Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů 2019 - stav po 15 závodech

Klubové výsledky : TRI (30)

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček SOP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
Kategorie:
D21C     D35C     D45C     D55C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C    
D21C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
5 Sabelová Markéta TRI9656 367.67 2. 79.86( 8) 95.07( 3) 94.97( 2) 97.77( 2)
12 Argalášová Kateřina TRI9750 201.28 1. 98.06( 2) 103.22( 1)
23 Liberdová Jana TRI9852 127.69 5. 57.04( 9) 70.65( 5)
28 Tesařová Jana TRI9751 100.43 2. 100.43( 2)
D35C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
61 Tuharská Aneta TRI7751 72.11 8. 72.11( 8)
D45C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Argalášová Gabriela TRI6850 958.97 2. 89.45( 3) 92.81( 3) 95.02( 3) 99.55( 2)102.13( 2) 90.06( 4) 94.62( 3) 83.86( 7) 85.74( 5) 94.85( 3)103.75( 2) 96.73( 3)
68 Mizerová Jarmila TRI6851 0.17 5. 0.17(11) 0.00( 5)
D55C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 940.29 1. 118.53( 1)110.00( 1) 125.14( 1) 91.10( 3) 103.51( 1) 95.53( 3) 96.48( 2)100.00( 1)100.00( 1)
6 Bialožytová Pavla TRI6350 426.28 1. 110.30( 2) 106.68( 1) 108.81( 1)100.49( 2)
H21C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
6 Haltof Marek TRI0200 570.87 2. 96.54( 5) 60.80(10) 75.71(12) 62.26(21) 80.67( 6) 98.63( 2) 96.26( 3)
22 Kantor Ondřej TRI9103 208.19 1. 104.49( 1) 103.70( 1)
39 Bartosz David TRI9100 132.57 8. 57.73( 9) 74.84( 8)
48 Argaláš Michal TRI9301 100.84 2. 100.84( 2)
61 Krupa Jakub TRI0404 88.49 4. 88.49( 4)
68 Cienciala Jan TRI9801 83.30 5. 83.30( 5)
H35C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Tuharský Martin TRI7702 989.59 1. 99.39( 2)106.90( 3)113.91( 1) 95.75( 3) 72.88(13) 94.02( 4) 89.95( 4)110.51( 1) 99.67( 2)106.61( 2)
2 Navrátil Rostislav TRI6601 736.00 1. 87.81( 6) 81.72(10) 98.61( 2) 76.59(11) 72.13(13) 106.38( 2) 102.76( 1)110.00( 1)
4 Ryška Kamil TRI7800 616.00 2. 88.34( 5) 77.67( 5) 96.43( 3) 75.97(10) 79.57( 5)100.44( 2) 97.58( 3)
22 Krček Jakub TRI7803 221.35 9. 76.64( 9) 71.63( 9) 73.08( 9)
23 Kawulok Marek TRI8000 216.50 5. 0.00(16) 38.14(10) 88.30( 5) 90.06( 5)
63 Walaski Antonín TRI8006 81.51 7. 81.51( 7)
66 Sliž Eduard TRI7601 80.06 11. 10.30(22) 69.76(11)
85 Kirschner David TRI7500 38.61 12. 38.61(12)
86 Pietrzyk Rostislav TRI7704 23.95 5. 23.95( 5)
H45C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
29 Haltof Petr TRI7400 130.12 8. 67.17(13) 62.95( 8)
67 Kantor Roman TRI6501 66.97 11. 66.97(11)
H55C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
9 Prokop Lubomír TRI6001 552.00 1. 62.08(16) 74.15( 9) 90.43( 3)114.49( 1)100.85( 2)110.00( 1)
10 Argaláš Jaroslav TRI6202 527.30 3. 70.30(10) 80.66(11) 99.46( 3) 90.53( 5) 93.21( 5) 93.14( 4)
22 Bialožyt Miroslav TRI5701 193.51 4. 94.55( 4) 98.96( 4)
H70C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
9 Opletal Jaroslav TRI3700 293.74 3. 43.15( 6) 52.99( 5) 20.01(11) 15.49( 6) 10.20(11) 20.60( 8) 18.77( 5) 52.22( 3) 10.79( 4) 49.52( 4)