Event results: Oblastní žebříček

Date:
2019/05/18
Place:
Organiser:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Used map:
Director:
Referee:
Course setter:
Classes:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.60 km, 15 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 13:17
2. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 13:20 + 0:03
3. Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:36 + 1:19
4. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 14:57 + 1:40
5. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 15:01 + 1:44
6. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 18:12 + 4:55
7. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 22:28 + 9:11
8. Mališková Libuše LCE0951 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:04 + 16:47
Zrníková Eliška LCE0956 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
MS Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž 21:07 + 7:50
D12C
1.80 km, 25 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:14
2. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:42 + 0:28
3. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 12:56 + 0:42
4. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 15:36 + 3:22
5. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:50 + 4:36
6. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 17:29 + 5:15
7. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 18:26 + 6:12
8. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 18:55 + 6:41
9. Malá Karolína VRB0777 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 19:32 + 7:18
10. Perničková Karolína TZL0850 SKOB Zlín 21:49 + 9:35
11. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 23:16 + 11:02
12. Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 25:43 + 13:29
13. Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín 25:57 + 13:43
14. Byrtusová Klára SIT0851 OK SILESIA 27:13 + 14:59
15. Kaufmanová Šárka TRI0851 TJ TŽ Třinec 34:57 + 22:43
D14C
1.70 km, 45 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 16:22
2. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 17:42 + 1:20
3. Pachmannová Katka AOP0551 Orientační Běh Opava 18:02 + 1:40
4. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:14 + 1:52
5. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 18:26 + 2:04
6. Zahradníková Kateřina BFM0551 SKOB Frýdek - Místek 19:05 + 2:43
7. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:38 + 4:16
8. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 20:41 + 4:19
9. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 21:22 + 5:00
10. Rosíková Růženka VIC OB Vizovice 22:50 + 6:28
11. Čudková Kristýna MOV0654 SKOB Ostrava 22:56 + 6:34
12. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 24:09 + 7:47
13. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:04 + 9:42
14. Fišerová Veronika BFM0552 SKOB Frýdek - Místek 33:07 + 16:45
15. Burešová Ema MOV0656 SKOB Ostrava 44:02 + 27:40
16. Černíková Tereza KVS SKOB Kobra Vsetín 50:44 + 34:22
17. Černá Kateřina KVS SKOB Kobra Vsetín 51:44 + 35:22
18. Krčková Lucie TRI0550 TJ TŽ Třinec 53:04 + 36:42
19. Coufalová Aneta SKM0552 KOB Směr Kroměříž 77:20 + 60:58
D16C
2.40 km, 55 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 27:13
2. Procnerová Veronika BFM0453 SKOB Frýdek - Místek 29:23 + 2:10
3. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 32:05 + 4:52
4. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 33:34 + 6:21
5. Popieluchová Michaela BFM0457 SKOB Frýdek - Místek 60:03 + 32:50
6. Janíková Anna 0040003 SVČ Fokus Nový Jičín 68:05 + 40:52
Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 lepus.cz DISK
D18C
3.00 km, 85 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 32:40
2. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 67:15 + 34:35
3. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 71:11 + 38:31
4. Arnoštová Veronika 0040005 SVČ Fokus Nový Jičín 80:12 + 47:32
5. Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 104:46 + 72:06
Šuráňová Pavlína TZL0257 SKOB Zlín DISK
D21C
4.00 km, 115 m, 18 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 4425
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 35:31 5032
2. Kůstková Daniela VIC9898 OB Vizovice 43:03 + 7:32 4222
3. Kuriaková Zuzana KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:55 + 9:24 4021
4. Podmolíková Dagmar TZL7125 SKOB Zlín 46:57 + 11:26
5. Vítková Lucie PTE9474 TJ Sokol Ptení 48:02 + 12:31 3686
6. Slovenčíková Eliška VIC9959 OB Vizovice 48:45 + 13:14 3609
7. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 49:08 + 13:37 3568
8. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 51:07 + 15:36 3355
9. Kršáková Veronika VIC9090 OB Vizovice 51:29 + 15:58 3315
10. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 53:11 + 17:40 3132
11. Glabazňová Jana AOP6151 Orientační Běh Opava 55:10 + 19:39 2919
12. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 60:59 + 25:28 2294
13. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 65:06 + 29:35 1851
14. Macková Petra LCE8560 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:02 + 31:31 1644
D35C
3.70 km, 85 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 43:32
2. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 44:08 + 0:36
3. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 45:20 + 1:48
4. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 45:24 + 1:52
5. Librová Lucie AOP8050 Orientační Běh Opava 48:29 + 4:57
6. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 53:34 + 10:02
7. Bíčánková Jana SIT7551 OK SILESIA 53:50 + 10:18
8. Marszałek Maria 14P7452 UKS Kometa Gliwice 56:22 + 12:50
9. Chudíková Pavla BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 59:28 + 15:56
10. Zahradníková Kateřina BFM7751 SKOB Frýdek - Místek 60:42 + 17:10
11. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 61:36 + 18:04
12. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 61:45 + 18:13
13. Hrabalová Eva BFM8051 SKOB Frýdek - Místek 63:29 + 19:57
14. Rýznarová Olga BFM7853 SKOB Frýdek - Místek 64:01 + 20:29
15. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:42 + 27:10
16. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 77:23 + 33:51
17. Procnerová Eva BFM7551 SKOB Frýdek - Místek 78:42 + 35:10
18. Grygarová Eva MOV7753 SKOB Ostrava 87:38 + 44:06
19. Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 103:36 + 60:04
20. Mikulčíková Irena KVS SKOB Kobra Vsetín 112:05 + 68:33
D45C
3.10 km, 100 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hájová Jana TZL6051 SKOB Zlín 36:07
2. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 38:01 + 1:54
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:04 + 5:57
4. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 46:28 + 10:21
5. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:35 + 10:28
6. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:23 + 14:16
7. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 52:49 + 16:42
8. Hulenková Martina MOV7352 SKOB Ostrava 52:53 + 16:46
9. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 53:12 + 17:05
10. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 55:29 + 19:22
11. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 58:01 + 21:54
12. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 59:51 + 23:44
13. Hendrychová Marcela HOB7051 SKOB Horní Benešov 61:18 + 25:11
14. Řehová Renata BFM7151 SKOB Frýdek - Místek 63:46 + 27:39
15. Seláčková Dagmar KVS SKOB Kobra Vsetín 64:10 + 28:03
16. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 64:56 + 28:49
17. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 71:09 + 35:02
18. Dorčáková Pavlína MOV6951 SKOB Ostrava 72:20 + 36:13
19. Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 91:34 + 55:27
20. Fišerová Iveta BFM7451 SKOB Frýdek - Místek 123:27 + 87:20
Pavlicová Anna KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
D55C
2.20 km, 65 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krajčová Věra OTK5850 OOB TJ Jiskra Otrokovice 28:19
2. Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 32:17 + 3:58
3. Cetkovská Alena TZL6263 SKOB Zlín 38:23 + 10:04
4. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 39:51 + 11:32
5. Choďurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 49:36 + 21:17
6. Strohalmová Milena KKK5651 56:21 + 28:02
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 71:46 + 43:27
D65C
1.80 km, 35 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vlachová Renata AOV4450 OOB TJ Baník Ostrava 32:55
2. Řezníková Renáta AOP5451 Orientační Běh Opava 33:17 + 0:22
3. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 36:58 + 4:03
H10C
1.60 km, 15 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 12:10
2. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 12:46 + 0:36
3. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 13:41 + 1:31
4. Mokrosz Mateusz TRI0902 TJ TŽ Třinec 13:55 + 1:45
5. Marszałek Dawid 14P1002 UKS Kometa Gliwice 14:06 + 1:56
6. Graclík Daniel KVS1001 SKOB Kobra Vsetín 14:59 + 2:49
7. Rýznar Petr BFM0902 SKOB Frýdek - Místek 16:24 + 4:14
8. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 17:29 + 5:19
9. Solař Jan TZL1003 SKOB Zlín 17:48 + 5:38
10. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 19:11 + 7:01
11. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:19 + 7:09
12. Kostka Artur MOV0901 SKOB Ostrava 19:22 + 7:12
13. Hrabal František BFM1001 SKOB Frýdek - Místek 20:45 + 8:35
14. Hrdý Patrik Michael LCE0903 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:09 + 8:59
15. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 21:22 + 9:12
16. Liber Václav AOP1000 Orientační Běh Opava 23:06 + 10:56
Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín DISK
H12C
1.70 km, 45 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 18:52
2. Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 19:29 + 0:37
3. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 19:48 + 0:56
4. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 21:28 + 2:36
5. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:23 + 3:31
6. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 22:52 + 4:00
7. Menzel Antonín MOV0700 SKOB Ostrava 23:00 + 4:08
8. Němec Michal TZL0805 SKOB Zlín 23:21 + 4:29
9. Peček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 23:40 + 4:48
10. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 23:47 + 4:55
11. Petrla Michal TZL0708 SKOB Zlín 25:29 + 6:37
12. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 25:46 + 6:54
13. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 26:24 + 7:32
14. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 26:55 + 8:03
15. Černohorský Jan AOP0704 Orientační Běh Opava 27:42 + 8:50
16. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 28:05 + 9:13
17. Rýznar Vojtěch BFM0704 SKOB Frýdek - Místek 29:23 + 10:31
18. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 32:12 + 13:20
19. Buksa Jan SKM0800 KOB Směr Kroměříž 32:15 + 13:23
20. Riessler Tobias 0090002 P&T 34:04 + 15:12
21. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 34:10 + 15:18
22. Hájek Radim LCE0702 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:28 + 15:36
23. Solař Adam TZL0801 SKOB Zlín 35:23 + 16:31
24. Tuharský Tobiáš TRI0701 TJ TŽ Třinec 35:45 + 16:53
25. Mlčoch Jakub SKM0801 KOB Směr Kroměříž 41:57 + 23:05
26. Pavlica Bedřich KVS SKOB Kobra Vsetín 46:40 + 27:48
27. Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín 47:20 + 28:28
28. Přibík Martin TZL0807 SKOB Zlín 51:19 + 32:27
29. Ranostaj Vojtěch KRN0705 KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:50 + 33:58
30. Popieluch Martin BFM0801 SKOB Frýdek - Místek 52:52 + 34:00
31. Šperlich Petr 0040006 SVČ Fokus Nový Jičín 64:29 + 45:37
Trávníček Jan TZL0812 SKOB Zlín DISK
Skýba Jakub Jan LCE0701 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
MS Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž 52:49 + 33:57
H14C
2.40 km, 55 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 20:46
2. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 23:40 + 2:54
3. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:33 + 3:47
4. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 26:45 + 5:59
5. Ryška Matěj TRI0604 TJ TŽ Třinec 28:17 + 7:31
6. Marszałek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 30:48 + 10:02
7. Zádrapa Marian Petr MOV0503 SKOB Ostrava 30:51 + 10:05
8. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 31:52 + 11:06
9. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 32:34 + 11:48
10. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 32:58 + 12:12
11. Novotný David 003 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 33:33 + 12:47
12. Kubálek Miroslav 0040001 SVČ Fokus Nový Jičín 33:46 + 13:00
13. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 34:42 + 13:56
14. Hala Jaromír VIC0606 OB Vizovice 36:25 + 15:39
15. Smyček David BFM0504 SKOB Frýdek - Místek 36:58 + 16:12
16. Němec Filip TZL0503 SKOB Zlín 41:43 + 20:57
17. Chudík Martin BFM0604 SKOB Frýdek - Místek 44:25 + 23:39
18. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 46:36 + 25:50
19. Sikora Matěj TRI0501 TJ TŽ Třinec 50:22 + 29:36
20. Špok Petr KRN0601 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:50 + 30:04
21. Grygar Václav MOV0502 SKOB Ostrava 52:47 + 32:01
22. Černohorský Jakub AOP0502 Orientační Běh Opava 57:59 + 37:13
23. Tobola Adam MOV0605 SKOB Ostrava 63:08 + 42:22
24. Veselka Matěj LCE0603 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:26 + 47:40
25. Křapa Štěpán LCE0604 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:26 + 49:40
25. David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 70:26 + 49:40
27. Kawka Michal MOV0604 SKOB Ostrava 79:42 + 58:56
Bíčánek Jan SIT0501 OK SILESIA DISK
Káňa Jindřich LCE0602 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H16C
3.00 km, 85 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bjolek Michal BFM0305 SKOB Frýdek - Místek 23:16
2. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 32:18 + 9:02
3. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 32:26 + 9:10
4. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 37:16 + 14:00
5. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:36 + 19:20
6. Hájek Petr LCE0306 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:34 + 33:18
7. Mráz Ondřej 0040004 SVČ Fokus Nový Jičín 72:33 + 49:17
8. Fajkoš Lubomír MOV0301 SKOB Ostrava 76:56 + 53:40
Kovařík Tomáš SIT0401 OK SILESIA DISK
H18C
3.80 km, 100 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 34:00
2. Koňařík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 54:39 + 20:39
H21C
5.00 km, 155 m, 22 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6950
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 37:49 7125
2. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:03 + 0:14 7083
3. Perknovský Radim JPV Oddíl OS SK Prostějov 39:23 + 1:34
4. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 40:31 + 2:42 6641
5. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 40:48 + 2:59 6591
6. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 40:49 + 3:00 6588
7. Holas Tomáš LCE7802 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:35 + 3:46
8. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 42:03 + 4:14 6367
9. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 42:17 + 4:28 6325
10. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 43:04 + 5:15 6185
11. Lachendro Jan SKM8700 KOB Směr Kroměříž 43:19 + 5:30 6140
12. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 45:13 + 7:24 5799
13. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 45:37 + 7:48 5728
14. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 48:13 + 10:24 5262
15. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 48:43 + 10:54 5172
16. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 49:23 + 11:34 5053
17. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 52:25 + 14:36 4510
18. Staněk Ondra HAV0002 OB Havířov 53:07 + 15:18 4384
19. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 55:18 + 17:29 3993
20. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:05 + 27:16 2240
21. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 66:45 + 28:56 1942
22. Sláčík Tomáš 0070001 VIC 67:28 + 29:39
23. Kaděra Vojta HAV0000 OB Havířov 69:31 + 31:42 1446
24. Jurčák Tomáš VIC9101 OB Vizovice 82:49 + 45:00 0
Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava DISK 0
Kuriak Jakub ROB DISK
H35C
4.00 km, 125 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 33:16
2. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 33:50 + 0:34
3. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 37:34 + 4:18
4. Rytíř Jan SKM7701 KOB Směr Kroměříž 37:58 + 4:42
5. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 38:45 + 5:29
6. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 39:07 + 5:51
7. Rytíř Michal SKM7325 KOB Směr Kroměříž 39:17 + 6:01
8. Byrtus Petr SIT7702 OK SILESIA 39:55 + 6:39
9. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 41:50 + 8:34
10. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 42:33 + 9:17
11. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 43:38 + 10:22
12. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 43:44 + 10:28
13. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 44:17 + 11:01
14. Tuharský Martin TRI7702 TJ TŽ Třinec 44:21 + 11:05
15. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 45:41 + 12:25
16. Strohalm Petr KRN8103 KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:47 + 14:31
17. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 51:53 + 18:37
18. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 54:32 + 21:16
19. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:26 + 22:10
20. Pavlica Jiří KVS SKOB Kobra Vsetín 58:56 + 25:40
21. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 65:38 + 32:22
22. Hrabal Zdeněk BFM7801 SKOB Frýdek - Místek 69:10 + 35:54
23. Bíčánek Milan SIT7703 OK SILESIA 69:23 + 36:07
24. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 76:41 + 43:25
Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering DISK
Černohorský Martin AOP7500 Orientační Běh Opava DISK
Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
MS Švestka Vítězslav KVS SKOB Kobra Vsetín 36:58 + 3:42
MS Švestka Vít KVS SKOB Kobra Vsetín 37:43 + 4:27
H45C
3.70 km, 85 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 35:22
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 36:45 + 1:23
3. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 39:57 + 4:35
4. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 40:00 + 4:38
5. Kunz Petr OTK6910 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:30 + 5:08
6. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 41:15 + 5:53
7. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 43:48 + 8:26
8. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 46:32 + 11:10
9. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 46:44 + 11:22
10. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 46:49 + 11:27
11. Juračka Zdeněk HAV5702 OB Havířov 48:40 + 13:18
12. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 51:36 + 16:14
13. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 53:07 + 17:45
14. Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 54:37 + 19:15
15. Liber Vlastimil AOP6402 Orientační Běh Opava 56:37 + 21:15
16. Krhut Libor HAV6302 OB Havířov 56:51 + 21:29
17. Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:29 + 25:07
18. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:40 + 27:18
19. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 68:06 + 32:44
20. Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava 74:34 + 39:12
21. Špok Petr KRN7100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:12 + 44:50
22. Riessler Petr NNN Neregistrovaní 98:48 + 63:26
Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení DISK
Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice DISK
MS Petrla MIchal NNN Neregistrovaní 78:46 + 43:24
H55C
3.10 km, 100 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 30:23
2. Kusbach Antonín TZL SKOB Zlín 34:58 + 4:35
3. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:03 + 4:40
4. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:14 + 5:51
5. Krajča Pavel 0010001 zlín 36:57 + 6:34
6. Háj Bohumil TZL5601 SKOB Zlín 38:09 + 7:46
7. Vašek Rudolf SOP5702 OOB TJ Slezan Opava 40:12 + 9:49
8. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 40:51 + 10:28
9. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 44:08 + 13:45
10. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 45:47 + 15:24
11. Slivečka Jaromír MOV5601 SKOB Ostrava 51:00 + 20:37
12. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 51:09 + 20:46
13. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 55:26 + 25:03
14. Strohalm Petr KRN5601 KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:13 + 27:50
15. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 62:13 + 31:50
16. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 62:16 + 31:53
17. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:13 + 32:50
18. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 71:19 + 40:56
19. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 75:15 + 44:52
H65C
2.20 km, 65 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 30:50
2. Polínek Jaroslav OTK5300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:04 + 25:14
H70C
1.80 km, 35 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 25:07
2. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 27:38 + 2:31
3. Novotný Stanislav ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 28:36 + 3:29
4. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 31:33 + 6:26
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 34:25 + 9:18
6. Chylík Pavol MOV4901 SKOB Ostrava 38:18 + 13:11
7. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 38:26 + 13:19
8. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 39:52 + 14:45
9. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:50 + 16:43
10. Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava 42:34 + 17:27
11. Vávra Jiří KRN4102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:11 + 23:04
12. Opletal Jaroslav TRI3700 TJ TŽ Třinec 51:28 + 26:21
13. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 52:38 + 27:31
14. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 127:50 + 102:43
HD10N
1.60 km, 20 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chudíková Magdalena BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 15:10
2. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 17:32 + 2:22
3. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 18:53 + 3:43
4. Halata Šebestián KVS SKOB Kobra Vsetín 20:01 + 4:51
5. Velichová Denisa LCE1053 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:57 + 5:47
6. Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 21:41 + 6:31
7. Poslušná Katka TZL1051 SKOB Zlín 22:50 + 7:40
8. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:35 + 9:25
9. Veselková Julie LCE1054 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:25 + 10:15
10. Gogelová Martina TZL0958 SKOB Zlín 26:30 + 11:20
11. Skopalová Alexandra SKM0950 KOB Směr Kroměříž 27:32 + 12:22
12. Mihalka Alexandr MOV0902 SKOB Ostrava 28:52 + 13:42
13. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:05 + 15:55
14. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 36:10 + 21:00
15. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 37:02 + 21:52
16. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 47:36 + 32:26
Kotůlková Dorota AOP1150 Orientační Běh Opava DISK
Gregorová Berta LCE1052 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Vakant DISK
Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
HDR
1.60 km, 20 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:52
2. Perničková Dita NNN Neregistrovaní 14:49 + 0:57
3. Graubner Mikuláš 015 SKK Tatanka Zlín 15:54 + 2:02
4. Ryšková Klára TRI1250 TJ TŽ Třinec 16:02 + 2:10
5. Malý David VRB1100 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 17:05 + 3:13
6. Mokrosz Tomasz TRI1200 TJ TŽ Třinec 17:19 + 3:27
7. Kawuloková Tereza TRI0956 TJ TŽ Třinec 17:37 + 3:45
8. Lánová Sofie KVS SKOB Kobra Vsetín 17:45 + 3:53
9. Zielina Jakub TRI1004 TJ TŽ Třinec 18:44 + 4:52
10. Halatová Anna KVS SKOB Kobra Vsetín 19:36 + 5:44
11. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 19:45 + 5:53
12. Sušila Filip NNN Neregistrovaní 20:13 + 6:21
13. Rajznauer Dominik LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 20:17 + 6:25
14. Máčalík Martin LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 20:18 + 6:26
15. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 20:39 + 6:47
16. Walaski Vítek TRI1400 TJ TŽ Třinec 20:49 + 6:57
17. Kotůlek Vít AOP1301 Orientační Běh Opava 21:04 + 7:12
18. Sušilová Ella NNN Neregistrovaní 21:33 + 7:41
19. Lazárek Štěpán KVS SKOB Kobra Vsetín 21:42 + 7:50
20. Zrníková Kateřina LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 22:01 + 8:09
21. Rajznauerová Beata LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 22:15 + 8:23
22. Hozík Šimon NNN Neregistrovaní 22:20 + 8:28
23. Koč Juraj 016 neregistrovaná 22:29 + 8:37
24. Dorčák Tomáš MOV0801 SKOB Ostrava 23:05 + 9:13
25. Kubálková Lada 0030003 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 23:17 + 9:25
26. Myslivec Lukáš TRI1201 TJ TŽ Třinec 23:28 + 9:36
27. Hrabal Václav BFM1202 SKOB Frýdek - Místek 24:07 + 10:15
28. Rychly Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:11 + 10:19
29. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:17 + 10:25
30. Rytířová Denisa SKM1150 KOB Směr Kroměříž 24:47 + 10:55
31. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 24:58 + 11:06
32. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 26:39 + 12:47
33. Menzel František MOV SKOB Ostrava 27:50 + 13:58
34. Panna Matyáš MOV1300 SKOB Ostrava 29:02 + 15:10
35. Vrublová Natálie KVS SKOB Kobra Vsetín 29:40 + 15:48
36. Horáčková Karolína MOV1051 SKOB Ostrava 30:10 + 16:18
37. Kostka Mikuláš MOV1400 SKOB Ostrava 30:17 + 16:25
38. Procner Viktor TZL1301 SKOB Zlín 33:05 + 19:13
39. Stacke Viktorie LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:15 + 19:23
40. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 33:55 + 20:03
41. Pokluda Filip 0060001 FreeRun Zlín 33:56 + 20:04
42. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 36:33 + 22:41
43. Freith Kvido BFM1601 SKOB Frýdek - Místek 40:30 + 26:38
44. Stoszek Daniel AOP1500 Orientační Běh Opava 47:55 + 34:03
45. Lucie Přibíková TZL SKOB Zlín 53:55 + 40:03
Graclíková Helena KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
Lucie Maliňáková KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
P
2.00 km, 55 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kotůlková Martina AOP0650 Orientační Běh Opava 23:03
2. Kawulok Marek TRI TJ TŽ Třinec 25:58 + 2:55
3. Sladký Marek 014 PBM 30:59 + 7:56
4. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:02 + 7:59
5. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 36:06 + 13:03
6. Tuharská Aneta TRI7751 TJ TŽ Třinec 36:26 + 13:23
7. Dorčák Jan MOV0103 SKOB Ostrava 38:09 + 15:06
8. Peter Jakub Filip NNN Neregistrovaní 39:27 + 16:24
9. Hendrych Jiří HOB6701 SKOB Horní Benešov 39:49 + 16:46
10. Nedbalová Magdaléna KVS SKOB Kobra Vsetín 40:32 + 17:29
11. Graubnerová Martina 015 SKK Tatanka Zlín 42:53 + 19:50
12. Juračák Miroslav NNN Neregistrovaní 43:00 + 19:57
13. Solařová Kristýna NNN Neregistrovaní 43:05 + 20:02
14. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 45:39 + 22:36
15. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 46:10 + 23:07
16. Kočová Eva 016 neregistrovaná 46:13 + 23:10
17. Kotátková Barbora SFM O-RUNNAŘI Beskydy 46:29 + 23:26
18. Sladká Magdaléna 014 PBM 48:45 + 25:42
19. Šauman Petr ODR6100 SKOB Odry 48:46 + 25:43
20. Králová Věra OTK7151 OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:08 + 27:05
21. Rytířová Silvie SKM76xx KOB Směr Kroměříž 51:04 + 28:01
22. Nyklová Monika 0040007 SVČ Fokus Nový Jičín 51:13 + 28:10
23. Herman Jkub KRN0606 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:59 + 28:56
24. Adámková Ivana 0040002 SVČ Fokus Nový Jičín 52:12 + 29:09
25. FIšerová Zuzana NNN Neregistrovaní 53:48 + 30:45
26. Koňařík Jaroslav SVS7401 Orientklub Vsetín 54:20 + 31:17
27. Lukáš Veselka LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 57:10 + 34:07
28. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 59:39 + 36:36
29. Haltofová Marie TRI7050 TJ TŽ Třinec 61:42 + 38:39
30. Čudková Petra 0050001 MOV 76:58 + 53:55
31. Nováková Lenka BFM7852 SKOB Frýdek - Místek 77:19 + 54:16
32. Anička Kopecká NNN Neregistrovaní 78:47 + 55:44
33. Šípová Kateřina SOP0052 OOB TJ Slezan Opava 85:02 + 61:59
Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec DISK
Macečková Veronika KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
MS Skopalová Kateřina SKMxxxx KOB Směr Kroměříž 54:56 + 31:53
T
3.50 km, 95 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mička Jiří 0030001 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 40:21
2. Adámek Martin 0030002 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 44:52 + 4:31
3. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 49:25 + 9:04
4. Špak Zdeněk NNN Neregistrovaní 51:06 + 10:45
5. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:35 + 13:14
6. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 60:00 + 19:39
7. Vintrová Alžběta TZL8653 SKOB Zlín 62:33 + 22:12
8. Pánek Petr NNN6800 Neregistrovaní 63:40 + 23:19
9. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 65:43 + 25:22
10. Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 66:38 + 26:17
11. Hendrych Jan HOB SKOB Horní Benešov 69:40 + 29:19
12. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 70:33 + 30:12
13. Bolková Petra 0100001 Petra 75:16 + 34:55
14. Šperlich Pavel 0030004 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 76:39 + 36:18
15. Furmánek Zdeněk NNN013 Neregistrovaní 79:43 + 39:22
16. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 80:08 + 39:47
17. Graubner Tadeáš 015 SKK Tatanka Zlín 83:57 + 43:36
18. Martin Rutar 84:22 + 44:01
19. Bjolek Lukáš BFM7601 SKOB Frýdek - Místek 87:31 + 47:10
20. Oborská Radka NNN Neregistrovaní 88:47 + 48:26
21. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 95:23 + 55:02
22. Láčíková Sabina 0120001 Neregistrovaný 102:10 + 61:49
23. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 103:35 + 63:14
24. Peterová Lenka NNN Neregistrovaní 106:28 + 66:07
Řeha Tomáš BFM9402 SKOB Frýdek - Místek DISK