Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:28 | ||
2. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:36 | + 5:08 | |
3. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:51 | + 5:23 | |
4. | Stryková Zuzana | LPU1351 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:34 | + 6:06 | |
5. | Jedličková Michaela | SHK1350 | OK Slavia Hradec Králové | 25:34 | + 7:06 | |
6. | Janečková Eliška | DKP1453 | Oddíl OB Kotlářka | 26:37 | + 8:09 | |
7. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 29:01 | + 10:33 | |
8. | Jalová Kristýna | RBK1150 | SK Radioklub Blansko | 29:13 | + 10:45 | |
9. | Nováková Kateřina | VRL1253 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:27 | + 13:59 | |
10. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:54 | + 17:26 | |
11. | Hakenová Kateřina | STH1451 | SK Studenec | 36:07 | + 17:39 | |
12. | Hovorková Nikol | LPU1353 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:01 | + 18:33 | |
13. | Dvořáková Marie | LPU1452 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:57 | + 19:29 | |
14. | Melicharová Nina | PHK1451 | OK 99 Hradec Králové | 40:20 | + 21:52 | |
15. | Voleská Andrea | 0050001 | KAM | 42:57 | + 24:29 | |
Křížová Magdalena | LPU1257 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapilová Simona | PHK1150 | OK 99 Hradec Králové | 16:21 | ||
2. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | OK Jihlava | 18:16 | + 1:55 | |
3. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 18:53 | + 2:32 | |
4. | Šolcová Elsa | SJC1152 | Sportcentrum Jičín | 18:54 | + 2:33 | |
5. | Spilková Magdalena | JIL1151 | OK Jilemnice | 19:18 | + 2:57 | |
6. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 19:57 | + 3:36 | |
7. | Maráková Sofie | SNA1151 | TJ START Náchod | 20:23 | + 4:02 | |
8. | Helmeczi Ema | LPU1166 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:34 | + 4:13 | |
9. | Hanousková Michaela | SJC1351 | Sportcentrum Jičín | 21:17 | + 4:56 | |
10. | Kopecká Eliška | PHK1250 | OK 99 Hradec Králové | 21:41 | + 5:20 | |
11. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | Sportcentrum Jičín | 22:09 | + 5:48 | |
12. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | OK 99 Hradec Králové | 23:09 | + 6:48 | |
13. | Kušičková Lucie | HJL1251 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | 24:04 | + 7:43 | |
14. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:20 | + 8:59 | |
15. | Munzarová Klára | 0210001 | OBR | 25:38 | + 9:17 | |
16. | Matějková Eliška | SNA1153 | TJ START Náchod | 25:39 | + 9:18 | |
17. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:18 | + 9:57 | |
18. | Hakenová Petra | STH1251 | SK Studenec | 28:43 | + 12:22 | |
19. | Novotná Anna | PHK1352 | OK 99 Hradec Králové | 28:52 | + 12:31 | |
20. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | OK 99 Hradec Králové | 39:45 | + 23:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 20:55 | ||
2. | Munzarová Monika | LPU1056 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:35 | + 1:40 | |
2. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:35 | + 1:40 | |
4. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 22:51 | + 1:56 | |
5. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 24:38 | + 3:43 | |
6. | Nožičková Ema | LPU0953 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:48 | + 3:53 | |
7. | Hrušová Lucie | PHK1050 | OK 99 Hradec Králové | 25:32 | + 4:37 | |
8. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 25:52 | + 4:57 | |
9. | Macháčková Tereza | LPU0951 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:00 | + 5:05 | |
10. | Grusserová Diana | PHK0999 | OK 99 Hradec Králové | 26:16 | + 5:21 | |
11. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:39 | + 5:44 | |
12. | Šimková Lucie | STH0951 | SK Studenec | 26:46 | + 5:51 | |
13. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 27:17 | + 6:22 | |
14. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 27:31 | + 6:36 | |
15. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 27:51 | + 6:56 | |
16. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 28:10 | + 7:15 | |
17. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:49 | + 7:54 | |
18. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 29:13 | + 8:18 | |
19. | Renská Adéla | SNA0951 | TJ START Náchod | 29:55 | + 9:00 | |
20. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | OK 99 Hradec Králové | 30:34 | + 9:39 | |
21. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 30:35 | + 9:40 | |
22. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:57 | + 10:02 | |
23. | Besedová Barborka | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 31:21 | + 10:26 | |
24. | Řadová Ráchel | SHK0961 | OK Slavia Hradec Králové | 32:53 | + 11:58 | |
25. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:11 | + 15:16 | |
26. | Lánská Adéla | STH0954 | SK Studenec | 38:09 | + 17:14 | |
27. | Kubíčková Nela | LPU0969 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:08 | + 19:13 | |
28. | Jirsová Tereza | JIL0952 | OK Jilemnice | 45:12 | + 24:17 | |
Vrbatová Barbora | VRL1054 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venclová Aneta | ZAM1051 | OB TJ Sokol Žamberk | 35:05 | ||
2. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | OB TJ Sokol Žamberk | 39:25 | + 4:20 | |
3. | Nováková Věra | STH1055 | SK Studenec | 42:53 | + 7:48 | |
4. | Lánská Dagmar | STH0952 | SK Studenec | 48:50 | + 13:45 | |
5. | Jirešová Anna | VRL0959 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:12 | + 15:07 | |
Vítková Eliška | PHK1056 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 29:00 | ||
2. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:13 | + 0:13 | |
3. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 31:56 | + 2:56 | |
4. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 32:15 | + 3:15 | |
5. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:10 | + 4:10 | |
6. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 33:12 | + 4:12 | |
7. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 33:29 | + 4:29 | |
8. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:46 | + 4:46 | |
9. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 33:49 | + 4:49 | |
10. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:53 | + 4:53 | |
11. | Matoušková Markéta | PHK0855 | OK 99 Hradec Králové | 37:39 | + 8:39 | |
12. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:12 | + 9:12 | |
13. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:29 | + 9:29 | |
14. | Jedličková Veronika | SHK0850 | OK Slavia Hradec Králové | 39:17 | + 10:17 | |
15. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 39:34 | + 10:34 | |
16. | Selixová Mariana | SHK0752 | OK Slavia Hradec Králové | 39:57 | + 10:57 | |
17. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 40:46 | + 11:46 | |
18. | Bulušková Barbora | STH0750 | SK Studenec | 42:09 | + 13:09 | |
19. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | OK Slavia Hradec Králové | 42:32 | + 13:32 | |
20. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | OK Slavia Hradec Králové | 43:16 | + 14:16 | |
21. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 43:19 | + 14:19 | |
22. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 43:53 | + 14:53 | |
23. | Dobiášová Johana | SHK0856 | OK Slavia Hradec Králové | 48:03 | + 19:03 | |
24. | Ondrušová Zuzana | PHK0757 | OK 99 Hradec Králové | 55:05 | + 26:05 | |
25. | Kubíková Adéla | LPU0761 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:19 | + 30:19 | |
Solařová Linda | SHK0758 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hamáková Adéla | HJL0851 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | 30:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 38:20 | ||
2. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:22 | + 9:02 | |
3. | Ballonová Lucie | PHK0664 | OK 99 Hradec Králové | 50:10 | + 11:50 | |
4. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 51:47 | + 13:27 | |
5. | Výchová Veronika | SRK0557 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:42 | + 14:22 | |
6. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 52:54 | + 14:34 | |
7. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:59 | + 16:39 | |
8. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | 57:16 | + 18:56 | |
9. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 58:51 | + 20:31 | |
10. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:02 | + 21:42 | |
11. | Rážová Aneta | PHK0662 | OK 99 Hradec Králové | 60:17 | + 21:57 | |
12. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:30 | + 22:10 | |
13. | Skořepová Lucie | LPU0657 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:10 | + 22:50 | |
14. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:15 | + 22:55 | |
15. | Holcová Nikola | LPU0660 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:40 | + 47:20 | |
16. | Losmanová Natálie | LPU0565 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:38 | + 53:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 51:55 | ||
2. | Burešová Karolína | ZAM0352 | OB TJ Sokol Žamberk | 52:48 | + 0:53 | |
3. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 55:49 | + 3:54 | |
4. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 58:01 | + 6:06 | |
5. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 59:44 | + 7:49 | |
6. | Tučková Anna | LPU0455 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:23 | + 11:28 | |
7. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | Sportcentrum Jičín | 63:35 | + 11:40 | |
8. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:00 | + 21:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 52:11 | 7875 | ||
2. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 55:00 | + 2:49 | 7487 | |
3. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:39 | + 4:28 | 7259 | |
4. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 58:40 | + 6:29 | 6980 | |
5. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:40 | + 7:29 | 6842 | |
6. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 61:55 | + 9:44 | 6532 | |
7. | Doležalová Libuše | SNA8851 | TJ START Náchod | 64:26 | + 12:15 | 6184 | |
8. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:53 | + 12:42 | 6122 | |
9. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 66:04 | + 13:53 | 5959 | |
10. | Škodová Šárka | LTU8951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:11 | + 17:00 | 5528 | |
11. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | SK Studenec | 69:19 | + 17:08 | 5510 | |
12. | Brožková Lucie | LPU0154 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:05 | + 19:54 | 5128 | |
13. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:10 | + 19:59 | 5116 | |
14. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 74:28 | + 22:17 | 4799 | |
15. | Šmejcová Anna | SJC9552 | Sportcentrum Jičín | 74:49 | + 22:38 | 4750 | |
16. | Kučerová Lucie | STH9251 | SK Studenec | 75:17 | + 23:06 | 4686 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 51:51 | 3031 | ||
2. | Vandělíková Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 54:14 | + 2:23 | 2901 | |
3. | Goňová Nikola | ZAM9752 | OB TJ Sokol Žamberk | 55:16 | + 3:25 | 2845 | |
4. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB TJ Sokol Žamberk | 55:42 | + 3:51 | 2821 | |
5. | Kašparová Barbora | SLA0251 | SKOB Slaný | 57:18 | + 5:27 | 2734 | |
6. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | Běhej Poděbrady | 57:48 | + 5:57 | 2707 | |
7. | Jalová Martina | RBK8355 | SK Radioklub Blansko | 59:36 | + 7:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 58:18 | ||
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 58:20 | + 0:02 | |
3. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 58:51 | + 0:33 | |
4. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 63:05 | + 4:47 | |
5. | Toužilová Martina | SHK8051 | OK Slavia Hradec Králové | 64:08 | + 5:50 | |
6. | Jiroutová Eva | SNA8051 | TJ START Náchod | 64:11 | + 5:53 | |
7. | Kopecká Magdaléna | TJN8251 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:33 | + 8:15 | |
8. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:08 | + 10:50 | |
9. | Renská Lenka | SNA8053 | TJ START Náchod | 69:48 | + 11:30 | |
10. | Lišková Kateřina | PHK8151 | OK 99 Hradec Králové | 72:15 | + 13:57 | |
11. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 72:51 | + 14:33 | |
12. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 73:24 | + 15:06 | |
13. | Voleská Alice | 0050002 | KAM | 75:28 | + 17:10 | |
Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB TJ Sokol Žamberk | 45:54 | ||
2. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 47:04 | + 1:10 | |
3. | Novotná Jitka | 0220001 | SHK | 48:12 | + 2:18 | |
4. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 48:21 | + 2:27 | |
5. | Kárníková Kamila | LPU8153 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:59 | + 4:05 | |
6. | Slavíková Jana | SHK7352 | OK Slavia Hradec Králové | 51:48 | + 5:54 | |
7. | Janečková Marketa | 0140001 | PBK | 53:23 | + 7:29 | |
8. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 54:25 | + 8:31 | |
9. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:01 | + 10:07 | |
10. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 56:02 | + 10:08 | |
11. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:27 | + 10:33 | |
12. | Knedlíková Zuzana | SNA8052 | TJ START Náchod | 58:16 | + 12:22 | |
13. | Poláčková Petra | 0200001 | Praha | 59:05 | + 13:11 | |
14. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 60:45 | + 14:51 | |
15. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 63:02 | + 17:08 | |
16. | Brožová Jana | LTU8250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:43 | + 17:49 | |
17. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | OK 99 Hradec Králové | 69:58 | + 24:04 | |
18. | Kotyková Libuše | LTU7854 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:38 | + 25:44 | |
19. | Šumpíková Katka | 0040001 | Slavia HK | 79:51 | + 33:57 | |
Kvapilová Zuzana | PHK7853 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 47:24 | ||
2. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:33 | + 2:09 | |
3. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:09 | + 2:45 | |
4. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:45 | + 6:21 | |
5. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:33 | + 8:09 | |
6. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 56:12 | + 8:48 | |
7. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 56:48 | + 9:24 | |
8. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:54 | + 10:30 | |
9. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:45 | + 11:21 | |
10. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:56 | + 11:32 | |
11. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 59:32 | + 12:08 | |
12. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:47 | + 13:23 | |
13. | Macháčková Markéta | XHK7650 | MTBO Racing team Hradec Králové | 61:22 | + 13:58 | |
14. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 64:05 | + 16:41 | |
15. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 69:28 | + 22:04 | |
16. | Jakubská Naděžda | SHK7652 | OK Slavia Hradec Králové | 69:32 | + 22:08 | |
17. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:51 | + 22:27 | |
18. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 76:27 | + 29:03 | |
19. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 86:10 | + 38:46 | |
20. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 91:03 | + 43:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 52:41 | ||
2. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 52:58 | + 0:17 | |
3. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:35 | + 0:54 | |
4. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:14 | + 2:33 | |
5. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 57:34 | + 4:53 | |
6. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 57:49 | + 5:08 | |
7. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 58:38 | + 5:57 | |
8. | Dohnálková Jana | SHK7252 | OK Slavia Hradec Králové | 58:49 | + 6:08 | |
9. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 58:56 | + 6:15 | |
10. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 62:17 | + 9:36 | |
11. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 67:34 | + 14:53 | |
12. | Čiháková Olga | HOR7651 | TJ Jiskra Hořice | 69:13 | + 16:32 | |
13. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 69:32 | + 16:51 | |
14. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 70:04 | + 17:23 | |
15. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | TJ Jiskra Hořice | 81:07 | + 28:26 | |
16. | Kaplanová Alena | HJL7550 | Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů | 91:37 | + 38:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:29 | ||
2. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 60:15 | + 1:46 | |
3. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 60:21 | + 1:52 | |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 60:49 | + 2:20 | |
5. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 61:59 | + 3:30 | |
6. | Jiřištová Hana | JIL6052 | OK Jilemnice | 64:07 | + 5:38 | |
7. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 70:29 | + 12:00 | |
8. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 72:53 | + 14:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 47:13 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 47:22 | + 0:09 | |
3. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:43 | + 2:30 | |
4. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:59 | + 2:46 | |
5. | Gazdačková Jana | SHK5851 | OK Slavia Hradec Králové | 52:49 | + 5:36 | |
6. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | 55:15 | + 8:02 | |
7. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 55:45 | + 8:32 | |
8. | Filipová Dagmar | LTU5650 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:14 | + 15:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 39:31 | ||
2. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:36 | + 5:05 | |
3. | Jiranová Alena | PHK5351 | OK 99 Hradec Králové | 46:19 | + 6:48 | |
4. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 49:32 | + 10:01 | |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 54:03 | + 14:32 | |
6. | Martincová Helena | ZAM5051 | OB TJ Sokol Žamberk | 57:36 | + 18:05 | |
7. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 58:53 | + 19:22 | |
8. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 59:43 | + 20:12 | |
9. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:04 | + 30:33 | |
10. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:27 | + 34:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Jan | CET1402 | TJ Loko Česká Třebová | 18:01 | ||
2. | Liška Albert | PHK1313 | OK 99 Hradec Králové | 19:06 | + 1:05 | |
3. | Vítek Michal | PHK1402 | OK 99 Hradec Králové | 22:25 | + 4:24 | |
4. | Jirout Filip | SNA1401 | TJ START Náchod | 22:59 | + 4:58 | |
5. | Kopecký Šimon | JIL1302 | OK Jilemnice | 23:52 | + 5:51 | |
6. | Stránský Filip | SHK1302 | OK Slavia Hradec Králové | 25:51 | + 7:50 | |
7. | Jalový Kryštof | RBK1401 | SK Radioklub Blansko | 29:42 | + 11:41 | |
8. | Jakubec Jan | SJC1503 | Sportcentrum Jičín | 34:51 | + 16:50 | |
9. | Hainiš Pavel | LTU1102 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:19 | + 19:18 | |
Toužil Jan | SHK1300 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrtek Jan | PHK1100 | OK 99 Hradec Králové | 15:03 | ||
2. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:33 | + 0:30 | |
3. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:44 | + 0:41 | |
4. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 16:06 | + 1:03 | |
5. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 17:22 | + 2:19 | |
6. | Vrbata Alan | VRL1203 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:41 | + 2:38 | |
7. | Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | 17:42 | + 2:39 | |
8. | Čihák Matěj | HOR1100 | TJ Jiskra Hořice | 18:21 | + 3:18 | |
9. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 19:31 | + 4:28 | |
10. | Šumpík Filip | SHK1109 | OK Slavia Hradec Králové | 19:35 | + 4:32 | |
11. | Vošvrda Václav | SJC1203 | Sportcentrum Jičín | 20:17 | + 5:14 | |
12. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 21:00 | + 5:57 | |
13. | Kopecký Mikuláš | SJC1204 | Sportcentrum Jičín | 21:07 | + 6:04 | |
14. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | 22:16 | + 7:13 | |
15. | Domin Ondřej | LPU1103 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:20 | + 7:17 | |
16. | Slavík František | SHK1110 | OK Slavia Hradec Králové | 22:23 | + 7:20 | |
17. | Mayer Antonín | SHK1206 | OK Slavia Hradec Králové | 23:25 | + 8:22 | |
18. | Šimek Oldřich | STH1104 | SK Studenec | 24:04 | + 9:01 | |
19. | Nonner Prokop | JIL1101 | OK Jilemnice | 27:57 | + 12:54 | |
20. | Vejvoda Martin | SJC1102 | Sportcentrum Jičín | 28:17 | + 13:14 | |
21. | Urbanec Patrik | STH1101 | SK Studenec | 30:09 | + 15:06 | |
22. | Voleský Viktor | 0050003 | KAM | 31:26 | + 16:23 | |
23. | Řehák Jan | SJC1103 | Sportcentrum Jičín | 32:48 | + 17:45 | |
24. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | OK Jilemnice | 33:56 | + 18:53 | |
25. | Jirout Jáchym | SNA1201 | TJ START Náchod | 37:24 | + 22:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 19:34 | ||
2. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 22:32 | + 2:58 | |
3. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 23:28 | + 3:54 | |
4. | Čihák Jakub | HOR0901 | TJ Jiskra Hořice | 23:46 | + 4:12 | |
5. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:29 | + 4:55 | |
5. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:29 | + 4:55 | |
7. | Jirout Vilém | SNA1001 | TJ START Náchod | 25:24 | + 5:50 | |
8. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:40 | + 6:06 | |
9. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 26:06 | + 6:32 | |
10. | Renský Matěj | SNA0903 | TJ START Náchod | 26:53 | + 7:19 | |
11. | Kopecký Matěj | PHK1001 | OK 99 Hradec Králové | 27:00 | + 7:26 | |
12. | Brož Jindřich | LTU0903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:32 | + 8:58 | |
13. | Valenta Jakub | JIL0902 | OK Jilemnice | 28:48 | + 9:14 | |
14. | Kuklík Tobiáš | JIL0904 | OK Jilemnice | 29:02 | + 9:28 | |
15. | Nonner Hynek | JIL0903 | OK Jilemnice | 30:37 | + 11:03 | |
16. | Gottstein Matouš | JIL0901 | OK Jilemnice | 32:29 | + 12:55 | |
17. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:12 | + 14:38 | |
18. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:43 | + 19:09 | |
19. | Hanousek Jan | SJC1005 | Sportcentrum Jičín | 38:52 | + 19:18 | |
20. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:40 | + 22:06 | |
21. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 41:53 | + 22:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:36 | ||
2. | Novák Vojtěch | VRL1003 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:12 | + 3:36 | |
3. | Zástava Marek | SHK0908 | OK Slavia Hradec Králové | 27:11 | + 5:35 | |
4. | Munzar Petr | 0210002 | OBR | 28:18 | + 6:42 | |
5. | Peška Ondřej | LPU1006 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:28 | + 15:52 | |
6. | Kašpar Ladislav | SLA1000 | SKOB Slaný | 43:55 | + 22:19 | |
Bednář Filip | LPU1011 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 28:40 | ||
2. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 31:48 | + 3:08 | |
3. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 32:17 | + 3:37 | |
4. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 32:49 | + 4:09 | |
5. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 33:01 | + 4:21 | |
6. | Kubeček Antonín | SNA0803 | TJ START Náchod | 34:31 | + 5:51 | |
7. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 35:37 | + 6:57 | |
8. | Matěásko Marek | JIL0702 | OK Jilemnice | 36:42 | + 8:02 | |
9. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:04 | + 8:24 | |
10. | Borovec Šimon | CHC0701 | K.O.B. Choceň | 38:32 | + 9:52 | |
11. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:04 | + 10:24 | |
12. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 39:30 | + 10:50 | |
13. | Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:02 | + 11:22 | |
14. | Hlavatý Jan | LPU0713 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:59 | + 12:19 | |
15. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 41:13 | + 12:33 | |
16. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:12 | + 15:32 | |
17. | Kotyk Šimon | LTU0802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:02 | + 16:22 | |
18. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 45:44 | + 17:04 | |
19. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 46:01 | + 17:21 | |
20. | Goláň Antonín | LPU0804 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:55 | + 18:15 | |
21. | Bezvoda Jakub | SHK0807 | OK Slavia Hradec Králové | 46:57 | + 18:17 | |
22. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 47:15 | + 18:35 | |
23. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 47:21 | + 18:41 | |
24. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | OK Slavia Hradec Králové | 47:54 | + 19:14 | |
25. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 48:16 | + 19:36 | |
26. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | OK Slavia Hradec Králové | 48:56 | + 20:16 | |
27. | Karásek Šimon | SJC0804 | Sportcentrum Jičín | 54:58 | + 26:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lánský Jan | STH0709 | SK Studenec | 37:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 45:34 | ||
2. | Podolský Petr | SHK0507 | OK Slavia Hradec Králové | 47:28 | + 1:54 | |
3. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 49:01 | + 3:27 | |
4. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:31 | + 3:57 | |
5. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 49:45 | + 4:11 | |
6. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:52 | + 4:18 | |
7. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 50:45 | + 5:11 | |
8. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:12 | + 5:38 | |
9. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:35 | + 7:01 | |
10. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 53:25 | + 7:51 | |
11. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:32 | + 8:58 | |
12. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | 55:35 | + 10:01 | |
13. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 55:36 | + 10:02 | |
14. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:34 | + 12:00 | |
15. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 57:56 | + 12:22 | |
16. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 58:16 | + 12:42 | |
17. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 70:26 | + 24:52 | |
18. | Kokrda Adam | PHK0503 | OK 99 Hradec Králové | 73:08 | + 27:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 49:48 | ||
2. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 51:49 | + 2:01 | |
3. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:05 | + 3:17 | |
4. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:17 | + 3:29 | |
5. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 57:38 | + 7:50 | |
6. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:43 | + 7:55 | |
7. | Retek David | LTU0402 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:27 | + 9:39 | |
7. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 59:27 | + 9:39 | |
9. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:16 | + 10:28 | |
10. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 61:12 | + 11:24 | |
11. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 64:12 | + 14:24 | |
12. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:44 | + 15:56 | |
13. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 81:51 | + 32:03 | |
14. | Čičovský Daniel | SRK0406 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 85:39 | + 35:51 | |
15. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 95:11 | + 45:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 67:26 | 7538 | ||
2. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:23 | + 2:57 | 7234 | |
3. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 72:52 | + 5:26 | 6977 | |
4. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 72:55 | + 5:29 | 6972 | |
5. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:33 | + 6:07 | 6907 | |
6. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 74:38 | + 7:12 | 6795 | |
7. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 76:10 | + 8:44 | 6637 | |
8. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 79:52 | + 12:26 | 6255 | |
9. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 81:04 | + 13:38 | 6131 | |
10. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 82:19 | + 14:53 | 6002 | |
11. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 84:31 | + 17:05 | 5775 | |
12. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:50 | + 17:24 | 5742 | |
13. | Kučera Michal | STH9201 | SK Studenec | 86:16 | + 18:50 | 5594 | |
14. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 86:18 | + 18:52 | 5591 | |
15. | Důrek Milan | SHK9100 | OK Slavia Hradec Králové | 87:36 | + 20:10 | 5456 | |
16. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 88:41 | + 21:15 | 5345 | |
17. | Voleský Leoš | KAM7900 | OK Kamenice | 89:44 | + 22:18 | 5236 | |
18. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 89:59 | + 22:33 | 5210 | |
19. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 91:38 | + 24:12 | 5040 | |
20. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 93:52 | + 26:26 | 4809 | |
21. | Šabatka Jan | SHK9001 | OK Slavia Hradec Králové | 94:40 | + 27:14 | 4727 | |
22. | Vandělík Michal | ALB8501 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 95:45 | + 28:19 | 4615 | |
23. | Veselý Jiří | PHK8700 | OK 99 Hradec Králové | 107:55 | + 40:29 | 3359 | |
24. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 112:06 | + 44:40 | 2927 | |
25. | Škoda Jáchym | LTU8700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 115:36 | + 48:10 | 2566 | |
26. | Pinkas Jan | ZAM9606 | OB TJ Sokol Žamberk | 137:19 | + 69:53 | ||
Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Daněk Jáchym | VRL8901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:40 | + 7:14 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 60:35 | |||
2. | Janeček Tomáš | PHK9205 | OK 99 Hradec Králové | 63:56 | + 3:21 | ||
3. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:36 | + 8:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:19 | ||
2. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 70:24 | + 0:05 | |
3. | Jiran Jan | PHK7701 | OK 99 Hradec Králové | 72:11 | + 1:52 | |
4. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 72:45 | + 2:26 | |
5. | Vandas Luděk | VAM6601 | OB Vamberk | 75:23 | + 5:04 | |
6. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:14 | + 6:55 | |
7. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 77:17 | + 6:58 | |
8. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 77:42 | + 7:23 | |
9. | Souček Tomáš | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | 78:13 | + 7:54 | |
10. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 79:01 | + 8:42 | |
11. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 80:37 | + 10:18 | |
12. | Erbert Ladislav | PEN7700 | OK RECO Sport | 81:30 | + 11:11 | |
13. | Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Racing team Hradec Králové | 82:57 | + 12:38 | |
14. | Podlešák Marek | PHK7802 | OK 99 Hradec Králové | 86:52 | + 16:33 | |
15. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:44 | + 18:25 | |
16. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:29 | + 19:10 | |
17. | Kadečka Petr | ALB8400 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 90:37 | + 20:18 | |
18. | Kotyk Pavel | LTU7901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 92:12 | + 21:53 | |
19. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 95:17 | + 24:58 | |
20. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:51 | + 26:32 | |
21. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 102:47 | + 32:28 | |
Roll Martin | ALB8401 | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Josef | PHK7900 | OK 99 Hradec Králové | 54:20 | ||
2. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:20 | + 1:00 | |
3. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:46 | + 6:26 | |
4. | Pozdílek Martin | PHK7803 | OK 99 Hradec Králové | 61:20 | + 7:00 | |
5. | Vrábel Petr | PHK7604 | OK 99 Hradec Králové | 61:52 | + 7:32 | |
6. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:02 | + 10:42 | |
7. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | OK 99 Hradec Králové | 67:05 | + 12:45 | |
8. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:15 | + 13:55 | |
9. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:31 | + 14:11 | |
10. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 70:17 | + 15:57 | |
11. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:29 | + 16:09 | |
12. | Spilka Petr | 0090002 | Spilkovi | 72:00 | + 17:40 | |
13. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:48 | + 18:28 | |
14. | Matějka Luboš | SNA7602 | TJ START Náchod | 75:33 | + 21:13 | |
15. | Novák Michal | SHK7802 | OK Slavia Hradec Králové | 79:37 | + 25:17 | |
16. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 84:28 | + 30:08 | |
17. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 84:34 | + 30:14 | |
Hovorka Pavel | LPU7908 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Goláň Oldřich | LPU7417 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 52:49 | ||
2. | Novotný Radek | PHK7402 | OK 99 Hradec Králové | 53:49 | + 1:00 | |
3. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 56:14 | + 3:25 | |
4. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 56:40 | + 3:51 | |
5. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:44 | + 3:55 | |
6. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 57:16 | + 4:27 | |
7. | Czagan Jan | LPU7106 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:39 | + 6:50 | |
8. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:55 | + 7:06 | |
9. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 61:26 | + 8:37 | |
10. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:35 | + 8:46 | |
11. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 62:12 | + 9:23 | |
12. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:46 | + 10:57 | |
13. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:45 | + 11:56 | |
14. | Zemánek Mojmír | JIL7103 | OK Jilemnice | 65:14 | + 12:25 | |
15. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:06 | + 13:17 | |
16. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 68:07 | + 15:18 | |
17. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 68:17 | + 15:28 | |
18. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 68:22 | + 15:33 | |
19. | Panáček Aleš | SHK7604 | OK Slavia Hradec Králové | 71:08 | + 18:19 | |
20. | Honzík Tomáš | VLI7000 | Slavia Liberec orienteering | 73:30 | + 20:41 | |
21. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 73:54 | + 21:05 | |
22. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:32 | + 27:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Lubomír | LPU7515 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:12 | ||
2. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:39 | + 1:27 | |
3. | Bílek Tomáš | SJC7307 | Sportcentrum Jičín | 48:32 | + 3:20 | |
4. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:44 | + 5:32 | |
5. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 50:53 | + 5:41 | |
6. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:22 | + 7:10 | |
7. | Hanuš Karel | STH6701 | SK Studenec | 53:25 | + 8:13 | |
8. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:01 | + 9:49 | |
9. | Šimek Oldřich | STH7101 | SK Studenec | 55:20 | + 10:08 | |
10. | Vých Luboš | SRK7300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:49 | + 10:37 | |
11. | Kubín Jan | HOR7400 | TJ Jiskra Hořice | 56:02 | + 10:50 | |
12. | Věříš Jan | LPU7103 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:46 | + 12:34 | |
13. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 58:24 | + 13:12 | |
14. | Munzar Petr | 0210004 | OBR | 59:00 | + 13:48 | |
15. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 59:23 | + 14:11 | |
16. | Beseda Pavel | PHK6910 | OK 99 Hradec Králové | 60:32 | + 15:20 | |
17. | Šumpík Michal | 0040002 | Slavia HK | 62:48 | + 17:36 | |
18. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 64:20 | + 19:08 | |
19. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 65:06 | + 19:54 | |
20. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 68:45 | + 23:33 | |
21. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 78:44 | + 33:32 | |
22. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 79:15 | + 34:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 60:58 | ||
2. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 61:30 | + 0:32 | |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 62:31 | + 1:33 | |
4. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 67:09 | + 6:11 | |
5. | Kalibán Pavel | SNA5649 | TJ START Náchod | 67:17 | + 6:19 | |
6. | Košťál Pavel | 0170001 | DD | 70:16 | + 9:18 | |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 77:53 | + 16:55 | |
8. | Prášil Jan | NPA5601 | SK LOB Nová Paka | 81:12 | + 20:14 | |
9. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 81:24 | + 20:26 | |
10. | Tupec Jiří | VAM5801 | OB Vamberk | 83:12 | + 22:14 | |
11. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:17 | + 32:19 | |
12. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 96:08 | + 35:10 | |
13. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 101:27 | + 40:29 | |
Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jánek Ladislav | LPU6103 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:58 | ||
2. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 52:57 | + 7:59 | |
3. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 53:14 | + 8:16 | |
4. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 53:59 | + 9:01 | |
5. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:10 | + 10:12 | |
6. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 57:21 | + 12:23 | |
7. | Lux Zdeněk | KUN6201 | OB Kunvald | 57:27 | + 12:29 | |
8. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:45 | + 12:47 | |
9. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 59:07 | + 14:09 | |
10. | Rykala Karel | VAM6401 | OB Vamberk | 62:14 | + 17:16 | |
11. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:57 | + 17:59 | |
12. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:34 | + 18:36 | |
13. | Hynek Petr | SNA6302 | TJ START Náchod | 64:07 | + 19:09 | |
14. | Širůček Jaromír | SHK6200 | OK Slavia Hradec Králové | 64:52 | + 19:54 | |
15. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 68:42 | + 23:44 | |
16. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:42 | + 27:44 | |
17. | Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | 83:16 | + 38:18 | |
18. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 84:21 | + 39:23 | |
18. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | SK Radioklub Blansko | 84:21 | + 39:23 | |
20. | Čičovský Jiří | SRK6502 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 98:57 | + 53:59 | |
Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 54:35 | ||
2. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:05 | + 7:30 | |
3. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 62:50 | + 8:15 | |
4. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:15 | + 10:40 | |
5. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:39 | + 11:04 | |
6. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:12 | + 14:37 | |
7. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 72:33 | + 17:58 | |
8. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | OB Kunvald | 72:42 | + 18:07 | |
9. | Francke Karel | 0160001 | neregistrovaný | 75:34 | + 20:59 | |
10. | Stárek Jiří | DOB5001 | KOB Dobruška | 75:52 | + 21:17 | |
11. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 78:48 | + 24:13 | |
12. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:42 | + 26:07 | |
13. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 84:18 | + 29:43 | |
14. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 110:22 | + 55:47 | |
Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:43 | ||
2. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB TJ Sokol Žamberk | 51:34 | + 1:51 | |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | + 3:59 | |
4. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB TJ Sokol Žamberk | 57:32 | + 7:49 | |
5. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 58:13 | + 8:30 | |
6. | Vlček Josef | TYN5602 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 63:57 | + 14:14 | |
Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 55:08 | ||
2. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 63:05 | + 7:57 | |
3. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 63:56 | + 8:48 | |
4. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:04 | + 8:56 | |
5. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:47 | + 11:39 | |
6. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:58 | + 17:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuklikova Sofie | 0240001 | Kuklikova | 10:58 | ||
2. | Mayerová Anna | SHK1450 | OK Slavia Hradec Králové | 13:40 | + 2:42 | |
3. | Tihon Jan | PHK | OK 99 Hradec Králové | 13:45 | + 2:47 | |
4. | Schubertová Dorota | xxx | xxx | 14:13 | + 3:15 | |
5. | Zvěřina Radim | LPU1501 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:19 | + 4:21 | |
6. | Odvody Vilém | LPU1502 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:23 | + 5:25 | |
7. | Kulhánek Jan | xxx | xxx | 16:47 | + 5:49 | |
8. | Kramperová Zuzka | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:19 | + 6:21 | |
9. | Sedlák Antonín | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:24 | + 6:26 | |
10. | Jireš Radim | xxx | xxx | 17:36 | + 6:38 | |
11. | Culek Tibor | PHK1303 | OK 99 Hradec Králové | 17:37 | + 6:39 | |
12. | Novák František | STH1303 | SK Studenec | 17:53 | + 6:55 | |
12. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | TJ START Náchod | 17:53 | + 6:55 | |
14. | Nyklíček Jakub | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:55 | + 6:57 | |
15. | Novotný Matouš | xxx | xxx | 18:24 | + 7:26 | |
16. | Johanisová Helena | xxx | xxx | 18:34 | + 7:36 | |
17. | Čapek Samuel | PHK1600 | OK 99 Hradec Králové | 18:40 | + 7:42 | |
18. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | OK 99 Hradec Králové | 19:31 | + 8:33 | |
19. | Lučan Jakub | LPU1401 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:36 | + 8:38 | |
20. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | OK Jilemnice | 20:24 | + 9:26 | |
21. | Pech David | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:29 | + 9:31 | |
22. | Hanč Jan | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:33 | + 9:35 | |
23. | Koláčková Anna+Julie | 0100001 | Koláčkovi | 20:38 | + 9:40 | |
24. | Leštínský Vojtěch | VRL1616 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:54 | + 9:56 | |
25. | Nydrlová Anika | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:54 | + 10:56 | |
26. | Marelová Bára | SNA1651 | TJ START Náchod | 21:55 | + 10:57 | |
27. | Place Elias | xxx | xxx | 21:57 | + 10:59 | |
28. | Drápal Štěpán | STH1501 | SK Studenec | 22:12 | + 11:14 | |
29. | Haken Václav | STH1601 | SK Studenec | 22:20 | + 11:22 | |
30. | Pech Marek | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:38 | + 11:40 | |
31. | Jiřišta Vladimir | JIL1502 | OK Jilemnice | 24:27 | + 13:29 | |
32. | Zahrádková Anna | xxx | xxx | 24:39 | + 13:41 | |
33. | Zahradník Václav | SJC1200 | Sportcentrum Jičín | 25:23 | + 14:25 | |
34. | Zahradník Eda | xxx | xxx | 25:36 | + 14:38 | |
35. | Maclová Adina | LPU1951 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:52 | + 18:54 | |
36. | Tihonová Ester | PHK | OK 99 Hradec Králové | 30:15 | + 19:17 | |
37. | Vrábel Ondřej | PHK1500 | OK 99 Hradec Králové | 30:33 | + 19:35 | |
38. | Jedlička Michal | SHK1600 | OK Slavia Hradec Králové | 30:34 | + 19:36 | |
39. | Francke Matěj | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:14 | + 21:16 | |
40. | Novák Tadeáš | NPA1701 | SK LOB Nová Paka | 44:24 | + 33:26 | |
41. | Wohanka Metodej | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:45 | + 42:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiřišta Vladimír | xxx | xxx | 26:22 | ||
2. | Kuklík Tomáš | JIL7901 | OK Jilemnice | 28:27 | + 2:05 | |
3. | Haklová Tereza | xxx | xxx | 28:31 | + 2:09 | |
4. | Hanousek Václav | 0130001 | Jičín 002 | 31:00 | + 4:38 | |
5. | Topol Milan | xxx | xxx | 33:11 | + 6:49 | |
6. | Makaloušová Hana | 0080001 | SA Špindl | 33:32 | + 7:10 | |
7. | Beneda Jan | xxx | xxx | 34:17 | + 7:55 | |
8. | Sedloňová Aneta | SNA9400 | TJ START Náchod | 34:59 | + 8:37 | |
9. | Jarešová Jana | xxx | xxx | 36:00 | + 9:38 | |
10. | Stránská Zuzana | SHK7754 | OK Slavia Hradec Králové | 36:08 | + 9:46 | |
11. | Rychnovský Radek | 0180001 | 42 | 37:04 | + 10:42 | |
12. | Havlík Poláková Pavlína | VRL785X | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:16 | + 10:54 | |
13. | Hanousková Radka | 0130002 | Jičín 002 | 37:21 | + 10:59 | |
14. | Dočkal Zdeněk | TYN5601 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 37:35 | + 11:13 | |
15. | Langová Marie | PHK7350 | OK 99 Hradec Králové | 38:27 | + 12:05 | |
16. | Munzarová Michala | 0210003 | OBR | 39:54 | + 13:32 | |
17. | Věříšová Lenka | LPU7761 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:05 | + 13:43 | |
18. | Hanousek Vít | xxx | xxx | 40:54 | + 14:32 | |
19. | Horák Jan | 0190002 | Hořice | 41:18 | + 14:56 | |
20. | Borovičková Vendula | xxx | xxx | 41:55 | + 15:33 | |
21. | Šlambora Ondřej | xxx | xxx | 41:57 | + 15:35 | |
22. | Šolc Jakub | 0120003 | Čeřovka Jičín | 42:37 | + 16:15 | |
23. | Pozdílková Alena | PHK8053 | OK 99 Hradec Králové | 45:34 | + 19:12 | |
24. | Dousková Jiřina | 0120001 | Čeřovka Jičín | 45:35 | + 19:13 | |
25. | Kološová Jana | LPU6603 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:57 | + 19:35 | |
26. | Koláčková Martina | 0100002 | Koláčkovi | 47:26 | + 21:04 | |
27. | Jirsová Dagmar | 0090003 | Spilkovi | 48:28 | + 22:06 | |
28. | Kubíková Irena | LPU6956 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:47 | + 22:25 | |
29. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 48:53 | + 22:31 | |
30. | Vlčková Pavla | TYN6351 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 49:23 | + 23:01 | |
31. | Spilková Marcela | 0090001 | Spilkovi | 53:01 | + 26:39 | |
32. | Sedloň Josef | SNA5600 | TJ START Náchod | 53:27 | + 27:05 | |
33. | Důrková Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | 53:56 | + 27:34 | |
34. | Stránský Robert | 0110001 | 0 | 55:45 | + 29:23 | |
35. | Šolc Erazim | 0120002 | Čeřovka Jičín | 61:24 | + 35:02 | |
36. | Helmeczi Kateřina | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:34 | + 37:12 | |
37. | Mádle Vít | 0190004 | Hořice | 65:20 | + 38:58 | |
38. | Hlavsová Jana | xxx | xxx | 66:26 | + 40:04 | |
Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Martin | PHK8001 | OK 99 Hradec Králové | 42:17 | ||
2. | Charvátová Lucie | VRL9351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:55 | + 1:38 | |
3. | Zahradník Jakub | SJC8604 | Sportcentrum Jičín | 46:53 | + 4:36 | |
4. | Setunský Jan | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:00 | + 4:43 | |
5. | Vaculovič Radim | DOK7505 | OK Doksy | 47:55 | + 5:38 | |
6. | Charvát Jan | VRL9601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:26 | + 6:09 | |
7. | Müllerová Eva | XXX | xxx | 49:43 | + 7:26 | |
8. | Hruša Petr | 0230001 | Vysoká nad Labem | 52:19 | + 10:02 | |
9. | Šír Tomáš | XXX | xxx | 52:57 | + 10:40 | |
10. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:32 | + 13:15 | |
11. | Kouba Otakar | xxx | xxx | 55:50 | + 13:33 | |
12. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:03 | + 13:46 | |
13. | Czagan Jan | 0070001 | SDH Dědek | 56:13 | + 13:56 | |
14. | Kubal Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:24 | + 15:07 | |
15. | Charvát Roman | VRL6501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:39 | + 15:22 | |
16. | Culková Dita | 0060001 | OK Slavia | 59:10 | + 16:53 | |
17. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 63:26 | + 21:09 | |
18. | Švagr Zdeněk | xxx | xxx | 64:03 | + 21:46 | |
19. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 64:49 | + 22:32 | |
20. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:07 | + 24:50 | |
21. | Válek Lukáš | KOR8249 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 83:36 | + 41:19 | |
22. | Hřebíková R. | xxx | xxx | 84:40 | + 42:23 | |
23. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:57 | + 43:40 | |
24. | Pokorný Jan | SRK6401 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 86:31 | + 44:14 | |
Koláček Jan | 0100003 | Koláčkovi | DISK |