Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Eliška | SSU1252 | SK Severka Šumperk | 19:58 | ||
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | TJ SOKOL Plumlov | 23:29 | + 3:31 | |
3. | Čeřovská Eliška | KON1353 | KOB Konice | 27:15 | + 7:17 | |
4. | Tichá Anna | SSU1150 | SK Severka Šumperk | 48:26 | + 28:28 | |
Růžičková Zuzana | KSU1250 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:05 | ||
2. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 24:19 | + 3:14 | |
3. | Jordánová Nelly | KSU1050 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:34 | + 3:29 | |
4. | Soldánová Pavlína | JPV0999 | Oddíl OS SK Prostějov | 29:48 | + 8:43 | |
5. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | SK SKI-OB Šternberk | 30:22 | + 9:17 | |
6. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:58 | + 10:53 | |
7. | Kvášová Kateřina | UOL1051 | SOB Olomouc | 37:04 | + 15:59 | |
8. | Paloncý Adéla | KSU0950 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:03 | + 17:58 | |
9. | Fialová Andrea | KON1061 | KOB Konice | 40:38 | + 19:33 | |
10. | Vojčáková Anastázie | ZLH1050 | OOB TJ Zlaté Hory | 43:19 | + 22:14 | |
11. | Zapletalová Anna | KON0979 | KOB Konice | 45:34 | + 24:29 | |
12. | Václavková Amálie | KON1079 | KOB Konice | 50:41 | + 29:36 | |
13. | Sochorová Anna | SSU0952 | SK Severka Šumperk | 61:39 | + 40:34 | |
Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 26:14 | ||
2. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 29:35 | + 3:21 | |
3. | Matoušková Johana | STE0751 | SK SKI-OB Šternberk | 30:08 | + 3:54 | |
4. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | Oddíl OS SK Prostějov | 30:23 | + 4:09 | |
5. | Malá Karolína | VRB0777 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 35:29 | + 9:15 | |
6. | Benešová Anežka | KON0757 | KOB Konice | 35:55 | + 9:41 | |
7. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | SK Severka Šumperk | 36:11 | + 9:57 | |
8. | Richtrová Ema | SSU0753 | SK Severka Šumperk | 37:25 | + 11:11 | |
9. | Dvořáková Ema | KON0777 | KOB Konice | 37:41 | + 11:27 | |
10. | Bartášková Karolína | ASU0799 | Magnus Orienteering | 38:54 | + 12:40 | |
11. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | TJ Sokol Ptení | 39:02 | + 12:48 | |
12. | Klöslová Sofie | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 42:50 | + 16:36 | |
13. | Vrbová Marie | PTE0850 | TJ Sokol Ptení | 42:51 | + 16:37 | |
14. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:53 | + 16:39 | |
15. | Burdová Hana | STE0852 | SK SKI-OB Šternberk | 45:06 | + 18:52 | |
16. | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 48:24 | + 22:10 | |
17. | Fialová Anna | KON0779 | KOB Konice | 51:07 | + 24:53 | |
18. | Kučerová Klaudie | STE0853 | SK SKI-OB Šternberk | 58:20 | + 32:06 | |
19. | Švajdová Agáta | ZLH0852 | OOB TJ Zlaté Hory | 89:28 | + 63:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 30:08 | ||
2. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 32:16 | + 2:08 | |
3. | Dráčová Barbora | UOL0652 | SOB Olomouc | 33:23 | + 3:15 | |
4. | Pinkavová Hana | JPV0551 | Oddíl OS SK Prostějov | 34:43 | + 4:35 | |
5. | Plachá Aneta | JPV0555 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:17 | + 7:09 | |
6. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:32 | + 7:24 | |
7. | Smýkalová Eliška | KSU0676 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:25 | + 10:17 | |
8. | Pobucká Eliška | ASU0550 | Magnus Orienteering | 41:30 | + 11:22 | |
9. | Bartáková Veronika | UOL0551 | SOB Olomouc | 43:39 | + 13:31 | |
10. | Juřinová Adéla | KSU0650 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:27 | + 18:19 | |
11. | Přikrylová Jana | JPV0652 | Oddíl OS SK Prostějov | 48:53 | + 18:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | 36:11 | ||
2. | Janečková Adéla | PLU0452 | TJ SOKOL Plumlov | 36:49 | + 0:38 | |
3. | Šánová Julie | KSU0494 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:21 | + 4:10 | |
4. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 48:09 | + 11:58 | |
5. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | Magnus Orienteering | 58:38 | + 22:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | OOB TJ Zlaté Hory | 63:09 | |||
2. | Holečková Jana | SSU99x6 | SK Severka Šumperk | 74:35 | + 11:26 | ||
3. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 76:00 | + 12:51 | ||
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | OOB TJ Zlaté Hory | 80:19 | + 17:10 | ||
5. | Pilcová Sabina | SPR9898 | SK SKI - SPORT Praděd | 114:53 | + 51:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | JPV6666 | Oddíl OS SK Prostějov | 38:22 | ||
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 38:47 | + 0:25 | |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 41:03 | + 2:41 | |
4. | Matoušková Jana | STE7951 | SK SKI-OB Šternberk | 41:39 | + 3:17 | |
5. | Otrubová Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 45:14 | + 6:52 | |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 46:33 | + 8:11 | |
7. | Zapletalová Kamila | KON7979 | KOB Konice | 48:28 | + 10:06 | |
8. | Hubíková Iva | PLU8350 | TJ SOKOL Plumlov | 50:14 | + 11:52 | |
9. | Svačinková Jitka | TVR7750 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 50:16 | + 11:54 | |
10. | Luterová Kristýna | PLU7878 | TJ SOKOL Plumlov | 50:49 | + 12:27 | |
11. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:08 | + 12:46 | |
12. | Marková Eva | STE7550 | SK SKI-OB Šternberk | 51:26 | + 13:04 | |
13. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:53 | + 13:31 | |
14. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 53:53 | + 15:31 | |
15. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | SOB Olomouc | 58:20 | + 19:58 | |
16. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | Magnus Orienteering | 60:23 | + 22:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Ivana | JPV6951 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:35 | ||
2. | Pachmannová Hana | AOP7252 | Orientační Běh Opava | 39:36 | + 2:01 | |
3. | Janků Renata | STE7251 | SK SKI-OB Šternberk | 41:15 | + 3:40 | |
4. | Slavíková Lenka | TVR7350 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 42:21 | + 4:46 | |
5. | Vidmuchová Martina | JPV7171 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:31 | + 5:56 | |
6. | Chmelářová Radka | JPV7650 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:02 | + 6:27 | |
7. | Varhaníčková Jana | 0060001 | xxxxxKM | 47:51 | + 10:16 | |
8. | Neumannová Kamila | STE6751 | SK SKI-OB Šternberk | 49:06 | + 11:31 | |
9. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 55:29 | + 17:54 | |
10. | Šimková Hana | UOL6653 | SOB Olomouc | 56:58 | + 19:23 | |
11. | Ženčáková Marie | 0040002 | ASPV OA | 58:16 | + 20:41 | |
12. | Mikošková Iveta | STE7150 | SK SKI-OB Šternberk | 62:13 | + 24:38 | |
13. | Kotrlová Gita | UOL6953 | SOB Olomouc | 63:02 | + 25:27 | |
14. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 64:41 | + 27:06 | |
15. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:09 | + 28:34 | |
16. | Holečková Lenka | SSU6751 | SK Severka Šumperk | 66:15 | + 28:40 | |
17. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | Magnus Orienteering | 67:04 | + 29:29 | |
18. | Novotná Jitka | ZLH7050 | OOB TJ Zlaté Hory | 84:32 | + 46:57 | |
19. | Poštulková Milada | STE6850 | SK SKI-OB Šternberk | 89:00 | + 51:25 | |
20. | Christodoulou Iva | ASU7599 | Magnus Orienteering | 106:01 | + 68:26 | |
Hýblová Iveta | JPV7474 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SOB Olomouc | 45:34 | ||
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | SK Severka Šumperk | 47:31 | + 1:57 | |
3. | Strachotová Eva | ASU6099 | Magnus Orienteering | 65:48 | + 20:14 | |
4. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | OOB TJ Zlaté Hory | 67:10 | + 21:36 | |
5. | Roubalíková Iva | 0030002 | ZŠ Těšetice | 92:59 | + 47:25 | |
Špacírová Danuše | UOL5852 | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | ASU5350 | Magnus Orienteering | 48:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marek Martin | STE1100 | SK SKI-OB Šternberk | 19:55 | ||
2. | Smýkal Lukáš | KSU1101 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:14 | + 2:19 | |
3. | Vlček Antonín | KSU1121 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:02 | + 4:07 | |
4. | Václavek Alois | KON1132 | KOB Konice | 31:33 | + 11:38 | |
5. | Macek Václav | ASU1249 | Magnus Orienteering | 34:45 | + 14:50 | |
6. | Turek Václav | SSUxxx3 | SK Severka Šumperk | 37:24 | + 17:29 | |
7. | Hubík Hubert | PLU1300 | TJ SOKOL Plumlov | 39:22 | + 19:27 | |
Mrkvica Jan | ZLH1100 | OOB TJ Zlaté Hory | DISK | |||
Pospíšil Jáchym | PTE1111 | TJ Sokol Ptení | DISK | |||
Binar Vít | STE1201 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 15:31 | ||
2. | Matoušek Jan | STE0909 | SK SKI-OB Šternberk | 16:55 | + 1:24 | |
3. | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 17:11 | + 1:40 | |
4. | Kupilík Vít | ASU0911 | Magnus Orienteering | 19:06 | + 3:35 | |
5. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:31 | + 4:00 | |
6. | Pánek Antonín | SSU0901 | SK Severka Šumperk | 22:28 | + 6:57 | |
7. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | SK Severka Šumperk | 24:02 | + 8:31 | |
8. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | TJ SOKOL Plumlov | 24:11 | + 8:40 | |
9. | Růžička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:03 | + 10:32 | |
10. | Vrba Antonín | PTE1001 | TJ Sokol Ptení | 28:44 | + 13:13 | |
11. | Havlík Jakub | KSU1009 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:53 | + 15:22 | |
12. | Jordán Dominik | KSU1000 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:02 | + 16:31 | |
13. | Hřivňák Petr | PLU0900 | TJ SOKOL Plumlov | 35:15 | + 19:44 | |
14. | Turek Josef | SSUxxx2 | SK Severka Šumperk | 36:37 | + 21:06 | |
15. | Plachý Matyáš | JPV1010 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:29 | + 21:58 | |
16. | Sekanina Marek | ASU1010 | Magnus Orienteering | 38:57 | + 23:26 | |
17. | Tempír Lukáš | UOL1001 | SOB Olomouc | 39:38 | + 24:07 | |
18. | Profous Štěpán | KSU1030 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:01 | + 26:30 | |
19. | Jäckel Maxmilián | KSU1020 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:36 | + 33:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Jáchym | UOL0700 | SOB Olomouc | 27:37 | ||
2. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 27:46 | + 0:09 | |
3. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | OOB TJ Zlaté Hory | 28:06 | + 0:29 | |
4. | Navrátil Pavel | ASU0747 | Magnus Orienteering | 29:51 | + 2:14 | |
5. | Macek Vojtěch | ASU0748 | Magnus Orienteering | 33:47 | + 6:10 | |
6. | Plachý Ondřej | JPV0707 | Oddíl OS SK Prostějov | 35:38 | + 8:01 | |
7. | Barták Petr | UOL0805 | SOB Olomouc | 35:49 | + 8:12 | |
8. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | Magnus Orienteering | 44:54 | + 17:17 | |
9. | Mikoška Jan | STE0807 | SK SKI-OB Šternberk | 48:36 | + 20:59 | |
10. | Šneider Kvido | ASU0749 | Magnus Orienteering | 48:42 | + 21:05 | |
11. | Robenek Jiří | UOL0701 | SOB Olomouc | 52:25 | + 24:48 | |
12. | Pánek Ondřej | SSU0702 | SK Severka Šumperk | 54:39 | + 27:02 | |
13. | Juřina Marek | KSU0828 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:04 | + 29:27 | |
14. | Jurčík Jan | KSU0848 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:30 | + 29:53 | |
15. | Marek Vít | KSU0838 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:24 | + 39:47 | |
16. | Novotný Jakub | PLU0804 | TJ SOKOL Plumlov | 86:16 | + 58:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:12 | ||
2. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:40 | + 2:28 | |
3. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 35:34 | + 3:22 | |
4. | Klösel Samuel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 39:42 | + 7:30 | |
5. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:39 | + 11:27 | |
6. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 44:47 | + 12:35 | |
7. | Šána Robert | KSU0616 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:22 | + 13:10 | |
8. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 54:34 | + 22:22 | |
9. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | SK Severka Šumperk | 75:17 | + 43:05 | |
Smékal Mikuláš | UOL0503 | SOB Olomouc | DISK | |||
Dvořák Štěpán | KON0537 | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šperlich Jan | KSU0403 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:03 | ||
2. | Malý Tomáš | VRB0414 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 49:50 | + 1:47 | |
Štoudek Martin | ASU0448 | Magnus Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrusina Jiří | JPV8201 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:06 | 6815 | ||
2. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | KOB Směr Kroměříž | 48:02 | + 1:56 | 6544 | |
3. | Matoušek Jiří | STE7504 | SK SKI-OB Šternberk | 48:12 | + 2:06 | 6521 | |
4. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 49:15 | + 3:09 | 6375 | |
5. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 51:37 | + 5:31 | 6044 | |
6. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 51:56 | + 5:50 | 6000 | |
7. | Holas Tomáš | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 52:10 | + 6:04 | 5967 | |
8. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | OOB TJ Zlaté Hory | 54:35 | + 8:29 | 5630 | |
9. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | SK Haná orienteering | 55:06 | + 9:00 | 5557 | |
10. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 55:52 | + 9:46 | 5450 | |
11. | Valík Luděk | AOP7101 | Orientační Běh Opava | 56:06 | + 10:00 | 5418 | |
12. | Fendrych Michal | STE7607 | SK SKI-OB Šternberk | 57:10 | + 11:04 | 5269 | |
13. | Pudel Jarda | STE7505 | SK SKI-OB Šternberk | 57:39 | + 11:33 | 5201 | |
14. | Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 58:10 | + 12:04 | 5129 | |
15. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | SK Severka Šumperk | 59:52 | + 13:46 | 4892 | |
16. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 60:13 | + 14:07 | 4843 | |
17. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 64:04 | + 17:58 | 4305 | |
18. | Skyva Petr | STE6501 | SK SKI-OB Šternberk | 64:22 | + 18:16 | 4263 | |
19. | Semerád Jan | UOL9400 | SOB Olomouc | 65:46 | + 19:40 | 4068 | |
20. | Matuš Vít | VRB0202 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 69:49 | + 23:43 | 3502 | |
21. | Poštulka Tomáš | STE9700 | SK SKI-OB Šternberk | 71:50 | + 25:44 | 3220 | |
22. | Poštulka Lukáš | STE0104 | SK SKI-OB Šternberk | 76:40 | + 30:34 | 2545 | |
23. | Zapletal Martin | STE8500 | SK SKI-OB Šternberk | 77:04 | + 30:58 | 2489 | |
24. | Krampla Tomáš | UOL6601 | SOB Olomouc | 85:14 | + 39:08 | 1349 | |
Holusek Jiří | JPV0123 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miča Petr | KSU7909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:49 | ||
2. | Ženčák Jaroslav | 0040001 | ASPV OA | 48:40 | + 1:51 | |
3. | Dvořák Miloslav | KON7537 | KOB Konice | 49:33 | + 2:44 | |
4. | Tomášek Tomáš | STE8000 | SK SKI-OB Šternberk | 49:36 | + 2:47 | |
5. | Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 53:20 | + 6:31 | |
6. | Marek Antonín | STE7501 | SK SKI-OB Šternberk | 55:52 | + 9:03 | |
7. | Bartášek Jiří | ASU7448 | Magnus Orienteering | 57:51 | + 11:02 | |
8. | Navrátil Martin | ASU7449 | Magnus Orienteering | 61:44 | + 14:55 | |
9. | Novotný Michal | PLU7901 | TJ SOKOL Plumlov | 63:01 | + 16:12 | |
10. | Binar Robert | OOL7501 | SK Haná orienteering | 63:49 | + 17:00 | |
11. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 65:35 | + 18:46 | |
12. | Lutera Michal | PLU8101 | TJ SOKOL Plumlov | 80:55 | + 34:06 | |
13. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 82:23 | + 35:34 | |
14. | Venus Ctibor | STE7800 | SK SKI-OB Šternberk | 92:06 | + 45:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 38:10 | ||
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 39:56 | + 1:46 | |
3. | Otruba Marek | PLU7417 | TJ SOKOL Plumlov | 41:21 | + 3:11 | |
4. | Kolek Petr | ASU7501 | Magnus Orienteering | 44:41 | + 6:31 | |
5. | Slavík Tomáš | TVR6800 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 45:21 | + 7:11 | |
6. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | SOB Olomouc | 52:44 | + 14:34 | |
7. | Macek Karel | ASU7102 | Magnus Orienteering | 54:37 | + 16:27 | |
8. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 55:50 | + 17:40 | |
9. | Vodička Luděk | SBR5501 | SKOB Bruntál | 56:10 | + 18:00 | |
10. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 56:38 | + 18:28 | |
11. | Gentric Marc | STE6901 | SK SKI-OB Šternberk | 59:29 | + 21:19 | |
12. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 61:45 | + 23:35 | |
13. | Pinkava Roman | JPV7606 | Oddíl OS SK Prostějov | 65:40 | + 27:30 | |
14. | Hýbl Dušan | JPV7202 | Oddíl OS SK Prostějov | 69:22 | + 31:12 | |
15. | Mikoška Eman | STE7103 | SK SKI-OB Šternberk | 75:22 | + 37:12 | |
16. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | SK Severka Šumperk | 80:28 | + 42:18 | |
17. | Holusek Milan | JPV6909 | Oddíl OS SK Prostějov | 81:05 | + 42:55 | |
18. | Poštulka Zdenek | STE6600 | SK SKI-OB Šternberk | 82:25 | + 44:15 | |
Poláček Luboš | JPV7214 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | |||
Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | SK Haná orienteering | 43:21 | ||
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:54 | + 1:33 | |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | SK Haná orienteering | 48:39 | + 5:18 | |
4. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 48:41 | + 5:20 | |
5. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | TJ Sokol Ptení | 49:42 | + 6:21 | |
6. | Světnický Alexandr | OOL6300 | SK Haná orienteering | 50:31 | + 7:10 | |
7. | Plachý Martin | JPV6515 | Oddíl OS SK Prostějov | 53:49 | + 10:28 | |
8. | Jaroš Vojtěch | JPV5706 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:44 | + 13:23 | |
9. | Komínek Jaroslav | KON5713 | KOB Konice | 56:48 | + 13:27 | |
10. | Albert František | OOL5804 | SK Haná orienteering | 57:23 | + 14:02 | |
11. | Roubalík Radovan | 0030001 | ZŠ Těšetice | 62:20 | + 18:59 | |
12. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | SOB Olomouc | 69:31 | + 26:10 | |
13. | Janošík Antonín | UOL5201 | SOB Olomouc | 92:23 | + 49:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | SOB Olomouc | 76:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Stanislav | SBR4801 | SKOB Bruntál | 35:33 | ||
2. | Babák Jiří | ZLH4801 | OOB TJ Zlaté Hory | 36:21 | + 0:48 | |
3. | Pospíšil Karel | TVR5000 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 41:57 | + 6:24 | |
4. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 44:29 | + 8:56 | |
5. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 54:35 | + 19:02 | |
6. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | KOB ZPV Prostějov | 63:53 | + 28:20 | |
7. | Gottfried Jan | UOL4602 | SOB Olomouc | 134:22 | + 98:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | KOB Konice | 23:07 | ||
2. | Foret Dominik | SSUxxx4 | SK Severka Šumperk | 23:31 | + 0:24 | |
3. | Lipenský Jan František | KON1131 | KOB Konice | 24:42 | + 1:35 | |
4. | Michlová Barbora | SSU1251 | SK Severka Šumperk | 29:15 | + 6:08 | |
5. | Hubík Radan | PLU1500 | TJ SOKOL Plumlov | 41:39 | + 18:32 | |
6. | Szostek Jiří | SSU10x5 | SK Severka Šumperk | 55:10 | + 32:03 | |
7. | Havlíková Michaela | KSU1350 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:33 | + 44:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vala Karel | ASU13 | Magnus Orienteering | 26:51 | ||
2. | Jirsák Daniel | 30:02 | + 3:11 | |||
3. | Pánek Milan | SSU1600 | SK Severka Šumperk | 34:43 | + 7:52 | |
4. | Krestýn Pavel | NNN0002 | Neregistrovaní | 40:48 | + 13:57 | |
5. | Vlčková Barbora | 0010001 | KSU | 41:28 | + 14:37 | |
6. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | SK Severka Šumperk | 43:24 | + 16:33 | |
7. | Dráč Pavel | UOL7201 | SOB Olomouc | 46:35 | + 19:44 | |
8. | Kočandrlová Anežka | 49:09 | + 22:18 | |||
9. | Šikula Simon | SSUxxx1 | SK Severka Šumperk | 51:41 | + 24:50 | |
10. | Žídková Barbora | NNN0001 | Neregistrovaní | 66:27 | + 39:36 | |
11. | Hrubá Elena | 78:16 | + 51:25 | |||
12. | Hedrich Jan | SSU1101 | SK Severka Šumperk | 84:03 | + 57:12 | |
13. | Jonáš Vilém | 0040003 | ASPV OA | 90:08 | + 63:17 | |
Ježková Johana | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Ondřej | TVR0500 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 33:03 | ||
2. | Kuncová Jana | UOL7854 | SOB Olomouc | 33:30 | + 0:27 | |
3. | Kváša Michal | UOL7901 | SOB Olomouc | 35:31 | + 2:28 | |
4. | Červinková Barbora | OKP9351 | SK OK 24 Praha | 37:53 | + 4:50 | |
5. | Václavková Lenka | KON8155 | KOB Konice | 38:16 | + 5:13 | |
6. | Čeřovský Petr | KON8518 | KOB Konice | 39:52 | + 6:49 | |
7. | Kopecká Tereza | SSU8000 | SK Severka Šumperk | 42:20 | + 9:17 | |
8. | Čeřovská Adéla | KON8755 | KOB Konice | 44:09 | + 11:06 | |
9. | Musilová Jana | ASU7798 | Magnus Orienteering | 48:05 | + 15:02 | |
10. | Kuta Alena | 48:12 | + 15:09 | |||
11. | Bartošová Dana | PTE7650 | TJ Sokol Ptení | 49:17 | + 16:14 | |
12. | Labudík Milan | TVR6200 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 49:45 | + 16:42 | |
13. | Chmelařová Blanka | 0050001 | péčkaři | 50:03 | + 17:00 | |
14. | Ryszkowski Slavomír | SSU7800 | SK Severka Šumperk | 68:22 | + 35:19 | |
15. | Fabiánek Jakub | KSU0501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:25 | + 36:22 | |
16. | Gebauerová Jana | SSU6450 | SK Severka Šumperk | 83:16 | + 50:13 | |
Kučera Martin | STE7602 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |