. Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 173:50 + 98:39
Żmij Jacek 3LP7500 C The Vipers DISK
H45
12.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 67:55
2. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 71:04 + 3:09
3. Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 75:32 + 7:37
4. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:31 + 8:36
5. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 76:35 + 8:40
6. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 77:17 + 9:22
7. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 80:53 + 12:58
8. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 81:10 + 13:15
9. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 88:02 + 20:07
10. Hnilica Thomas 0080001 C 88:05 + 20:10
11. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 91:44 + 23:49
12. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 91:45 + 23:50
13. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 93:43 + 25:48
14. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 94:22 + 26:27
15. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 95:32 + 27:37
16. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:40 + 28:45
17. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 102:42 + 34:47
18. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 103:12 + 35:17
19. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 111:38 + 43:43
20. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 143:00 + 75:05
H55
9.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:04
2. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 62:53 + 7:49
3. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 75:24 + 20:20
4. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 76:44 + 21:40
5. Kozlowski Jacek 0030001 C 76:45 + 21:41
6. Niessner Piotr 41P6300 C WKS Wawel Kraków 78:57 + 23:53
7. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:41 + 25:37
8. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 83:14 + 28:10
9. Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 90:19 + 35:15
10. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 91:57 + 36:53
11. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 94:05 + 39:01
12. Wierciňski Piotr 2UP5600 C MKS Metalowiec úódÜ 102:29 + 47:25
13. Polewski Dariusz 2AP6100 C Jedynka Zdzieszowice 126:54 + 71:50
Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Opletal Jaroslav HAV6200 C OB Havířov DISK
Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov DISK
H65
7.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk SZP5200 C TJ Slovan Zdravotník Praha 42:42
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 44:25 + 1:43
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 53:56 + 11:14
4. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 56:23 + 13:41
5. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 57:52 + 15:10
6. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 61:59 + 19:17
7. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 62:54 + 20:12
8. Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 71:45 + 29:03
H75
6.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 64:20
2. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha 130:26 + 66:06
P
6.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 37:33
2. Moravec Jiří 0040001 C 41:14 + 3:41
3. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 50:13 + 12:40
4. Němec David LPM0504 C OK Lokomotiva Plzeň 52:12 + 14:39
5. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:45 + 15:12
6. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 53:52 + 16:19
7. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 57:11 + 19:38
8. Reichl Tomáš SSP0100 C SK Stopa Praha 59:52 + 22:19
9. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 63:26 + 25:53
10. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 74:02 + 36:29
11. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 74:15 + 36:42
12. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:35 + 38:02
13. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 79:05 + 41:32
14. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 81:41 + 44:08