Výsledky závodu: PZL Na Plazech

Datum:
05.01.2020
Místo konání:
Čisovice
Pořadatel:
PGP - SK Praga
DCE - KOB Dobřichovice
Mapa:
Plazy 1:15000
Ředitel závodu:
Procházka Antonín
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Procházka Antonín
Kategorie:
A     B     C     D    
A
15.50 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Glonek KAM9602 E OK Kamenice 100:27
2. Vojtěch Kettner KAM9601 R OK Kamenice 104:14 + 3:47
3. Milan Malačka DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 104:22 + 3:55
4. Martin Janda DOB8002 KOB Dobruška 105:08 + 4:41
5. Jakub Makovský TAP8511 KOB Tretra Praha 105:53 + 5:26
6. Ondrej Pospíšil 109:44 + 9:17
7. Jakub Landovský 115:18 + 14:51
8. Martin Fučík 115:50 + 15:23
9. Jiří Martan VLI7300 Slavia Liberec orienteering 120:42 + 20:15
10. Miroslav Kovář SJC8104 Sportcentrum Jičín 122:39 + 22:12
11. Daniel Novák DOK8700 OK Doksy 122:49 + 22:22
12. Tomáš Landovský PGP9103 SK Praga 122:54 + 22:27
13. Albert Mareš DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 123:17 + 22:50
14. Rastislav Oľhava ASU8949 Magnus Orienteering 123:51 + 23:24
15. Roman Masata 129:08 + 28:41
16. Daniel Simík 130:00 + 29:33
17. Martin Štěňha SPC7608 SPORTICUS team 131:15 + 30:48
18. Ondřej Vrabec SCP8303 OK Sparta Praha 138:37 + 38:10
19. Jakub Řada DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 139:31 + 39:04
20. Hynek Urban 20001 CZ - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 141:18 + 40:51
21. Ondřej Kohl KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 146:54 + 46:27
22. Jiří Ramba DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 151:17 + 50:50
23. Pavel Koten RIC7200 OB Říčany 153:08 + 52:41
24. Tomáš Stec 163:50 + 63:23
25. Petr Bloudek 130001 CZ - Czar 164:24 + 63:57
26. Ondrej Plašil 166:55 + 66:28
27. Ondřej Střelba PGP7510 SK Praga 179:04 + 78:37
28. Ondřej Silný PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 184:41 + 84:14
29. Hana Typltová DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 188:03 + 87:36
30. Vanda Králová BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 189:25 + 88:58
31. Jan Hruška DOR7000 OK Dobříš 195:22 + 94:55
Martin Černý TAP8902 KOB Tretra Praha DISK
David Klement DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka DISK
B
11.80 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Sedláček DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 91:44
2. Jan Škrabálek KYL7000 SK SP Kylešovice 91:48 + 0:04
3. Ondřej Blaha EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 98:52 + 7:08
4. Martin Kabát PGP0408 A SK Praga 98:57 + 7:13
5. Petra Landovská KAM9354 E OK Kamenice 99:15 + 7:31
6. Eliška Hájková KAM9851 OK Kamenice 100:23 + 8:39
7. Elin Martanova 100:28 + 8:44
8. Martin Málek CST8902 OB Strakonice 101:41 + 9:57
9. Tomáš Jíra KAM9802 OK Kamenice 102:03 + 10:19
10. Gabriela Šimůnková TAP9755 R KOB Tretra Praha 104:36 + 12:52
11. Magdalena Ryšavá PGP7650 SK Praga 105:17 + 13:33
12. Jan Kabát PGP6901 SK Praga 105:36 + 13:52
13. Dorotea Tichá DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 106:03 + 14:19
14. Petr Nemšovský PGP7602 SK Praga 106:15 + 14:31
15. Martin Málek CST6501 OB Strakonice 107:46 + 16:02
16. Petr Janas 108:08 + 16:24
17. Magdalena Škáchová DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 108:17 + 16:33
18. Ondřej Sysel PGP8302 SK Praga 109:42 + 17:58
19. Roman Siegl MFP6700 Matfyz Praha 111:00 + 19:16
20. Štěpán Hřivna PGP7507 SK Praga 111:10 + 19:26
21. Martin Hrouda FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:19 + 19:35
22. Patrik Sedláček DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 111:21 + 19:37
23. Lea Martanova 111:48 + 20:04
24. Tomáš Etrych DOR7300 OK Dobříš 112:53 + 21:09
25. Kateřina Zimmerová KAM9850 OK Kamenice 113:06 + 21:22
26. Josef Dvořák PGP8006 SK Praga 113:18 + 21:34
27. Tomáš Žemla KAM7105 OK Kamenice 113:19 + 21:35
28. Štěpán Kožina PGP0300 B SK Praga 115:49 + 24:05
29. Martin Buzek PGP8401 SK Praga 116:42 + 24:58
30. Jiří Suk MFP6401 Matfyz Praha 117:22 + 25:38
31. Petr Janas PGP7106 SK Praga 117:45 + 26:01
32. Petr Vaněk ZBP7302 OOB SK Zbraslav 120:41 + 28:57
33. Hanka Řada DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 122:15 + 30:31
34. Iva Mědílková SPC7160 SPORTICUS team 123:13 + 31:29
35. Jakub Beran 40001 CZ - Tempo 126:02 + 34:18
36. Tomáš Šimek FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 127:35 + 35:51
37. Pavel Klaska 128:55 + 37:11
38. Jaroslav Halač HCE6700 TJ Hostivice 130:05 + 38:21
39. Berenika Kučerová 170001 CZ - Vše 131:48 + 40:04
40. Martin Žáček FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 134:20 + 42:36
41. Zuzana Procházková KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 143:40 + 51:56
42. Martin Švorc 70001 CZ - Praha 5 145:25 + 53:41
43. Jaroslav Pavlů DCE6100 KOB Dobřichovice 149:10 + 57:26
44. Jaromír Buriánek SCP4700 OK Sparta Praha 156:06 + 64:22
45. Petr Chmelík DOR8100 OK Dobříš 158:47 + 67:03
46. Barbora Kučerová HCE8650 TJ Hostivice 158:56 + 67:12
47. Jan Fiala DOR7802 OK Dobříš 159:27 + 67:43
48. Zdeněk Přeček 163:00 + 71:16
49. Petra Sedláčková ROZ7050 OK Roztoky 169:37 + 77:53
50. Jaroslav Sedláček ROZ6801 OK Roztoky 170:10 + 78:26
51. Šárka Míchalová KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 188:49 + 97:05
52. Linda Sedláčková ROZ0050 B OK Roztoky 188:53 + 97:09
53. Magda Vancakova 191:10 + 99:26
54. Frantisek Fait 192:12 + 100:28
55. Milan Paukert TJP5000 TJ Sokol Troja 202:51 + 111:07
56. Miloš Novák SCP4600 OK Sparta Praha 205:38 + 113:54
57. Lucie Řadová DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 205:42 + 113:58
58. Bohuslav Hamáček LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 211:19 + 119:35
59. Eva Tloušťová SCP6950 OK Sparta Praha 221:07 + 129:23
František Čtrnáct PGP0401 B SK Praga DISK
Eva Žemlová KAM7550 OK Kamenice DISK
Jan Šváb VSP5801 USK Praha DISK
Jana Fialová DOR8050 OK Dobříš DISK
Naďa Zavadilová SCP5450 OK Sparta Praha DISK
C
7.10 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miroslav Lubas STA7802 OK Střelka 65:20
2. Antonín Šindelka DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 65:24 + 0:04
3. Martin Klusák DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 65:25 + 0:05
4. Václav Jurga 100001 CZ - Krutě Kruté Krůty 65:35 + 0:15
5. Martina Matějů PGP8556 R SK Praga 65:43 + 0:23
6. Filip Nemšovský VSP0500 A USK Praha 66:45 + 1:25
7. Aleš Dlouhý PGP0502 B SK Praga 67:10 + 1:50
8. David Komín PGP7405 SK Praga 68:33 + 3:13
9. Pavel Kettner HCE5900 TJ Hostivice 69:55 + 4:35
10. Radek Gregor DOR7404 OK Dobříš 70:05 + 4:45
11. Martin Vlach PGP8605 SK Praga 70:23 + 5:03
11. Jakub Foršt DOR7501 OK Dobříš 70:23 + 5:03
13. Daniel Šístek SCP7507 OK Sparta Praha 72:05 + 6:45
14. Jan Ptáček PGP7205 SK Praga 73:40 + 8:20
15. Pepa Ditrich 90001 CZ - - 74:12 + 8:52
16. Martin Lacina DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 74:21 + 9:01
17. Marta Dlouhá BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 74:55 + 9:35
18. Olga Šimerková PGP7551 SK Praga 75:49 + 10:29
19. Kateřina Ptáčková PGP7350 SK Praga 77:09 + 11:49
20. Filip Jíra KAM0506 B OK Kamenice 77:53 + 12:33
21. Marek Snyrch 77:56 + 12:36
22. Lubomír Nentvich DOR5800 OK Dobříš 78:46 + 13:26
23. Marek Šunda VSP9200 USK Praha 80:19 + 14:59
24. Pavel Valtr MFP6600 Matfyz Praha 81:48 + 16:28
25. Klára Nentvichová DOR9950 OK Dobříš 81:52 + 16:32
26. Zdeněk Fiala TAP5501 KOB Tretra Praha 82:00 + 16:40
27. David Chmelař PGP0801 SK Praga 82:08 + 16:48
28. Magdalena Čtrnáctová PGP7151 SK Praga 82:09 + 16:49
29. Romana Chmelařová PGP0553 SK Praga 83:06 + 17:46
30. Dagmar Sieglová MFP7050 Matfyz Praha 83:35 + 18:15
31. Jana Nova 83:42 + 18:22
32. Pavla Blahová DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 84:31 + 19:11
33. Jan Doležal 180001 CZ - PGP 84:32 + 19:12
34. Martin Doležal PGP8100 SK Praga 84:56 + 19:36
35. Marie Pangrácová 85:38 + 20:18
36. Daniela Martanová VLI7452 Slavia Liberec orienteering 86:14 + 20:54
37. Hubert Tichý DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 87:37 + 22:17
38. Přemysl Žižka DOR0706 B OK Dobříš 88:00 + 22:40
38. Marek Palla 88:00 + 22:40
40. Kamil Klíma 160001 CZ - SK Olympia Praha SPS 88:21 + 23:01
41. Kateřina Honzáková 150001 CZ - DKP 88:54 + 23:34
42. Lenka Kettnerová HCE6450 TJ Hostivice 89:00 + 23:40
43. Vladimír John OLP5502 C PSK Olymp Praha 89:11 + 23:51
44. Jakub Strnad DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 89:13 + 23:53
45. Šárka Málková CST8351 OB Strakonice 90:42 + 25:22
46. Martin Vrabec SCP6100 OK Sparta Praha 90:56 + 25:36
47. Libor Forst 91:48 + 26:28
48. Jana Nedbalová MFP8050 Matfyz Praha 92:36 + 27:16
49. Jan Tučný 120001 CZ - Tučňáci OB 93:16 + 27:56
50. Pavla Hlavatá DKP7550 Oddíl OB Kotlářka 94:16 + 28:56
51. Bohumil Chmelař PGP7204 SK Praga 95:19 + 29:59
52. Alena Kopáčková DOR6450 OK Dobříš 95:48 + 30:28
53. Miluše Procházková DCE5400 KOB Dobřichovice 96:07 + 30:47
54. Jáchym Drnek 60001 CZ - ABC 96:17 + 30:57
55. Jiří Dlouhý DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 96:33 + 31:13
56. Jana Forstereviczová DOR7653 OK Dobříš 97:09 + 31:49
57. Markéta Zelená PGP5850 SK Praga 97:21 + 32:01
58. Jaroslava Žižková DOR7754 OK Dobříš 97:24 + 32:04
59. Edita Syslová PGP8853 SK Praga 98:27 + 33:07
60. Alena Kohlová KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:30 + 33:10
61. Alexander Kolský PGP5000 SK Praga 98:51 + 33:31
62. Zdeněk Sysel PGP5200 SK Praga 99:45 + 34:25
63. Lenka Forstová MFP6850 Matfyz Praha 99:47 + 34:27
64. Helena Mikulášová PGP9353 SK Praga 99:51 + 34:31
65. Lukáš Kubeček DOR8300 OK Dobříš 100:32 + 35:12
66. Hana Dvořáková PGP0355 B SK Praga 101:28 + 36:08
67. Tomáš Vaníček 30001 CZ - SK Líšná 101:39 + 36:19
68. Monika Jírová ROZ7350 OK Roztoky 102:00 + 36:40
69. Adela Zehrerova 103:50 + 38:30
70. Marek Hruška DOR0604 OK Dobříš 103:51 + 38:31
71. Josefina Klašková DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 104:14 + 38:54
72. Kateřina Klašková DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 104:17 + 38:57
73. Jana Haňkovská PGP4050 SK Praga 104:20 + 39:00
74. Zuzana Chmelařová PGP7761 SK Praga 106:14 + 40:54
75. Lenka Zimmerová ZVO6451 OB SK Zvole 107:18 + 41:58
76. Filip Balga DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 110:08 + 44:48
76. Jiří Balga DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 110:08 + 44:48
78. Vlasta Doležalová PGP5550 SK Praga 112:16 + 46:56
79. Jaromíra Řadová DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 112:22 + 47:02
80. Václav Chotětický DKL5202 C KOB Kladno 114:00 + 48:40
81. Jana Baštová DOR7452 OK Dobříš 114:41 + 49:21
82. Antonín Střelba PGP0605 SK Praga 116:48 + 51:28
83. Jana Dlouhá DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 116:59 + 51:39
84. Milan Borovička FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 124:12 + 58:52
85. František Duda KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:00 + 59:40
86. Kateřina Dobešová KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:34 + 64:14
87. Václav Dobeš KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:46 + 64:26
88. Marcela Míchalová KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 132:30 + 67:10
89. Barbora Žemlová KAM0751 B OK Kamenice 132:48 + 67:28
90. Matěj Dragoun DOR0603 OK Dobříš 141:17 + 75:57
91. Markéta Žižková DOR7352 OK Dobříš 141:25 + 76:05
92. Martina Petrová TAP6852 KOB Tretra Praha 164:04 + 98:44
93. Kryštof Tučný PGP0804 SK Praga 166:02 + 100:42
94. Lucie Bloudkova 167:55 + 102:35
95. Veronika Bloudkova 167:57 + 102:37
96. Josef Valášek 206:10 + 140:50
97. Karel Hlavatý SJP4200 KČT Slavoj Praha 223:04 + 157:44
Julie Nentvichová DOR0351 B OK Dobříš DISK
Jaroslav Tomeš DISK
Pavla Mrázová DCE5550 KOB Dobřichovice DISK
Věra Málková CST6550 OB Strakonice DISK
Richard Řada DKP6701 Oddíl OB Kotlářka DISK
Martina Malá 120002 CZ - Tučňáci OB DISK
D
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukas Magazu DOR0805 B OK Dobříš 40:35
2. Magdalena Nemšovská VSP0853 USK Praha 46:27 + 5:52
3. Petr Nosek DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 49:10 + 8:35
4. Robert Paulu 49:16 + 8:41
5. Eliška Reisingerová DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:12 + 11:37
6. Eliáš Kosák 170002 CZ - Vše 53:14 + 12:39
7. Miroslav Petrilák DOR6600 OK Dobříš 55:00 + 14:25
8. Matyáš Komín DKL0901 C KOB Kladno 55:01 + 14:26
9. Amálie Rebeka Petriláková DOR0953 B OK Dobříš 55:26 + 14:51
10. Jan Lacina DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 58:33 + 17:58
11. Martin Šnejdar PGP0806 SK Praga 60:09 + 19:34
12. Ondřej Šnejdar PGP SK Praga 60:18 + 19:43
13. Martina Nosek DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 60:57 + 20:22
14. Julie Dlouhá PGP1051 SK Praga 62:30 + 21:55
15. Eva Fincodneboská 63:12 + 22:37
16. Sophia Magazu DOR1152 OK Dobříš 64:33 + 23:58
17. Radka Magazu DOR7853 OK Dobříš 64:35 + 24:00
18. Šimon Čtrnáct PGP0001 B SK Praga 64:39 + 24:04
19. Annabelle Magazu DOR0657 OK Dobříš 65:17 + 24:42
20. Dagmar Tichá DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 65:18 + 24:43
21. František Louša KPY3700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:30 + 25:55
22. Magdalena Žemlová KAM0950 OK Kamenice 67:14 + 26:39
23. Lucie Dvořáková PGP0956 SK Praga 73:41 + 33:06
24. Jonáš Etrych DOR0907 OK Dobříš 76:23 + 35:48
25. Magdalena Nedbalová MFP1053 Matfyz Praha 77:00 + 36:25
26. Klára Nedbalová MFP0850 Matfyz Praha 77:01 + 36:26
27. Veronika Dvořáková PGP0659 B SK Praga 77:30 + 36:55
28. Veronika Ptáčková PGP0551 SK Praga 77:34 + 36:59
29. Hana Ptáčková PGP0750 SK Praga 77:35 + 37:00
30. Max Paulu 79:59 + 39:24
31. Karel Müller HCE1000 TJ Hostivice 87:16 + 46:41
32. Jan Müller HCE6800 TJ Hostivice 88:28 + 47:53
33. Ivan Matějů UVP4600 Slovan Praha 89:04 + 48:29
34. Tomáš Kubeček DOR0808 OK Dobříš 93:24 + 52:49
35. Lenka Filipcová 95:00 + 54:25
36. Aneta Lubasová STA0953 OK Střelka 95:03 + 54:28
37. Kateřina Fialová DOR0754 B OK Dobříš 98:07 + 57:32
38. Matěj Etrych DOR1104 OK Dobříš 98:20 + 57:45
39. Tobiáš Etrych DOR1103 OK Dobříš 98:23 + 57:48
40. Aneta Balgova 99:08 + 58:33
41. Šárka Filipcova 100:50 + 60:15
42. Tomáš Hruška DOR1002 OK Dobříš 105:58 + 65:23
43. Lenka Ditrichová 90002 CZ - - 106:12 + 65:37
43. Eva Hylmarova 106:12 + 65:37
45. Blanka Hrušková DOR - OK Dobříš 107:08 + 66:33
46. Lucie Sedláčkova 108:00 + 67:25
47. František Půlpán 108:50 + 68:15
48. Míla Zmeková SLP4451 C OOB Slavia Praha 118:41 + 78:06
Kevin Gregor DOR1001 OK Dobříš DISK