Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordánová Nelly | KSU1050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:52 | |
2. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:36 | + 0:44 |
3. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 16:55 | + 1:03 |
4. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:35 | + 1:43 |
5. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:43 | + 1:51 |
6. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 21:04 | + 5:12 |
7. | Veselá Klára | UOL0950 | C | SOB Olomouc | 22:25 | + 6:33 |
8. | Závodná Kateřina | SSU1050 | C | SK Severka Šumperk | 23:56 | + 8:04 |
9. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:49 | + 27:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Pavla | UOL0753 | B | SOB Olomouc | 12:37 | |
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 13:54 | + 1:17 |
3. | Janků Karolína | UOL0751 | C | SOB Olomouc | 14:04 | + 1:27 |
4. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:12 | + 1:35 |
5. | Cetlová Karolína | AOP0752 | B | Orientační Běh Opava | 16:21 | + 3:44 |
6. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 17:07 | + 4:30 |
7. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:01 | + 5:24 |
8. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 18:03 | + 5:26 |
9. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 18:19 | + 5:42 |
10. | Procházková Samantha | SBR | C | SKOB Bruntál | 19:47 | + 7:10 |
11. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 20:48 | + 8:11 |
12. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:45 | + 10:08 |
13. | Kučerová Klaudie | STE0853 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:11 | + 10:34 |
14. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:49 | + 11:12 |
15. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 24:13 | + 11:36 |
16. | Dosedělová Tereza | PTE0755 | C | TJ Sokol Ptení | 28:03 | + 15:26 |
17. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:42 | + 21:05 |
18. | Červenková Eliška | SOP0751 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:07 | + 21:30 |
19. | Zemánková Kristýna | SBR | C | SKOB Bruntál | 40:07 | + 27:30 |
20. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:17 | + 27:40 |
21. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:01 | + 33:24 |
22. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 52:07 | + 39:30 |
Kubálková Eliška | STE0854 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 18:48 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 19:16 | + 0:28 |
3. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 20:47 | + 1:59 |
4. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 24:34 | + 5:46 |
5. | Müllerová Marie | KSU0565 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:44 | + 5:56 |
6. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 25:28 | + 6:40 |
7. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:39 | + 6:51 |
8. | Dráčová Barbora | UOL0652 | B | SOB Olomouc | 26:43 | + 7:55 |
9. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:47 | + 7:59 |
10. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:04 | + 8:16 |
11. | Mikošková Marie | STE0552 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:52 | + 9:04 |
11. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:52 | + 9:04 |
13. | Venusová Anna | STE0554 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:23 | + 11:35 |
14. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 31:04 | + 12:16 |
15. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:17 | + 15:29 |
16. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | B | SOB Olomouc | 38:42 | + 19:54 |
17. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:29 | + 21:41 |
18. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 45:17 | + 26:29 |
19. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:04 | + 29:16 |
Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 27:25 | |
2. | Slehová Eliška | UOL0453 | B | SOB Olomouc | 27:37 | + 0:12 |
3. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:48 | + 0:23 |
4. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 28:41 | + 1:16 |
5. | Tomášová Anna | SRK0554 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:03 | + 2:38 |
6. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 31:02 | + 3:37 |
7. | Cejpková Karolína | SRK0552 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:18 | + 3:53 |
8. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:05 | + 4:40 |
9. | Heclová Marie | KSU0454 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:52 | + 5:27 |
10. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 32:56 | + 5:31 |
11. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 34:43 | + 7:18 |
12. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 35:24 | + 7:59 |
13. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 40:21 | + 12:56 |
14. | Bochňák Vitoslavská Beatrice | LOV0450 | C | lepus.cz | 58:49 | + 31:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korhoňová Tereza | 0160002 | C | Ondřej Sadílek | 85:34 | |
MS | Stachová Agáta | 0020001 | C | Papiyon | 53:21 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:28 | 5419 | |
2. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 36:58 | + 1:30 | 5213 |
3. | Bídová Markéta | UOL0352 | B | SOB Olomouc | 40:08 | + 4:40 | 4780 |
4. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:18 | + 4:50 | 4757 |
5. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 40:31 | + 5:03 | 4727 |
6. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 41:19 | + 5:51 | 4618 |
7. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 41:57 | + 6:29 | 4531 |
8. | Holečková Anna | UOL9853 | C | SOB Olomouc | 43:17 | + 7:49 | 4349 |
9. | Stoklasová Barbora | PLU8976 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:58 | + 9:30 | 4118 |
10. | Vlachová Kateřina | KON9898 | C | KOB Konice | 45:41 | + 10:13 | 4020 |
11. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 46:26 | + 10:58 | 3917 |
12. | Rešová Kateřina | ASU9090 | C | Magnus Orienteering | 49:11 | + 13:43 | 3541 |
13. | Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | 50:03 | + 14:35 | 3422 |
14. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:46 | + 15:18 | 3324 |
15. | Přidalová Tereza | 0030001 | C | ASPV OA Šumperk | 57:38 | + 22:10 | |
16. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 58:38 | + 23:10 | 2247 |
17. | Czaschová Emílie | SBR8750 | C | SKOB Bruntál | 65:10 | + 29:42 | 1352 |
18. | Blažková Kristina | UOL9150 | C | SOB Olomouc | 67:14 | + 31:46 | 1069 |
19. | Chytalová Anna | 0160001 | C | Ondřej Sadílek | 106:54 | + 71:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 31:22 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:00 | + 3:38 |
3. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:27 | + 5:05 |
4. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 36:33 | + 5:11 |
5. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 38:30 | + 7:08 |
6. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 40:07 | + 8:45 |
7. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:46 | + 9:24 |
8. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:15 | + 9:53 |
9. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:18 | + 9:56 |
10. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:53 | + 10:31 |
11. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:24 | + 11:02 |
12. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:56 | + 11:34 |
13. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 43:00 | + 11:38 |
14. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:31 | + 13:09 |
15. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 45:40 | + 14:18 |
16. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 48:53 | + 17:31 |
17. | Šuterová Kateřina | CET8351 | C | TJ Loko Česká Třebová | 55:25 | + 24:03 |
18. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 56:54 | + 25:32 |
19. | Rajnošková Lea | BZR8451 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 59:02 | + 27:40 |
20. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 65:16 | + 33:54 |
21. | Jäcklová Kamila | KSU7850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:13 | + 35:51 |
22. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 70:33 | + 39:11 |
23. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 70:34 | + 39:12 |
24. | Janušová Věra | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:44 | + 39:22 |
25. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:55 | + 39:33 |
26. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 71:39 | + 40:17 |
27. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 74:40 | + 43:18 |
28. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 79:44 | + 48:22 |
29. | Valenčíková Irena | 0120001 | C | Haskovi | 82:19 | + 50:57 |
30. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 91:41 | + 60:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 30:15 | |
2. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:53 | + 1:38 |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 33:06 | + 2:51 |
4. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 33:44 | + 3:29 |
5. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:04 | + 4:49 |
6. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 36:22 | + 6:07 |
7. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:07 | + 7:52 |
8. | Holečková Lenka | UOL6750 | C | SOB Olomouc | 40:35 | + 10:20 |
9. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 41:26 | + 11:11 |
10. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 43:47 | + 13:32 |
11. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:53 | + 13:38 |
12. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:29 | + 14:14 |
13. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 50:02 | + 19:47 |
14. | Ženčáková Marie | 0110002 | C | FreeRun Zlín | 55:50 | + 25:35 |
15. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:07 | + 29:52 |
16. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 62:13 | + 31:58 |
17. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:33 | + 36:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:15 | |
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 31:19 | + 0:04 |
3. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 38:57 | + 7:42 |
4. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:32 | + 11:17 |
5. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | 44:08 | + 12:53 |
6. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 45:43 | + 14:28 |
7. | Strohalmová Milena | KRN5651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:17 | + 26:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 44:35 | |
2. | Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | 60:45 | + 16:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holá Veronika | SBR1050 | C | SKOB Bruntál | 18:19 | |
2. | Tříska David | PTE1003 | C | TJ Sokol Ptení | 18:54 | + 0:35 |
3. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 19:39 | + 1:20 |
4. | Sekanina Marek | ASU1010 | C | Magnus Orienteering | 22:16 | + 3:57 |
5. | Gottwaldová Anna | JPV0950 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:07 | + 5:48 |
6. | Zbíralová Kateřina | UOL1151 | C | SOB Olomouc | 24:16 | + 5:57 |
7. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 24:52 | + 6:33 |
8. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:05 | + 9:46 |
9. | Kollárovitsová Julie | AOP0951 | C | Orientační Běh Opava | 31:38 | + 13:19 |
10. | Kollárovits Matěj | AOP1101 | C | Orientační Běh Opava | 32:59 | + 14:40 |
11. | Penková Amálie | STE0955 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:13 | + 16:54 |
12. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:39 | + 19:20 |
13. | Frélich Matyáš | PLU0901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 40:06 | + 21:47 |
14. | Matyšková Stela | PLU1150 | C | TJ SOKOL Plumlov | 55:23 | + 37:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:50 | |
2. | Koutný Ondřej | JPV1001 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:56 | + 1:06 |
3. | Kupilík Vít | ZBM0911 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:01 | + 1:11 |
4. | Lutera Oliver | PLU1001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 15:44 | + 2:54 |
5. | Sovadina Matěj | KSU1001 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:18 | + 3:28 |
6. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:21 | + 4:31 |
7. | Sovadina Jakub | KSU0929 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:21 | + 5:31 |
8. | Zatloukal Vojtěch | STE0908 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:12 | + 6:22 |
9. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:10 | + 7:20 |
10. | Stojaník Zdeněk | KSU0919 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:13 | + 11:23 |
11. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:59 | + 12:09 |
12. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:23 | + 15:33 |
13. | Jäckel Maxmilián | KSU1020 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:17 | + 16:27 |
14. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:14 | + 20:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 11:56 | |
2. | Světnický Antonín | STE0800 | B | SK SKI-OB Šternberk | 12:55 | + 0:59 |
3. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 13:09 | + 1:13 |
4. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 13:47 | + 1:51 |
5. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 14:56 | + 3:00 |
6. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:22 | + 3:26 |
7. | Miča Jan | KSU0701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:53 | + 3:57 |
8. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 17:02 | + 5:06 |
9. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 17:52 | + 5:56 |
10. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:55 | + 5:59 |
11. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 19:13 | + 7:17 |
12. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 19:29 | + 7:33 |
13. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:32 | + 7:36 |
14. | Holý Štěpán | SBR0802 | C | SKOB Bruntál | 21:01 | + 9:05 |
15. | Robenek Jiří | UOL0701 | C | SOB Olomouc | 21:22 | + 9:26 |
16. | Možný Šimon | PVP0800 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 22:17 | + 10:21 |
17. | Podzimek Theodor | KON0808 | C | KOB Konice | 22:55 | + 10:59 |
17. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:55 | + 10:59 |
19. | Jurčík Jan | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:03 | + 11:07 |
20. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:55 | + 11:59 |
21. | Penka Matěj | STE0705 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:19 | + 15:23 |
22. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:15 | + 32:19 |
Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:10 | |
2. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:14 | + 1:04 |
3. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:42 | + 3:32 |
4. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 23:54 | + 3:44 |
5. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:57 | + 3:47 |
6. | Soldán Robin | PLU0600 | B | TJ SOKOL Plumlov | 33:59 | + 13:49 |
7. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 35:18 | + 15:08 |
8. | Volek Jiří | SBR0600 | C | SKOB Bruntál | 38:16 | + 18:06 |
9. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:09 | + 18:59 |
10. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:00 | + 25:50 |
11. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | C | SK Severka Šumperk | 81:29 | + 61:19 |
Karásek Antonín | PLU0503 | B | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 26:48 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:40 | + 0:52 |
3. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 30:33 | + 3:45 |
4. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 30:41 | + 3:53 |
5. | Šeps Daniel | SRK0504 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:49 | + 7:01 |
6. | Morávek Martin | SRK0503 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:56 | + 7:08 |
7. | Krampla Michal Jan | UOL0302 | C | SOB Olomouc | 35:34 | + 8:46 |
8. | Sarazin Julien Pierre | UOL0303 | C | SOB Olomouc | 38:55 | + 12:07 |
9. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 41:02 | + 14:14 |
10. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 44:33 | + 17:45 |
11. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 47:47 | + 20:59 |
12. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:30 | + 22:42 |
13. | Čecháček Adam | UOL0402 | C | SOB Olomouc | 60:49 | + 34:01 |
14. | Steklý Milan | 0100001 | C | SK Speed | 72:11 | + 45:23 |
Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:58 | |
2. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:52 | + 14:54 |
3. | Šimek Štěpán | UOL0104 | C | SOB Olomouc | 45:06 | + 16:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 33:25 | 8714 | |
2. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 35:02 | + 1:37 | 8344 |
3. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:53 | + 5:28 | 7465 |
4. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:19 | + 5:54 | 7366 |
5. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:50 | + 6:25 | 7248 |
6. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 40:48 | + 7:23 | 7027 |
7. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 41:10 | + 7:45 | 6943 |
8. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:11 | + 7:46 | 6939 |
9. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 41:41 | + 8:16 | 6825 |
10. | Seitler Milan | ASU9148 | C | Magnus Orienteering | 42:37 | + 9:12 | 6612 |
11. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:47 | + 9:22 | 6574 |
12. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:47 | + 10:22 | 6345 |
13. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 44:57 | + 11:32 | 6079 |
14. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | 45:08 | + 11:43 | 6037 |
15. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:32 | + 12:07 | 5945 |
16. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:00 | + 12:35 | 5839 |
17. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 46:34 | + 13:09 | 5709 |
18. | Locker Tomáš | SRK9802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:26 | + 14:01 | 5511 |
19. | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 48:05 | + 14:40 | 5363 |
20. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:55 | + 16:30 | 4944 |
21. | Rohan Tomáš | ASU9009 | C | Magnus Orienteering | 50:34 | + 17:09 | 4795 |
22. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 51:56 | + 18:31 | 4483 |
23. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 52:55 | + 19:30 | 4258 |
24. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:46 | + 20:21 | 4064 |
25. | Dvořák Miloslav | KON7537 | C | KOB Konice | 55:17 | + 21:52 | 3718 |
26. | Prachař Matouš | UOL0000 | C | SOB Olomouc | 56:46 | + 23:21 | 3379 |
27. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 57:03 | + 23:38 | 3314 |
28. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 57:09 | + 23:44 | 3291 |
29. | Zapletal Martin | STE8500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:01 | + 25:36 | 2865 |
30. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 60:30 | + 27:05 | 2526 |
31. | Šutera Josef | CET7901 | C | TJ Loko Česká Třebová | 61:43 | + 28:18 | 2248 |
32. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 62:35 | + 29:10 | 2050 |
33. | Hubáček Filip | JPV9800 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:58 | + 29:33 | 1962 |
34. | Začal Martin | PLU8100 | C | TJ SOKOL Plumlov | 66:52 | + 33:27 | 1071 |
35. | Smetana Jakub | 0030004 | C | ASPV OA Šumperk | 75:18 | + 41:53 | |
36. | Svoboda Zdeněk | UOL7900 | C | SOB Olomouc | 77:45 | + 44:20 | 0 |
37. | Teplý Jiří | 0030003 | C | ASPV OA Šumperk | 84:28 | + 51:03 | |
38. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:47 | + 54:22 | 0 |
Bílek Michal | 0190001 | C | GBM | DISK | |||
Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:47 | |
2. | Ženčák Jaroslav | 0110001 | C | FreeRun Zlín | 45:38 | + 0:51 |
3. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:39 | + 4:52 |
4. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:13 | + 6:26 |
5. | Holý Ondřej | SBR7600 | C | SKOB Bruntál | 51:27 | + 6:40 |
6. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:24 | + 7:37 |
7. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 52:33 | + 7:46 |
8. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 52:56 | + 8:09 |
9. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 56:38 | + 11:51 |
10. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 57:24 | + 12:37 |
11. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:23 | + 14:36 |
12. | Stibor Zbyněk | TVR7600 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 61:13 | + 16:26 |
13. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 61:48 | + 17:01 |
14. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 63:11 | + 18:24 |
15. | Valenčík Radim | 0120002 | C | Haskovi | 64:40 | + 19:53 |
16. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:07 | + 24:20 |
17. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 71:41 | + 26:54 |
18. | Bubla Jiří | 0080001 | C | SOP | 72:56 | + 28:09 |
19. | Podzimek Petr | KON7629 | C | KOB Konice | 80:50 | + 36:03 |
20. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 81:43 | + 36:56 |
21. | Škrabal Milan | KON7521 | C | KOB Konice | 82:33 | + 37:46 |
22. | Venus Ctibor | STE7800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 85:53 | + 41:06 |
Stojaník Zdeněk | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 34:35 | |
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 37:34 | + 2:59 |
3. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 39:06 | + 4:31 |
4. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 40:07 | + 5:32 |
5. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 40:17 | + 5:42 |
6. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 40:28 | + 5:53 |
7. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 40:43 | + 6:08 |
8. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 44:16 | + 9:41 |
9. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:43 | + 10:08 |
10. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 46:06 | + 11:31 |
11. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 46:38 | + 12:03 |
12. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 49:40 | + 15:05 |
13. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 50:37 | + 16:02 |
14. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 53:13 | + 18:38 |
15. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 53:54 | + 19:19 |
16. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:05 | + 19:30 |
17. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 55:07 | + 20:32 |
18. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:14 | + 21:39 |
19. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:33 | + 25:58 |
20. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:38 | + 27:03 |
21. | Dráč Pavel | UOL7201 | C | SOB Olomouc | 62:45 | + 28:10 |
22. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:17 | + 28:42 |
23. | Závodný Marek | SSU7403 | C | SK Severka Šumperk | 64:42 | + 30:07 |
24. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:53 | + 30:18 |
25. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 67:45 | + 33:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 35:21 | |
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:54 | + 0:33 |
3. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:58 | + 1:37 |
4. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 37:23 | + 2:02 |
5. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 38:10 | + 2:49 |
6. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:51 | + 3:30 |
7. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 39:17 | + 3:56 |
8. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:39 | + 8:18 |
9. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 47:49 | + 12:28 |
10. | Strohalm Petr | KRN5601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:32 | + 14:11 |
11. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 52:20 | + 16:59 |
12. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 56:44 | + 21:23 |
13. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 58:34 | + 23:13 |
Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 31:20 | |
2. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 35:30 | + 4:10 |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 36:40 | + 5:20 |
4. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 39:06 | + 7:46 |
5. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 42:27 | + 11:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:08 | |
2. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 36:03 | + 2:55 |
3. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:03 | + 4:55 |
4. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 40:06 | + 6:58 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 41:22 | + 8:14 |
6. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 41:47 | + 8:39 |
7. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:21 | + 13:13 |
8. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SOB Olomouc | 49:01 | + 15:53 |
9. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:50 | + 21:42 |
10. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | 65:51 | + 32:43 |
11. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 87:23 | + 54:15 |
Huňka Jiří | 0070001 | C | Hruza | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janík Mikuláš | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:32 | |
2. | Kotrle David | STE1101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:48 | + 2:16 |
3. | Molerová Natálie | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:10 | + 2:38 |
4. | Neumann Jakub | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:19 | + 3:47 |
5. | Nejezchlebová Linda | 0200002 | C | Neregistrovany | 18:00 | + 4:28 |
6. | Král Roman | C | 18:19 | + 4:47 | ||
7. | Tříska Jakub | PTE1300 | C | TJ Sokol Ptení | 19:07 | + 5:35 |
8. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 22:06 | + 8:34 |
9. | Kropáček Šimon | C | 22:35 | + 9:03 | ||
10. | Otruba Bertík | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 22:45 | + 9:13 |
11. | Dostálová Zuzana | 0090001 | C | UOL | 23:13 | + 9:41 |
12. | Vejrosta Pavel | C | 25:15 | + 11:43 | ||
13. | Valenčíková Helena | 0120003 | C | Haskovi | 25:28 | + 11:56 |
14. | Kujová Anežka | TVR1250 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 25:42 | + 12:10 |
15. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:44 | + 12:12 |
16. | Veselá Viky | 0220002 | C | 25:45 | + 12:13 | |
17. | Huňková Gabriela | RAD | C | TJ Sokol Radslavice | 26:22 | + 12:50 |
18. | Stojaníková Anička | KSUnnn1 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:27 | + 12:55 |
19. | Jäckel Vilém | KSU1220 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:31 | + 12:59 |
20. | Pokluda Filip | 0170001 | C | UOL | 26:35 | + 13:03 |
21. | Svoboda Marek | 0060001 | C | Brno | 26:38 | + 13:06 |
22. | Rychlý Jakub | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:55 | + 14:23 |
23. | Stiborová Blanka | TVR7650 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 28:16 | + 14:44 |
24. | Penka Maxim | STE1002 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:09 | + 15:37 |
25. | Navrátil Vojtěch | 3SX | C | ZŠ a MŠ Těšetice | 30:26 | + 16:54 |
26. | Kropáček Matěj | C | 30:53 | + 17:21 | ||
27. | Zajíc David | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:06 | + 18:34 |
28. | Zifčáková Justýna | C | 35:46 | + 22:14 | ||
29. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:24 | + 26:52 |
30. | Zifčáková Šarlota | C | 43:12 | + 29:40 | ||
31. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:47 | + 31:15 |
32. | Kuchařová Hana | C | 49:11 | + 35:39 | ||
33. | Kuchařovi | 4HC | C | PSÍ TÝM | 51:11 | + 37:39 |
34. | Paluch Sebastian | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:14 | + 45:42 |
35. | Paluch Theodor | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:18 | + 45:46 |
36. | Matyšek Josef | PLU1400 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:20 | + 46:48 |
37. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 62:53 | + 49:21 |
38. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 63:45 | + 50:13 |
39. | Svoboda Tobiáš | UOL1500 | C | SOB Olomouc | 64:44 | + 51:12 |
40. | Hrubá Helena | C | 75:41 | + 62:09 | ||
Sovadinovi | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cejpková Lenka | SRK7652 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:42 | |
2. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:31 | + 0:49 |
3. | Zatloukal Radek | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:00 | + 1:18 |
4. | Beneš Vojtěch | AOP8001 | C | Orientační Běh Opava | 21:35 | + 1:53 |
5. | Král Tomáš | C | 22:01 | + 2:19 | ||
6. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SOB Olomouc | 22:47 | + 3:05 |
7. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 25:06 | + 5:24 |
8. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 25:17 | + 5:35 |
9. | Klapková Anežka | PTE0553 | C | TJ Sokol Ptení | 25:39 | + 5:57 |
10. | Veselý Martin | 0220001 | C | 26:36 | + 6:54 | |
11. | Chmelařová Blanka | C | 27:04 | + 7:22 | ||
12. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:25 | + 7:43 |
13. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 28:10 | + 8:28 |
14. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ a MŠ Těšetice | 28:17 | + 8:35 |
15. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 28:42 | + 9:00 |
16. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 30:10 | + 10:28 |
17. | Klapková Jarmila | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 30:42 | + 11:00 |
18. | Vašková Zdeňka | C | 30:46 | + 11:04 | ||
19. | Musilová Jana | ASU7798 | C | Magnus Orienteering | 31:42 | + 12:00 |
20. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 31:47 | + 12:05 |
21. | Jílek Karel | C | 32:53 | + 13:11 | ||
22. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:16 | + 13:34 |
23. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:30 | + 13:48 |
24. | Balvanová Martina | 0140001 | C | BzB | 33:37 | + 13:55 |
25. | Kubíček Ondřej | UOL | C | SOB Olomouc | 33:47 | + 14:05 |
26. | Koblížek Filip | 0180001 | C | 34:12 | + 14:30 | |
27. | Švarcová Jana | 0040001 | C | Gabriela Rotková | 34:13 | + 14:31 |
28. | Robenek Michal | 0150001 | C | Lasota neregistrovaní | 34:29 | + 14:47 |
29. | Juřeníková Adéla | KSUnnn3 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:30 | + 14:48 |
30. | Nejezchleba David | 0200001 | C | Neregistrovany | 34:53 | + 15:11 |
31. | Sanetrník David | 0210001 | C | 35:56 | + 16:14 | |
32. | Zajícová Jana | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:09 | + 17:27 |
33. | Vejrostová Eva | C | 37:42 | + 18:00 | ||
34. | Janča Jaroslav | C | 37:54 | + 18:12 | ||
35. | Grégrová Zuzana | 3SX | C | ZŠ a MŠ Těšetice | 38:09 | + 18:27 |
36. | Vašek Karel | C | 38:44 | + 19:02 | ||
37. | Blinka Lubomír | C | 39:22 | + 19:40 | ||
38. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 42:11 | + 22:29 |
39. | Balvanová Barbora | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:24 | + 23:42 |
40. | Albertová Vaja | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:51 | + 25:09 |
41. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:56 | + 25:14 |
42. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 45:22 | + 25:40 |
43. | Polanská Markéta | 0050003 | C | Stipa | 46:15 | + 26:33 |
44. | Steklý Luboš | C | 48:12 | + 28:30 | ||
45. | Okrajkovi | C | 49:25 | + 29:43 | ||
46. | Janigová Kristýna | SSU | C | SK Severka Šumperk | 51:09 | + 31:27 |
47. | Vodičková Tereza | UOL7550 | C | SOB Olomouc | 51:10 | + 31:28 |
48. | Kubálková Hana | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:56 | + 32:14 |
49. | Valenta Štěpán | C | 60:19 | + 40:37 | ||
Kastner Bronislav | C | DISK | ||||
Tran Anička | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Kuja Ivo | TVR7700 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK | ||
Čecháčková Šárka | UOL7350 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Seidlová Lucie | 0050002 | C | Stipa | DISK |