Logo
Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Lipnice n. Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Bretschneiderovo Ucho 21
Ředitel závodu:
Bláha Leoš
Hlavní rozhodčí:
Culka Josef - R3
Stavitel tratí:
Fencíková Vladislava - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T3    

D10N 2.21 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 28:08
2. Soběslavská Anna Marie PBM1351 TJ Spartak 1. brněnská 31:12 + 3:04
3. Brychtová Lucie JHB1352 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:10 + 7:02
4. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 40:17 + 12:09

D10 2.55 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:06
2. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 32:43 + 2:37
3. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 35:12 + 5:06
4. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 35:50 + 5:44
5. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 35:55 + 5:49
6. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 36:25 + 6:19
7. Rychnovská Eliška SJI1151 OK Jihlava 38:31 + 8:25
8. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 40:14 + 10:08
9. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 41:13 + 11:07
10. Svitáková Ludmila SJH1152 SOS Jindřichův Hradec 46:09 + 16:03
11. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 46:31 + 16:25
Kropáčková Aneta CHT1154 OOB SK Chrast DISK

D12 2.65 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 39:22
2. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 39:59 + 0:37
3. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 41:08 + 1:46
4. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 41:21 + 1:59
5. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:15 + 2:53
6. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 43:59 + 4:37
7. Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka 44:23 + 5:01
8. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 48:30 + 9:08
9. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 49:34 + 10:12
10. Slavíková Bára CHT0951 OOB SK Chrast 52:19 + 12:57
11. Beranová Marie SJH0951 SOS Jindřichův Hradec 55:31 + 16:09
12. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 67:18 + 27:56
13. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:11 + 31:49

D14 2.81 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 37:21
2. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 41:40 + 4:19
3. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 44:29 + 7:08
4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:16 + 9:55
5. Baďurová Eliška PZR0752 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:41 + 10:20
6. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 48:49 + 11:28
7. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 50:17 + 12:56
8. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 52:21 + 15:00
9. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 55:24 + 18:03
10. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 61:28 + 24:07
11. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 70:30 + 33:09
12. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 83:01 + 45:40
Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř DISK
Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená DISK
Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř DISK
Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno DISK

D16 2.98 km, 165 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 34:34
2. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 40:03 + 5:29
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 40:40 + 6:06
4. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 47:59 + 13:25
5. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 51:25 + 16:51
6. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 53:50 + 19:16
7. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 55:31 + 20:57

D18 2.98 km, 165 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 36:10
2. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 41:45 + 5:35
3. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 43:22 + 7:12
4. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 68:14 + 32:04

D21C 3.92 km, 215 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7128

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 38:24 7912
2. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 44:50 + 6:26 6849
3. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 46:12 + 7:48 6623
4. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 47:58 + 9:34 6332
5. Kinštová Tereza SJH0251 SOS Jindřichův Hradec 48:32 + 10:08 6238
6. Hojná Eliška SJH0052 SOS Jindřichův Hradec 52:07 + 13:43 5646
7. Parkanová Veronika SJH9751 SOS Jindřichův Hradec 68:48 + 30:24 2889
8. Míková Michaela SJH8251 SOS Jindřichův Hradec 98:30 + 60:06 0
9. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 109:36 + 71:12 0
Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava DISK 0

D21D 3.12 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1602

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 43:02 1953
2. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 59:46 + 16:44 1467
3. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 62:34 + 19:32 1386
4. Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast 77:28 + 34:26 953
5. Vaníčková Alena STA8651 OK Střelka 80:47 + 37:45 856

D35 3.63 km, 155 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 41:12
2. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 42:06 + 0:54
3. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:14 + 2:02
4. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 45:15 + 4:03
5. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 50:26 + 9:14
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 50:32 + 9:20
7. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 54:39 + 13:27
8. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:02 + 13:50
9. Kinštová Dominka SJH8051 SOS Jindřichův Hradec 59:21 + 18:09
10. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 61:44 + 20:32
11. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 64:30 + 23:18
12. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 66:52 + 25:40
13. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 67:33 + 26:21
14. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:21 + 28:09
15. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 77:12 + 36:00
16. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 92:25 + 51:13
17. Soběslavská Vendula PBM8051 TJ Spartak 1. brněnská 98:31 + 57:19
18. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 101:41 + 60:29

D45 3.39 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 47:15
2. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 53:40 + 6:25
3. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 53:44 + 6:29
4. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:56 + 8:41
5. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 60:13 + 12:58
6. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 63:23 + 16:08
7. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:38 + 25:23
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 78:55 + 31:40
9. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 79:45 + 32:30
10. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 80:46 + 33:31
11. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 81:08 + 33:53
12. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 82:44 + 35:29
13. Vítovcová Radana STA7651 OK Střelka 88:17 + 41:02
14. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 93:29 + 46:14
15. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 104:33 + 57:18
Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK

D55 2.79 km, 125 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:48
2. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 62:15 + 22:27
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 71:31 + 31:43
4. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 82:34 + 42:46

D65 2.54 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:33
Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava DISK

H10N 2.21 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 21:28
2. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 26:50 + 5:22
3. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 28:39 + 7:11
4. Uchytil Ivo PZR1201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:37 + 11:09
5. Krätzer Vojtěch STA1203 OK Střelka 35:32 + 14:04
6. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 46:48 + 25:20

H10 2.61 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM1104 SK Žabovřesky Brno 23:11
2. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 25:07 + 1:56
3. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 26:52 + 3:41
4. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:07 + 10:56
5. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 41:50 + 18:39

H12 2.80 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 25:56
2. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 28:55 + 2:59
3. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 30:00 + 4:04
4. Dokulil Jiří PZR0905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:01 + 10:05
5. Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec 37:31 + 11:35
6. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 40:51 + 14:55
7. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 42:43 + 16:47
8. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 43:26 + 17:30
9. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 47:24 + 21:28
10. Wierer Antonín STA0901 OK Střelka 47:57 + 22:01
11. Růžička Tomáš SJI0907 OK Jihlava 65:27 + 39:31
12. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská 82:45 + 56:49
13. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 84:05 + 58:09
Bureš Lukáš 0080003 Jahoda team DISK
Jahoda Štěpán 0080002 Jahoda team DISK

H14 3.24 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 36:03
2. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 36:34 + 0:31
3. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:22 + 4:19
4. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 41:28 + 5:25
5. Růžička Vojtěch SJI0704 OK Jihlava 48:12 + 12:09
6. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 51:35 + 15:32
7. Škaryd Vojtěch CTB0703 SK OB Chotěboř 77:56 + 41:53
8. Šidlák Dominik JHB0801 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:25 + 52:22
9. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 104:12 + 68:09
10. Votruba Štěpán CHT0702 OOB SK Chrast 153:49 + 117:46
Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč DISK
Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast DISK
Wierer Jan STA0701 OK Střelka DISK

H16 3.38 km, 180 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš PBM0500 TJ Spartak 1. brněnská 35:18
2. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 38:15 + 2:57
3. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 40:58 + 5:40
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 47:17 + 11:59
5. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 48:56 + 13:38
6. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 52:16 + 16:58
7. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 52:25 + 17:07
8. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 53:51 + 18:33
9. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 55:41 + 20:23
10. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 66:28 + 31:10
11. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 70:16 + 34:58
12. Pařízek Petr PZR0504 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:02 + 45:44

H18 3.38 km, 180 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 32:58
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 34:58 + 2:00
3. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 38:29 + 5:31
4. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 41:09 + 8:11
5. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 42:56 + 9:58
6. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:58 + 12:00
7. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 59:24 + 26:26
8. Mikulič Matěj JHB0401 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:22 + 48:24

H21C 4.62 km, 230 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8069

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 31:50 8488
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 34:02 + 2:12 7960
3. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 34:52 + 3:02 7759
4. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 35:39 + 3:49 7571
5. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 37:29 + 5:39 7130
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 37:44 + 5:54 7070
7. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 39:14 + 7:24 6710
8. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 40:55 + 9:05 6305
9. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 43:49 + 11:59 5609
10. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 14:26 5020
11. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 46:34 + 14:44 4948
12. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 47:13 + 15:23 4791
13. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 48:01 + 16:11 4599
14. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 49:00 + 17:10 4363
15. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 49:31 + 17:41 4239
16. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 51:09 + 19:19 3846
17. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 54:35 + 22:45 3021
18. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 54:51 + 23:01 2957
19. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:52 + 23:02 2953
20. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 56:25 + 24:35 2581
21. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 57:41 + 25:51 2276
22. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 58:03 + 26:13 2188
23. Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř 59:00 + 27:10 1960
24. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 59:15 + 27:25 1900
25. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 61:54 + 30:04 1263
26. Dvořák Richard SLA8100 SKOB Slaný 71:13 + 39:23 0
27. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 91:50 + 60:00 0
28. Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 93:31 + 61:41 0
Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava DISK 0
MS Bureš David 0080006 Jahoda team 75:05 + 43:15
MS Březina Jan 0080005 Jahoda team 80:13 + 48:23
MS Jahoda Martin 0080004 Jahoda team 87:31 + 55:41

H21D 3.73 km, 170 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirků František 0010002 Jirků 74:29
2. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 99:16 + 24:47

H35 4.43 km, 200 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 43:47
2. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 46:02 + 2:15
3. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 50:34 + 6:47
4. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 51:29 + 7:42
5. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 53:26 + 9:39
6. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 53:45 + 9:58
7. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 56:50 + 13:03
8. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 57:07 + 13:20
9. Doležel Antonín STA7501 OK Střelka 57:16 + 13:29
10. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 58:07 + 14:20
11. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 59:06 + 15:19
12. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 60:10 + 16:23
13. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 62:06 + 18:19
14. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 62:13 + 18:26
15. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 62:29 + 18:42
16. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 67:01 + 23:14
17. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:52 + 25:05
18. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 71:38 + 27:51
19. Novotný Jakub SJI7700 OK Jihlava 71:50 + 28:03
20. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 77:56 + 34:09
21. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 91:27 + 47:40
22. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 130:11 + 86:24

H45 3.55 km, 165 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 42:04
2. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 43:27 + 1:23
3. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 44:07 + 2:03
4. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 44:44 + 2:40
5. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 47:48 + 5:44
6. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 48:33 + 6:29
7. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 48:56 + 6:52
8. Dundáček Milan SJH6902 SOS Jindřichův Hradec 52:54 + 10:50
9. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 53:03 + 10:59
10. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:08 + 13:04
10. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 55:08 + 13:04
12. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:38 + 13:34
13. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 56:53 + 14:49
14. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:19 + 15:15
15. Pilný Jaroslav OSN6904 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:22 + 15:18
16. Hojný Jaroslav SJH7002 SOS Jindřichův Hradec 58:48 + 16:44
17. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 59:12 + 17:08
18. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 61:20 + 19:16
19. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 63:29 + 21:25
20. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 65:52 + 23:48
21. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 73:09 + 31:05
22. Votruba Petr CHT7502 OOB SK Chrast 76:05 + 34:01
23. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 80:01 + 37:57
24. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:02 + 37:58
25. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 110:09 + 68:05

H55 3.38 km, 160 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:50
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 44:39 + 2:49
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 44:43 + 2:53
4. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 48:27 + 6:37
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 49:05 + 7:15
6. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 49:32 + 7:42
7. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:16 + 11:26
8. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 54:06 + 12:16
9. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 57:09 + 15:19
10. Buráň Zdeněk 0040001 BzB 73:05 + 31:15
11. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 73:57 + 32:07
12. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 77:41 + 35:51
13. Beneš Vladimír SJI5801 OK Jihlava 80:25 + 38:35
Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec DISK

H65 2.60 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:46
2. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:51 + 3:05
3. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 45:12 + 3:26
4. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 47:50 + 6:04

H70 2.54 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 42:18
2. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 48:57 + 6:39
3. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 60:28 + 18:10
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:31 + 21:13
5. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 65:28 + 23:10
6. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 92:50 + 50:32
Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava DISK

HDR 2.21 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidláková Natálka 24:36
2. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 24:44 + 0:08
3. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27:29 + 2:53
4. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 28:18 + 3:42
5. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 34:16 + 9:40
6. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 35:40 + 11:04
7. Prošková Andrea 36:43 + 12:07
8. Žandová Alžběta 0070001 CTB - neregistrovaní 39:07 + 14:31
9. Moravec Adam SJI1800 OK Jihlava 42:47 + 18:11
10. Jahodová Julie 43:28 + 18:52
11. Sebera Hugo SFM1200 O-RUNNAŘI Beskydy 45:00 + 20:24
12. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 46:21 + 21:45
13. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 47:01 + 22:25
14. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 47:06 + 22:30
15. Tesařová Karin SCP1550 OK Sparta Praha 48:44 + 24:08
16. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:03 + 25:27
17. Fikarová Magdalena CTB1552 SK OB Chotěboř 50:08 + 25:32
18. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 66:05 + 41:29
19. Černík Petr 68:54 + 44:18
20. Jirků Terezka 69:29 + 44:53
21. Nevrklová Zuzana RUZ1750 TJ Růžená 71:21 + 46:45
Jan Březina / Jonáš Jahoda / Ondřej Jahoda 0080001 Jahoda team DISK

P 2.93 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaňáková Pavlína a Talich Lukáš 0020001 Kaňáková 43:30
2. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 45:42 + 2:12
3. Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec 45:46 + 2:16
4. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 47:21 + 3:51
5. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 47:22 + 3:52
6. Mikulič Adam JHB0701 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:58 + 6:28
7. Jirků Olga 0010001 Jirků 50:07 + 6:37
8. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 52:03 + 8:33
9. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 58:03 + 14:33
10. Frajová Kamila RUZ7950 TJ Růžená 59:22 + 15:52
11. Burešová Petra 0060001 CHT - neregistrovaní 63:08 + 19:38
12. Dundáčková Hana SJH7052 SOS Jindřichův Hradec 71:23 + 27:53
13. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 76:58 + 33:28

T3 3.22 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraus Martin 0030001 KOB RA 68:15
2. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 114:30 + 46:15