Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musilová Elena | KUO0399 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 25:46 | ||
2. | Štefanová Markéta | STH0550 | STH STH - SK Studenec | 28:18 | + 2:32 | |
3. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 32:54 | + 7:08 | |
4. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | STH STH - SK Studenec | 33:06 | + 7:20 | |
5. | Holubářová Viktorie | KUN0551 | KUN KUN - TJ Sokol Kunvald | 34:27 | + 8:41 | |
6. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 38:47 | + 13:01 | |
7. | Jirásková Barbora | BRU0352 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 43:43 | + 17:57 | |
8. | Kubcová Anna | DOB0550 | DOB DOB - KOB Dobruška | 51:12 | + 25:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | JIL JIL - OK Jilemnice | 23:11 | ||
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 24:42 | + 1:31 | |
3. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | OOS TJ Spartak V VRL | 25:48 | + 2:37 | |
4. | Kološová Veronika | LPU0351 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 30:41 | + 7:30 | |
5. | Metelková Michaela | PHK0550 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 31:38 | + 8:27 | |
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 32:45 | + 9:34 | |
7. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | STH STH - SK Studenec | 33:33 | + 10:22 | |
8. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak V VRL | 33:49 | + 10:38 | |
9. | Vávrová Vanda | HOR0350 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 35:07 | + 11:56 | |
10. | Čapková Anna | PHK0451 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 35:18 | + 12:07 | |
11. | Chvátilová Johana | PHK0450 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 35:48 | + 12:37 | |
12. | Moravcová Barbora | LPU0359 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 38:39 | + 15:28 | |
13. | Suchá Simona | SHK0351 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 41:38 | + 18:27 | |
14. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak V VRL | 47:01 | + 23:50 | |
15. | Vodičková Johana | LPU0354 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 25:10 | |
16. | Malečková Hana | PGP0550 | SK Praga PGP | 54:00 | + 30:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 18:22 | ||
2. | Vandasová Adéla | VAM0251 | VAM VAM - OOB Vamberk | 24:43 | + 6:21 | |
3. | Kosová Tereza | SRK0151 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 25:00 | + 6:38 | |
4. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 27:06 | + 8:44 | |
5. | Chrástová Tereza | STH0251 | STH STH - SK Studenec | 27:45 | + 9:23 | |
6. | Holečková Petra | SHK0250 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 28:14 | + 9:52 | |
7. | Vejražková Róza | SJC0151 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 28:42 | + 10:20 | |
8. | Držková Berenika | LPU0151 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 28:50 | + 10:28 | |
9. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 29:13 | + 10:51 | |
10. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak V VRL | 30:02 | + 11:40 | |
11. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 30:08 | + 11:46 | |
12. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 36:44 | + 18:22 | |
13. | Mašatová Eliška | PHK0251 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 43:02 | + 24:40 | |
14. | Suchánková Eliška | PHK0250 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 43:13 | + 24:51 | |
15. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 44:43 | + 26:21 | |
16. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak V VRL | 62:10 | + 43:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimonová Klára | SJC0155 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 30:42 | ||
2. | Kejmarová Jana | STH | STH STH - SK Studenec | 59:23 | + 28:41 | |
3. | Hnátnická Zuzana | ZAM0152 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 65:55 | + 35:13 | |
4. | Schlogerová Pavla | LPU0161 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 68:59 | + 38:17 | |
Raková Petra | SHK0251 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 37:35 | ||
2. | Kopecká Anna | LPU9958 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 39:21 | + 1:46 | |
3. | Peterová Jana | DOB0051 | DOB DOB - KOB Dobruška | 41:06 | + 3:31 | |
4. | Thýnová Nikola | SHK0051 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 45:17 | + 7:42 | |
5. | Šrenkelová Ilona | LPU9955 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 46:08 | + 8:33 | |
6. | Semrádová Jana | CHC9951 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 46:38 | + 9:03 | |
7. | Urbanová Markéta | STH9953 | STH STH - SK Studenec | 47:21 | + 9:46 | |
8. | Rückerová Šárka | HOR0050 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 48:46 | + 11:11 | |
9. | Hápová Petra | PHK0051 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 49:42 | + 12:07 | |
10. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 53:35 | + 16:00 | |
11. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 54:11 | + 16:36 | |
12. | Jezdinská Natálie | STH9954 | STH STH - SK Studenec | 55:42 | + 18:07 | |
13. | Alberinga Vilma | 21L9950 | 21L LV - ZVOC | 56:00 | + 18:25 | |
14. | Malinová Apolena | SHK9952 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 56:19 | + 18:44 | |
15. | Filipová Tereza | SRK0050 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 57:10 | + 19:35 | |
16. | Brožová Zuzana | LPU0053 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 58:02 | + 20:27 | |
17. | Kubíčková Kateřina | VAM9952 | VAM VAM - OOB Vamberk | 59:56 | + 22:21 | |
17. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 59:56 | + 22:21 | |
19. | Borovičková Valerie | ZAM0051 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 61:12 | + 23:37 | |
20. | Truněčková Kateřina | PHK9953 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 64:08 | + 26:33 | |
21. | Kubíčková Jana | PHK9999 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 87:13 | + 49:38 | |
Gallová Veronika | STH0053 | STH STH - SK Studenec | DISK | |||
Hrnčířová Magda | STH0051 | STH STH - SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janků Anna | SJC0252 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 43:41 | ||
2. | Procházková Tereza | ZAM0054 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 46:05 | + 2:24 | |
3. | Zahradníková Denisa | SJC0053 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 49:04 | + 5:23 | |
4. | Pachelová Anna | ZAM0053 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 52:11 | + 8:30 | |
5. | Břízová Karolína | ZAM0052 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 55:11 | + 11:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansová Doubravka | ZAM9751 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 51:43 | ||
2. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 59:34 | + 7:51 | |
Zemanová Kateřina | ZAM9851 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nacu Táňa | LPU9856 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 65:57 | ||
2. | Kubečková Veronika | PHK9853 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 92:21 | + 26:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Triinu Rooni | EST | EST-Estonsko | 71:42 | ||
2. | Kosková Kateřina | SRK9654 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 101:44 | + 30:02 | |
3. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 102:51 | + 31:09 | |
4. | Šádková Lucie | PHK9654 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 103:21 | + 31:39 | |
5. | Koutná Hana | PHK9651 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 129:13 | + 57:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucy Butt | ANG | ANG-Great Britain | 78:46 | |||
2. | Charlotte Watson | ANF | ANG-Great Britain | 79:58 | + 1:12 | ||
3. | Valdmane Liga | 21L9450 | 21L LV - ZVOC | 84:23 | + 5:37 | ||
4. | Fenclová Marta | LPU7667 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 88:01 | + 9:15 | ||
5. | Laura Joonas | EST | EST-Estonsko | 93:55 | + 15:09 | ||
6. | Vítková Lucie | PHK8055 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 97:28 | + 18:42 | ||
7. | Tihonová Martina | PHK8651 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 99:32 | + 20:46 | ||
8. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 100:53 | + 22:07 | ||
9. | Grosberga Sandra | 21L9550 | 21L LV - ZVOC | 102:14 | + 23:28 | ||
10. | Evely Kaasiku | EST | EST-Estonsko | 108:36 | + 29:50 | ||
11. | Madli-Johanna Maidla | EST | EST-Estonsko | 116:25 | + 37:39 | ||
Hepnerová Martina | SHK8152 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | DISK | ||||
Kovářová Kristýna | DKP8450 | DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka | 81:47 | + 3:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov TUR | 71:17 | 8583 | ||
2. | Knapová Lenka | LPU9351 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 71:56 | + 0:39 | 8509 | |
3. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Br ZBM | 77:11 | + 5:54 | 7914 | |
4. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Br ZBM | 79:50 | + 8:33 | 7613 | |
5. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | SK Žabovřesky Br ZBM | 81:07 | + 9:50 | 7467 | |
6. | Horčičková Eva | UOL7051 | SK UP Olomouc UOL | 83:05 | + 11:48 | 7244 | |
7. | Svobodová Lenka | PHK9551 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 87:39 | + 16:22 | 6726 | |
8. | Píšová Monika | NPA8151 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 91:22 | + 20:05 | 6305 | |
9. | Horčičková Vendula | UOL9353 | SK UP Olomouc UOL | 92:04 | + 20:47 | 6225 | |
10. | Štěpánová Dita | DOB7956 | DOB DOB - KOB Dobruška | 93:52 | + 22:35 | 6021 | |
11. | Novotná Martina | PHK8255 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 94:02 | + 22:45 | 6002 | |
12. | Balcarová Jana | PHK8852 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 96:38 | + 25:21 | 5707 | |
13. | Melounková Lucie | PHK8054 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 99:50 | + 28:33 | 5344 | |
14. | Stolinová Lenka | DOB8158 | DOB DOB - KOB Dobruška | 100:05 | + 28:48 | 5316 | |
15. | Ulahelová Jana | LTU8451 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 101:15 | + 29:58 | 5183 | |
16. | Staňková Lucie | DOB8756 | DOB DOB - KOB Dobruška | 102:44 | + 31:27 | 5015 | |
17. | Hančová Marie | SNA8255 | SNA SNA - TJ START Náchod | 105:51 | + 34:34 | 4661 | |
18. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | STH STH - SK Studenec | 124:30 | + 53:13 | 2545 | |
Tauchmanová Ivana | NPA7852 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | DISK | 0 | |||
Havlíčková Nikola | JIL9352 | JIL JIL - OK Jilemnice | DISK | 0 | |||
Zamrzlová Eva | SCP8700 | OK Sparta Praha SCP | DISK | ||||
Peremská Dana | SRK9351 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubečková Zdena | PHK7551 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 61:06 | 5003 | ||
2. | Kokaislová Eva | LPU7956 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 72:35 | + 11:29 | 4269 | |
3. | Sokolová Tereza | BRM8451 | BRM BRM - Sokol Burdych | 75:27 | + 14:21 | 4086 | |
4. | Vrbatová Petra | HOS8551 | HOS HOS - TJ Tatran Hostinné | 78:14 | + 17:08 | 3908 | |
5. | Hostinská Jana | VAM8451 | VAM VAM - OOB Vamberk | 79:13 | + 18:07 | 3846 | |
6. | Balcarová Mirka | PHK9151 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 79:39 | + 18:33 | 3818 | |
7. | Venclová Veronika | ZAM8251 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 84:54 | + 23:48 | 3483 | |
8. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 85:32 | + 24:26 | 3442 | |
9. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 93:30 | + 32:24 | 2933 | |
10. | Držková Markéta | LPU7670 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 94:36 | + 33:30 | 2863 | |
11. | Műllerová Petra | VAM9098 | VAM VAM - OOB Vamberk | 96:44 | + 35:38 | 2727 | |
12. | Dušková Pavla | KOR9050 | KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli | 98:02 | + 36:56 | ||
13. | Hladká Petra | KOR7950 | KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli | 99:05 | + 37:59 | ||
14. | Koutná Kateřina | PHK9351 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 99:36 | + 38:30 | 2544 | |
15. | Wohankova Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak V VRL | 101:55 | + 40:49 | 2396 | |
16. | Pavlová Petra | CHC8552 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 110:27 | + 49:21 | 1851 | |
Šedivá Petra | STH7751 | STH STH - SK Studenec | DISK | 0 | |||
Kunartová Lenka | PHK7852 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 59:24 | ||
2. | Malá Věra | JIL7752 | JIL JIL - OK Jilemnice | 70:47 | + 11:23 | |
3. | Škorpilová Jana | SJC7451 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 74:19 | + 14:55 | |
4. | Růžičková Kamila | PHK7153 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 77:22 | + 17:58 | |
5. | Votočková Jaroslava | JIL7255 | JIL JIL - OK Jilemnice | 80:31 | + 21:07 | |
6. | Kalenská Kateřina | STH7351 | STH STH - SK Studenec | 90:57 | + 31:33 | |
7. | Junková Petra | STH7451 | STH STH - SK Studenec | 108:26 | + 49:02 | |
8. | Loskotová Daniela | 73C7650 | 73C CZ - xxx | 120:22 | + 60:58 | |
9. | Šlapáková Libuše | PHK5652 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 134:23 | + 74:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 58:29 | ||
2. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 60:48 | + 2:19 | |
3. | Zlámalová Zdena | SJC7253 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 65:00 | + 6:31 | |
4. | Mrskočová Dana | LPU7356 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 66:09 | + 7:40 | |
5. | Valdmane Inguna | 21L6950 | 21L LV - ZVOC | 66:15 | + 7:46 | |
6. | Šišmová Hana | TYN6850 | TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic | 69:43 | + 11:14 | |
7. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 73:01 | + 14:32 | |
8. | Rusinová Alena | BRU7152 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 73:02 | + 14:33 | |
9. | Pipková Táňa | LPU7156 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 75:45 | + 17:16 | |
10. | Janků Radka | SJC7353 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 75:57 | + 17:28 | |
11. | Maňáková Silvie | PHK7151 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 77:29 | + 19:00 | |
12. | Koutná Alena | PHK7052 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 80:13 | + 21:44 | |
13. | Justová Jana | PHK6153 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 83:32 | + 25:03 | |
14. | Chládková Eva | ZAM7051 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 83:38 | + 25:09 | |
15. | Poláková Pavlína | VRL | OOS TJ Spartak V VRL | 84:35 | + 26:06 | |
16. | Azebová Martina | PHK6757 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 84:49 | + 26:20 | |
17. | Frömmelová Dana | BRU7251 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 86:02 | + 27:33 | |
18. | Háková Eva | NPA6951 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 87:25 | + 28:56 | |
19. | Netuková Hana | SHK7052 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 88:23 | + 29:54 | |
20. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 89:58 | + 31:29 | |
21. | Valachová Jana | LPU6654 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 90:36 | + 32:07 | |
22. | Čapková Petra | PHK7850 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 90:45 | + 32:16 | |
23. | Langrová Monika | SHK7251 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 94:55 | + 36:26 | |
24. | Valušiaková Mirka | JIL7551 | JIL JIL - OK Jilemnice | 102:01 | + 43:32 | |
25. | Bendáková Jitka | LTU6951 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 102:28 | + 43:59 | |
26. | Karlová Kateřina | JIL7553 | JIL JIL - OK Jilemnice | 107:53 | + 49:24 | |
27. | Schlogerová Martina | LPU7663 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 115:05 | + 56:36 | |
28. | Krunková Bohuslava | SNA7053 | SNA SNA - TJ START Náchod | 130:19 | + 71:50 | |
29. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | SNA SNA - TJ START Náchod | 135:13 | + 76:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 65:57 | ||
2. | Filipová Ivana | SRK7373 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 68:33 | + 2:36 | |
3. | Koberová Lenka | LPU6954 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 70:40 | + 4:43 | |
4. | Rykalová Jitka | VAM7251 | VAM VAM - OOB Vamberk | 73:02 | + 7:05 | |
5. | Vandasová Markéta | VAM7250 | VAM VAM - OOB Vamberk | 73:46 | + 7:49 | |
6. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 77:17 | + 11:20 | |
7. | Kroniková Jana | SHK7350 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 83:24 | + 17:27 | |
Demlová Jitka | LPU6955 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zalabová Martina | SJC6657 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 50:46 | ||
2. | Müllerová Zorka | VAM6767 | VAM VAM - OOB Vamberk | 54:14 | + 3:28 | |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 55:44 | + 4:58 | |
4. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 57:30 | + 6:44 | |
5. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 62:39 | + 11:53 | |
6. | Chmelařová Marie | SHK6352 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 62:42 | + 11:56 | |
7. | Panchártková Jitka | PHK5951 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 66:28 | + 15:42 | |
8. | Hindráková Martina | LTU6451 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 69:23 | + 18:37 | |
9. | Thýnová Ivana | SHK6651 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 72:37 | + 21:51 | |
10. | Tichá Jiřina | DOB6050 | DOB DOB - KOB Dobruška | 88:54 | + 38:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Egrtová Jitka | SHK6354 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 43:03 | ||
2. | Kalousová Dana | ZAM5951 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 44:57 | + 1:54 | |
3. | Fundová Hana | SHK6752 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 49:23 | + 6:20 | |
4. | Rückerová Olga | LTU6751 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 50:04 | + 7:01 | |
5. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 50:31 | + 7:28 | |
6. | Semrádová Jitka | CHC6651 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 56:02 | + 12:59 | |
7. | Bernartová Ivana | SHK6552 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 63:57 | + 20:54 | |
8. | Vlčková Pavla | TYN6351 | TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic | 65:08 | + 22:05 | |
9. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | SNA SNA - TJ START Náchod | 69:21 | + 26:18 | |
10. | Lennerová Eva | LPU5653 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 74:08 | + 31:05 | |
11. | Zákravská Hana | SNA6451 | SNA SNA - TJ START Náchod | 87:31 | + 44:28 | |
12. | Bürgerová Kateřina | LPU6755 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 88:34 | + 45:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 47:03 | ||
2. | Benešová Iva | SJC6151 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 56:20 | + 9:17 | |
3. | Mádlová Iva | SHK6351 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 60:36 | + 13:33 | |
4. | Balcarová Eva | PHK5952 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 67:49 | + 20:46 | |
5. | Jiranová Alena | PHK5351 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 67:58 | + 20:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 37:29 | ||
2. | Hušková Eva | NPA5754 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 42:28 | + 4:59 | |
3. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 43:06 | + 5:37 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 43:36 | + 6:07 | |
5. | Langrová Eva | SNA5351 | SNA SNA - TJ START Náchod | 45:26 | + 7:57 | |
6. | Fejlková Alice | SHK5351 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 50:03 | + 12:34 | |
7. | Bláhová Luba | SHK5852 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 52:38 | + 15:09 | |
8. | Nováková Jana | NPA5552 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 52:50 | + 15:21 | |
9. | Klimplová Alena | LPU5551 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 54:57 | + 17:28 | |
10. | Gazdačková Jana | SHK5851 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 55:52 | + 18:23 | |
11. | Stulíková Zuzana | SHK5751 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 61:12 | + 23:43 | |
12. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | JIL JIL - OK Jilemnice | 61:45 | + 24:16 | |
13. | Svobodová Eva | SHK5853 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 61:51 | + 24:22 | |
14. | Šabatková Zdena | SHK5652 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 64:23 | + 26:54 | |
15. | Dusílková Marie | SRK5752 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 79:35 | + 42:06 | |
Filipová Dagmar | SHK5651 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 49:35 | ||
2. | Malá Marie | LPU4753 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 74:18 | + 24:43 | |
3. | Lhotská Hana | ZAM4651 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 84:13 | + 34:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krpata Michal | LPU0403 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 25:31 | ||
2. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 25:47 | + 0:16 | |
3. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 27:00 | + 1:29 | |
4. | Juška Michal | LPU0504 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 29:51 | + 4:20 | |
5. | Janků Štěpán | SJC0501 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 30:09 | + 4:38 | |
6. | Vaníček Ondřej | STH0501 | STH STH - SK Studenec | 30:39 | + 5:08 | |
7. | Malý Antonín | JIL0501 | JIL JIL - OK Jilemnice | 35:07 | + 9:36 | |
8. | Votoček Michal | JIL0601 | JIL JIL - OK Jilemnice | 38:23 | + 12:52 | |
9. | Rak Tomáš | SHK0400 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 39:40 | + 14:09 | |
10. | Doucha Martin | SNA0501 | SNA SNA - TJ START Náchod | 43:11 | + 17:40 | |
Kavalír Jan | SHK0300 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Hetfleisch Tobiáš | SRK0500 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 18:20 | ||
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak V VRL | 21:21 | + 3:01 | |
3. | Tichý Lubomír | SHK0303 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 25:22 | + 7:02 | |
4. | Waněk Hubert | VRL0302 | OOS TJ Spartak V VRL | 27:31 | + 9:11 | |
5. | Neumann Matěj | PHK0400 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 27:59 | + 9:39 | |
6. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 28:02 | + 9:42 | |
7. | Vybíral Jan | PHK0300 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 29:50 | + 11:30 | |
8. | Kolář Šimon | HOR0400 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 30:58 | + 12:38 | |
9. | Pokorný Dominik | SRK0301 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 35:33 | + 17:13 | |
10. | Kmecko Adam | VRL0304 | OOS TJ Spartak V VRL | 36:14 | + 17:54 | |
11. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | JIL JIL - OK Jilemnice | 48:00 | + 29:40 | |
12. | Ryba Petr | JIL0303 | JIL JIL - OK Jilemnice | 48:07 | + 29:47 | |
13. | Pompach Lukáš | PHK0500 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 80:15 | + 61:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 20:05 | ||
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 22:19 | + 2:14 | |
3. | Štefan Vít | STH0202 | STH STH - SK Studenec | 26:10 | + 6:05 | |
4. | Paleček Ondřej | SRK0103 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 26:52 | + 6:47 | |
5. | Rücker Jan | HOR0201 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 28:29 | + 8:24 | |
6. | Tuma Matěj | SJC0202 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 28:52 | + 8:47 | |
7. | Flegl Martin | SRK0300 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 30:10 | + 10:05 | |
8. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 30:33 | + 10:28 | |
9. | Ježek Jakub | JIL0104 | JIL JIL - OK Jilemnice | 30:38 | + 10:33 | |
10. | Urban Dominik | STH0204 | STH STH - SK Studenec | 31:38 | + 11:33 | |
11. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 37:17 | + 17:12 | |
12. | Kuneš Vojtěch | HOR0200 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 39:16 | + 19:11 | |
13. | Vávra Jakub | HOR0202 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 40:55 | + 20:50 | |
14. | Břeň Daniel | SJC0102 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 41:50 | + 21:45 | |
15. | Šípek Stanislav | SRK0304 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 41:58 | + 21:53 | |
16. | Locker Daniel | SRK0200 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 44:59 | + 24:54 | |
17. | Franta Jonáš | SJC0201 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 49:04 | + 28:59 | |
18. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 50:56 | + 30:51 | |
19. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | JIL JIL - OK Jilemnice | 58:55 | + 38:50 | |
20. | Pipek Ondřej | LPU0203 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 62:10 | + 42:05 | |
21. | Kolář Adam | BRU0104 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 65:22 | + 45:17 | |
22. | Manda Jakub | LPU0202 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 82:19 | + 62:14 | |
Tichý Ondřej | KOR0200 | KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli | DISK | |||
Šabata Radek | SRK0202 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čáslavský Tadeáš | SHK0102 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 27:08 | ||
2. | Mařádek Jiří | SJC0103 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 27:43 | + 0:35 | |
3. | Pachel Jakub | ZAM0202 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 28:10 | + 1:02 | |
4. | Link Lukáš | STH0205 | STH STH - SK Studenec | 29:50 | + 2:42 | |
5. | Kudrna Dalibor | KUO0201 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 30:05 | + 2:57 | |
6. | Rusz Rostislav | KUN0101 | KUN KUN - TJ Sokol Kunvald | 31:06 | + 3:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 44:09 | ||
2. | Chvátil Šimon | PHK9908 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 45:40 | + 1:31 | |
3. | Fencl Jonáš | LPU9902 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 46:55 | + 2:46 | |
4. | Mašata Metoděj | PHK9905 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 50:20 | + 6:11 | |
5. | Rusin Jan | BRU0001 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 51:33 | + 7:24 | |
6. | Volák Ondřej | BRU0006 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 53:25 | + 9:16 | |
7. | Šklíba Michal | SRK9900 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 54:44 | + 10:35 | |
8. | Šabata Milan | SRK9904 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 56:26 | + 12:17 | |
9. | Macko Lukáš | SJC9901 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 56:54 | + 12:45 | |
10. | Skalický Johan | KUO9901 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 60:54 | + 16:45 | |
11. | Hajný Vojtěch | JIL9902 | JIL JIL - OK Jilemnice | 61:57 | + 17:48 | |
12. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 67:36 | + 23:27 | |
13. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 81:00 | + 36:51 | |
14. | Karásek Matěj | SJC0001 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 83:11 | + 39:02 | |
15. | Hůlek Matěj | PHK9904 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 90:20 | + 46:11 | |
Bürger Matěj | LPU0009 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Soudek Ondřej | LPU9909 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Radomír | SHK0000 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 34:49 | ||
2. | Pekárek Jakub | SJC0004 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 41:19 | + 6:30 | |
3. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 47:15 | + 12:26 | |
4. | Sourada Tomáš | ZAM9902 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 61:44 | + 26:55 | |
5. | Friml Dominik | ZAM9901 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 67:50 | + 33:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 63:45 | ||
2. | Gebrt Jan | SHK9801 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 66:12 | + 2:27 | |
3. | Bendák Jan | LTU9801 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 67:11 | + 3:26 | |
4. | Novotný Vojtěch | LPU9702 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 67:45 | + 4:00 | |
5. | Hájek Jakub | SHK9802 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 79:08 | + 15:23 | |
6. | Locker Tomáš | SRK9802 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 88:35 | + 24:50 | |
7. | Lauterbach David | ZAM9801 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 90:33 | + 26:48 | |
8. | Doležal Vít | SJC9802 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 95:36 | + 31:51 | |
9. | Břeň Lukáš | SJC9805 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 95:58 | + 32:13 | |
10. | Maňák Michal | PHK9801 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 96:33 | + 32:48 | |
11. | Novotný Matěj | ZAM9802 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 108:01 | + 44:16 | |
12. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 108:59 | + 45:14 | |
13. | Kalenský Aleš | STH9801 | STH STH - SK Studenec | 113:58 | + 50:13 | |
14. | Žák Jan | LPU9802 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 117:50 | + 54:05 | |
15. | Vídeňský Jakub | VAM9801 | VAM VAM - OOB Vamberk | 121:50 | + 58:05 | |
16. | Vencl Kristián | ZAM9701 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 154:52 | + 91:07 | |
Semrád Ladislav | CHC9701 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusz Vratislav | KUN9801 | KUN KUN - TJ Sokol Kunvald | 69:42 | ||
2. | Pokorný David | SRK9701 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 88:42 | + 19:00 | |
Háp Ondřej | PHK9702 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinols Atis | 21L9600 | 21L LV - ZVOC | 69:15 | ||
2. | Taube Emils Henrijs | 21L9500 | 21L LV - ZVOC | 70:09 | + 0:54 | |
3. | Křivda Martin | CHC9501 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 73:32 | + 4:17 | |
4. | Janeba Vladimír | CHC9602 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 78:08 | + 8:53 | |
5. | Tanel Papp | EST | EST-Estonsko | 82:03 | + 12:48 | |
6. | Andres Saal | EST | EST-Estonsko | 86:31 | + 17:16 | |
7. | Zlámal David | SJC9603 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 87:51 | + 18:36 | |
8. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 91:30 | + 22:15 | |
9. | Štál Jan | SJC9601 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 94:42 | + 25:27 | |
10. | Dušek Martin | ZAM9602 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 94:57 | + 25:42 | |
11. | Holubář Bartoloměj | KUO9602 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 97:30 | + 28:15 | |
12. | Trejbal Václav | SHK9604 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 99:52 | + 30:37 | |
13. | Janek Piirisilld | EST | EST-Estonsko | 107:08 | + 37:53 | |
14. | Lesák Jakub | ZAM9603 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 118:30 | + 49:15 | |
15. | Ježdík Václav | ZAM9605 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 136:58 | + 67:43 | |
Tužil Ondřej | LPU9601 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roman Paclík | SHK7801 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 103:25 | 8492 | ||
2. | Kazda Ondřej | SJC8202 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 105:54 | + 2:29 | 8295 | |
3. | Grundmann Jan | LPU9410 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 106:16 | + 2:51 | 8266 | |
4. | Novák Jiří | NPA7502 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 106:35 | + 3:10 | 8241 | |
5. | Luštický Martin | HOR8700 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 107:46 | + 4:21 | 8147 | |
6. | Hepner David | SHK7601 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 109:58 | + 6:33 | 7972 | |
7. | Novotný Tomáš | PHK8101 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 111:22 | + 7:57 | 7861 | |
8. | Vítek Petr | PHK7601 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 111:37 | + 8:12 | 7841 | |
9. | Kovář Miroslav | SCP8103 | OK Sparta Praha SCP | 112:34 | + 9:09 | 7766 | |
10. | Lučan Vladimír | LPU7710 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 116:54 | + 13:29 | 7422 | |
11. | Karklins Daniels | 21L9401 | 21L LV - ZVOC | 119:53 | + 16:28 | ||
12. | Tonis Laugesaar | EST | EST-Estonsko | 120:03 | + 16:38 | ||
13. | Tihon Michal | PHK7905 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 121:01 | + 17:36 | 7095 | |
14. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA SNA - TJ START Náchod | 121:57 | + 18:32 | 7021 | |
15. | Kolín Jan | DKP7701 | DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka | 122:18 | + 18:53 | 6993 | |
16. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 134:20 | + 30:55 | 6038 | |
17. | Fiala Petr | LPU8701 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 139:49 | + 36:24 | 5603 | |
18. | Nývlt Petr | SNA8004 | SNA SNA - TJ START Náchod | 154:58 | + 51:33 | 4400 | |
19. | Kolek Petr | DOB7501 | DOB DOB - KOB Dobruška | 166:09 | + 62:44 | 3513 | |
Liepa Peteris | 21L9400 | 21L LV - ZVOC | DISK | ||||
Khýn Vítězslav | DOB8304 | DOB DOB - KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Pýcha Lukáš | SNA8402 | SNA SNA - TJ START Náchod | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chloupek Adam | ZBM9300 | SK Žabovřesky Br ZBM | 78:58 | 9310 | ||
2. | Hubáček Michal | LCE9301 | OOB TJ Slovan Lu LCE | 86:30 | + 7:32 | 8543 | |
3. | Kozák Petr | KAM6501 | SK Kamenice KAM | 90:10 | + 11:12 | 8170 | |
4. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 92:08 | + 13:10 | 7970 | |
5. | Schuster Marek | AOP9303 | Přátelé orientač AOP | 93:36 | + 14:38 | 7821 | |
6. | Kalenský Tomáš | SJC8015 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 101:39 | + 22:41 | 7001 | |
7. | Novotný Jan | LPU9201 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 107:55 | + 28:57 | 6363 | |
8. | Vodička Oldřich | LPU7715 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 114:46 | + 35:48 | 5666 | |
9. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 124:22 | + 45:24 | 4689 | |
10. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 126:36 | + 47:38 | 4462 | |
11. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli | 131:37 | + 52:39 | 3951 | |
12. | Lán Filip | SHK8003 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 132:00 | + 53:02 | 3912 | |
13. | Kučera Tomáš | STH9402 | STH STH - SK Studenec | 139:56 | + 60:58 | 3105 | |
14. | Hladký Viktor | VAM8201 | VAM VAM - OOB Vamberk | 144:17 | + 65:19 | 2662 | |
15. | Klomínský Václav | KPY8700 | KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n. | 166:56 | + 87:58 | 356 | |
Zikmund Zdeněk | NPA6705 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | DISK | 0 | |||
Hadač Filip | AOP9301 | Přátelé orientač AOP | DISK | 0 | |||
Havlíček Lukáš | JIL9003 | JIL JIL - OK Jilemnice | DISK | 0 | |||
Sháněl Jan | CHC9402 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Minář Marek | ASU9444 | Magnus Orienteer ASU | DISK | 0 | |||
Řehák Pavel | VAM8402 | VAM VAM - OOB Vamberk | DISK | 0 | |||
Potštejnský Jan | SRK7807 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | DISK | 0 | |||
Vrbata Alan | HOS7801 | HOS HOS - TJ Tatran Hostinné | DISK | 0 | |||
Starosta Pavel | VIC7938 | OB Vizovice VIC | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovařík Radovan | PHK8503 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 78:27 | 5564 | ||
2. | Šabatka Zdeněk | SHK8902 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 86:59 | + 8:32 | 5084 | |
3. | Burdych Tomáš | BRM8201 | BRM BRM - Sokol Burdych | 100:42 | + 22:15 | 4313 | |
4. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 100:59 | + 22:32 | 4297 | |
5. | Machút František | NER | NER | 110:11 | + 31:44 | ||
6. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic | 119:10 | + 40:43 | 3275 | |
7. | Souček Tomáš | NNN | NNN CZ - Neregistrovaní | 119:37 | + 41:10 | ||
8. | Doležal Tomáš | PHK | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 119:49 | + 41:22 | ||
9. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 122:55 | + 44:28 | 3064 | |
10. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 128:40 | + 50:13 | 2741 | |
11. | Potůček Michal | PHK7903 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 130:54 | + 52:27 | 2616 | |
12. | Sokol Milan | BRM7201 | BRM BRM - Sokol Burdych | 140:22 | + 61:55 | 2084 | |
13. | Dytrych Martin | NPA8501 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 156:18 | + 77:51 | 1188 | |
14. | Roll Martin | ALB8401 | ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli | 159:08 | + 80:41 | 1029 | |
Kaštánek Petr | LPU8607 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Kalousek Tomáš | ZAM8901 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašata Roman | PHK7107 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 90:53 | ||
2. | Vandas Luděk | VAM6601 | VAM VAM - OOB Vamberk | 91:48 | + 0:55 | |
3. | Junek Petr | STH7801 | STH STH - SK Studenec | 95:23 | + 4:30 | |
4. | Vallo Vaher | EST | EST-Estonsko | 111:50 | + 20:57 | |
5. | Slovák Miroslav | SHK7704 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 113:28 | + 22:35 | |
6. | Šklíba Jan | SRK7501 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 119:24 | + 28:31 | |
7. | Votoček Tomáš | JIL7041 | JIL JIL - OK Jilemnice | 119:44 | + 28:51 | |
8. | Valík Ondřej | PHK7801 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 126:02 | + 35:09 | |
9. | Korbel Michal | CHC7703 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 134:02 | + 43:09 | |
10. | Kos Michal | SRK6802 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 140:39 | + 49:46 | |
11. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOB SOB - SOBSA | 158:41 | + 67:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volák Pavel | BRU7001 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 79:23 | ||
2. | Belej Jiří | LPU7421 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 88:55 | + 9:32 | |
3. | Václavek Jan | LPU7816 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 94:22 | + 14:59 | |
4. | Kolář Viktor | HOR7300 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 96:18 | + 16:55 | |
5. | Heinols Maris | 21L7300 | 21L LV - ZVOC | 98:36 | + 19:13 | |
6. | Rusz Roman | KUN7201 | KUN KUN - TJ Sokol Kunvald | 101:03 | + 21:40 | |
7. | Locker Martin | SRK7001 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 104:00 | + 24:37 | |
8. | Háp Petr | PHK7201 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 107:07 | + 27:44 | |
9. | Šišma Pavel | TYN6901 | TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic | 108:35 | + 29:12 | |
10. | Čapek Miroslav | PHK7603 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 109:44 | + 30:21 | |
11. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 111:56 | + 32:33 | |
12. | Procházka Pavel | KUO6901 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 114:07 | + 34:44 | |
13. | Koutný Pavel | PHK7108 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 115:32 | + 36:09 | |
14. | Kohout Josef | SHK6902 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 118:18 | + 38:55 | |
15. | Vodňanský Jaroslav | BRM6101 | BRM BRM - Sokol Burdych | 120:47 | + 41:24 | |
16. | Hladký Tomáš | KOR7600 | KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli | 127:25 | + 48:02 | |
17. | Rusin Jan | BRU7601 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 133:41 | + 54:18 | |
18. | Müller Kamil | VAM7501 | VAM VAM - OOB Vamberk | 137:32 | + 58:09 | |
19. | Justa Jaromír | PHK6101 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 145:51 | + 66:28 | |
20. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 145:58 | + 66:35 | |
Vojtěch Libor | HOR7303 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Neumann David | NER | NER | DISK | |||
Tesař Zdeněk | SJC7401 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Šváb Pavel | BRU6701 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 100:47 | ||
2. | Netuka Jan | SHK7001 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 102:06 | + 1:19 | |
3. | Fencl Petr | LPU6901 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 104:10 | + 3:23 | |
4. | Chaloupský David | PHK7103 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 106:48 | + 6:01 | |
5. | Kubec Martin | DOB7002 | DOB DOB - KOB Dobruška | 110:56 | + 10:09 | |
6. | Slavík Pavel | SNA7349 | SNA SNA - TJ START Náchod | 124:26 | + 23:39 | |
7. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 127:42 | + 26:55 | |
8. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 130:38 | + 29:51 | |
9. | Souček Karel | SHK6601 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 153:09 | + 52:22 | |
10. | Adamovský Michal | VAM7200 | VAM VAM - OOB Vamberk | 157:13 | + 56:26 | |
Háp Pavel | PHK7101 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Müller Robert | VAM6900 | VAM VAM - OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Karel | PHK6503 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 83:22 | ||
2. | Killar Marek | LTU6801 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 89:42 | + 6:20 | |
3. | Chmelař Pavel | SHK6402 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 103:31 | + 20:09 | |
4. | Půlpán Roman | CHC6501 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 106:27 | + 23:05 | |
5. | Růžička Ivan | PHK6702 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 111:09 | + 27:47 | |
6. | Bendák Petr | LTU6500 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 111:21 | + 27:59 | |
7. | Kohl Jiří | KPY6201 | KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n. | 120:24 | + 37:02 | |
8. | Malý Evžen | JIL6102 | JIL JIL - OK Jilemnice | 122:59 | + 39:37 | |
9. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 154:28 | + 71:06 | |
Škorpil Martin | HOR5700 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Havlíček Libor | JIL6103 | JIL JIL - OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Funda Michal | SHK6403 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 71:16 | ||
2. | Novotný Pavel | SHK6104 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 73:46 | + 2:30 | |
3. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 75:10 | + 3:54 | |
4. | Řehák Pavel | SJC6001 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 77:46 | + 6:30 | |
5. | Imlauf Martin | SNA6301 | SNA SNA - TJ START Náchod | 79:22 | + 8:06 | |
6. | Janeba Petr | CHC6001 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 79:30 | + 8:14 | |
7. | Hanuš Pavel | LTU6501 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 80:47 | + 9:31 | |
8. | Rykala Karel | VAM6401 | VAM VAM - OOB Vamberk | 81:15 | + 9:59 | |
9. | Rücker Petr | HOR6500 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 81:31 | + 10:15 | |
10. | Divecký Josef | SHK6102 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 86:06 | + 14:50 | |
11. | Souček Pavel | PHK5503 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 88:56 | + 17:40 | |
12. | Chládek Josef | ZAM5901 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 89:10 | + 17:54 | |
13. | Lux Zdeněk | KUN6201 | KUN KUN - TJ Sokol Kunvald | 91:33 | + 20:17 | |
14. | Kment Libor | LPU6703 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 96:30 | + 25:14 | |
15. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 98:02 | + 26:46 | |
16. | Novák Jiří | VAM6301 | VAM VAM - OOB Vamberk | 100:18 | + 29:02 | |
17. | Andrš Milan | ZAM5801 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 106:45 | + 35:29 | |
18. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | SNA SNA - TJ START Náchod | 106:51 | + 35:35 | |
19. | Karel Miloš | JIL6004 | JIL JIL - OK Jilemnice | 119:06 | + 47:50 | |
20. | Semrád Pavel | CHC6602 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 120:15 | + 48:59 | |
21. | Hnyk Petr | SNA5701 | SNA SNA - TJ START Náchod | 120:23 | + 49:07 | |
22. | Černý Petr | ALB6000 | ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli | 135:07 | + 63:51 | |
23. | Sejkora Miroslav | KOR5900 | KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli | 159:17 | + 88:01 | |
24. | Juránek Petr | KOR6800 | KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli | 167:05 | + 95:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Martin | HOR6302 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 80:30 | ||
2. | Vávra Radek | HOR6301 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 83:31 | + 3:01 | |
3. | Dušátko Petr | PHK5702 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 87:25 | + 6:55 | |
4. | Gazdačko Milan | SHK5702 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 90:17 | + 9:47 | |
5. | Štěrba Pavel | LPU5408 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 104:58 | + 24:28 | |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 111:40 | + 31:10 | |
7. | Novotný Miroslav | LPU5905 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 120:46 | + 40:16 | |
8. | Širůček Jaromír | 73C6200 | 73C CZ - xxx | 122:16 | + 41:46 | |
9. | Vydra Pavel | PEN6200 | PEN PEN - OK RECO Sport | 122:43 | + 42:13 | |
Petržela Pavel | LTU6301 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 74:13 | ||
2. | Filip Aleš | SHK5501 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 77:12 | + 2:59 | |
3. | Rejmont Milan | LTU4801 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 77:58 | + 3:45 | |
4. | Tichý Boris | DOB5500 | DOB DOB - KOB Dobruška | 86:40 | + 12:27 | |
5. | Beneš Josef | SJC5801 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 91:10 | + 16:57 | |
6. | Novák Karel | NPA5001 | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 93:41 | + 19:28 | |
7. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | JIL JIL - OK Jilemnice | 100:21 | + 26:08 | |
8. | Hostinský Jiří | LPU5501 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 104:53 | + 30:40 | |
9. | Vlček Josef | TYN5602 | TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic | 125:23 | + 51:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lulay Miloš | LPU5502 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 50:06 | ||
2. | Balcar Aleš | PHK5703 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 51:57 | + 1:51 | |
3. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 52:47 | + 2:41 | |
4. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 54:04 | + 3:58 | |
5. | Vícha Vladimír | LPU5801 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 55:47 | + 5:41 | |
6. | Klimpl Petr | LPU5401 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 59:33 | + 9:27 | |
7. | Tobiška Václav | ZAM4401 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 64:08 | + 14:02 | |
8. | Šponar Josef | ZAM4701 | ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk | 64:36 | + 14:30 | |
9. | Daníček Josef | SRK4901 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 83:41 | + 33:35 | |
10. | Šabatka Petr | SHK5703 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 84:04 | + 33:58 | |
11. | Stulík Jiří | SHK5701 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 90:33 | + 40:27 | |
12. | Malátek Jaroslav | VAM4801 | VAM VAM - OOB Vamberk | 98:37 | + 48:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čípa Jiří | CET5002 | CET CET - TJ Loko Česká Třebová | 67:19 | ||
2. | Farář Václav | LPU5201 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 69:59 | + 2:40 | |
3. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 85:14 | + 17:55 | |
4. | Švadlena Jiří | CHC4601 | CHC CHC - K.O.B. Choceň | 92:39 | + 25:20 | |
5. | Stárek Jiří | SRK5002 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 94:35 | + 27:16 | |
6. | Mrštík Václav | LPU5002 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 97:39 | + 30:20 | |
Třasák Milan | LPU5206 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | SJC SJC - Sportcentrum Jičín | 52:17 | ||
2. | Edward Bartkowiak | 34P4800 | 34P PL - WKS Grunwald Poznań | 60:23 | + 8:06 | |
3. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | OOS TJ Spartak V VRL | 61:47 | + 9:30 | |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 69:31 | + 17:14 | |
5. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 71:56 | + 19:39 | |
6. | Málek Josef | LPU3901 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 72:31 | + 20:14 | |
7. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | JIL JIL - OK Jilemnice | 78:04 | + 25:47 | |
8. | Máslo Miroslav | SHK4001 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 85:47 | + 33:30 | |
9. | Jiran Václav | PHK4701 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 104:45 | + 52:28 | |
Čepelka Petr | LPU4701 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnold Jindřich | HOR4701 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 97:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefan Jan | STH | STH STH - SK Studenec | 25:17 | ||
2. | Háp Matěj | PHK0501 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 25:58 | + 0:41 | |
3. | Novotná Vendula | PHK0777 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 31:58 | + 6:41 | |
4. | Štichhauer Adam | LPU0603 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 32:08 | + 6:51 | |
5. | Filipová Lucie | SRK0351 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 32:48 | + 7:31 | |
6. | Adamovská Kateřina | VAM | VAM VAM - OOB Vamberk | 33:57 | + 8:40 | |
7. | Typlt Tomáš | NPA | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 34:34 | + 9:17 | |
8. | Vrbatová Dominika | HOS0001 | HOS HOS - TJ Tatran Hostinné | 35:47 | + 10:30 | |
8. | Polanská Eliška | VRL | OOS TJ Spartak V VRL | 35:47 | + 10:30 | |
10. | Čapková Markéta | PHK | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 35:57 | + 10:40 | |
11. | Růžičková Madla | PHK | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 36:10 | + 10:53 | |
12. | Suchánek Adam | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | 36:31 | + 11:14 | |
13. | Jirásek Petr | BRU0700 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 36:41 | + 11:24 | |
14. | Malá Anežka | JIL0751 | JIL JIL - OK Jilemnice | 37:33 | + 12:16 | |
15. | Fajfer Filip | NPA | NPA NPA - SK LOB Nová Paka | 37:47 | + 12:30 | |
16. | Vodičková Veronika | LPU0651 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 39:47 | + 14:30 | |
17. | Samlerová Adéla | NNN0750 | NNN CZ - Neregistrovaní | 40:20 | + 15:03 | |
18. | Kmecko Jan | VRL | OOS TJ Spartak V VRL | 41:57 | + 16:40 | |
19. | Kubát Vojtěch | VRL | OOS TJ Spartak V VRL | 42:00 | + 16:43 | |
20. | Čechová Vanesa | STH | STH STH - SK Studenec | 42:16 | + 16:59 | |
21. | Knob Viktor | VRL | OOS TJ Spartak V VRL | 42:36 | + 17:19 | |
22. | Ruszová Svatava | 1MC0750 | 1MC CZ - Sokol Kunvald | 44:12 | + 18:55 | |
23. | Samler Ondřej | NNN0900 | NNN CZ - Neregistrovaní | 44:56 | + 19:39 | |
24. | Šedivý Josef | STH0802 | STH STH - SK Studenec | 45:46 | + 20:29 | |
25. | Mullerová Kateřina | VAM0750 | VAM VAM - OOB Vamberk | 46:27 | + 21:10 | |
26. | Hladký Matěj | KOR | KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli | 51:26 | + 26:09 | |
27. | Polák Vlastimil | VRL | OOS TJ Spartak V VRL | 54:42 | + 29:25 | |
28. | Kubec Adam | DOB | DOB DOB - KOB Dobruška | 55:48 | + 30:31 | |
29. | Juška Vojtěch | NER | NER | 56:27 | + 31:10 | |
30. | Držka Filip | LPU | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 58:18 | + 33:01 | |
31. | Votočková Amélie | JIL0750 | JIL JIL - OK Jilemnice | 58:54 | + 33:37 | |
32. | Malečková Pavlína | PGP | PGP | 64:27 | + 39:10 | |
33. | Valíková Saša | PHK7953 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 68:20 | + 43:03 | |
34. | Pochop Václav | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | 70:27 | + 45:10 | |
35. | Pochop Petr | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | 71:32 | + 46:15 | |
36. | Rybová Kateřina | NER | NER | 72:39 | + 47:22 | |
Hančévá Karolína | VRL | OOS TJ Spartak V VRL | DISK | |||
Cilerová Julie | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vik Martin | STH9206 | STH STH - SK Studenec | 25:29 | ||
2. | Pavlásek Jiří | NER | NER | 28:18 | + 2:49 | |
3. | Klouček Martin | STH9301 | STH STH - SK Studenec | 35:22 | + 9:53 | |
4. | Pavlásková Alena | NER | NER | 37:29 | + 12:00 | |
5. | Kavalír Pavel | SHK | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 41:10 | + 15:41 | |
6. | Ježek Zdeněk | JIL | JIL JIL - OK Jilemnice | 41:54 | + 16:25 | |
7. | Kološ Oldřich | LPU6003 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 42:43 | + 17:14 | |
8. | Tryzna Aleš | STH | STH STH - SK Studenec | 42:54 | + 17:25 | |
9. | Holubcová Markéta | NER | NER | 45:47 | + 20:18 | |
10. | Holubář David | KUO | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 48:13 | + 22:44 | |
11. | Hůlek Tomáš | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | 51:32 | + 26:03 | |
12. | Musil Marek | KUO7301 | KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí | 51:36 | + 26:07 | |
13. | Hápová Šárka | PHK7157 | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 53:21 | + 27:52 | |
14. | Brzáková Kristýna | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | 53:47 | + 28:18 | |
15. | Kunešová Petra | HOR7650 | HOR HOR - TJ Jiskra Hořice | 57:24 | + 31:55 | |
16. | Nymsová Marie | TYN8651 | TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic | 61:17 | + 35:48 | |
17. | Dohnálek Pavel | SHK9999 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 63:53 | + 38:24 | |
18. | Dohnálková Jana | SHK0099 | SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové | 64:00 | + 38:31 | |
19. | Hašek Jaroslav | BRU7700 | BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering | 68:17 | + 42:48 | |
20. | Freyová Michaela | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | 69:17 | + 43:48 | |
21. | Lockerová Milena | SRK7251 | SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad | 76:05 | + 50:36 | |
22. | Maleček Vít | NER | NER | 77:47 | + 52:18 | |
23. | Zvěřivová Darina | SNA | SNA SNA - TJ START Náchod | 79:04 | + 53:35 | |
24. | Ondrejček Pavel | LTU8400 | LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno | 84:30 | + 59:01 | |
25. | Lulayová Věra | LPU5651 | LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice | 90:39 | + 65:10 | |
26. | Suková Tereza | NER | NNN CZ - Neregistrovaní | 98:18 | + 72:49 | |
27. | Ryšková Elza | NER | NER | 98:57 | + 73:28 | |
28. | Lipovská Ivana | NER | NER | 99:39 | + 74:10 | |
29. | Tučková Nikola | NER | NER | 109:55 | + 84:26 | |
30. | Tesařová Nikola | NER | NER | 110:38 | + 85:09 | |
31. | Hořáková Kristyna | NER | NER | 111:07 | + 85:38 | |
32. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | STH STH - SK Studenec | 116:19 | + 90:50 |