Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Sternstein
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Sternstein - Südost
Ředitel závodu:
Teringlová Martina
Hlavní rozhodčí:
Teringl Radek - R3
Stavitel tratí:
JURY:
Blabla Zdeněk, Chum Jaroslav, Arnošt Kamil
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.50 km, 45 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 24:30
2. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 26:29 + 1:59
D12
2.30 km, 45 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 17:42
2. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 28:42 + 11:00
3. Jungvirtová Adéla KRE0752 OOB TJ Sokol Křemže 35:48 + 18:06
4. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 39:46 + 22:04
D14
2.30 km, 50 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 16:07
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 17:51 + 1:44
3. Pekarova Nela VTA0552 SC vebr-sport 20:30 + 4:23
4. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 24:52 + 8:45
5. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 25:36 + 9:29
6. Procházková Magdalena VCB0662 OB České Budějovice 29:44 + 13:37
7. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 31:35 + 15:28
D16
3.00 km, 70 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 31:09
2. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 31:20 + 0:11
3. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 33:37 + 2:28
4. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 33:53 + 2:44
5. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 38:28 + 7:19
6. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 38:41 + 7:32
7. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 39:25 + 8:16
8. Procházková Dana VCB0362 OB České Budějovice 41:30 + 10:21
9. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 68:32 + 37:23
D18
3.40 km, 75 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 31:16
2. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 35:31 + 4:15
3. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 39:26 + 8:10
4. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 41:50 + 10:34
5. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 45:47 + 14:31
6. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 46:11 + 14:55
D20
3.70 km, 110 m, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 40:38
D21
3.70 km, 110 m, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 30:49
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 36:32 + 5:43
3. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 39:08 + 8:19
4. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 45:02 + 14:13
5. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 45:33 + 14:44
6. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 49:34 + 18:45
D35
3.40 km, 75 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 34:04
2. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 36:30 + 2:26
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 37:04 + 3:00
4. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 37:18 + 3:14
5. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 38:27 + 4:23
6. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 49:59 + 15:55
7. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 54:01 + 19:57
8. Zámečníková Jitka 101 54:04 + 20:00
9. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 56:29 + 22:25
10. Petrášková Olga KRE8250 OOB TJ Sokol Křemže 58:40 + 24:36
11. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 60:46 + 26:42
D45
3.00 km, 70 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 33:35
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 34:35 + 1:00
3. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 37:00 + 3:25
4. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 41:51 + 8:16
5. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 42:38 + 9:03
6. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 44:26 + 10:51
7. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 45:38 + 12:03
8. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 46:05 + 12:30
9. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 56:38 + 23:03
D55
2.70 km, 60 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 68:37
D65
2.00 km, 50 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 40:46
DF
1.20 km, 20 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Veronika VCB1262 OB České Budějovice 29:23
2. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 34:48 + 5:25
H10
1.50 km, 45 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 19:54
2. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 21:50 + 1:56
3. Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice 39:08 + 19:14
H12
2.30 km, 45 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 18:22
2. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 20:31 + 2:09
3. Kouba Martin VTA0702 SC vebr-sport 22:32 + 4:10
4. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 23:37 + 5:15
5. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 27:34 + 9:12
6. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 33:20 + 14:58
7. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 37:32 + 19:10
8. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 44:12 + 25:50
9. Homolka Adam KRE0700 OOB TJ Sokol Křemže 50:22 + 32:00
H14
3.00 km, 70 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 34:27
2. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 62:45 + 28:18
3. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 70:08 + 35:41
4. Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport 94:30 + 60:03
5. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 98:16 + 63:49
H16
3.20 km, 100 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 26:20
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 28:41 + 2:21
3. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 29:08 + 2:48
4. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 36:47 + 10:27
5. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 50:32 + 24:12
H18
4.30 km, 140 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 39:14
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 50:20 + 11:06
H20
5.00 km, 150 m, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 49:53
H21
5.00 km, 150 m, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 29:12
2. Cícha Matej TTR0102 OOB Třebíč 34:20 + 5:08
3. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 34:52 + 5:40
4. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 41:03 + 11:51
5. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 42:31 + 13:19
6. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 43:03 + 13:51
7. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 44:34 + 15:22
8. Hošek Lubomir VCB6101 OB České Budějovice 47:29 + 18:17
9. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 53:30 + 24:18
10. Kolařík Petr 901 56:25 + 27:13
H35
4.30 km, 140 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 32:48
2. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 36:41 + 3:53
3. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 37:30 + 4:42
4. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 40:24 + 7:36
5. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 40:34 + 7:46
6. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 42:24 + 9:36
7. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 44:58 + 12:10
8. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 47:20 + 14:32
9. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 52:12 + 19:24
H45
3.20 km, 100 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 28:22
2. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 34:29 + 6:07
3. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 34:39 + 6:17
4. Zámečník Pavel 102 35:31 + 7:09
5. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 39:32 + 11:10
6. Hrdlicka Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 39:33 + 11:11
7. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 41:00 + 12:38
8. Maršík Miloš KRE6600 OOB TJ Sokol Křemže 77:30 + 49:08
H55
3.00 km, 70 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jirí API6401 OK Andante Písek 28:32
2. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 31:21 + 2:49
3. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 36:19 + 7:47
4. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:21 + 14:49
5. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 44:42 + 16:10
6. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 44:45 + 16:13
7. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 47:26 + 18:54
H65
2.70 km, 60 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 32:12
2. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 51:38 + 19:26
HDR
1.20 km, 20 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 21:50
2. Novisedlák Denis 501 24:02 + 2:12
3. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 25:24 + 3:34
4. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 26:14 + 4:24
5. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 32:51 + 11:01
6. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 38:11 + 16:21
HF
1.20 km, 20 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 18:21
2. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 29:46 + 11:25
3. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 34:13 + 15:52
4. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 38:21 + 20:00
P
1.80 km, 40 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 13:24
2. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 17:48 + 4:24
3. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 18:31 + 5:07
4. Procházka Robert VCB7512 OB České Budějovice 18:43 + 5:19
5. Jarošová Irena VCB OB České Budějovice 22:43 + 9:19
6. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 24:12 + 10:48
7. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 24:55 + 11:31
8. Homolka Zdeněk KRE OOB TJ Sokol Křemže 25:17 + 11:53
9. Bečvářová Ladislava OPI Orientační sporty Písek 29:33 + 16:09
10. Sec Jiří VTA SC vebr-sport 36:26 + 23:02
11. Khýn Miroslav VTA SC vebr-sport 62:32 + 49:08