Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:56 | |
2. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:10 | + 5:14 |
3. | Rotková Veronika | ZBM0854 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:17 | + 6:21 |
4. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 28:08 | + 8:12 |
5. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:07 | + 9:11 |
6. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:06 | + 11:10 |
7. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 34:49 | + 14:53 |
8. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 36:18 | + 16:22 |
9. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 37:12 | + 17:16 |
10. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 39:43 | + 19:47 |
11. | Sikora Sandra | 1TPXXX5 | C | 42:34 | + 22:38 | |
12. | Podgórska Marty | 1TPXXX4 | C | 42:42 | + 22:46 | |
13. | Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | 50:48 | + 30:52 |
14. | Matochová Anna | TZL0753 | C | SKOB Zlín | 61:30 | + 41:34 |
Entová Kateřina | TZL0751 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 23:42 | |
2. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:00 | + 5:18 |
3. | Batani Valeria | TZL0550 | B | SKOB Zlín | 31:30 | + 7:48 |
4. | Dušková Tereza | TBM0554 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:27 | + 9:45 |
5. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:24 | + 10:42 |
6. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | 36:21 | + 12:39 |
7. | Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | 37:26 | + 13:44 |
8. | Doušková Kateřina | TBM0679 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:42 | + 15:00 |
9. | Batani Valentina | TZL0551 | B | SKOB Zlín | 40:26 | + 16:44 |
10. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:04 | + 18:22 |
11. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | C | TJ TŽ Třinec | 42:17 | + 18:35 |
12. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava | 43:13 | + 19:31 |
13. | Pavlová Eliška | MOV0650 | C | SKOB Ostrava | 45:10 | + 21:28 |
14. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 45:35 | + 21:53 |
15. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | C | SKOB Zlín | 48:16 | + 24:34 |
16. | Čudková Kristýna | MOV0654 | C | SKOB Ostrava | 48:44 | + 25:02 |
17. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 63:42 | + 40:00 |
18. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:40 | + 40:58 |
19. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 66:20 | + 42:38 |
20. | Králová Denisa | TBM0559 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:13 | + 48:31 |
Rosíková Růžena Eliška | TZL0650 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:02 | |
2. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 34:12 | + 2:10 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:14 | + 3:12 |
4. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | B | SK Žabovřesky Brno | 36:07 | + 4:05 |
5. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 38:34 | + 6:32 |
6. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 41:27 | + 9:25 |
7. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 43:04 | + 11:02 |
8. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 43:07 | + 11:05 |
9. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:42 | + 12:40 |
10. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 44:51 | + 12:49 |
11. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 45:54 | + 13:52 |
12. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:13 | + 14:11 |
13. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 48:11 | + 16:09 |
14. | Králová Jolana | TBM0360 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:54 | + 16:52 |
15. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 51:48 | + 19:46 |
16. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 51:58 | + 19:56 |
17. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 52:42 | + 20:40 |
18. | Rotková Markéta | ZBM0455 | B | SK Žabovřesky Brno | 53:12 | + 21:10 |
19. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 54:26 | + 22:24 |
20. | Skoumalová Petra | KSU0484 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:58 | + 27:56 |
21. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | B | SKOB Zlín | 60:49 | + 28:47 |
22. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 61:54 | + 29:52 |
23. | Rybková Vendula | TRI0453 | C | TJ TŽ Třinec | 61:56 | + 29:54 |
24. | Dynková Alžběta | TZL0454 | B | SKOB Zlín | 63:12 | + 31:10 |
25. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ SOKOL Plumlov | 68:15 | + 36:13 |
26. | Juříková Jolana | LCE0355 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 91:22 | + 59:20 |
Heclová Marie | KSU0454 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 46:54 | |
2. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 50:27 | + 3:33 |
3. | Topór Magdalena | SHK0153 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:52 | + 3:58 |
4. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 51:49 | + 4:55 |
5. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 51:55 | + 5:01 |
6. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 52:43 | + 5:49 |
7. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 52:54 | + 6:00 |
8. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 56:48 | + 9:54 |
9. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | B | SOB Olomouc | 57:34 | + 10:40 |
10. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 60:02 | + 13:08 |
11. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 60:15 | + 13:21 |
12. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 61:01 | + 14:07 |
13. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 64:58 | + 18:04 |
14. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:15 | + 18:21 |
15. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 66:51 | + 19:57 |
16. | Ohlaszeny Zuzanna | 1TPXXX3 | C | 66:59 | + 20:05 | |
17. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:39 | + 20:45 |
18. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | B | SKOB Zlín | 68:40 | + 21:46 |
19. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 72:13 | + 25:19 |
20. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:24 | + 30:30 |
21. | Wójcik Natalia | SHK0256 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:43 | + 30:49 |
22. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | SOB Olomouc | 79:11 | + 32:17 |
23. | Rosíková Alžběta Marie | TZL0151 | C | SKOB Zlín | 81:58 | + 35:04 |
24. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 93:54 | + 47:00 |
25. | Kůstková Barbora | VIC0259 | C | OB Vizovice | 102:35 | + 55:41 |
26. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 105:50 | + 58:56 |
Dufková Renata | LCE0253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Halová Romana | VIC0164 | B | OB Vizovice | DISK | ||
MS | Matulíková Aneta | TZL0050 | C | SKOB Zlín | 119:02 | + 72:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 54:56 | |
2. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 55:08 | + 0:12 |
3. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Orientační Běh Opava | 59:30 | + 4:34 |
4. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 59:49 | + 4:53 |
5. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 59:51 | + 4:55 |
6. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 60:39 | + 5:43 |
7. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 61:56 | + 7:00 |
8. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 62:59 | + 8:03 |
9. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 63:36 | + 8:40 |
10. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 64:37 | + 9:41 |
11. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 66:50 | + 11:54 |
12. | Ressová Tereza | LCE0052 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:43 | + 16:47 |
13. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 72:20 | + 17:24 |
14. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 75:03 | + 20:07 |
15. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:45 | + 21:49 |
16. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:22 | + 22:26 |
17. | Konečná Adéla | UOL0050 | B | SOB Olomouc | 84:56 | + 30:00 |
18. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 90:45 | + 35:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Tereza | TBM9898 | A | KOS TJ Tesla Brno | 55:22 | 3425 | |
2. | Kůstková Daniela | VIC9898 | B | OB Vizovice | 71:06 | + 15:44 | 2741 |
3. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 74:49 | + 19:27 | 2580 |
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 80:58 | + 25:36 | 2312 |
5. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 82:27 | + 27:05 | 2248 |
6. | Habigerová Jana | KSU9888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:30 | + 34:08 | 1942 |
7. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 112:25 | + 57:03 | 946 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 62:26 | 3006 | |
2. | Špicarová Michaela | SJC8754 | C | Sportcentrum Jičín | 65:26 | + 3:00 | 2875 |
3. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 68:43 | + 6:17 | 2731 |
4. | Pěčková Veronika | SKM9651 | C | KOB Směr Kroměříž | 78:17 | + 15:51 | 2312 |
5. | Karlová Eva | MOV8551 | C | SKOB Ostrava | 95:59 | + 33:33 | 1536 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 63:29 | 9829 | |
2. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | E | SK Žabovřesky Brno | 63:52 | + 0:23 | 9771 |
3. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | E | SK Žabovřesky Brno | 64:49 | + 1:20 | 9626 |
4. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | E | SK Žabovřesky Brno | 65:15 | + 1:46 | 9560 |
5. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 66:26 | + 2:57 | 9380 |
6. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 67:07 | + 3:38 | 9277 |
7. | Hlavová Hana | ZBM8888 | R | SK Žabovřesky Brno | 70:55 | + 7:26 | 8699 |
8. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 73:24 | + 9:55 | 8321 |
9. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 73:51 | + 10:22 | 8252 |
10. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 77:00 | + 13:31 | 7773 |
11. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 77:37 | + 14:08 | 7680 |
12. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 79:14 | + 15:45 | 7434 |
13. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 79:56 | + 16:27 | 7327 |
14. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 82:54 | + 19:25 | 6876 |
15. | Tesařová Jana | TRI9751 | R | TJ TŽ Třinec | 83:04 | + 19:35 | 6851 |
16. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:25 | + 19:56 | 6797 |
17. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:17 | + 21:48 | 6514 |
18. | Hošeková Vanda | ASU9696 | C | Magnus Orienteering | 85:20 | + 21:51 | 6506 |
19. | Uhlíková Tereza | PGP9162 | C | SK Praga | 85:56 | + 22:27 | 6415 |
20. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 86:26 | + 22:57 | 6339 |
21. | Sabelová Markéta | TRI9656 | R | TJ TŽ Třinec | 89:05 | + 25:36 | 5936 |
22. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:35 | + 28:06 | 5555 |
23. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 91:54 | + 28:25 | 5507 |
24. | Tesařová Marcela | LCE9450 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:33 | + 30:04 | 5256 |
25. | Koporová Petra | ASU9353 | C | Magnus Orienteering | 97:42 | + 34:13 | 4625 |
26. | Lennerová Hana | LPU8952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 100:58 | + 37:29 | 4128 |
27. | Moučková Andrea | RBK9257 | C | SK Radioklub Blansko | 111:21 | + 47:52 | 2549 |
28. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 117:41 | + 54:12 | 1586 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 58:46 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 59:01 | + 0:15 |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:25 | + 0:39 |
4. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:03 | + 7:17 |
5. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:35 | + 8:49 |
6. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 69:10 | + 10:24 |
7. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 74:21 | + 15:35 |
8. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 74:57 | + 16:11 |
9. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 79:47 | + 21:01 |
10. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 80:31 | + 21:45 |
11. | Vršková Dagmar | ZBM7850 | C | SK Žabovřesky Brno | 113:53 | + 55:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 55:04 | |
2. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 60:19 | + 5:15 |
3. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 65:28 | + 10:24 |
4. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:26 | + 15:22 |
5. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 72:44 | + 17:40 |
6. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:46 | + 17:42 |
7. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 81:18 | + 26:14 |
8. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 85:41 | + 30:37 |
9. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 94:15 | + 39:11 |
10. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 98:57 | + 43:53 |
11. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 105:01 | + 49:57 |
12. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 105:25 | + 50:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 42:19 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:53 | + 0:34 |
3. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 44:54 | + 2:35 |
4. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 46:42 | + 4:23 |
5. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 50:41 | + 8:22 |
6. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:59 | + 9:40 |
7. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 52:01 | + 9:42 |
8. | Vidmuchová Martina | PLU7171 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:18 | + 10:59 |
9. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:43 | + 16:24 |
10. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:57 | + 16:38 |
11. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 60:50 | + 18:31 |
12. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:19 | + 20:00 |
13. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 64:32 | + 22:13 |
14. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:03 | + 23:44 |
15. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 67:06 | + 24:47 |
16. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 68:05 | + 25:46 |
17. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:29 | + 27:10 |
18. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:35 | + 28:16 |
Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:53 | |
2. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:29 | + 2:36 |
3. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 44:21 | + 3:28 |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 45:29 | + 4:36 |
5. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 49:12 | + 8:19 |
6. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 51:12 | + 10:19 |
7. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 52:53 | + 12:00 |
8. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:37 | + 12:44 |
9. | Valentová Eva | LCE6051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:25 | + 13:32 |
10. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 54:28 | + 13:35 |
11. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 60:23 | + 19:30 |
12. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:36 | + 24:43 |
13. | Slezáková Jitka | LCE6351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:14 | + 27:21 |
14. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 68:28 | + 27:35 |
15. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 71:19 | + 30:26 |
16. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 74:36 | + 33:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 53:41 | |
2. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 54:38 | + 0:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:12 | |
2. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:16 | + 7:04 |
3. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 67:32 | + 23:20 |
4. | Lennerová Eva | LPU5653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:31 | + 31:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 66:47 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 75:28 | + 8:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stacke Václav | LCE0703 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:58 | |
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 23:19 | + 1:21 |
3. | Mikláš Matěj | TZL0704 | C | SKOB Zlín | 26:45 | + 4:47 |
4. | Hozík Štěpán | TZL0806 | C | SKOB Zlín | 28:55 | + 6:57 |
5. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 30:22 | + 8:24 |
6. | Kusák Alexander | EZL0900 | C | PEV Zlín | 37:29 | + 15:31 |
7. | Vyoralová Šárka | VIC0950 | C | OB Vizovice | 42:54 | + 20:56 |
8. | Štěpánková Anna | KVS0952 | C | SKOB Kobra Vsetín | 51:29 | + 29:31 |
9. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 56:11 | + 34:13 |
10. | Marková Michaela | VIC0850 | C | OB Vizovice | 58:38 | + 36:40 |
11. | Solař Adam | TZL0801 | C | SKOB Zlín | 66:59 | + 45:01 |
12. | Navrátil Jakub | TBM0811 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:09 | + 45:11 |
13. | Perničková Karolína | TZL0850 | C | SKOB Zlín | 85:05 | + 63:07 |
Honner Tomáš | TZL1001 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 23:49 | |
2. | Denemarek Max | TBM0800 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:19 | + 2:30 |
3. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 26:20 | + 2:31 |
4. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 27:19 | + 3:30 |
5. | Honner Jaroslav | TZL0701 | C | SKOB Zlín | 27:55 | + 4:06 |
6. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 29:11 | + 5:22 |
7. | Linhart Jakub | GIG0800 | C | GIGANT Orienteering | 34:09 | + 10:20 |
8. | Novotný Miloš | TZL0702 | C | SKOB Zlín | 38:17 | + 14:28 |
9. | Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | 39:38 | + 15:49 |
10. | Chodlewski Antoni | 1TPXXX6 | C | 42:17 | + 18:28 | |
11. | Stöcker Richard | MOV0701 | C | SKOB Ostrava | 42:47 | + 18:58 |
12. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 43:48 | + 19:59 |
13. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 44:05 | + 20:16 |
14. | Linhart Adam | GIG0801 | C | GIGANT Orienteering | 44:32 | + 20:43 |
15. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 57:58 | + 34:09 |
Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 27:16 | |
2. | Vaněk Bořek | TZL0505 | C | SKOB Zlín | 31:16 | + 4:00 |
3. | Bíčánek Jan | TRI0502 | B | TJ TŽ Třinec | 31:39 | + 4:23 |
4. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:02 | + 4:46 |
5. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Orientační Běh Opava | 32:09 | + 4:53 |
6. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 32:30 | + 5:14 |
7. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 36:44 | + 9:28 |
8. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 38:07 | + 10:51 |
9. | Pernička Václav | TZL0602 | C | SKOB Zlín | 38:37 | + 11:21 |
10. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:12 | + 11:56 |
11. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | C | SKOB Ostrava | 41:13 | + 13:57 |
12. | Strýček Jan | ADA0503 | B | OOB Spartak Adamov | 41:50 | + 14:34 |
13. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:11 | + 17:55 |
14. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 47:23 | + 20:07 |
15. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 47:38 | + 20:22 |
16. | Hala Jaromír | VIC0606 | C | OB Vizovice | 50:47 | + 23:31 |
17. | Mudrák Daniel | TBM0629 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:23 | + 24:07 |
18. | Pastuszek Tomáš | TZL0603 | C | SKOB Zlín | 52:57 | + 25:41 |
19. | Riessler Štěpán | OTK0500 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:26 | + 26:10 |
20. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:39 | + 32:23 |
21. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:04 | + 35:48 |
22. | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 66:30 | + 39:14 |
Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Němec Filip | TZL0503 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Navrátil Sam | KYL0500 | C | SK SP Kylešovice | DISK | ||
Tachovský Jáchym | ZBM0502 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Martinek Matyáš | TZL0504 | B | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | A | KOS TJ Tesla Brno | 34:27 | |
2. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 34:39 | + 0:12 |
3. | Čech Vít | AOP0302 | B | Orientační Běh Opava | 40:56 | + 6:29 |
4. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 41:35 | + 7:08 |
5. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 42:13 | + 7:46 |
6. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:49 | + 8:22 |
7. | Hustý Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 43:24 | + 8:57 |
8. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 43:40 | + 9:13 |
9. | Ehl Ondřej | TBM0404 | B | KOS TJ Tesla Brno | 43:56 | + 9:29 |
10. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 44:31 | + 10:04 |
11. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 46:35 | + 12:08 |
12. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 46:54 | + 12:27 |
13. | Musil Štěpán | TBM0305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:16 | + 12:49 |
14. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:44 | + 13:17 |
15. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 48:13 | + 13:46 |
16. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:21 | + 13:54 |
17. | Bialožyt Marek | TRI0301 | A | TJ TŽ Třinec | 49:01 | + 14:34 |
18. | Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 49:33 | + 15:06 |
19. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 49:43 | + 15:16 |
20. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 50:50 | + 16:23 |
21. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 52:12 | + 17:45 |
22. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 52:53 | + 18:26 |
23. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 52:54 | + 18:27 |
24. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 53:54 | + 19:27 |
25. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 55:00 | + 20:33 |
26. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 55:15 | + 20:48 |
27. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | C | MENISKOS Brno | 55:55 | + 21:28 |
28. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 57:31 | + 23:04 |
29. | Veselý Jonáš | VIC0411 | B | OB Vizovice | 70:32 | + 36:05 |
30. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 75:03 | + 40:36 |
31. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:43 | + 43:16 |
32. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 86:08 | + 51:41 |
33. | Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 94:22 | + 59:55 |
34. | Slezák Aleš | JPV0304 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 102:19 | + 67:52 |
Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | DISK | ||
Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Tomáš | ZBM0111 | A | SK Žabovřesky Brno | 51:50 | |
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:00 | + 4:10 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 56:20 | + 4:30 |
4. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 57:50 | + 6:00 |
5. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 58:12 | + 6:22 |
6. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB Moira Brno | 58:20 | + 6:30 |
7. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 62:24 | + 10:34 |
8. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 63:45 | + 11:55 |
9. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 64:47 | + 12:57 |
10. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 66:42 | + 14:52 |
11. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 66:43 | + 14:53 |
12. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 68:13 | + 16:23 |
13. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 70:30 | + 18:40 |
14. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:38 | + 18:48 |
15. | Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:50 | + 21:00 |
16. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 75:10 | + 23:20 |
17. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:46 | + 28:56 |
18. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 83:51 | + 32:01 |
19. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 84:41 | + 32:51 |
20. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 85:52 | + 34:02 |
21. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 86:06 | + 34:16 |
22. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 89:41 | + 37:51 |
23. | Starzykiewicz Kacper | 1TPXXX2 | C | 95:02 | + 43:12 | |
24. | Pšenčík Jan | VIC0100 | C | OB Vizovice | 102:00 | + 50:10 |
Pšenčík David | VIC0209 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Tachovský Matyáš | ZBM0208 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk | 64:35 | |
2. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 72:54 | + 8:19 |
3. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 73:23 | + 8:48 |
4. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:12 | + 11:37 |
5. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:20 | + 12:45 |
6. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 77:55 | + 13:20 |
7. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 82:14 | + 17:39 |
8. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 85:34 | + 20:59 |
9. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 91:27 | + 26:52 |
10. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 92:07 | + 27:32 |
11. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 93:12 | + 28:37 |
12. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 93:33 | + 28:58 |
13. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 93:56 | + 29:21 |
14. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 94:02 | + 29:27 |
15. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 94:54 | + 30:19 |
16. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 95:32 | + 30:57 |
17. | Müller Tomáš | OTK9901 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 101:23 | + 36:48 |
18. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 102:18 | + 37:43 |
19. | Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | 107:08 | + 42:33 |
20. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 108:06 | + 43:31 |
21. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 110:09 | + 45:34 |
22. | Hartman Vojtěch | TZL9904 | B | SKOB Zlín | 112:54 | + 48:19 |
23. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 119:09 | + 54:34 |
24. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 119:25 | + 54:50 |
25. | Malý Vojtěch | VIC0005 | C | OB Vizovice | 126:29 | + 61:54 |
Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biederman Marcin | SHK9805 | B | OK Slavia Hradec Králové | 64:24 | 2795 | |
2. | Baran Jan | SHK9702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:58 | + 4:34 | 2636 |
3. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 83:57 | + 19:33 | 2116 |
4. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 86:59 | + 22:35 | 2010 |
5. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 96:12 | + 31:48 | 1690 |
6. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 101:45 | + 37:21 | 1498 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Garbacik Michal | SHK9501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:19 | 7578 | |
2. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:29 | + 4:10 | 7036 |
3. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:28 | + 9:09 | 6387 |
4. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:55 | + 12:36 | 5937 |
5. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 62:54 | + 13:35 | 5809 |
6. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 67:35 | + 18:16 | 5200 |
7. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 68:09 | + 18:50 | 5126 |
8. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | 75:54 | + 26:35 | 4117 |
9. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 78:50 | + 29:31 | 3735 |
10. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 85:23 | + 36:04 | 2882 |
11. | Bouška Tomáš | ABM9205 | C | KOB Moira Brno | 85:53 | + 36:34 | 2816 |
12. | Denemarek Ivo | BBM7901 | C | BETA URSUS Orienteering | 89:47 | + 40:28 | 2309 |
13. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 92:00 | + 42:41 | 2020 |
14. | Solař Michal | NNN | C | Neregistrovaní | 114:05 | + 64:46 | |
15. | Bařina Jiří | SBK8101 | C | KOB Start Blansko | 132:13 | + 82:54 | |
16. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 196:20 | + 147:01 | 0 |
Vágner Vladislav | SJC8602 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 78:37 | 9644 | |
2. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 80:10 | + 1:33 | 9461 |
3. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:48 | + 3:11 | 9268 |
4. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 82:35 | + 3:58 | 9176 |
5. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 84:34 | + 5:57 | 8942 |
6. | Kantor Ondřej | TRI9103 | R | TJ TŽ Třinec | 85:09 | + 6:32 | 8873 |
7. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:50 | + 7:13 | 8793 |
8. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 85:57 | + 7:20 | 8779 |
9. | Chloupek Adam | ZBM9300 | R | SK Žabovřesky Brno | 87:19 | + 8:42 | 8618 |
10. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 88:11 | + 9:34 | 8515 |
11. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 88:12 | + 9:35 | 8513 |
12. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 88:21 | + 9:44 | 8496 |
13. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 89:52 | + 11:15 | 8317 |
14. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 90:01 | + 11:24 | 8299 |
15. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 90:22 | + 11:45 | 8258 |
16. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 91:17 | + 12:40 | 8150 |
17. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 91:46 | + 13:09 | 8093 |
18. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 91:49 | + 13:12 | 8087 |
19. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 93:45 | + 15:08 | 7859 |
20. | Argaláš Michal | TRI9301 | R | TJ TŽ Třinec | 93:59 | + 15:22 | 7831 |
21. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 96:13 | + 17:36 | 7568 |
22. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 97:48 | + 19:11 | 7381 |
23. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 98:08 | + 19:31 | 7342 |
24. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 99:42 | + 21:05 | 7157 |
25. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 99:50 | + 21:13 | 7141 |
26. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | SOB Olomouc | 100:09 | + 21:32 | 7104 |
27. | Hraboš Matěj | ASU9547 | C | Magnus Orienteering | 100:28 | + 21:51 | 7067 |
28. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 101:37 | + 23:00 | 6931 |
29. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 102:24 | + 23:47 | 6839 |
30. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | C | SK Žabovřesky Brno | 103:12 | + 24:35 | 6744 |
30. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 103:12 | + 24:35 | 6744 |
32. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 103:51 | + 25:14 | 6668 |
33. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 104:07 | + 25:30 | 6636 |
34. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 104:09 | + 25:32 | 6632 |
35. | Ptáček Pavel | BBM9600 | C | BETA URSUS Orienteering | 104:17 | + 25:40 | 6617 |
36. | Walach Ondřej | TRI9601 | C | TJ TŽ Třinec | 106:08 | + 27:31 | 6399 |
37. | Graubner Jan | TZL8236 | C | SKOB Zlín | 106:40 | + 28:03 | |
38. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 106:42 | + 28:05 | 6332 |
39. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 108:56 | + 30:19 | 6068 |
40. | Slíva Jan | LCE9602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:10 | + 30:33 | 6041 |
41. | Vlažný Jakub | LCE9102 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:28 | + 30:51 | 6005 |
42. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 109:36 | + 30:59 | 5990 |
43. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 111:01 | + 32:24 | 5823 |
44. | Trávníček Jan | PLU7501 | C | TJ SOKOL Plumlov | 111:19 | + 32:42 | 5787 |
45. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 111:37 | + 33:00 | 5752 |
46. | Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 111:59 | + 33:22 | 5709 |
47. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 116:19 | + 37:42 | 5198 |
48. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 120:42 | + 42:05 | 4681 |
49. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 126:02 | + 47:25 | 4052 |
50. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 128:03 | + 49:26 | 3814 |
51. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 128:19 | + 49:42 | 3782 |
52. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 130:14 | + 51:37 | 3556 |
53. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 130:24 | + 51:47 | 3537 |
54. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 142:01 | + 63:24 | 2167 |
55. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 144:05 | + 65:28 | 1923 |
56. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 145:44 | + 67:07 | 1728 |
57. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | C | SK Žabovřesky Brno | 150:46 | + 72:09 | 1135 |
Poell Matthias | WIE | C | DISK | ||||
Honner Jaroslav | VPM7802 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | 0 | ||
Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Krajcar Ivo | SKM9501 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | 0 | ||
Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | DISK | 0 | ||
Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | DISK | 0 | ||
Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 60:58 | |
2. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 66:52 | + 5:54 |
3. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:19 | + 11:21 |
4. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 72:50 | + 11:52 |
5. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:53 | + 11:55 |
6. | Maťátko Miloslav | STE6703 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:10 | + 15:12 |
7. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:49 | + 18:51 |
8. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 79:56 | + 18:58 |
9. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:36 | + 22:38 |
10. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 85:29 | + 24:31 |
11. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 89:42 | + 28:44 |
12. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 90:47 | + 29:49 |
13. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 92:22 | + 31:24 |
14. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 93:23 | + 32:25 |
15. | Vyoral Jan | VIC7615 | C | OB Vizovice | 99:11 | + 38:13 |
16. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 104:55 | + 43:57 |
17. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 104:57 | + 43:59 |
18. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 129:52 | + 68:54 |
19. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 130:17 | + 69:19 |
Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:28 | |
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 63:41 | + 0:13 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 68:14 | + 4:46 |
4. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 69:33 | + 6:05 |
5. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 69:50 | + 6:22 |
6. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:48 | + 10:20 |
7. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 77:23 | + 13:55 |
8. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 79:39 | + 16:11 |
9. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 81:38 | + 18:10 |
10. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 86:55 | + 23:27 |
11. | Žáček Zbyněk | RBK7101 | C | SK Radioklub Blansko | 90:17 | + 26:49 |
12. | Pohořalý Jiří | OTK7500 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 91:43 | + 28:15 |
13. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 92:13 | + 28:45 |
14. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 99:57 | + 36:29 |
15. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 105:32 | + 42:04 |
16. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | C | SKOB Ostrava | 117:07 | + 53:39 |
17. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 126:10 | + 62:42 |
18. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 142:05 | + 78:37 |
19. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 153:34 | + 90:06 |
20. | Novotný Marek | TZL7301 | C | SKOB Zlín | 156:05 | + 92:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | C | Tabáni Spartacus | 63:08 | |
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 64:25 | + 1:17 |
3. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 67:38 | + 4:30 |
4. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 70:53 | + 7:45 |
5. | Král Jan | TBM6901 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:02 | + 7:54 |
6. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 73:34 | + 10:26 |
7. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 75:26 | + 12:18 |
8. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Havířov | 78:46 | + 15:38 |
9. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 79:00 | + 15:52 |
10. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 79:32 | + 16:24 |
11. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 81:15 | + 18:07 |
12. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 81:34 | + 18:26 |
13. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 81:48 | + 18:40 |
14. | Panna Jan | MOV7101 | C | SKOB Ostrava | 84:58 | + 21:50 |
15. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 88:46 | + 25:38 |
16. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 88:49 | + 25:41 |
17. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 93:19 | + 30:11 |
18. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 93:29 | + 30:21 |
19. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 95:53 | + 32:45 |
20. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 103:31 | + 40:23 |
21. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 109:25 | + 46:17 |
22. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 118:18 | + 55:10 |
23. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 121:11 | + 58:03 |
24. | Mika Ladislav | TBM6801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 131:47 | + 68:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 54:34 | |
2. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:32 | + 5:58 |
3. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 60:36 | + 6:02 |
4. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 63:08 | + 8:34 |
5. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 63:18 | + 8:44 |
6. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 64:51 | + 10:17 |
7. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 64:58 | + 10:24 |
8. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 69:08 | + 14:34 |
9. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 69:12 | + 14:38 |
10. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 71:06 | + 16:32 |
11. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 71:32 | + 16:58 |
12. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:24 | + 20:50 |
13. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 75:47 | + 21:13 |
14. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 78:49 | + 24:15 |
15. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 81:40 | + 27:06 |
16. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 84:44 | + 30:10 |
17. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | 88:07 | + 33:33 |
Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:51 | |
2. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:52 | + 2:01 |
3. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 57:09 | + 5:18 |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 57:23 | + 5:32 |
5. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 60:52 | + 9:01 |
6. | Kryjomski Jerzy | 1TPXXX1 | C | 61:01 | + 9:10 | |
7. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 62:45 | + 10:54 |
8. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 65:32 | + 13:41 |
9. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:58 | + 14:07 |
10. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 69:14 | + 17:23 |
11. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:35 | + 19:44 |
12. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 88:57 | + 37:06 |
13. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 99:38 | + 47:47 |
14. | Žák Ladislav | NNN | C | Neregistrovaní | 141:43 | + 89:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 42:45 | |
2. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 44:01 | + 1:16 |
3. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 46:41 | + 3:56 |
4. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 49:27 | + 6:42 |
5. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:31 | + 6:46 |
6. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 51:53 | + 9:08 |
7. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:22 | + 9:37 |
8. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:35 | + 12:50 |
9. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 57:53 | + 15:08 |
10. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 65:31 | + 22:46 |
11. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 66:39 | + 23:54 |
12. | Poklop Lubomír | UOL5601 | C | SOB Olomouc | 73:37 | + 30:52 |
13. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 83:33 | + 40:48 |
14. | Štěpáník Otakar | OTK5707 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 85:17 | + 42:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:50 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 53:17 | + 4:27 |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:41 | + 6:51 |
4. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:53 | + 8:03 |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 57:28 | + 8:38 |
6. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 58:40 | + 9:50 |
7. | Huňka Jiří | NNNXXX2 | C | Neregistrovaní | 61:22 | + 12:32 |
8. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 62:22 | + 13:32 |
9. | Sonnek Miloš | AOP4801 | C | Orientační Běh Opava | 63:56 | + 15:06 |
10. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:18 | + 16:28 |
11. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 73:37 | + 24:47 |
12. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 74:44 | + 25:54 |
13. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 109:31 | + 60:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 43:31 | |
2. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 45:12 | + 1:41 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 48:10 | + 4:39 |
4. | Koč Břetislav | MKP4400 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 72:16 | + 28:45 |
5. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 78:28 | + 34:57 |
6. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 86:17 | + 42:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Havířov | 56:06 | |
2. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 70:46 | + 14:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 91:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Solař Jan | TZL1003 | C | SKOB Zlín | 23:17 | |
2. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 24:06 | + 0:49 |
3. | Stacke Jan | LCENNNN | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:35 | + 2:18 |
4. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 27:02 | + 3:45 |
5. | Pavlica Bedřich | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 27:14 | + 3:57 |
6. | Novosadová Klára | TZL0952 | C | SKOB Zlín | 27:56 | + 4:39 |
7. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:26 | + 6:09 |
8. | Halatová Anna | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 30:12 | + 6:55 |
9. | Bartoš Ondřej | CCC | C | 30:40 | + 7:23 | |
10. | Kohoutek Ondřej | NNN | C | Neregistrovaní | 30:41 | + 7:24 |
11. | Graubner Mikuláš | NNN | C | Neregistrovaní | 30:42 | + 7:25 |
12. | Verner Jan | TBM1114 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:45 | + 7:28 |
13. | Navrátil Daniel | JZL0900 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 31:21 | + 8:04 |
14. | Hala Zdeněk | VIC0801 | C | OB Vizovice | 31:24 | + 8:07 |
15. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 31:32 | + 8:15 |
16. | Návojová Kateřina | TZL0652 | C | SKOB Zlín | 33:06 | + 9:49 |
17. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 33:19 | + 10:02 |
18. | Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 33:20 | + 10:03 |
19. | Cholasta Hynek | OTK | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 34:52 | + 11:35 |
20. | Slámová Julie | LCE1051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:56 | + 11:39 |
21. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 35:06 | + 11:49 |
22. | Halata Šebestián | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 35:14 | + 11:57 |
23. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:44 | + 12:27 |
24. | Zámečníková Klára | TZL0951 | C | SKOB Zlín | 36:12 | + 12:55 |
25. | Hlavica David | NNN | C | Neregistrovaní | 36:41 | + 13:24 |
26. | Kurfürst Matyáš | TZL0804 | C | SKOB Zlín | 37:31 | + 14:14 |
27. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 37:55 | + 14:38 |
28. | Bartoš Emil | CCC | C | 39:52 | + 16:35 | |
29. | Divilová Regina | LCE0952 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:21 | + 17:04 |
30. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 41:27 | + 18:10 |
31. | Gracová Michaela | NNN | C | Neregistrovaní | 41:44 | + 18:27 |
32. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:18 | + 19:01 |
33. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 43:09 | + 19:52 |
34. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 45:45 | + 22:28 |
35. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:15 | + 22:58 |
36. | Emílie Inka Slámová | LCEVVVV | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:40 | + 23:23 |
37. | Lebánek Jan Maxmilián | TZL0809 | C | SKOB Zlín | 48:57 | + 25:40 |
38. | Lukassen Petr | TZL | C | SKOB Zlín | 50:46 | + 27:29 |
39. | Elia Emília | TZL | C | SKOB Zlín | 50:53 | + 27:36 |
40. | Ebnerová Alena | KON1171 | C | KOB Konice | 54:24 | + 31:07 |
41. | Šidla Dalibor | TZL | C | SKOB Zlín | 56:32 | + 33:15 |
42. | Stacke Viktorie | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:42 | + 34:25 |
43. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 58:33 | + 35:16 |
44. | Smola Jakub | TZL | C | SKOB Zlín | 79:56 | + 56:39 |
45. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 93:05 | + 69:48 |
Elia Sofia | TZL | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jašek Jindřich | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:26 | |
2. | Pavlicová Anna | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 28:03 | + 7:37 |
3. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 30:35 | + 10:09 |
4. | Otrusina Aleš | EZL6716 | C | PEV Zlín | 31:41 | + 11:15 |
5. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 32:48 | + 12:22 |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 33:05 | + 12:39 |
7. | Raclavská Lenka | UOL0252 | C | SOB Olomouc | 33:16 | + 12:50 |
8. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:37 | + 13:11 |
9. | Verner Leoš | 6BX7600 | C | NOCH Brno | 34:17 | + 13:51 |
10. | Drgová Markéta | TZL9152 | C | SKOB Zlín | 34:41 | + 14:15 |
11. | Bantová Martina | OTK7250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 35:18 | + 14:52 |
12. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:46 | + 15:20 |
13. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:33 | + 20:07 |
14. | Vystavěl Dušan | JPV6317 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:24 | + 20:58 |
15. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | SOB Olomouc | 42:45 | + 22:19 |
16. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 42:48 | + 22:22 |
17. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:57 | + 22:31 |
18. | Koňařík Jaroslav | NNN | C | Neregistrovaní | 43:48 | + 23:22 |
19. | Drgová Lenka | TZL9151 | C | SKOB Zlín | 44:09 | + 23:43 |
20. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 44:13 | + 23:47 |
21. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 44:15 | + 23:49 |
22. | Šarmanová Jarmila | MOV6750 | C | SKOB Ostrava | 44:23 | + 23:57 |
23. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 44:31 | + 24:05 |
24. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 44:54 | + 24:28 |
25. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 44:55 | + 24:29 |
26. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:40 | + 29:14 |
27. | Čelůstka Milan | TZL | C | SKOB Zlín | 49:59 | + 29:33 |
28. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:42 | + 30:16 |
29. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 50:45 | + 30:19 |
30. | Svěchotová Hana | MOV7150 | C | SKOB Ostrava | 51:43 | + 31:17 |
31. | Ildiko Arany | 25H | C | Tabáni Spartacus | 51:50 | + 31:24 |
32. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 52:15 | + 31:49 |
33. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:04 | + 33:38 |
34. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 56:52 | + 36:26 |
35. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:28 | + 37:02 |
36. | Kůstková Tamara | VIC6854 | C | OB Vizovice | 58:37 | + 38:11 |
37. | Král Martin | OTK0100 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 60:28 | + 40:02 |
38. | Králová Věra | OTK7151 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 63:31 | + 43:05 |
39. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:08 | + 49:42 |
40. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 75:59 | + 55:33 |
41. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 107:04 | + 86:38 |
Hozík David | 64Z7700 | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:51 | |
2. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:14 | + 6:23 |
3. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:58 | + 9:07 |
4. | Pavlica Jiří | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 86:57 | + 25:06 |
5. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | C | Magnus Orienteering | 87:59 | + 26:08 |
6. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 92:51 | + 31:00 |
7. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 100:18 | + 38:27 |
8. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 107:38 | + 45:47 |
9. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 109:12 | + 47:21 |
10. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 112:26 | + 50:35 |
11. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 118:45 | + 56:54 |
12. | Saňáková Kristýna | TZL | C | SKOB Zlín | 142:50 | + 80:59 |
13. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 146:52 | + 85:01 |
Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | DISK | ||
Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |