Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 9:27 | |
2. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:48 | + 1:21 |
3. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 10:56 | + 1:29 |
4. | Jordánová Nelly | KSU1050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:36 | + 2:09 |
5. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:10 | + 4:43 |
6. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 17:38 | + 8:11 |
7. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:45 | + 8:18 |
7. | Chytráčková Zuzana | PLU0950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:45 | + 8:18 |
9. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:42 | + 9:15 |
10. | Zbíralová Kateřina | UOL1151 | C | SOB Olomouc | 19:40 | + 10:13 |
11. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 24:42 | + 15:15 |
Kvášová Kateřina | UOL1051 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | B | KOS TJ Tesla Brno | 9:38 | |
2. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | B | SOB Olomouc | 9:44 | + 0:06 |
3. | Janků Karolína | UOL0751 | C | SOB Olomouc | 10:51 | + 1:13 |
4. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:57 | + 1:19 |
5. | Jílková Pavla | UOL0753 | B | SOB Olomouc | 11:08 | + 1:30 |
6. | Dvořáková Ema | KON0777 | C | KOB Konice | 11:58 | + 2:20 |
7. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 12:43 | + 3:05 |
8. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 12:59 | + 3:21 |
9. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 13:32 | + 3:54 |
10. | Krtičková Ester | CHA0754 | C | OK Chrastava | 13:42 | + 4:04 |
11. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:01 | + 4:23 |
12. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 14:10 | + 4:32 |
13. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:39 | + 5:01 |
14. | Skřivanková Anna | TBM0853 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:03 | + 6:25 |
15. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:33 | + 7:55 |
16. | Fialová Anna | KON0779 | C | KOB Konice | 19:39 | + 10:01 |
17. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 20:59 | + 11:21 |
18. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 24:14 | + 14:36 |
19. | Hájková Michaela | KON0787 | C | KOB Konice | 25:29 | + 15:51 |
20. | Dosedělová Tereza | PTE0755 | C | TJ Sokol Ptení | 31:27 | + 21:49 |
21. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:03 | + 24:25 |
Langerová Eliška | KON0767 | C | KOB Konice | DISK | ||
Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 13:07 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 13:29 | + 0:22 |
3. | Mikošková Marie | STE0552 | B | SK SKI-OB Šternberk | 14:50 | + 1:43 |
4. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 15:10 | + 2:03 |
5. | Pospíšilová Stella | STE0551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:53 | + 2:46 |
6. | Konečná Julie | KSU0550 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:01 | + 2:54 |
7. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 16:06 | + 2:59 |
8. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 16:21 | + 3:14 |
9. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 16:33 | + 3:26 |
10. | Slehová Martina | UOL0653 | C | SOB Olomouc | 16:53 | + 3:46 |
11. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:26 | + 4:19 |
12. | Müllerová Marie | KSU0565 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:35 | + 4:28 |
13. | Dráčová Barbora | UOL0652 | B | SOB Olomouc | 17:43 | + 4:36 |
14. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:50 | + 4:43 |
15. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:11 | + 5:04 |
16. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 18:17 | + 5:10 |
17. | Bartáková Veronika | UOL0551 | C | SOB Olomouc | 19:09 | + 6:02 |
18. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:16 | + 6:09 |
19. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:33 | + 7:26 |
20. | Koukalová Elena | UOL0553 | C | SOB Olomouc | 22:14 | + 9:07 |
21. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:16 | + 9:09 |
22. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:23 | + 10:16 |
23. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 24:14 | + 11:07 |
24. | Kabátová Lucie | KON0656 | C | KOB Konice | 25:10 | + 12:03 |
Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bídová Markéta | UOL0352 | B | SOB Olomouc | 11:24 | |
2. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 13:29 | + 2:05 |
3. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 13:34 | + 2:10 |
4. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 13:37 | + 2:13 |
5. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 13:44 | + 2:20 |
6. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 13:57 | + 2:33 |
7. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 14:15 | + 2:51 |
8. | Murínová Markéta | KSU0383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:55 | + 3:31 |
9. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 15:08 | + 3:44 |
10. | Moravcová Natálie | UOL0454 | C | SOB Olomouc | 15:40 | + 4:16 |
11. | Slehová Eliška | UOL0453 | B | SOB Olomouc | 16:01 | + 4:37 |
12. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:56 | + 6:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 14:39 | |
2. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 15:55 | + 1:16 |
3. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 16:03 | + 1:24 |
4. | Vránová Eliška | UOL0151 | B | SOB Olomouc | 17:19 | + 2:40 |
5. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 21:22 | + 6:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lugrová Natalie | JPV0066 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 17:14 | ||
2. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 18:26 | + 1:12 | |
3. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:19 | + 2:05 | |
4. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 21:29 | + 4:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 16:16 | 5639 | |
2. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 17:57 | + 1:41 | 5137 |
3. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 18:33 | + 2:17 | 4958 |
4. | Vývodová Jana | ASU9852 | C | Magnus Orienteering | 18:45 | + 2:29 | 4898 |
5. | Mazalová Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 18:46 | + 2:30 | 4893 |
6. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 19:34 | + 3:18 | 4655 |
7. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | C | Magnus Orienteering | 20:37 | + 4:21 | 4342 |
8. | Cetkovská Tereza | JPV8750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:32 | + 5:16 | 4068 |
9. | Hornová Lenka | 0020001 | C | SK SKIVELO Olomouc | 21:56 | + 5:40 | |
10. | Czaschová Emílie | SBR8750 | C | SKOB Bruntál | 25:25 | + 9:09 | 2911 |
11. | Šebková Klára | JPV8550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:39 | + 11:23 | 2245 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 15:20 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 16:18 | + 0:58 |
3. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:33 | + 1:13 |
4. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:49 | + 1:29 |
5. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:54 | + 1:34 |
6. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 17:02 | + 1:42 |
7. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:26 | + 2:06 |
7. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:26 | + 2:06 |
9. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 17:35 | + 2:15 |
10. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:43 | + 2:23 |
11. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 18:26 | + 3:06 |
12. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 19:09 | + 3:49 |
13. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:14 | + 4:54 |
14. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 20:24 | + 5:04 |
15. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:03 | + 5:43 |
16. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:55 | + 6:35 |
17. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 21:58 | + 6:38 |
18. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:44 | + 7:24 |
19. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:09 | + 8:49 |
20. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 26:12 | + 10:52 |
21. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:10 | + 13:50 |
22. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 29:38 | + 14:18 |
23. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:39 | + 14:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 13:24 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 14:27 | + 1:03 |
3. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:40 | + 1:16 |
4. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:52 | + 1:28 |
5. | Seidenglanzová Irena | SSU7450 | C | SK Severka Šumperk | 15:25 | + 2:01 |
6. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 15:46 | + 2:22 |
7. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 16:06 | + 2:42 |
8. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:40 | + 3:16 |
9. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 17:00 | + 3:36 |
10. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:07 | + 3:43 |
11. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:19 | + 3:55 |
12. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:33 | + 4:09 |
13. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:44 | + 4:20 |
14. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 17:58 | + 4:34 |
15. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 18:04 | + 4:40 |
16. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:14 | + 4:50 |
17. | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:36 | + 5:12 |
18. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:28 | + 6:04 |
19. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 20:53 | + 7:29 |
20. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 21:49 | + 8:25 |
21. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 22:27 | + 9:03 |
22. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:19 | + 9:55 |
23. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:47 | + 11:23 |
Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SOB Olomouc | 16:48 | |
2. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 20:03 | + 3:15 |
3. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 22:22 | + 5:34 |
4. | Roubalíková Iva | 0010002 | C | ZŠ Těšetice | 24:11 | + 7:23 |
5. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:21 | + 7:33 |
Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 14:29 | |
2. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 16:18 | + 1:49 |
3. | Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | 19:48 | + 5:19 |
4. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 20:03 | + 5:34 |
5. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 24:31 | + 10:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 8:18 | |
2. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 8:59 | + 0:41 |
3. | Mátl Jáchym | KSU0909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 9:36 | + 1:18 |
4. | Růžička Matěj | KSU0901 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:06 | + 2:48 |
5. | Heiser Matěj | SSU0900 | C | SK Severka Šumperk | 12:27 | + 4:09 |
6. | Stojaník Zdeněk | KSU0919 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:47 | + 4:29 |
7. | Mátl Adam | KSU1111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:56 | + 4:38 |
8. | Sovadina Jakub | KSU0929 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:24 | + 6:06 |
9. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:12 | + 6:54 |
10. | Vlček Antonín | KSU1121 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:43 | + 7:25 |
11. | Sovadina Matěj | KSU1001 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:37 | + 13:19 |
12. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 27:00 | + 18:42 |
13. | Jäckel Maxmilián | KSU1020 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:36 | + 21:18 |
14. | Smýkal Lukáš | KSU1101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:41 | + 28:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 9:43 | |
2. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 9:57 | + 0:14 |
3. | Paloncý Jan | KSU0808 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:22 | + 0:39 |
4. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 10:47 | + 1:04 |
5. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 11:04 | + 1:21 |
6. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 11:41 | + 1:58 |
7. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 11:45 | + 2:02 |
8. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 11:51 | + 2:08 |
9. | Janeček Jáchym | UOL0700 | C | SOB Olomouc | 11:57 | + 2:14 |
10. | Penka Matěj | STE0705 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:51 | + 3:08 |
11. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:59 | + 3:16 |
12. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:21 | + 3:38 |
13. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 13:28 | + 3:45 |
14. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:29 | + 3:46 |
15. | Král Ondřej | ASU0746 | C | Magnus Orienteering | 14:31 | + 4:48 |
16. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:50 | + 6:07 |
17. | Vavrečka Radek | STE0809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:53 | + 6:10 |
18. | Polášek Filip | KSU0818 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:02 | + 6:19 |
19. | Heča Michal | UOL0803 | C | SOB Olomouc | 16:19 | + 6:36 |
20. | Robenek Jiří | UOL0701 | C | SOB Olomouc | 20:59 | + 11:16 |
21. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:28 | + 16:45 |
22. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:01 | + 20:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:03 | |
2. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 11:08 | + 0:05 |
3. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 11:27 | + 0:24 |
4. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:13 | + 1:10 |
5. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:52 | + 1:49 |
6. | Soldán Robin | PLU0600 | B | TJ SOKOL Plumlov | 12:58 | + 1:55 |
7. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:34 | + 2:31 |
8. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:39 | + 2:36 |
9. | Karásek Antonín | PLU0503 | B | TJ SOKOL Plumlov | 14:08 | + 3:05 |
10. | Vlach Timik | SBR0501 | C | SKOB Bruntál | 14:42 | + 3:39 |
11. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 14:55 | + 3:52 |
12. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:38 | + 4:35 |
13. | Šesták Jakub | UOL0601 | C | SOB Olomouc | 15:39 | + 4:36 |
14. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB Spartak Adamov | 15:59 | + 4:56 |
15. | Fajstl Vojtěch | PTE0501 | C | TJ Sokol Ptení | 16:01 | + 4:58 |
16. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 17:01 | + 5:58 |
17. | Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:07 | + 6:04 |
Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 11:06 | |
2. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 11:50 | + 0:44 |
3. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 12:27 | + 1:21 |
4. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 13:28 | + 2:22 |
5. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:40 | + 3:34 |
6. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 15:01 | + 3:55 |
7. | Sarazin Julien Pierre | UOL0303 | C | SOB Olomouc | 15:21 | + 4:15 |
8. | Slezák Aleš | JPV0304 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:06 | + 5:00 |
9. | Krampla Michal Jan | UOL0302 | C | SOB Olomouc | 16:21 | + 5:15 |
10. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 17:05 | + 5:59 |
11. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | SOB Olomouc | 17:20 | + 6:14 |
12. | Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:21 | + 6:15 |
13. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 17:33 | + 6:27 |
14. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 17:56 | + 6:50 |
Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 11:24 | |
2. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 12:53 | + 1:29 |
3. | Jirka Matyáš | UOL0203 | B | SOB Olomouc | 14:00 | + 2:36 |
4. | Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:06 | + 2:42 |
5. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 14:54 | + 3:30 |
6. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 15:31 | + 4:07 |
Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 16:30 | ||
2. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:37 | + 0:07 | |
3. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 18:21 | + 1:51 | |
4. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:25 | + 4:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skoupý Jan | STE9411 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:44 | 8552 | |
2. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | R | Oddíl OS SK Prostějov | 12:52 | + 0:08 | 8464 |
3. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 12:57 | + 0:13 | 8409 |
4. | Tichý Radomír | SHK0000 | B | OK Slavia Hradec Králové | 13:03 | + 0:19 | 8343 |
5. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 13:09 | + 0:25 | 8277 |
6. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:14 | + 0:30 | 8222 |
7. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:18 | + 0:34 | 8178 |
8. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 13:30 | + 0:46 | 8046 |
9. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:46 | + 1:02 | 7871 |
9. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 13:46 | + 1:02 | 7871 |
11. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 14:17 | + 1:33 | 7530 |
12. | Fiala Jan | ZBM7205 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:21 | + 1:37 | 7486 |
13. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:38 | + 1:54 | 7299 |
14. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 14:40 | + 1:56 | 7277 |
15. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 14:48 | + 2:04 | 7189 |
16. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 14:50 | + 2:06 | 7167 |
17. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:56 | + 2:12 | 7101 |
17. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:56 | + 2:12 | 7101 |
19. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 14:59 | + 2:15 | 7068 |
20. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 15:10 | + 2:26 | 6947 |
21. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:16 | + 2:32 | 6881 |
22. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 15:43 | + 2:59 | 6584 |
23. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:50 | + 3:06 | 6508 |
24. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:26 | + 3:42 | 6112 |
25. | Procházka Josef | 0060001 | C | SK SKIVELO | 16:58 | + 4:14 | |
26. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 16:59 | + 4:15 | 5749 |
27. | Zapletal Martin | STE8500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:02 | + 4:18 | 5716 |
28. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:15 | + 4:31 | 5573 |
29. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:56 | + 5:12 | 5122 |
30. | Začal Martin | PLU8100 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:57 | + 5:13 | 5111 |
31. | Mikuš Oldřich | PLU8200 | C | TJ SOKOL Plumlov | 19:14 | + 6:30 | 4265 |
32. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:15 | + 6:31 | 4254 |
33. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:29 | + 6:45 | 4100 |
34. | Dvořák Miloš | BBM7300 | C | BETA URSUS Orienteering | 19:57 | + 7:13 | 3792 |
35. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 20:08 | + 7:24 | 3671 |
36. | Drmola Filip | NNNXXXX | C | Neregistrovaní | 20:52 | + 8:08 | |
37. | Tichý Radomír | SHK | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:06 | + 13:22 | |
Jílek Ondřej | KSU9908 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 13:40 | |
2. | Ženčák Jaroslav | 0030001 | C | ASPV OA Šumperk | 15:11 | + 1:31 |
3. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:12 | + 1:32 |
4. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:05 | + 2:25 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 16:06 | + 2:26 |
6. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 16:10 | + 2:30 |
7. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 16:20 | + 2:40 |
8. | Krtička Jan | PLU7931 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:29 | + 2:49 |
9. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:04 | + 3:24 |
10. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 17:23 | + 3:43 |
11. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:31 | + 3:51 |
12. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 17:45 | + 4:05 |
13. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:55 | + 4:15 |
14. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 18:03 | + 4:23 |
15. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:15 | + 4:35 |
16. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 18:21 | + 4:41 |
17. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:47 | + 5:07 |
18. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:13 | + 6:33 |
19. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:39 | + 6:59 |
20. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:06 | + 9:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:05 | |
2. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 14:19 | + 1:14 |
3. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:50 | + 1:45 |
4. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 14:58 | + 1:53 |
5. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 15:09 | + 2:04 |
6. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:51 | + 2:46 |
7. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:04 | + 2:59 |
8. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:20 | + 3:15 |
9. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 16:21 | + 3:16 |
10. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 16:25 | + 3:20 |
11. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 16:37 | + 3:32 |
12. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:38 | + 3:33 |
13. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:50 | + 3:45 |
14. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:21 | + 4:16 |
15. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 17:28 | + 4:23 |
16. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 17:36 | + 4:31 |
17. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 18:16 | + 5:11 |
18. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 18:19 | + 5:14 |
19. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:37 | + 5:32 |
20. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 18:50 | + 5:45 |
20. | Zatloukal Radek | STE7000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:50 | + 5:45 |
22. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 18:52 | + 5:47 |
23. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 18:54 | + 5:49 |
24. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 19:05 | + 6:00 |
25. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:42 | + 6:37 |
25. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:42 | + 6:37 |
27. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:43 | + 6:38 |
28. | Dráč Pavel | UOL7201 | C | SOB Olomouc | 19:53 | + 6:48 |
29. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:09 | + 7:04 |
30. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:17 | + 7:12 |
31. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 21:02 | + 7:57 |
32. | Lukašák Štefan | STE6700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:15 | + 15:10 |
Mátl Pavel | KSU6844 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:44 | |
2. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 13:18 | + 0:34 |
3. | Roubalík Radovan | 0010001 | C | ZŠ Těšetice | 13:43 | + 0:59 |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 14:22 | + 1:38 |
5. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 14:30 | + 1:46 |
6. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 14:35 | + 1:51 |
7. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:51 | + 2:07 |
8. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 14:55 | + 2:11 |
9. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 15:17 | + 2:33 |
10. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 16:11 | + 3:27 |
11. | Felkl Luděk | 0030003 | C | ASPV OA Šumperk | 16:54 | + 4:10 |
12. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | SOB Olomouc | 16:57 | + 4:13 |
13. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 19:29 | + 6:45 |
14. | Poklop Lubomír | UOL5601 | C | SOB Olomouc | 20:31 | + 7:47 |
15. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 21:20 | + 8:36 |
16. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 21:58 | + 9:14 |
17. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 23:26 | + 10:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 13:51 | |
2. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 15:11 | + 1:20 |
3. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 15:40 | + 1:49 |
4. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 18:56 | + 5:05 |
5. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:39 | + 7:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 13:30 | |
2. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 13:54 | + 0:24 |
3. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 16:04 | + 2:34 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 17:34 | + 4:04 |
5. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 17:51 | + 4:21 |
6. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:21 | + 7:51 |
7. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SOB Olomouc | 29:57 | + 16:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 8:08 | |
2. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 8:23 | + 0:15 |
3. | Zatloukal Vojtěch | STE0908 | C | SK SKI-OB Šternberk | 8:35 | + 0:27 |
4. | Krtička Jáchym | CHA1000 | C | OK Chrastava | 8:37 | + 0:29 |
5. | Tříska David | PTE1003 | C | TJ Sokol Ptení | 8:38 | + 0:30 |
6. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 8:41 | + 0:33 |
7. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 9:28 | + 1:20 |
8. | Beneš Jan | KON0909 | C | KOB Konice | 10:01 | + 1:53 |
9. | Ebnerová Alena | KON1171 | C | KOB Konice | 12:10 | + 4:02 |
10. | Dostál Lukáš | KON0929 | C | KOB Konice | 12:17 | + 4:09 |
11. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 12:45 | + 4:37 |
12. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 14:00 | + 5:52 |
13. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:06 | + 6:58 |
14. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:13 | + 8:05 |
15. | Staroštík Jakub | UOL1000 | C | SOB Olomouc | 17:23 | + 9:15 |
Sirkovský Matěj | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Zuzana | KON1262 | C | KOB Konice | 8:03 | |
2. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 8:40 | + 0:37 |
3. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | C | SK SKI-OB Šternberk | 8:49 | + 0:46 |
4. | Sirkovská Adéla | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 9:32 | + 1:29 |
4. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 9:32 | + 1:29 |
6. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 9:35 | + 1:32 |
7. | Zapletal David | KON1111 | C | KOB Konice | 9:44 | + 1:41 |
8. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 10:11 | + 2:08 |
9. | Sekanina Marek | ASU1010 | C | Magnus Orienteering | 10:27 | + 2:24 |
10. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 11:51 | + 3:48 |
11. | Skřivanek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 12:10 | + 4:07 |
12. | Sovadinová Anna | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:45 | + 4:42 |
13. | Ebnerová Barbora | KON | C | KOB Konice | 12:46 | + 4:43 |
14. | Penková Amálie | STE0955 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:13 | + 5:10 |
15. | Novotná Klára | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 13:32 | + 5:29 |
16. | Grulich Adam | KON | C | KOB Konice | 15:26 | + 7:23 |
17. | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 16:25 | + 8:22 |
18. | Antl Cristian | KON | C | KOB Konice | 16:26 | + 8:23 |
19. | Matyšek Josef | PLU1400 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:40 | + 9:37 |
20. | Jäckel Vilém | KSU1220 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:51 | + 9:48 |
21. | Komínek Vojtěch | KON | C | KOB Konice | 17:57 | + 9:54 |
22. | Dostálová Jolana | KON1062 | C | KOB Konice | 18:08 | + 10:05 |
23. | Dostálová Elena | KON1288 | C | KOB Konice | 18:16 | + 10:13 |
24. | Good Marie | SBR1250 | C | SKOB Bruntál | 20:12 | + 12:09 |
25. | Ježková Anna | KON | C | KOB Konice | 21:15 | + 13:12 |
26. | Matyšková Stela | PLU1150 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:54 | + 14:51 |
27. | Karásek Richard | 0040001 | C | Krumsín | 23:03 | + 15:00 |
28. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:53 | + 18:50 |
Gottwald Tobiáš | STE1205 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podzimek Petr | KON7629 | C | KOB Konice | 11:47 | |
2. | Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 11:59 | + 0:12 |
3. | Stojaník Zdeněk | KSUXXXX | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:28 | + 1:41 |
4. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:50 | + 2:03 |
5. | Venusová Anna | STE0554 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:26 | + 2:39 |
6. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 15:27 | + 3:40 |
7. | Sekaninová Jitka | 0080001 | C | Neregistrovaná | 15:29 | + 3:42 |
8. | Czaschová Helena | SBR | C | SKOB Bruntál | 15:50 | + 4:03 |
9. | Křupka Tadeáš | KON0606 | C | KOB Konice | 16:19 | + 4:32 |
10. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 17:23 | + 5:36 |
11. | Musilová Jana | ASU7798 | C | Magnus Orienteering | 17:49 | + 6:02 |
12. | Chmelařová Blanka | 0070001 | C | Péčkaři | 17:52 | + 6:05 |
13. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 18:38 | + 6:51 |
14. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:20 | + 7:33 |
15. | Venus Ctibor | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:10 | + 9:23 |
16. | Mikšíková Kateřina | PTE7375 | C | TJ Sokol Ptení | 23:11 | + 11:24 |
17. | Čech Martin | KON99XX | C | KOB Konice | 26:55 | + 15:08 |
18. | Fajstlová Adéla | PTE0152 | C | TJ Sokol Ptení | 27:47 | + 16:00 |
19. | Balvanová Barbora | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:13 | + 16:26 |
20. | Ježková Eva | KON | C | KOB Konice | 30:30 | + 18:43 |
21. | Mikošková Tereza | STE9750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:46 | + 20:59 |
Třísková Eva | PTE | C | TJ Sokol Ptení | DISK |