Logo
Datum:
17.07.2021
Místo konání:
Jakubčovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Borunský Tomáš - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    

D10N 1.96 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:18

D10 2.06 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 17:31
2. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 23:00 + 5:29
3. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 27:02 + 9:31
4. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 35:42 + 18:11

D12 2.14 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 29:36
2. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 31:41 + 2:05
3. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:29 + 2:53
4. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 32:44 + 3:08
5. Chudíková Magdalena BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 52:23 + 22:47
6. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 56:22 + 26:46
7. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 62:26 + 32:50
8. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 68:20 + 38:44
9. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 78:51 + 49:15

D14 2.29 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:47
2. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 37:21 + 1:34
3. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:29 + 3:42
4. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:26 + 9:39
5. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 47:27 + 11:40
6. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 58:49 + 23:02
Burdová Hana STE0852 SK SKI-OB Šternberk DISK
Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina DISK

D16 3.20 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 35:03
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 43:05 + 8:02
3. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 45:01 + 9:58
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:42 + 18:39
5. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 71:44 + 36:41
Sližová Lucie TRI0659 TJ TŽ Třinec DISK

D18 3.50 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 94:19

D20 4.21 km, 115 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 102:25

D21A 4.31 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6426

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 57:15 6951
2. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:16 + 4:01 6537
3. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 68:31 + 11:16 5789
4. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 69:36 + 12:21 5678
5. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 72:14 + 14:59 5406
6. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 77:06 + 19:51 4905
7. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 81:14 + 23:59 4479
8. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 82:39 + 25:24 4333
9. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:34 + 30:19 3826
10. Čablová Kristina 0100001 97:08 + 39:53

D21B 3.89 km, 110 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2949

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolková Lucie SOP9052 OOB TJ Slezan Opava 51:52 3136
2. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 56:22 + 4:30 2896
3. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:56 + 6:04 2813
4. Pešková Jana CET8251 TJ Loko Česká Třebová 58:06 + 6:14 2804
5. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 58:51 + 6:59 2764
6. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 59:34 + 7:42 2726
7. Válková Zuzana SOP8852 OOB TJ Slezan Opava 67:20 + 15:28 2313
8. Hájková Petra KYL9350 SK SP Kylešovice 70:01 + 18:09 2170
9. Jurczyk Marta 51P0050 UKS Sparta Czyżowice 70:59 + 19:07
10. Vítková Lucie PTE9474 TJ Sokol Ptení 74:31 + 22:39 1930
11. Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 82:04 + 30:12 1528
12. Korbelářová Johana HAV9350 OB Havířov 112:47 + 60:55 0
Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko DISK 0

D35A 3.51 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 45:09
2. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 52:22 + 7:13
3. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 55:51 + 10:42
4. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 57:46 + 12:37
5. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 65:41 + 20:32
6. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:32 + 25:23
7. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:02 + 34:53
8. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 85:54 + 40:45
9. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 96:31 + 51:22
10. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 101:05 + 55:56

D35B 2.98 km, 100 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Pavla BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 58:57
2. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 60:30 + 1:33
3. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 63:23 + 4:26
4. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 65:41 + 6:44
5. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 67:12 + 8:15
6. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 70:35 + 11:38
7. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 71:37 + 12:40
8. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 74:31 + 15:34
9. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 75:58 + 17:01
10. Brychlecová Eva MOV8551 SKOB Ostrava 86:15 + 27:18
11. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:13 + 29:16
12. Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec 121:08 + 62:11
Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno DISK

D45A 3.23 km, 95 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 57:52
2. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 59:08 + 1:16
3. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 64:35 + 6:43
4. Barcíková Renáta AOP6753 Orientační Běh Opava 67:35 + 9:43
5. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 67:55 + 10:03
6. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 70:17 + 12:25
7. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 71:20 + 13:28
8. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 78:13 + 20:21
9. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 82:16 + 24:24
10. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 83:40 + 25:48
Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno DISK

D45B 2.96 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 58:57
2. Řehová Renata BFM7151 SKOB Frýdek - Místek 59:08 + 0:11
3. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 59:44 + 0:47
4. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 62:54 + 3:57
5. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 63:09 + 4:12
6. Hendrychová Marcela HOB7051 SK OB Horní Benešov 63:37 + 4:40
7. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 64:16 + 5:19
8. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:02 + 6:05
9. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 66:56 + 7:59
10. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 81:14 + 22:17
11. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 126:48 + 67:51
12. Káňová Hana SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 131:03 + 72:06

D55 2.69 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pijakova Iveta SPE6251 KOB Sokol Pezinok 46:21
2. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:14 + 0:53
3. Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 47:25 + 1:04
4. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 53:10 + 6:49
5. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:56 + 8:35
6. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 63:11 + 16:50
7. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 66:11 + 19:50
8. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 71:13 + 24:52
9. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 72:08 + 25:47
10. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 85:40 + 39:19
11. Zelenková Lenka 0090001 93:05 + 46:44

D65 2.38 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:19
2. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 76:29 + 35:10
3. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 83:33 + 42:14
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 84:41 + 43:22
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 85:56 + 44:37
6. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 88:00 + 46:41
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 92:41 + 51:22

H10N 2.00 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uchytil Ivo 0120001 23:11
2. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 25:05 + 1:54
3. Satur Jakub VRL1204 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:10 + 1:59
4. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:46 + 2:35
5. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 26:56 + 3:45

H10 2.03 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:25
2. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:40 + 1:15
3. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 19:23 + 2:58
4. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:32 + 4:07
5. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 22:10 + 5:45
6. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:27 + 6:02
7. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:22 + 8:57
8. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 25:39 + 9:14
9. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 26:26 + 10:01
10. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:30 + 11:05

H12 2.43 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 23:58
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:38 + 0:40
3. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 28:13 + 4:15
4. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 28:37 + 4:39
5. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 73:05 + 49:07

H14 2.47 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 31:40
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 32:31 + 0:51
3. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 13:59
4. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 50:08 + 18:28
5. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 50:55 + 19:15
6. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 54:31 + 22:51
7. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:47 + 57:07

H16 3.43 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 37:22
2. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 42:06 + 4:44
3. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 42:20 + 4:58
4. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 44:08 + 6:46
5. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:38 + 23:16
6. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 80:47 + 43:25
7. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 83:34 + 46:12
8. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 95:07 + 57:45

H18 3.66 km, 115 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 90:17

H21A 4.85 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7404

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 38:50 8058
2. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:53 + 5:03 7180
3. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 45:04 + 6:14 6974
4. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 45:12 + 6:22 6951
5. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 45:53 + 7:03
6. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 48:06 + 9:16 6447
7. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 50:19 + 11:29 6062
8. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 50:39 + 11:49 6004
9. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 52:25 + 13:35 5697
10. Sochor Jan HAV8801 OB Havířov 53:19 + 14:29 5540
11. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 53:55 + 15:05 5436
12. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 60:45 + 21:55 4248
13. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 61:40 + 22:50 4089
14. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 64:04 + 25:14 3672
15. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 66:10 + 27:20 3307
16. Borgiel Jarek 51P9700 UKS Sparta Czyżowice 71:16 + 32:26
17. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 72:37 + 33:47 2185
Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko DISK 0
MS Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 43:32 + 4:42 0

H21B 4.05 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5781

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 44:25 6201
2. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:29 + 5:04 5589
3. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:47 + 5:22 5553
4. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 50:33 + 6:08 5460
5. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 53:00 + 8:35 5165
6. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 57:01 + 12:36 4680
7. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 63:14 + 18:49 3930
8. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 67:30 + 23:05 3415
9. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 69:18 + 24:53 3197
10. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 70:14 + 25:49 3085
11. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 73:09 + 28:44 2733
12. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 73:46 + 29:21 2658
13. Hájek Václav KYL9800 SK SP Kylešovice 75:15 + 30:50 2479
14. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 79:02 + 34:37 2022
15. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 79:48 + 35:23 1930
16. Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno 107:20 + 62:55 0
Kwiatkowski Lubomir 51P2000 UKS Sparta Czyżowice DISK

H35A 3.96 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 44:32
2. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:42 + 0:10
3. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 44:54 + 0:22
4. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 47:38 + 3:06
4. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 47:38 + 3:06
6. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 49:29 + 4:57
7. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 50:15 + 5:43
8. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:49 + 7:17
9. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 53:30 + 8:58
10. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 55:02 + 10:30
11. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 56:55 + 12:23
12. Smolka Ondřej SOP8612 OOB TJ Slezan Opava 57:05 + 12:33
13. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 57:33 + 13:01
14. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 58:08 + 13:36
15. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 63:02 + 18:30
16. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:35 + 19:03
17. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:34 + 35:02
18. Zeman Radek 0080001 79:43 + 35:11
19. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 86:28 + 41:56
Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov DISK
MS Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 49:27 + 4:55

H35B 3.62 km, 115 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hala Lukáš 0040001 43:07
2. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 48:10 + 5:03
3. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:58 + 8:51
4. Stibor Zbyněk TVR7600 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 59:51 + 16:44
5. Burda Tomáš STE7600 SK SKI-OB Šternberk 62:04 + 18:57
6. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 67:19 + 24:12
7. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 67:32 + 24:25
8. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 68:09 + 25:02
9. Minarčík Tomáš KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 79:00 + 35:53
10. Pešek Kamil CET8002 TJ Loko Česká Třebová 81:06 + 37:59
11. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 94:10 + 51:03
Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno DISK
MS Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 37:06 +
MS Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 51:31 + 8:24

H45A 3.41 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 29:52
2. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:46 + 2:54
3. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 34:47 + 4:55
4. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 37:17 + 7:25
5. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 38:23 + 8:31
6. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 39:56 + 10:04
7. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 40:20 + 10:28
8. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 40:42 + 10:50
9. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 41:15 + 11:23
10. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 43:04 + 13:12
11. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 45:13 + 15:21
12. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:20 + 15:28
13. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 48:32 + 18:40
14. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 52:36 + 22:44

H45B 3.24 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 39:12
2. Sadílek Ondřej OTK7300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:49 + 2:37
3. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 48:03 + 8:51
4. Kunz Petr OTK6910 OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:27 + 12:15
5. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:13 + 14:01
6. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 55:13 + 16:01
7. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 57:41 + 18:29
8. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 61:01 + 21:49
9. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 61:43 + 22:31
10. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 64:27 + 25:15
11. Brychlec Lukáš MOV7501 SKOB Ostrava 64:47 + 25:35
12. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 65:40 + 26:28
13. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 70:26 + 31:14
14. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 75:06 + 35:54
15. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 75:33 + 36:21
16. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 80:31 + 41:19
17. Slavíček Pavel SOP7201 OOB TJ Slezan Opava 88:17 + 49:05
18. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 90:53 + 51:41
19. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 109:50 + 70:38

H55A 3.21 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 32:32
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 38:13 + 5:41
3. Lanc Marian TZL5806 SKOB Zlín 39:56 + 7:24
4. Pijak Jaroslav SPE5801 KOB Sokol Pezinok 41:03 + 8:31
5. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 41:29 + 8:57
6. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 43:28 + 10:56
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 43:52 + 11:20
8. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 45:41 + 13:09
9. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 45:50 + 13:18
10. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:08 + 13:36
11. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 46:18 + 13:46
12. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 49:51 + 17:19
13. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 50:08 + 17:36
14. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 50:18 + 17:46
15. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 51:56 + 19:24
16. Kniebügl Anton 0140001 52:39 + 20:07
17. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 53:05 + 20:33
18. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 57:19 + 24:47
19. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 60:49 + 28:17

H55B 2.69 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 61:34
2. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 75:00 + 13:26
3. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 115:51 + 54:17

H65 2.44 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 36:44
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 37:59 + 1:15
3. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 38:46 + 2:02
4. Telecký Martin BFM5201 SKOB Frýdek - Místek 53:23 + 16:39
5. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:15 + 25:31

H70 2.10 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 33:44
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 34:03 + 0:19
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:39 + 1:55
4. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 38:14 + 4:30
5. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 40:31 + 6:47
6. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 41:34 + 7:50
7. Novotný Stanislav ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 44:23 + 10:39
8. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 47:57 + 14:13

H75 2.04 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 44:09
2. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 46:36 + 2:27
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 51:29 + 7:20
4. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 52:14 + 8:05
5. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 53:28 + 9:19
6. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 112:42 + 68:33
7. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 136:50 + 92:41
8. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 140:30 + 96:21
9. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 160:09 + 116:00
Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín DISK

HDR 2.07 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 20:34
2. Škodová Michaela LCE1352 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:11 + 8:37
3. Peterek Antonín SOP1601 OOB TJ Slezan Opava 31:22 + 10:48
4. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 32:12 + 11:38
5. Holušová Veronika AOP1250 Orientační Běh Opava 34:27 + 13:53
6. Jurczyk Aleksandra 51P9350 UKS Sparta Czyżowice 34:43 + 14:09
7. Holinková Marianka KRN1399 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:52 + 15:18
8. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:54 + 15:20
9. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:52 + 17:18
10. Válka Jan SOP1701 OOB TJ Slezan Opava 43:03 + 22:29
11. Stoszková Michaela AOP1751 Orientační Běh Opava 43:44 + 23:10
12. Stoszek Daniel AOP1500 Orientační Běh Opava 43:49 + 23:15
13. Pešek Kryštof CET1502 TJ Loko Česká Třebová 47:12 + 26:38
14. Pešková Barbora CET1351 TJ Loko Česká Třebová 47:19 + 26:45
15. Pešková Dorota CET1751 TJ Loko Česká Třebová 47:44 + 27:10
16. Čech Jan 0050001 49:50 + 29:16
17. Stiborová Blanka TVR7650 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 50:11 + 29:37
18. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 53:18 + 32:44
19. Sadílková Markéta 0030001 60:19 + 39:45
20. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 69:37 + 49:03
Jirka Martin SBK1818 KOB START Blansko DISK

P 3.29 km, 85 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 60:20
2. Hendrych Jan HOB9301 SK OB Horní Benešov 70:55 + 10:35
3. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 75:08 + 14:48
4. Hendrychová Pavla HOB6251 SK OB Horní Benešov 75:15 + 14:55
5. Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 88:01 + 27:41
6. David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 88:46 + 28:26
7. Rébl Miroslav 0160001 90:48 + 30:28
8. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 94:50 + 34:30
9. Chudík Martin BFM0604 SKOB Frýdek - Místek 98:04 + 37:44
10. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 98:10 + 37:50
11. Šabatová Lenka 0020001 100:01 + 39:41
12. Rychtarová Barbora 0010001 100:56 + 40:36
13. Hendrych Jaromír HOB6001 SK OB Horní Benešov 101:29 + 41:09
14. Sadílková Zuzana 0030002 106:20 + 46:00
15. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 106:36 + 46:16
16. Marková Marta 0170001 106:40 + 46:20
17. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 108:24 + 48:04
18. Sadílková Gabriela 0030003 109:00 + 48:40
19. Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 109:34 + 49:14
20. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 112:28 + 52:08
21. Hendrych Vlastimil HOB5601 SK OB Horní Benešov 112:30 + 52:10
22. Burdová Olga STE7651 SK SKI-OB Šternberk 125:30 + 65:10
23. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 135:18 + 74:58
24. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 166:14 + 105:54
Koťátková Dana SFM6051 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Melicharová Rozálie SJH0850 SOS Jindřichův Hradec DISK
Mazzarese Kenneth 0130001 DISK

T 3.68 km, 100 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidík Petr 0180001 60:27
2. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 71:37 + 11:10
3. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:54 + 23:27
4. Kubeša Kamil HOB9101 SK OB Horní Benešov 94:47 + 34:20
5. Eliška Chrástecká 0050002 97:47 + 37:20
6. Jireš František 0090002 116:48 + 56:21