Výsledky závodu: Zimní kotár

Datum:
17.11.2018
Místo konání:
Šubířov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Slámova louže, 1 : 5000, ekv. 2,5m
Ředitel závodu:
Grepl Ladislav - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Navrátil Václav - R3
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 149 závodníků. Počasí bylo sice slunečné, ale chladné - teplota byla kolem 0°C.
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 14:05
2. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 15:36 + 1:31
3. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 18:21 + 4:16
4. Zapletalová Anna KON C KOB Konice 22:39 + 8:34
5. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 34:29 + 20:24
6. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 36:59 + 22:54
Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
D14
2.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 15:39
2. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 16:48 + 1:09
3. Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 19:39 + 4:00
4. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 20:26 + 4:47
5. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 23:45 + 8:06
6. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 26:56 + 11:17
7. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 30:12 + 14:33
8. Hájková Michaela KON0787 C KOB Konice 34:13 + 18:34
9. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 40:38 + 24:59
10. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 41:07 + 25:28
11. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 41:43 + 26:04
12. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 44:23 + 28:44
D18
3.60 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 36:56
2. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 37:25 + 0:29
3. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 38:22 + 1:26
4. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 40:00 + 3:04
5. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 41:21 + 4:25
5. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 41:21 + 4:25
Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk DISK
D19
4.20 km, 110 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 33:56
2. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 37:28 + 3:32
3. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 37:38 + 3:42
4. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 37:57 + 4:01
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 39:16 + 5:20
6. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 45:00 + 11:04
7. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 48:08 + 14:12
8. Richterová Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 54:51 + 20:55
9. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 83:25 + 49:29
Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
D35
4.00 km, 110 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 38:25
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 42:27 + 4:02
3. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 42:37 + 4:12
4. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 42:58 + 4:33
5. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 43:00 + 4:35
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 43:46 + 5:21
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 44:44 + 6:19
8. Zenčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 46:49 + 8:24
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 47:23 + 8:58
10. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 50:14 + 11:49
11. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 50:41 + 12:16
12. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 51:44 + 13:19
13. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 52:42 + 14:17
14. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 52:55 + 14:30
15. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 53:04 + 14:39
16. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 53:39 + 15:14
17. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 56:32 + 18:07
18. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 58:31 + 20:06
19. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 58:40 + 20:15
20. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 58:43 + 20:18
21. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 63:05 + 24:40
22. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 63:36 + 25:11
23. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:17 + 32:52
24. Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 76:45 + 38:20
Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
MS Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 47:02 + 8:37
H10
1.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 13:22
2. Koutný Ondřej JPV C Oddíl OS SK Prostějov 13:50 + 0:28
3. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 17:05 + 3:43
4. Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 18:56 + 5:34
5. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 20:43 + 7:21
6. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 22:16 + 8:54
7. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 41:09 + 27:47
H14
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 20:28
2. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 21:36 + 1:08
3. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 23:50 + 3:22
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 23:52 + 3:24
5. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 27:44 + 7:16
6. Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 31:36 + 11:08
7. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 33:29 + 13:01
H18
4.20 km, 110 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 31:49
2. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 32:20 + 0:31
3. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 32:24 + 0:35
4. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 41:34 + 9:45
5. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 44:20 + 12:31
6. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 44:48 + 12:59
H19
5.70 km, 140 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 35:41
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 36:29 + 0:48
3. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 36:58 + 1:17
4. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 37:10 + 1:29
5. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 37:26 + 1:45
6. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 38:50 + 3:09
7. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 39:50 + 4:09
8. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 41:00 + 5:19
9. Ježek Tomáš ASU8419 C Magnus Orienteering 42:04 + 6:23
10. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 44:18 + 8:37
11. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 44:27 + 8:46
12. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 45:09 + 9:28
13. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 47:50 + 12:09
14. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 48:03 + 12:22
15. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 51:20 + 15:39
16. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 52:52 + 17:11
17. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 59:25 + 23:44
18. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 65:59 + 30:18
H35
4.50 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 38:14
2. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 38:16 + 0:02
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 42:33 + 4:19
4. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 44:37 + 6:23
5. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 45:33 + 7:19
6. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 45:40 + 7:26
7. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 46:16 + 8:02
8. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 47:04 + 8:50
9. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 50:19 + 12:05
10. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 50:45 + 12:31
11. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 50:58 + 12:44
12. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 52:46 + 14:32
13. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 59:34 + 21:20
14. Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 106:36 + 68:22
Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering DISK
H50
3.10 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 22:59
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 24:02 + 1:03
3. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 27:54 + 4:55
4. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 27:59 + 5:00
5. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 29:42 + 6:43
6. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 34:01 + 11:02
7. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 34:53 + 11:54
8. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:08 + 13:09
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 40:44 + 17:45
HDR
1.80 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zapletal David KONXXYX C KOB Konice 18:21
2. Šestáková Tereza UOL C SOB Olomouc 21:02 + 2:41
3. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 21:57 + 3:36
4. Kopecký Jan JPV C Oddíl OS SK Prostějov 22:45 + 4:24
5. Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 23:46 + 5:25
6. Hájková Zuzana KON C KOB Konice 26:17 + 7:56
7. Konečný Šimon KONXXXZ C KOB Konice 26:38 + 8:17
8. Bída Ondřej UOL C SOB Olomouc 27:19 + 8:58
9. Střída Antonín 6YC0900 C Neregistrovaní 28:26 + 10:05
10. Fišnar Jakub ASU C Magnus Orienteering 30:34 + 12:13
11. Grulich Adam KON C KOB Konice 31:58 + 13:37
12. Fišnar Matyáš ASU C Magnus Orienteering 34:11 + 15:50
13. Bradáčová Žaneta ASU C Magnus Orienteering 37:42 + 19:21
14. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 38:18 + 19:57
P
2.40 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutný Pavel JPV C Oddíl OS SK Prostějov 20:04
2. Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 26:05 + 6:01
3. Krampla Michal 2FX0300 C TTC Olomouc 29:56 + 9:52
4. Krampla Tomáš 2FX6600 C TTC Olomouc 30:00 + 9:56
5. Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 42:13 + 22:09
6. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 43:34 + 23:30
7. Možný Šimon PVP0800 C VSS Přírodověda Praha 46:28 + 26:24
8. Zifčáková Miroslava 4HC8751 C PSÍ TÝM 58:56 + 38:52
9. Lindsay Madylin UOL C SOB Olomouc 80:03 + 59:59
10. Vackovi NNN0667 C Neregistrovaní 83:30 + 63:26
11. Zifčák Robin 4HC7900 C PSÍ TÝM 85:03 + 64:59