Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2022
Místo konání:
Sobíňov
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Sobíňov 1 : 4 000
Ředitel závodu:
Voborníková Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Šťastný Karel - R3
Stavitel tratí:
Voborníková Alena - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10N 1.30 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauermanová Eva SJI1353 C OK Jihlava 9:33
2. Jelínková Anna SJH1252 C SOS Jindřichův Hradec 11:34 + 2:01
3. Šimotová Anna STA1254 C OK Střelka 13:11 + 3:38
4. Brychtová Lucie JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:08 + 4:35
5. Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 14:25 + 4:52
6. Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 18:45 + 9:12
7. Klumparová Barbora CHT1352 C OOB SK Chrast 20:49 + 11:16
8. Klumparová Aneta CHT1452 C OOB SK Chrast 28:29 + 18:56
Přibylová Marie OSN1350 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK

D10 1.49 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 10:42
2. Komárková Ondřejka SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec 11:44 + 1:02
3. Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 14:18 + 3:36
4. Súkupová Anita PGP1352 C SK Praga 15:26 + 4:44
5. Karbašová Kristýna CTB1253 C SK OB Chotěboř 32:43 + 22:01

D12 2.05 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Tereza UOL1050 B SOB Olomouc 13:30
2. Lubasová Nela STA1152 C OK Střelka 13:57 + 0:27
3. Súkupová Sára PGP1151 C SK Praga 14:00 + 0:30
4. Komárková Radka SJH1151 B SOS Jindřichův Hradec 14:12 + 0:42
5. Rychnovská Eliška SJI1151 C OK Jihlava 14:22 + 0:52
6. Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 14:36 + 1:06
7. Havlíčková Hana CHT1153 B OOB SK Chrast 14:39 + 1:09
8. Petříčková Zita CTB1052 C SK OB Chotěboř 15:01 + 1:31
9. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:36 + 2:06
10. Vítková Eva CHT1053 B OOB SK Chrast 18:15 + 4:45
11. Korecká Eva CHT1054 B OOB SK Chrast 18:25 + 4:55
12. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 18:33 + 5:03
13. Lorencová Barbora CHT1056 C OOB SK Chrast 18:54 + 5:24
14. Čermáková Nela CTB1051 C SK OB Chotěboř 18:55 + 5:25
15. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 21:40 + 8:10
16. Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 21:46 + 8:16
MS Bednářová Kristýna RUZ0950 TJ Růžená 18:38 + 5:08

D14 2.28 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 13:37
2. Nováková Anna Marie CTB0951 B SK OB Chotěboř 15:00 + 1:23
3. Lubasová Aneta STA0953 B OK Střelka 15:18 + 1:41
4. Čápová Denisa STA0952 C OK Střelka 17:32 + 3:55
5. Honzáková Nela JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:50 + 4:13
6. Šimotová Elen STA0954 C OK Střelka 20:47 + 7:10
7. Fialová Rozálie CTBXXX2 SK OB Chotěboř 24:58 + 11:21

D16 2.80 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 13:06
2. Gregorová Alice DKP0758 A Oddíl OB Kotlářka 13:11 + 0:05
3. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 15:00 + 1:54
4. Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:12 + 2:06
5. Slavíková Tereza CHT0656 B OOB SK Chrast 16:16 + 3:10
6. Kopencová Anna SJH0752 B SOS Jindřichův Hradec 17:55 + 4:49
7. Paulová Barbora CTB0753 B SK OB Chotěboř 18:38 + 5:32
8. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 18:40 + 5:34
9. Bukáčková Šárka CTB0754 C SK OB Chotěboř 19:59 + 6:53
10. Komárková Zbyňka SJH0751 B SOS Jindřichův Hradec 21:15 + 8:09
11. Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 22:49 + 9:43

D18 2.95 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Tereza CHT0552 C OOB SK Chrast 18:38
2. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:30 + 0:52
3. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:33 + 0:55
4. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 20:46 + 2:08
5. Fialová Natálie CTBXXX1 SK OB Chotěboř 21:13 + 2:35
6. Přibylová Anežka OSN0551 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:51 + 3:13
7. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:04 + 4:26

D21C 3.12 km, 20 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6968

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Jitka SJH0454 A SOS Jindřichův Hradec 15:14 7406
2. Gregorová Kamila SJH8150 E SOS Jindřichův Hradec 15:52 + 0:38 7123
3. Benešová Jana SJH9451 R SOS Jindřichův Hradec 16:36 + 1:22 6795
4. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 17:19 + 2:05 6474
5. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 17:39 + 2:25 6325
6. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 20:41 + 5:27 4969
7. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 20:45 + 5:31 4940
8. Foltýnová Eva SJI0051 C OK Jihlava 21:38 + 6:24 4545
9. Míková Michaela SJH8251 C SOS Jindřichův Hradec 24:44 + 9:30 3159
Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava DISK 0
Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast DISK 0

D21D 2.95 km, 20 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kysilková Rebeka CHT9351 C OOB SK Chrast 42:45

D35 2.95 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 16:56
2. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 17:04 + 0:08
3. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 17:34 + 0:38
4. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 17:46 + 0:50
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:10 + 1:14
6. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 18:23 + 1:27
7. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:28 + 1:32
8. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:46 + 1:50
9. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 20:09 + 3:13
10. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:29 + 3:33
11. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 20:37 + 3:41
12. Nováková Hana JHB8360 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:19 + 4:23
13. Přibylová Jana OSN7853 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:28 + 4:32
14. Kellerová Lenka CHT8054 C OOB SK Chrast 22:12 + 5:16
15. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 22:43 + 5:47
16. Klumparová Radka CHT8753 C OOB SK Chrast 23:58 + 7:02
17. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 26:33 + 9:37

D45 2.80 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:51
2. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 17:14 + 2:23
3. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 17:38 + 2:47
4. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:40 + 2:49
5. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 19:09 + 4:18
6. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:46 + 4:55
7. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 20:02 + 5:11
8. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 20:15 + 5:24
9. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 20:30 + 5:39
10. Vítovcová Radana STA7651 C OK Střelka 22:05 + 7:14
11. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:22 + 7:31
12. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:16 + 8:25
13. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:05 + 9:14

D55 2.28 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:33
2. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 23:26 + 7:53

D65 1.70 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:09
2. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 23:25 + 6:16

H10N 1.30 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:20
2. Fikar Michal CTB1200 C SK OB Chotěboř 13:07 + 2:47
3. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 14:45 + 4:25
4. Lauerman Jan SJI1515 C OK Jihlava 16:26 + 6:06
Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast DISK

H10 1.49 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 9:14
2. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 9:17 + 0:03
3. Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 10:10 + 0:56
4. Uchytil Ivo PZR1201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:30 + 2:16

H12 2.05 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 10:08
2. Míchal Jakub SJH1001 B SOS Jindřichův Hradec 10:16 + 0:08
3. Beran Antonín SJH1101 C SOS Jindřichův Hradec 10:45 + 0:37
4. Forst Matouš PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:17 + 3:09
5. Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 14:42 + 4:34
6. Buršík Matěj SJI1002 C OK Jihlava 16:05 + 5:57
7. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 17:21 + 7:13
8. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 18:48 + 8:40
9. Svoboda Jan CHT1002 C OOB SK Chrast 20:33 + 10:25

H14 2.80 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 13:36
2. Jelínek Vít SJH0804 B SOS Jindřichův Hradec 14:05 + 0:29
3. Prášil Adam SJI0901 B OK Jihlava 14:29 + 0:53
4. Klusáček Mikuláš CTB0902 B SK OB Chotěboř 15:11 + 1:35
5. Venhoda Lukáš SJI0801 B OK Jihlava 15:27 + 1:51
6. Vítek Vojtěch CHT0801 B OOB SK Chrast 15:32 + 1:56
7. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 15:48 + 2:12
8. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:47 + 3:11
9. Růžička Tomáš SJI0907 C OK Jihlava 17:04 + 3:28
10. Přibyl Daniel OSN0808 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:09 + 3:33
11. Král Samuel MFP0801 C Matfyz Praha 17:25 + 3:49
12. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 17:56 + 4:20
13. Dokulil Jiří PZR0905 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:31 + 4:55
14. Jirků Ondřej SJI0904 B OK Jihlava 18:55 + 5:19
15. Češík František CHT0902 C OOB SK Chrast 19:37 + 6:01
16. Jirásek Rostislav CTB0903 C SK OB Chotěboř 19:49 + 6:13
17. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 20:47 + 7:11
18. Hudec David SJI0806 C OK Jihlava 21:25 + 7:49
Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená DISK

H16 2.98 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 13:44
2. Růžička Vojtěch SJI0704 C OK Jihlava 13:53 + 0:09
3. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 14:25 + 0:41
4. Knap Jakub PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:21 + 1:37
5. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 18:06 + 4:22
Krätzer Matěj STA0702 C OK Střelka DISK

H18 3.12 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 13:13
2. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 13:49 + 0:36
3. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 14:26 + 1:13
4. Keller Filip CHT0503 B OOB SK Chrast 15:25 + 2:12
5. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 19:04 + 5:51
6. Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:07 + 5:54
7. Vacek František CHT0501 B OOB SK Chrast 20:41 + 7:28
8. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 21:13 + 8:00
9. Smékal Jan SJH0405 B SOS Jindřichův Hradec 23:01 + 9:48

H21C 3.58 km, 40 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7893

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Jeroným TUR9549 E OOB TJ Turnov 13:36 8199
2. Adámek Filip TBM0101 E KOS TJ Tesla Brno 13:47 + 0:11 8092
3. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 14:11 + 0:35 7860
4. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 14:12 + 0:36 7850
5. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 15:11 + 1:35 7279
6. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 15:34 + 1:58 7056
7. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:37 + 2:01 7027
8. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 15:43 + 2:07 6969
9. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 16:07 + 2:31 6737
10. Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 16:28 + 2:52 6533
11. Novotný Vojtěch TTR0203 B OOB Třebíč 16:36 + 3:00 6456
12. Hudec Filip SJI0304 B OK Jihlava 16:49 + 3:13 6330
13. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 17:02 + 3:26 6204
14. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 17:21 + 3:45 6020
15. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 17:33 + 3:57 5904
16. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:48 + 4:12 5759
16. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SOS Jindřichův Hradec 17:48 + 4:12 5759
18. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 18:08 + 4:32 5565
19. Šenkýř Matěj SJI9902 C OK Jihlava 18:45 + 5:09 5207
20. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 19:25 + 5:49 4819
21. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 19:53 + 6:17 4548
22. Čermák Martin RUZ7100 C TJ Růžená 21:21 + 7:45 3696
23. Koumar František SJI9501 C OK Jihlava 22:48 + 9:12 2853
24. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:59 + 10:23 2166
25. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 26:30 + 12:54 704
Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast DISK 0
Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava DISK 0

H21D 3.12 km, 20 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirků František SJI7900 C OK Jihlava 21:36

H35 3.12 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 14:29
2. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 14:37 + 0:08
3. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:10 + 0:41
4. Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 15:20 + 0:51
5. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 16:00 + 1:31
6. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 16:24 + 1:55
7. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:57 + 2:28
8. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 17:01 + 2:32
9. Dvořák Richard CHT8101 C OOB SK Chrast 17:33 + 3:04
10. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 17:48 + 3:19
11. Súkup Jaroslav PGP7900 C SK Praga 17:58 + 3:29
12. Míchal Jiří SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec 18:04 + 3:35
13. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 18:22 + 3:53
14. Přibyl Jan OSN7801 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:44 + 6:15
15. Klumpar Jiří CHT7702 C OOB SK Chrast 27:13 + 12:44
Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast DISK
Duba Vojtěch SJH8003 C SOS Jindřichův Hradec DISK
Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast DISK

H45 2.98 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 14:44
2. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:53 + 1:09
3. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 16:07 + 1:23
4. Votruba Petr CHT7502 C OOB SK Chrast 17:02 + 2:18
5. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 17:39 + 2:55
6. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 17:41 + 2:57
7. Šteflíček Martin SJH7504 C SOS Jindřichův Hradec 18:41 + 3:57
8. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 18:44 + 4:00
9. Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 19:00 + 4:16
10. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 19:14 + 4:30
11. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:15 + 4:31
12. Glier Jan OSN7701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:03 + 5:19
13. Češík Libor CHT7503 C OOB SK Chrast 20:57 + 6:13
14. Pobuda Michal SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec 21:16 + 6:32
15. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:54 + 10:10
Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast DISK

H55 2.80 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 14:49
2. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 15:17 + 0:28
3. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 16:31 + 1:42
4. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 16:54 + 2:05
5. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:21 + 2:32
6. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:24 + 2:35
7. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 17:49 + 3:00
8. Nosek Vladimír SJH5901 C SOS Jindřichův Hradec 17:53 + 3:04
9. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:45 + 3:56
10. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:59 + 5:10
11. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 21:03 + 6:14
12. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 21:55 + 7:06
13. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 23:12 + 8:23

H65 2.28 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:12
2. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 15:49 + 0:37
3. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:21 + 2:09
4. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 17:25 + 2:13
5. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 18:12 + 3:00

H70 1.70 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 13:03
2. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 13:57 + 0:54
3. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 15:20 + 2:17
4. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 15:56 + 2:53
5. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 16:23 + 3:20
6. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 16:32 + 3:29
7. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Rosice 18:30 + 5:27
8. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 22:20 + 9:17

HDR 1.30 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená 9:44
2. Hübnerová Johana TBM1551 C KOS TJ Tesla Brno 14:59 + 5:15
3. Krejsa Josef CHT1501 C OOB SK Chrast 15:12 + 5:28
4. Šťastný Hynek CTB1701 C SK OB Chotěboř 15:27 + 5:43
5. Boháčová Rozárka 15:41 + 5:57
6. Prošková Andrea SJI1650 C OK Jihlava 15:56 + 6:12
7. Gregor Šimon RUZ1600 C TJ Růžená 16:03 + 6:19
8. Fikarová Magdalena CTB1552 C SK OB Chotěboř 16:24 + 6:40
8. Cipryánová Viktorie CTB1350 C SK OB Chotěboř 16:24 + 6:40
10. Korecký Marek CHT1701 C OOB SK Chrast 18:35 + 8:51
11. Komárek Štěpán SJH1602 C SOS Jindřichův Hradec 18:50 + 9:06
12. Pavlas Štěpán CTB1702 C SK OB Chotěboř 22:13 + 12:29
13. Randík Jakub SOB1800 C SOBSA 32:11 + 22:27
Král Maxmilián MFP1501 Matfyz Praha DISK

P 1.74 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adéla Blažíčková Hana Dočekalová 13:13
2. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 13:24 + 0:11
3. Súkupová Hana PGP8156 C SK Praga 13:33 + 0:20
4. Wacková Hana SJI7853 C OK Jihlava 13:41 + 0:28
5. Jelínková Marta SJH7854 C SOS Jindřichův Hradec 14:00 + 0:47
6. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 15:48 + 2:35
7. Karolína Sádecká 0080001 19:03 + 5:50
8. Lubas Miroslav 19:59 + 6:46