Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2013
Místo konání:
Krtely
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Krtelský les - 1 : 10 000, 1: 15 000 - pro kategorie HD 14-40, stav léto 2012
Ředitel závodu:
Bláha Petr
Hlavní rozhodčí:
Vojtěch Jaroslav
Stavitel tratí:
Pecka Jan, Bláha Petr
JURY:
Pelc Václav, Hejzlar Josef, Ondráčková Veronika
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P3    
D10
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:28
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:23 + 0:55
3. Solarová Tereza VSP0452 USK Praha 23:40 + 4:12
4. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 25:24 + 5:56
5. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 27:10 + 7:42
6. Kovářová Lucie MAS0350 KČT Aš 27:48 + 8:20
7. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 29:10 + 9:42
8. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 32:08 + 12:40
9. Zemanová Andrea LEN0450 SKI Klub Lenora 33:23 + 13:55
10. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 36:46 + 17:18
11. Vaníčková Anna LBE0550 TJ Lokomotiva Beroun 40:15 + 20:47
12. Nedvědová Karolína DVP0351 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 51:47 + 32:19
13. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 68:38 + 49:10
14. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 74:37 + 55:09
15. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 90:35 + 71:07
D12
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 29:53
2. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 39:18 + 9:25
3. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 41:37 + 11:44
4. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 43:07 + 13:14
5. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 59:59 + 30:06
6. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 62:35 + 32:42
7. Pěstová Eliška LEN0251 SKI Klub Lenora 79:05 + 49:12
8. Horáková Barbora LEN0150 SKI Klub Lenora 93:03 + 63:10
D14
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 VŠSK MFF UK Praha 33:48
2. Illnerová Kateřina DKP9950 Oddíl OB Kotlářka 43:49 + 10:01
3. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:32 + 12:44
4. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 57:44 + 23:56
5. Míchalová Šárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:57 + 32:09
6. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:30 + 32:42
7. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 75:38 + 41:50
8. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 80:03 + 46:15
9. Pelcová Kateřina CST0050 OB Strakonice 90:02 + 56:14
D16
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačiková Hana SCP9750 OK Sparta Praha 42:29
2. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 45:25 + 2:56
3. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:26 + 8:57
4. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:28 + 8:59
5. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:22 + 9:53
6. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:28 + 12:59
7. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:32 + 16:03
8. Hamplová Tereza LBE9752 TJ Lokomotiva Beroun 62:16 + 19:47
9. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 62:40 + 20:11
10. Platovská Kristýna LBE9850 TJ Lokomotiva Beroun 62:54 + 20:25
11. Růžičková Aneta LBE9851 TJ Lokomotiva Beroun 66:53 + 24:24
D18
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 49:19
2. Přibíková Johana PGP9551 SK Praga 66:58 + 17:39
3. Špičáková Marie DKP9653 Oddíl OB Kotlářka 85:25 + 36:06
4. Hudečková Veronika LEN9550 SKI Klub Lenora 86:59 + 37:40
D21K
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 55:05
2. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 59:54 + 4:49
3. Machová Miroslava KRE9451 OOB TJ Sokol Křemže 61:12 + 6:07
4. Maunová Martina EKP8051 VŠTJ Ekonom Praha 69:11 + 14:06
5. Dobešová Kateřina KPY8750 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:15 + 63:10
D21L
7.60 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7640
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 55:39 7962
2. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 58:45 + 3:06 7555
3. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 59:53 + 4:14 7405
4. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 62:53 + 7:14 7011
5. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 62:55 + 7:16 7007
6. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 65:10 + 9:31 6711
7. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 66:30 + 10:51 6535
8. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 68:23 + 12:44 6288
9. Martanová Michaela LEN8851 SKI Klub Lenora 70:25 + 14:46 6020
10. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 71:33 + 15:54 5871
11. Škáchová Petra SLP7051 OOB Slavia Praha 71:46 + 16:07 5843
12. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:07 + 17:28 5665
13. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 76:01 + 20:22 5284
14. Soudková Šárka TCB8451 SK Technik České Budějovice 77:09 + 21:30 5135
15. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 77:52 + 22:13 5041
16. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 82:09 + 26:30 4477
17. Bialožytová Tereza ZBM9050 SK Žabovřesky Brno 82:38 + 26:59 4414
18. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 84:08 + 28:29 4217
19. Kovářová Lenka TJH8652 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 84:55 + 29:16 4114
20. Žabková Marie ZBM8753 SK Žabovřesky Brno 92:25 + 36:46 3127
21. Procházková Zuzana KPY8650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:33 + 44:54 2058
D35
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 44:23
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 46:44 + 2:21
3. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:54 + 4:31
4. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:39 + 5:16
5. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 52:28 + 8:05
6. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 53:17 + 8:54
7. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 53:24 + 9:01
8. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 53:45 + 9:22
9. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 54:25 + 10:02
10. Kovářová Jitka MAS7350 KČT Aš 55:48 + 11:25
11. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 62:02 + 17:39
12. Vyhnálková Eva MFP75 VŠSK MFF UK Praha 63:01 + 18:38
13. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 63:11 + 18:48
14. Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice 64:36 + 20:13
15. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 64:52 + 20:29
16. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 68:33 + 24:10
17. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 69:10 + 24:47
18. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 70:46 + 26:23
19. Pešlová Martina LEN6751 SKI Klub Lenora 75:46 + 31:23
20. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:48 + 32:25
21. Surgová Markéta DVP7759 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 79:11 + 34:48
22. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 79:16 + 34:53
23. Brousilová Petra PGP6951 SK Praga 84:41 + 40:18
24. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 84:49 + 40:26
25. Vaníčková Lucie NNN72 Neregistrovaní 93:32 + 49:09
26. Purkrábková Soňa SMB7853 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 97:47 + 53:24
27. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 98:07 + 53:44
D45
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 43:45
2. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 46:56 + 3:11
3. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 48:40 + 4:55
4. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 7:41
5. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 54:20 + 10:35
6. Kohlová Alena KPY6051 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:56 + 12:11
7. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 57:05 + 13:20
8. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 57:39 + 13:54
9. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 57:42 + 13:57
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 59:43 + 15:58
11. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 59:48 + 16:03
12. Šafková Petra KAM6650 SK Kamenice 59:58 + 16:13
13. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 62:17 + 18:32
14. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 67:22 + 23:37
15. Doubková Iva LEN6250 SKI Klub Lenora 69:01 + 25:16
16. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 75:27 + 31:42
17. Bremová Milda LEN6151 SKI Klub Lenora 87:41 + 43:56
18. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 91:29 + 47:44
D55
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 40:35
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 40:55 + 0:20
3. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 42:36 + 2:01
4. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 44:57 + 4:22
5. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 45:38 + 5:03
6. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 50:01 + 9:26
7. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 50:39 + 10:04
8. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 51:23 + 10:48
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 53:11 + 12:36
10. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 60:11 + 19:36
11. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 62:56 + 22:21
12. Lhotská Radoslava DVP5654 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 83:25 + 42:50
13. Kovářová Milena TJH5351 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 96:30 + 55:55
D65
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 45:21
2. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 45:56 + 0:35
3. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 51:52 + 6:31
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 68:10 + 22:49
5. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 74:33 + 29:12
6. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 75:12 + 29:51
DF
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 22:57
2. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 35:49 + 12:52
3. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 37:59 + 15:02
4. Brousilová Lucie PGP0650 SK Praga 38:28 + 15:31
5. Vlašimská Bára SKV TJ Slovan Karlovy Vary 41:01 + 18:04
6. Solarová Anežka VSP0552 USK Praha 41:49 + 18:52
7. Klvačová Ema DOR0450 OK Dobříš 42:11 + 19:14
8. Nedvědová Linda DVP0652 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 45:46 + 22:49
9. Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha 54:16 + 31:19
10. Komárková Zbyňka TJH0751 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 55:13 + 32:16
11. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 100:06 + 77:09
H10
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:22
2. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 19:08 + 0:46
3. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 20:33 + 2:11
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 21:41 + 3:19
5. Baldrián Tomáš VSP0405 USK Praha 22:34 + 4:12
6. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 25:41 + 7:19
7. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 27:38 + 9:16
8. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 27:54 + 9:32
9. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 30:02 + 11:40
10. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 31:21 + 12:59
11. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 33:12 + 14:50
12. Kolařík Mikuláš KRE0400 OOB TJ Sokol Křemže 33:31 + 15:09
13. Hájek Tobiáš DOR0402 OK Dobříš 34:11 + 15:49
14. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 36:54 + 18:32
15. Hrubeš Karel KRE0300 OOB TJ Sokol Křemže 37:45 + 19:23
16. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 43:55 + 25:33
17. Vaníček Josef LBE0500 TJ Lokomotiva Beroun 54:02 + 35:40
18. Mrvík František PVD02 OOB TJ Sokol Pražák 64:53 + 46:31
H12
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 25:44
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:13 + 1:29
3. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:46 + 2:02
4. Kovář Ondřej MAS0200 KČT Aš 36:19 + 10:35
5. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 38:19 + 12:35
6. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 38:41 + 12:57
Brousil Tomáš PGP0100 SK Praga DISK
Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš DISK
H14
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:37
2. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 37:50 + 1:13
3. Matěj Konečný KCK9907 KOB Český Krumlov 44:00 + 7:23
4. Reiterman Adam LBE9900 TJ Lokomotiva Beroun 47:19 + 10:42
5. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 73:43 + 37:06
6. Petzi Mario LEN0000 SKI Klub Lenora 117:05 + 80:28
H16
6.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 80:21
2. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 80:28 + 0:07
3. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 85:42 + 5:21
4. Horák Petr LEN9800 SKI Klub Lenora 89:08 + 8:47
5. Šopejstal Jan LBE9702 TJ Lokomotiva Beroun 106:22 + 26:01
H18
8.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 47:56
2. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 54:42 + 6:46
3. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 55:41 + 7:45
4. Novák Radek PVD9600 OOB TJ Sokol Pražák 76:30 + 28:34
5. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 128:40 + 80:44
H21K
8.20 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2351
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže 63:24 2469
2. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 64:58 + 1:34 2414
3. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 71:54 + 8:30 2170
4. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 74:58 + 11:34 2062
5. Jíša Ondřej KRE9303 OOB TJ Sokol Křemže 76:06 + 12:42 2022
6. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 88:18 + 24:54 1592
7. Hubený Martin DVP8001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 101:52 + 38:28 1114
8. Lhotský Petr DVP7707 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 107:24 + 44:00
9. Kaplan Ondřej NNN03 Neregistrovaní 119:43 + 56:19
10. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 140:48 + 77:24 0
Šimek Jan FSP9600 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
H21L
12.90 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9013
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 68:58 9658
2. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 74:54 + 5:56 8938
3. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 78:58 + 10:00 8445
4. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 79:21 + 10:23 8398
5. Henych Martin SJC8601 Sportcentrum Jičín 81:45 + 12:47 8107
6. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 81:52 + 12:54 8093
7. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 82:54 + 13:56 7968
8. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 83:05 + 14:07 7945
9. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 83:29 + 14:31 7897
10. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 84:08 + 15:10 7818
11. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 84:38 + 15:40 7757
12. Tesař Pavel PGP7708 SK Praga 85:44 + 16:46 7624
13. Kovář Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 85:46 + 16:48 7620
14. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 86:20 + 17:22 7551
15. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 87:11 + 18:13 7448
16. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 87:47 + 18:49 7375
17. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 92:41 + 23:43 6780
18. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 94:49 + 25:51 6522
19. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 96:23 + 27:25 6332
20. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 98:10 + 29:12 6115
21. Procházka Tomáš SCP8200 OK Sparta Praha 109:36 + 40:38 4728
22. Hulec Jakub KSH8401 OOB TJ Kašperské Hory 109:52 + 40:54 4696
23. Komárek Arnošt TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 110:41 + 41:43 4596
24. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 112:31 + 43:33 4374
25. Uhlíř Marek LBE9400 TJ Lokomotiva Beroun 113:51 + 44:53 4212
26. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 114:23 + 45:25 4148
27. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 115:45 + 46:47 3982
28. Procházka Vít KPY8000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 117:44 + 48:46 3741
29. Kovář Jaroslav TJH8901 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 119:15 + 50:17 3557
30. Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:49 + 50:51 3488
31. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 122:10 + 53:12 3203
32. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 122:29 + 53:31 3165
33. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 127:15 + 58:17 2586
34. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 139:49 + 70:51 1062
35. Šťovíček Jan DVP7703 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 149:08 + 80:10 0
Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín DISK 0
Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek DISK 0
Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní DISK
Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H35
9.50 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 63:09
2. Kovář Vladimír MAS7200 KČT Aš 72:44 + 9:35
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 72:45 + 9:36
4. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 73:13 + 10:04
5. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:14 + 11:05
6. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 74:29 + 11:20
7. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 74:47 + 11:38
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 75:18 + 12:09
9. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 77:21 + 14:12
10. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 79:22 + 16:13
11. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 81:58 + 18:49
12. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 83:01 + 19:52
13. Chroňák Jaroslav OPI7000 Orientační sporty Písek 86:02 + 22:53
14. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 87:37 + 24:28
15. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 91:14 + 28:05
16. Pěsta Roman LEN6802 SKI Klub Lenora 93:11 + 30:02
17. Reiterman Leoš LBE7100 TJ Lokomotiva Beroun 93:45 + 30:36
18. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 94:46 + 31:37
19. Solar Jan VSP7303 USK Praha 97:19 + 34:10
20. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:52 + 35:43
21. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:40 + 40:31
22. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 107:03 + 43:54
23. Koblížek Michal TJH7201 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 108:46 + 45:37
24. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 110:17 + 47:08
25. Hřivna Štěpán NNN76 Neregistrovaní 116:59 + 53:50
26. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 117:49 + 54:40
27. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 120:42 + 57:33
28. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 121:08 + 57:59
29. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 124:22 + 61:13
Purkrábek Michal SMB01 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
H45
7.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 49:00
2. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 55:04 + 6:04
3. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 55:44 + 6:44
4. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:23 + 8:23
5. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 58:54 + 9:54
6. Zimmermann Pavel KRE6401 OOB TJ Sokol Křemže 59:14 + 10:14
7. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 61:51 + 12:51
8. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 62:29 + 13:29
9. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 64:25 + 15:25
10. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 64:29 + 15:29
11. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 69:36 + 20:36
12. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 71:07 + 22:07
13. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 72:31 + 23:31
14. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 73:35 + 24:35
15. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 73:39 + 24:39
16. Mrvík Josef PVD6601 OOB TJ Sokol Pražák 86:45 + 37:45
17. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 100:39 + 51:39
18. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 103:16 + 54:16
19. Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:27 + 56:27
H55
6.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A0001 HSV Ried 51:07
2. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 52:44 + 1:37
3. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 54:02 + 2:55
4. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 54:52 + 3:45
5. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 55:03 + 3:56
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 56:29 + 5:22
7. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 64:09 + 13:02
8. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 67:20 + 16:13
9. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 67:49 + 16:42
10. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 71:25 + 20:18
11. Janošík Antonín UOL5201 SK UP Olomouc 76:16 + 25:09
12. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 79:03 + 27:56
13. Moravec Miloš KRE5301 OOB TJ Sokol Křemže 81:12 + 30:05
14. Žák Jan OPI5501 Orientační sporty Písek 82:01 + 30:54
15. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 95:23 + 44:16
16. Kramoliš Jan PVP5000 VSK Přírodověda 103:08 + 52:01
17. Šťovíček Jan DVP5001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 115:32 + 64:25
18. Němec Luboš DVP4401 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 117:32 + 66:25
Vakant DISK
Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun DISK
H65
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 37:54
2. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 40:44 + 2:50
3. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 45:17 + 7:23
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 46:03 + 8:09
5. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 46:23 + 8:29
6. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 46:42 + 8:48
7. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 47:18 + 9:24
8. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 49:02 + 11:08
9. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 52:00 + 14:06
10. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 54:43 + 16:49
11. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 74:52 + 36:58
H75
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 42:16
HDR
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 17:09
2. Bernard Robin DOR0600 OK Dobříš 21:39 + 4:30
3. Nedvěd Jakub DVP0601 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 23:56 + 6:47
4. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 24:09 + 7:00
5. Surga David DVP0709 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 25:59 + 8:50
6. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 27:08 + 9:59
7. Hudečková Lucie LEN0551 SKI Klub Lenora 27:33 + 10:24
8. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 28:42 + 11:33
9. Janošíková Eva VCB0552 TJ OB České Budějovice 28:57 + 11:48
10. Janošíková Marie VCB0752 TJ OB České Budějovice 30:42 + 13:33
11. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 31:57 + 14:48
12. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 34:38 + 17:29
13. Machač, Havlín NNN Neregistrovaní 35:51 + 18:42
14. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 38:33 + 21:24
15. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 38:54 + 21:45
16. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 40:11 + 23:02
17. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 42:10 + 25:01
18. Zíka Martin PVD OOB TJ Sokol Pražák 42:36 + 25:27
19. Solar Daniel VSP0901 USK Praha 43:28 + 26:19
20. Hřivna Ondřej NNN01 Neregistrovaní 44:15 + 27:06
21. Toncarová Katka PVD0900 OOB TJ Sokol Pražák 46:46 + 29:37
22. Lhotský Marek DVP1005 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 62:42 + 45:33
23. Míka Ondřej NNN10 Neregistrovaní 65:47 + 48:38
24. Šťovíček Jan DVP1001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 66:19 + 49:10
25. Liberdová Magdalena KSH0851 OOB TJ Kašperské Hory 69:21 + 52:12
26. Purkrábková Lucie SMB02 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 123:04 + 105:55
Klimtová Ema DOR0653 OK Dobříš DISK
HF
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Surga Jakub DVP0509 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 19:25
2. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 22:21 + 2:56
3. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 24:32 + 5:07
4. Solar Adam VSP0603 USK Praha 25:13 + 5:48
5. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 26:45 + 7:20
6. Koblížek Adam TJH0601 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 29:21 + 9:56
7. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 29:55 + 10:30
8. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 32:42 + 13:17
9. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 32:59 + 13:34
10. Bernard Vilém DOR0400 OK Dobříš 34:52 + 15:27
11. Městka Václav VSP0600 USK Praha 36:57 + 17:32
12. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 40:06 + 20:41
13. Klimt Robík DOR0506 OK Dobříš 41:01 + 21:36
14. Košina Tobiáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 45:18 + 25:53
P3
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 34:57
2. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 44:34 + 9:37
3. Jeníček Jiří CST OB Strakonice 47:14 + 12:17
4. Zíka Jaroslav PVD OOB TJ Sokol Pražák 47:16 + 12:19
5. Gottliebová Petra KPY8752 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:48 + 14:51
6. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 53:21 + 18:24
7. Surga Ondřej DVP7408 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 53:29 + 18:32
8. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 58:37 + 23:40
9. Bernardová Martina DOR7751 OK Dobříš 59:09 + 24:12
10. Brendlerová Tereza SKV TJ Slovan Karlovy Vary 59:10 + 24:13
11. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 59:47 + 24:50
12. Kalousová Radka EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 60:18 + 25:21
13. Stachová Daniela VCB9370 TJ OB České Budějovice 61:26 + 26:29
14. Tichá Klára NNN Neregistrovaní 62:32 + 27:35
15. Stachová Alena VCB6370 TJ OB České Budějovice 62:51 + 27:54
16. Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 63:37 + 28:40
17. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 63:41 + 28:44
18. Vladimíra Konečná KCK5953 KOB Český Krumlov 63:48 + 28:51
19. Haider Anna 26A0000 HSV Ried 64:44 + 29:47
20. Jeníčková Kateřina CST OB Strakonice 66:07 + 31:10
21. Pěstová Kateřina LEN9151 SKI Klub Lenora 68:11 + 33:14
22. Vodochodský Ivan DOR7402 OK Dobříš 72:33 + 37:36
23. Nováková Pavlína PVD OOB TJ Sokol Pražák 74:47 + 39:50
24. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 77:51 + 42:54
25. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 80:09 + 45:12
26. Šťovíčková Dagmar DVP7655 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 83:05 + 48:08
27. Horák Petr LEN7301 SKI Klub Lenora 83:10 + 48:13
28. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 94:18 + 59:21
29. Tichá Ivana KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 97:45 + 62:48
30. Jelenová Natálie KRE0056 OOB TJ Sokol Křemže 102:10 + 67:13
31. Moravcová Šárka KRE0055 OOB TJ Sokol Křemže 102:14 + 67:17
32. Trnková Katka NNN Neregistrovaní 104:06 + 69:09
33. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 112:50 + 77:53
34. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 121:42 + 86:45
35. Procházková Ivana TEH8451 Sokol Tehov 122:21 + 87:24
36. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 140:16 + 105:19
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Procházka Pavel PGP9002 SK Praga DISK