Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forstová Viola | PZR1551 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:48 | |
2. | Dokoupilová Eliška | STA1553 | C | OK Střelka | 33:21 | + 7:33 |
3. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | C | TJ Růžená | 40:06 | + 14:18 |
4. | Sadílková Kateřina | CHT1651 | C | OOB SK Chrast | 48:52 | + 23:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirků Tereza | SJI1551 | C | OK Jihlava | 27:15 | |
2. | Boučková Alžběta | SJI1550 | C | OK Jihlava | 82:14 | + 54:59 |
Prošková Andrea | SJI1650 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voráčková Anežka | OSN1260 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:20 | |
2. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | B | SOS Jindřichův Hradec | 33:08 | + 3:48 |
3. | Polednová Helena | RUZ1250 | B | TJ Růžená | 35:07 | + 5:47 |
4. | Kubešová Klára | RUZ1251 | C | TJ Růžená | 37:56 | + 8:36 |
5. | Roučková Tereza | VIM1350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 39:12 | + 9:52 |
6. | Leitnerová Marie | VTA1252 | B | SC vebr-sport | 43:37 | + 14:17 |
7. | Jandová Alžběta | OPI1351 | C | Orientační sporty Písek | 51:20 | + 22:00 |
8. | Jelínková Anna | SJH1252 | C | SOS Jindřichův Hradec | 51:46 | + 22:26 |
9. | Krejsová Markéta | CHT1351 | C | OOB SK Chrast | 53:23 | + 24:03 |
10. | Smolíková Kateřina | OPI1352 | C | Orientační sporty Písek | 56:42 | + 27:22 |
11. | Polednová Dominika | RUZ1350 | C | TJ Růžená | 63:12 | + 33:52 |
12. | Olišarová Anna | PZR1352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:38 | + 38:18 |
MS | Benešová Aneta | RUZ1150 | C | TJ Růžená | 38:55 | + 9:35 |
Lauermanová Eva | SJI1353 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Karbašová Kristýna | CTB1253 | B | SK OB Chotěboř | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáčková Johana | CTB1153 | B | SK OB Chotěboř | 24:59 | |
2. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | B | SK OB Chotěboř | 30:11 | + 5:12 |
3. | Komárková Radka | SJH1151 | B | SOS Jindřichův Hradec | 34:45 | + 9:46 |
4. | Havlíčková Hana | CHT1153 | B | OOB SK Chrast | 34:46 | + 9:47 |
5. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | B | OK Jihlava | 35:25 | + 10:26 |
6. | Lubasová Nela | STA1152 | B | OK Střelka | 35:44 | + 10:45 |
7. | Nechvátalová Eva | VCB1060 | B | OB České Budějovice | 38:39 | + 13:40 |
8. | Korecká Eva | CHT1054 | B | OOB SK Chrast | 41:58 | + 16:59 |
9. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:30 | + 19:31 |
10. | Smolíková Adéla | OPI1150 | B | Orientační sporty Písek | 45:57 | + 20:58 |
11. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | C | TJ Růžená | 46:14 | + 21:15 |
12. | Sobotková Karolína | TTR1152 | C | OOB Třebíč | 47:01 | + 22:02 |
13. | Kopecká Zuzana | OPI1050 | C | Orientační sporty Písek | 47:07 | + 22:08 |
14. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | C | SOS Jindřichův Hradec | 47:10 | + 22:11 |
15. | Vítková Eva | CHT1053 | C | OOB SK Chrast | 49:46 | + 24:47 |
16. | Doleželová Jolana | STA1151 | C | OK Střelka | 51:33 | + 26:34 |
17. | Petříčková Zita | CTB1052 | C | SK OB Chotěboř | 60:50 | + 35:51 |
18. | Kůrková Ema | VTA1053 | B | SC vebr-sport | 65:54 | + 40:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:56 | |
2. | Šimotová Elen | STA0954 | B | OK Střelka | 47:57 | + 8:01 |
3. | Leitnerová Anna | VTA0958 | B | SC vebr-sport | 70:55 | + 30:59 |
4. | Vančurová Ester | OPT0950 | C | Orientační sporty Prachatice | 71:41 | + 31:45 |
5. | Velátová Tereza | OPI0953 | B | Orientační sporty Písek | 76:47 | + 36:51 |
6. | Drápová Justýna | OSN0990 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:09 | + 37:13 |
7. | Slavíková Bára | CHT0951 | B | OOB SK Chrast | 85:51 | + 45:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | A | OB České Budějovice | 52:36 | |
2. | Škapová Markéta | CHT0752 | B | OOB SK Chrast | 59:04 | + 6:28 |
3. | Paulová Barbora | CTB0753 | B | SK OB Chotěboř | 60:12 | + 7:36 |
4. | Mácová Amálie | SJI0650 | C | OK Jihlava | 79:00 | + 26:24 |
5. | Čerklová Eva | KRE0751 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 79:57 | + 27:21 |
6. | Zamrazilová Tereza | SJI0755 | C | OK Jihlava | 84:43 | + 32:07 |
Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Komínová Vendula | RUZ0751 | C | TJ Růžená | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | SJH8150 | R | SOS Jindřichův Hradec | 63:20 | 8362 | |
2. | Bořilová Klára | TBM8964 | R | KOS TJ Tesla Brno | 71:56 | + 8:36 | 7413 |
3. | Pračková Ema | TAP0458 | A | KOB Tretra Praha | 73:23 | + 10:03 | 7253 |
4. | Oranyová Sylva | SJI0751 | A | OK Jihlava | 75:39 | + 12:19 | 7003 |
5. | Čápová Eliška | SJI0451 | A | OK Jihlava | 76:43 | + 13:23 | 6885 |
6. | Plachá Zita | SJI0550 | A | OK Jihlava | 80:50 | + 17:30 | 6431 |
7. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | C | Orientační sporty Písek | 82:26 | + 19:06 | 6254 |
8. | Kubáková Nela | LPU0458 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 84:37 | + 21:17 | 6013 |
9. | Rücklová Alena | VCB8150 | C | OB České Budějovice | 96:27 | + 33:07 | 4707 |
10. | Karbusová Kateřina | KRE0055 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 101:46 | + 38:26 | 4120 |
11. | Halousková Adriana | 10002 | Svatbení.cz | 103:03 | + 39:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | C | OK Jihlava | 51:46 | 2770 | |
2. | Teringlová Vendula | VCB0451 | B | OB České Budějovice | 53:06 | + 1:20 | 2701 |
3. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 53:30 | + 1:44 | 2680 |
4. | Krejsová Martina | CHT8152 | C | OOB SK Chrast | 76:38 | + 24:52 | 1490 |
Izdná Petra | SJI8350 | C | OK Jihlava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voráčková Lenka | OSN8555 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 62:40 | |
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 63:11 | + 0:31 |
3. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 68:31 | + 5:51 |
4. | Roučková Romana | VIM8350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 68:53 | + 6:13 |
5. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 73:29 | + 10:49 |
6. | Paulíčková Renata | SJI8057 | C | OK Jihlava | 75:15 | + 12:35 |
7. | Šťastná Lenka | CTB8351 | C | SK OB Chotěboř | 75:48 | + 13:08 |
8. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 76:21 | + 13:41 |
9. | Sadilkova Marie | CHT8852 | C | OOB SK Chrast | 88:14 | + 25:34 |
10. | Zábranská Alena | VCB7953 | C | OB České Budějovice | 98:08 | + 35:28 |
11. | Forstová Veronika | PZR8181 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 99:24 | + 36:44 |
12. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 100:22 | + 37:42 |
13. | Sobotková Lenka | TTR8151 | C | OOB Třebíč | 101:45 | + 39:05 |
14. | Kubešová Eva | RUZ8151 | C | TJ Růžená | 107:14 | + 44:34 |
15. | Smolíková Lenka | OPI8051 | C | Orientační sporty Písek | 122:36 | + 59:56 |
16. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 136:03 | + 73:23 |
17. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | C | TJ Růžená | 140:31 | + 77:51 |
18. | Klímová Jana | STA8152 | C | OK Střelka | 161:38 | + 98:58 |
Běloušková Ilona | CTB8053 | C | SK OB Chotěboř | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:22 | |
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:51 | + 0:29 |
3. | Mazzarese Jana | SJI7854 | C | OK Jihlava | 63:13 | + 1:51 |
4. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 65:10 | + 3:48 |
5. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 65:59 | + 4:37 |
6. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 68:55 | + 7:33 |
7. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | C | TJ Růžená | 72:09 | + 10:47 |
8. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 73:31 | + 12:09 |
9. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 83:56 | + 22:34 |
10. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 86:20 | + 24:58 |
11. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 91:59 | + 30:37 |
12. | Velátová Jana | OPI7350 | C | Orientační sporty Písek | 92:03 | + 30:41 |
13. | Plachá Radka | STA7551 | C | OK Střelka | 110:13 | + 48:51 |
14. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 118:08 | + 56:46 |
15. | Petříčková Lenka | CTB7751 | C | SK OB Chotěboř | 118:45 | + 57:23 |
Debefová Zuzana | SJI7751 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | VTA6951 | C | SC vebr-sport | 48:33 | |
2. | Wurzelová Dana | OSN6654 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:15 | + 4:42 |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 63:28 | + 14:55 |
4. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:31 | + 14:58 |
5. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 63:47 | + 15:14 |
6. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 66:25 | + 17:52 |
7. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:39 | + 22:06 |
8. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SOS Jindřichův Hradec | 80:49 | + 32:16 |
9. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 81:07 | + 32:34 |
10. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 87:03 | + 38:30 |
11. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 87:35 | + 39:02 |
12. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Rosice | 87:49 | + 39:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 54:07 | |
2. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 54:11 | + 0:04 |
3. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 67:47 | + 13:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 64:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Petr | RUZ1301 | C | TJ Růžená | 40:53 | |
2. | Beneš Michal | RUZ1200 | C | TJ Růžená | 43:38 | + 2:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 21:15 | |
2. | Gregor Šimon | RUZ1600 | C | TJ Růžená | 24:28 | + 3:13 |
3. | Voráček Jan | OSN1701 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:21 | + 4:06 |
4. | Jackov Martin | SJH1503 | C | SOS Jindřichův Hradec | 27:11 | + 5:56 |
5. | Komárek Štěpán | SJH1602 | C | SOS Jindřichův Hradec | 28:32 | + 7:17 |
6. | Míchal Jáchym | SJH1601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 30:04 | + 8:49 |
7. | Matoušek Jan ml. | SJH1604 | C | SOS Jindřichův Hradec | 32:41 | + 11:26 |
8. | Olišar Mikuláš | PZR1616 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:02 | + 16:47 |
9. | Jakoubek Štěpán | SJI1600 | C | OK Jihlava | 38:50 | + 17:35 |
10. | Korecký Marek | CHT1701 | C | OOB SK Chrast | 50:31 | + 29:16 |
Topinka Štěpán | SJH1606 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauerman Jan | SJI1515 | C | OK Jihlava | 17:20 | |
2. | Krejsa Josef | CHT1501 | C | OOB SK Chrast | 28:22 | + 11:02 |
3. | Korecký Radan | CHT1401 | C | OOB SK Chrast | 36:35 | + 19:15 |
4. | Jakoubek Martin | SJI1400 | C | OK Jihlava | 137:11 | + 119:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Vilém | CTB1301 | B | SK OB Chotěboř | 29:15 | |
2. | Kocmánek Lukáš | PZR1200 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:48 | + 0:33 |
3. | Velát Filip | OPI1203 | B | Orientační sporty Písek | 30:45 | + 1:30 |
4. | Kouba Mikuláš | OPI1202 | B | Orientační sporty Písek | 32:44 | + 3:29 |
5. | Kasal Johan | SJI1202 | C | OK Jihlava | 34:52 | + 5:37 |
6. | Běloušek Matěj | CTB1202 | B | SK OB Chotěboř | 35:11 | + 5:56 |
7. | Fikar Michal | CTB1200 | C | SK OB Chotěboř | 36:59 | + 7:44 |
8. | Harvalík Kamil | OPT1300 | C | Orientační sporty Prachatice | 37:42 | + 8:27 |
9. | Nedělka František | PZR1202 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:36 | + 19:21 |
10. | Švarc Ondřej | KRE1200 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 48:51 | + 19:36 |
11. | Martinec Eduard | CHT1202 | C | OOB SK Chrast | 54:07 | + 24:52 |
12. | Kysela Vojtěch | CTB1203 | C | SK OB Chotěboř | 60:54 | + 31:39 |
13. | Dorážka Tadeáš | SJI1300 | C | OK Jihlava | 70:36 | + 41:21 |
MS | Košťál Ondřej | PZR1103 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 71:42 | + 42:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchal Jakub | SJH1001 | A | SOS Jindřichův Hradec | 26:54 | |
2. | Novák Tobiáš | CTB1103 | A | SK OB Chotěboř | 27:31 | + 0:37 |
3. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | A | SOS Jindřichův Hradec | 28:10 | + 1:16 |
4. | Minařík František | ZTC1103 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 30:50 | + 3:56 |
5. | Beran Antonín | SJH1101 | B | SOS Jindřichův Hradec | 31:54 | + 5:00 |
6. | Šťastný Antonín | CTB1101 | B | SK OB Chotěboř | 33:42 | + 6:48 |
7. | Janošík Ivan | VCB1002 | B | OB České Budějovice | 39:09 | + 12:15 |
8. | Janda Filip | OPI1100 | B | Orientační sporty Písek | 45:28 | + 18:34 |
9. | Forst Matouš | PZR1100 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:33 | + 18:39 |
10. | Kouba Jan | OPI1002 | B | Orientační sporty Písek | 45:38 | + 18:44 |
11. | Věžník Roman | TTR1111 | B | OOB Třebíč | 49:16 | + 22:22 |
12. | Doležal Vojtěch Lubomír | PZR1101 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:37 | + 25:43 |
13. | Vinš Vojtěch | OPT1000 | C | Orientační sporty Prachatice | 58:28 | + 31:34 |
14. | Havlíček Thomas | PZR1004 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:13 | + 33:19 |
15. | Roučka Tomáš | VIM1100 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 71:26 | + 44:32 |
16. | Šíma Marek | DKP1119 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:03 | + 52:09 |
17. | Šmahel Tadeáš | OPI1000 | C | Orientační sporty Písek | 87:45 | + 60:51 |
Nouza Vítek | SJH1104 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Vít | SJH0804 | B | SOS Jindřichův Hradec | 48:22 | |
2. | Prášil Adam | SJI0901 | A | OK Jihlava | 53:03 | + 4:41 |
3. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | B | SK OB Chotěboř | 53:35 | + 5:13 |
4. | Parkan Tomáš | SJH0803 | B | SOS Jindřichův Hradec | 53:45 | + 5:23 |
5. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | A | TJ Růžená | 54:19 | + 5:57 |
6. | Šimon Eduard | PZR0800 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:48 | + 9:26 |
7. | Debef Alan | SJI0809 | B | OK Jihlava | 58:09 | + 9:47 |
8. | Černý Petr | SJI0905 | B | OK Jihlava | 64:56 | + 16:34 |
9. | Jirků Ondřej | SJI0904 | C | OK Jihlava | 70:55 | + 22:33 |
10. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | B | OK Jihlava | 76:09 | + 27:47 |
11. | Minařík Josef | ZTC0903 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 78:00 | + 29:38 |
12. | Dočkal Matouš | SJI0900 | C | OK Jihlava | 87:32 | + 39:10 |
13. | Prášil Šimon | TTR0901 | B | OOB Třebíč | 88:02 | + 39:40 |
14. | Hudec David | SJI0806 | C | OK Jihlava | 88:47 | + 40:25 |
15. | Troják Šimon | KRE0900 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 94:27 | + 46:05 |
16. | Češík František | CHT0902 | C | OOB SK Chrast | 118:47 | + 70:25 |
Dokulil Jiří | PZR0905 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Cyril | SJH0701 | B | SOS Jindřichův Hradec | 60:02 | |
2. | Hendrych Vít | SJI0601 | B | OK Jihlava | 60:56 | + 0:54 |
3. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 63:04 | + 3:02 |
4. | Knap Jakub | PZR0701 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:33 | + 3:31 |
5. | Novák Matyáš | CTB0601 | B | SK OB Chotěboř | 68:33 | + 8:31 |
6. | Růžička Vojtěch | SJI0704 | B | OK Jihlava | 71:10 | + 11:08 |
7. | Jirků František | SJI0600 | B | OK Jihlava | 74:39 | + 14:37 |
8. | Wierer Jan | STA0701 | C | OK Střelka | 88:52 | + 28:50 |
9. | Nechvátal Adam | VCB0610 | B | OB České Budějovice | 94:07 | + 34:05 |
10. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | B | Orientační sporty Písek | 107:24 | + 47:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 70:58 | 7919 | |
2. | Bořil Tomáš | TBM8833 | C | KOS TJ Tesla Brno | 77:03 | + 6:05 | 7323 |
3. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 79:39 | + 8:41 | 7068 |
4. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 81:16 | + 10:18 | 6910 |
5. | Cícha Matěj | TTR0102 | C | OOB Třebíč | 82:16 | + 11:18 | 6812 |
6. | Lauerman Jan | SJI7419 | C | OK Jihlava | 84:42 | + 13:44 | 6573 |
7. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 85:24 | + 14:26 | 6505 |
8. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 86:30 | + 15:32 | 6397 |
9. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 87:36 | + 16:38 | 6289 |
10. | Venhoda Matěj | SJI0301 | C | OK Jihlava | 88:02 | + 17:04 | 6247 |
11. | Pelc Matyáš | OPI0403 | B | Orientační sporty Písek | 91:58 | + 21:00 | 5861 |
12. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 94:27 | + 23:29 | 5618 |
13. | Vítek Matěj | SJI0500 | A | OK Jihlava | 96:08 | + 25:10 | 5453 |
14. | Velát Vojtěch | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | 97:14 | + 26:16 | 5345 |
15. | Hulec Filip | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 98:12 | + 27:14 | 5250 |
16. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 100:45 | + 29:47 | 5001 |
17. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 104:47 | + 33:49 | 4605 |
18. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | B | OK Jihlava | 110:39 | + 39:41 | 4030 |
19. | Koumar František | SJI9501 | C | OK Jihlava | 134:57 | + 63:59 | 1649 |
20. | Kahoun Lukáš | RUZ9900 | TJ Růžená | 142:31 | + 71:33 | ||
21. | Nešpor Jiří | TTR0502 | B | OOB Třebíč | 152:43 | + 81:45 | 0 |
Halouska Matěj | 10001 | Svatbení.cz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novohradský Petr | PZR8903 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:37 | 510 | |
2. | Bouček Filip | SJI8102 | C | OK Jihlava | 80:43 | + 1:06 | 503 |
3. | Jirků František | SJI7900 | C | OK Jihlava | 84:15 | + 4:38 | 481 |
4. | Kubák Jindřich | 20001 | Ema running tým | 86:53 | + 7:16 | ||
5. | Bloudíček Petr | RUZ8100 | C | TJ Růžená | 87:38 | + 8:01 | 461 |
6. | Erickson Thomas | 60001 | Jihlava | 89:13 | + 9:36 | ||
7. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 108:43 | + 29:06 | 332 |
8. | Debef Dominik | SJI7802 | C | OK Jihlava | 111:26 | + 31:49 | 315 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 59:13 | |
2. | Martinec Petr | CHT8502 | C | OOB SK Chrast | 71:43 | + 12:30 |
3. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 72:20 | + 13:07 |
4. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 73:27 | + 14:14 |
5. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 75:07 | + 15:54 |
6. | Voráček Michal | OSN8000 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 76:40 | + 17:27 |
7. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | C | Orientační sporty Písek | 77:52 | + 18:39 |
8. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 78:05 | + 18:52 |
9. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 80:13 | + 21:00 |
10. | Šafařík Ivo | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 81:46 | + 22:33 |
11. | Šmahel Lukáš | OPT7800 | C | Orientační sporty Prachatice | 84:45 | + 25:32 |
12. | Wierer Martin | STA7702 | C | OK Střelka | 86:42 | + 27:29 |
13. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 87:25 | + 28:12 |
14. | Zábranský Zdeněk | VCB7803 | C | OB České Budějovice | 88:41 | + 29:28 |
15. | Fiala Jan | OPI7803 | C | Orientační sporty Písek | 95:24 | + 36:11 |
16. | Roučka Martin | VIM8000 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 97:01 | + 37:48 |
17. | Klusáček Luděk | CTB7803 | C | SK OB Chotěboř | 107:32 | + 48:19 |
18. | Běloušek Pavel | CTB7602 | C | SK OB Chotěboř | 119:16 | + 60:03 |
Černý Petr | SJI8100 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 55:15 | |
2. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 58:10 | + 2:55 |
3. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 64:32 | + 9:17 |
4. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | C | TJ Růžená | 65:51 | + 10:36 |
5. | Lubas Miroslav | STA7802 | C | OK Střelka | 66:06 | + 10:51 |
6. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 67:13 | + 11:58 |
7. | Hartvich Otto | OPI6900 | C | Orientační sporty Písek | 68:58 | + 13:43 |
8. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 69:14 | + 13:59 |
9. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 69:33 | + 14:18 |
10. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 70:23 | + 15:08 |
11. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 70:44 | + 15:29 |
12. | Novotný Jakub | SJI7700 | C | OK Jihlava | 70:59 | + 15:44 |
13. | Češík Libor | CHT7503 | C | OOB SK Chrast | 71:01 | + 15:46 |
14. | Lauri Pekka | 50001 | Keravan Urheilijat | 71:31 | + 16:16 | |
15. | Chaloupka Martin | CHT7301 | C | OOB SK Chrast | 72:07 | + 16:52 |
16. | Izdný Pavel | SJI7613 | C | OK Jihlava | 72:15 | + 17:00 |
17. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 72:36 | + 17:21 |
18. | Doležel Tomáš | STA7701 | C | OK Střelka | 73:15 | + 18:00 |
19. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 75:03 | + 19:48 |
20. | Klíma Martin | STA7803 | C | OK Střelka | 75:18 | + 20:03 |
21. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 76:35 | + 21:20 |
22. | Máca Tomáš | SJI7800 | C | OK Jihlava | 79:53 | + 24:38 |
23. | Mágr Zdeněk | VCB7201 | C | OB České Budějovice | 80:17 | + 25:02 |
24. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:38 | + 26:23 |
25. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 82:48 | + 27:33 |
26. | Šíma Michal | 30001 | Orión Řepy | 83:13 | + 27:58 | |
27. | Paul Pavel | CTB7601 | C | SK OB Chotěboř | 86:53 | + 31:38 |
28. | Čáp Radim | STA7301 | C | OK Střelka | 89:17 | + 34:02 |
29. | Novák Milan | KRE7300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 91:36 | + 36:21 |
30. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 93:16 | + 38:01 |
31. | Komín Petr | RUZ7200 | C | TJ Růžená | 98:16 | + 43:01 |
32. | Pařízek Miloš | PZR7701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 101:51 | + 46:36 |
33. | Plachý Martin | STA7101 | C | OK Střelka | 110:07 | + 54:52 |
34. | Rychnovský Radek | SJI7702 | C | OK Jihlava | 111:30 | + 56:15 |
35. | Kůrka František | VTA7401 | C | SC vebr-sport | 130:39 | + 75:24 |
36. | Jackov Petr | SJH7301 | C | SOS Jindřichův Hradec | 131:51 | + 76:36 |
Sláma Jaroslav | OSN6901 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SOS Jindřichův Hradec | 52:57 | |
2. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 53:52 | + 0:55 |
3. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:11 | + 5:14 |
4. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 63:47 | + 10:50 |
5. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 64:34 | + 11:37 |
6. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 65:59 | + 13:02 |
7. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:24 | + 13:27 |
8. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:50 | + 16:53 |
9. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 69:59 | + 17:02 |
10. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 71:11 | + 18:14 |
11. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 71:46 | + 18:49 |
12. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 72:56 | + 19:59 |
13. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 78:06 | + 25:09 |
14. | Kafka Václav | SJI6001 | C | OK Jihlava | 86:15 | + 33:18 |
15. | Drábek Petr | TTR6701 | C | OOB Třebíč | 106:15 | + 53:18 |
16. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 114:43 | + 61:46 |
17. | Jehlička Oldřich | CHT6601 | C | OOB SK Chrast | 140:50 | + 87:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forst Vlastimil | PZR5603 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:04 | |
2. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 45:44 | + 1:40 |
3. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 53:56 | + 9:52 |
4. | Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | 58:32 | + 14:28 |
5. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 69:27 | + 25:23 |
6. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | C | SK Technik České Budějovice | 70:37 | + 26:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 41:22 | |
2. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 42:47 | + 1:25 |
3. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 45:28 | + 4:06 |
4. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | 47:28 | + 6:06 |
5. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 49:07 | + 7:45 |
6. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 57:36 | + 16:14 |
7. | Khýn Miroslav | VTA5401 | C | SC vebr-sport | 58:36 | + 17:14 |
8. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 62:03 | + 20:41 |
9. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 62:18 | + 20:56 |
10. | Mrštík Václav | CHT5001 | C | OOB SK Chrast | 62:44 | + 21:22 |
11. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 63:33 | + 22:11 |
12. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | C | OOB SK Chrast | 69:50 | + 28:28 |
13. | Kodys Václav | RUZ5105 | C | TJ Růžená | 73:52 | + 32:30 |
14. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 86:11 | + 44:49 |
15. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Rosice | 91:06 | + 49:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bloudíček Jakub | RUZ1500 | C | TJ Růžená | 25:40 | |
2. | Fikarová Magdalena | CTB1552 | C | SK OB Chotěboř | 26:16 | + 0:36 |
3. | Jirku Jolana | SOS Jindřichův Hradec | 26:57 | + 1:17 | ||
4. | Moravec Adam | SJI1800 | C | OK Jihlava | 27:24 | + 1:44 |
5. | Beneš Jakub | RUZ1400 | C | TJ Růžená | 30:04 | + 4:24 |
6. | Šťastný Hynek | CTB1701 | C | SK OB Chotěboř | 31:29 | + 5:49 |
7. | Harvalíková Marlen | OPT1650 | C | Orientační sporty Prachatice | 34:02 | + 8:22 |
8. | Beneš Tomáš | RUZ1800 | C | TJ Růžená | 34:19 | + 8:39 |
9. | Trojak obiáš | KRE1950 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 34:51 | + 9:11 |
10. | Sadílková Alžběta | CHT2151 | C | OOB SK Chrast | 37:03 | + 11:23 |
11. | Měkutová Františka Meda | SJH2051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 38:50 | + 13:10 |
12. | Vařbuchtová Julie | TJ Růžená | 39:00 | + 13:20 | ||
13. | Měkuta Eliáš | SJH1802 | C | SOS Jindřichův Hradec | 39:44 | + 14:04 |
14. | Pecinová Josefína | RUZ18XX | TJ Růžená | 40:00 | + 14:20 | |
15. | Pecina Jan | RUZ15XX | TJ Růžená | 40:15 | + 14:35 | |
16. | Jirků Klára | SJI1751 | C | OK Jihlava | 41:36 | + 15:56 |
17. | Topinková Berenika | SJH1952 | C | SOS Jindřichův Hradec | 42:42 | + 17:02 |
18. | Kolář Oskar | SJH1703 | C | SOS Jindřichův Hradec | 44:47 | + 19:07 |
19. | Bořil Jáchym | 85:22 | + 59:42 | |||
Boučková Gabriela | SJI1851 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Němec imon | SK Technik České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olišar Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:27 | |||
2. | Beneš Libor | RUZ8200 | C | TJ Růžená | 30:58 | + 0:31 |
3. | Velátová Lucie | OPI0750 | C | Orientační sporty Písek | 32:07 | + 1:40 |
4. | Benešová Aneta | RUZ8450 | C | TJ Růžená | 33:44 | + 3:17 |
5. | Sitař Václav | PZR9202 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:23 | + 8:56 |
6. | Jirků Lucie | SJI8351 | C | OK Jihlava | 39:37 | + 9:10 |
7. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 45:24 | + 14:57 |
8. | Koubová Klára | OPI8252 | C | Orientační sporty Písek | 46:20 | + 15:53 |
9. | Boučková Kristýna | SJI8650 | C | OK Jihlava | 47:05 | + 16:38 |
10. | Čápová Denisa | STA0952 | B | OK Střelka | 50:10 | + 19:43 |
11. | Moravec Petr | SOS Jindřichův Hradec | 50:11 | + 19:44 | ||
12. | Žáková Jaroslava | KRE8451 | OOB TJ Sokol Křemže | 51:44 | + 21:17 | |
13. | Dokoupil Ivan | STA8201 | C | OK Střelka | 54:02 | + 23:35 |
14. | Novotná Nicol Dominika | SJI0953 | C | OK Jihlava | 56:29 | + 26:02 |
15. | Dorážka Jaroslav | SJI7704 | C | OK Jihlava | 56:59 | + 26:32 |
16. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 58:18 | + 27:51 |
17. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | LOK-o Liberec | 62:38 | + 32:11 |
18. | Hesslerová Petra | SJH7954 | C | SOS Jindřichův Hradec | 71:59 | + 41:32 |
19. | Šíma René | 30002 | Orión Řepy | 76:08 | + 45:41 | |
20. | Kaňáková Petra | SJI8751 | C | OK Jihlava | 76:50 | + 46:23 |
21. | Csernaiová Hana | SOS Jindřichův Hradec | 87:37 | + 57:10 | ||
22. | Kůrková Iveta | 40001 | Kůrkovci | 88:42 | + 58:15 | |
Velátová Jana | OPI7350 | C | Orientační sporty Písek | DISK |