Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Safránková Eliska | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:06 | ||
2. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 29:30 | + 6:24 | |
3. | Fisáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 38:32 | + 15:26 | |
4. | Ciprysová Magdalena | 0020010 | 40:40 | + 17:34 | ||
5. | Blechová Adéla | KRL1055 | Kometa Kralovice | 51:16 | + 28:10 | |
6. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 54:17 | + 31:11 | |
MS | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 47:07 | + 24:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 26:22 | ||
2. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 26:30 | + 0:08 | |
3. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:32 | + 3:10 | |
4. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:37 | + 3:15 | |
5. | Pátková Viktorie | 0050702 | 36:31 | + 10:09 | ||
6. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 37:56 | + 11:34 | |
7. | Nováková Eliska | SKV0759 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:29 | + 13:07 | |
8. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 42:39 | + 16:17 | |
9. | Kropácová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 43:29 | + 17:07 | |
10. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:31 | + 19:09 | |
11. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 46:01 | + 19:39 | |
12. | Ciprysová Alzbeta | 0050701 | 48:38 | + 22:16 | ||
13. | Perinová Eliska | SKV0755 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:19 | + 25:57 | |
14. | Székelyová Viktória | MLA0752 | MLOK Mariánské Lázně | 55:14 | + 28:52 | |
15. | Apolínová Nela | 0010007 | 60:59 | + 34:37 | ||
16. | Sperlová Iva | 0050704 | 69:56 | + 43:34 | ||
17. | Vlasímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:12 | + 43:50 | |
18. | Kucerová Veronika | ONO0852 | SKOB Ostrov | 73:09 | + 46:47 | |
19. | Volfová Zuzana | 0020018 | 82:35 | + 56:13 | ||
20. | Bursíková Michaela | 0050723 | 85:53 | + 59:31 | ||
21. | Bártová Kornélie | 0050703 | 91:54 | + 65:32 | ||
22. | Vánová Eliska | 0020016 | 100:10 | + 73:48 | ||
23. | Soukupová Silva | SKV0751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 103:21 | + 76:59 | |
24. | Hrabánková Katerina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | 106:06 | + 79:44 | |
Stiborová Apolena | 0050851 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 35:52 | ||
2. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 42:39 | + 6:47 | |
3. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 43:28 | + 7:36 | |
4. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 50:40 | + 14:48 | |
5. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 51:30 | + 15:38 | |
6. | Vlasímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:35 | + 17:43 | |
7. | Fisarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 62:39 | + 26:47 | |
8. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 65:53 | + 30:01 | |
9. | Perinová Zuzana | SKV0551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 77:32 | + 41:40 | |
10. | Mechurová Zuzana | NNN0551 | Neregistrovaní | 79:30 | + 43:38 | |
11. | Holíková Petra | ONO0653 | SKOB Ostrov | 80:55 | + 45:03 | |
12. | Benesová Katerina | BSO0652 | KOB Baník Sokolov | 83:32 | + 47:40 | |
13. | Kolovratová Tereza | 0050510 | 95:08 | + 59:16 | ||
14. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 95:58 | + 60:06 | |
15. | Studlarová Zuzana | 0050512 | 96:02 | + 60:10 | ||
16. | Kriklavová Magdalena | 0010021 | 98:24 | + 62:32 | ||
17. | Kulichová Daniela | BSO0653 | KOB Baník Sokolov | 116:11 | + 80:19 | |
18. | Perinová Anna | 0050511 | 123:08 | + 87:16 | ||
19. | Kucerová Eliska | ONO0554 | SKOB Ostrov | 135:48 | + 99:56 | |
Kocumová Linda | ONO0654 | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fisarová Eliska | KRL0351 | Kometa Kralovice | 48:15 | ||
2. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 52:18 | + 4:03 | |
3. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 52:29 | + 4:14 | |
4. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 59:24 | + 11:09 | |
5. | Krízková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 66:42 | + 18:27 | |
6. | Nádenícková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 69:27 | + 21:12 | |
7. | Dvoráková Karla | 0050317 | 73:01 | + 24:46 | ||
8. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:44 | + 31:29 | |
9. | Walchedsederová Linda | 0050316 | 89:15 | + 41:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádenícková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 75:30 | ||
2. | Maresová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 78:36 | + 3:06 | |
3. | Turcinová Anna | 0010010 | 118:05 | + 42:35 | ||
Raková Eliska | BSO0152 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 79:48 | |||
2. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 83:45 | + 3:57 | ||
3. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 96:21 | + 16:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fisáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 68:31 | ||
2. | Kotásková Jana | JES7451 | OK Rakovník | 77:05 | + 8:34 | |
3. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 80:35 | + 12:04 | |
4. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 81:01 | + 12:30 | |
5. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 83:21 | + 14:50 | |
6. | Soukupová Petra | SKV7851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:04 | + 21:33 | |
7. | Székelyová Erika | MLA7752 | MLOK Mariánské Lázně | 95:19 | + 26:48 | |
Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 47:29 | ||
2. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 74:12 | + 26:43 | |
3. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 75:01 | + 27:32 | |
4. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 76:49 | + 29:20 | |
5. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 81:13 | + 33:44 | |
6. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 84:25 | + 36:56 | |
7. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 87:28 | + 39:59 | |
8. | Zandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 88:23 | + 40:54 | |
9. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 88:44 | + 41:15 | |
10. | Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia Plzeň | 92:15 | + 44:46 | |
11. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 93:17 | + 45:48 | |
12. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 120:51 | + 73:22 | |
13. | Cepicková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 125:41 | + 78:12 | |
Soupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Jandová Lenka | JES7251 | OK Rakovník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:27 | ||
2. | Silhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:28 | + 11:01 | |
3. | Splinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:28 | + 15:01 | |
4. | Sklenárová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 58:56 | + 15:29 | |
5. | Krejcová Vlasta | SKV6351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:45 | + 23:18 | |
Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | KČT Aš | 66:12 | ||
2. | Savicová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:19 | + 1:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sebian Samuel | KRL0903 | Kometa Kralovice | 18:34 | ||
2. | Sterba Lukás | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:00 | + 0:26 | |
3. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 19:04 | + 0:30 | |
4. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:13 | + 3:39 | |
5. | Korellus Lukás | 0010017 | 27:09 | + 8:35 | ||
6. | Jirkovsky Lukás | 0010006 | 33:13 | + 14:39 | ||
7. | Cerny Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 34:30 | + 15:56 | |
8. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 47:08 | + 28:34 | |
9. | Houba Vojtech | KRL1002 | Kometa Kralovice | 48:46 | + 30:12 | |
Krízek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 23:08 | ||
2. | Pávek Stepán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 27:44 | + 4:36 | |
3. | Skrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 29:34 | + 6:26 | |
4. | Bauer David | 0050708 | 30:08 | + 7:00 | ||
5. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 32:03 | + 8:55 | |
6. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:14 | + 9:06 | |
7. | Petrus Ondrej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 34:50 | + 11:42 | |
8. | Dvorák Michal | SKV0005 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:08 | + 15:00 | |
9. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 41:28 | + 18:20 | |
10. | Mála Matyás | MAS0800 | KČT Aš | 44:47 | + 21:39 | |
11. | Holy Tobiás | 0050707 | 45:27 | + 22:19 | ||
12. | Tríska Lukás | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:10 | + 23:02 | |
13. | Mohrmann Jonás | 0020017 | 50:02 | + 26:54 | ||
14. | Krízek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 50:58 | + 27:50 | |
15. | Rüster Max | 0010019 | 51:35 | + 28:27 | ||
16. | Withney Samuel | 0050706 | 55:51 | + 32:43 | ||
17. | Vastl Viktor | 0020019 | 67:19 | + 44:11 | ||
18. | Gasek Simon | 0050709 | 89:43 | + 66:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 38:09 | ||
2. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:07 | + 2:58 | |
3. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 42:28 | + 4:19 | |
4. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 45:21 | + 7:12 | |
5. | Spirík Frantisek | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 48:40 | + 10:31 | |
6. | Kropác Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 48:52 | + 10:43 | |
7. | Myslík Vojtech | ONO0602 | SKOB Ostrov | 60:16 | + 22:07 | |
8. | Havlícek Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 74:10 | + 36:01 | |
9. | Kulhánek Jáchym | 0050513 | 76:09 | + 38:00 | ||
10. | Veselenák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 76:47 | + 38:38 | |
Kosina Tobiás | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 40:31 | ||
2. | Cepicka Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:24 | + 1:53 | |
3. | Donda Jirí | ONO0403 | SKOB Ostrov | 45:50 | + 5:19 | |
4. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 67:20 | + 26:49 | |
5. | Milota Bretislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 72:48 | + 32:17 | |
6. | Havlícek Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 74:23 | + 33:52 | |
7. | Kulhánek Ondra | 0050320 | 95:08 | + 54:37 | ||
8. | Karliczek Tomás | NEK0300 | Nejdek Orienteering | 96:52 | + 56:21 | |
9. | Jirkovsky Filip | 0010004 | 99:39 | + 59:08 | ||
10. | Trefny Matej | NNN0300 | Neregistrovaní | 117:12 | + 76:41 | |
11. | Dlabac Marek | 0010002 | 162:02 | + 121:31 | ||
Dvorák Jan | 0050319 | DISK | ||||
Kriklava Adam | 0010020 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 71:00 | ||
2. | Kovác Frantisek | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 76:21 | + 5:21 | |
3. | Hejduk Zdenek | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 89:19 | + 18:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutek Oldrich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 79:42 | |||
2. | Rambousek Karel ULTIMATE | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 90:03 | + 10:21 | ||
3. | Sulc Marek | MAS9302 | KČT Aš | 95:07 | + 15:25 | ||
4. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 106:06 | + 26:24 | ||
5. | Kríz Jan | 0037501 | 111:54 | + 32:12 | |||
6. | Frank Jirí | MAS9600 | KČT Aš | 122:20 | + 42:38 | ||
Rosenbaum Ondrej | JES0001 | OK Rakovník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlasímsky Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:19 | ||
2. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 66:22 | + 3:03 | |
3. | Beránek Jan | VPM7202 | KOS Slavia Plzeň | 67:27 | + 4:08 | |
4. | Krízek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 72:06 | + 8:47 | |
5. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 75:44 | + 12:25 | |
6. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 79:01 | + 15:42 | |
7. | Fiser Pavel | SKV7200 | TJ Slovan Karlovy Vary | 82:58 | + 19:39 | |
8. | Pávek Jirí | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 84:48 | + 21:29 | |
9. | Pivec Lukás | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 85:05 | + 21:46 | |
9. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 85:05 | + 21:46 | |
11. | Petrus Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 87:50 | + 24:31 | |
12. | Vastl Oldrich | ONO7501 | SKOB Ostrov | 93:03 | + 29:44 | |
13. | Reischig Michal | 0070001 | 112:41 | + 49:22 | ||
14. | Píchal Jan | VSP5202 | USK Praha | 113:43 | + 50:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trefny Pavel | NNN7000 | Neregistrovaní | 57:17 | ||
2. | Silhavy Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:04 | + 7:47 | |
3. | Kamaryt Milos | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 67:59 | + 10:42 | |
4. | Cepicka Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 71:35 | + 14:18 | |
5. | Kohoutek Oldrich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 73:10 | + 15:53 | |
6. | Skryja Borivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:52 | + 22:35 | |
7. | Mayer Tomás | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 80:16 | + 22:59 | |
8. | Nádenícek Josef | NEK7000 | Nejdek Orienteering | 81:31 | + 24:14 | |
9. | Soupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 87:47 | + 30:30 | |
Novácek Jan | 0050322 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovsky Martin | PGP6100 | SK Praga | 43:33 | ||
2. | Blazek Jirí | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 71:38 | + 28:05 | |
3. | Cech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 105:55 | + 62:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 54:17 | ||
2. | Janda Josef | JES4701 | OK Rakovník | 54:29 | + 0:12 | |
3. | Fisák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 61:55 | + 7:38 | |
4. | Sklenár Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 78:18 | + 24:01 | |
5. | Mágr Zdenek | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 93:17 | + 39:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smejkal Stepán | 0020013 | 21:35 | |||
2. | Cikhartová Adéla | NEK1252 | Nejdek Orienteering | 29:05 | + 7:30 | |
3. | Sperlová Katerina | 0031351 | 30:31 | + 8:56 | ||
4. | Bártová Darina | 0020014 | 32:44 | + 11:09 | ||
5. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 36:45 | + 15:10 | |
6. | Houbová Eliska | KRL1152 | Kometa Kralovice | 37:02 | + 15:27 | |
7. | Turková Klára | SKV1151 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:00 | + 16:25 | |
8. | Zezulová Barbora | NEK0010 | Nejdek Orienteering | 41:03 | + 19:28 | |
9. | Cepicka Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:47 | + 21:12 | |
10. | Korellus Jakub | 0010016 | 43:03 | + 21:28 | ||
11. | Nduwimana Lisa | 0020012 | 43:14 | + 21:39 | ||
12. | Kolesová Jana | NEK0850 | Nejdek Orienteering | 47:16 | + 25:41 | |
13. | Vlasímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:25 | + 28:50 | |
14. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 54:56 | + 33:21 | |
15. | Petyrková Karolína | NEK0011 | Nejdek Orienteering | 84:02 | + 62:27 | |
Hynková Anicka | ONO0001 | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 50:25 | ||
2. | Nduwimana Eva | 0020050 | 64:10 | + 13:45 | ||
3. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 64:47 | + 14:22 | |
4. | Kraus Martin ULTIMATE | 0040001 | 68:55 | + 18:30 | ||
5. | Krejcová Vlasta | SKV9453 | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:20 | + 22:55 | |
6. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 79:47 | + 29:22 | |
7. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 93:01 | + 42:36 | |
8. | Sperlová Zuzana | 0030001 | 101:44 | + 51:19 | ||
9. | Krízová Darina | 0037951 | 107:18 | + 56:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mohrmannová Beáta | 0020020 | 45:47 | |||
2. | Vastlová Bára | 0020004 | 49:53 | + 4:06 | ||
3. | Nováková Julie | SKV1051 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:01 | + 6:14 | |
4. | Suchá Adéla | 0020008 | 54:02 | + 8:15 | ||
5. | Stehlík Filip | LPM0002 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:47 | + 9:00 | |
6. | Vlach Viktor | KRL1001 | Kometa Kralovice | 57:54 | + 12:07 | |
7. | Bauerová Lucie | SKV1296 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:03 | + 12:16 | |
8. | Kosinová Linda | SKV1295 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:06 | + 12:19 | |
9. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 58:39 | + 12:52 | |
10. | Kroupa Daniel | 0020002 | 63:40 | + 17:53 | ||
11. | Krízová Ella | 0031652 | 63:45 | + 17:58 | ||
12. | Porada Krystof | 0020006 | 63:47 | + 18:00 | ||
12. | Sperlová Marie | 0031651 | 63:47 | + 18:00 | ||
14. | Nedbal Daniel | 0020005 | 63:50 | + 18:03 | ||
15. | Dvoráková Nikol | 0020003 | 63:52 | + 18:05 | ||
16. | Nduwimana Ania | 0020001 | 64:02 | + 18:15 | ||
17. | Retamal Patrik | NNN0555 | Neregistrovaní | 65:22 | + 19:35 | |
18. | Smejkalová Olivie | NNN1551 | Neregistrovaní | 66:45 | + 20:58 | |
19. | Sebiánová Adéla | KRL1501 | Kometa Kralovice | 73:09 | + 27:22 | |
20. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 75:32 | + 29:45 | |
21. | Stredansky Jakub | 0010012 | 79:56 | + 34:09 | ||
22. | Stredanská Klára | 0010013 | 80:03 | + 34:16 | ||
23. | Vostová Mia | 0011351 | 82:13 | + 36:26 | ||
24. | Sojka Tomas | 0010015 | 82:36 | + 36:49 | ||
25. | Ch Marie Edwards | 0010014 | 83:16 | + 37:29 | ||
26. | Hynková Johanka | ONO1523 | SKOB Ostrov | 111:26 | + 65:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rehorek Jaros | SKV6301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:22 | ||
2. | Sebian Pavel | KRL0002 | Kometa Kralovice | 33:24 | + 0:02 | |
3. | Skrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 52:33 | + 19:11 | |
4. | Sebianová Lucie | KRL0001 | Kometa Kralovice | 60:21 | + 26:59 | |
5. | Nováková Anna | SKV0454 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:32 | + 29:10 | |
6. | Smejkalová Viktorie | 0050455 | 63:16 | + 29:54 | ||
7. | Myslík Antonín | ONO0822 | SKOB Ostrov | 63:19 | + 29:57 | |
8. | Volf Stanislav | NNN7991 | Neregistrovaní | 77:50 | + 44:28 | |
9. | Zenkerová Miluse | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 79:26 | + 46:04 | |
Bárta Lukás | NNN7801 | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Savicová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:18 | ||
2. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 46:38 | + 1:20 | |
3. | Turcin Jan | 0010009 | 50:07 | + 4:49 | ||
4. | Bauerová Katerina | SKV7758 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:46 | + 5:28 | |
5. | Cesáková Eliska | 0010023 | 52:30 | + 7:12 | ||
6. | Trefná Radka | NNN7050 | Neregistrovaní | 53:42 | + 8:24 | |
7. | Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | 55:44 | + 10:26 | |
8. | Cesáková Michaela | 0010024 | 56:25 | + 11:07 | ||
9. | Kraus Jindrich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 56:58 | + 11:40 | |
10. | Váchová Ilona | 0010001 | 61:06 | + 15:48 | ||
11. | Trísková Kamila | NNN3333 | Neregistrovaní | 61:15 | + 15:57 | |
12. | Trefná Alzbeta | NNN0550 | Neregistrovaní | 61:32 | + 16:14 | |
13. | Hanysová Jana | NNN1111 | Neregistrovaní | 62:18 | + 17:00 | |
14. | Houbová Hana | KRL8251 | Kometa Kralovice | 62:26 | + 17:08 | |
15. | Krízková Jitka | MAS8050 | KČT Aš | 64:33 | + 19:15 | |
16. | Turcinová Kamila | 0010011 | 70:47 | + 25:29 | ||
17. | Korellus Petr | 0010018 | 71:07 | + 25:49 | ||
18. | Kriklavová Petra | 0010022 | 71:32 | + 26:14 | ||
19. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 72:26 | + 27:08 | |
20. | Grohmann Jan | NNN2222 | Neregistrovaní | 73:48 | + 28:30 | |
21. | Jirkovsky Libor | 0010005 | 75:46 | + 30:28 | ||
22. | Zieba Jaroslav | NEK6500 | Nejdek Orienteering | 76:30 | + 31:12 | |
23. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 76:57 | + 31:39 | |
24. | Bauer Matyás | SKV0495 | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:01 | + 33:43 | |
25. | Reischgová Ruzena | SKV5355 | TJ Slovan Karlovy Vary | 84:06 | + 38:48 | |
26. | Apolín Pavel | 0010008 | 119:36 | + 74:18 | ||
27. | Cerny Roman | NNN0001 | Neregistrovaní | 149:01 | + 103:43 | |
28. | Vanková Lenka | NNN0000 | Neregistrovaní | 149:06 | + 103:48 | |
Dlabac Martin | 0010003 | DISK |