Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 12:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 16:48 | |
2. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:21 | + 2:33 |
3. | Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:51 | + 4:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouzká Eliška | BOR1051 | B | OK Jiskra Nový Bor | 14:52 | |
2. | Čupcová Viktorie | BOR0957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:45 | + 0:53 |
3. | Janatová Violka | TJN0956 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:31 | + 1:39 |
4. | Jelínková Anna | LTP1050 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:34 | + 5:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunášková Karolína | VLI0851 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:08 | |
2. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 16:15 | + 1:07 |
3. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 16:16 | + 1:08 |
4. | Nožičková Eva | JJN0852 | B | Team Jizerky | 17:03 | + 1:55 |
5. | Tomášková Matilda | TUV0998 | B | SOK TJ Turnov | 17:09 | + 2:01 |
6. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | B | Slavia Liberec orienteering | 18:18 | + 3:10 |
7. | Soukupová Marie | BOR0952 | B | OK Jiskra Nový Bor | 18:49 | + 3:41 |
8. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 18:56 | + 3:48 |
9. | Nováková Viktorie | RUM0751 | B | ZOOB Rumburk | 19:16 | + 4:08 |
10. | Nováková Barbora | TUR0860 | C | OOB TJ Turnov | 19:17 | + 4:09 |
11. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | B | OOB TJ Turnov | 21:24 | + 6:16 |
12. | Mastníková Lenka | JJN0854 | C | Team Jizerky | 21:35 | + 6:27 |
13. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | B | OK Jiskra Nový Bor | 21:45 | + 6:37 |
14. | Stehlíková Josefína | TJN0864 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:33 | + 7:25 |
15. | Fifernová Kateřina | BOR0859 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:34 | + 9:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Anna | VLI0652 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:56 | |
2. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 18:30 | + 2:34 |
3. | Zoubková Šárka | TJN0554 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:59 | + 3:03 |
4. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 19:37 | + 3:41 |
5. | Hovorková Marie | LDC0650 | B | KOB Děčín | 20:16 | + 4:20 |
6. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:27 | + 4:31 |
7. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:12 | + 6:16 |
8. | Balcarová Marie | LLI0652 | C | LOK-o Liberec | 24:10 | + 8:14 |
9. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:16 | + 8:20 |
Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 22:19 | ||
2. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:04 | + 0:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlová Adéla | BOR9161 | R | OK Jiskra Nový Bor | 19:16 | 5865 | |
2. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:03 | + 1:47 | 5404 |
3. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:39 | + 3:23 | 4991 |
4. | Neradová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 23:47 | + 4:31 | 4699 |
5. | Kovářová Lenka | LTP9750 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:56 | + 5:40 | 4402 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 22:43 | ||
2. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:22 | + 4:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:07 | |
2. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 23:28 | + 5:21 |
3. | Kotásková Jana | JES7451 | C | OK Rakovník | 26:05 | + 7:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:43 | |
2. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:56 | + 1:13 |
3. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 22:33 | + 1:50 |
4. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 22:51 | + 2:08 |
5. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 23:36 | + 2:53 |
6. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 24:50 | + 4:07 |
7. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 25:18 | + 4:35 |
8. | Nováková Zuzana | TUV7950 | C | SOK TJ Turnov | 28:36 | + 7:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:06 | |
2. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:31 | + 0:25 |
3. | Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:42 | + 0:36 |
4. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:29 | + 3:23 |
5. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:03 | + 3:57 |
6. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:00 | + 4:54 |
7. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:13 | + 6:07 |
8. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:59 | + 6:53 |
9. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:57 | + 9:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 22:17 | |
2. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 23:31 | + 1:14 |
3. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 27:03 | + 4:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 21:11 | |
2. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:40 | + 0:29 |
3. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:11 | + 1:00 |
4. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 22:33 | + 1:22 |
5. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:53 | + 5:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:55 | |
2. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:30 | + 7:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:22 | |
2. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 35:25 | + 15:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:26 | |
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 31:12 | + 0:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 12:48 | |
2. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:15 | + 2:27 |
3. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 19:18 | + 6:30 |
Štembera Oskar | TJN1201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Matěj | TJN1111 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 10:28 | |
2. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 11:31 | + 1:03 |
3. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 11:42 | + 1:14 |
4. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 13:48 | + 3:20 |
5. | Klein David | LTP1200 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 13:57 | + 3:29 |
6. | Jakubský Pavel | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 15:03 | + 4:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | B | OK Jiskra Nový Bor | 11:19 | |
2. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 11:55 | + 0:36 |
3. | Votava Vojtěch | VLI1201 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:10 | + 1:51 |
4. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | C | OK Doksy | 15:10 | + 3:51 |
5. | Krtička Jáchym | CHA1000 | C | OK Chrastava | 15:15 | + 3:56 |
6. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 15:16 | + 3:57 |
7. | Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:53 | + 4:34 |
8. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 16:52 | + 5:33 |
9. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:33 | + 12:14 |
Votýpka Štěpán | BOR0900 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 13:27 | |
2. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 13:40 | + 0:13 |
3. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:41 | + 0:14 |
4. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | B | OOB TJ Turnov | 14:37 | + 1:10 |
5. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:51 | + 1:24 |
6. | Nožička Jan | JJN0800 | B | Team Jizerky | 14:55 | + 1:28 |
7. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:01 | + 1:34 |
8. | Štembera Vítek | TJN0801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:38 | + 2:11 |
9. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:46 | + 3:19 |
10. | Miklas Ondřej | VLI0701 | B | Slavia Liberec orienteering | 17:30 | + 4:03 |
11. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 17:53 | + 4:26 |
12. | Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:07 | + 4:40 |
13. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:12 | + 5:45 |
14. | Řehoř Hynek | JJN0700 | C | Team Jizerky | 19:27 | + 6:00 |
15. | Jelínek Václav | LTP0706 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:29 | + 6:02 |
16. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:10 | + 6:43 |
17. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:18 | + 6:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 15:56 | |
2. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 16:09 | + 0:13 |
3. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:58 | + 3:02 |
4. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:41 | + 4:45 |
5. | Mastník Ondřej | JJN0501 | C | Team Jizerky | 23:20 | + 7:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:12 | |
2. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 17:34 | + 1:22 |
3. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:10 | + 10:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý Jakub | DOK0104 | R | OK Doksy | 18:04 | 7416 | |
2. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 18:08 | + 0:04 | 7389 |
3. | Janata Martin | TJN8306 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:23 | + 0:19 | 7288 |
4. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:38 | + 0:34 | 7187 |
5. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 19:46 | + 1:42 | 6728 |
6. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:50 | + 2:46 | 6297 |
7. | Šálek Jan | LDC8502 | C | KOB Děčín | 21:19 | + 3:15 | 6101 |
8. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 23:30 | + 5:26 | 5217 |
9. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:40 | + 5:36 | 5150 |
10. | Řehoř Filip | JJN9200 | C | Team Jizerky | 24:45 | + 6:41 | 4711 |
11. | Duda Miroslav | ROU8009 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:29 | + 7:25 | 4414 |
12. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 25:33 | + 7:29 | 4387 |
13. | Bradáč David | LLI0203 | B | LOK-o Liberec | 25:36 | + 7:32 | 4367 |
14. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:52 | + 7:48 | 4259 |
15. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 26:33 | + 8:29 | 3983 |
16. | Rokoš Jan | ROU8802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 32:37 | + 14:33 | 1527 |
17. | Klusáček Radim | BOR7710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:00 | + 16:56 | 562 |
Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krtička Jan | PLU7931 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:47 | |
2. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:35 | + 1:48 |
3. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 30:06 | + 9:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:56 | |
2. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:16 | + 2:20 |
3. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 23:49 | + 3:53 |
4. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 24:03 | + 4:07 |
5. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 24:17 | + 4:21 |
6. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:20 | + 5:24 |
7. | Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | 25:56 | + 6:00 |
Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 18:09 | |
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 20:16 | + 2:07 |
3. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:27 | + 2:18 |
4. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:49 | + 2:40 |
5. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:13 | + 3:04 |
6. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:53 | + 4:44 |
7. | Klein Aleš | LTP7601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:22 | + 5:13 |
8. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:40 | + 5:31 |
9. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:15 | + 6:06 |
10. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:34 | + 13:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 16:29 | |
2. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:30 | + 0:01 |
3. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 16:43 | + 0:14 |
4. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:01 | + 2:32 |
5. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 20:03 | + 3:34 |
6. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:44 | + 4:15 |
7. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:01 | + 4:32 |
8. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:26 | + 4:57 |
9. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:56 | + 5:27 |
10. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:57 | + 5:28 |
11. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:02 | + 5:33 |
12. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 22:16 | + 5:47 |
13. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:55 | + 6:26 |
14. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:41 | + 7:12 |
15. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 24:11 | + 7:42 |
16. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:59 | + 9:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:26 | |
2. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 20:18 | + 0:52 |
3. | Šimek Stanislav | LTP6602 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:35 | + 7:09 |
4. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:55 | + 12:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 19:02 | |
2. | Našinec Jiří | STB5003 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:29 | + 14:27 |
3. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 44:34 | + 25:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 27:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:51 | |
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:24 | + 1:33 |
3. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:52 | + 6:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Ronja | STB1453 | C | TJ Stadion Nový Bor | 12:22 | |
2. | Novák Matyáš | LTP1201 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:17 | + 4:55 | |
3. | Hanušová Linda | LTP1451 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:42 | + 5:20 | |
4. | Matějů Emil | 30001 | 3 Sild team | 21:21 | + 8:59 | |
5. | Havlová Aneta | LDC1750 | C | KOB Děčín | 37:05 | + 24:43 |
Janovský Marek | LIT | KOB Litvínov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:28 | |
2. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:15 | + 0:47 |
3. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:02 | + 1:34 |
4. | Rickmeyer Tina | STB8650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:08 | + 4:40 |
5. | Jelínková Jiřina | LTP7551 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:06 | + 5:38 |
6. | Kutková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 23:36 | + 8:08 |
7. | Moutvičkov Jitka | LIT | KOB Litvínov | 24:55 | + 9:27 | |
8. | Jiráková Eliška | LTP | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:04 | + 15:36 | |
9. | Průšková Gabriela | STB7650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 37:11 | + 21:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 20:45 | |
2. | Votavová Světla | 10002 | 1 DSVJ | 32:02 | + 11:17 | |
Votava David | 10001 | 1 DSVJ | DISK |