Class: D20A
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | KOS TJ Tesla Brno | 13:29 | 8951 | ||
2. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 13:31 | + 0:02 | 8929 | |
3. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 13:58 | + 0:29 | 8638 | |
4. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 14:06 | + 0:37 | 8552 | |
5. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 14:23 | + 0:54 | 8368 | |
6. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 14:40 | + 1:11 | 8185 | |
7. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 14:46 | + 1:17 | 8120 | |
8. | Weissová Ľuboslava | TBM0252 | KOS TJ Tesla Brno | 14:57 | + 1:28 | 8001 | |
9. | Marková Ema | SSU0252 | SK Severka Šumperk | 15:07 | + 1:38 | 7894 | |
10. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 15:11 | + 1:42 | 7850 | |
11. | Vávrová Vanda | SHK0360 | OK Slavia Hradec Králové | 15:19 | + 1:50 | 7764 | |
12. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:28 | + 1:59 | 7667 | |
13. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 16:11 | + 2:42 | 7203 | |
14. | Pachmannová Bára | AOP0351 | Orientační Běh Opava | 16:12 | + 2:43 | 7192 | |
15. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 16:16 | + 2:47 | 7149 | |
16. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:19 | + 2:50 | 7117 | |
17. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 16:24 | + 2:55 | 7063 | |
18. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 16:26 | + 2:57 | 7041 | |
19. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 16:28 | + 2:59 | 7020 | |
20. | Barnatová Klára | ZBM0352 | SK Brno Žabovřesky | 16:35 | + 3:06 | 6944 | |
21. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 16:42 | + 3:13 | 6869 | |
22. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 16:50 | + 3:21 | 6782 | |
23. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 16:52 | + 3:23 | 6761 | |
24. | Chrástová Tereza | TUR0255 | OOB TJ Turnov | 16:56 | + 3:27 | 6718 | |
25. | Bednaříková Emma | PBM0359 | TJ Spartak 1. brněnská | 17:02 | + 3:33 | 6653 | |
26. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 18:38 | + 5:09 | 5617 | |
27. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 18:48 | + 5:19 | 5509 | |
28. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 18:56 | + 5:27 | 5423 | |
29. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:09 | + 5:40 | 5283 | |
30. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | Team Jizerky | 19:41 | + 6:12 | 4938 | |
31. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:43 | + 6:14 | 4916 | |
32. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 20:15 | + 6:46 | 4571 |