Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 11:59 | |
2. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:17 | + 0:18 |
3. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:27 | + 0:28 |
4. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:17 | + 2:18 |
5. | Michalíková Stela | ZVO1352 | C | OB SK Zvole | 15:38 | + 3:39 |
6. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | C | OK Kamenice | 17:58 | + 5:59 |
7. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 18:41 | + 6:42 |
8. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:36 | + 8:37 |
9. | Kuthanová Amálie | RIC1352 | C | OB Říčany | 21:06 | + 9:07 |
10. | Večerková Klára | DKP1452 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:45 | + 9:46 |
11. | Zoubková Hana | KAM1457 | C | OK Kamenice | 22:09 | + 10:10 |
12. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:36 | + 12:37 |
13. | Krejsová Markéta | CHT1351 | C | OOB SK Chrast | 25:44 | + 13:45 |
14. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 26:03 | + 14:04 |
15. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 28:37 | + 16:38 |
16. | Sankotová Sára | KAM1458 | C | OK Kamenice | 28:56 | + 16:57 |
17. | Sýkorová Viktorie | ROZ1451 | C | OK Roztoky | 30:42 | + 18:43 |
Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | C | OK Kamenice | 11:36 | |
2. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 11:47 | + 0:11 |
2. | Maroušková Julie | DKP1256 | B | Oddíl OB Kotlářka | 11:47 | + 0:11 |
4. | Kalinová Lisa | SPC1158 | B | SPORTICUS team | 12:02 | + 0:26 |
5. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 12:16 | + 0:40 |
6. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 12:44 | + 1:08 |
6. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 12:44 | + 1:08 |
8. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 12:52 | + 1:16 |
9. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 12:59 | + 1:23 |
10. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 13:23 | + 1:47 |
11. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 13:43 | + 2:07 |
12. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | B | KOB Tretra Praha | 13:51 | + 2:15 |
13. | Mikulová Stella | ZVO1250 | B | OB SK Zvole | 14:00 | + 2:24 |
14. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 14:30 | + 2:54 |
15. | Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 14:52 | + 3:16 |
16. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 15:03 | + 3:27 |
17. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:46 | + 4:10 |
18. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 16:00 | + 4:24 |
19. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 16:15 | + 4:39 |
20. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 17:22 | + 5:46 |
21. | Blehová Barbora | DOR1151 | B | OK Dobříš | 17:24 | + 5:48 |
22. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:25 | + 5:49 |
23. | Komová Barbora | DOR1253 | C | OK Dobříš | 18:00 | + 6:24 |
24. | Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | 18:06 | + 6:30 |
25. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:24 | + 6:48 |
26. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 18:49 | + 7:13 |
27. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 18:57 | + 7:21 |
28. | Mrázová Lucie | VSP1251 | C | USK Praha | 19:13 | + 7:37 |
29. | Mordačíková Eva | KAM1156 | C | OK Kamenice | 20:25 | + 8:49 |
30. | Abrahámová Kateřina | DKP1176 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:57 | + 9:21 |
31. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:24 | + 9:48 |
31. | Vaňásková Petra | ODV1152 | C | TJ Aero Odolena Voda | 21:24 | + 9:48 |
33. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | C | OK Roztoky | 22:33 | + 10:57 |
34. | Dvořáková Alžběta | DKP1172 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:49 | + 11:13 |
35. | Lorencová Kateřina | DOR1251 | C | OK Dobříš | 23:40 | + 12:04 |
36. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:41 | + 17:05 |
37. | Štolbová Lenka | KNC1250 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 28:51 | + 17:15 |
38. | Faltusová Julie | DKP1260 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:53 | + 17:17 |
39. | Jelínková Alžběta | ROZ1250 | C | OK Roztoky | 29:30 | + 17:54 |
40. | Reichelová Šárka | VSP1250 | C | USK Praha | 30:42 | + 19:06 |
41. | Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | 31:35 | + 19:59 |
42. | Blecherová Anna | NNN1003 | Neregistrovaní | 37:18 | + 25:42 | |
43. | Václavíková Anna | SLA1151 | C | SKOB Slaný | 37:54 | + 26:18 |
44. | Konopásková Emílie | KAM1255 | C | OK Kamenice | 43:41 | + 32:05 |
Šimůnková Kateřina | RIC1251 | C | OB Říčany | DISK | ||
Dobyášová Kateřina | KAM1252 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrušková Tereza | PGP0953 | A | SK Praga | 9:39 | |
2. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 10:02 | + 0:23 |
3. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | B | USK Praha | 10:39 | + 1:00 |
4. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 11:15 | + 1:36 |
5. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 11:43 | + 2:04 |
6. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 12:01 | + 2:22 |
7. | Řepková Anna | PGP1052 | A | SK Praga | 12:03 | + 2:24 |
8. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 12:16 | + 2:37 |
9. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | B | OK Roztoky | 12:27 | + 2:48 |
10. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:11 | + 3:32 |
11. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 13:29 | + 3:50 |
12. | Truhlářová Dora | ZVO1053 | B | OB SK Zvole | 13:58 | + 4:19 |
13. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:17 | + 4:38 |
14. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 14:20 | + 4:41 |
15. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 14:27 | + 4:48 |
16. | Geffertová Marta | FSP1054 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:36 | + 4:57 |
17. | Ryppelová Anna | TAP0954 | B | KOB Tretra Praha | 14:47 | + 5:08 |
18. | Labská Kateřina | PGP0963 | B | SK Praga | 15:24 | + 5:45 |
19. | Balejová Sofie | KAM0951 | B | OK Kamenice | 15:57 | + 6:18 |
20. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 16:22 | + 6:43 |
21. | Buganová Petra | PGP1053 | C | SK Praga | 16:33 | + 6:54 |
22. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 17:21 | + 7:42 |
23. | Škodová Denisa | PGP1058 | B | SK Praga | 17:23 | + 7:44 |
24. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | C | OK Dobříš | 17:59 | + 8:20 |
24. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 17:59 | + 8:20 |
26. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 18:25 | + 8:46 |
27. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 18:55 | + 9:16 |
28. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | B | OB SK Zvole | 19:24 | + 9:45 |
29. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 20:01 | + 10:22 |
30. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 20:02 | + 10:23 |
31. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 20:20 | + 10:41 |
32. | Vedralová Eliška | KAM1052 | C | OK Kamenice | 20:45 | + 11:06 |
33. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 20:52 | + 11:13 |
34. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 21:08 | + 11:29 |
35. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 23:44 | + 14:05 |
36. | Kuglerová Anna | ROZ0956 | C | OK Roztoky | 24:36 | + 14:57 |
37. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 24:42 | + 15:03 |
38. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 26:09 | + 16:30 |
39. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 26:51 | + 17:12 |
40. | Matyšková Kristýna | PLU1050 | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:57 | + 19:18 |
41. | Sollier Jennifer | PDY1052 | C | Běhej Poděbrady | 34:41 | + 25:02 |
42. | Burešová Johana | LBE0952 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 37:55 | + 28:16 |
43. | Pangrácová Eva | MFP1051 | C | Matfyz Praha | 45:44 | + 36:05 |
Slabá Veronika | KAM0955 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 11:40 | |
2. | Honzáková Nela | PGP0858 | B | SK Praga | 13:05 | + 1:25 |
3. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 13:46 | + 2:06 |
4. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 15:25 | + 3:45 |
5. | Reichelová Helena | VSP0856 | C | USK Praha | 15:39 | + 3:59 |
6. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 17:14 | + 5:34 |
7. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:14 | + 6:34 |
8. | Bublíková Klára | TAP0752 | C | KOB Tretra Praha | 18:44 | + 7:04 |
9. | Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:04 | + 7:24 |
10. | Geffertová Agáta | FSP0753 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:46 | + 8:06 |
11. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 19:53 | + 8:13 |
12. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:25 | + 8:45 |
13. | Bouřová Natálie | RIC0854 | C | OB Říčany | 28:43 | + 17:03 |
14. | Matoušková Sára | ODV0855 | C | TJ Aero Odolena Voda | 30:09 | + 18:29 |
15. | Blehová Veronika | DOR0852 | C | OK Dobříš | 30:29 | + 18:49 |
16. | Václavíková Amálie | SLA0851 | C | SKOB Slaný | 34:05 | + 22:25 |
17. | Václavíková Stela | DKL0852 | C | KOB Kladno | 36:09 | + 24:29 |
18. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 37:35 | + 25:55 |
19. | Herynková Klára | RIC0758 | C | OB Říčany | 41:15 | + 29:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 16:13 | |
2. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 17:41 | + 1:28 |
3. | Tulachová Anna | VSP0554 | B | USK Praha | 18:27 | + 2:14 |
4. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 21:08 | + 4:55 |
5. | Večerková Ema | DKP0657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:46 | + 7:33 |
6. | Honzáková Lenka | JHB0551 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 23:47 | + 7:34 |
7. | Pangrácová Anna | MFP0650 | C | Matfyz Praha | 32:40 | + 16:27 |
8. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB Tretra Praha | 40:20 | + 24:07 |
9. | Baxová Kateřina | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 56:04 | + 39:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:45 | 2986 | |
2. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 21:47 | + 6:02 | 2289 |
3. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 24:51 | + 9:06 | 1934 |
4. | Švejdová Eliška | ZVO0454 | C | OB SK Zvole | 45:20 | + 29:35 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Firešová Markéta | ZBM9951 | C | SK Brno Žabovřesky | 16:02 | 8937 | |
2. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 17:38 | + 1:36 | 8152 |
3. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:42 | + 1:40 | 8119 |
4. | Švecová Anežka | ZVO0352 | A | OB SK Zvole | 17:50 | + 1:48 | 8054 |
5. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 17:53 | + 1:51 | 8029 |
6. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:04 | + 2:02 | 7939 |
7. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 18:15 | + 2:13 | 7849 |
8. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:38 | + 2:36 | 7661 |
9. | Janovská Kateřina | PGP9850 | C | SK Praga | 18:49 | + 2:47 | 7571 |
10. | Tichá Tereza | SJH9452 | C | SOS Jindřichův Hradec | 18:51 | + 2:49 | 7555 |
11. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:10 | + 3:08 | 7399 |
12. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 19:27 | + 3:25 | 7260 |
13. | Poborská Eliška | DKP0358 | A | Oddíl OB Kotlářka | 19:33 | + 3:31 | 7211 |
14. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 19:44 | + 3:42 | 7121 |
14. | Pangrácová Anna | DKL9150 | C | KOB Kladno | 19:44 | + 3:42 | 7121 |
16. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 19:47 | + 3:45 | 7097 |
17. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 19:55 | + 3:53 | 7031 |
18. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | C | SNS Smržovka | 20:14 | + 4:12 | 6876 |
19. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:33 | + 4:31 | 6721 |
20. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 20:45 | + 4:43 | 6622 |
21. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:05 | + 5:03 | 6459 |
22. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:36 | + 5:34 | 6205 |
23. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:37 | + 5:35 | 6197 |
24. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 21:38 | + 5:36 | 6189 |
24. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:38 | + 5:36 | 6189 |
26. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 21:42 | + 5:40 | 6156 |
27. | Řada Hanka | DKP9450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:55 | + 5:53 | 6050 |
28. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 22:00 | + 5:58 | 6009 |
29. | Rousová Lucie | DKL0251 | C | KOB Kladno | 22:32 | + 6:30 | 5747 |
30. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:37 | + 6:35 | 5706 |
31. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 22:49 | + 6:47 | 5608 |
32. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:25 | + 7:23 | 5314 |
33. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 23:42 | + 7:40 | 5175 |
34. | Linhartová Klára | ZVO0556 | A | OB SK Zvole | 23:43 | + 7:41 | 5167 |
35. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 24:27 | + 8:25 | 4807 |
35. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 24:27 | + 8:25 | 4807 |
37. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | C | Běhej Poděbrady | 24:30 | + 8:28 | 4782 |
38. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | C | OK Dobříš | 24:47 | + 8:45 | 4643 |
39. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 24:48 | + 8:46 | 4635 |
40. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:58 | + 8:56 | 4553 |
41. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 26:10 | + 10:08 | 3964 |
42. | Kroupová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 26:21 | + 10:19 | 3874 |
43. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 26:49 | + 10:47 | 3645 |
44. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 29:28 | + 13:26 | 2345 |
45. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 29:32 | + 13:30 | 2312 |
46. | Pangrácová Marie | DKL9051 | C | KOB Kladno | 29:55 | + 13:53 | 2124 |
47. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 31:26 | + 15:24 | 1380 |
48. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 32:11 | + 16:09 | 1011 |
49. | Hornová Lenka | UOL9053 | C | SOB Olomouc | 32:54 | + 16:52 | 660 |
50. | Chrzová Eliška | PGP0353 | A | SK Praga | 65:11 | + 49:09 | 0 |
Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pidrmanová Stanislava | EKP8950 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 29:46 | 983 | |
2. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 30:38 | + 0:52 | 956 |
3. | Brabencová Alena | SOB7150 | C | SOBSA | 33:16 | + 3:30 | 877 |
4. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 35:26 | + 5:40 | 812 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 18:26 | |
2. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 20:25 | + 1:59 |
3. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 21:19 | + 2:53 |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 22:49 | + 4:23 |
5. | Collis Blanka | DKP8257 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:00 | + 4:34 |
6. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:05 | + 4:39 |
7. | Kučerová Barbora | HCE8650 | C | TJ Hostivice | 23:55 | + 5:29 |
8. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:30 | + 6:04 |
9. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:34 | + 6:08 |
10. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 25:19 | + 6:53 |
11. | Bolinová Hana | FSP8152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:32 | + 7:06 |
12. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 26:30 | + 8:04 |
13. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 27:42 | + 9:16 |
14. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:59 | + 10:33 |
15. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 29:15 | + 10:49 |
16. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 29:32 | + 11:06 |
17. | Krupová Tereza | PGP8756 | C | SK Praga | 29:38 | + 11:12 |
18. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 31:50 | + 13:24 |
19. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 32:40 | + 14:14 |
20. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 32:57 | + 14:31 |
21. | Tichá Jana | OPI8150 | Orientační sporty Písek | 36:32 | + 18:06 | |
22. | Baxová Irena | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 37:07 | + 18:41 |
23. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:01 | + 22:35 |
24. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | 44:33 | + 26:07 |
25. | Haluzová Marie | DKP8153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:46 | + 33:20 |
Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 18:37 | |
2. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 20:11 | + 1:34 |
3. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | Matfyz Praha | 20:43 | + 2:06 |
4. | Kolaříková Marie | SOB7850 | C | SOBSA | 20:55 | + 2:18 |
5. | Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:57 | + 2:20 |
6. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia Plzeň | 22:21 | + 3:44 |
7. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 23:15 | + 4:38 |
8. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 23:17 | + 4:40 |
9. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 23:48 | + 5:11 |
10. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 23:49 | + 5:12 |
11. | Bolehovská Iva | LTU7552 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:29 | + 5:52 | |
12. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 25:00 | + 6:23 |
13. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 25:09 | + 6:32 |
14. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 25:14 | + 6:37 |
15. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 25:20 | + 6:43 |
16. | Čevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 26:34 | + 7:57 |
17. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 27:01 | + 8:24 |
18. | Matoušková Kateřina | EKP7750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 27:41 | + 9:04 |
19. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 27:42 | + 9:05 |
20. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 28:59 | + 10:22 |
21. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 29:07 | + 10:30 |
22. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 29:29 | + 10:52 |
23. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:15 | + 11:38 |
24. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SOS Jindřichův Hradec | 31:36 | + 12:59 |
25. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 31:46 | + 13:09 |
26. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:47 | + 17:10 |
27. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | C | KOB Tretra Praha | 35:53 | + 17:16 |
28. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 38:45 | + 20:08 |
29. | Reichelová Monika | VSP7755 | C | USK Praha | 38:56 | + 20:19 |
30. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 40:02 | + 21:25 |
31. | Netuková Hana | SHK7052 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:08 | + 22:31 |
32. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 41:48 | + 23:11 |
33. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 43:41 | + 25:04 |
34. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 47:26 | + 28:49 |
35. | Polanová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 47:56 | + 29:19 |
36. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 48:20 | + 29:43 |
37. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 48:56 | + 30:19 |
38. | Ptáčková Helena | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:37 | + 33:00 |
39. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 69:13 | + 50:36 |
Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | DISK | ||
Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 24:40 | |
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 26:14 | + 1:34 |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 26:24 | + 1:44 |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 27:37 | + 2:57 |
5. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 27:50 | + 3:10 |
6. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 35:30 | + 10:50 |
7. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:53 | + 13:13 |
8. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 39:29 | + 14:49 |
9. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 42:08 | + 17:28 |
Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 18:35 | |
2. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 19:59 | + 1:24 |
3. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 22:07 | + 3:32 |
4. | Michálková Jiřina | VSP6151 | C | USK Praha | 29:58 | + 11:23 |
5. | Dlouhá Jana | DKP5950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:36 | + 29:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 19:37 | |
2. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 23:16 | + 3:39 |
3. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 28:01 | + 8:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 14:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wiedermanová Maja | NNN2010 | Neregistrovaní | 13:19 | ||
2. | Macková Klára | NNN1001 | Neregistrovaní | 16:39 | + 3:20 | |
3. | Suchý Prokop | TAP1502 | C | KOB Tretra Praha | 17:57 | + 4:38 |
4. | Hora Damián | PGP1616 | C | SK Praga | 18:38 | + 5:19 |
5. | Blecherová Lucie | NNN0002 | Neregistrovaní | 21:38 | + 8:19 | |
6. | Lažanská Magdaléna | NNN1004 | Neregistrovaní | 22:55 | + 9:36 | |
7. | Segev Aaron | KAM1500 | C | OK Kamenice | 23:15 | + 9:56 |
8. | Lorencová Anna | DOR1550 | C | OK Dobříš | 26:13 | + 12:54 |
9. | Kadlec Daniel | NNN2029 | Neregistrovaní | 28:51 | + 15:32 | |
10. | Preisslerová Karolína | HAV1651 | OB Havířov | 31:41 | + 18:22 | |
Bulířová Dora | TAP1553 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 10:49 | |
2. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:39 | + 4:50 |
3. | Vach Matyáš | PGP1301 | C | SK Praga | 17:00 | + 6:11 |
4. | Suchý Vojtěch | TAP1310 | C | KOB Tretra Praha | 17:30 | + 6:41 |
5. | Mrázek Emil | SJC1300 | C | Sportcentrum Jičín | 17:52 | + 7:03 |
6. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 19:51 | + 9:02 |
7. | Kuthan Mikuláš | RIC1302 | C | OB Říčany | 20:57 | + 10:08 |
8. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 21:33 | + 10:44 |
9. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:45 | + 10:56 |
10. | Kolařík Jiří | SOB1300 | C | SOBSA | 22:58 | + 12:09 |
11. | Baxa Daniel | LBE1400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 23:21 | + 12:32 |
12. | Čížek Vojtěch | PGP1404 | C | SK Praga | 24:20 | + 13:31 |
13. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 24:50 | + 14:01 |
14. | Stuchlík Antonín | TAP1307 | C | KOB Tretra Praha | 25:38 | + 14:49 |
15. | Štěpánek Šimon | ODV1401 | C | TJ Aero Odolena Voda | 26:01 | + 15:12 |
16. | Fuchs Vojtěch | KAM1301 | C | OK Kamenice | 26:51 | + 16:02 |
17. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 27:09 | + 16:20 |
18. | Šich Jan | DLP1500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 28:28 | + 17:39 |
19. | Kazda Albert | PGP1405 | C | SK Praga | 29:19 | + 18:30 |
20. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 29:30 | + 18:41 |
21. | Chabr Eduard | DLP1501 | C | OOB TJ Dukla Praha | 30:03 | + 19:14 |
22. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 32:31 | + 21:42 |
23. | Beran Matouš | LBE1301 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 33:55 | + 23:06 |
24. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 36:01 | + 25:12 |
25. | Jager Robert | DKP1401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:19 | + 32:30 |
26. | Pračka Michal | RIC1400 | C | OB Říčany | 44:04 | + 33:15 |
27. | Brabec Diviš | LOU1500 | C | SK Moravan Louňovice | 48:05 | + 37:16 |
28. | Abrahám Jan | DKP1310 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:31 | + 37:42 |
Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | DISK | ||
Krejsa Josef | CHT1501 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Větvička Antonín | DKP1309 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 10:51 | |
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 11:02 | + 0:11 |
3. | Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | 11:07 | + 0:16 |
4. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 11:53 | + 1:02 |
5. | Pelikán Vít | KAM1203 | B | OK Kamenice | 12:01 | + 1:10 |
6. | Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:05 | + 1:14 |
7. | Kašpar Adam | DOR1101 | B | OK Dobříš | 12:59 | + 2:08 |
8. | Jetel Václav | DOR1105 | C | OK Dobříš | 14:13 | + 3:22 |
9. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:18 | + 3:27 |
10. | Černohorský Valentýn | RIC1101 | C | OB Říčany | 14:29 | + 3:38 |
11. | Voleský Viktor | KAM1103 | C | OK Kamenice | 14:56 | + 4:05 |
12. | Větvička Vojtěch | DKP1115 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:24 | + 4:33 |
13. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 16:42 | + 5:51 |
14. | Bína Richard | KAM1205 | C | OK Kamenice | 16:55 | + 6:04 |
15. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 17:32 | + 6:41 |
16. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 17:59 | + 7:08 |
17. | Benda Daniel | PGP1100 | C | SK Praga | 18:51 | + 8:00 |
18. | Hanák Kryštof | SLA1100 | C | SKOB Slaný | 19:21 | + 8:30 |
19. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 19:38 | + 8:47 |
20. | Čížik Matyáš | KAM1102 | C | OK Kamenice | 19:55 | + 9:04 |
21. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 20:02 | + 9:11 |
22. | Krejčík Daniel | RIC1206 | C | OB Říčany | 20:29 | + 9:38 |
23. | Dostál Václav | DOR1202 | C | OK Dobříš | 20:56 | + 10:05 |
24. | Baláš Jan | DOR1113 | C | OK Dobříš | 21:18 | + 10:27 |
25. | Beneš Tadeáš | FSP1105 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:26 | + 11:35 |
26. | Matoušek Jan | EKP1101 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 23:40 | + 12:49 |
27. | Jakubský Pavel | TAP1109 | B | KOB Tretra Praha | 26:02 | + 15:11 |
28. | Kočárek Kryštof | ROZ1104 | C | OK Roztoky | 27:32 | + 16:41 |
29. | Štola Kristián | PGP1205 | C | SK Praga | 27:40 | + 16:49 |
30. | Pačes Vítězslav | KNC1100 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 29:03 | + 18:12 |
31. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 29:16 | + 18:25 |
32. | Holeček Jakub | KAM1208 | C | OK Kamenice | 30:08 | + 19:17 |
Chudoba Jiří | DKL1102 | C | KOB Kladno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 10:44 | |
2. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 11:52 | + 1:08 |
3. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 12:12 | + 1:28 |
4. | Cichra Patrik | TAP0903 | B | KOB Tretra Praha | 12:16 | + 1:32 |
5. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 12:29 | + 1:45 |
6. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 13:33 | + 2:49 |
7. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | B | OK Dobříš | 13:48 | + 3:04 |
8. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 14:23 | + 3:39 |
9. | Engel Adam | DKP0910 | A | Oddíl OB Kotlářka | 14:42 | + 3:58 |
10. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 14:54 | + 4:10 |
11. | Kříž Matěj | KAM0900 | B | OK Kamenice | 15:21 | + 4:37 |
12. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 15:45 | + 5:01 |
13. | Svoboda Adam | DKP0913 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:56 | + 5:12 |
14. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 16:04 | + 5:20 |
15. | Etrych Jonáš | DOR0907 | A | OK Dobříš | 16:21 | + 5:37 |
16. | Cháma Ondřej | PDY0902 | B | Běhej Poděbrady | 16:26 | + 5:42 |
17. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:38 | + 6:54 |
18. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 19:49 | + 9:05 |
19. | Hruška Tomáš | DOR1002 | B | OK Dobříš | 20:28 | + 9:44 |
20. | Bukva Matyáš | PGP0905 | C | SK Praga | 21:02 | + 10:18 |
21. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 21:10 | + 10:26 |
22. | Gregor Kevin | DOR1001 | B | OK Dobříš | 21:13 | + 10:29 |
23. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 21:23 | + 10:39 |
24. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 21:33 | + 10:49 |
25. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 22:17 | + 11:33 |
26. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 22:36 | + 11:52 |
27. | Janda Josef | KAM1007 | C | OK Kamenice | 25:12 | + 14:28 |
28. | Španěl Viktor | DOR0901 | C | OK Dobříš | 25:18 | + 14:34 |
29. | Španěl Vít | DOR1100 | C | OK Dobříš | 30:13 | + 19:29 |
30. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:35 | + 19:51 |
31. | Guriliov Jaroslav | KAM1010 | C | OK Kamenice | 33:31 | + 22:47 |
32. | Zvěřina Ondřej | DKL1003 | C | KOB Kladno | 35:42 | + 24:58 |
33. | Mička Timotej | TJP1003 | C | TJ Sokol Troja | 37:21 | + 26:37 |
34. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 38:39 | + 27:55 |
Vaculovič Matěj | DOR1004 | B | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | A | Oddíl OB Kotlářka | 8:56 | |
2. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 11:05 | + 2:09 |
3. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 11:22 | + 2:26 |
4. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:10 | + 4:14 |
5. | Sedlář Lumír | TAP0810 | C | KOB Tretra Praha | 14:19 | + 5:23 |
6. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | B | SK Praga | 15:38 | + 6:42 |
7. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | B | KOB Tretra Praha | 16:16 | + 7:20 |
8. | Zyma Petr | PGP0807 | B | SK Praga | 18:00 | + 9:04 |
9. | Šnejdar Martin | PGP0806 | B | SK Praga | 19:50 | + 10:54 |
10. | Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | 20:14 | + 11:18 |
11. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 22:41 | + 13:45 |
12. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | B | Oddíl OB Kotlářka | 22:59 | + 14:03 |
13. | Chmelař David | PGP0801 | C | SK Praga | 23:42 | + 14:46 |
14. | Friedel Matěj | LBE0702 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 24:43 | + 15:47 |
15. | Baxa David | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 26:34 | + 17:38 |
16. | Salinger Jakub | DKP0715 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:58 | + 18:02 |
17. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 27:36 | + 18:40 |
18. | Neubauer René | ZVO0704 | C | OB SK Zvole | 28:33 | + 19:37 |
19. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 29:33 | + 20:37 |
20. | Bureš Šimon | LBE0703 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 30:06 | + 21:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:13 | |
2. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 14:31 | + 0:18 |
3. | Hruška Marek | DOR0604 | B | OK Dobříš | 18:06 | + 3:53 |
4. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | B | OB Říčany | 18:15 | + 4:02 |
5. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 19:04 | + 4:51 |
6. | Kándl Matěj | PGP0508 | B | SK Praga | 19:34 | + 5:21 |
7. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:12 | + 5:59 |
8. | Španěl Filip | DOR0704 | B | OK Dobříš | 22:06 | + 7:53 |
9. | Hošek Ondřej | DOR0606 | C | OK Dobříš | 24:18 | + 10:05 |
10. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 27:24 | + 13:11 |
11. | Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:43 | + 35:30 |
Hůla Tomáš | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skvortcov Yurii | TJN0411 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | 15:21 | 8390 | |
2. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 15:23 | + 0:02 | 8372 |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 15:54 | + 0:33 | 8097 |
4. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 15:59 | + 0:38 | 8053 |
5. | Nagy Josef | TJN0006 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:14 | + 0:53 | 7919 |
6. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 16:18 | + 0:57 | 7884 |
7. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 16:32 | + 1:11 | 7759 |
8. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 16:38 | + 1:17 | 7706 |
9. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:40 | + 1:19 | 7688 |
10. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 16:41 | + 1:20 | 7679 |
11. | Panovec Kryštof | LCE0011 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:53 | + 1:32 | 7573 |
12. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:55 | + 1:34 | 7555 |
12. | Janas Petr | PGP0200 | R | SK Praga | 16:55 | + 1:34 | 7555 |
14. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 16:59 | + 1:38 | 7519 |
15. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:13 | + 1:52 | 7395 |
16. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 17:14 | + 1:53 | 7386 |
17. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 17:29 | + 2:08 | 7253 |
18. | Janda Jakub | DOR0403 | C | OK Dobříš | 17:30 | + 2:09 | 7244 |
19. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 17:57 | + 2:36 | 7004 |
19. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 17:57 | + 2:36 | 7004 |
21. | Koštejn Vít | DOK9800 | C | OK Doksy | 17:59 | + 2:38 | 6986 |
22. | Horčička Vít | TBM9919 | R | KOS TJ Tesla Brno | 18:12 | + 2:51 | 6871 |
23. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 18:27 | + 3:06 | 6738 |
24. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 18:33 | + 3:12 | 6684 |
25. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 18:46 | + 3:25 | 6569 |
26. | Snížek Martin | DOR0405 | A | OK Dobříš | 18:51 | + 3:30 | 6524 |
27. | Bolehovský Michal | VSP0202 | C | USK Praha | 18:58 | + 3:37 | 6462 |
28. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 19:04 | + 3:43 | 6409 |
29. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 19:18 | + 3:57 | 6284 |
30. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:27 | + 4:06 | 6205 |
31. | Ptáček Jiří | 0110002 | XYZ | 19:29 | + 4:08 | ||
32. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:34 | + 4:13 | 6142 |
33. | Sajal Martin | SLP7803 | C | OOB Slavia Praha | 19:47 | + 4:26 | 6027 |
34. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:51 | + 4:30 | 5991 |
35. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:58 | + 4:37 | 5929 |
36. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:01 | + 4:40 | 5902 |
37. | Průša Kryštof | VSP0102 | C | USK Praha | 20:14 | + 4:53 | 5787 |
38. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 20:22 | + 5:01 | 5716 |
39. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 20:34 | + 5:13 | 5609 |
40. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 20:39 | + 5:18 | 5565 |
41. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 20:42 | + 5:21 | 5538 |
42. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:43 | + 5:22 | 5529 |
43. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:46 | + 5:25 | 5503 |
44. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:07 | + 5:46 | 5316 |
45. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:11 | + 5:50 | 5280 |
46. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 21:22 | + 6:01 | 5183 |
47. | Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | 21:41 | + 6:20 | 5014 |
48. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:55 | + 6:34 | 4890 |
49. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 22:15 | + 6:54 | 4712 |
49. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 22:15 | + 6:54 | 4712 |
51. | Štěňha Martin | SPC7608 | C | SPORTICUS team | 22:45 | + 7:24 | 4445 |
52. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 22:55 | + 7:34 | 4356 |
53. | Šubrt Matěj | DKP0205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:59 | + 7:38 | 4321 |
54. | Semerád Jan | DKP9404 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:06 | + 7:45 | 4259 |
55. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 23:10 | + 7:49 | 4223 |
56. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 23:21 | + 8:00 | 4125 |
56. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 23:21 | + 8:00 | 4125 |
58. | Vaněk Tomáš | 0080001 | CZAR | 23:39 | + 8:18 | ||
59. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 23:43 | + 8:22 | 3930 |
60. | Rašek Filip | 0180001 | OBA1 | 23:45 | + 8:24 | ||
61. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 24:06 | + 8:45 | 3726 |
62. | Žitný Chlebák | KAM9105 | C | OK Kamenice | 24:07 | + 8:46 | 3717 |
63. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 24:34 | + 9:13 | 3477 |
64. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 24:51 | + 9:30 | 3326 |
65. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 24:52 | + 9:31 | 3317 |
66. | Prach Martin | 0130001 | SJH | 24:57 | + 9:36 | ||
67. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 25:00 | + 9:39 | 3246 |
68. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB Tretra Praha | 25:03 | + 9:42 | 3219 |
69. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:27 | + 10:06 | 3006 |
70. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | C | OK Roztoky | 25:49 | + 10:28 | 2811 |
71. | Charousek Matěj | PGP0207 | C | SK Praga | 27:47 | + 12:26 | 1762 |
72. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 27:51 | + 12:30 | 1727 |
73. | Vacek Vladimír | KNC9300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 28:22 | + 13:01 | 1451 |
74. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:32 | + 13:11 | 1362 |
75. | Hladký Jan | DKP8301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:48 | + 13:27 | 1220 |
76. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 29:37 | + 14:16 | 785 |
77. | Spilka Marek | DKL8300 | C | KOB Kladno | 29:46 | + 14:25 | 705 |
78. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 32:33 | + 17:12 | 0 |
79. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:29 | + 18:08 | 0 |
80. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:50 | + 18:29 | 0 |
81. | Forst Antonín | PGP0106 | C | SK Praga | 62:44 | + 47:23 | 0 |
Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Krejčík Jan | RIC8003 | C | OB Říčany | DISK | 0 | ||
Lipus Rostislav | 0120001 | XXX | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Ludvík | ZAK9800 | C | OK Netopýr Zákupy | 14:39 | 2267 | |
2. | Smítka Vít | RIC0307 | C | OB Říčany | 21:15 | + 6:36 | 1694 |
3. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 25:15 | + 10:36 | 1347 |
4. | Reichl Tomáš | MKP0100 | C | SK Meteor Kačerov | 28:41 | + 14:02 | 1049 |
5. | Bláha David | 0110001 | XYZ | 32:19 | + 17:40 | ||
6. | Beran Pavel | LBE7902 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 34:09 | + 19:30 | 574 |
7. | Lác Jan Ladislav | DOR0103 | C | OK Dobříš | 34:51 | + 20:12 | 514 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:43 | |
2. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 16:51 | + 0:08 |
3. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 17:01 | + 0:18 |
4. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 18:46 | + 2:03 |
5. | Fiala Jan | OPI7803 | Orientační sporty Písek | 20:33 | + 3:50 | |
6. | Dvořák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:40 | + 3:57 |
7. | Šlapák Martin | DKP8503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:56 | + 5:13 |
8. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 21:58 | + 5:15 |
9. | Szymanský Filip | DKP8208 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:31 | + 5:48 |
10. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 22:36 | + 5:53 |
11. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:50 | + 7:07 |
12. | Bureš Kamil | LBE7900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 24:43 | + 8:00 |
13. | Tuček Michal | DKP8202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:57 | + 8:14 |
14. | Stepanenko Sergiy | PGP7902 | C | SK Praga | 25:04 | + 8:21 |
15. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 25:37 | + 8:54 |
16. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 25:43 | + 9:00 |
17. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 25:45 | + 9:02 |
18. | Klíma Kamil | DKL8201 | C | KOB Kladno | 25:58 | + 9:15 |
19. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 26:23 | + 9:40 |
20. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 26:32 | + 9:49 |
21. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:03 | + 10:20 |
22. | Silovský Tomáš | RIC8001 | C | OB Říčany | 27:26 | + 10:43 |
23. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 28:11 | + 11:28 |
24. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 29:12 | + 12:29 |
25. | Benc Jiří | RIC8002 | C | OB Říčany | 32:06 | + 15:23 |
26. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 33:51 | + 17:08 |
27. | Mašek Petr | DKP8405 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:53 | + 21:10 |
28. | Kučera Tomáš | HCE8100 | C | TJ Hostivice | 45:09 | + 28:26 |
Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 14:26 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 15:31 | + 1:05 |
3. | Gutak Mykhaylo | 0160001 | Azymut(Ukraine) | 16:27 | + 2:01 | |
4. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 16:55 | + 2:29 |
4. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 16:55 | + 2:29 |
6. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 17:47 | + 3:21 |
7. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:13 | + 3:47 |
8. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 18:54 | + 4:28 |
9. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:58 | + 4:32 |
10. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 19:08 | + 4:42 |
11. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:26 | + 5:00 |
12. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:28 | + 5:02 |
13. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:03 | + 5:37 |
13. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 20:03 | + 5:37 |
15. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:07 | + 5:41 |
16. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SOS Jindřichův Hradec | 20:17 | + 5:51 |
17. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 20:25 | + 5:59 |
18. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 21:21 | + 6:55 |
19. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 21:30 | + 7:04 |
20. | Etrych Tomáš | DOR7300 | C | OK Dobříš | 21:38 | + 7:12 |
21. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:43 | + 7:17 |
22. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 21:47 | + 7:21 |
23. | Herynek Petr | RIC7305 | C | OB Říčany | 21:49 | + 7:23 |
24. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:05 | + 7:39 |
24. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:05 | + 7:39 |
26. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:12 | + 7:46 |
27. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:13 | + 7:47 |
28. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 22:45 | + 8:19 |
29. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 23:05 | + 8:39 |
30. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 23:25 | + 8:59 |
31. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 23:37 | + 9:11 |
32. | Jiroušek Pavel | DOR7703 | C | OK Dobříš | 23:51 | + 9:25 |
33. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:03 | + 9:37 |
34. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 24:18 | + 9:52 |
35. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 24:48 | + 10:22 |
36. | Řehořek Jan | DKP7303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:50 | + 10:24 |
37. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:09 | + 11:43 |
38. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 26:19 | + 11:53 |
39. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | Matfyz Praha | 26:58 | + 12:32 |
40. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia Plzeň | 27:23 | + 12:57 |
41. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 27:47 | + 13:21 |
42. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 27:57 | + 13:31 |
43. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 28:22 | + 13:56 |
44. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 28:27 | + 14:01 |
45. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 28:32 | + 14:06 |
46. | Lukavec Petr | SMR7800 | C | SNS Smržovka | 28:41 | + 14:15 |
47. | Izák Petr | LME7800 | C | SK Los Mělník | 29:19 | + 14:53 |
48. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 29:31 | + 15:05 |
49. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 30:52 | + 16:26 |
50. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 31:04 | + 16:38 |
51. | Ptáček Josef | DKP7204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:05 | + 17:39 |
52. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 34:42 | + 20:16 |
53. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 35:25 | + 20:59 |
54. | Večerka Daniel | 0030001 | NoWay | 39:20 | + 24:54 | |
55. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 45:12 | + 30:46 |
56. | Sollier David | PDY7000 | C | Běhej Poděbrady | 46:01 | + 31:35 |
57. | Matyšek Stanislav | PLU7612 | C | TJ SOKOL Plumlov | 70:42 | + 56:16 |
Dvořák Miroslav | ZBP7601 | C | OOB SK Zbraslav | DISK | ||
Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | DISK | ||
Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 25:37 | |
2. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 26:53 | + 1:16 |
3. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:26 | + 2:49 |
4. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 34:48 | + 9:11 |
5. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:04 | + 11:27 |
6. | Mrva Pavel | KAS6000 | C | KOB Kamenický Šenov | 39:13 | + 13:36 |
7. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 39:54 | + 14:17 |
8. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:15 | + 16:38 |
9. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 67:01 | + 41:24 |
Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 20:32 | |
2. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 22:00 | + 1:28 |
3. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 23:04 | + 2:32 |
4. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 27:04 | + 6:32 |
5. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 33:47 | + 13:15 |
Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 16:49 | |
2. | Minchev Ivan | MFP5700 | C | Matfyz Praha | 17:05 | + 0:16 |
3. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 17:11 | + 0:22 |
4. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 18:41 | + 1:52 |
5. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 20:26 | + 3:37 |
6. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:05 | + 4:16 |
7. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 21:37 | + 4:48 |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 21:51 | + 5:02 |
9. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 22:27 | + 5:38 |
10. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 22:56 | + 6:07 |
Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 16:01 | |
2. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 25:29 | + 9:28 |
3. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:45 | + 20:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dostálová Anna | DOR8250 | C | OK Dobříš | 19:05 | |
2. | Kolařík Ladislav | SOB7800 | C | SOBSA | 21:09 | + 2:04 |
3. | Švejda Karel | 0220001 | Zvole | 24:26 | + 5:21 | |
4. | Brabec Tomáš | LOU8400 | C | SK Moravan Louňovice | 25:35 | + 6:30 |
5. | Knoška Martin | NNN2031 | Neregistrovaní | 28:21 | + 9:16 | |
6. | Paulusová Adéla | NNN2006 | Neregistrovaní | 29:27 | + 10:22 | |
7. | Michalíková Jana | ZVO8051 | C | OB SK Zvole | 29:38 | + 10:33 |
8. | Tučný Jan | 0090001 | OB Tučňáci | 29:51 | + 10:46 | |
9. | Knošková Jitka | NNN2032 | Neregistrovaní | 30:02 | + 10:57 | |
10. | Malá Martina | 0090002 | OB Tučňáci | 30:35 | + 11:30 | |
11. | Paulus Jan | NNN2007 | Neregistrovaní | 30:52 | + 11:47 | |
12. | Janeček Ondřej | 0200001 | OB Zlatníky | 32:23 | + 13:18 | |
13. | Lacková Alexandra | ZAK9950 | C | OK Netopýr Zákupy | 32:30 | + 13:25 |
14. | Faltus Jan | NNN2016 | Neregistrovaní | 32:48 | + 13:43 | |
15. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:45 | + 14:40 |
16. | Labská Klára | NNN2020 | Neregistrovaní | 33:57 | + 14:52 | |
17. | Chmelařová Zuzana | NNN2011 | Neregistrovaní | 36:28 | + 17:23 | |
18. | Pačesová Linda | 0210001 | KNC | 37:35 | + 18:30 | |
19. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB Tretra Praha | 45:07 | + 26:02 |
20. | Pompachová Alexandra | TAP7754 | C | KOB Tretra Praha | 47:49 | + 28:44 |
21. | Rousová Jana | DKL6950 | C | KOB Kladno | 49:34 | + 30:29 |
22. | Večerková Daniela | 0030002 | NoWay | 59:22 | + 40:17 | |
23. | Gregor Tahmina | DOR7552 | C | OK Dobříš | 63:29 | + 44:24 |
24. | Petřinová Beáta | NNN2022 | Neregistrovaní | 69:42 | + 50:37 | |
Hora Jan | NNN2014 | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 14:11 | |
2. | Petřinová Daniela | NNN2024 | Neregistrovaní | 20:17 | + 6:06 | |
3. | Tučková Lucie | DKP8550 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:22 | + 6:11 |
4. | Gregor Radovan | DOR7404 | C | OK Dobříš | 21:03 | + 6:52 |
5. | Petřinová Natálie | NNN2023 | Neregistrovaní | 23:48 | + 9:37 | |
6. | Novotný Ondřej | NNN2026 | Neregistrovaní | 24:07 | + 9:56 | |
7. | Kříž Dušan | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | 25:39 | + 11:28 |
8. | Palaščak Ján | NNN0005 | Neregistrovaní | 26:00 | + 11:49 | |
9. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:28 | + 15:17 |
10. | Jeřábek Jaromír | NNN2013 | Neregistrovaní | 29:37 | + 15:26 | |
11. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 30:36 | + 16:25 |
12. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:57 | + 16:46 |
13. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 31:15 | + 17:04 |
14. | Kadlec Jiří | NNN2030 | Neregistrovaní | 31:57 | + 17:46 | |
15. | Koma Vít | DOR7702 | C | OK Dobříš | 37:47 | + 23:36 |
16. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:39 | + 25:28 |
17. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:15 | + 33:04 |
18. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:48 | + 41:37 |
19. | Zátka Jan | 0190001 | Hokil | 56:00 | + 41:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukavec Tomáš | SMR1700 | C | SNS Smržovka | 15:05 | |
1. | Lukavcová Zuzana | SMR1850 | C | SNS Smržovka | 15:05 | |
3. | Krejčíková Kateřina | RIC1550 | OB Říčany | 15:55 | + 0:50 | |
4. | Macek Martin | NNN1000 | Neregistrovaní | 16:43 | + 1:38 | |
5. | Mrázková Gréta | SJC1950 | C | Sportcentrum Jičín | 17:13 | + 2:08 |
6. | Rambová Barbora | DKP1650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:42 | + 3:37 |
7. | Preisslerová Emma | NNN0002 | Neregistrovaní | 19:57 | + 4:52 | |
7. | Kolařík Jakub | SOB1500 | C | SOBSA | 19:57 | + 4:52 |
9. | Stuchlík Eduard | TAP1600 | C | KOB Tretra Praha | 20:37 | + 5:32 |
10. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 20:47 | + 5:42 |
11. | Kůstová Sofie | NNN2003 | Neregistrovaní | 23:46 | + 8:41 | |
12. | Jalový Vlastimil | RBK8604 | C | SK Radioklub Blansko | 24:40 | + 9:35 |
13. | Bínová Eva | KAM1650 | C | OK Kamenice | 25:32 | + 10:27 |
14. | Sajalová Michaela | SLP1650 | C | OOB Slavia Praha | 25:35 | + 10:30 |
15. | Tučková Klára | DKP1751 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:49 | + 10:44 |
16. | Pinkr Lukáš | HCE1700 | C | TJ Hostivice | 26:15 | + 11:10 |
17. | Lukeš Julius | API2000 | C | OK Andante Písek | 27:04 | + 11:59 |
18. | Dvořáček Jaroslav | NNN2005 | Neregistrovaní | 27:55 | + 12:50 | |
19. | Konopásková Laura | NNN2001 | Neregistrovaní | 29:44 | + 14:39 | |
20. | Mordačíková Adéla | NNN2002 | Neregistrovaní | 30:59 | + 15:54 | |
21. | Dostalík Alex | KAM1702 | C | OK Kamenice | 31:39 | + 16:34 |
22. | Horová Mína | PGP1855 | C | SK Praga | 32:28 | + 17:23 |
23. | Jagerová Gréta | DKP1657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:45 | + 17:40 |
24. | Petřinová Sára | NNN2021 | Neregistrovaní | 34:00 | + 18:55 | |
25. | Pospíšilová Rebeka | DKP1771 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:51 | + 20:46 |
26. | Finco Veronica Grace | PVP1150 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 35:59 | + 20:54 |
27. | Čelikovský Antonín | 45:52 | + 30:47 | |||
28. | Večeřová Karolína | NNN2008 | Neregistrovaní | 51:51 | + 36:46 | |
29. | Večeřová Alice | NNN2009 | Neregistrovaní | 55:11 | + 40:06 | |
30. | Pospíšilová Eliška | NNN0001 | Neregistrovaní | 71:31 | + 56:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Ema | PGP1750 | C | SK Praga | 20:26 | |
2. | Johanovská Veronika | DKP1851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:42 | + 5:16 |
3. | Faltus Honzík | NNN2017 | Neregistrovaní | 31:03 | + 10:37 | |
4. | Neubauer Vít | NNN2012 | Neregistrovaní | 43:28 | + 23:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rybecká Eliška | ROZ1152 | C | OK Roztoky | 15:31 | |
2. | Novotný Jáchym | NNN2027 | Neregistrovaní | 20:01 | + 4:30 | |
3. | Hurtová Magdalena | NNN2015 | Neregistrovaní | 22:33 | + 7:02 | |
4. | Kamenická Martina | NNN2025 | Neregistrovaní | 24:05 | + 8:34 | |
5. | Chabrová Eleanora | 0150002 | Tera Ela | 27:22 | + 11:51 | |
6. | Chabrová Tereza | 0150001 | Tera Ela | 27:27 | + 11:56 | |
7. | Macek Martin | NNN2018 | Neregistrovaní | 28:33 | + 13:02 | |
8. | Mullerová Irena | NNN2019 | Neregistrovaní | 30:20 | + 14:49 | |
9. | Janasová Barbora | PGP7152 | C | SK Praga | 30:26 | + 14:55 |
Kadlecová Jana | NNN2028 | Neregistrovaní | DISK |