Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 37:07 | ||
2. | Dvořák Petr | 37:37 | + 0:30 | |||
3. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 37:56 | + 0:49 | |
4. | Škácha Vít | 39:05 | + 1:58 | |||
5. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 39:35 | + 2:28 | |
6. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 39:54 | + 2:47 | |
7. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 39:58 | + 2:51 | |
8. | Vošta Zdeněk | VCB8748 | OB České Budějovice | 41:34 | + 4:27 | |
9. | Kurz Pavel | 41:48 | + 4:41 | |||
10. | Trojan Karel | 1990 | 41:53 | + 4:46 | ||
11. | Žitný Chlebák | KAM9105 | OK Kamenice | 42:04 | + 4:57 | |
12. | Bláha Ondra | 42:10 | + 5:03 | |||
13. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 42:21 | + 5:14 | |
14. | Pospíšek Marek | 42:49 | + 5:42 | |||
15. | Ficek Michal | HCE8300 | TJ Hostivice | 42:52 | + 5:45 | |
16. | Šubrt Matěj | 43:10 | + 6:03 | |||
17. | Koliáš Štěpán | 43:31 | + 6:24 | |||
18. | Čtrnáct Franta | 43:46 | + 6:39 | |||
19. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 43:52 | + 6:45 | |
20. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 44:10 | + 7:03 | |
21. | Durych Martin | 1994 | 44:54 | + 7:47 | ||
22. | Ondřej Šimáček | 170002 | 17 PCE ROB | 45:13 | + 8:06 | |
23. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 45:35 | + 8:28 | |
24. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 45:42 | + 8:35 | |
25. | Goder Josef | 45:50 | + 8:43 | |||
26. | Kovaříková Barbora | 1993 | 46:31 | + 9:24 | ||
27. | Novák Jakub | SJH9601 | SOS Jindřichův Hradec | 46:38 | + 9:31 | |
28. | Fojtů Petr | PDY8700 | Běhej Poděbrady | 46:51 | + 9:44 | |
29. | Vahalová Petra | 1991 | 46:59 | + 9:52 | ||
30. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 47:16 | + 10:09 | |
31. | Beran Jakub | 60001 | 6 Tempo | 47:33 | + 10:26 | |
32. | Šimek Petr | 47:48 | + 10:41 | |||
33. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 47:52 | + 10:45 | |
34. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 48:01 | + 10:54 | |
35. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 48:03 | + 10:56 | |
36. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 48:14 | + 11:07 | |
37. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:14 | + 12:07 | |
38. | Ryantová Jana | DKP8660 | Oddíl OB Kotlářka | 49:45 | + 12:38 | |
39. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 49:47 | + 12:40 | |
40. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 49:56 | + 12:49 | |
41. | Šrámková Míša | 1993 | 50:08 | + 13:01 | ||
42. | Slabý Jiří | 110001 | 11 Ta dá! | 50:35 | + 13:28 | |
43. | Typltová Hana | DKP8760 | Oddíl OB Kotlářka | 50:56 | + 13:49 | |
44. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 50:58 | + 13:51 | |
45. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 51:30 | + 14:23 | |
46. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 51:53 | + 14:46 | |
47. | Borůvková Bětka | 1989 | 51:57 | + 14:50 | ||
48. | Pecoldová Pavlína | 90001 | 9 Cookies & Pancakes | 52:04 | + 14:57 | |
49. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 52:19 | + 15:12 | |
50. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:41 | + 15:34 | |
51. | Lubas Miroslav | 130001 | 13 STA | 53:00 | + 15:53 | |
52. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 53:38 | + 16:31 | |
53. | Daněk Jan | DKP0713 | Oddíl OB Kotlářka | 54:20 | + 17:13 | |
54. | Jansová Martina | 170001 | 17 PCE ROB | 54:27 | + 17:20 | |
55. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 54:31 | + 17:24 | |
56. | Jeffer Jeffer | 1985 | 54:32 | + 17:25 | ||
57. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 54:50 | + 17:43 | |
58. | Vereš Lukáš | ASU8800 | Magnus Orienteering | 54:51 | + 17:44 | |
59. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 55:00 | + 17:53 | |
60. | Dvořáček Dan | 90002 | 9 Cookies & Pancakes | 55:06 | + 17:59 | |
61. | Holec Kuba | 55:08 | + 18:01 | |||
62. | Javůrková Tereza | 1997 | 56:11 | + 19:04 | ||
63. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 56:23 | + 19:16 | |
64. | Fröhlich Martin | 100001 | 10 Bludní tuleni | 56:26 | + 19:19 | |
65. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 56:27 | + 19:20 | |
66. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 56:29 | + 19:22 | |
67. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 56:44 | + 19:37 | |
68. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 57:10 | + 20:03 | |
69. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:15 | + 20:08 | |
70. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 57:41 | + 20:34 | |
71. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 57:44 | + 20:37 | |
72. | Motejzík Petr | DLP7600 | OOB TJ Dukla Praha | 57:49 | + 20:42 | |
73. | Šubrt Jáchym | 57:56 | + 20:49 | |||
74. | Junek Matouš | 58:02 | + 20:55 | |||
75. | Smutný Jan | DLP8000 | OOB TJ Dukla Praha | 58:04 | + 20:57 | |
76. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 58:19 | + 21:12 | |
77. | Sichrovský Benjamin | 58:28 | + 21:21 | |||
78. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:35 | + 21:28 | |
79. | Buňata Tomáš | 50001 | 5 EPO | 58:58 | + 21:51 | |
80. | Akrmanová Jitka | SPC7651 | SPORTICUS team | 59:05 | + 21:58 | |
81. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 59:09 | + 22:02 | |
82. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 59:13 | + 22:06 | |
83. | Šedivá Kristýna | 2000 | 59:14 | + 22:07 | ||
84. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 59:29 | + 22:22 | |
85. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 59:58 | + 22:51 | |
86. | Pangrácová Anna | 10001 | 1 SK SKIVELO | 60:27 | + 23:20 | |
87. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 60:59 | + 23:52 | |
88. | Klaška Pavel | 61:06 | + 23:59 | |||
89. | Kohoutek Vojtěch | 61:23 | + 24:16 | |||
90. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 61:51 | + 24:44 | |
91. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 62:37 | + 25:30 | |
92. | Vyskočilová Karolína | DKP8951 | Oddíl OB Kotlářka | 63:05 | + 25:58 | |
92. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 63:05 | + 25:58 | |
94. | Pangrácová Marie | 210001 | 21 Český svaz neslyšících sportov | 64:05 | + 26:58 | |
95. | Šteffl Libor | 1983 | 64:06 | + 26:59 | ||
96. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 64:17 | + 27:10 | |
97. | Mácová Martina | DOB7750 | KOB Dobruška | 64:34 | + 27:27 | |
98. | Míková Šárka | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 64:53 | + 27:46 | |
99. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 65:11 | + 28:04 | |
100. | Peksova Lada | 1990 | 65:17 | + 28:10 | ||
101. | Klíma Kamil | 65:24 | + 28:17 | |||
102. | Knotek Vojtěch | 1992 | 65:34 | + 28:27 | ||
103. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 65:50 | + 28:43 | |
104. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 65:53 | + 28:46 | |
105. | Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | 65:58 | + 28:51 | |
106. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 66:03 | + 28:56 | |
107. | Poslední Lucie | 1986 | 66:12 | + 29:05 | ||
108. | Hroch Michal | 1977 | 66:19 | + 29:12 | ||
109. | Čech Petr | 1986 | 66:25 | + 29:18 | ||
110. | Potužník Martin | 150001 | 15 Hůrecký okrašlovací spolek | 66:54 | + 29:47 | |
111. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 67:10 | + 30:03 | |
112. | Martínková Kateřina | 1993 | 67:13 | + 30:06 | ||
113. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 67:24 | + 30:17 | |
114. | Korotvička Ondřej | 1985 | 67:25 | + 30:18 | ||
115. | Matějka Martin | 1974 | 67:41 | + 30:34 | ||
116. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 67:45 | + 30:38 | |
116. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 67:45 | + 30:38 | |
118. | Blažík Radek | 67:57 | + 30:50 | |||
119. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 68:46 | + 31:39 | |
120. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 68:55 | + 31:48 | |
121. | Tichý Hubert | 69:17 | + 32:10 | |||
122. | Krása Michal | 1983 | 69:26 | + 32:19 | ||
123. | Novák Adam | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 69:51 | + 32:44 | |
124. | Ouředníková Marie | 140001 | 14 Neregistrovany | 69:58 | + 32:51 | |
125. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 70:44 | + 33:37 | |
126. | Honcová Martina | 1989 | 71:37 | + 34:30 | ||
127. | Vondra Tomáš | 1992 | 72:10 | + 35:03 | ||
128. | Lípa Pavel | 1993 | 72:22 | + 35:15 | ||
129. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 72:23 | + 35:16 | |
130. | Klejma Michael | 72:37 | + 35:30 | |||
131. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 73:15 | + 36:08 | |
132. | Šurbrtová Petra | 73:17 | + 36:10 | |||
133. | Šubrt Vojta | 73:19 | + 36:12 | |||
134. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 73:23 | + 36:16 | |
135. | Brýdl Ivo | 1989 | 73:44 | + 36:37 | ||
136. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 75:43 | + 38:36 | |
137. | Drnek Jáchym | 220001 | 22 ABC | 76:20 | + 39:13 | |
138. | Horáček Martin | 76:51 | + 39:44 | |||
139. | Halašková Bára | DKP0654 | Oddíl OB Kotlářka | 77:35 | + 40:28 | |
140. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 77:40 | + 40:33 | |
141. | Volencova Kamila | 1989 | 77:50 | + 40:43 | ||
142. | Kozák Štěpán | 1988 | 78:14 | + 41:07 | ||
143. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 78:23 | + 41:16 | |
144. | Horáčková Michaela | 78:25 | + 41:18 | |||
145. | Zlatová Hana | 1984 | 78:41 | + 41:34 | ||
145. | Ivasienko Petr | 30003 | 3 Ivasienkovi | 78:41 | + 41:34 | |
147. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 79:55 | + 42:48 | |
148. | Víteček Jáchym | 80:31 | + 43:24 | |||
149. | Vobořilová Markéta | 1988 | 82:58 | + 45:51 | ||
150. | Kohoutková Kateřina | 83:10 | + 46:03 | |||
151. | Kouba Michal | 1974 | 83:19 | + 46:12 | ||
152. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 83:40 | + 46:33 | |
153. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 84:24 | + 47:17 | |
154. | Medal Jakub | 1989 | 85:39 | + 48:32 | ||
155. | Stránská Michaela | BZP8850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 85:48 | + 48:41 | |
156. | Horáková Petra | 20001 | 2 SKP RAPID Praha | 86:37 | + 49:30 | |
157. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 86:57 | + 49:50 | |
158. | Černá Eliška | SCP9050 | OK Sparta Praha | 88:25 | + 51:18 | |
159. | Šlégrová Lucie | 1995 | 89:27 | + 52:20 | ||
160. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 89:34 | + 52:27 | |
161. | Bernasová Petra | 1975 | 89:37 | + 52:30 | ||
162. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 90:29 | + 53:22 | |
163. | Šafařík Jaroslav | 2000 | 92:20 | + 55:13 | ||
164. | Vančáková Magda | 80001 | 8 Gerontclub | 94:26 | + 57:19 | |
165. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 94:51 | + 57:44 | |
166. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 96:34 | + 59:27 | |
167. | Pajskr Jan | 180011 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 97:05 | + 59:58 | |
168. | Zuska Michal | 180014 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 97:08 | + 60:01 | |
169. | Šrůtová Marcela | 180001 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 97:18 | + 60:11 | |
170. | Lebedová Zuzana | 30001 | 3 Ivasienkovi | 103:05 | + 65:58 | |
171. | Dostálová Lejla | DLP0650 | OOB TJ Dukla Praha | 104:01 | + 66:54 | |
172. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 113:02 | + 75:55 | |
Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | DISK | |||
Obuškevič Jan | SMR7000 | SNS Smržovka | DISK | |||
Tuček Michal | DKP8202 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | DISK | |||
Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | DISK | |||
Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Bunatova Magdalena | 1987 | DISK | ||||
Mantlík Jiří | 1992 | DISK | ||||
Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Beitlerová Hana | 1987 | DISK | ||||
Drábková Tereza | 190001 | 19 EPO | DISK | |||
Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Štěpán Marek | DKP8901 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Novák Peter | DLP7800 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Sloupenska Adri | 1982 | DISK | ||||
Nouza Pavel | DISK | |||||
Seifertová Vendula | DKP7651 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Šejnová Magdalena | KAM7055 | OK Kamenice | DISK | |||
Zizlavska Klara | 120001 | 12 AR | DISK | |||
Martinková Katečina | DISK | |||||
Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | DISK | |||
Suková Petra | BZP8851 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | |||
Kozlová Radka | DISK | |||||
Vencl Jakub | DISK | |||||
Test | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 16:45 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 16:47 | + 0:02 | |
3. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 17:00 | + 0:15 | |
4. | Černý Vojtěch | 17:21 | + 0:36 | |||
5. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 18:11 | + 1:26 | |
6. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 20:18 | + 3:33 | |
7. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 20:39 | + 3:54 | |
8. | Endršt Jáchým | 21:17 | + 4:32 | |||
9. | Endrštová Magdaléna | 180008 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 21:36 | + 4:51 | |
10. | Cuřín Ondřej | 180006 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 22:15 | + 5:30 | |
11. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 22:41 | + 5:56 | |
12. | Vyskočil Vít | 2009 | 22:44 | + 5:59 | ||
13. | Ondráček Ondřej | 1992 | 22:54 | + 6:09 | ||
14. | Brábník Tadeáš | 2010 | 23:13 | + 6:28 | ||
15. | Skřivanová Dagmar | 180002 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 24:44 | + 7:59 | |
16. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 25:12 | + 8:27 | |
17. | Majer David | 25:16 | + 8:31 | |||
18. | Polzer Adam | 180007 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 25:38 | + 8:53 | |
19. | Zusková Ilona | 180013 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 25:43 | + 8:58 | |
20. | Zusková Jana | 180010 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 25:44 | + 8:59 | |
21. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | KOB Tretra Praha | 25:50 | + 9:05 | |
22. | Cink Kryštof | 180003 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 25:53 | + 9:08 | |
23. | Protiva Tomáš | TAP8400 | KOB Tretra Praha | 25:57 | + 9:12 | |
24. | Exnerová Petra | 180004 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 25:59 | + 9:14 | |
24. | Protiva Jan | TAP0904 | KOB Tretra Praha | 25:59 | + 9:14 | |
26. | Zehrerová Adéla | 1983 | 26:29 | + 9:44 | ||
27. | Matesová Magdaléna | 2012 | 26:58 | + 10:13 | ||
28. | Vaněk Martin | 200001 | 20 TJ Stodůlky Praha | 27:08 | + 10:23 | |
29. | Motejzík Prokop | DLP0900 | OOB TJ Dukla Praha | 27:12 | + 10:27 | |
30. | Vondráčková Jolana | 27:14 | + 10:29 | |||
31. | Faltusová Julie | 27:42 | + 10:57 | |||
32. | Marešová Nela | DKP0761 | Oddíl OB Kotlářka | 27:53 | + 11:08 | |
33. | Mates Matěj | DLP1005 | OOB TJ Dukla Praha | 27:58 | + 11:13 | |
34. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 28:06 | + 11:21 | |
35. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 28:26 | + 11:41 | |
36. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 28:29 | + 11:44 | |
37. | Baumruk Štěpán | DKP0917 | Oddíl OB Kotlářka | 28:35 | + 11:50 | |
38. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 28:36 | + 11:51 | |
39. | Marešova Hana | 1974 | 29:21 | + 12:36 | ||
40. | Dušek Aleš | 2012 | 29:56 | + 13:11 | ||
41. | Fridrich Adam | 2011 | 30:05 | + 13:20 | ||
42. | Ryklová Theodora | 2010 | 30:10 | + 13:25 | ||
43. | Lorenc Tadeáš | DKP0612 | Oddíl OB Kotlářka | 30:40 | + 13:55 | |
44. | Ivasienková Sára | 31:56 | + 15:11 | |||
45. | Linhartová Anna | TAP0450 | KOB Tretra Praha | 32:47 | + 16:02 | |
46. | Fůskovi s doprovodem Baru a Kryštof | 2015 | 33:44 | + 16:59 | ||
47. | Rezková Magda | 1977 | 34:27 | + 17:42 | ||
48. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 36:09 | + 19:24 | |
49. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 40:29 | + 23:44 | |
50. | Tesařová Frida | SCP1351 | OK Sparta Praha | 42:36 | + 25:51 | |
51. | Bartoš Tomáš | 2008 | 42:39 | + 25:54 | ||
52. | Tesařová Karin | SCP1550 | OK Sparta Praha | 42:44 | + 25:59 | |
53. | Klimešová Šarlota | 2000 | 42:51 | + 26:06 | ||
54. | Bajerová Kateřina | 160001 | 16 Cirkus Čakovice | 44:29 | + 27:44 | |
55. | Pinkava Jonáš | FSP1102 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:05 | + 29:20 | |
56. | Pinkava Adam | FSP1400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:30 | + 30:45 | |
57. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 47:32 | + 30:47 | |
58. | Johanovská Tereza | DKP8659 | Oddíl OB Kotlářka | 48:04 | + 31:19 | |
59. | Šrůta Pavel | 180015 | 18 Radioklub OK1KYP Praha | 48:11 | + 31:26 | |
60. | Karban Štěpán | DKP1313 | Oddíl OB Kotlářka | 50:09 | + 33:24 | |
61. | Štemberg Petr | EKP1600 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:00 | + 35:15 | |
62. | Maroušek Erik | 2016 | 57:28 | + 40:43 | ||
63. | Ivasienková Laura | 59:36 | + 42:51 | |||
64. | Motejzík Jiří | DLP1001 | OOB TJ Dukla Praha | 65:17 | + 48:32 | |
65. | Rambová Barbora | DKP1650 | Oddíl OB Kotlářka | 83:48 | + 67:03 | |
66. | Tučková Klára | DKP1751 | Oddíl OB Kotlářka | 84:59 | + 68:14 | |
67. | Marešová Kateřina | 1982 | 96:11 | + 79:26 | ||
Jiřištová Eliška | DISK | |||||
Mareš Viktor | DKP1010 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Pinkava Vojtěch | FSP0806 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Pospíšková Majda | 1991 | DISK |