Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renská Adéla | SNA0951 | C | TJ START Náchod | 14:54 | |
2. | Macháčková Lucie | SHK1155 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:08 | + 0:14 |
3. | Jórová Kristýna | SJC1052 | C | Sportcentrum Jičín | 20:58 | + 6:04 |
4. | Buďárková Natálie | VRL1052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:31 | + 6:37 |
5. | Kroupová Anna | LPU1154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:04 | + 8:10 |
6. | Kuříková Markéta | STH1052 | C | SK Studenec | 23:37 | + 8:43 |
7. | Lepšová Julie | SRK1152 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 23:39 | + 8:45 |
8. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:55 | + 9:01 |
9. | Vondrušková Jitka | SHK0956 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:54 | + 10:00 |
10. | Macháčková Eliška | LPU1153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:16 | + 11:22 |
11. | Linderová Ema | PHK1059 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:43 | + 11:49 |
12. | Vítková Eliška | PHK1056 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:24 | + 12:30 |
13. | Stryková Zuzana | LPU1351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:48 | + 13:54 |
14. | Zitková Markéta | LPU1251 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:55 | + 24:01 |
Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:13 | |
2. | Macháčková Tereza | LPU0951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:43 | + 0:30 |
3. | Havrdová Selina | SJC0950 | C | Sportcentrum Jičín | 13:18 | + 1:05 |
4. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | C | Sportcentrum Jičín | 13:25 | + 1:12 |
5. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:56 | + 1:43 |
6. | Suchardová Ella | JIL0951 | C | OK Jilemnice | 14:19 | + 2:06 |
7. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:38 | + 2:25 |
8. | Netopilová Simona | VAM0950 | C | OB Vamberk | 15:31 | + 3:18 |
9. | Jelínková Eva | PHK0953 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:38 | + 3:25 |
10. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 17:49 | + 5:36 |
11. | Buďárková Laura | STH1051 | C | SK Studenec | 19:30 | + 7:17 |
12. | Švíglerová Anna | LPU0952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:38 | + 8:25 |
13. | Macková Gita | LPU0961 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:47 | + 8:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Vendula | PHK0777 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:06 | |
1. | Malá Anežka | JIL0751 | B | OK Jilemnice | 13:06 | |
3. | Podlešáková Monika | PHK0752 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:53 | + 0:47 |
4. | Hanušová Markéta | VRL0852 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:36 | + 1:30 |
5. | Havrdová Sheila | SJC0750 | B | Sportcentrum Jičín | 14:41 | + 1:35 |
6. | Chrástová Barbora | STH0851 | C | SK Studenec | 14:49 | + 1:43 |
7. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:03 | + 1:57 |
8. | Pipková Karolína | LPU0756 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:14 | + 2:08 |
9. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | B | OK Slavia Hradec Králové | 15:17 | + 2:11 |
10. | Tichá Alexandra | LPU0757 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:21 | + 2:15 |
11. | Netuková Anežka | SHK0750 | B | OK Slavia Hradec Králové | 15:39 | + 2:33 |
12. | Čapková Markéta | PHK0850 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:42 | + 2:36 |
13. | Votočková Amélie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 15:58 | + 2:52 |
14. | Lepšová Lucie | SRK0951 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:41 | + 3:35 |
15. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:59 | + 4:53 |
16. | Bulušková Barbora | STH0750 | C | SK Studenec | 18:38 | + 5:32 |
17. | Kynčlová Anna | JIL0852 | C | OK Jilemnice | 18:44 | + 5:38 |
18. | Hamáčková Táňa | STH0754 | C | SK Studenec | 19:49 | + 6:43 |
19. | Klímová Anna | JIL0752 | C | OK Jilemnice | 20:38 | + 7:32 |
19. | Málková Michaela | PHK0853 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:38 | + 7:32 |
21. | Zitková Andrea | LPU0751 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 20:47 | + 7:41 |
22. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:48 | + 7:42 |
23. | Šnokhousová Johanka | SJC0851 | C | Sportcentrum Jičín | 20:49 | + 7:43 |
24. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:59 | + 7:53 |
25. | Hamáčková Šárka | STH0852 | C | SK Studenec | 21:35 | + 8:29 |
26. | Kunartová Dominika | PHK0888 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:18 | + 9:12 |
27. | Dvořáková Johanka | VRL0853 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:49 | + 12:43 |
28. | Ježková Barbora | PHK0755 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:54 | + 13:48 |
29. | Linderová Anna | PHK0852 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:51 | + 40:45 |
Dominová Julie | LPU0857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Pavlová Karolína | STH0752 | C | SK Studenec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwengerová Anna | SRK0851 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 10:43 | |
2. | Janáčková Michaela | LPU0759 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 11:29 | + 0:46 |
3. | Závodná Zuzana | LTU0750 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:08 | + 3:25 |
4. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:18 | + 11:35 |
5. | Němcová Kateřina | ZAM0852 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 22:22 | + 11:39 |
6. | Imrišková Natálie | LTU0751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:16 | + 12:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | A | OK 99 Hradec Králové | 9:36 | |
2. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 11:29 | + 1:53 |
3. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 11:41 | + 2:05 |
4. | Rážová Aneta | PHK0662 | B | OK 99 Hradec Králové | 11:56 | + 2:20 |
5. | Haasová Klára | LPU0655 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:00 | + 2:24 |
6. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 12:04 | + 2:28 |
7. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:17 | + 2:41 |
8. | Tomášová Anna | SRK0554 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:24 | + 2:48 |
8. | Matěásková Šárka | JIL0551 | A | OK Jilemnice | 12:24 | + 2:48 |
10. | Kopecká Anna | JIL0552 | B | OK Jilemnice | 12:31 | + 2:55 |
11. | Sádovská Anežka | LPU0562 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:00 | + 3:24 |
12. | Hammová Linda | KOR0650 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 13:07 | + 3:31 |
13. | Cejpková Karolína | SRK0552 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:15 | + 3:39 |
14. | Výchová Veronika | KOR0550 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 13:24 | + 3:48 |
15. | Smisitelová Elena | KOR0551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 13:35 | + 3:59 |
16. | Košková Martina | SHK0652 | B | OK Slavia Hradec Králové | 13:36 | + 4:00 |
17. | Malínská Nela | SJC0650 | B | Sportcentrum Jičín | 13:38 | + 4:02 |
18. | Kopecká Martina | PHK0555 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:58 | + 4:22 |
19. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:20 | + 4:44 |
20. | Zurynková Jana | PHK0553 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:00 | + 5:24 |
21. | Losmanová Natálie | LPU0565 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:02 | + 5:26 |
22. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:24 | + 5:48 |
23. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | C | OB Vamberk | 15:25 | + 5:49 |
24. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 15:27 | + 5:51 |
25. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | C | K.O.B. Choceň | 15:28 | + 5:52 |
26. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | B | OK 99 Hradec Králové | 16:35 | + 6:59 |
27. | Chrtková Anežka | PHK0658 | B | OK 99 Hradec Králové | 16:36 | + 7:00 |
28. | Krummerová Veronika | CHC0652 | C | K.O.B. Choceň | 18:03 | + 8:27 |
29. | Hylmarová Zuzana | ZAM0553 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 18:23 | + 8:47 |
30. | Dostálová Barbora | VRL0553 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:40 | + 9:04 |
31. | Štěrbová Agáta | SHK0656 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:40 | + 12:04 |
32. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:51 | + 13:15 |
33. | Rybínová Vendula | KOR0651 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:40 | + 15:04 |
34. | Buďárková Eliška | VRL0554 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:31 | + 16:55 |
Skořepová Lucie | LPU0657 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Holcová Nikola | LPU0660 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Marie | VRL0651 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:47 | |
2. | Voláková Viktorie | BRU0651 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 17:26 | + 0:39 |
3. | Hanlová Nikola | SRK0553 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:34 | + 0:47 |
4. | Kynclová Andrea | LTU0651 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:48 | + 1:01 |
5. | Pešanová Valerie | LTU0650 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:29 | + 1:42 | |
6. | Šlesingerová Sára | KUO0551 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 19:25 | + 2:38 |
7. | Baťová Kateřina | LPU0654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:38 | + 27:51 |
Mužná Emílie | SJC0554 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 11:44 | |
2. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | A | OK Jilemnice | 12:39 | + 0:55 |
2. | Brožková Tereza | KUO0451 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 12:39 | + 0:55 |
4. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:04 | + 1:20 |
5. | Čapková Anna | PHK0451 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:06 | + 1:22 |
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:22 | + 1:38 |
7. | Adámková Klára | JIL0452 | B | OK Jilemnice | 13:27 | + 1:43 |
8. | Chvátilová Johana | PHK0450 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:55 | + 2:11 |
9. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:58 | + 2:14 |
10. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:03 | + 2:19 |
11. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:06 | + 2:22 |
12. | Suchá Simona | SHK0351 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:15 | + 2:31 |
13. | Licková Štěpánka | LTU0452 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:17 | + 2:33 |
14. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:31 | + 2:47 |
15. | Janovská Vendula | JIL0453 | B | OK Jilemnice | 14:48 | + 3:04 |
16. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:23 | + 3:39 |
17. | Hošková Kateřina | LTU0451 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:43 | + 3:59 |
18. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:51 | + 4:07 |
19. | Kološová Veronika | LPU0351 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:55 | + 4:11 |
20. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 16:04 | + 4:20 |
21. | Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:12 | + 4:28 |
21. | Vrábelová Hana | PHK0454 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:12 | + 4:28 |
23. | Vodičková Johana | LPU0354 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:38 | + 4:54 |
24. | Junková Anna | LTU0453 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:41 | + 5:57 |
25. | Brumlichová Kristýna | NPA0351 | C | SK LOB Nová Paka | 18:10 | + 6:26 |
26. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:56 | + 15:12 |
Gazdová Hedvika | JIL0456 | C | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | A | OK 99 Hradec Králové | 11:52 | |
2. | Raková Petra | SHK0251 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:03 | + 1:11 |
3. | Kosová Tereza | PHK0151 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:29 | + 1:37 |
4. | Kejmarová Jana | STH0152 | A | SK Studenec | 13:45 | + 1:53 |
5. | Brožková Lucie | KUO0151 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 14:10 | + 2:18 |
5. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | B | OK Jilemnice | 14:10 | + 2:18 |
7. | Nováková Světlana | NPA0151 | A | SK LOB Nová Paka | 14:14 | + 2:22 |
8. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | A | Sportcentrum Jičín | 14:21 | + 2:29 |
9. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 15:35 | + 3:43 |
10. | Hamáčková Eliška | STH0153 | B | SK Studenec | 15:36 | + 3:44 |
11. | Kovářová Jana | LPU0251 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:51 | + 6:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:58 | ||
2. | Nováková Markéta | KUO0099 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 16:04 | + 0:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:40 | 8227 | |
2. | Procházková Klára | LPU9451 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:42 | + 0:02 | 8207 |
3. | Fenclová Marta | LPU7667 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:43 | + 0:03 | 8197 |
4. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 13:52 | + 0:12 | 8107 |
5. | Nováková Zuzana | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 13:56 | + 0:16 | 8067 |
6. | Martanová Lea | VLI0555 | A | Slavia Liberec orienteering | 13:59 | + 0:19 | 8037 |
6. | Benešová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 13:59 | + 0:19 | 8037 |
8. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:11 | + 0:31 | 7917 |
9. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:26 | + 0:46 | 7767 |
10. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | R | Sportcentrum Jičín | 14:32 | + 0:52 | 7707 |
11. | Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:33 | + 0:53 | 7697 |
12. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 15:04 | + 1:24 | 7388 |
13. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:13 | + 1:33 | 7298 |
14. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:34 | + 1:54 | 7088 |
15. | Panchártková Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:44 | + 2:04 | 6988 |
16. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | C | K.O.B. Choceň | 16:00 | + 2:20 | 6828 |
17. | Jebavá Lucie | STH9251 | C | SK Studenec | 16:04 | + 2:24 | 6788 |
18. | Jiřištová Klára | JIL9052 | C | OK Jilemnice | 16:17 | + 2:37 | 6658 |
19. | Hrnčířová Magda | STH0051 | A | SK Studenec | 16:45 | + 3:05 | 6378 |
20. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:57 | + 3:17 | 6259 |
21. | Palasová Petra | SJC8658 | C | Sportcentrum Jičín | 16:59 | + 3:19 | 6239 |
22. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 17:05 | + 3:25 | 6179 |
23. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OB Vamberk | 17:11 | + 3:31 | 6119 |
24. | Novotná Jana | PHK8756 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:21 | + 4:41 | 5419 |
25. | Šádková Lucie | PHK9654 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:02 | + 5:22 | 5010 |
26. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:15 | + 5:35 | 4880 |
27. | Potočková Hana | KUO9051 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 19:17 | + 5:37 | 4860 |
28. | Langrová Anna | SHK9753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:18 | + 5:38 | 4850 |
29. | Netíková Martina | DOB9350 | C | KOB Dobruška | 19:29 | + 5:49 | 4740 |
30. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:47 | + 6:07 | 4560 |
31. | Vrbatová Petra | HOS8551 | C | TJ Tatran Hostinné | 19:51 | + 6:11 | 4520 |
32. | Ondrová Kateřina | STH | SK Studenec | 20:42 | + 7:02 | ||
33. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 21:26 | + 7:46 | 3571 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polzerová Lenka | LTU9051 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 12:26 | |||
2. | Koutná Hana | PHK9651 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:51 | + 1:25 | 3236 |
3. | Horká Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 14:14 | + 1:48 | 3153 |
4. | Peremská Dana | SRK9351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:04 | + 2:38 | 2972 |
5. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 15:32 | + 3:06 | 2871 |
6. | Andělová Ivana | LTU8550 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:33 | + 3:07 | 2867 |
7. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 15:35 | + 3:09 | 2860 |
8. | Dubská Veronika | xxx | xxx | 16:52 | + 4:26 | ||
9. | Müllerová Petra | BZP9050 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 18:29 | + 6:03 | 2231 |
10. | Khýnová Radka | DOB8750 | C | KOB Dobruška | 23:47 | + 11:21 | 1081 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:56 | |
2. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | C | Sportcentrum Jičín | 15:53 | + 0:57 |
3. | Suchá Eva | SHK7851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:55 | + 0:59 |
3. | Podlipná Veronika | SJC8152 | C | Sportcentrum Jičín | 15:55 | + 0:59 |
5. | Jiranová Kateřina | PHK8359 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:13 | + 1:17 |
6. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:21 | + 1:25 |
7. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:33 | + 1:37 |
8. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 16:54 | + 1:58 |
9. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:05 | + 2:09 |
10. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 17:09 | + 2:13 |
11. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:15 | + 2:19 |
12. | Kunartová Lenka | PHK7852 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:21 | + 2:25 |
13. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 17:54 | + 2:58 |
14. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:14 | + 3:18 |
15. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:25 | + 3:29 |
16. | Šaldová Jana | JIL7555 | C | OK Jilemnice | 18:54 | + 3:58 |
17. | Sýkorová Zuzana | PHK7950 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:09 | + 4:13 |
18. | Jiroutová Eva | SNA8051 | C | TJ START Náchod | 19:18 | + 4:22 |
19. | Melounková Lucie | 0080001 | 008-PHK | 19:36 | + 4:40 | |
20. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:58 | + 5:02 |
21. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:13 | + 5:17 |
22. | Renská Lenka | SNA8053 | C | TJ START Náchod | 20:55 | + 5:59 |
23. | Drhlíková Markéta | VAM8250 | C | OB Vamberk | 26:21 | + 11:25 |
Stolinová Lenka | DOB8158 | C | KOB Dobruška | DISK | ||
Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | DISK | ||
Šolcová Hana | LPU7954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Eva | STH7753 | C | SK Studenec | 14:31 | |
2. | Dvořáková Zuzana | LPU7559 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:59 | + 0:28 |
3. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:03 | + 0:32 |
4. | Kokaislová Eva | LPU7956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:14 | + 0:43 |
5. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 15:35 | + 1:04 |
6. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 15:53 | + 1:22 |
7. | Šedivá Petra | NPA7751 | C | SK LOB Nová Paka | 16:23 | + 1:52 |
8. | Petrásová Simona | LPU7556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:24 | + 1:53 |
9. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OB Vamberk | 16:30 | + 1:59 |
10. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:45 | + 2:14 |
11. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 16:50 | + 2:19 |
12. | Štefanová Klára | STH7752 | C | SK Studenec | 16:54 | + 2:23 |
13. | Stryková Kateřina | LPU7855 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:13 | + 2:42 |
14. | Kodytková Karolína | SHK7750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:14 | + 2:43 |
15. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:16 | + 2:45 |
16. | Matěásková Eva | JIL7651 | C | OK Jilemnice | 17:22 | + 2:51 |
17. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:27 | + 2:56 |
18. | Zitková Radka | LPU7958 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:09 | + 3:38 |
19. | Podlešáková Markéta | NNN | Neregistrovaní | 18:12 | + 3:41 | |
20. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:22 | + 4:51 |
21. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 19:29 | + 4:58 |
22. | Zurynková Iva | PHK7650 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:54 | + 5:23 |
23. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:22 | + 5:51 |
24. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:02 | + 7:31 |
25. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 22:35 | + 8:04 |
26. | Krummerová Martina | CHC7854 | C | K.O.B. Choceň | 26:55 | + 12:24 |
Müllerová Marie | KOR7650 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 15:40 | |
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 15:44 | + 0:04 |
3. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 15:53 | + 0:13 |
4. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 17:12 | + 1:32 |
5. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:05 | + 2:25 |
6. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:08 | + 2:28 |
7. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | C | SK LOB Nová Paka | 18:45 | + 3:05 |
8. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:50 | + 3:10 |
9. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 21:42 | + 6:02 |
10. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:37 | + 8:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 13:35 | |
2. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:57 | + 1:22 |
3. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 16:14 | + 2:39 |
4. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 16:31 | + 2:56 |
5. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:51 | + 3:16 |
6. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:21 | + 3:46 |
7. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 17:24 | + 3:49 |
8. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:07 | + 4:32 |
9. | Šodorová Magda | 0070001 | 007-ner | 18:19 | + 4:44 | |
10. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OB Vamberk | 18:44 | + 5:09 |
11. | Koutná Alena | PHK7052 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:49 | + 5:14 |
12. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 20:59 | + 7:24 |
13. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:54 | + 11:19 |
Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | C | OK Jilemnice | 11:19 | |
2. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:49 | + 1:30 |
3. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:11 | + 1:52 |
4. | Vlachová Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:57 | + 2:38 |
5. | Šabatová Jana | SRK6853 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:19 | + 3:00 |
6. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:03 | + 3:44 |
7. | Kokrdová Věra | PHK6450 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:05 | + 4:46 |
8. | Vodičková Lenka | LPU7357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:07 | + 4:48 |
9. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:18 | + 4:59 |
10. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:44 | + 6:25 |
11. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 17:51 | + 6:32 |
12. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:59 | + 6:40 |
13. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:50 | + 7:31 |
14. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 19:26 | + 8:07 |
15. | Hančová Hana | VRL5652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:18 | + 8:59 |
16. | Pannyová Pavla | LTU6550 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:34 | + 9:15 |
17. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:01 | + 12:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Marcela | PHK6852 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:16 | |
2. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OB Vamberk | 14:43 | + 0:27 |
3. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 15:38 | + 1:22 |
4. | Stodůlková Lenka | 0040001 | 004-Lenka Stodůlková | 16:38 | + 2:22 | |
5. | Müllerová Zorka | BZP6750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 16:45 | + 2:29 |
6. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:59 | + 3:43 |
7. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:03 | + 3:47 |
8. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:10 | + 3:54 |
9. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:40 | + 4:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lehárová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:14 | |
2. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:14 | + 1:00 |
3. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:00 | + 1:46 |
4. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:06 | + 2:52 |
5. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:12 | + 2:58 |
6. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:30 | + 3:16 |
7. | Jiřištová Hana | JIL6052 | C | OK Jilemnice | 17:10 | + 3:56 |
8. | Tichá Jiřina | DOB6050 | C | KOB Dobruška | 17:42 | + 4:28 |
9. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 17:50 | + 4:36 |
10. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 18:11 | + 4:57 |
11. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 18:55 | + 5:41 |
12. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:20 | + 7:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:35 | |
2. | Dusílková Marie | SRK5752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:54 | + 0:19 |
3. | Remešová Alena | DOB6150 | C | KOB Dobruška | 16:04 | + 0:29 |
4. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 16:40 | + 1:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:26 | |
2. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 16:27 | + 2:01 |
3. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 17:22 | + 2:56 |
4. | Lennerová Eva | LPU5653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:24 | + 3:58 |
5. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:27 | + 4:01 |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:27 | + 6:01 |
7. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 20:47 | + 6:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 14:25 | |
2. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 14:26 | + 0:01 |
3. | Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:49 | + 10:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:13 | |
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:21 | + 1:08 |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:16 | + 8:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirout Vilém | SNA1001 | C | TJ START Náchod | 14:01 | |
2. | Šíma Antonín | SRK1001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:08 | + 1:07 |
3. | Kobík Kryštof | LTU0901 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:11 | + 1:10 |
4. | Renský Matěj | SNA0903 | C | TJ START Náchod | 16:35 | + 2:34 |
5. | Semerád Vít | LPU0906 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:40 | + 2:39 |
6. | Košťál Antonín | SHK1004 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:43 | + 3:42 |
7. | Jirout Jáchym | SNA1201 | C | TJ START Náchod | 18:06 | + 4:05 |
8. | Sedláček Benedikt | KOR0902 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:25 | + 4:24 |
9. | Domin Ondřej | LPU1103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:17 | + 5:16 |
10. | Seidl Josef | LTU1100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:24 | + 5:23 | |
11. | Macek Dan | LPU1104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:35 | + 9:34 |
12. | Potůček Josef | LPU1102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:14 | + 26:13 |
Chrtek Jan | PHK1100 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Polák Vlastimil | VRL1001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Ticháček Jáchym | SJC1004 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 10:28 | |
2. | Novotný Vít | PHK0901 | C | OK 99 Hradec Králové | 10:45 | + 0:17 |
2. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 10:45 | + 0:17 |
4. | Vlach Antonín | SJC0903 | C | Sportcentrum Jičín | 11:07 | + 0:39 |
5. | Kunart Lukáš | PHK1010 | C | OK 99 Hradec Králové | 11:49 | + 1:21 |
6. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 11:55 | + 1:27 |
7. | Čihák Jakub | HOR0901 | C | TJ Jiskra Hořice | 13:07 | + 2:39 |
8. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:16 | + 2:48 |
9. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | C | K.O.B. Choceň | 13:40 | + 3:12 |
10. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:41 | + 3:13 |
11. | Kvášovský Filip | LTU0902 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:10 | + 3:42 |
12. | Šafář Jakub | CET1103 | C | TJ Loko Česká Třebová | 14:16 | + 3:48 |
13. | Jakubský David | SHK0905 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:28 | + 4:00 |
14. | Kárník Štěpán | LPU1002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:45 | + 4:17 |
15. | Pavelec Daniel | NPA1101 | C | SK LOB Nová Paka | 15:07 | + 4:39 |
16. | Kadaně Matěj | LPU1001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:28 | + 5:00 |
17. | Novotný Kryštof | PHK1002 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:12 | + 5:44 |
18. | Maloch David | LPU0905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:09 | + 9:41 |
Gottstein Matouš | JIL0901 | C | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | B | OK 99 Hradec Králové | 11:03 | |
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | B | OK Jilemnice | 12:02 | + 0:59 |
3. | Vaníček Jan | SJC0705 | B | Sportcentrum Jičín | 13:03 | + 2:00 |
4. | Hanák Matěj | LTU0701 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:10 | + 2:07 |
5. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 13:26 | + 2:23 |
6. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:27 | + 2:24 |
6. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:27 | + 2:24 |
8. | Ticháček Jakub | SJC0704 | B | Sportcentrum Jičín | 14:45 | + 3:42 |
9. | Jelínek František | PHK0900 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:13 | + 4:10 |
10. | Kurka Antonín | SHK0700 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:15 | + 4:12 |
11. | Buďárek Šimon | STH0703 | B | SK Studenec | 15:19 | + 4:16 |
12. | Kubeček Antonín | LIP0800 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 15:25 | + 4:22 |
13. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:28 | + 4:25 |
14. | Hladký Matěj | KOR0700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:30 | + 5:27 |
15. | Šípek Daniel | LPU0806 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:33 | + 5:30 |
16. | Frosch Vítek | LPU0801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:59 | + 5:56 |
17. | Pešek Ondřej | SJC0802 | C | Sportcentrum Jičín | 17:19 | + 6:16 |
18. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:21 | + 6:18 |
19. | Rémiš Šimon | SHK0801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:26 | + 6:23 |
20. | Zapletal Tomáš | KUO0701 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 17:59 | + 6:56 |
21. | Šedivý Josef | NPA0802 | C | SK LOB Nová Paka | 18:24 | + 7:21 |
22. | Šeps Miroslav | SRK0801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:47 | + 7:44 |
23. | Kadaně Marek | LPU0703 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:28 | + 8:25 |
24. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 19:50 | + 8:47 |
25. | Karásek Šimon | SJC0804 | C | Sportcentrum Jičín | 20:21 | + 9:18 |
26. | Buďárek David | VRL0703 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:23 | + 9:20 |
27. | Sýkora Jakub | PHK0708 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:30 | + 9:27 |
28. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:33 | + 9:30 |
29. | Moskva Vojtěch | ZAM0802 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 20:43 | + 9:40 |
30. | Lánský Jan | STH0709 | C | SK Studenec | 35:10 | + 24:07 |
31. | Pleva Stanislav | SJC0805 | C | Sportcentrum Jičín | 35:45 | + 24:42 |
Čapek Karel | LTU0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrůza Ondřej | LTU0703 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 10:35 | |
2. | Vích Ondřej | CHC0801 | C | K.O.B. Choceň | 11:48 | + 1:13 |
3. | Macháček Tomáš | SHK0811 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:03 | + 2:28 |
4. | Drobek Jakub | HOR0802 | C | TJ Jiskra Hořice | 16:56 | + 6:21 |
5. | Ott Martin | STH0807 | C | SK Studenec | 18:36 | + 8:01 |
Bezvoda Jakub | SHK0807 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šeps Daniel | SRK0504 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 11:59 | |
2. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | C | OK Jilemnice | 12:04 | + 0:05 |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:39 | + 0:40 |
4. | Čihák Jan | HOR0601 | B | TJ Jiskra Hořice | 12:52 | + 0:53 |
5. | Šípek Ondřej | LPU0505 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:55 | + 0:56 |
6. | Janků Štěpán | SJC0501 | B | Sportcentrum Jičín | 13:05 | + 1:06 |
7. | Pompach Lukáš | PHK0500 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:16 | + 1:17 |
8. | Štefan Jan | STH0500 | C | SK Studenec | 13:20 | + 1:21 |
9. | Hájek Dominik | CET0601 | B | TJ Loko Česká Třebová | 13:53 | + 1:54 |
10. | Morávek Martin | SRK0503 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:07 | + 2:08 |
11. | Meier Jakub | BRU0501 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 14:13 | + 2:14 |
12. | Čermák Martin | PHK0502 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:21 | + 2:22 |
13. | Dlabola Jakub | SJC0602 | B | Sportcentrum Jičín | 14:24 | + 2:25 |
14. | Vlach František | SJC0603 | B | Sportcentrum Jičín | 14:25 | + 2:26 |
15. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:29 | + 2:30 |
16. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:31 | + 2:32 |
17. | Málek David | PHK0504 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:35 | + 2:36 |
18. | Pavelec Matěj | NPA0501 | B | SK LOB Nová Paka | 14:37 | + 2:38 |
18. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:37 | + 2:38 |
20. | Votoček Michal | JIL0601 | C | OK Jilemnice | 14:40 | + 2:41 |
21. | Pulc Ondřej | ZAM0505 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 14:44 | + 2:45 |
22. | Stach Ondřej | JIL0602 | B | OK Jilemnice | 15:02 | + 3:03 |
23. | Čivrný Jan | VRL0501 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:08 | + 3:09 |
24. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:12 | + 3:13 |
25. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:39 | + 3:40 |
26. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:16 | + 4:17 |
27. | Fajfr Marek | ZAM0602 | B | OB TJ Sokol Žamberk | 16:32 | + 4:33 |
28. | Štichhauer Adam | LPU0603 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:34 | + 4:35 |
29. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 16:37 | + 4:38 |
30. | Sedláček David | KOR0502 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:41 | + 4:42 |
31. | Kokrda Adam | PHK0503 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:26 | + 5:27 |
32. | Nágl Alexandr | SJC0605 | C | Sportcentrum Jičín | 17:31 | + 5:32 |
33. | Krejčí Martin | KOR0600 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:26 | + 6:27 |
34. | Šimerda Václav | SRK0605 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:34 | + 6:35 |
35. | Baše Ondřej | KOR0503 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:59 | + 7:00 |
36. | Stavrinou David | SRK0506 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:12 | + 7:13 |
37. | Hylmar Zdeněk | ZAM0504 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 20:01 | + 8:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 14:09 | |
2. | Pirkl Jakub | CHC0503 | C | K.O.B. Choceň | 18:05 | + 3:56 |
3. | Hostinský Matěj | LPU0604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:36 | + 4:27 |
4. | Zounar Adam | SRK0507 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:40 | + 5:31 |
5. | Horáček Dominik | STH0600 | C | SK Studenec | 20:05 | + 5:56 |
6. | Zemánek Adam | SRK0502 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:18 | + 6:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 11:46 | |
2. | Waněk Hubert | LPU0309 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:25 | + 0:39 |
3. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:56 | + 1:10 |
4. | Krpata Michal | LPU0403 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:57 | + 1:11 |
5. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 13:14 | + 1:28 |
6. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:22 | + 1:36 |
7. | Novák Stanislav | NPA0404 | A | SK LOB Nová Paka | 13:32 | + 1:46 |
8. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 13:53 | + 2:07 |
9. | Fábera David | SHK0305 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:02 | + 2:16 |
10. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:16 | + 2:30 |
11. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:21 | + 2:35 |
12. | Šimek Jakub | CHC0303 | C | K.O.B. Choceň | 15:02 | + 3:16 |
13. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:14 | + 3:28 |
14. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:19 | + 3:33 |
15. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 15:37 | + 3:51 |
16. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 15:49 | + 4:03 |
17. | Choutka Matěj | NPA0402 | A | SK LOB Nová Paka | 15:55 | + 4:09 |
18. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:00 | + 4:14 |
19. | Valenta Ondřej | JIL0401 | B | OK Jilemnice | 16:08 | + 4:22 |
20. | Langr Jakub | KOR0401 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:32 | + 4:46 |
21. | Jakubský Adam | SHK0406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:39 | + 4:53 |
22. | Šedivka Pavel | LTU0401 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:45 | + 4:59 |
23. | Marhold Stanislav | CHC0402 | C | K.O.B. Choceň | 16:52 | + 5:06 |
24. | Hájek Matěj | VRL0402 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:52 | + 6:06 |
25. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 17:54 | + 6:08 |
26. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:06 | + 6:20 |
27. | Filsak Rafael | SJC0301 | C | Sportcentrum Jičín | 18:20 | + 6:34 |
28. | Dvořáček Filip | LPU0420 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:51 | + 7:05 |
29. | Hladký Filip | KOR0300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:04 | + 7:18 |
30. | Pávek Ondřej | KUO0301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 19:42 | + 7:56 |
31. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | C | Sportcentrum Jičín | 20:54 | + 9:08 |
32. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:44 | + 10:58 |
33. | Müller Matěj | KOR0302 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:38 | + 16:52 |
34. | Viktorin Martin | CHC0403 | C | K.O.B. Choceň | 42:24 | + 30:38 |
Štichhauer Daniel | LPU0405 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paleček Ondřej | LPU0105 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 11:08 | |
2. | Štefan Vít | STH0202 | B | SK Studenec | 11:50 | + 0:42 |
3. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 11:58 | + 0:50 |
4. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 12:13 | + 1:05 |
5. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:17 | + 1:09 |
6. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:04 | + 1:56 |
7. | Procinger Jan | VRL0102 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:12 | + 2:04 |
8. | Moravec Jan | ZAM0205 | B | OB TJ Sokol Žamberk | 13:22 | + 2:14 |
9. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 13:49 | + 2:41 |
10. | Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | 14:04 | + 2:56 |
11. | Šabata Radek | SRK0202 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:05 | + 2:57 |
12. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | C | OK Jilemnice | 14:16 | + 3:08 |
13. | Kroutil Jan | KUO0202 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 14:36 | + 3:28 |
14. | Poláček Radim | PHK0201 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:23 | + 4:15 |
15. | Zamastil Michal | LTU0203 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:33 | + 4:25 |
16. | Krsek Šimon | ZAM0204 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 16:10 | + 5:02 |
Dostál Jakub | VRL0104 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | E | K.O.B. Choceň | 12:29 | 8777 | |
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | R | Sportcentrum Jičín | 12:46 | + 0:17 | 8586 |
3. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:02 | + 0:33 | 8407 |
4. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 13:11 | + 0:42 | 8306 |
5. | Petržela Jan | PHK9200 | R | OK 99 Hradec Králové | 13:22 | + 0:53 | 8182 |
6. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:24 | + 0:55 | 8160 |
7. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 13:26 | + 0:57 | 8137 |
8. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:34 | + 1:05 | 8048 |
9. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:46 | + 1:17 | 7913 |
10. | Holas Štěpán | SJC8702 | C | Sportcentrum Jičín | 13:52 | + 1:23 | 7846 |
11. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 13:55 | + 1:26 | 7812 |
12. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 13:58 | + 1:29 | 7778 |
13. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:03 | + 1:34 | 7722 |
14. | Tichý Radomír | SHK0000 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:04 | + 1:35 | 7711 |
14. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:04 | + 1:35 | 7711 |
16. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 14:05 | + 1:36 | 7700 |
17. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 14:09 | + 1:40 | 7655 |
18. | Losman Petr | PHK7901 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:12 | + 1:43 | 7621 |
19. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 14:27 | + 1:58 | 7453 |
20. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:32 | + 2:03 | 7397 |
20. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:32 | + 2:03 | 7397 |
22. | Pek Daniel | SHK9803 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:33 | + 2:04 | 7386 |
23. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 14:39 | + 2:10 | 7318 |
24. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 14:44 | + 2:15 | 7262 |
25. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 14:46 | + 2:17 | 7240 |
26. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:00 | + 2:31 | 7083 |
27. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:08 | + 2:39 | 6993 |
28. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 15:20 | + 2:51 | 6858 |
29. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 15:22 | + 2:53 | 6836 |
30. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | C | Sportcentrum Jičín | 15:26 | + 2:57 | 6791 |
31. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:31 | + 3:02 | 6735 |
32. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:37 | + 3:08 | 6668 |
33. | Karásek Matěj | SJC0001 | B | Sportcentrum Jičín | 15:39 | + 3:10 | 6645 |
34. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 15:40 | + 3:11 | 6634 |
35. | Locker Tomáš | SRK9802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:47 | + 3:18 | 6555 |
36. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 15:51 | + 3:22 | 6511 |
37. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:02 | + 3:33 | 6387 |
38. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 16:11 | + 3:42 | 6286 |
39. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:14 | + 3:45 | 6253 |
40. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:17 | + 3:48 | 6219 |
41. | Samek Tomáš | PHK0001 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:19 | + 3:50 | 6196 |
42. | Moskva Roman | ZLH7501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 16:26 | + 3:57 | 6118 |
43. | Waněk Adam | LPU9505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:31 | + 4:02 | 6062 |
44. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB Tretra Praha | 16:35 | + 4:06 | 6017 |
45. | Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | 16:39 | + 4:10 | 5972 |
46. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 16:43 | + 4:14 | 5927 |
47. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 16:46 | + 4:17 | 5894 |
48. | Kolář Šimon | xxx | HOR-TJ Jiskra Hořice | 16:47 | + 4:18 | ||
49. | Kučera Michal | STH9201 | C | SK Studenec | 17:06 | + 4:37 | 5669 |
50. | Šitina Jakub | LTU0001 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:09 | + 4:40 | 5636 |
51. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:26 | + 4:57 | 5445 |
52. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:28 | + 4:59 | 5422 |
53. | Dvořáček Radek | 0030001 | 003-Doudleby nad Orlicí | 17:31 | + 5:02 | ||
54. | Černý Martin | JIL8703 | C | OK Jilemnice | 17:46 | + 5:17 | 5220 |
55. | Lauterbach David | KUO9802 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 18:12 | + 5:43 | 4929 |
56. | Kadečka Petr | ALB8400 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 18:14 | + 5:45 | 4906 |
57. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:18 | + 5:49 | 4861 |
58. | Paukert Lukáš | KUO9801 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 18:37 | + 6:08 | 4648 |
59. | Smutný Šimon | VAM9301 | C | OB Vamberk | 18:50 | + 6:21 | 4502 |
60. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 19:15 | + 6:46 | 4222 |
61. | Pešan Jan | LTU7400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:30 | + 7:01 | 4054 |
62. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OB Vamberk | 19:45 | + 7:16 | 3885 |
63. | Gebas Miroslav | PHK8102 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:01 | + 7:32 | 3706 |
64. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 21:34 | + 9:05 | 2663 |
65. | Škoda Jáchym | LTU8700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:42 | + 11:13 | 1227 |
66. | Jiřišta Lubomír | JIL8802 | C | OK Jilemnice | 24:56 | + 12:27 | 396 |
Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | ||
Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | PHK9205 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:20 | ||
2. | Vandělík Michal | ALB8501 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 15:03 | + 0:43 | |
3. | Llobet Adria | DOB9201 | C | KOB Dobruška | 16:11 | + 1:51 | |
4. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:51 | + 3:31 | |
5. | Moravec Filip | KUN8801 | C | TJ Sokol Kunvald | 19:16 | + 4:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:02 | |
2. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 14:27 | + 0:25 |
3. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:58 | + 0:56 |
4. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:25 | + 1:23 |
5. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OB Vamberk | 15:30 | + 1:28 |
6. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:37 | + 1:35 |
6. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 15:37 | + 1:35 |
8. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:33 | + 2:31 |
9. | Jakubec Petr | SJC8106 | C | Sportcentrum Jičín | 16:47 | + 2:45 |
10. | Šnokhous Jan | SJC8002 | C | Sportcentrum Jičín | 17:07 | + 3:05 |
11. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:10 | + 4:08 |
12. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 18:19 | + 4:17 |
13. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:20 | + 4:18 |
14. | Preininger Luděk | DOB8001 | C | KOB Dobruška | 18:31 | + 4:29 |
15. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 18:51 | + 4:49 |
16. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:02 | + 5:00 |
17. | Souček Karel | SHK6601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:26 | + 11:24 |
18. | Stavrinou Marios | SRK7901 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:14 | + 14:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:43 | |
2. | Žemlička Jan | LPU8303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:38 | + 0:55 |
3. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:46 | + 1:03 |
4. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:50 | + 1:07 |
5. | Vrábel Petr | PHK7604 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:56 | + 1:13 |
6. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 17:15 | + 1:32 |
7. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:46 | + 2:03 |
8. | Śafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 17:49 | + 2:06 |
9. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:21 | + 2:38 |
10. | Macháček Lubomír | LPU7515 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:22 | + 2:39 |
11. | Koutný Pavel | PHK7108 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:25 | + 2:42 |
12. | Charvát František | SHK7501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:41 | + 2:58 |
13. | Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:54 | + 3:11 |
14. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:09 | + 3:26 |
14. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:09 | + 3:26 |
16. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 19:21 | + 3:38 |
17. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:52 | + 4:09 |
18. | Hladký Tomáš | KOR7600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 20:30 | + 4:47 |
19. | Baše Petr | KOR7701 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 21:07 | + 5:24 |
20. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:19 | + 6:36 |
21. | Adamovský Michal | TYN7200 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 22:38 | + 6:55 |
22. | Šubrt Evžen | TAP8000 | C | KOB Tretra Praha | 27:24 | + 11:41 |
Příkazský Jakub | PHK8000 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:11 | |
2. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:48 | + 1:37 |
3. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OB Vamberk | 16:16 | + 2:05 |
4. | Vrbata Alan | HOS7801 | C | TJ Tatran Hostinné | 16:45 | + 2:34 |
5. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 17:10 | + 2:59 |
6. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 18:40 | + 4:29 |
7. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 19:16 | + 5:05 |
8. | Leštínský Tomáš | OAV7801 | C | Orienteering Adventure | 19:43 | + 5:32 |
9. | Volák Pavel | BRU7001 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 19:48 | + 5:37 |
10. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 20:07 | + 5:56 |
11. | Falta Radim | KUO7802 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 20:53 | + 6:42 |
12. | Zapletal Michal | KUO7601 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 20:57 | + 6:46 |
13. | Podlešák Marek | PHK7802 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:46 | + 7:35 |
14. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 23:17 | + 9:06 |
15. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:00 | + 13:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 14:26 | |
2. | Čáp Ondřej | DOB7405 | C | KOB Dobruška | 14:41 | + 0:15 |
3. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:29 | + 1:03 |
4. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:35 | + 1:09 |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 15:55 | + 1:29 |
6. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 16:01 | + 1:35 |
7. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:37 | + 2:11 |
8. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:49 | + 2:23 |
9. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:51 | + 2:25 |
10. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:52 | + 2:26 |
11. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:02 | + 2:36 |
12. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 17:04 | + 2:38 |
13. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:08 | + 2:42 |
14. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 17:31 | + 3:05 |
15. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:48 | + 3:22 |
16. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 17:58 | + 3:32 |
17. | Hanl Vratislav | SRK7402 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:17 | + 3:51 |
18. | Froš Štěpán | LPU7309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:00 | + 4:34 |
19. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:25 | + 4:59 |
20. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:57 | + 10:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 13:11 | |
2. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:05 | + 0:54 |
3. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:43 | + 1:32 |
4. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:21 | + 2:10 |
5. | Meier Jiří | BRU7400 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 15:26 | + 2:15 |
6. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 15:30 | + 2:19 |
7. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:48 | + 2:37 |
8. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 16:05 | + 2:54 |
9. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:06 | + 2:55 |
10. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 16:13 | + 3:02 |
11. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 16:33 | + 3:22 |
12. | Kadaník Libor | PHK7204 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:23 | + 4:12 |
13. | Vých Luboš | KOR7300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 17:31 | + 4:20 |
14. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:45 | + 4:34 |
15. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:02 | + 4:51 |
16. | Šváb Pavel | BRU6701 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 18:12 | + 5:01 |
17. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:21 | + 5:10 |
18. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OB Vamberk | 18:23 | + 5:12 |
19. | Holubář David | KUO7101 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 18:32 | + 5:21 |
20. | Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:50 | + 5:39 |
21. | Dostál Dalibor | VRL7308 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:33 | + 6:22 |
22. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 19:46 | + 6:35 |
23. | Hájek Tibor | VRL7202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:49 | + 6:38 |
24. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 20:20 | + 7:09 |
25. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 20:56 | + 7:45 |
26. | Tichý Pavel | KOR6801 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 21:16 | + 8:05 |
27. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 22:17 | + 9:06 |
Ptáček Miloš | BRU7000 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK | ||
Janáček Tomáš | LPU7444 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:32 | |
2. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 16:49 | + 1:17 |
3. | Křivda Ivan | CHC6701 | C | K.O.B. Choceň | 16:50 | + 1:18 |
4. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:56 | + 1:24 |
5. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:03 | + 1:31 |
6. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:19 | + 1:47 |
7. | Šabata Milan | SRK6901 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:50 | + 2:18 |
8. | Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | 18:15 | + 2:43 |
9. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:23 | + 3:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutný Michal | 0050001 | 005-Doudleby n.O. | 13:31 | ||
2. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 14:45 | + 1:14 |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 15:09 | + 1:38 |
4. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 15:12 | + 1:41 |
5. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:50 | + 2:19 |
6. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:16 | + 2:45 |
7. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 16:21 | + 2:50 |
8. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 16:36 | + 3:05 |
9. | Hynek Petr | SNA6302 | C | TJ START Náchod | 17:04 | + 3:33 |
10. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 18:24 | + 4:53 |
11. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:32 | + 5:01 |
12. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:37 | + 5:06 |
13. | Malý Evžen | JIL6102 | C | OK Jilemnice | 26:00 | + 12:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:58 | |
2. | Lulay Miloš | LPU5502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:31 | + 1:33 |
3. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:08 | + 2:10 |
4. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:45 | + 2:47 |
5. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:01 | + 3:03 |
6. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 19:08 | + 6:10 |
7. | Mertlík Jiří | VRL6102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:49 | + 7:51 |
8. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:07 | + 9:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:28 | |
2. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 14:47 | + 0:19 |
3. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 14:54 | + 0:26 |
4. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:55 | + 1:27 |
5. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OB Vamberk | 15:59 | + 1:31 |
6. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 16:08 | + 1:40 |
7. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:53 | + 2:25 |
8. | Tůma Miloš | DOB5600 | C | KOB Dobruška | 17:31 | + 3:03 |
9. | Tichý Boris | DOB5500 | C | KOB Dobruška | 18:38 | + 4:10 |
10. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:51 | + 4:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 11:11 | |
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 11:23 | + 0:12 |
3. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 12:14 | + 1:03 |
4. | Mrštík Václav | LPU5002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:49 | + 1:38 |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:56 | + 1:45 |
6. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:53 | + 3:42 |
7. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 15:01 | + 3:50 |
8. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 15:03 | + 3:52 |
9. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 15:09 | + 3:58 |
10. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:02 | + 5:51 |
11. | Štregl Tomáš | VRL5001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:31 | + 6:20 |
12. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 20:39 | + 9:28 |
13. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:14 | + 12:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 13:24 | |
2. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:51 | + 1:27 |
3. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 16:09 | + 2:45 |
4. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:05 | + 3:41 |
5. | Seidl Karel | SRK4301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:09 | + 3:45 |
6. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:37 | + 4:13 |
7. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:24 | + 5:00 |
8. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 20:29 | + 7:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 12:39 | |
2. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:01 | + 4:22 |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:23 | + 8:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:49 | |
2. | Macháček Jakub | SHK1202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:55 | + 1:06 |
3. | Komárek Ondřej | xxx | xxx | 14:05 | + 1:16 | |
4. | Košťálová Gabriela | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 14:28 | + 1:39 | |
5. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:30 | + 1:41 |
6. | Kokaisl Filip | xxx | xxx | 15:10 | + 2:21 | |
7. | Málková Dominika | PHK1350 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:38 | + 2:49 |
8. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 15:44 | + 2:55 |
9. | Čihák Matěj | NNN | Neregistrovaní | 16:05 | + 3:16 | |
10. | Čiháková Markéta | NNN | Neregistrovaní | 16:09 | + 3:20 | |
11. | Hladká Emma | KOR1350 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:36 | + 3:47 |
12. | Korotvičková Ela | STH1153 | C | SK Studenec | 17:04 | + 4:15 |
12. | Leflerová Kristýna | PHK0659 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:04 | + 4:15 |
14. | Šáchová Ema | SHK1056 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:11 | + 4:22 |
15. | Jakubská Lucie | SHK1250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:36 | + 4:47 |
16. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:51 | + 5:02 |
17. | Teplý Lukáš | xxx | xxx | 17:57 | + 5:08 | |
18. | Sedláčková Dominika | NNN | Neregistrovaní | 17:58 | + 5:09 | |
19. | Chrástová Markéta | STH1550 | C | SK Studenec | 17:59 | + 5:10 |
19. | Teplý Martin | xxx | xxx | 17:59 | + 5:10 | |
21. | Pražáková Dominika | SHK1054 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:40 | + 5:51 |
22. | Bezvodová Elen | SHK9999 | OK Slavia Hradec Králové | 18:54 | + 6:05 | |
23. | Šabatka Filip | LPU1107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:24 | + 7:35 |
24. | Klusáček Jan | NNN | Neregistrovaní | 20:43 | + 7:54 | |
25. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:24 | + 8:35 |
26. | Drobková AMálka | xxx | xxx | 21:41 | + 8:52 | |
27. | Podlešák Martin | NNN | Neregistrovaní | 21:56 | + 9:07 | |
28. | Semerád Jan | LPU1205 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:06 | + 9:17 |
29. | Vrábel Ondřej | PHK | OK 99 Hradec Králové | 22:24 | + 9:35 | |
30. | Komárková Kačka | xxx | xxx | 22:34 | + 9:45 | |
31. | Malochová Lenka | LPU2323 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:08 | + 10:19 | |
32. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:27 | + 10:38 |
33. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 23:43 | + 10:54 | |
34. | Šiler Štěpán | PDY1101 | C | Běhej Poděbrady | 24:05 | + 11:16 |
35. | Odvody Vilém | LPU1502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:46 | + 11:57 |
36. | Zapletalová Jana | xxx | xxx | 25:34 | + 12:45 | |
37. | Hájek Aleš | CET1501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 25:40 | + 12:51 |
38. | Podlipný Filip | SJC1202 | C | Sportcentrum Jičín | 26:06 | + 13:17 |
39. | Podlipná Klára | SJC1451 | C | Sportcentrum Jičín | 26:33 | + 13:44 |
40. | Němcová Eliana | xxx | xxx | 27:30 | + 14:41 | |
41. | Čapková Kateřina | LTU1050 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:32 | + 14:43 |
42. | Drápal Štěpán | STH1501 | C | SK Studenec | 28:18 | + 15:29 |
43. | Jakubec Jan | 0010001 | 001-Sportcentrum Ostružno | 28:19 | + 15:30 | |
44. | Sedláčková Magdaléna | KOR1251 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 29:13 | + 16:24 |
45. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 31:38 | + 18:49 |
46. | Weinerová Eliška | xxx | xxx | 32:07 | + 19:18 | |
47. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:55 | + 21:06 |
48. | Hlaváčová Ema | JIL1451 | C | OK Jilemnice | 35:25 | + 22:36 |
49. | Potůčková Jana | LPU1361 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:46 | + 25:57 |
50. | Poláková Gabriela | VRL1351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:34 | + 26:45 |
51. | Hlaváč Jan | JIL1701 | C | OK Jilemnice | 60:48 | + 47:59 |
Zemánek Ondřej | xxx | xxx | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 11:21 | |
2. | Vörösová Markéta | LPU2228 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:29 | + 0:08 | |
3. | Krejčí Milan | KOR0201 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 11:55 | + 0:34 |
4. | Nágl Tomáš | SJC | Sportcentrum Jičín | 11:56 | + 0:35 | |
5. | Janáčková Kateřina | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:06 | + 1:45 | |
6. | Kynclová Petra | LTUaaaa | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:21 | + 2:00 | |
7. | Švec Jiří | NNN | Neregistrovaní | 13:38 | + 2:17 | |
8. | Cejpková Lenka | SRK7652 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:40 | + 2:19 |
9. | Erbert Ladislav | xxx | xxx | 14:08 | + 2:47 | |
10. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 14:20 | + 2:59 |
11. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:24 | + 3:03 |
12. | Drobek Martin | HOR | TJ Jiskra Hořice | 14:29 | + 3:08 | |
13. | Hrůzová Martina | LTU7751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:36 | + 3:15 | |
14. | Kašpar Martin | SRK0000 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:51 | + 3:30 | |
15. | Kareš Jirka | xxx | xxx | 15:39 | + 4:18 | |
16. | Korotvičková Adéla | STH8751 | C | SK Studenec | 16:21 | + 5:00 |
17. | Gottsteinovi | xxx | xxx | 17:38 | + 6:17 | |
18. | Michalíková Sára | DOB0850 | C | KOB Dobruška | 17:43 | + 6:22 |
19. | Zákravská Hana | SNA | TJ START Náchod | 18:12 | + 6:51 | |
20. | Tauchmanovi | xxx | xxx | 19:15 | + 7:54 | |
21. | Dolenková Denisa | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:08 | + 8:47 | |
22. | Kuříková Zuzana | STH | SK Studenec | 20:40 | + 9:19 | |
23. | Kratochvílová Adéla | xxx | xxx | 20:47 | + 9:26 | |
24. | Buďárková Eva | STH7851 | C | SK Studenec | 21:09 | + 9:48 |
25. | Kratochvílová Anna | xxx | xxx | 21:13 | + 9:52 | |
26. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:34 | + 11:13 |
27. | Tomášová Petra | SRK0556 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:23 | + 21:02 |
28. | Tomášová Majda | SRK6753 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:32 | + 21:11 |
Šťovíček Pavel | 0090001 | 009-Sukorady | DISK | |||
Rybínová Iva | KOR7551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linder Jan | xxx | xxx | 17:42 | ||
2. | Hulec Jan | 0060001 | 006-SkautiRK | 18:42 | + 1:00 | |
3. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:10 | + 4:28 |
4. | Coufalová Monika | ROU7552 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:27 | + 4:45 |
5. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:59 | + 5:17 |
6. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 23:13 | + 5:31 |
7. | Kováčik Vojtěch | xxx | xxx | 23:56 | + 6:14 | |
8. | Coufal Marek | ROU7400 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:25 | + 7:43 |
9. | Kratochvíl Aleš | xxx | xxx | 26:12 | + 8:30 | |
10. | Pfaffová Veronika | xxx | xxx | 37:41 | + 19:59 | |
Zamouřil Petr | PHK6808 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |