Logo

Výsledky závodu: Veřejný závod denního a nočního OB

Datum:
01.05.2021
Místo konání:
Stříbrnš Hutě u Chýnova
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Srříbrné Hutě: 1: 10 000, 2020 revize 2021, vytištěno na pretex
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Výsledky nočního a denního závodu dohromady - stejné tratě. Pro noční závod budou zpracovány výsledky ještě samostatně.

A, H12, D12 2.60 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Prášil SJI0901 OK Jihlava 21:33
2. Šimon Prášil TTR0901 OOB Třebíč 23:25 + 1:52
3. Antonin Hofhanzl RUZ0902 TJ Růžená 24:08 + 2:35
4. Laura Kubáková JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:02 + 10:29
5. Denisa Čápová STA0952 OK Střelka 32:40 + 11:07
6. Aneta Lubasová STA0953 OK Střelka 35:12 + 13:39
7. Thomas Brossaud VCB1101 OB České Budějovice 35:31 + 13:58
8. Filip Prošek SJI1401 OK Jihlava 35:37 + 14:04
9. Helena Polednová RUZ1250 TJ Růžená 36:21 + 14:48
10. Dominika Polednová RUZ1350 TJ Růžená 39:11 + 17:38
11. David Fraj RUZ0900 TJ Růžená 41:23 + 19:50
12. Kamila Frajová RUZ7950 TJ Růžená 41:39 + 20:06
13. Eva Lauermanová SJI1353 OK Jihlava 46:25 + 24:52
14. Jan Lauerman SJI1515 OK Jihlava 46:34 + 25:01
15. Leona Doleželová STA1551 OK Střelka 47:23 + 25:50
16. Anička NNN Neregistrovaní 48:23 + 26:50
17. Radim Walla STA1601 OK Střelka 48:30 + 26:57
18. Matyáš Cibulka STA1303 OK Střelka 51:13 + 29:40
19. Šárka Pospíchalová STA1552 OK Střelka 51:18 + 29:45
20. Šárka Pospíchalová STA1552 OK Střelka 51:31 + 29:58
21. Nela Lubasová STA1152 OK Střelka 60:27 + 38:54
22. Jolana Doleželová STA1151 OK Střelka 60:33 + 39:00
23. Živa Wallová STA1851 OK Střelka 76:36 + 55:03
24. Eliška Pospíchalová NNN Neregistrovaní 95:49 + 74:16
Vojta Šesták NNN Neregistrovaní DISK

B, H14, D14, D55, H65, D65, H70 3.50 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Prášil SJI0702 OK Jihlava 29:17
2. Radka Komárková SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 43:17 + 14:00
3. Vladimíra Hejzlarová VCB5651 OB České Budějovice 45:01 + 15:44
4. Josef Minařík VCB0903 OB České Budějovice 48:18 + 19:01
5. Markéta Rachůnková SJI7150 OK Jihlava 51:34 + 22:17
6. Oldřich Fraj RUZ7502 TJ Růžená 51:47 + 22:30
7. František Minařík VCB1103 OB České Budějovice 51:55 + 22:38
8. Stanislav Rachůnek SJI0602 OK Jihlava 54:11 + 24:54
9. Nora Plachá STA0851 OK Střelka 58:25 + 29:08
10. Ema Marxbauerová STA0753 OK Střelka 64:35 + 35:18
11. Jan Roh STA1102 OK Střelka 69:48 + 40:31
12. Maruška Rohová STA1451 OK Střelka 69:52 + 40:35
13. Naďa Pilečková STA7652 OK Střelka 70:39 + 41:22
Regina Marxbauerová STA7552 OK Střelka DISK
Radim Čáp NNN Neregistrovaní DISK

C, H16, D16, D18, D45, H55 4.60 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Orany SJI7311 OK Jihlava 40:03
2. Martina Teringlová VCB7851 OB České Budějovice 41:32 + 1:29
3. Roman Věžník TTR7901 OOB Třebíč 42:32 + 2:29
4. Lucie Šafaříková OPI0350 Orientační sporty Písek 45:17 + 5:14
5. Michaela Benešová SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 45:58 + 5:55
6. Nela Kubáková SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 46:07 + 6:04
7. Tomáš Parkan SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 47:06 + 7:03
8. Zita Plachá STA0551 OK Střelka 48:59 + 8:56
9. Hana Polednová RUZ8051 TJ Růžená 51:57 + 11:54
10. Alena Rücklová VCB8150 OB České Budějovice 52:34 + 12:31
11. Eliška Čápová STA0451 OK Střelka 53:40 + 13:37
12. Hana Vítková SJI0750 OK Jihlava 54:08 + 14:05
13. Tereza Votíková VCB0454 OB České Budějovice 56:10 + 16:07
14. Monika Votíková VCB7254 OB České Budějovice 60:18 + 20:15
15. Zdeněk Blabla PCB5901 SKP České Budějovice 61:32 + 21:29
16. Vojtěch Dubá NNN Neregistrovaní 62:28 + 22:25
17. Martin Plachý STA7101 OK Střelka 64:40 + 24:37
18. Veronika Votíková VCB0154 OB České Budějovice 64:46 + 24:43
19. Jana Tichá SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 66:26 + 26:23
20. Jitka Zámečníková NNN Neregistrovaní 69:57 + 29:54
21. Dagmar Sieglová MFP7050 Matfyz Praha 70:16 + 30:13
22. Petra Brossaud VCB7450 OB České Budějovice 71:05 + 31:02
23. Zbyňka Komárková SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 72:11 + 32:08
24. Zuzana Dařenová STA0651 OK Střelka 72:20 + 32:17
25. Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 TJ Růžená 72:55 + 32:52
26. Zdeněk Kopecký SJI6002 OK Jihlava 74:24 + 34:21
27. Klára Dařenová STA0351 OK Střelka 74:57 + 34:54
28. Klára Bílková STA8352 OK Střelka 76:02 + 35:59
29. Radka Plachá STA7551 OK Střelka 79:13 + 39:10
30. Markéta Zelená PGP5850 SK Praga 87:09 + 47:06

D, H18, D21, D35, H45 6.10 km, 70 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michal Prošek SJI7823 OK Jihlava 39:46
2. Lea Martanová TUR0555 OOB TJ Turnov 45:01 + 5:15
3. Aleš Prášil SJI7415 OK Jihlava 45:13 + 5:27
4. Radek Teringl VCB6502 OB České Budějovice 49:17 + 9:31
5. Josef Hejzlar VCB5601 OB České Budějovice 49:30 + 9:44
6. Sylva Oranyová SJI0751 OK Jihlava 50:17 + 10:31
7. Barbora Chudíková SJI7850 OK Jihlava 50:25 + 10:39
8. Jiří Parkan SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 51:05 + 11:19
9. Roman Siegl MFP6700 Matfyz Praha 55:46 + 16:00
10. Matěj Vítek SJI0500 OK Jihlava 56:02 + 16:16
11. Martin Tichý SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 60:29 + 20:43
12. Stanislav Rachůnek SJI6801 OK Jihlava 60:38 + 20:52
13. Abraham Hofhanzl RUZ7300 TJ Růžená 62:04 + 22:18
14. Eva Veselá VCB7853 OB České Budějovice 63:09 + 23:23
15. Karel Deim VTA7202 SC vebr-sport 65:04 + 25:18
16. Iva Benešová SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 68:17 + 28:31
17. Jan Smékal SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 70:12 + 30:26
18. Pavel Zámečník NNN Neregistrovaní 72:12 + 32:26
19. Tomáš Podivínský SCP7201 OK Sparta Praha 75:13 + 35:27
20. Adéla Jelínková LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 75:32 + 35:46
21. Petr Vaněk ZBP7302 OOB SK Zbraslav 75:57 + 36:11
22. Lucie Kašparová CHT9652 OOB SK Chrast 87:15 + 47:29
23. Adéla Potužníková SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 125:40 + 85:54

E, H21, H35 8.10 km, 90 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Prášil SJI7313 OK Jihlava 49:21
2. Kryštof Jelínek LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 50:41 + 1:20
3. Vojtěch Orany SJI0401 OK Jihlava 52:14 + 2:53
4. Filip Jelínek LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 4:25
5. Jan Lauerman SJI7419 OK Jihlava 54:48 + 5:27
6. Tomáš Prášil TTR0501 OOB Třebíč 55:23 + 6:02
7. Jan Beneš SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 58:50 + 9:29
8. Ivo Šafařík OPI7402 Orientační sporty Písek 59:58 + 10:37
9. Jana Benešová CTB9452 SK OB Chotěboř 62:47 + 13:26
10. Michal Deim VTA0402 SC vebr-sport 63:02 + 13:41
11. Petr Gregor RUZ7500 TJ Růžená 65:09 + 15:48
12. Jakub Hledík CHT9501 OOB SK Chrast 65:36 + 16:15
13. Jaroslav Vítek SJI7201 OK Jihlava 69:08 + 19:47
14. Jiří Martan VLI7300 Slavia Liberec orienteering 69:47 + 20:26
15. Filip Hulec PCB9401 SKP České Budějovice 75:41 + 26:20
16. Viktor Potužník SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 78:26 + 29:05
17. Martin Potužník SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 79:45 + 30:24
18. Arnošt Komárek SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 80:37 + 31:16
19. Eva Potužníková SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 93:34 + 44:13
20. Josef Culka JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 95:30 + 46:09
21. Jakub Hulec KSH8401 OB Kašperské Hory 106:58 + 57:37