Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:04 | ||
2. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 23:13 | + 6:09 | |
3. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 25:51 | + 8:47 | |
4. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 27:20 | + 10:16 | |
5. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 27:33 | + 10:29 | |
6. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:32 | + 11:28 | |
7. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 33:11 | + 16:07 | |
8. | Kalenská Pavla | SUL0950 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 33:31 | + 16:27 | |
Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 22:36 | ||
2. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 23:37 | + 1:01 | |
3. | Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:49 | + 2:13 | |
4. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 26:52 | + 4:16 | |
5. | Lošťáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:40 | + 5:04 | |
6. | Székelyová Viktória | MLA0752 | MLOK Mariánské Lázně | 54:17 | + 31:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 24:23 | ||
2. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 26:08 | + 1:45 | |
3. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 28:19 | + 3:56 | |
4. | Třísková Tereza | LPM0653 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:50 | + 5:27 | |
5. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:19 | + 5:56 | |
6. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 32:27 | + 8:04 | |
7. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 33:19 | + 8:56 | |
8. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 35:00 | + 10:37 | |
9. | Roučková Karolína | KRL0656 | Kometa Kralovice | 43:09 | + 18:46 | |
10. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 46:00 | + 21:37 | |
11. | Benešová Kateřina | BSO0652 | KOB Baník Sokolov | 49:14 | + 24:51 | |
12. | Čadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 50:03 | + 25:40 | |
13. | Kulichová Daniela | BSO0653 | KOB Baník Sokolov | 53:15 | + 28:52 | |
14. | Šobíšková Lucie | BSO0651 | KOB Baník Sokolov | 69:09 | + 44:46 | |
15. | Kocumová Linda | ONO0654 | SKOB Ostrov | 71:16 | + 46:53 | |
Čáslavská Klára | NEK0550 | Nejdek Orienteering | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 41:34 | ||
2. | Řeháková Gabriela | VPM0353 | KOS Slavia Plzeň | 43:30 | + 1:56 | |
3. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 43:57 | + 2:23 | |
4. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 53:44 | + 12:10 | |
5. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 57:58 | + 16:24 | |
6. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 64:20 | + 22:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 63:56 | ||
Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 71:16 | |||
2. | Rose Riby | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:02 | + 0:46 | |||
Šilhavá Lucie | LPM9451 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:22 | ||
2. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 48:05 | + 2:43 | |
3. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:52 | + 6:30 | |
4. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 55:16 | + 9:54 | |
5. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 55:29 | + 10:07 | |
6. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 55:35 | + 10:13 | |
7. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 57:05 | + 11:43 | |
8. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 57:49 | + 12:27 | |
9. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:57 | + 14:35 | |
10. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 61:44 | + 16:22 | |
11. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 66:40 | + 21:18 | |
12. | Váchová Ilona | 0020003 | Ski klub Karlovy Vary | 72:36 | + 27:14 | |
13. | Székelyová Erika | MLA7752 | MLOK Mariánské Lázně | 84:31 | + 39:09 | |
14. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 95:03 | + 49:41 | |
Kalenská Lenka | SUL7853 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:18 | ||
2. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 62:09 | + 9:51 | |
3. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 62:40 | + 10:22 | |
4. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 65:00 | + 12:42 | |
5. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 65:31 | + 13:13 | |
6. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 68:09 | + 15:51 | |
7. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 70:13 | + 17:55 | |
8. | Polívková Markéta | VPM7354 | KOS Slavia Plzeň | 70:49 | + 18:31 | |
9. | Beránková Lenka | VPM7051 | KOS Slavia Plzeň | 71:11 | + 18:53 | |
10. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:28 | + 25:10 | |
11. | Jandová Hana | LCV7150 | TJ Lokomotiva Chomutov | 96:28 | + 44:10 | |
12. | Macurová Jana | MLA6657 | MLOK Mariánské Lázně | 116:03 | + 63:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 52:59 | ||
2. | Šilhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:13 | + 0:14 | |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 54:53 | + 1:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia Plzeň | 58:38 | ||
2. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:22 | + 0:44 | |
3. | Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:09 | + 4:31 | |
4. | Horáková Magdalena | NEK4950 | Nejdek Orienteering | 80:02 | + 21:24 | |
5. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 80:20 | + 21:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebian Samuel | KRL0903 | Kometa Kralovice | 14:37 | ||
2. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 15:20 | + 0:43 | |
3. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 18:42 | + 4:05 | |
4. | Švejda Pavel | BSO0901 | KOB Baník Sokolov | 22:45 | + 8:08 | |
5. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 22:56 | + 8:19 | |
6. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:04 | + 10:27 | |
Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 31:26 | ||
2. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:55 | + 5:29 | |
3. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 38:52 | + 7:26 | |
4. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 40:24 | + 8:58 | |
5. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:56 | + 11:30 | |
6. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 49:38 | + 18:12 | |
7. | Němec Jiří | Neregistrovaní | 51:55 | + 20:29 | ||
8. | Pjenčák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 53:40 | + 22:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:35 | ||
2. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 34:10 | + 0:35 | |
3. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 48:04 | + 14:29 | |
4. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:11 | + 19:36 | |
5. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 55:40 | + 22:05 | |
6. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 56:21 | + 22:46 | |
7. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 57:40 | + 24:05 | |
8. | Kalenský Tomáš | SUL0600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 79:46 | + 46:11 | |
Mokrusch Dan | ONO0502 | SKOB Ostrov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 39:12 | ||
2. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 49:04 | + 9:52 | |
3. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:04 | + 21:52 | |
4. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 64:06 | + 24:54 | |
5. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 71:53 | + 32:41 | |
6. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 75:29 | + 36:17 | |
7. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 78:36 | + 39:24 | |
8. | Karliczek Tomáš | NEK0300 | Nejdek Orienteering | 84:34 | + 45:22 | |
Dlabač Marek | 0020002 | Ski klub Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 70:22 | ||
2. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 72:36 | + 2:14 | |
Hlinovský Ondřej | VPM0102 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 51:37 | 5660 | ||
2. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 52:59 | + 1:22 | 5516 | |
3. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:21 | + 1:44 | 5478 | |
4. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 56:57 | + 5:20 | 5098 | |
5. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 62:42 | + 11:05 | 4492 | |
6. | Leštínský Tomáš | OAV7801 | Orienteering Adventure | 63:08 | + 11:31 | 4446 | |
7. | Šulc Marek | MAS9302 | KČT Aš | 63:22 | + 11:45 | 4421 | |
8. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 77:00 | + 25:23 | 2984 | |
9. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 80:06 | + 28:29 | 2657 | |
10. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 85:05 | + 33:28 | 2132 | |
11. | Macura Vít | MLA9800 | MLOK Mariánské Lázně | 86:19 | + 34:42 | 2002 | |
12. | Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | 86:53 | + 35:16 | 1942 | |
13. | Řehořek Tomáš | SKV9601 | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:14 | + 38:37 | 1589 | |
Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | 0 | |||
Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 52:48 | + 1:11 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 53:21 | ||
2. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 57:11 | + 3:50 | |
3. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 57:23 | + 4:02 | |
4. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:14 | + 7:53 | |
5. | Kalenský Pavel | SUL7600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 63:32 | + 10:11 | |
6. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 64:13 | + 10:52 | |
7. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 69:00 | + 15:39 | |
8. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 73:08 | + 19:47 | |
9. | Reischig Michal | 0010001 | nečlen | 74:34 | + 21:13 | |
10. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:25 | + 23:04 | |
11. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 81:46 | + 28:25 | |
12. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 83:01 | + 29:40 | |
13. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 84:02 | + 30:41 | |
14. | Pjenčák Roman | MAS7501 | KČT Aš | 98:37 | + 45:16 | |
Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:10 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 57:36 | ||
2. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 58:55 | + 1:19 | |
3. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 60:26 | + 2:50 | |
4. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 61:12 | + 3:36 | |
5. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:50 | + 11:14 | |
6. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 69:21 | + 11:45 | |
7. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 70:55 | + 13:19 | |
8. | Polívka Vratislav | VPM7003 | KOS Slavia Plzeň | 73:27 | + 15:51 | |
9. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 74:02 | + 16:26 | |
10. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 76:19 | + 18:43 | |
11. | Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:36 | + 19:00 | |
Frühauf Ladislav | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:46 | + 2:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia Plzeň | 53:07 | ||
2. | Macura Jaroslav | MLA5903 | MLOK Mariánské Lázně | 58:18 | + 5:11 | |
3. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 59:05 | + 5:58 | |
4. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:58 | + 11:51 | |
5. | Chotětický Jan | MAS5400 | KČT Aš | 79:20 | + 26:13 | |
6. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | 85:34 | + 32:27 | |
7. | Valeš Milan | LPM6000 | OK Lokomotiva Plzeň | 148:58 | + 95:51 | |
Würz Martin | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 61:23 | ||
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 64:03 | + 2:40 | |
3. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 69:35 | + 8:12 | |
4. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 74:17 | + 12:54 | |
5. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 79:02 | + 17:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 52:56 | ||
2. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:35 | + 12:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 23:56 | ||
2. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 24:31 | + 0:35 | |
3. | Sýkorová Leontýna | Neregistrovaní | 30:34 | + 6:38 | ||
4. | Dvořáková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:38 | + 8:42 | |
5. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:55 | + 8:59 | |
6. | Vlašimská Anička | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:39 | + 12:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šobíšková Jiřina | Neregistrovaní | 34:38 | |||
2. | Souček Šimon | NEK0600 | Nejdek Orienteering | 49:48 | + 15:10 | |
3. | Kolešová Jana | NEK0850 | Nejdek Orienteering | 50:45 | + 16:07 | |
Zicha Jaroslav | NEK0800 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 42:02 | ||
2. | Meduna | ONO7852 | SKOB Ostrov | 67:00 | + 24:58 | |
Klierová Simona | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 60:26 | ||
2. | Kraus Jindřich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 74:55 | + 14:29 | |
3. | Ševčík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | 80:37 | + 20:11 | |
4. | Riby Thomas | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:58 | + 20:32 | ||
5. | Valešová Irena | LPM7050 | OK Lokomotiva Plzeň | 126:43 | + 66:17 | |
Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 27:54 | ||
2. | Klier Šimon | MLOK Mariánské Lázně | 31:47 | + 3:53 | ||
3. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 32:23 | + 4:29 | |
4. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 41:54 | + 14:00 | |
5. | Klier Matiaš | MLOK Mariánské Lázně | 41:58 | + 14:04 | ||
6. | Sýkorovi | 0020001 | Ski klub Karlovy Vary | 43:38 | + 15:44 | |
7. | Cupalová Natálie | NNN9952 | Neregistrovaní | 50:22 | + 22:28 | |
8. | Mašková Isabela | NNN9951 | Neregistrovaní | 51:08 | + 23:14 | |
Procházka Tobiáš | NNN9901 | Neregistrovaní | DISK |