Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lánská Elena | JJN1358 | C | Team Jizerky | 25:15 | |
2. | Stará Dominika | JJN1652 | C | Team Jizerky | 26:29 | + 1:14 |
3. | Zofová Taťána | JEN1450 | C | OB Jenišovice | 27:44 | + 2:29 |
4. | Pecánková Barbora | TEP1451 | C | Tempo Praha | 31:00 | + 5:45 |
5. | Papoušková Annika | JJN1453 | C | Team Jizerky | 44:05 | + 18:50 |
6. | Kolínová Anita | DKP1850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:48 | + 21:33 |
7. | Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | 49:49 | + 24:34 |
8. | Míková Martina | DKP1752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:49 | + 30:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:41 | |
2. | Matrasová Marie | CHT1451 | C | OOB SK Chrast | 22:24 | + 5:43 |
3. | Neyrinck Nina | VSP1350 | C | USK Praha | 24:10 | + 7:29 |
4. | Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:14 | + 9:33 |
5. | Vančurová Lenka | TJN1354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:29 | + 9:48 |
6. | Spieszová Rebeka | KDZ1350 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 27:21 | + 10:40 |
7. | Rokosová Anna | JJN1366 | C | Team Jizerky | 29:07 | + 12:26 |
8. | Stuchlíková Andrea | KDZ1454 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 33:17 | + 16:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zítová Kateřina | LDC1150 | B | KOB Děčín | 20:51 | |
2. | Heczková Emma | VLI1252 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:45 | + 0:54 |
3. | Michálková Ela | BOR1152 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:31 | + 1:40 |
4. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:22 | + 2:31 |
5. | Šťastná Vendula | TBM1384 | B | KOS TJ Tesla Brno | 25:30 | + 4:39 |
6. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | B | Team Jizerky | 27:21 | + 6:30 |
7. | Krausová Amálie | DOK1251 | C | OK Doksy | 27:23 | + 6:32 |
8. | Kvapilová Klára | TUV1199 | B | SOK TJ Turnov | 27:51 | + 7:00 |
9. | Auerová Karolína | TJN1255 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:15 | + 9:24 |
10. | Kubešová Eliška | VLI1152 | B | Slavia Liberec orienteering | 31:07 | + 10:16 |
10. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:07 | + 10:16 |
12. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:15 | + 14:24 |
13. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | 35:23 | + 14:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brzobohatá Eliška | KDZ1150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 36:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:43 | |
2. | Pechová Marie | VLI1050 | B | Slavia Liberec orienteering | 34:15 | + 0:32 |
3. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | B | SOK TJ Turnov | 34:39 | + 0:56 |
4. | Lischková Anežka | BOR1057 | B | OK Jiskra Nový Bor | 38:07 | + 4:24 |
5. | Jiráková Adéla | JJN1052 | B | Team Jizerky | 39:31 | + 5:48 |
6. | Barsová Magdaléna | VLI0955 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:09 | + 7:26 |
7. | Čupcová Viktorie | BOR0957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:25 | + 10:42 |
8. | Rudolfová Elisabeth | JJN1056 | B | Team Jizerky | 44:55 | + 11:12 |
9. | Pohlodková Sára | TUR1052 | C | OOB TJ Turnov | 46:28 | + 12:45 |
10. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | B | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 47:38 | + 13:55 |
11. | Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | 48:00 | + 14:17 |
12. | Horáčková Natalie | BOR0958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:04 | + 27:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolečková Markéta | NNN0950 | Neregistrovaní | 41:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nožičková Eva | JJN0852 | A | Team Jizerky | 42:00 | |
2. | Zabořilová Anna | TUR0951 | A | OOB TJ Turnov | 42:52 | + 0:52 |
3. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 47:27 | + 5:27 |
4. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 49:45 | + 7:45 |
5. | Soukupová Marie | BOR0952 | A | OK Jiskra Nový Bor | 56:27 | + 14:27 |
6. | Cicvárková Klára | JJN0751 | C | Team Jizerky | 65:46 | + 23:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podoubská Adéla | JJN0650 | B | Team Jizerky | 56:54 | |
2. | Skácelová Kateřina | JJN0550 | B | Team Jizerky | 59:04 | + 2:10 |
3. | Zoubková Šárka | TJN0554 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:35 | + 6:41 |
4. | Křístková Veronika | NNN0022 | Neregistrovaní | 68:47 | + 11:53 | |
5. | Konovalova Daria | BOR0661 | B | OK Jiskra Nový Bor | 70:02 | + 13:08 |
6. | Derflová Eliška | KUL0550 | C | KOB Ústí nad Labem | 78:09 | + 21:15 |
7. | Hovorková Marie | LDC0650 | C | KOB Děčín | 79:18 | + 22:24 |
8. | Dušková Viktorie | TJN0655 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:29 | + 25:35 |
9. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 82:42 | + 25:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | SJH8150 | E | SOS Jindřichův Hradec | 70:28 | 8103 | |
2. | Rufferová Iva | TUR8354 | R | OOB TJ Turnov | 74:51 | + 4:23 | 7645 |
3. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:45 | + 6:17 | 7447 |
4. | Luštická Lucie | TUR8650 | C | OOB TJ Turnov | 78:14 | + 7:46 | 7292 |
5. | Svobodová Barbora | JJN8950 | C | Team Jizerky | 82:54 | + 12:26 | 6804 |
6. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:36 | + 13:08 | 6731 |
7. | Zdobinská Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 85:02 | + 14:34 | 6581 |
8. | Juklíčková Zuzana | VLI8750 | C | Slavia Liberec orienteering | 87:57 | + 17:29 | 6277 |
9. | Westin Emilie | NER | Neregistrovaní | 88:54 | + 18:26 | ||
10. | Dlabajová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 89:35 | + 19:07 | 6106 |
11. | Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 90:11 | + 19:43 | 6043 |
12. | Thořová Markéta | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 95:09 | + 24:41 | 5525 |
13. | Halousková Adriana | NNN0001 | Neregistrovaní | 96:28 | + 26:00 | ||
14. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 98:58 | + 28:30 | 5126 |
15. | Kameníková Andrea | BOR9751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 99:45 | + 29:17 | 5044 |
16. | Weissová Zuzana | NER | Neregistrovaní | 103:03 | + 32:35 | ||
17. | Vejstrková Martina | CHA9651 | C | OK Chrastava | 103:34 | + 33:06 | 4646 |
18. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 107:26 | + 36:58 | 4242 |
19. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 119:04 | + 48:36 | 3027 |
20. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 147:35 | + 77:07 | 48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Picková Alena | CTB9451 | C | SK OB Chotěboř | 45:48 | 3860 | |
2. | Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | 50:23 | + 4:35 | 3521 |
3. | Kopcová Michaela | VLI8456 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:48 | + 5:00 | 3490 |
4. | Nedbálková Hana | BOR9750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:18 | + 5:30 | 3453 |
5. | Paříková Iva | TUR0061 | C | OOB TJ Turnov | 57:16 | + 11:28 | 3012 |
6. | Burešová Eliška | VLI0456 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:22 | + 15:34 | 2709 |
7. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9350 | C | OK Roztoky | 71:05 | + 25:17 | 1990 |
8. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | C | OK Roztoky | 73:17 | + 27:29 | 1827 |
9. | Choutková Lenka | SOB6350 | C | SOBSA | 74:19 | + 28:31 | 1751 |
10. | Krchová Vanda | NNN0004 | Neregistrovaní | 74:53 | + 29:05 | ||
11. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:36 | + 32:48 | 1434 |
12. | Růžičková Julie | NNN0008 | Neregistrovaní | 91:03 | + 45:15 | ||
Kopáčková Alena | NNN0013 | Neregistrovaní | DISK | ||||
Chvojková Renata | BOR9350 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 62:58 | |
2. | Moravcová Kateřina | 0160001 | eDSilvini | 68:32 | + 5:34 | |
3. | Šulcová Veronika | CHA8650 | C | OK Chrastava | 69:13 | + 6:15 |
4. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 69:46 | + 6:48 |
5. | Kalousková Pavla | JEN8451 | C | OB Jenišovice | 70:00 | + 7:02 |
Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | ||
Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:21 | |
2. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:32 | + 1:11 |
3. | Lankašová Barbora | CHA8050 | C | OK Chrastava | 50:51 | + 1:30 |
4. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 58:48 | + 9:27 |
5. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 73:11 | + 23:50 |
6. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 73:15 | + 23:54 |
7. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 75:06 | + 25:45 |
8. | Uhlíková Šárka | SJC8151 | C | Sportcentrum Jičín | 78:07 | + 28:46 |
9. | Kubíková Lenka | LLI8050 | C | LOK-o Liberec | 94:53 | + 45:32 |
10. | Spieszová Lucie | KDZ8050 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 98:48 | + 49:27 |
11. | Dolečková Iva | NNN8350 | Neregistrovaní | 106:38 | + 57:17 | |
12. | Benešová Zuzana | LIT8353 | C | KOB Litvínov | 130:27 | + 81:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 45:15 | |
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 47:11 | + 1:56 |
3. | Saupe Kerstin | 18D7851 | Post SV Dresden | 47:46 | + 2:31 | |
4. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:58 | + 2:43 |
5. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 49:08 | + 3:53 |
6. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:48 | + 7:33 |
7. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:59 | + 13:44 |
8. | Tomandlová Radka | 0050002 | NER - HoRa | 67:51 | + 22:36 | |
9. | Králová Štěpánka | 0060001 | Vratislavice | 68:43 | + 23:28 | |
10. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 71:49 | + 26:34 |
11. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 71:52 | + 26:37 |
12. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 73:24 | + 28:09 |
13. | Mitisková Hana | BOR7460 | C | OK Jiskra Nový Bor | 75:02 | + 29:47 |
14. | Vokušová Dana | JJN7750 | C | Team Jizerky | 84:00 | + 38:45 |
15. | Brzobohatá Pavla | KDZ7550 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 103:37 | + 58:22 |
16. | Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 144:51 | + 99:36 |
Průšková Gabriela | STB7650 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 43:13 | |
2. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 46:10 | + 2:57 |
3. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 46:20 | + 3:07 |
4. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 46:41 | + 3:28 |
5. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 49:36 | + 6:23 |
6. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:33 | + 10:20 |
7. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:19 | + 11:06 |
8. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:32 | + 11:19 |
9. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 54:35 | + 11:22 |
10. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 54:44 | + 11:31 |
11. | Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:18 | + 19:05 |
12. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 62:26 | + 19:13 |
13. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | C | SOK TJ Turnov | 71:38 | + 28:25 |
14. | Řehořová Lenka | JJN7250 | C | Team Jizerky | 73:29 | + 30:16 |
15. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 103:14 | + 60:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:25 | |
2. | Šírová Jana | VLI6552 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:44 | + 5:19 |
3. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 49:57 | + 5:32 |
4. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 52:56 | + 8:31 |
5. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Mladá Boleslav | 56:14 | + 11:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 35:02 | |
2. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:17 | + 4:15 |
3. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | LOK-o Liberec | 42:10 | + 7:08 |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 43:06 | + 8:04 |
5. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 61:14 | + 26:12 |
6. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 65:13 | + 30:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 34:13 | |
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 39:04 | + 4:51 |
3. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 42:27 | + 8:14 |
4. | Neumann Petra | 1VD5850 | SG Zittau Süd | 49:05 | + 14:52 | |
5. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 50:21 | + 16:08 |
6. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 66:40 | + 32:27 |
7. | Malá Jitka | KAS5451 | C | KOB Kamenický Šenov | 73:01 | + 38:48 |
8. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 77:43 | + 43:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:27 | |
2. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:16 | + 2:49 |
3. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 53:17 | + 4:50 |
4. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 83:03 | + 34:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 73:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fanta Lukáš | TJN1600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:49 | |
2. | Roubíček Vojtěch | NER | Neregistrovaní | 21:49 | + 1:00 | |
3. | Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:50 | + 6:01 |
4. | Rafaj Hynek | EKP1400 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 27:30 | + 6:41 |
5. | Peteráč Jindřich | VLI1502 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:09 | + 8:20 |
6. | Patka Jonáš | BOR1600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:26 | + 11:37 |
7. | Vlček Šimon | JJN1600 | C | Team Jizerky | 50:38 | + 29:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 19:38 | |
2. | Kolín Jonáš | JIL1500 | C | OK Jilemnice | 21:37 | + 1:59 |
3. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:49 | + 2:11 |
4. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:55 | + 3:17 |
5. | Holata Vojtěch | PDY1303 | C | Běhej Poděbrady | 23:10 | + 3:32 |
5. | Kysilka Tobiáš | JJN1407 | C | Team Jizerky | 23:10 | + 3:32 |
7. | Pochop Matyáš | TJN1305 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:58 | + 6:20 |
8. | Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:32 | + 7:54 |
9. | Kasse Matej | 0130003 | HO Jurije Gagarina | 28:15 | + 8:37 | |
10. | Matras Štěpán | CHT1402 | C | OOB SK Chrast | 28:27 | + 8:49 |
11. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:51 | + 10:13 |
12. | Šrůta David | BOR1305 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:13 | + 12:35 |
13. | Rudolf Matyáš | JJN1411 | C | Team Jizerky | 33:01 | + 13:23 |
14. | Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:50 | + 15:12 |
15. | Arnošt Čeněk | TJN1601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:52 | + 27:14 |
Sodomka Kryštof | JJN1300 | C | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Matěj | TJN1111 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:27 | |
2. | Zakouřil František | TUR1204 | B | OOB TJ Turnov | 21:37 | + 2:10 |
3. | Kmínek Jan | DOK1100 | B | OK Doksy | 22:43 | + 3:16 |
4. | Starý Jakub | JJN1204 | B | Team Jizerky | 23:22 | + 3:55 |
5. | Kocman Lukáš | BOR1102 | B | OK Jiskra Nový Bor | 26:22 | + 6:55 |
6. | Kubišta Anton | VLI1103 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:57 | + 7:30 |
7. | Kubík Tomáš | LLI1208 | C | LOK-o Liberec | 29:54 | + 10:27 |
8. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:04 | + 10:37 |
9. | Lánský Šimon | JJN1105 | B | Team Jizerky | 30:17 | + 10:50 |
10. | Matějů Eda | VLI1200 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:47 | + 11:20 |
11. | Doležal Bonifác | TJN1204 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:12 | + 11:45 |
12. | Louda Štěpán | TUR1209 | C | OOB TJ Turnov | 32:14 | + 12:47 |
13. | Lange Marius | 71D1100 | USV TU Dresden | 34:15 | + 14:48 | |
14. | Bahník Václav | JJN1102 | C | Team Jizerky | 36:05 | + 16:38 |
15. | Štolba Filip | JJN1206 | C | Team Jizerky | 36:30 | + 17:03 |
16. | Petr Jiří | BOR1210 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:49 | + 17:22 |
17. | Štolba Marek | JJN1207 | C | Team Jizerky | 38:22 | + 18:55 |
18. | Tuma Benjamin | VLI1204 | B | Slavia Liberec orienteering | 39:35 | + 20:08 |
19. | Jirák Tomáš | JJN1205 | C | Team Jizerky | 44:31 | + 25:04 |
20. | Handrk Adam | VLI1206 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:22 | + 26:55 |
21. | Novotný Matěj | TJN1105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:28 | + 30:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lankaš Antonín | CHA1200 | C | OK Chrastava | 26:06 | |
2. | Krauman Filip | BOR1208 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:42 | + 2:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:03 | |
2. | Lamač Vítek | BOR1100 | A | OK Jiskra Nový Bor | 40:10 | + 2:07 |
3. | Mitiska Matěj | BOR0905 | B | OK Jiskra Nový Bor | 40:41 | + 2:38 |
4. | Votava Vojtěch | VLI1201 | A | Slavia Liberec orienteering | 44:58 | + 6:55 |
5. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 45:14 | + 7:11 |
6. | Murswiek Jan | BOR0901 | B | OK Jiskra Nový Bor | 48:25 | + 10:22 |
7. | Míka Luboš | DKP1101 | B | Oddíl OB Kotlářka | 52:16 | + 14:13 |
8. | Mohaupt Vít | DOK1001 | C | OK Doksy | 63:00 | + 24:57 |
9. | Krtička Jáchym | VLI1006 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:30 | + 26:27 |
10. | Dostrašil Martin | JJN1003 | C | Team Jizerky | 72:22 | + 34:19 |
11. | Jiroutek Jakub | LLI0902 | C | LOK-o Liberec | 81:17 | + 43:14 |
12. | Kalousek Dominik | JEN0901 | C | OB Jenišovice | 87:20 | + 49:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 51:05 | |
2. | Patka Marek | BOR0902 | A | OK Jiskra Nový Bor | 54:46 | + 3:41 |
3. | Skácel Jan | VLI0901 | B | Slavia Liberec orienteering | 60:01 | + 8:56 |
4. | Zeman Jakub | BOR0704 | B | OK Jiskra Nový Bor | 65:12 | + 14:07 |
5. | Šnytr Václav | JJN0805 | C | Team Jizerky | 66:13 | + 15:08 |
6. | Fuchs Samuel | KUL0704 | C | KOB Ústí nad Labem | 71:19 | + 20:14 |
7. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 88:02 | + 36:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Saupe David | 18D0600 | Post SV Dresden | 49:28 | ||
2. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 64:33 | + 15:05 |
3. | Balej Martin | KUL0603 | C | KOB Ústí nad Labem | 69:48 | + 20:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Robert | VLI7801 | C | Slavia Liberec orienteering | 78:01 | 8385 | |
2. | Thoř Tomáš | TUR9904 | C | OOB TJ Turnov | 82:43 | + 4:42 | 7920 |
3. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 83:27 | + 5:26 | 7847 |
4. | Wolf Daniel | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 84:52 | + 6:51 | 7707 |
5. | Pavlovec Dan | BOR0001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 87:20 | + 9:19 | 7463 |
6. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 87:35 | + 9:34 | 7439 |
7. | Dragowski Kuba | TUR9003 | R | OOB TJ Turnov | 88:15 | + 10:14 | 7373 |
8. | Baier Martin | TUR7603 | C | OOB TJ Turnov | 89:20 | + 11:19 | 7266 |
9. | Procházka Jan | PGP8407 | R | SK Praga | 90:22 | + 12:21 | 7163 |
10. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 90:26 | + 12:25 | 7157 |
11. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 91:51 | + 13:50 | 7017 |
12. | Burda Matěj | BOR9608 | C | OK Jiskra Nový Bor | 93:04 | + 15:03 | 6896 |
13. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 93:27 | + 15:26 | 6858 |
14. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 102:28 | + 24:27 | 5966 |
15. | Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | 108:20 | + 30:19 | 5386 |
16. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 109:12 | + 31:11 | 5300 |
17. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 118:57 | + 40:56 | 4336 |
18. | Juklíček Jakub | VLI8802 | C | Slavia Liberec orienteering | 126:56 | + 48:55 | 3546 |
19. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 127:46 | + 49:45 | 3464 |
20. | Němeček Jan | KAM9300 | C | OK Kamenice | 130:34 | + 52:33 | 3187 |
21. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 136:18 | + 58:17 | 2620 |
22. | Halouska Matěj | NNN0002 | Neregistrovaní | 141:25 | + 63:24 | ||
23. | Jirásek Kryštof | NNN0020 | Neregistrovaní | 142:53 | + 64:52 | ||
24. | Mitáček Jan | NNN0014 | Neregistrovaní | 154:17 | + 76:16 | ||
25. | Vaňkát Honza | NNN0017 | Neregistrovaní | 159:36 | + 81:35 | ||
26. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 182:45 | + 104:44 | 0 |
Kalina Jakub | NNN0003 | Neregistrovaní | DISK | ||||
Merta Ondřej | NNN0021 | Neregistrovaní | DISK | ||||
Oma Jakub | TUR8002 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:31 | 2809 | |
2. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 71:35 | + 1:04 | 2769 |
3. | Voříšek Jan | NNN0012 | Neregistrovaní | 75:14 | + 4:43 | ||
4. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:24 | + 4:53 | 2625 |
5. | Lagron Max | NNN0026 | Neregistrovaní | 91:03 | + 20:32 | ||
6. | Popek Michal | NNN0024 | Neregistrovaní | 97:08 | + 26:37 | ||
7. | Pavel Martin | JJN0004 | C | Team Jizerky | 113:02 | + 42:31 | 1206 |
8. | Mráz Jaroslav | NNN0023 | Neregistrovaní | 148:58 | + 78:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:13 | |
2. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 76:27 | + 0:14 |
3. | Krtička Jan | PLU7931 | C | TJ SOKOL Plumlov | 84:34 | + 8:21 |
4. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 85:31 | + 9:18 |
5. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 88:18 | + 12:05 |
6. | Kysilka Tomáš | JJN8600 | C | Team Jizerky | 89:51 | + 13:38 |
7. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 101:22 | + 25:09 |
8. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Mladá Boleslav | 107:18 | + 31:05 |
9. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 108:06 | + 31:53 |
10. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 111:21 | + 35:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 70:55 | |
2. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 71:22 | + 0:27 |
3. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 74:44 | + 3:49 |
4. | Rudolf Lukáš | JJN7901 | C | Team Jizerky | 77:21 | + 6:26 |
5. | Pražák Michal | JJN7900 | C | Team Jizerky | 83:55 | + 13:00 |
6. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 90:17 | + 19:22 |
7. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 100:57 | + 30:02 |
8. | Šťastný Jan | 0120001 | ... | 105:48 | + 34:53 | |
9. | Holata Radek | PDY8103 | C | Běhej Poděbrady | 121:36 | + 50:41 |
10. | Raisr Ivo | VLI7803 | C | Slavia Liberec orienteering | 121:58 | + 51:03 |
11. | Kalousek Zdeněk | JEN8200 | C | OB Jenišovice | 129:46 | + 58:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrůta Milan | BOR7703 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:31 | |
2. | Kozák Petr | KAM6501 | C | OK Kamenice | 64:29 | + 3:58 |
3. | Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:41 | + 6:10 |
4. | Lot Miroslav | BOR7600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 68:27 | + 7:56 |
5. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 70:28 | + 9:57 |
6. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 75:33 | + 15:02 |
7. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 76:52 | + 16:21 |
8. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:56 | + 18:25 |
9. | Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | 83:10 | + 22:39 |
10. | Tomandl Jan | 0050001 | NER - HoRa | 85:32 | + 25:01 | |
11. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 85:43 | + 25:12 |
12. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 87:08 | + 26:37 |
13. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 89:23 | + 28:52 |
14. | Novotný Tomáš | TUR7405 | C | OOB TJ Turnov | 90:25 | + 29:54 |
15. | Štolba Pavel | JJN7701 | C | Team Jizerky | 90:36 | + 30:05 |
16. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 91:00 | + 30:29 |
17. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 94:51 | + 34:20 |
18. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 97:54 | + 37:23 |
19. | Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 117:09 | + 56:38 |
20. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 120:56 | + 60:25 |
Hejna Pavel | LLI7600 | C | LOK-o Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:49 | |
2. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:56 | + 0:07 |
3. | Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 68:21 | + 10:32 |
4. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 72:29 | + 14:40 |
4. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 72:29 | + 14:40 |
6. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 78:54 | + 21:05 |
7. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 80:22 | + 22:33 |
8. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 81:26 | + 23:37 |
9. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 82:13 | + 24:24 |
10. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:36 | + 24:47 |
11. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 82:54 | + 25:05 |
12. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 82:58 | + 25:09 |
13. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia Plzeň | 84:44 | + 26:55 |
14. | Pavel Jiří | JJN7100 | C | Team Jizerky | 112:12 | + 54:23 |
15. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 112:23 | + 54:34 |
16. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 119:02 | + 61:13 |
17. | Husárek Radovan | TUV7101 | C | SOK TJ Turnov | 138:25 | + 80:36 |
18. | Houda Vítězslav | CHA7300 | C | OK Chrastava | 146:53 | + 89:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:04 | |
2. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 59:13 | + 2:09 |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 64:37 | + 7:33 |
4. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 73:53 | + 16:49 |
5. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 77:12 | + 20:08 |
6. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 78:29 | + 21:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 49:00 | |
2. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:17 | + 8:17 |
3. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 61:02 | + 12:02 |
4. | Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | 63:25 | + 14:25 |
5. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 70:21 | + 21:21 |
6. | Šubrt Pavel | SMB6301 | C | SKOB Mladá Boleslav | 74:06 | + 25:06 |
7. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 76:12 | + 27:12 |
8. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | LOK-o Liberec | 96:15 | + 47:15 |
9. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 121:02 | + 72:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 46:36 | |
2. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:13 | + 0:37 |
3. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 48:51 | + 2:15 |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 50:11 | + 3:35 |
5. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 51:30 | + 4:54 |
6. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 52:57 | + 6:21 |
7. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:33 | + 13:57 |
8. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 67:27 | + 20:51 |
9. | Vokuš Zdeněk | JJN5601 | C | Team Jizerky | 68:46 | + 22:10 |
10. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 71:20 | + 24:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:54 | |
2. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 33:29 | + 0:35 |
3. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:25 | + 8:31 |
4. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 42:22 | + 9:28 |
5. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 46:49 | + 13:55 |
6. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:23 | + 19:29 |
7. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 58:53 | + 25:59 |
8. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 67:08 | + 34:14 |
Šikola Alexej | LJN5301 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Condrad Helmut | USV TU Dresden | 36:59 | |||
2. | Pachner Jan | VLI4600 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:34 | + 11:35 |
3. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 118:31 | + 81:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 52:40 | |
2. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:00 | + 4:20 |
3. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 65:36 | + 12:56 |
4. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:35 | + 13:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohlodková Olga | TUR1653 | C | OOB TJ Turnov | 23:00 | |
2. | Zasche Theodor | TJN1449 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:50 | + 0:50 | |
3. | Pavlatová Žofie | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:50 | + 2:50 | |
4. | Tumová Liliana | 0110002 | Tumíci | 26:31 | + 3:31 | |
5. | Doleček Martin | NNN1701 | Neregistrovaní | 27:19 | + 4:19 | |
6. | Reslová Bea | JJN1850 | C | Team Jizerky | 27:22 | + 4:22 |
7. | Pochop Teodor | TJN8101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:30 | + 4:30 |
8. | Handrková Johana | 0140001 | VLIO Nováčci | 28:09 | + 5:09 | |
9. | Zakouřil Petr | TUR1703 | C | OOB TJ Turnov | 28:37 | + 5:37 |
10. | Šebelková Magdaléna | VLI1651 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:12 | + 6:12 |
11. | Šibrik Tomáš | BOR1700 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:31 | + 8:31 |
12. | Svobodová Patricie | BOR1850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:43 | + 8:43 |
13. | Farkašovská Štěpánka | 0140002 | VLIO Nováčci | 32:10 | + 9:10 | |
14. | Czinnerová Dora | NER | Neregistrovaní | 34:58 | + 11:58 | |
15. | Šístek Adam | SCP1800 | C | OK Sparta Praha | 36:32 | + 13:32 |
16. | Arnošt Eduard | 0030002 | PPV | 38:06 | + 15:06 | |
17. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 39:12 | + 16:12 |
18. | Lankaš Vojtěch | CHA1500 | C | OK Chrastava | 39:21 | + 16:21 |
19. | Haering Šimon | LME1700 | C | SK Los Mělník | 41:20 | + 18:20 |
20. | Kubištová Gréta | NER | Neregistrovaní | 42:59 | + 19:59 | |
21. | Maňák Mikuláš | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:50 | + 21:50 | |
22. | Vejstrková Rozálie | CHA1951 | C | OK Chrastava | 45:38 | + 22:38 |
23. | Kopec Tomáš | VLI | Slavia Liberec orienteering | 50:23 | + 27:23 | |
24. | Kurka Jakub | SMR1801 | C | SNS Smržovka | 52:06 | + 29:06 |
25. | Kurka Matěj | SMR1800 | C | SNS Smržovka | 52:37 | + 29:37 |
26. | Zdobinská Agáta | JHB1851 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56:22 | + 33:22 |
27. | Kollmann Eduard | LLI1900 | LOK-o Liberec | 77:53 | + 54:53 | |
28. | Omová Emmeline | NER | Neregistrovaní | 101:45 | + 78:45 | |
29. | Moravec Vítek | NER | Neregistrovaní | 102:04 | + 79:04 | |
Zasche Robert | TJN1649 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Kysilka Arnošt | JJN1605 | C | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Resl Zbyněk | JJN8800 | C | Team Jizerky | 27:09 | |
2. | Kubišta Adam | NER | Neregistrovaní | 27:30 | + 0:21 | |
3. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:08 | + 2:59 |
4. | Kočí Anna | FYD9451 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 30:09 | + 3:00 |
5. | Auer Petr | NER | Neregistrovaní | 30:31 | + 3:22 | |
6. | Lánská Milena | JJN7651 | C | Team Jizerky | 31:11 | + 4:02 |
7. | Šťastná Helena | 0120002 | ... | 31:19 | + 4:10 | |
8. | Svobodová Katu | SMR8451 | C | SNS Smržovka | 31:39 | + 4:30 |
9. | Čalounová Jana | 0040001 | Liberec | 32:14 | + 5:05 | |
10. | Tuma Roman | 0110001 | Tumíci | 32:23 | + 5:14 | |
11. | Dvořáková Jana | JJN7951 | C | Team Jizerky | 35:41 | + 8:32 |
12. | Dušková Petra | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:17 | + 11:08 | |
13. | Tuma Daniel | 0110004 | Tumíci | 38:39 | + 11:30 | |
14. | Jirák Michal | JJN8101 | C | Team Jizerky | 39:16 | + 12:07 |
15. | Papoušková Hulswitová Klára | JJN7451 | C | Team Jizerky | 43:20 | + 16:11 |
16. | Tumová Markéta | 0110005 | Tumíci | 44:31 | + 17:22 | |
17. | Charousková Lucie | DOK9450 | OK Doksy | 51:15 | + 24:06 | |
18. | Stuchlík Pavel | 0080001 | KDZ | 54:23 | + 27:14 | |
19. | Doležal Břetislav | NER | Neregistrovaní | 55:21 | + 28:12 | |
20. | Stará Linda | NER | Neregistrovaní | 55:49 | + 28:40 | |
20. | Hübener Anne | 71D7251 | USV TU Dresden | 55:49 | + 28:40 | |
22. | Tuma Samuel | 0110003 | Tumíci | 57:08 | + 29:59 | |
23. | Průchová Elena | BOR6850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:40 | + 30:31 |
24. | Gottstein Josef | LLI1300 | C | LOK-o Liberec | 60:46 | + 33:37 |
25. | Labská Bohuslava | LLI6951 | C | LOK-o Liberec | 62:10 | + 35:01 |
26. | Arnošt Tomáš | 0030001 | PPV | 64:22 | + 37:13 | |
27. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 65:32 | + 38:23 |
27. | Lotová Ema | BOR1156 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:32 | + 38:23 |
29. | Toráňová Hana | 0090001 | SK Nový Bor | 67:08 | + 39:59 | |
30. | Doležal Tadeáš | NER | Neregistrovaní | 70:56 | + 43:47 | |
31. | Váchová Lenka | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 74:17 | + 47:08 | |
32. | Pražák Petr | JJN | Team Jizerky | 74:18 | + 47:09 | |
33. | Pražáková Lenka | JJN | Team Jizerky | 78:33 | + 51:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | C | OOB TJ Turnov | 47:58 | |
2. | Petr Josef | VLI6300 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:43 | + 17:45 |
3. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 71:02 | + 23:04 |
4. | Reslová Lenka | JJN8750 | C | Team Jizerky | 74:42 | + 26:44 |
5. | Grundmann Jens | 18D7301 | Post SV Dresden | 75:56 | + 27:58 | |
6. | Šebelka Matěj | VLI0805 | A | Slavia Liberec orienteering | 82:48 | + 34:50 |
7. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 83:41 | + 35:43 |
8. | Lange Stephan | 71D7400 | USV TU Dresden | 84:12 | + 36:14 | |
9. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 87:42 | + 39:44 |
10. | Votavová Světlana | 0070002 | DSVJ | 92:28 | + 44:30 | |
11. | Zrůst Adam | NER | Neregistrovaní | 93:02 | + 45:04 | |
12. | Rafajová Vendula | NER | Neregistrovaní | 93:48 | + 45:50 | |
13. | Rafaj Nikola | NER | Neregistrovaní | 93:55 | + 45:57 | |
14. | Marek Martin | LLI7000 | C | LOK-o Liberec | 97:48 | + 49:50 |
15. | Votava David | 0070001 | DSVJ | 99:10 | + 51:12 | |
16. | Čermák Petr | 0100001 | Au | 103:34 | + 55:36 | |
17. | Jonášová Karolína | 0150001 | Orienťák Tanvald | 114:46 | + 66:48 | |
18. | Pochop Martin | TJN1602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 125:15 | + 77:17 |
Kasse Jakub | 0130001 | HO Jurije Gagarina | DISK | |||
Žucha Matěj | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Haering Jan | LME7500 | C | SK Los Mělník | DISK |