Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Střelnice u obce Kotojedy
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Dittrichová Andrea
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Dittrich Pavel - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10C
2.31 km, 125 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 21:55
2. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 25:46 + 3:51
3. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:13 + 4:18
4. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 35:57 + 14:02
5. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 36:51 + 14:56
6. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:26 + 22:31
7. Hečová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 45:54 + 23:59
8. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 61:51 + 39:56
Kopečková Viktorie TZL0853 SKOB Zlín DISK
D12C
2.47 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:58
2. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 29:15 + 5:17
3. Špaňhelová Jana VIC0888 OB Vizovice 31:04 + 7:06
4. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 32:24 + 8:26
5. Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín 37:03 + 13:05
6. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 41:03 + 17:05
7. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 42:50 + 18:52
8. Kovalčíková Nela TZL0757 SKOB Zlín 46:21 + 22:23
9. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 84:19 + 60:21
Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž DISK
D14C
2.82 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 25:31
2. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 26:44 + 1:13
3. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:03 + 3:32
4. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 30:59 + 5:28
5. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 46:08 + 20:37
Ošmerová Tereza SKM0550 KOB Směr Kroměříž DISK
D16C
3.22 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 31:38
2. Šrámková Aneta TZL0458 SKOB Zlín 55:11 + 23:33
D18C
3.65 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:45
2. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:47 + 2:02
D21C
4.58 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 33:49 6537
2. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 34:40 + 0:51 6382
3. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 36:16 + 2:27 6092
4. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 39:12 + 5:23 5560
5. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 40:06 + 6:17 5396
6. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 41:17 + 7:28 5182
7. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 41:19 + 7:30 5175
8. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 44:55 + 11:06 4522
9. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 53:36 + 19:47 2946
10. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 55:30 + 21:41 2601
11. Nedbalová Magdaléna KVS9751 SKOB Kobra Vsetín 66:30 + 32:41 605
12. Křupková Eva KVS9552 SKOB Kobra Vsetín 67:48 + 33:59 369
13. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 69:54 + 36:05 0
14. Macečková Veronika KVS9551 SKOB Kobra Vsetín 71:42 + 37:53 0
Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D35C
3.60 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 36:37
2. Spitzerová Petra KVS8350 SKOB Kobra Vsetín 38:39 + 2:02
3. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 43:14 + 6:37
4. Drábková Kateřina HLV8451 KČT - OB Holešov 43:43 + 7:06
5. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 43:52 + 7:15
6. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:21 + 7:44
7. Chromčáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 48:02 + 11:25
8. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:57 + 34:20
D45C
3.38 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 36:11
2. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:30 + 0:19
3. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 38:34 + 2:23
4. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:37 + 4:26
5. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:31 + 5:20
6. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:31 + 6:20
7. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 42:37 + 6:26
8. Končáková Katka HLV6856 KČT - OB Holešov 48:54 + 12:43
9. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 51:43 + 15:32
10. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 53:36 + 17:25
D55C
3.16 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajčová Věra OTK5850 OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:23
2. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 37:14 + 0:51
3. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 45:47 + 9:24
4. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 47:24 + 11:01
5. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:33 + 13:10
D65C
2.61 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 34:01
2. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:44 + 23:43
DH10N
1.70 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babica Bruno KVS SKOB Kobra Vsetín 19:19
2. Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 20:57 + 1:38
3. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 22:13 + 2:54
4. Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice 24:24 + 5:05
5. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:27 + 5:08
6. Zrníková Eliška LCE0956 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:17 + 5:58
7. Palasová Barbora TZL1052 SKOB Zlín 27:51 + 8:32
8. Gregorová Berta LCE1052 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:30 + 9:11
9. Hubáček Oskar LCE1002 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:34 + 9:15
10. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:11 + 9:52
11. Trčka Daniel LCE1101 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:21 + 11:02
12. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:54 + 13:35
13. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 34:32 + 15:13
14. Poslušná Katka TZL1051 SKOB Zlín 38:24 + 19:05
Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín DISK
H10C
2.31 km, 125 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 19:42
2. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 25:43 + 6:01
3. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 26:46 + 7:04
4. Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín 32:27 + 12:45
5. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 48:52 + 29:10
6. Graclík Daniel KVS1001 SKOB Kobra Vsetín 86:45 + 67:03
7. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 99:10 + 79:28
Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín DISK
Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Šubín Filip TZL0817 SKOB Zlín DISK
Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž DISK
H12C
2.65 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 22:11
2. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 22:39 + 0:28
3. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 24:16 + 2:05
4. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 24:33 + 2:22
5. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 27:36 + 5:25
6. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:39 + 5:28
7. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 28:21 + 6:10
8. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 28:56 + 6:45
9. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 31:16 + 9:05
10. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 31:27 + 9:16
11. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 37:08 + 14:57
12. Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 38:02 + 15:51
13. Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín 39:59 + 17:48
14. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 44:18 + 22:07
15. Pavlica Bedřich KVS0710 SKOB Kobra Vsetín 45:24 + 23:13
16. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 47:02 + 24:51
17. Křížka Martin VIC0802 OB Vizovice 47:53 + 25:42
18. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 54:58 + 32:47
19. Přibík Martin TZL0807 SKOB Zlín 58:27 + 36:16
Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž DISK
Buksa Jan SKM0800 KOB Směr Kroměříž DISK
Mlčoch Jakub SKM0801 KOB Směr Kroměříž DISK
H14C
3.22 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 21:25
2. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 24:41 + 3:16
3. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 26:04 + 4:39
4. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 27:58 + 6:33
5. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:17 + 6:52
6. Márton Lukáš TZL0605 SKOB Zlín 29:50 + 8:25
7. Hala Jaromír VIC0606 OB Vizovice 29:51 + 8:26
8. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 33:56 + 12:31
9. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 36:35 + 15:10
10. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 55:46 + 34:21
11. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 56:35 + 35:10
Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž DISK
H16C
3.69 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 30:26
2. Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín 34:42 + 4:16
3. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 45:00 + 14:34
4. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 55:18 + 24:52
Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž DISK
H18C
4.02 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 30:14
2. Koňařík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 37:16 + 7:02
H21C
5.87 km, 240 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7182
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolárik Jan TZL9003 SKOB Zlín 32:51 7877
2. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 36:15 + 3:24 7205
3. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 40:00 + 7:09 6465
4. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 42:37 + 9:46 5948
5. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 43:02 + 10:11 5866
6. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 44:23 + 11:32 5599
7. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 47:07 + 14:16 5059
8. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:09 + 14:18 5053
9. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:36 + 15:45 4766
10. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:18 + 24:27 3048
11. Lanc Marian TZL5806 SKOB Zlín 63:32 + 30:41 1817
12. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 64:22 + 31:31 1652
13. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 65:48 + 32:57 1369
14. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 67:54 + 35:03 955
15. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 84:40 + 51:49 0
Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín DISK 0
H35C
4.47 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 31:21
2. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 35:11 + 3:50
3. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 35:23 + 4:02
4. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 35:26 + 4:05
5. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 39:48 + 8:27
6. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 40:44 + 9:23
7. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:16 + 9:55
8. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 41:50 + 10:29
9. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:03 + 13:42
10. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 47:49 + 16:28
11. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 49:45 + 18:24
12. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 50:47 + 19:26
13. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:25 + 20:04
14. Špaňhel Zdeněk VIC7631 OB Vizovice 52:05 + 20:44
15. Rudle Tomáš TZL7403 SKOB Zlín 55:37 + 24:16
16. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 57:02 + 25:41
17. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 92:48 + 61:27
Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering DISK
H45C
3.85 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:40
2. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 32:35 + 1:55
3. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:29 + 3:49
4. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 39:38 + 8:58
5. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:22 + 10:42
6. Mikšík Pavel 0090001 42:03 + 11:23
7. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:20 + 14:40
8. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 45:29 + 14:49
9. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 48:01 + 17:21
10. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:48 + 23:08
11. Koňařík Jaroslav SVS7401 Orientklub Vsetín 57:27 + 26:47
H55C
3.44 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 39:46
2. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 42:17 + 2:31
3. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 47:50 + 8:04
4. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:43 + 8:57
5. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 52:36 + 12:50
6. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 60:35 + 20:49
H65C
2.95 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 35:28
2. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 39:42 + 4:14
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 47:04 + 11:36
4. Polínek Jaroslav OTK5300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:12 + 11:44
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 72:49 + 37:21
H70C
2.55 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 103:30
HDR
1.96 km, 130 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Menšíková Kateřina 24:30
2. Kolaříková Erika 27:59 + 3:29
3. Koč Juraj 29:26 + 4:56
4. Badicová Nora KVS SKOB Kobra Vsetín 31:07 + 6:37
5. Školoudík Miroslav 31:13 + 6:43
6. Brucháček Jan SKMbrxx KOB Směr Kroměříž 32:24 + 7:54
7. Kořenová Hana TZL1050 SKOB Zlín 33:10 + 8:40
8. Škodová Míša 33:17 + 8:47
9. Mikšík Oliver 0090002 33:56 + 9:26
10. Brucháček Matěj SKMbryy KOB Směr Kroměříž 35:32 + 11:02
11. Neprašová Veronika 35:48 + 11:18
11. Nedvědová Bea 35:48 + 11:18
13. Pohořalá Kristýna OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:53 + 11:23
14. Zicha Ondřej TZL0904 SKOB Zlín 35:55 + 11:25
15. Zicha Lukáš TZL0905 SKOB Zlín 35:56 + 11:26
16. Smola Jakub TZL1111 SKOB Zlín 36:19 + 11:49
17. Herzánová Eliška TZL SKOB Zlín 36:27 + 11:57
18. Kunovská Natálie SKM0033 KOB Směr Kroměříž 36:33 + 12:03
19. Neprašová Tereza 36:39 + 12:09
20. Valla Dalibor Dorotka 37:21 + 12:51
21. Žíkovská Lucie TZL SKOB Zlín 37:53 + 13:23
22. Pokluda Filip 39:32 + 15:02
23. Buksová Veronika 41:16 + 16:46
24. Buksová Simona 41:18 + 16:48
25. Wiedermannová Dita SKM KOB Směr Kroměříž 41:19 + 16:49
26. Malušková Viktorie OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:54 + 18:24
27. Kubeček Jakub 43:19 + 18:49
27. Kubečková Klára 43:19 + 18:49
29. Wiedermann Marek 44:34 + 20:04
30. Rytířová Michaela SKM1151 KOB Směr Kroměříž 46:31 + 22:01
31. Rytířová Alžběta SKM1350 KOB Směr Kroměříž 46:35 + 22:05
32. Denemarek Albert TBM1306 KOS TJ Tesla Brno 50:05 + 25:35
33. Koukalová Linda 51:37 + 27:07
34. Menšíková Barbora 51:49 + 27:19
35. Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín 51:58 + 27:28
36. Čuda David 64:18 + 39:48
Smola Štěpán TZL1414 SKOB Zlín DISK
P
2.16 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Eva 21:21
2. Furmánek Zdeněk 0070001 23:55 + 2:34
3. Pokluda Ondřej 0050001 29:24 + 8:03
4. Pokludová Kateřina 29:26 + 8:05
5. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:50 + 8:29
6. Sadílková Martina 29:58 + 8:37
7. Kubeček Jan 32:21 + 11:00
8. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 34:44 + 13:23
9. Kovalčíková Michaela 0020001 34:51 + 13:30
10. Mikušová Lucie KVS9550 SKOB Kobra Vsetín 35:53 + 14:32
11. Školoudík Miroslav 36:52 + 15:31
12. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:59 + 21:38
T
3.31 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Ondřej 30:32
2. Macková Petra LCE8560 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:02 + 3:30
3. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:15 + 3:43
4. Kadlček Václav 0040001 39:51 + 9:19
5. Přibík Václav TZL7802 SKOB Zlín 61:32 + 31:00
6. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:51 + 43:19