Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 22:46 | |
2. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:32 | + 2:46 |
3. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:40 | + 2:54 |
4. | Schindlerová Beáta | PGP1353 | C | SK Praga | 29:45 | + 6:59 |
5. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:44 | + 7:58 |
6. | Izdná Helena | DKP1351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:23 | + 8:37 |
7. | Lettová Matylda | DKP1364 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:51 | + 10:05 |
8. | Evanová Alžběta Rút | DKP1457 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:41 | + 10:55 |
9. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:51 | + 11:05 |
10. | Klášterecká Milada | TJP1452 | C | TJ Sokol Troja | 38:25 | + 15:39 |
11. | Tesařová Frida | SCP1351 | C | OK Sparta Praha | 40:57 | + 18:11 |
12. | Sýkorová Viktorie | ROZ1451 | C | OK Roztoky | 42:42 | + 19:56 |
13. | Výborná Barbora | DKP1358 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:52 | + 20:06 |
14. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 45:26 | + 22:40 |
15. | Vyhnálková Jana | 0050001 | JAFF | 47:01 | + 24:15 | |
16. | Slavíčková Stella | DLP1450 | C | OOB TJ Dukla Praha | 48:36 | + 25:50 |
17. | Hudíková Michaela | DLP1451 | C | OOB TJ Dukla Praha | 50:21 | + 27:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Eva | FSP1352 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:33 | |
2. | Matoušková Amálie | HOR1499 | TJ Jiskra Hořice | 33:27 | + 3:54 | |
3. | Hnátková Kateřina | LOU1400 | C | SK Moravan Louňovice | 42:37 | + 13:04 |
4. | Dudová Marta | DKP1555 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:51 | + 15:18 |
5. | Horová Žofie | TAP1554 | C | KOB Tretra Praha | 56:32 | + 26:59 |
6. | Hanslianová Julie | PGP1552 | C | SK Praga | 57:33 | + 28:00 |
7. | Beyrová Sára | DKP1559 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:12 | + 35:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 24:40 | |
2. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 24:59 | + 0:19 |
3. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 26:48 | + 2:08 |
4. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 27:00 | + 2:20 |
5. | Kalinová Lisa | SPC1158 | B | SPORTICUS team | 28:10 | + 3:30 |
6. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:55 | + 4:15 |
7. | Tomešová Evelína | DKP1168 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:02 | + 5:22 |
8. | Rybecká Eliška | ROZ1152 | C | OK Roztoky | 31:02 | + 6:22 |
9. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | B | KOB Tretra Praha | 31:58 | + 7:18 |
10. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 32:51 | + 8:11 |
11. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:51 | + 9:11 |
12. | Králová Žofie | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 34:46 | + 10:06 |
13. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 34:54 | + 10:14 |
14. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 35:08 | + 10:28 |
15. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:48 | + 11:08 |
16. | Horská Anežka | ROZ1251 | C | OK Roztoky | 36:32 | + 11:52 |
17. | Maroušková Julie | DKP1256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:38 | + 11:58 |
18. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | C | OK Roztoky | 38:56 | + 14:16 |
19. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 43:26 | + 18:46 |
20. | Hrzinová Adéla | DKP1254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:56 | + 19:16 |
21. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:36 | + 21:56 |
22. | Faltusová Julie | DKP1260 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:37 | + 21:57 |
23. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:04 | + 22:24 |
24. | Králová Helena | LBE1250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:45 | + 23:05 |
25. | Finco Veronica Grace | PVP1150 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 56:13 | + 31:33 |
26. | Beranová Michaela | DKP1170 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:39 | + 32:59 |
27. | Collis Emma | DKP1251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:22 | + 39:42 |
28. | Rafaelová Ema | DKP1162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:29 | + 43:49 |
29. | Ledinská Lucie | DKP1253 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:31 | + 43:51 |
30. | Břešťanová Karla | DKP1169 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:23 | + 45:43 |
31. | Procházková Adéla | DKP1175 | Oddíl OB Kotlářka | 72:33 | + 47:53 | |
32. | Kašparová Dora | DLP1251 | C | OOB TJ Dukla Praha | 74:08 | + 49:28 |
33. | Macková Milena | DLP1252 | C | OOB TJ Dukla Praha | 93:00 | + 68:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 31:14 | |
2. | Řepková Anna | PGP1052 | B | SK Praga | 33:45 | + 2:31 |
3. | Mullis Carolina | DKP0951 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:49 | + 2:35 |
4. | Hrušková Tereza | PGP0953 | B | SK Praga | 34:51 | + 3:37 |
5. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | B | USK Praha | 35:16 | + 4:02 |
6. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:03 | + 7:49 |
7. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:23 | + 8:09 |
8. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 40:29 | + 9:15 |
9. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 41:07 | + 9:53 |
10. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:28 | + 10:14 |
11. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 43:04 | + 11:50 |
12. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 43:09 | + 11:55 |
13. | Vaněčková Anna | DKP1063 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:57 | + 13:43 |
14. | Šunková Sára | LOU1051 | B | SK Moravan Louňovice | 45:41 | + 14:27 |
15. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 47:13 | + 15:59 |
16. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 48:43 | + 17:29 |
17. | Starostová Lucie | PGP1055 | C | SK Praga | 50:11 | + 18:57 |
18. | Žambochová Anežka | PGP0962 | C | SK Praga | 53:41 | + 22:27 |
19. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | C | USK Praha | 54:22 | + 23:08 |
20. | Horová Adéla | TAP1058 | C | KOB Tretra Praha | 54:29 | + 23:15 |
21. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 54:59 | + 23:45 |
22. | Kuglerová Anna | ROZ0956 | C | OK Roztoky | 66:17 | + 35:03 |
23. | Kváčová Anna | DKP1051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:59 | + 38:45 |
Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | DISK | ||
Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyskočil Ondřej | HOR1308 | TJ Jiskra Hořice | 33:18 | ||
2. | Krátký Filip | HOR1309 | TJ Jiskra Hořice | 34:25 | + 1:07 | |
3. | Salgueiro Antonín | 0160001 | Salgueiro | 35:26 | + 2:08 | |
4. | Schindler Tadeáš | PGP1600 | C | SK Praga | 41:20 | + 8:02 |
5. | Faltus Jan | DKP1507 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:05 | + 9:47 |
6. | Král Jaroslav | LBE1500 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 44:06 | + 10:48 |
7. | Větvička Antonín | DKP1309 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:39 | + 12:21 |
8. | Schuhmeier Radim | ROZ1400 | C | OK Roztoky | 47:37 | + 14:19 |
9. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 48:09 | + 14:51 |
10. | Kameník Matěj | KPY1500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:59 | + 15:41 | |
11. | Loucký Štěpán | DKP1408 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:15 | + 31:57 |
12. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 65:58 | + 32:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 21:58 | |
2. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:05 | + 0:07 |
3. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:09 | + 2:11 |
4. | Kratochvíl Matyáš | DLP1303 | C | OOB TJ Dukla Praha | 24:30 | + 2:32 |
5. | Žižkovský Daniel | DKP1304 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:09 | + 6:11 |
6. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 34:01 | + 12:03 |
7. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:22 | + 12:24 |
8. | Kolár Marek | DKP1306 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:19 | + 15:21 |
9. | Duda Wiktor | DKP1303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:05 | + 18:07 |
10. | Klečka Jakub | DKP1406 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:11 | + 18:13 |
11. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 40:26 | + 18:28 |
12. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:33 | + 18:35 |
13. | Chabr Eduard | DLP1501 | C | OOB TJ Dukla Praha | 45:51 | + 23:53 |
14. | Kašpar Kryštof | DLP1503 | C | OOB TJ Dukla Praha | 54:31 | + 32:33 |
15. | Svášek Oskar | ROZ1500 | C | OK Roztoky | 58:06 | + 36:08 |
16. | Polách Hynek | DLP1400 | C | OOB TJ Dukla Praha | 58:44 | + 36:46 |
17. | Outrata Pavel | DLP1506 | C | OOB TJ Dukla Praha | 59:47 | + 37:49 |
18. | Nezveda David | 0170001 | Malí draci | 66:24 | + 44:26 | |
19. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 72:13 | + 50:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:09 | |
2. | Janeček Tomáš | DKP1206 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:13 | + 1:04 |
3. | Hladík Filip | DKP1102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:10 | + 7:01 |
4. | Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:58 | + 7:49 |
5. | Větvička Vojtěch | DKP1115 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:36 | + 8:27 |
6. | Halfar Matyáš | DLP1100 | C | OOB TJ Dukla Praha | 30:03 | + 8:54 |
7. | Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | 30:32 | + 9:23 |
8. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 30:57 | + 9:48 |
9. | Jakubský Pavel | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 32:15 | + 11:06 |
10. | Svášek Filip | ROZ1102 | C | OK Roztoky | 32:46 | + 11:37 |
11. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 33:27 | + 12:18 |
12. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 34:05 | + 12:56 |
13. | Kočárek Kryštof | ROZ1104 | C | OK Roztoky | 34:13 | + 13:04 |
14. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:54 | + 13:45 |
15. | Evan Marek Amos | DKP1213 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:08 | + 14:59 |
16. | Vyhnálek František | 0050002 | JAFF | 38:11 | + 17:02 | |
17. | Petráň Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 41:26 | + 20:17 |
18. | Galuška Viktor | KPY1200 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:11 | + 21:02 |
19. | Matoušek Jan | EKP1101 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:40 | + 21:31 |
20. | Gába Šimon | DKP1117 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 22:58 |
21. | Zýka Erik | MKP1203 | C | SK Meteor Kačerov | 45:40 | + 24:31 |
22. | Čermák Jan | MKP1104 | C | SK Meteor Kačerov | 51:13 | + 30:04 |
23. | Honetschläger Vojtěch | MKP1106 | C | SK Meteor Kačerov | 58:19 | + 37:10 |
24. | Zábranský František | ROU1102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 64:43 | + 43:34 |
25. | Pytelka Vít | TAP1110 | C | KOB Tretra Praha | 64:51 | + 43:42 |
26. | Kousal Theodor | DKP1118 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:20 | + 76:11 |
27. | Hendrych Lukáš | KPY1100 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 108:16 | + 87:07 |
Brejcha Martin | DKP1214 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jakub | VSP0900 | B | USK Praha | 30:32 | |
2. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:21 | + 0:49 |
3. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:54 | + 3:22 |
4. | Gajda Petr | VSP0903 | B | USK Praha | 35:24 | + 4:52 |
5. | Cháma Ondřej | PDY0902 | C | Běhej Poděbrady | 39:28 | + 8:56 |
6. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 41:44 | + 11:12 |
7. | Mošnička Matěj | DKP1016 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:30 | + 13:58 |
8. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 45:50 | + 15:18 |
9. | Galuška Radovan | KPY0903 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:33 | + 16:01 | |
10. | Vyskočil Vít | DLP1006 | C | OOB TJ Dukla Praha | 48:05 | + 17:33 |
11. | Šťovíček Jan | DKP1012 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:09 | + 17:37 |
12. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB Tretra Praha | 48:40 | + 18:08 |
13. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 50:34 | + 20:02 |
14. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 54:47 | + 24:15 |
15. | Čermák Vojtěch | ROZ1002 | C | OK Roztoky | 56:19 | + 25:47 |
16. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 56:50 | + 26:18 |
17. | Narendra Dominik | MKP1000 | C | SK Meteor Kačerov | 56:52 | + 26:20 |
18. | Dobal David | DKP1015 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:23 | + 27:51 |
19. | Plieštik Mikoláš Maxmilián | DKP0921 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:04 | + 29:32 |
20. | Růžička Vilém | DKP1017 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:38 | + 30:06 |
21. | Gurecký Vojtěch | DKP0923 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:59 | + 30:27 |
22. | Fanta Jáchym | DKP1013 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:27 | + 31:55 |
23. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 64:21 | + 33:49 |
24. | Zradička Matyáš | SPC0902 | C | SPORTICUS team | 65:37 | + 35:05 |
25. | Guriliov Jaroslav | KAM1010 | C | OK Kamenice | 87:08 | + 56:36 |
Daniel Mauric | DKP0920 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 27:14 | |
2. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 31:31 | + 4:17 |
3. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 34:12 | + 6:58 |
4. | Vaughanová Sára | LOU0853 | C | SK Moravan Louňovice | 34:56 | + 7:42 |
5. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 35:34 | + 8:20 |
6. | Salingerová Eliška | LCE8451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:39 | + 13:25 |
7. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 45:11 | + 17:57 |
8. | Boucková Alice | 0100001 | DdmP6 | 46:27 | + 19:13 | |
9. | Klusáček Radim | BOR7710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:49 | + 20:35 |
10. | Tareš Jiří | ODV7001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 49:00 | + 21:46 |
11. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 50:15 | + 23:01 |
12. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 52:23 | + 25:09 |
13. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 53:10 | + 25:56 |
14. | Prylová Pavla | TJP7550 | C | TJ Sokol Troja | 54:31 | + 27:17 |
15. | Janda David | DKP0615 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:56 | + 29:42 |
16. | Beranová Alžběta | 62:04 | + 34:50 | |||
17. | Vyhnálková Anna | 0050003 | JAFF | 65:38 | + 38:24 | |
18. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:58 | + 43:44 |
19. | Dubský Miloš | SCP5100 | C | OK Sparta Praha | 72:01 | + 44:47 |
20. | Veverka Radka | 0180002 | Splašené Veverky | 77:03 | + 49:49 | |
21. | Malá Anna | LOU9250 | C | SK Moravan Louňovice | 77:31 | + 50:17 |
22. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 86:31 | + 59:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 35:51 | |
2. | Šlapák Martin | DKP8503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:40 | + 2:49 |
3. | Svobodová Adriana | FSP0653 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:05 | + 3:14 |
4. | Dvořák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:35 | + 4:44 |
5. | Vaněček Jan | TJP8000 | C | TJ Sokol Troja | 40:44 | + 4:53 |
6. | Vaněček Jan | DKP0824 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:49 | + 5:58 |
7. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 41:58 | + 6:07 |
8. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:52 | + 7:01 |
9. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:35 | + 7:44 |
10. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:33 | + 8:42 |
11. | Hora Jan | 44:47 | + 8:56 | |||
12. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 45:33 | + 9:42 |
13. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 46:51 | + 11:00 |
14. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 47:01 | + 11:10 |
15. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 47:53 | + 12:02 |
16. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 48:24 | + 12:33 |
17. | Jirous Erik | TAP0705 | C | KOB Tretra Praha | 48:33 | + 12:42 |
18. | Kábrt Filip | BOR7901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:58 | + 13:07 |
19. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:22 | + 13:31 |
20. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | 49:51 | + 14:00 |
21. | Brodská Kateřina | HCE0653 | C | TJ Hostivice | 50:46 | + 14:55 |
22. | Bazinková Blanka | ROU8151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:15 | + 15:24 |
23. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:42 | + 15:51 |
24. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 53:11 | + 17:20 |
25. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 53:50 | + 17:59 |
26. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 55:02 | + 19:11 |
27. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 55:34 | + 19:43 |
28. | Žák David | KPY8001 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:57 | + 20:06 |
29. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:04 | + 20:13 |
30. | Ptáčková Helena | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:34 | + 20:43 |
31. | Neradová Klára | 0070001 | Chýnice | 56:58 | + 21:07 | |
32. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:55 | + 22:04 |
33. | Dusenka Milos | 0240001 | . | 58:18 | + 22:27 | |
34. | Varhaníková Halka | KPY7550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:53 | + 25:02 |
35. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 61:30 | + 25:39 |
36. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 61:49 | + 25:58 |
37. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 62:23 | + 26:32 |
38. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 62:46 | + 26:55 |
39. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 64:32 | + 28:41 |
40. | Tučný Jan | 0200001 | OB Tučňáci | 65:26 | + 29:35 | |
41. | Zábranská Ivana | ROU7454 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 65:47 | + 29:56 |
42. | Blažková Cecilie | TAP0861 | C | KOB Tretra Praha | 67:47 | + 31:56 |
43. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 68:58 | + 33:07 |
44. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:33 | + 33:42 |
45. | Chabr Tomáš | 72:16 | + 36:25 | |||
46. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:33 | + 37:42 |
47. | Janíková Martina | SOB6750 | C | SOBSA | 74:53 | + 39:02 |
48. | Šnejdarová Miroslava | 0060001 | není členem | 77:24 | + 41:33 | |
49. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 78:35 | + 42:44 |
50. | Černá Petra | HCE7751 | C | TJ Hostivice | 80:21 | + 44:30 |
51. | Nováková Alice | 0250001 | jdu náhodou kolem | 81:33 | + 45:42 | |
52. | Wagner Richard | DKP5202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:18 | + 50:27 |
53. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:52 | + 59:01 |
Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Hrubá Veronika | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:57 | |
2. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 41:28 | + 2:31 |
3. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:34 | + 5:37 |
4. | Malačka Milan | DKP0210 | R | Oddíl OB Kotlářka | 44:56 | + 5:59 |
5. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 46:09 | + 7:12 |
6. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 47:23 | + 8:26 |
7. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:19 | + 10:22 |
8. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 50:04 | + 11:07 |
9. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 50:29 | + 11:32 |
10. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:44 | + 12:47 |
11. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 51:59 | + 13:02 |
12. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 52:21 | + 13:24 |
13. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 52:39 | + 13:42 |
14. | Ryšavá Magdaléna | PGP7650 | C | SK Praga | 52:54 | + 13:57 |
15. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:58 | + 14:01 |
16. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:12 | + 14:15 |
17. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 53:38 | + 14:41 |
18. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 53:43 | + 14:46 |
19. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:58 | + 15:01 |
20. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 54:03 | + 15:06 |
21. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 55:28 | + 16:31 |
22. | Poborský Petr | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:47 | + 16:50 |
23. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 55:55 | + 16:58 |
24. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:56 | + 16:59 |
25. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:01 | + 17:04 |
26. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 56:20 | + 17:23 |
27. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 57:12 | + 18:15 |
28. | Brázdil Petr | 0110001 | ComAp | 57:29 | + 18:32 | |
29. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | C | OK Roztoky | 58:01 | + 19:04 |
30. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 58:20 | + 19:23 |
31. | Glasnák Vladimír | MFP7300 | C | Matfyz Praha | 58:48 | + 19:51 |
32. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:26 | + 20:29 |
33. | Duda František | DKP8107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:32 | + 20:35 |
34. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 59:54 | + 20:57 |
35. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:05 | + 21:08 |
36. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:09 | + 21:12 |
37. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:14 | + 22:17 |
38. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 62:03 | + 23:06 |
39. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:22 | + 24:25 |
40. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 63:38 | + 24:41 |
41. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 64:01 | + 25:04 |
42. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 65:15 | + 26:18 |
43. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 65:47 | + 26:50 |
44. | Mošnička Michal | DKP8003 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:11 | + 27:14 |
45. | Luhan Jakub | PGP0809 | C | SK Praga | 66:30 | + 27:33 |
46. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:39 | + 27:42 |
47. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 66:50 | + 27:53 |
48. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:39 | + 29:42 |
49. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 69:42 | + 30:45 |
50. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 70:30 | + 31:33 |
51. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:06 | + 32:09 |
52. | Plašil Ondřej | 0260001 | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 71:41 | + 32:44 | |
53. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 72:21 | + 33:24 |
54. | Hric Jan | MFP6300 | C | Matfyz Praha | 72:52 | + 33:55 |
55. | Galuška Ondřej | KPY7700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:03 | + 34:06 |
56. | Janík Pavel | SOB6802 | C | SOBSA | 76:56 | + 37:59 |
57. | Žufníčková Pavla | LBE8152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 79:14 | + 40:17 |
58. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 79:21 | + 40:24 |
59. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 79:30 | + 40:33 |
60. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 79:38 | + 40:41 |
61. | Ondráček Jan | 0110003 | ComAp | 80:13 | + 41:16 | |
62. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:34 | + 41:37 |
63. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:04 | + 42:07 |
64. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 81:40 | + 42:43 |
65. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 83:06 | + 44:09 |
66. | Beneš Tomáš | FSP7903 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:29 | + 44:32 |
67. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 84:17 | + 45:20 |
68. | Durdová Miroslava | 0130001 | KB Kapslovna | 85:10 | + 46:13 | |
69. | Veverka Jan | 0180001 | Splašené Veverky | 88:25 | + 49:28 | |
70. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 89:40 | + 50:43 |
71. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:09 | + 53:12 |
72. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 95:36 | + 56:39 |
73. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov | 95:46 | + 56:49 |
74. | Reichel Tomáš | VSP0504 | C | USK Praha | 97:00 | + 58:03 |
75. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 97:39 | + 58:42 |
76. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 100:31 | + 61:34 |
77. | Vyhnálek František | 0050004 | JAFF | 101:27 | + 62:30 | |
78. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 112:30 | + 73:33 |
79. | Šlapáková Libuše | 0090001 | GC | 116:14 | + 77:17 | |
Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Eva | PHK1851 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:33 | |
2. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 31:45 | + 5:12 |
3. | Johannová Klára | 0140003 | ZŠ Mohylová | 32:46 | + 6:13 | |
4. | Wollner Kryštof | 0140002 | ZŠ Mohylová | 32:51 | + 6:18 | |
5. | Tesařová Karin | SCP1550 | C | OK Sparta Praha | 33:51 | + 7:18 |
6. | Žalská Markéta | DKP1654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:02 | + 7:29 |
7. | Kováčová Barbora | HOR1399 | TJ Jiskra Hořice | 35:12 | + 8:39 | |
8. | Čermáková Lea | 0230001 | ELČ | 35:42 | + 9:09 | |
9. | Šístek Adam | SCP1800 | C | OK Sparta Praha | 36:04 | + 9:31 |
10. | Maroušek Erik | 0080001 | Lužnice Team | 36:12 | + 9:39 | |
11. | Balgová Aneta | DKP1553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:38 | + 10:05 |
12. | Šístková Šárka | SCP1650 | C | OK Sparta Praha | 38:44 | + 12:11 |
13. | Havlík Mikuláš | DKP1411 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:56 | + 14:23 |
14. | Tomeš Matěj | DKP1508 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:33 | + 16:00 |
15. | Pražáková Eliška | DKP1556 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:14 | + 16:41 |
16. | Pražák Tomáš | ZBP1800 | C | OOB SK Zbraslav | 46:06 | + 19:33 |
17. | Balga Daniel | DKP1700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:37 | + 21:04 |
18. | Sedláková Magdalena | DKP1853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:59 | + 24:26 |
19. | Peroutková Markéta | 0140004 | ZŠ Mohylová | 51:03 | + 24:30 | |
20. | Tesař Šimon | 0270001 | - | 52:39 | + 26:06 | |
21. | Salgueiro Krištof | 0160002 | Salgueiro | 52:50 | + 26:17 | |
22. | Sláma Derek | 55:23 | + 28:50 | |||
23. | Slámová Inka | 55:27 | + 28:54 | |||
24. | Brejchová Jana | DKP1557 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:05 | + 31:32 |
25. | Chromec David | DKP1506 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:46 | + 42:13 |
26. | Duda Marek | DKP1804 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:46 | + 63:13 |