Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 15:21 | ||
2. | Dušková Denisa | TJN1250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:24 | + 9:03 | |
3. | Maděrová Klára | VLI1256 | Slavia Liberec orienteering | 25:02 | + 9:41 | |
4. | Nehasilová Anna | BOR1450 | OK Jiskra Nový Bor | 25:14 | + 9:53 | |
5. | Hájková Alžběta | JJN1353 | Team Jizerky | 26:44 | + 11:23 | |
6. | Krausová Amálie | DOK1251 | OK Doksy | 27:37 | + 12:16 | |
7. | Průšková Veronika | STB1352 | TJ Stadion Nový Bor | 30:57 | + 15:36 | |
8. | Hanušová Lenka | STB1350 | TJ Stadion Nový Bor | 30:59 | + 15:38 | |
9. | Urbancová Tereza | BOR1254 | OK Jiskra Nový Bor | 42:53 | + 27:32 | |
10. | Karafiátová Kamila | BOR1451 | OK Jiskra Nový Bor | 43:45 | + 28:24 | |
11. | Pešíková Ela | VLI1253 | Slavia Liberec orienteering | 45:14 | + 29:53 | |
12. | Urbancová Adéla | BOR1253 | OK Jiskra Nový Bor | 49:41 | + 34:20 | |
13. | Havlová Tereza | TUR1252 | OOB TJ Turnov | 72:22 | + 57:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hainová Eliška | OOB TJ Turnov | 10:52 | |||
2. | Valtrová Tea | JJN1352 | Team Jizerky | 11:02 | + 0:10 | |
3. | Limon Johana Mia | TJN1356 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 12:02 | + 1:10 | |
4. | Papoušková Annika | JJN1453 | Team Jizerky | 13:11 | + 2:19 | |
5. | Lazarová Nela | TUV1251 | SOK TJ Turnov | 14:12 | + 3:20 | |
6. | Kalpakci Ema | JJN1359 | Team Jizerky | 15:13 | + 4:21 | |
7. | Štíchová Klára | TJN1453 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:04 | + 5:12 | |
8. | Kořínková Marie | STB1353 | TJ Stadion Nový Bor | 16:57 | + 6:05 | |
9. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | Slavia Liberec orienteering | 17:44 | + 6:52 | |
10. | Seemann Eliška | KDZ1451 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 19:34 | + 8:42 | |
11. | Janatová Ester | TJN1450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:43 | + 9:51 | |
12. | Hanušová Eva | STB1550 | TJ Stadion Nový Bor | 22:24 | + 11:32 | |
Kalousková Aneta | JEN1350 | OB Jenišovice | DISK | |||
Rokosová Anna | JJN1366 | Team Jizerky | DISK | |||
Pěničková Tamara | JJN1452 | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | Team Jizerky | 21:32 | ||
2. | Michálková Ela | BOR1152 | OK Jiskra Nový Bor | 22:08 | + 0:36 | |
3. | Zítová Kateřina | LDC1150 | KOB Děčín | 24:02 | + 2:30 | |
4. | Ledabylová Eliška | TUR1054 | OOB TJ Turnov | 27:15 | + 5:43 | |
5. | Hadravová Adéla | BOR1058 | OK Jiskra Nový Bor | 28:23 | + 6:51 | |
6. | Urbanová Emma | BOR1060 | OK Jiskra Nový Bor | 29:25 | + 7:53 | |
7. | Lischková Anežka | BOR1057 | OK Jiskra Nový Bor | 29:45 | + 8:13 | |
8. | Feřtová Eliška | VLI1056 | Slavia Liberec orienteering | 30:02 | + 8:30 | |
9. | Valtrová Ema | JJN1152 | Team Jizerky | 30:18 | + 8:46 | |
10. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 31:28 | + 9:56 | |
11. | Polubentseva Daria | TUR1161 | OOB TJ Turnov | 32:24 | + 10:52 | |
12. | Kvapilová Klára | TUV1199 | SOK TJ Turnov | 32:57 | + 11:25 | |
13. | Kottíková Anežka | JJN1155 | Team Jizerky | 33:02 | + 11:30 | |
14. | Válková Adéla | BOR1154 | OK Jiskra Nový Bor | 38:50 | + 17:18 | |
15. | Pohlodková Sára | TUR1052 | OOB TJ Turnov | 42:40 | + 21:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nožičková Eva | JJN0852 | Team Jizerky | 20:22 | ||
2. | Tomášková Matilda | TUR0957 | OOB TJ Turnov | 21:07 | + 0:45 | |
3. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 23:25 | + 3:03 | |
4. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 23:39 | + 3:17 | |
5. | Zabořilová Anna | TUR0951 | OOB TJ Turnov | 25:40 | + 5:18 | |
6. | Pechová Marie | VLI1050 | Slavia Liberec orienteering | 27:10 | + 6:48 | |
7. | Pražáková Nella | JJN0853 | Team Jizerky | 27:18 | + 6:56 | |
8. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 27:59 | + 7:37 | |
9. | Ouzká Eliška | BOR1051 | OK Jiskra Nový Bor | 28:07 | + 7:45 | |
10. | Polubentseva Iryna | TUR0855 | OOB TJ Turnov | 28:43 | + 8:21 | |
11. | Fifernová Kateřina | BOR0859 | OK Jiskra Nový Bor | 30:31 | + 10:09 | |
12. | Krejzová Markéta | TUR0854 | OOB TJ Turnov | 31:55 | + 11:33 | |
13. | Mastníková Lenka | JJN0854 | Team Jizerky | 33:19 | + 12:57 | |
14. | Stránská Sofie | STB0851 | TJ Stadion Nový Bor | 39:59 | + 19:37 | |
15. | Kubešová Tereza | VLI0954 | Slavia Liberec orienteering | 43:15 | + 22:53 | |
16. | Čalounová Klára | VLI0950 | Slavia Liberec orienteering | 56:34 | + 36:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 33:10 | ||
2. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 33:20 | + 0:10 | |
3. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 34:46 | + 1:36 | |
4. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 35:39 | + 2:29 | |
5. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 35:44 | + 2:34 | |
6. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 36:41 | + 3:31 | |
7. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 38:36 | + 5:26 | |
8. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | 41:50 | + 8:40 | |
9. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | OK Jiskra Nový Bor | 48:58 | + 15:48 | |
10. | Cicvárková Klára | JJN0751 | Team Jizerky | 51:24 | + 18:14 | |
11. | Jirgesová Leontýna | BOR0653 | OK Jiskra Nový Bor | 54:55 | + 21:45 | |
12. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 77:08 | + 43:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 52:55 | ||
2. | Menclová Anna | JEN0452 | OB Jenišovice | 89:27 | + 36:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 54:12 | |||
2. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:52 | + 7:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 39:18 | 8863 | ||
2. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 43:33 | + 4:15 | 8028 | |
3. | Gregorová Kamila | SJH8150 | SOS Jindřichův Hradec | 43:44 | + 4:26 | 7992 | |
4. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 43:53 | + 4:35 | 7962 | |
5. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 46:42 | + 7:24 | 7408 | |
6. | Picková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 47:51 | + 8:33 | 7182 | |
7. | Trilča Mara | LDC8750 | KOB Děčín | 48:38 | + 9:20 | 7028 | |
8. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 49:12 | + 9:54 | 6917 | |
9. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 49:14 | + 9:56 | 6910 | |
10. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | Team Jizerky | 49:15 | + 9:57 | 6907 | |
11. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 53:33 | + 14:15 | 6062 | |
12. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 54:25 | + 15:07 | 5892 | |
13. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 55:29 | + 16:11 | 5682 | |
14. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 56:14 | + 16:56 | 5534 | |
15. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 57:18 | + 18:00 | 5325 | |
16. | Tomášková Radka | TUV7851 | SOK TJ Turnov | 57:47 | + 18:29 | 5230 | |
17. | Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | 59:07 | + 19:49 | 4968 | |
18. | Kubátová Jana | CHA9152 | OK Chrastava | 62:20 | + 23:02 | 4335 | |
19. | Juklíčková Zuzana | 0140002 | neregistrovani | 64:19 | + 25:01 | ||
20. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 64:29 | + 25:11 | 3913 | |
21. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 64:41 | + 25:23 | 3873 | |
22. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:41 | + 26:23 | 3677 | |
23. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 82:24 | + 43:06 | 391 | |
Zrníková Adéla | OSN0099 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | |||
Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balcarová Marie | VLI0658 | Slavia Liberec orienteering | 51:36 | |||
2. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 83:01 | + 31:25 | ||
3. | Macharová Michaela | BOR9450 | OK Jiskra Nový Bor | 103:16 | + 51:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | TJN8154 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:31 | ||
2. | Kalousková Pavla | JEN8451 | OB Jenišovice | 58:57 | + 15:26 | |
3. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 62:54 | + 19:23 | |
4. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 63:55 | + 20:24 | |
5. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 64:57 | + 21:26 | |
6. | Vaňková Saša | LDC8550 | KOB Děčín | 101:06 | + 57:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 38:51 | ||
2. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 42:06 | + 3:15 | |
3. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 42:43 | + 3:52 | |
4. | Hanušová Petra | STB8297 | TJ Stadion Nový Bor | 43:39 | + 4:48 | |
5. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 45:10 | + 6:19 | |
6. | Krtičková Michaela | CHA7952 | OK Chrastava | 46:38 | + 7:47 | |
7. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 48:43 | + 9:52 | |
8. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 48:57 | + 10:06 | |
9. | Feřtová Jitka | VLI7853 | Slavia Liberec orienteering | 57:14 | + 18:23 | |
10. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 61:46 | + 22:55 | |
11. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | OK Jiskra Nový Bor | 64:43 | + 25:52 | |
12. | Kutková Hana | JEN8050 | OB Jenišovice | 69:54 | + 31:03 | |
13. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 71:03 | + 32:12 | |
14. | Vrabcová Romana | SCP8250 | OK Sparta Praha | 78:30 | + 39:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 41:59 | ||
2. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 46:03 | + 4:04 | |
3. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 46:29 | + 4:30 | |
4. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 48:21 | + 6:22 | |
5. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:30 | + 7:31 | |
6. | Mairichová Radka | JJN7450 | Team Jizerky | 50:37 | + 8:38 | |
7. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 54:53 | + 12:54 | |
8. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 55:53 | + 13:54 | |
9. | Tomandlová Radka | 0050002 | HORA | 57:55 | + 15:56 | |
10. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:57 | + 16:58 | |
11. | Vokušová Dana | JJN7750 | Team Jizerky | 65:11 | + 23:12 | |
12. | Novotná Jana | VLI7350 | Slavia Liberec orienteering | 66:22 | + 24:23 | |
13. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 72:10 | + 30:11 | |
14. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 72:39 | + 30:40 | |
15. | Menclová Jana | JEN7556 | OB Jenišovice | 75:21 | + 33:22 | |
16. | Kottíková Pavlína | JJN7751 | Team Jizerky | 75:22 | + 33:23 | |
17. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 93:26 | + 51:27 | |
18. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | SOK TJ Turnov | 97:16 | + 55:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 32:00 | ||
2. | Marková Jana | LLI7152 | LOK-o Liberec | 35:53 | + 3:53 | |
3. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:36 | + 5:36 | |
4. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 38:09 | + 6:09 | |
5. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:36 | + 6:36 | |
6. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 39:40 | + 7:40 | |
7. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:22 | + 9:22 | |
8. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 43:18 | + 11:18 | |
9. | Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | 45:17 | + 13:17 | |
10. | Tichá Jana | SJH6451 | SOS Jindřichův Hradec | 46:46 | + 14:46 | |
11. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:12 | + 15:12 | |
12. | Balcarová Alena | LLI7150 | LOK-o Liberec | 49:04 | + 17:04 | |
13. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 51:58 | + 19:58 | |
14. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 52:23 | + 20:23 | |
15. | Řehořová Lenka | JJN7250 | Team Jizerky | 54:49 | + 22:49 | |
16. | Nožičková Renata | JJN6950 | Team Jizerky | 59:06 | + 27:06 | |
17. | Pokorná Hana | JJN6951 | Team Jizerky | 59:48 | + 27:48 | |
18. | Kašparová Marie | ZAK7250 | OK Netopýr Zákupy | 80:30 | + 48:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 34:28 | ||
2. | Vlčková Jindra | LDC6451 | KOB Děčín | 39:07 | + 4:39 | |
3. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 44:34 | + 10:06 | |
4. | Šírová Jana | VLI6552 | Slavia Liberec orienteering | 46:14 | + 11:46 | |
5. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 62:19 | + 27:51 | |
Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | DISK | |||
Gorčicová Ivana | CHA6550 | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | OK Jiskra Nový Bor | 27:39 | ||
2. | Stibalová Věra | LDC6051 | KOB Děčín | 46:12 | + 18:33 | |
3. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 55:40 | + 28:01 | |
4. | Kapounová Jitka | DOK6050 | OK Doksy | 58:36 | + 30:57 | |
5. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:38 | + 31:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | LOK-o Liberec | 32:56 | ||
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 37:04 | + 4:08 | |
3. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 37:24 | + 4:28 | |
4. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 40:06 | + 7:10 | |
5. | Matoušková Marie | LJN5550 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 54:29 | + 21:33 | |
6. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:30 | + 27:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 33:46 | ||
2. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 50:49 | + 17:03 | |
3. | Vokálová Pavla | CHA4951 | OK Chrastava | 51:15 | + 17:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 41:57 | ||
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 46:35 | + 4:38 | |
3. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 49:27 | + 7:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štolba Filip | JJN1206 | Team Jizerky | 8:17 | ||
2. | Štolba Marek | JJN1207 | Team Jizerky | 9:50 | + 1:33 | |
3. | Lischka Antonín | BOR1402 | OK Jiskra Nový Bor | 12:21 | + 4:04 | |
4. | Hájek Antonín | JJN1502 | Team Jizerky | 13:53 | + 5:36 | |
5. | Kolín Jonáš | JIL1500 | OK Jilemnice | 16:13 | + 7:56 | |
6. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 16:36 | + 8:19 | |
7. | Hain Jan | TUR1222 | OOB TJ Turnov | 19:00 | + 10:43 | |
8. | Zachar Daniel | BOR1400 | OK Jiskra Nový Bor | 19:24 | + 11:07 | |
Fanta Lukáš | TJN1600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 18:59 | ||
2. | Zít Václav | LDC1300 | KOB Děčín | 20:28 | + 1:29 | |
3. | Klein David | LTP1200 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:34 | + 2:35 | |
4. | Fanta Michal | TJN1304 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:24 | + 4:25 | |
5. | Kratochvíl Matyáš | 0060001 | Dukla Praha | 24:36 | + 5:37 | |
6. | Votava Jan | VLI1400 | Slavia Liberec orienteering | 26:37 | + 7:38 | |
7. | Stránský Jakub | DOK1300 | OK Doksy | 27:42 | + 8:43 | |
8. | Válek Štěpán | BOR1301 | OK Jiskra Nový Bor | 28:41 | + 9:42 | |
9. | Drbohlav Marek | TUR1409 | OOB TJ Turnov | 30:21 | + 11:22 | |
10. | Fedorčák Viktor | BOR1204 | OK Jiskra Nový Bor | 30:31 | + 11:32 | |
11. | Průcha Kvido | BOR1205 | OK Jiskra Nový Bor | 32:38 | + 13:39 | |
12. | Bořkovec Matěj | 0150002 | Bořkovcovi | 34:24 | + 15:25 | |
13. | Dvořák Daniel | DOK1200 | OK Doksy | 36:08 | + 17:09 | |
14. | Pochop Matyáš | TJN1305 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:34 | + 22:35 | |
15. | Karafiát Dominik | BOR1306 | OK Jiskra Nový Bor | 51:36 | + 32:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 17:55 | ||
2. | Kocman Lukáš | BOR1102 | OK Jiskra Nový Bor | 22:25 | + 4:30 | |
3. | Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | 25:49 | + 7:54 | |
4. | Krtička Jáchym | CHA1000 | OK Chrastava | 27:25 | + 9:30 | |
5. | Nehasil František | BOR1101 | OK Jiskra Nový Bor | 28:19 | + 10:24 | |
6. | Tkáč Jakub | JJN1001 | Team Jizerky | 29:25 | + 11:30 | |
7. | Tuma Benjamin | VLI1204 | Slavia Liberec orienteering | 32:53 | + 14:58 | |
8. | Bégoc Dany | TUR1011 | OOB TJ Turnov | 33:12 | + 15:17 | |
9. | Lischka Adam | BOR1108 | OK Jiskra Nový Bor | 34:19 | + 16:24 | |
10. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:58 | + 19:03 | |
11. | Stránský Daniel | STB1000 | TJ Stadion Nový Bor | 47:46 | + 29:51 | |
12. | Havlíček Tomáš | TUR1110 | OOB TJ Turnov | 48:51 | + 30:56 | |
13. | Lánský Šimon | JJN1105 | Team Jizerky | 55:26 | + 37:31 | |
14. | Urban Adam | BOR1009 | OK Jiskra Nový Bor | 56:13 | + 38:18 | |
15. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 57:38 | + 39:43 | |
16. | Dostrašil Martin | JJN1003 | Team Jizerky | 59:56 | + 42:01 | |
Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Meier Václav | OOB TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | 17:38 | ||
2. | Kutek Matěj | TUR0908 | OOB TJ Turnov | 19:23 | + 1:45 | |
3. | Šašek Jakub | LTP0801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:58 | + 2:20 | |
4. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 20:25 | + 2:47 | |
5. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 20:33 | + 2:55 | |
6. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 23:33 | + 5:55 | |
7. | Pešík Matouš | VLI0903 | Slavia Liberec orienteering | 24:01 | + 6:23 | |
8. | Mitiska Matěj | BOR0905 | OK Jiskra Nový Bor | 26:29 | + 8:51 | |
9. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | OK Jiskra Nový Bor | 26:54 | + 9:16 | |
10. | Otmar Antonín | TUR0806 | OOB TJ Turnov | 28:44 | + 11:06 | |
11. | Murswiek Jan | BOR0901 | OK Jiskra Nový Bor | 30:43 | + 13:05 | |
12. | Maděra Jakub | VLI0906 | Slavia Liberec orienteering | 31:30 | + 13:52 | |
13. | Kubín Ota | 0070001 | Tanvald | 32:21 | + 14:43 | |
14. | Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:43 | + 37:05 | |
15. | Sadil Martin | 0110002 | Neregistrovaný - Šeberov | 56:24 | + 38:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 29:55 | ||
2. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 32:50 | + 2:55 | |
3. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 37:14 | + 7:19 | |
4. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 39:04 | + 9:09 | |
5. | Studničný Adam | BOR0711 | OK Jiskra Nový Bor | 42:07 | + 12:12 | |
6. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | OK Jiskra Nový Bor | 42:17 | + 12:22 | |
7. | Zeman Jakub | BOR0704 | OK Jiskra Nový Bor | 51:29 | + 21:34 | |
8. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:01 | + 29:06 | |
9. | Řehoř Hynek | JJN0700 | Team Jizerky | 59:16 | + 29:21 | |
10. | Weber Maxmilian | SMR0700 | SNS Smržovka | 59:30 | + 29:35 | |
11. | Matouš Marek | JEN0602 | OB Jenišovice | 66:08 | + 36:13 | |
Hübner Ondřej | STB0700 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klein Martin | LTP0404 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:35 | ||
2. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | KOB Tretra Praha | 48:52 | + 9:17 | |
3. | Veselý Jakub | BOR0406 | OK Jiskra Nový Bor | 51:48 | + 12:13 | |
4. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 53:58 | + 14:23 | |
5. | Mastník Ondřej | JJN0501 | Team Jizerky | 55:55 | + 16:20 | |
6. | Jelínek Šimon | BOR0510 | OK Jiskra Nový Bor | 66:33 | + 26:58 | |
7. | Bumbálek Štěpán | CHA0401 | OK Chrastava | 97:40 | + 58:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Ludvík | ZAK9800 | OK Netopýr Zákupy | 39:59 | |||
2. | Kašpar Vojtěch | ZAK0403 | OK Netopýr Zákupy | 42:27 | + 2:28 | ||
3. | Kašpar Štěpán | ZAK0404 | OK Netopýr Zákupy | 45:35 | + 5:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 36:18 | 8398 | ||
2. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:56 | + 1:38 | 8048 | |
3. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 38:54 | + 2:36 | 7840 | |
4. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:04 | + 3:46 | 7590 | |
5. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 40:21 | + 4:03 | 7529 | |
6. | Tkáč Matěj | JJN0401 | Team Jizerky | 40:29 | + 4:11 | 7500 | |
7. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 41:41 | + 5:23 | 7243 | |
8. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:48 | + 6:30 | 7003 | |
9. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 43:50 | + 7:32 | 6781 | |
10. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SOS Jindřichův Hradec | 43:58 | + 7:40 | 6753 | |
11. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 44:01 | + 7:43 | 6742 | |
12. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 44:06 | + 7:48 | 6724 | |
13. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 45:09 | + 8:51 | 6499 | |
14. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 45:39 | + 9:21 | 6391 | |
15. | Žaloudek Petr | SJC8309 | Sportcentrum Jičín | 45:46 | + 9:28 | 6366 | |
16. | Najman Jaroslav | BOR7909 | OK Jiskra Nový Bor | 46:06 | + 9:48 | 6295 | |
17. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 46:27 | + 10:09 | 6220 | |
18. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 47:09 | + 10:51 | 6069 | |
19. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:37 | + 11:19 | 5969 | |
20. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 47:54 | + 11:36 | 5908 | |
21. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 48:28 | + 12:10 | 5787 | |
22. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 49:05 | + 12:47 | 5654 | |
23. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 49:19 | + 13:01 | 5604 | |
24. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:36 | + 14:18 | 5329 | |
25. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 50:52 | + 14:34 | 5271 | |
26. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 51:26 | + 15:08 | 5150 | |
27. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 51:47 | + 15:29 | 5075 | |
28. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:23 | + 16:05 | 4946 | |
29. | Stránský Jiří | STB8100 | TJ Stadion Nový Bor | 53:24 | + 17:06 | 4728 | |
30. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 53:51 | + 17:33 | 4631 | |
31. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 53:57 | + 17:39 | 4609 | |
32. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 54:58 | + 18:40 | 4391 | |
33. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 56:45 | + 20:27 | 4008 | |
34. | Šrubař Michal | ZBM8607 | SK Brno Žabovřesky | 59:34 | + 23:16 | 3404 | |
35. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 60:59 | + 24:41 | 3100 | |
36. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 61:35 | + 25:17 | 2971 | |
37. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 63:25 | + 27:07 | 2577 | |
38. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:15 | + 27:57 | 2398 | |
39. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 66:07 | + 29:49 | 1998 | |
40. | Bolech Filip | LPU8602 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:10 | + 35:52 | ||
41. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 75:13 | + 38:55 | 44 | |
Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 43:16 | ||
2. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 44:00 | + 0:44 | |
3. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 46:06 | + 2:50 | |
4. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 56:46 | + 13:30 | |
5. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 57:59 | + 14:43 | |
6. | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 59:00 | + 15:44 | |
7. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 60:14 | + 16:58 | |
8. | Hájek Jan | KUO8002 | KOB Ústí nad Orlicí | 61:18 | + 18:02 | |
9. | Maděra Josef | VLI7900 | Slavia Liberec orienteering | 63:13 | + 19:57 | |
10. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 69:08 | + 25:52 | |
Jurkiewicz Patrik | SCP7800 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražák Michal | JJN7900 | Team Jizerky | 43:09 | ||
2. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 49:15 | + 6:06 | |
3. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 51:03 | + 7:54 | |
4. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 52:52 | + 9:43 | |
5. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 56:53 | + 13:44 | |
6. | Pesničák Jan | SMR7902 | SNS Smržovka | 57:28 | + 14:19 | |
7. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 63:38 | + 20:29 | |
8. | Matyáš Libor | CHA7603 | OK Chrastava | 63:45 | + 20:36 | |
9. | Kmínek Jan | DOK7801 | OK Doksy | 65:17 | + 22:08 | |
10. | Karafiát Filip | BOR7900 | OK Jiskra Nový Bor | 72:24 | + 29:15 | |
11. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 85:04 | + 41:55 | |
12. | Kalousek Zdeněk | JEN8200 | OB Jenišovice | 97:35 | + 54:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:49 | ||
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 39:27 | + 1:38 | |
3. | Hain Jan | SJC7502 | Sportcentrum Jičín | 41:56 | + 4:07 | |
4. | Tomandl Jan | 0050001 | HORA | 47:40 | + 9:51 | |
5. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 48:52 | + 11:03 | |
6. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 49:24 | + 11:35 | |
7. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 53:38 | + 15:49 | |
8. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 53:59 | + 16:10 | |
9. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 58:23 | + 20:34 | |
10. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 58:24 | + 20:35 | |
11. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 58:29 | + 20:40 | |
12. | Feřt Martin | VLI7704 | Slavia Liberec orienteering | 59:39 | + 21:50 | |
13. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:24 | + 23:35 | |
14. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 63:31 | + 25:42 | |
15. | Kocman Jindřich | BOR7612 | OK Jiskra Nový Bor | 64:41 | + 26:52 | |
16. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | Slavia Liberec orienteering | 68:34 | + 30:45 | |
17. | Novotný Vít | TJN7601 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:40 | + 34:51 | |
18. | Sadil Milan | 0110001 | Neregistrovaný - Šeberov | 74:25 | + 36:36 | |
19. | Kutek Pavel | JEN7701 | OB Jenišovice | 79:07 | + 41:18 | |
20. | Maškarinec Petr | VLI7303 | Slavia Liberec orienteering | 88:12 | + 50:23 | |
21. | Mencl Martin | JEN7301 | OB Jenišovice | 95:33 | + 57:44 | |
22. | Kapoun Luděk | LBE7400 | TJ Lokomotiva Beroun | 104:03 | + 66:14 | |
23. | Šašek Jan | LTP7308 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 108:42 | + 70:53 | |
24. | Houda Vítězslav | CHA7300 | OK Chrastava | 115:04 | + 77:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:58 | ||
2. | Zaydlar Michal | JLI7100 | OB Jizerky | 44:56 | + 0:58 | |
3. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 45:18 | + 1:20 | |
4. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 47:53 | + 3:55 | |
5. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 50:16 | + 6:18 | |
6. | Gorčica Pavel | CHA6200 | OK Chrastava | 52:55 | + 8:57 | |
7. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:15 | + 9:17 | |
8. | Průšek Petr | STB7000 | TJ Stadion Nový Bor | 53:43 | + 9:45 | |
9. | Zurynek Jan | EKP7003 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:57 | + 10:59 | |
10. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 55:00 | + 11:02 | |
11. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:57 | + 11:59 | |
12. | Honzík Tomáš | VLI7000 | Slavia Liberec orienteering | 56:06 | + 12:08 | |
13. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:56 | + 12:58 | |
14. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 58:29 | + 14:31 | |
15. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:47 | + 14:49 | |
16. | Čaloun Michal | VLI6801 | Slavia Liberec orienteering | 60:52 | + 16:54 | |
17. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 64:29 | + 20:31 | |
18. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:22 | + 26:24 | |
19. | Řehoř Jiří | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:25 | + 30:27 | |
20. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 74:33 | + 30:35 | |
21. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 77:38 | + 33:40 | |
22. | Machara Martin | BOR6900 | OK Jiskra Nový Bor | 77:58 | + 34:00 | |
23. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | OK Netopýr Zákupy | 83:36 | + 39:38 | |
24. | sykorka ivan | AKE7200 | Klub OB ATU Košice | 83:53 | + 39:55 | |
25. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 84:52 | + 40:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Petr | LDC6401 | KOB Děčín | 56:08 | ||
2. | Beneš Petr | KDZ6700 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 74:06 | + 17:58 | |
3. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 86:57 | + 30:49 | |
4. | Šimek Stanislav | LTP6602 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 105:26 | + 49:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průcha Miloslav | BOR5800 | OK Jiskra Nový Bor | 44:01 | ||
2. | Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | 47:17 | + 3:16 | |
3. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 52:57 | + 8:56 | |
4. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 59:54 | + 15:53 | |
5. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 71:08 | + 27:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stibal Ivan | LDC5701 | KOB Děčín | 48:20 | ||
2. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 62:10 | + 13:50 | |
Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 39:42 | ||
2. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 41:02 | + 1:20 | |
3. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 44:28 | + 4:46 | |
4. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:27 | + 13:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 71D4000 | USV TU Dresden | 29:12 | ||
2. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 34:42 | + 5:30 | |
3. | Smetana Radim | CHA4700 | OK Chrastava | 35:12 | + 6:00 | |
4. | Peterka Josef | LLI4702 | LOK-o Liberec | 35:20 | + 6:08 | |
5. | Pachner Jan | VLI4600 | Slavia Liberec orienteering | 52:38 | + 23:26 | |
6. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 59:38 | + 30:26 | |
7. | Matoušek Luboš | LJN4700 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 122:06 | + 92:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 37:21 | ||
2. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 43:54 | + 6:33 | |
3. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 48:19 | + 10:58 | |
4. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 49:54 | + 12:33 | |
5. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 50:15 | + 12:54 | |
6. | Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:43 | + 15:22 | |
7. | Petrželka Pavel | TJN3800 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:46 | + 15:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Příndová Sofie | Slavia Liberec orienteering | 10:00 | |||
2. | Zofová Taťána | JEN1450 | OB Jenišovice | 10:34 | + 0:34 | |
3. | Pochop Teodor | neregistrovani | 10:54 | + 0:54 | ||
4. | Peteráč Jindřich | VLI1502 | Slavia Liberec orienteering | 11:19 | + 1:19 | |
5. | Havlíček Jakub | TUR1406 | OOB TJ Turnov | 11:34 | + 1:34 | |
6. | Jílek Jan | neregistrovani | 11:50 | + 1:50 | ||
7. | Patka Jonáš | BOR1600 | OK Jiskra Nový Bor | 11:53 | + 1:53 | |
8. | Spieszová Johanka | KDZ1651 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 11:55 | + 1:55 | |
9. | Pohlodková Olga | neregistrovani | 12:56 | + 2:56 | ||
10. | Rakoušová Gabriela | STB1452 | TJ Stadion Nový Bor | 13:33 | + 3:33 | |
11. | Kořínek Jakub | STB1501 | TJ Stadion Nový Bor | 14:05 | + 4:05 | |
12. | Tumová Liliana | 0040002 | Tumici | 14:10 | + 4:10 | |
13. | Šibrik Tomáš | BOR1700 | OK Jiskra Nový Bor | 14:28 | + 4:28 | |
14. | Pohlodková Marta | neregistrovani | 15:46 | + 5:46 | ||
15. | Havlová Aneta | TUR1458 | OOB TJ Turnov | 16:16 | + 6:16 | |
16. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | OK Sparta Praha | 16:30 | + 6:30 | |
17. | Vrabec Adrian | SCP1500 | OK Sparta Praha | 16:33 | + 6:33 | |
18. | Rafaj Hynek | EKP1400 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:01 | + 7:01 | |
19. | Kořínek Mikuláš | TUR1801 | OOB TJ Turnov | 18:02 | + 8:02 | |
20. | Kolínová Anita | DKP1850 | Oddíl OB Kotlářka | 19:20 | + 9:20 | |
21. | Janatová Sára | TJN1650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:56 | + 9:56 | |
22. | Zakouřil Petr | TUR1703 | OOB TJ Turnov | 19:59 | + 9:59 | |
23. | Gotvald Josef | neregistrovani | 20:03 | + 10:03 | ||
24. | Vaníčková Karolína | neregistrovani | 21:51 | + 11:51 | ||
25. | Bořkovcová Johana | 0150003 | Bořkovcovi | 22:03 | + 12:03 | |
26. | Žaloudková Barbora | SJC1850 | Sportcentrum Jičín | 23:08 | + 13:08 | |
27. | Holasová Adéla | TUR1751 | OOB TJ Turnov | 23:31 | + 13:31 | |
28. | Jaško Vojtěch | neregistrovani | 24:11 | + 14:11 | ||
29. | Pachnerová Ela | CHA1850 | OK Chrastava | 25:06 | + 15:06 | |
30. | Smékal Šimon | neregistrovani | 31:17 | + 21:17 | ||
31. | Hajnová Magdaléna | neregistrovani | 34:22 | + 24:22 | ||
32. | Vlček David | TUR1609 | OOB TJ Turnov | 41:26 | + 31:26 | |
33. | Baierovi | OOB TJ Turnov | 43:57 | + 33:57 | ||
Pochop Matyáš | neregistrovani | DISK | ||||
Matějů Emil | VLI1500 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Lánská Elena | JJN1358 | Team Jizerky | DISK | |||
Matouš Matěj | JEN1502 | OB Jenišovice | DISK | |||
Lepšíková Sára | neregistrovani | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maršál Jiří | neregistrovani | 21:28 | |||
2. | Fanta Radek | 0100001 | SDH Kokonín | 28:36 | + 7:08 | |
3. | Maršálová Kateřina | neregistrovani | 32:06 | + 10:38 | ||
4. | Zajger Lukáš | neregistrovani | 32:13 | + 10:45 | ||
5. | Lischková Lenka | BOR8451 | OK Jiskra Nový Bor | 32:50 | + 11:22 | |
6. | Hainová Šárka | neregistrovani | 34:03 | + 12:35 | ||
7. | Dudková Alena | ZAK0550 | OK Netopýr Zákupy | 36:06 | + 14:38 | |
8. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 36:31 | + 15:03 | |
9. | Mitisková Hana | BOR7460 | OK Jiskra Nový Bor | 39:30 | + 18:02 | |
10. | Kuťková Petra | STB7850 | TJ Stadion Nový Bor | 41:06 | + 19:38 | |
11. | Tumová Markéta | 0040003 | Tumici | 41:23 | + 19:55 | |
12. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | OK Jiskra Nový Bor | 41:31 | + 20:03 | |
13. | Janatová Dana | TJN8450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:19 | + 20:51 | |
14. | Tkáč Jan | JJN6700 | Team Jizerky | 43:59 | + 22:31 | |
15. | Pěnička Pavel | Team Jizerky | 44:57 | + 23:29 | ||
16. | Limon Linda | TJN8499 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:39 | + 26:11 | |
17. | Lacková Alexandra | ZAK9950 | OK Netopýr Zákupy | 48:21 | + 26:53 | |
18. | Průšková Gabriela | STB7650 | TJ Stadion Nový Bor | 49:28 | + 28:00 | |
19. | Sádovský Luboš | Team Jizerky | 52:02 | + 30:34 | ||
20. | Lazarová Petra | TUV8150 | SOK TJ Turnov | 55:18 | + 33:50 | |
21. | Rafaj Mikuláš | EKP0900 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:23 | + 42:55 | |
22. | Musil Matyáš | neregistrovani | 64:26 | + 42:58 | ||
23. | Cihlář Robert | CHA6601 | OK Chrastava | 70:43 | + 49:15 | |
24. | Čalounová Jana | 0090001 | Liberec | 71:53 | + 50:25 | |
25. | Stránská Pavlína | Aktivit | 87:38 | + 66:10 | ||
26. | Körner Matěj | neregistrovani | 89:46 | + 68:18 | ||
Maršál Jakub | neregistrovani | DISK | ||||
Šašková Hana | LTP7552 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Pavel | TJN8400 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:52 | ||
2. | Rafaj Nikola | EKP7502 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:28 | + 4:36 | |
3. | Dunka Štěpán | 0160002 | Špindl sportuje | 53:56 | + 6:04 | |
4. | Juklíček Jakub | 0140001 | neregistrovani | 63:36 | + 15:44 | |
5. | Kunc Štěpán | TJN8449 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:27 | + 19:35 | |
6. | Pešík Michal | JLI7701 | OB Jizerky | 73:21 | + 25:29 | |
7. | Ježowicz Roman | VLI8002 | Slavia Liberec orienteering | 74:43 | + 26:51 | |
8. | Tuma Roman | 0040001 | Tumici | 84:16 | + 36:24 | |
9. | Bořkovec Jan | 0150001 | Bořkovcovi | 85:16 | + 37:24 | |
10. | Votava David | 0010001 | NER DSVJ - Votavovi | 98:29 | + 50:37 | |
11. | Makaloušová Hana | 0160001 | Špindl sportuje | 103:17 | + 55:25 | |
12. | Válek Ondřej | 0020001 | Aktivit | 117:49 | + 69:57 | |
13. | Štolba Pavel | neregistrovani | 117:50 | + 69:58 | ||
14. | Votavová Světla | 0010002 | NER DSVJ - Votavovi | 123:59 | + 76:07 | |
15. | Marek Martin | LLI7000 | LOK-o Liberec | 124:38 | + 76:46 | |
Vokuš Zdeněk | JJN5601 | Team Jizerky | DISK |