Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů 2019 - stav po 11 závodech

Klubové výsledky : TRI (25)

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček SOP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ne
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček SFM Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček BFM Ne Ne
Kategorie:
D21C     D35C     D45C     D55C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C    
D21C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
10 Argalášová Kateřina TRI9750 201.28 1. 98.06( 2) 103.22( 1)
13 Sabelová Markéta TRI9656 174.93 3. 79.86( 8) 95.07( 3)
21 Liberdová Jana TRI9852 127.69 5. 57.04( 9) 70.65( 5)
27 Tesařová Jana TRI9751 100.43 2. 100.43( 2)
D35C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
59 Tuharská Aneta TRI7751 72.11 8. 72.11( 8)
D45C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
1 Argalášová Gabriela TRI6850 663.64 2. 89.45( 3) 92.81( 3) 95.02( 3) 99.55( 2)102.13( 2) 90.06( 4) 94.62( 3) 83.86( 7) 85.74( 5)
D55C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 740.29 1. 118.53( 1)110.00( 1) 125.14( 1) 91.10( 3) 103.51( 1) 95.53( 3) 96.48( 2)
4 Bialožytová Pavla TRI6350 426.28 1. 110.30( 2) 106.68( 1) 108.81( 1)100.49( 2)
H21C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
11 Haltof Marek TRI0200 295.31 5. 96.54( 5) 60.80(10) 75.71(12) 62.26(21)
18 Kantor Ondřej TRI9103 208.19 1. 104.49( 1) 103.70( 1)
44 Argaláš Michal TRI9301 100.84 2. 100.84( 2)
61 Cienciala Jan TRI9801 83.30 5. 83.30( 5)
H35C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
1 Tuharský Martin TRI7702 672.80 1. 99.39( 2)106.90( 3)113.91( 1) 95.75( 3) 72.88(13) 94.02( 4) 89.95( 4)
5 Navrátil Rostislav TRI6601 416.86 2. 87.81( 6) 81.72(10) 98.61( 2) 76.59(11) 72.13(13)
8 Ryška Kamil TRI7800 338.41 3. 88.34( 5) 77.67( 5) 96.43( 3) 75.97(10)
28 Krček Jakub TRI7803 148.27 9. 76.64( 9) 71.63( 9)
57 Walaski Antonín TRI8006 81.51 7. 81.51( 7)
78 Kirschner David TRI7500 38.61 12. 38.61(12)
81 Sliž Eduard TRI7601 10.30 22. 10.30(22)
H45C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
63 Haltof Petr TRI7400 67.17 13. 67.17(13)
64 Kantor Roman TRI6501 66.97 11. 66.97(11)
H55C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
4 Argaláš Jaroslav TRI6202 527.30 3. 70.30(10) 80.66(11) 99.46( 3) 90.53( 5) 93.21( 5) 93.14( 4)
19 Bialožyt Miroslav TRI5701 193.51 4. 94.55( 4) 98.96( 4)
28 Prokop Lubomír TRI6001 136.23 9. 62.08(16) 74.15( 9)
H70C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
13 Opletal Jaroslav TRI3700 181.21 5. 43.15( 6) 52.99( 5) 20.01(11) 15.49( 6) 10.20(11) 20.60( 8) 18.77( 5)