Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:52 | |
2. | Kořínková Marie | STB1353 | C | TJ Stadion Nový Bor | 23:26 | + 2:34 |
3. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 24:45 | + 3:53 |
4. | Spieszová Rebeka | KDZ1350 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 28:34 | + 7:42 |
5. | Müller Ronja | STB1453 | C | TJ Stadion Nový Bor | 31:25 | + 10:33 |
6. | Rokosová Anna | JJN1366 | C | Team Jizerky | 33:28 | + 12:36 |
7. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 40:41 | + 19:49 |
8. | Maršíková Šárka | DOK1250 | C | OK Doksy | 44:41 | + 23:49 |
9. | Krausová Amálie | DOK | OK Doksy | 45:51 | + 24:59 | |
Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | JEN1351 | C | OB Jenišovice | 21:28 | |
2. | Maděrová Klára | VLI1256 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:37 | + 7:09 |
3. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:33 | + 8:05 |
4. | Žandová Eliška | STB1250 | C | TJ Stadion Nový Bor | 39:57 | + 18:29 |
5. | Bábková Klára | LDC1251 | C | KOB Děčín | 52:12 | + 30:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouzká Eliška | BOR1051 | B | OK Jiskra Nový Bor | 23:52 | |
2. | Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:00 | + 3:08 |
3. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | 29:44 | + 5:52 |
4. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:21 | + 6:29 |
5. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 30:51 | + 6:59 |
6. | Jiráková Adéla | JJN1052 | C | Team Jizerky | 31:21 | + 7:29 |
7. | Kovaříková Anna | KDZ1153 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 36:54 | + 13:02 |
8. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | C | Team Jizerky | 42:13 | + 18:21 |
9. | Kubešová Eliška | VLI1152 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:30 | + 18:38 |
10. | Kvapilová Klára | TUV1199 | C | SOK TJ Turnov | 44:37 | + 20:45 |
11. | Oravcová Amálie | JJN1153 | C | Team Jizerky | 59:05 | + 35:13 |
12. | Stadtherrová Adéla | JJN1150 | C | Team Jizerky | 65:04 | + 41:12 |
13. | Reiss Nella | FYD1051 | Jizerský klub OB Frýdlant | 100:49 | + 76:57 | |
Polubentseva Daria | TUR1161 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Anna | TUR0951 | B | OOB TJ Turnov | 20:12 | |
2. | Soukupová Marie | BOR0952 | B | OK Jiskra Nový Bor | 21:19 | + 1:07 |
3. | Šestáková Johana | VLI0853 | A | Slavia Liberec orienteering | 21:36 | + 1:24 |
4. | Novotná Karolína | TUR0853 | B | OOB TJ Turnov | 23:24 | + 3:12 |
5. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 24:52 | + 4:40 |
6. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:23 | + 5:11 |
7. | Polubentseva Iryna | TUR0855 | C | OOB TJ Turnov | 27:49 | + 7:37 |
8. | Zurynková Lenka | TJN0957 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:10 | + 7:58 |
9. | Březinová Antonie | CHA0851 | B | OK Chrastava | 30:18 | + 10:06 |
10. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | B | SOK TJ Turnov | 32:34 | + 12:22 |
11. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 32:52 | + 12:40 |
12. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | B | OOB TJ Turnov | 33:48 | + 13:36 |
13. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 34:43 | + 14:31 |
14. | Fifernová Kateřina | BOR0859 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:40 | + 21:28 |
15. | Hrdá Kristýna | VLI0953 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:03 | + 21:51 |
16. | Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | 43:09 | + 22:57 |
17. | Komárková Adéla | KUL0854 | C | KOB Ústí nad Labem | 43:54 | + 23:42 |
18. | Šlinská Amálie | KUL0852 | C | KOB Ústí nad Labem | 45:31 | + 25:19 |
19. | Semerádová Štěpánka | RUM0852 | C | ZOOB Rumburk | 45:55 | + 25:43 |
20. | Šírová Marie | VLI0956 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:51 | + 29:39 |
21. | Růtová Amálka | JJN0951 | B | Team Jizerky | 51:53 | + 31:41 |
22. | Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | 59:25 | + 39:13 |
23. | Kalenská Pavla | SUL0950 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 64:04 | + 43:52 |
Gibbons Emily | TUV0955 | C | SOK TJ Turnov | DISK | ||
Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipenská Barbora | CHA0753 | A | OK Chrastava | 34:33 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 34:48 | + 0:15 |
3. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | A | SK Praga | 35:12 | + 0:39 |
3. | Heczková Anna | VLI0652 | B | Slavia Liberec orienteering | 35:12 | + 0:39 |
5. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 36:23 | + 1:50 |
6. | Konovalova Daria | BOR0661 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:05 | + 4:32 |
7. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | A | OOB TJ Turnov | 41:43 | + 7:10 |
8. | Dušková Viktorie | TJN0655 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:03 | + 15:30 |
9. | Nováková Viktorie | RUM0751 | B | ZOOB Rumburk | 54:36 | + 20:03 |
10. | Kutková Tereza | JEN0752 | C | OB Jenišovice | 55:59 | + 21:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 33:48 | |
2. | Šestáková Marie | VLI0452 | B | Slavia Liberec orienteering | 38:19 | + 4:31 |
3. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 40:38 | + 6:50 |
4. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 41:41 | + 7:53 |
5. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 53:53 | + 20:05 |
Derflová Eliška | KUL0550 | C | KOB Ústí nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semíková Julie | KAM0358 | C | OK Kamenice | 57:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 46:46 | 8991 | |
2. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | E | SK Brno Žabovřesky | 52:13 | + 5:27 | 8096 |
3. | Janatová Lucie | TJN8154 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:20 | + 6:34 | 7913 |
4. | Petráčková Klára | 30001 | 3 nula | 53:38 | + 6:52 | ||
5. | Luštická Lucie | TUR8650 | C | OOB TJ Turnov | 56:38 | + 9:52 | 7371 |
6. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:28 | + 11:42 | 7071 |
7. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SOS Jindřichův Hradec | 59:47 | + 13:01 | 6854 |
8. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 67:49 | + 21:03 | 5536 |
9. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 68:05 | + 21:19 | ||
10. | Kovářová Lenka | LTP9750 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:16 | + 21:30 | 5462 |
11. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 68:41 | + 21:55 | 5394 |
12. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:30 | + 22:44 | 5260 |
13. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | C | OK Jihlava | 70:57 | + 24:11 | 5022 |
14. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 78:31 | + 31:45 | 3780 |
15. | Fürstová Anna | LLI9854 | C | LOK-o Liberec | 78:44 | + 31:58 | 3744 |
16. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:18 | + 32:32 | 3651 |
17. | Marhanová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 83:25 | + 36:39 | 2975 |
18. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:53 | + 40:07 | 2406 |
19. | Johnová Lenka | LTP7352 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 87:03 | + 40:17 | 2379 |
20. | Turczerová Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:01 | + 44:15 | 1728 |
21. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | C | OK Doksy | 93:27 | + 46:41 | 1329 |
22. | Žukova Kateřina | LDC9151 | C | KOB Děčín | 99:01 | + 52:15 | 415 |
23. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 111:58 | + 65:12 | 0 |
24. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 143:39 | + 96:53 | 0 |
Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | DISK | 0 | ||
Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobníková Markéta | SJC8450 | C | Sportcentrum Jičín | 46:20 | 1943 | |
2. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | C | KOB Tretra Praha | 53:19 | + 6:59 | 1752 |
3. | Seemann Anna | KDZ8750 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 76:34 | + 30:14 | 1117 |
4. | Makovská Jarmila | TAP8650 | C | KOB Tretra Praha | 115:13 | + 68:53 | 62 |
Kopcová Michaela | VLI8456 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:08 | |
2. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 57:42 | + 16:34 |
3. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 76:50 | + 35:42 |
4. | Rickmeyer Tina | STB8650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 85:37 | + 44:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 45:23 | |
2. | Krtičková Michaela | CHA7952 | C | OK Chrastava | 47:27 | + 2:04 |
3. | Kalenská Lenka | SUL7853 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 48:19 | + 2:56 |
4. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:20 | + 2:57 |
5. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | C | OOB TJ Turnov | 48:27 | + 3:04 |
6. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 50:53 | + 5:30 |
7. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:40 | + 7:17 |
8. | Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | 54:04 | + 8:41 |
9. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:48 | + 11:25 |
10. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 63:16 | + 17:53 |
11. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 63:25 | + 18:02 |
12. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 64:54 | + 19:31 |
13. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 65:56 | + 20:33 |
14. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 70:19 | + 24:56 |
15. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 74:54 | + 29:31 |
16. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:40 | + 35:17 |
17. | Spieszová Lucie | KDZ8050 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 84:32 | + 39:09 |
18. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 85:06 | + 39:43 |
19. | Kutková Hana | JEN8050 | C | OB Jenišovice | 110:54 | + 65:31 |
Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 42:51 | |
2. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 48:24 | + 5:33 |
3. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:18 | + 6:27 |
4. | Matoušková Markéta | SLA7352 | C | SKOB Slaný | 57:36 | + 14:45 |
5. | Lamačová Dana | TUR7451 | C | OOB TJ Turnov | 58:29 | + 15:38 |
6. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 64:42 | + 21:51 |
7. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 66:10 | + 23:19 |
8. | Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:52 | + 24:01 |
9. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 72:55 | + 30:04 |
10. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 73:07 | + 30:16 |
11. | Růtová Martina | JJN7652 | C | Team Jizerky | 73:47 | + 30:56 |
12. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | C | SOK TJ Turnov | 92:28 | + 49:37 |
13. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 93:51 | + 51:00 |
14. | Nováková Markéta | RUM7451 | C | ZOOB Rumburk | 98:49 | + 55:58 |
15. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 105:16 | + 62:25 |
16. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 124:32 | + 81:41 |
Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 42:50 | |
2. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:19 | + 4:29 |
3. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:57 | + 9:07 |
4. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 54:39 | + 11:49 |
5. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 56:20 | + 13:30 |
6. | Benešová Marika | KDZ7150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 56:41 | + 13:51 |
7. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 57:15 | + 14:25 |
8. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 65:11 | + 22:21 |
9. | Way Auja | 1969 | 71D USV TU Dresden | 82:11 | + 39:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 45:21 | |
2. | Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | 45:31 | + 0:10 | |
3. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SOS Jindřichův Hradec | 49:42 | + 4:21 |
4. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:46 | + 6:25 |
5. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:10 | + 8:49 |
6. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 54:43 | + 9:22 |
7. | Šírová Jana | VLI6552 | C | Slavia Liberec orienteering | 55:26 | + 10:05 |
8. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 58:41 | + 13:20 |
9. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 75:56 | + 30:35 |
Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 53:08 | |
2. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:29 | + 5:21 |
3. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:39 | + 8:31 |
4. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 85:56 | + 32:48 |
5. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 124:00 | + 70:52 |
Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:38 | |
2. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 94:47 | + 42:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 60:10 | |
2. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:12 | + 3:02 |
Mikšová Stanislava | DKP5250 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 90:46 | |
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 93:05 | + 2:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konečný Tadeáš | STB1201 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:55 | |
2. | Guida Sebastian | VLI1302 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:24 | + 1:29 |
3. | Maršík Ladislav | DOK1400 | C | OK Doksy | 29:26 | + 9:31 |
4. | Bartl Jan | NER | 31:17 | + 11:22 | ||
Lischka Antonín | BOR1402 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:44 | |
2. | Starý Jakub | JJN1204 | C | Team Jizerky | 21:54 | + 2:10 |
3. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 23:30 | + 3:46 |
4. | Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:12 | + 4:28 |
5. | Průcha Kvido | BOR1205 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:34 | + 4:50 |
6. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:32 | + 5:48 |
7. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 28:05 | + 8:21 |
8. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB Tretra Praha | 30:04 | + 10:20 |
9. | Tuma Benjamin | VLI1204 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:31 | + 11:47 |
10. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 32:01 | + 12:17 |
11. | Sodomka Kryštof | JJN1300 | C | Team Jizerky | 32:07 | + 12:23 |
12. | Stránský Jakub | DOK1300 | C | OK Doksy | 32:55 | + 13:11 |
13. | Drbohlav Marek | TUR1409 | C | OOB TJ Turnov | 33:45 | + 14:01 |
14. | Handrk Adam | VLI1206 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:20 | + 15:36 |
15. | Kysilka Tobiáš | JJN1407 | C | Team Jizerky | 40:41 | + 20:57 |
16. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:45 | + 24:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | B | Slavia Liberec orienteering | 18:26 | |
2. | Janata Matěj | TJN1111 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:47 | + 1:21 |
3. | Beneš Max | VLI1100 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:20 | + 3:54 |
4. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 23:20 | + 4:54 |
5. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 28:03 | + 9:37 |
6. | Krtička Jáchym | CHA1000 | C | OK Chrastava | 28:51 | + 10:25 |
7. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:00 | + 14:34 |
8. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:41 | + 19:15 |
9. | Jakubský Pavel | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 39:25 | + 20:59 |
10. | Erben Vojtěch | STB1100 | C | TJ Stadion Nový Bor | 40:47 | + 22:21 |
11. | Kvasnička Jakub | KDZ1100 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 58:48 | + 40:22 |
Lischka Adam | BOR1108 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Marek | BOR0902 | B | OK Jiskra Nový Bor | 19:26 | |
2. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 19:51 | + 0:25 |
3. | Lamač František | TUR0901 | B | OOB TJ Turnov | 22:03 | + 2:37 |
4. | Guida Francesco | VLI0810 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:36 | + 3:10 |
5. | Šnytr Václav | JJN0805 | C | Team Jizerky | 22:46 | + 3:20 |
6. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:26 | + 7:00 |
7. | Mitiska Matěj | BOR0905 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:33 | + 7:07 |
8. | Oravec Viktor | JJN0802 | C | Team Jizerky | 27:10 | + 7:44 |
9. | Maděra Jakub | VLI0906 | B | Slavia Liberec orienteering | 27:26 | + 8:00 |
10. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:28 | + 12:02 |
11. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 31:40 | + 12:14 |
12. | Kutek Matěj | TUR0908 | B | OOB TJ Turnov | 34:13 | + 14:47 |
13. | Guida Alessandro | VLI0900 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:47 | + 15:21 |
14. | Hejna Matyáš | LLI0801 | LOK-o Liberec | 63:51 | + 44:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 27:39 | |
2. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 27:51 | + 0:12 |
3. | Kryštof Patka | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 31:53 | + 4:14 |
3. | Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | 31:53 | + 4:14 |
5. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 32:31 | + 4:52 |
6. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 34:02 | + 6:23 |
7. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:52 | + 9:13 |
8. | Studničný Adam | BOR0701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:07 | + 9:28 |
9. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:16 | + 10:37 |
10. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 43:57 | + 16:18 |
11. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:24 | + 16:45 |
12. | Jareš Ondřej | KUL0600 | C | KOB Ústí nad Labem | 45:30 | + 17:51 |
13. | Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:09 | + 18:30 |
14. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:12 | + 28:33 |
15. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:15 | + 28:36 |
16. | Kalenský Tomáš | SUL0600 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 73:33 | + 45:54 |
Kašpar Patrik | KDZ0700 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 40:55 | |
2. | Forsterevicz Ondřej | DOR0509 | C | OK Dobříš | 53:26 | + 12:31 |
3. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 54:06 | + 13:11 |
4. | Veselý Jakub | BOR0406 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:29 | + 22:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 63:35 | ||
2. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:48 | + 11:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | 50:14 | 8660 | |
2. | Janata Martin | TJN8306 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:55 | + 1:41 | 8386 |
3. | Tichý Tomáš | SJH9201 | C | SOS Jindřichův Hradec | 53:08 | + 2:54 | 8189 |
4. | Wolf Daniel | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 53:23 | + 3:09 | 8148 |
5. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 55:39 | + 5:25 | 7780 |
6. | Čech Jan | SJI9601 | C | OK Jihlava | 56:18 | + 6:04 | 7674 |
7. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | E | OOB TJ Turnov | 57:29 | + 7:15 | 7482 |
8. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:33 | + 9:19 | 7146 |
9. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB Tretra Praha | 60:49 | + 10:35 | 6940 |
10. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 62:30 | + 12:16 | 6666 |
11. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 66:00 | + 15:46 | 6098 |
12. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:34 | + 20:20 | 5355 |
13. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 74:32 | + 24:18 | 4711 |
14. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | C | Sportcentrum Jičín | 77:48 | + 27:34 | 4180 |
15. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 79:17 | + 29:03 | 3939 |
16. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 81:13 | + 30:59 | 3625 |
17. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 83:38 | + 33:24 | 3232 |
18. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | 83:58 | + 33:44 | 3178 |
19. | Léhar Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:28 | + 34:14 | 3097 |
20. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:00 | + 34:46 | 3010 |
21. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 90:06 | + 39:52 | 2181 |
22. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 90:17 | + 40:03 | 2151 |
23. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 94:19 | + 44:05 | 1496 |
24. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 99:39 | + 49:25 | 629 |
Kopec Tomáš | VLI8203 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | ||
Šálek Jan | LDC8502 | C | KOB Děčín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:03 | ||
2. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 68:00 | + 11:57 | |
3. | Kučerka David | LIT8202 | C | KOB Litvínov | 80:00 | + 23:57 | |
Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | DISK | |||
Doležal Lukáš | SHK8800 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 53:34 | |
2. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 55:12 | + 1:38 |
3. | Krtička Jan | PLU7931 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:11 | + 8:37 |
4. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 65:09 | + 11:35 |
5. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SOS Jindřichův Hradec | 74:51 | + 21:17 |
6. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 75:18 | + 21:44 |
7. | Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:09 | + 25:35 |
8. | Drobník Lukáš | SJC8500 | C | Sportcentrum Jičín | 83:00 | + 29:26 |
9. | Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | 85:48 | + 32:14 |
10. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 86:27 | + 32:53 |
11. | Horák Martin | LDC7100 | C | KOB Děčín | 87:43 | + 34:09 |
12. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 88:32 | + 34:58 |
13. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 121:10 | + 67:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 65:32 | |
2. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:58 | + 0:26 |
3. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 82:16 | + 16:44 |
4. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 85:54 | + 20:22 |
Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:26 | |
2. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 60:26 | + 9:00 |
3. | Kalenský Pavel | SUL7600 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 62:00 | + 10:34 |
4. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 64:52 | + 13:26 |
5. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 67:24 | + 15:58 |
6. | Lot Mirek | 110001 | 11 S.K. Nový Bor | 72:09 | + 20:43 | |
7. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 73:06 | + 21:40 |
8. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 76:45 | + 25:19 |
9. | Novotný Tomáš | TUR7405 | C | OOB TJ Turnov | 76:57 | + 25:31 |
10. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 78:24 | + 26:58 |
11. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:32 | + 29:06 |
12. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 80:43 | + 29:17 |
13. | Votava Jan | KUL7601 | C | KOB Ústí nad Labem | 86:56 | + 35:30 |
14. | Heřmánek Michal | TUR7702 | C | OOB TJ Turnov | 88:28 | + 37:02 |
15. | Oravec Tomáš | JJN7505 | C | Team Jizerky | 101:00 | + 49:34 |
16. | Votruba Ondřej | 210001 | 21 Praha 9 | 108:52 | + 57:26 | |
17. | Kvasnička Ladislav | KDZ7400 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 115:05 | + 63:39 |
18. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 118:14 | + 66:48 |
19. | Štěp Adam | PGP7407 | C | SK Praga | 118:36 | + 67:10 |
20. | Hrdý Pavel | VLI7404 | C | Slavia Liberec orienteering | 120:22 | + 68:56 |
Gálus Igor | LDC7302 | C | KOB Děčín | DISK | ||
Kutek Pavel | JEN7701 | C | OB Jenišovice | DISK | ||
Houda Vítězslav | CHA7300 | C | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 63:05 | |
2. | Lubs Alexander | 1967 | 71D USV TU Dresden | 64:33 | + 1:28 | |
3. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:58 | + 4:53 |
4. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:03 | + 6:58 |
5. | Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 71:17 | + 8:12 |
6. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 72:01 | + 8:56 |
7. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 75:10 | + 12:05 |
8. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:49 | + 12:44 |
9. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:13 | + 15:08 |
10. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 84:00 | + 20:55 |
11. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 85:46 | + 22:41 |
12. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 85:47 | + 22:42 |
13. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:19 | + 26:14 |
14. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | C | KOB Ústí nad Labem | 94:52 | + 31:47 |
15. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 95:57 | + 32:52 |
16. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 96:03 | + 32:58 |
17. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 98:13 | + 35:08 |
18. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 106:13 | + 43:08 |
19. | Zabořill Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 108:26 | + 45:21 |
20. | Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 110:39 | + 47:34 |
21. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 112:44 | + 49:39 |
22. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 115:24 | + 52:19 |
23. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 120:09 | + 57:04 |
24. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 123:42 | + 60:37 |
25. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 139:31 | + 76:26 |
Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 62:51 | ||
2. | Beneš Petr | KDZ6700 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 106:03 | + 43:12 |
3. | Šimek Stanislav | LTP6602 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 162:58 | + 100:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 62:49 | ||
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 65:53 | + 3:04 |
3. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | C | SK Praga | 68:51 | + 6:02 |
4. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 70:38 | + 7:49 |
5. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 81:09 | + 18:20 |
6. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 82:01 | + 19:12 |
7. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 101:57 | + 39:08 |
8. | Vlk Josef | LDC5801 | C | KOB Děčín | 115:45 | + 52:56 |
9. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 130:00 | + 67:11 |
Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | C | KOB Děčín | 69:12 | |
2. | Drobník Ivan | VLI5601 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:39 | + 2:27 |
3. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 76:25 | + 7:13 |
4. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 78:29 | + 9:17 |
5. | Drbohlav Mirek | TUR5500 | C | OOB TJ Turnov | 82:56 | + 13:44 |
6. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:59 | + 16:47 |
7. | Holpuch Jiří | LDC5702 | C | KOB Děčín | 110:47 | + 41:35 |
Chotětický Jan | MAS5400 | C | OOB Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chotětický Václav | DKL5202 | C | KOB Kladno | 60:16 | |
2. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 99:22 | + 39:06 |
3. | Juřina Robert | FYD4900 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 127:52 | + 67:36 |
Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 71D4000 | USV TU Dresden | 43:46 | ||
2. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 55:13 | + 11:27 |
3. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 69:07 | + 25:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:10 | |
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:05 | + 5:55 |
3. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 88:02 | + 16:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peteráč Jindřich | VLI1502 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:52 | |
2. | Žanda Josef | STB1500 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:45 | + 1:53 |
3. | Patka Jonáš | BOR1600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:51 | + 1:59 |
4. | Hejčl Jakub | NER | 19:54 | + 2:02 | ||
5. | Kýhos Antonín | 220001 | 22 Lokomotiva Teplice | 20:00 | + 2:08 | |
6. | Smejkal Jiří | DLT1301 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 20:06 | + 2:14 |
7. | Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:56 | + 3:04 |
8. | Konečný Antonín | STB1400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:38 | + 3:46 |
9. | Kořínek Jakub | STB1501 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:10 | + 4:18 |
10. | Maděrová Andrea | VLI1550 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:23 | + 4:31 |
11. | Liška Ondřej | LTP1101 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:39 | + 4:47 | |
12. | Drobník Kryštof | SJC1502 | C | Sportcentrum Jičín | 23:52 | + 6:00 |
13. | Šírlová Kamila | CHA1450 | C | OK Chrastava | 23:56 | + 6:04 |
14. | Spieszova Johanka | 100001 | 10 1 | 24:11 | + 6:19 | |
15. | Kittlová Šárka | LTP1252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:20 | + 6:28 | |
16. | Košek Adam | 80001 | 8 TJ Lokomotiva Teplice, z.s. | 24:21 | + 6:29 | |
17. | Stará Dominika | 2016 | NER | 24:25 | + 6:33 | |
18. | Kvasničková Julie | KDZ1452 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 24:39 | + 6:47 |
19. | Raichlová Adéla | 80002 | 8 TJ Lokomotiva Teplice, z.s. | 24:45 | + 6:53 | |
20. | Fanta Lukáš | TJN1600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:16 | + 7:24 |
21. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:52 | + 8:00 |
22. | Lišková Barbora | LTP1152 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:50 | + 8:58 | |
23. | Kyslík Arnošt | 190001 | 19 JJN - neregistrovaný | 30:08 | + 12:16 | |
24. | Puchernová Adéla | TAP1650 | C | KOB Tretra Praha | 30:33 | + 12:41 |
25. | Handrková Johana | NER | 31:03 | + 13:11 | ||
26. | Janatová Sára | TJN1650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:18 | + 13:26 |
27. | Janatová Ester | TJN1450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:58 | + 14:06 |
28. | Rejman Adam | BOR1500 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:13 | + 14:21 |
29. | Duben Jan | LDC1600 | C | KOB Děčín | 32:31 | + 14:39 |
30. | Ouzký Martin | 2017 | NER | 32:58 | + 15:06 | |
31. | Kýhos Václav | 220002 | 22 Lokomotiva Teplice | 34:12 | + 16:20 | |
32. | Kovařík David | 60001 | 6 KDZ | 36:44 | + 18:52 | |
33. | Stadtherrová Leontýna | 2014 | NER | 36:55 | + 19:03 | |
34. | Kmínek Štěpán | DOK | OK Doksy | 38:16 | + 20:24 | |
35. | Žukov Jurij | LDC1801 | C | KOB Děčín | 41:41 | + 23:49 |
36. | Duben Jakub | LDC1800 | C | KOB Děčín | 42:58 | + 25:06 |
37. | Erlitz Matyáš | LCE1801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:43 | + 26:51 |
38. | Erlitzová Sára | LCE1851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:50 | + 26:58 |
39. | Benešová Ema | PGP1750 | C | SK Praga | 59:31 | + 41:39 |
40. | Žídek Jakub | DOK1101 | C | OK Doksy | 62:02 | + 44:10 |
41. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 66:37 | + 48:45 |
42. | Nitsch Lukáš | FSP1200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:31 | + 58:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalous Tomáš | EKP0601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:51 | |
2. | Hrdá Martina | VLI7457 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:06 | + 3:15 |
3. | Ryšavá Kateřina | JJN0754 | C | Team Jizerky | 30:25 | + 3:34 |
4. | Jirák Michal | NER | 32:09 | + 5:18 | ||
5. | Kalousová Jolana | EKP0760 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:55 | + 6:04 |
6. | Winklerová Lucie | FYD7901 | Jizerský klub OB Frýdlant | 33:20 | + 6:29 | |
7. | Guida Ilona | doležal | NER | 33:57 | + 7:06 | |
8. | Hejna Pavel | LLI7600 | LOK-o Liberec | 40:37 | + 13:46 | |
9. | Fanta Radek | 230001 | 23 SDH Kokonín | 43:00 | + 16:09 | |
10. | Erbenová Marina | STB1451 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:41 | + 16:50 |
11. | Neradová Klára | 40001 | 4 Chýnice | 44:15 | + 17:24 | |
12. | Žanda Josef | STB8000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 45:36 | + 18:45 |
13. | Laštovka Max | 11 S.K. Nový Bor | 45:57 | + 19:06 | ||
14. | Čalounová Jana | 50001 | 5 Liberec | 46:19 | + 19:28 | |
15. | Koníčková Pavlína | JJN7551 | C | Team Jizerky | 47:31 | + 20:40 |
16. | Vašata Josef | 120001 | 12 Gingers Mladé Buky | 47:43 | + 20:52 | |
17. | Šírl Kamil | CHA7303 | C | OK Chrastava | 48:17 | + 21:26 |
18. | Petrová Kateřina | 11 S.K. Nový Bor | 48:23 | + 21:32 | ||
19. | Průšková Gabriela | STB7650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 49:35 | + 22:44 |
20. | Bábková Zuzana | 130001 | 13 Neregistrovaný | 52:38 | + 25:47 | |
21. | Jindřich Tomáš | KUL0901 | C | KOB Ústí nad Labem | 53:19 | + 26:28 |
22. | Dušková Petra | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:43 | + 26:52 | |
23. | Dolejší Miloš | DOK6700 | C | OK Doksy | 56:25 | + 29:34 |
24. | Cihlář Robert | 170001 | 17 CHA Cihlář | 69:35 | + 42:44 | |
25. | Javůrek Tomáš | LDC1200 | C | KOB Děčín | 83:31 | + 56:40 |
26. | Lotová Ema | 1 NER DSVJ - Votavovi | 85:19 | + 58:28 | ||
27. | Erbenová Blanka | STB8550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 86:42 | + 59:51 |
28. | Žohová Linda | LLI8051 | LOK-o Liberec | 106:35 | + 79:44 | |
Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK | ||
Stadtherrová Martina | 1980 | NER | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erben Jiří | STB7700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 72:20 | |
2. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 75:34 | + 3:14 |
3. | Lischka Roman | NER | 90:15 | + 17:55 | ||
4. | Hořejší Zbyněk | KUL8400 | C | KOB Ústí nad Labem | 92:28 | + 20:08 |
5. | Zemko Zdeněk | SLA7300 | C | SKOB Slaný | 94:22 | + 22:02 |
6. | Votavová Světla | 10002 | 1 NER DSVJ - Votavovi | 113:09 | + 40:49 | |
7. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 117:49 | + 45:29 |
8. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 121:04 | + 48:44 |
9. | Šírlová Jarmila | CHA7851 | C | OK Chrastava | 158:43 | + 86:23 |
Votava David | 10001 | 1 NER DSVJ - Votavovi | DISK | |||
Svoboda Vaňoušová | NER | DISK |