Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:36 | |
2. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:21 | + 4:45 |
3. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:40 | + 10:04 |
4. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:11 | + 18:35 |
5. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:29 | + 19:53 |
6. | Paul Klaudia | 69P0451 | C | MKS MOS Wroclaw | 43:33 | + 19:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 21:21 | |
2. | Rudenko Zuzana | 28P0251 | C | UNTS Warszawa | 21:45 | + 0:24 |
3. | Pogoda Kinga | 14P0252 | C | UKS Kometa Gliwice | 22:35 | + 1:14 |
4. | Mrozek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 22:52 | + 1:31 |
5. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:05 | + 1:44 |
6. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 23:52 | + 2:31 |
7. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 23:59 | + 2:38 |
8. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 24:28 | + 3:07 |
9. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 25:06 | + 3:45 |
10. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 26:10 | + 4:49 |
11. | Polewka Aleksandra | 14P0253 | C | UKS Kometa Gliwice | 26:35 | + 5:14 |
11. | Němečková Kateřina | PLU0350 | C | TJ Sokol Plumlov | 26:35 | + 5:14 |
11. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 26:35 | + 5:14 |
14. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | C | SKOB Zlín | 26:58 | + 5:37 |
15. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 27:15 | + 5:54 |
16. | Dammfeld Karolina | 48P0251 | C | Lotna Zdzieszowice | 27:17 | + 5:56 |
17. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ Sokol Plumlov | 27:46 | + 6:25 |
18. | Sobel Natalia | 14P0251 | C | UKS Kometa Gliwice | 28:46 | + 7:25 |
19. | Dembowska Iwona | 69P0351 | C | MKS MOS Wroclaw | 31:19 | + 9:58 |
20. | Papszun Julia | 11P0350 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 35:44 | + 14:23 |
21. | Mazurek Joanna | 69P0352 | C | MKS MOS Wroclaw | 37:42 | + 16:21 |
22. | Szajer Paulina | 69P0353 | C | MKS MOS Wroclaw | 38:20 | + 16:59 |
23. | Kolakowska Weronika | 48P0352 | C | Lotna Zdzieszowice | 39:49 | + 18:28 |
24. | Ogrodnik Magdalena | 48P0351 | C | Lotna Zdzieszowice | 39:55 | + 18:34 |
25. | Tichá Julie | TZL0252 | C | SKOB Zlín | 40:11 | + 18:50 |
26. | Vysloužilová Tereza | STE0254 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:12 | + 18:51 |
27. | Olesniewicz Nina | 47P0353 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 43:51 | + 22:30 |
28. | Paul Weronika | 69P0251 | C | MKS MOS Wroclaw | 44:04 | + 22:43 |
29. | Gawlitza Anna | 47P0352 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 50:39 | + 29:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 20:50 | |
2. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 21:46 | + 0:56 |
3. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 21:54 | + 1:04 |
4. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 22:15 | + 1:25 |
5. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 22:26 | + 1:36 |
6. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 23:07 | + 2:17 |
7. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 23:38 | + 2:48 |
8. | Opálková Martina | BBM0050 | B | BETA URSUS Orienteering | 23:48 | + 2:58 |
9. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:34 | + 3:44 |
10. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:45 | + 4:55 |
11. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 26:35 | + 5:45 |
12. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 27:31 | + 6:41 |
13. | Hájková Lucie | AOP0350 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:45 | + 6:55 |
14. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:31 | + 11:41 |
15. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:15 | + 12:25 |
16. | Widziewicz Aleksandra | 69P0152 | C | MKS MOS Wroclaw | 33:44 | + 12:54 |
17. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:18 | + 14:28 |
18. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | B | SK Žabovřesky Brno | 35:32 | + 14:42 |
19. | Nováková Markéta | KUO0099 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 36:43 | + 15:53 |
20. | Mazurek Agnieszka | 69P0151 | C | MKS MOS Wroclaw | 37:38 | + 16:48 |
21. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:00 | + 18:10 |
22. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:08 | + 18:18 |
23. | Klabouchová Veronika | VZA0151 | C | Slávia ŽU Žilina | 39:22 | + 18:32 |
24. | Radová Kateřina | ABM0199 | B | KOB Moira Brno | 39:51 | + 19:01 |
25. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 41:18 | + 20:28 |
26. | Čížková Eliška | ADA0051 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 47:53 | + 27:03 |
27. | Malotová Kamila | LCE0055 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:08 | + 28:18 |
28. | Mastela Krystyna | 11P0050 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 52:44 | + 31:54 |
29. | Harazin Karolina | 11P0054 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 60:45 | + 39:55 |
Olesniewicz Karolina | 47P0151 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | DISK | ||
Paterová Klára | TZL0093 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Górowicz Monika | 11P0052 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 24:33 | |
2. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 27:08 | + 2:35 |
3. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 27:14 | + 2:41 |
4. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 28:00 | + 3:27 |
5. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:42 | + 4:09 |
6. | Waňková Martina | VRL9951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:08 | + 4:35 |
7. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 29:48 | + 5:15 |
8. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:28 | + 5:55 |
9. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 30:55 | + 6:22 |
10. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 31:25 | + 6:52 |
11. | Cych Agnieszka | 33P9951 | C | Echo Twardogóra | 32:17 | + 7:44 |
12. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 32:20 | + 7:47 |
13. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 32:21 | + 7:48 |
14. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:26 | + 7:53 |
15. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 32:41 | + 8:08 |
16. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:44 | + 8:11 |
17. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | A | OK Jiskra Nový Bor | 32:58 | + 8:25 |
18. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:16 | + 8:43 |
19. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 33:17 | + 8:44 |
20. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 33:25 | + 8:52 |
21. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 33:28 | + 8:55 |
22. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 33:29 | + 8:56 |
23. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 34:13 | + 9:40 |
24. | Jezdinská Natálie | STH9954 | A | SK Studenec | 35:06 | + 10:33 |
25. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | A | OK Jiskra Nový Bor | 35:26 | + 10:53 |
26. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 37:14 | + 12:41 |
27. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 37:26 | + 12:53 |
28. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 37:52 | + 13:19 |
29. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:52 | + 21:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Veronika | TZL9951 | C | SKOB Zlín | 33:13 | |
2. | Švancárová Veronika | KSU9853 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:54 | + 1:41 |
3. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 35:07 | + 1:54 |
4. | Korpasová Tereza | LBM9898 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 35:56 | + 2:43 |
5. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 39:10 | + 5:57 |
6. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 40:07 | + 6:54 |
7. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 44:42 | + 11:29 |
8. | Marek Wiktoria | 28P9951 | C | UNTS Warszawa | 44:55 | + 11:42 |
9. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 47:47 | + 14:34 |
10. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 48:07 | + 14:54 |
11. | Antonowicz Anna-Maria | 28P9851 | C | UNTS Warszawa | 50:28 | + 17:15 |
12. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 52:00 | + 18:47 |
13. | Hanousková Renata | LCE9852 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:00 | + 20:47 |
14. | Belicová Lenka | VZA0171 | C | Slávia ŽU Žilina | 60:46 | + 27:33 |
15. | Habigerová Jana | KSU9888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:35 | + 29:22 |
16. | Mańka Klaudia | 11P9952 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 81:45 | + 48:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | A | TJ Loko Liberec | 31:54 | |
2. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 33:21 | + 1:27 |
3. | Vališová Martina | OSN9696 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:03 | + 2:09 |
4. | Šiková Barbora | LPM9650 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 34:35 | + 2:41 |
5. | Hančová Petra | VRL9652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:30 | + 3:36 |
6. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 35:38 | + 3:44 |
7. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 35:43 | + 3:49 |
8. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:45 | + 3:51 |
9. | Kubínová Veronika | SKV9752 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:58 | + 5:04 |
10. | Chládková Simona | LPU9658 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 37:12 | + 5:18 |
11. | Červená Adéla | SHK9755 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 37:22 | + 5:28 |
11. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 37:22 | + 5:28 |
13. | Nováková Tereza | DKP9751 | A | Oddíl OB Kotlářka | 37:46 | + 5:52 |
14. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 37:54 | + 6:00 |
15. | Machačová Michaela | PHK9656 | A | OK 99 Hradec Králové | 38:11 | + 6:17 |
16. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 38:54 | + 7:00 |
17. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 40:26 | + 8:32 |
18. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 40:59 | + 9:05 |
19. | Peňázová Veronika | SJH9752 | A | SJH Jindřichův Hradec | 41:04 | + 9:10 |
20. | Kavánková Iva | TZL9753 | C | SKOB Zlín | 41:49 | + 9:55 |
21. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 43:27 | + 11:33 |
22. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 43:45 | + 11:51 |
23. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 44:16 | + 12:22 |
24. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 44:21 | + 12:27 |
25. | Fenclová Tereza | LPU9752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:25 | + 13:31 |
26. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | A | SK Žabovřesky Brno | 45:33 | + 13:39 |
27. | Veljačiková Hana | SCP9750 | A | OK Sparta Praha | 48:56 | + 17:02 |
28. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 51:22 | + 19:28 |
29. | Petrasová Zuzana | ASU9695 | A | Magnus Orienteering | 52:11 | + 20:17 |
30. | Jansová Doubravka | LPU9750 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 53:16 | + 21:22 |
31. | Koporová Lenka | ZBM9753 | A | SK Žabovřesky Brno | 63:48 | + 31:54 |
32. | Dzik Justyna | 42P9751 | C | MUKS Gliwice | 80:41 | + 48:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | B | SK Severka Šumperk | 37:00 | |
2. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB TJ Spartak Adamov | 37:16 | + 0:16 |
3. | Zentrichová Daniela | OTK9751 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:32 | + 3:32 |
4. | Machusová Karolína | SSU9666 | B | SK Severka Šumperk | 43:13 | + 6:13 |
5. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 47:32 | + 10:32 |
6. | Komárková Silvie | TBM9762 | B | KOS TJ Tesla Brno | 49:00 | + 12:00 |
7. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 49:25 | + 12:25 |
8. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 51:04 | + 14:04 |
9. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 52:05 | + 15:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:04 | 8800 | |
2. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | SK Kamenice | 37:04 | + 1:00 | 8567 |
3. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 37:40 | + 1:36 | 8428 |
4. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SJH Jindřichův Hradec | 37:55 | + 1:51 | 8369 |
5. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 38:14 | + 2:10 | 8296 |
6. | Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | 39:35 | + 3:31 | 7981 |
7. | Svobodová Lenka | PHK9551 | R | OK 99 Hradec Králové | 41:15 | + 5:11 | 7593 |
8. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 41:41 | + 5:37 | 7492 |
9. | Procházková Marie | KAM9554 | A | SK Kamenice | 41:46 | + 5:42 | 7473 |
10. | Kamererová Valerie | KAM9452 | A | SK Kamenice | 42:10 | + 6:06 | 7380 |
11. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 42:44 | + 6:40 | 7248 |
12. | Voborníková Alena | LPU9458 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 42:54 | + 6:50 | 7209 |
13. | Novotná Markéta | PHK9451 | E | OK 99 Hradec Králové | 42:55 | + 6:51 | 7205 |
14. | Kubínová Romana | SKV9452 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:07 | + 13:03 | 5762 |
15. | Tesařová Marcela | AOP9450 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:44 | + 16:40 | 4920 |
16. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 57:20 | + 21:16 | 3849 |
17. | Otrusinová Jana | ABM9560 | A | KOB Moira Brno | 74:26 | + 38:22 | 0 |
18. | Zebrowska Barbara | 28P9551 | C | UNTS Warszawa | 83:36 | + 47:32 | |
Chvalová Věra | LPM9452 | R | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 | ||
Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jančová Jana | VRB9450 | B | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 51:07 | 0 | |
2. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 53:37 | + 2:30 | 0 |
3. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 55:10 | + 4:03 | 0 |
4. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:51 | + 5:44 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:19 | 10347 | |
2. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 36:59 | + 0:40 | 10166 |
3. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 38:15 | + 1:56 | 9821 |
4. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 38:37 | + 2:18 | 9722 |
5. | Poklopová Lenka | UOL8951 | R | SK UP Olomouc | 38:43 | + 2:24 | 9695 |
6. | Spurná Martina | PGP8556 | E | SK Praga | 39:17 | + 2:58 | 9540 |
7. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 39:43 | + 3:24 | 9423 |
8. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 40:04 | + 3:45 | 9327 |
9. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 40:42 | + 4:23 | 9155 |
10. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 41:12 | + 4:53 | 9019 |
11. | Topinková Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 42:09 | + 5:50 | 8761 |
12. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 42:22 | + 6:03 | 8702 |
13. | Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:41 | + 6:22 | 8616 |
14. | Knapová Lenka | LPU9351 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 44:29 | + 8:10 | 8126 |
15. | Górnicka-Antonowicz Anna | 28P6852 | C | UNTS Warszawa | 46:43 | + 10:24 | |
16. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:14 | + 10:55 | 7379 |
17. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:15 | + 11:56 | 7102 |
18. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 52:07 | + 15:48 | 6051 |
19. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:36 | + 16:17 | 5919 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 40:53 | 8138 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 42:03 | + 1:10 | 7918 |
3. | Vozdová Aneta | KSU9394 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:01 | + 2:08 | 7735 |
4. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:10 | + 2:17 | 7707 |
5. | Dittrichová Petra | KON8787 | R | KOB Konice | 43:59 | + 3:06 | 7553 |
6. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 46:10 | + 5:17 | 7140 |
7. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:42 | + 6:49 | 6850 |
8. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 49:25 | + 8:32 | 6526 |
9. | Holinková Hana | ZPV6777 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:40 | + 8:47 | 6479 |
10. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 50:49 | + 9:56 | 6262 |
11. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:38 | + 11:45 | 5919 |
12. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | C | SK UP Olomouc | 53:01 | + 12:08 | 5846 |
13. | Janů Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:52 | + 13:59 | 5497 |
14. | Mrázová Pavla | KAM9350 | C | SK Kamenice | 55:01 | + 14:08 | 5468 |
15. | Kukolová Šárka | LCE9251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:12 | + 14:19 | 5434 |
16. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 55:35 | + 14:42 | 5361 |
17. | Hnilicová Šárka | KSU9493 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:00 | + 15:07 | 5283 |
18. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:30 | + 16:37 | 4999 |
19. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:58 | + 18:05 | 4722 |
20. | Wysocka Malwina | 23P8500 | C | OK!Sport | 59:28 | + 18:35 | |
21. | Trojecka Marta | 45P8351 | C | KU AZS WAT Warszawa | 62:11 | + 21:18 | |
22. | Najman Natalia | 36P8871 | C | OK!Sport Warszawa | 63:35 | + 22:42 | |
23. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 64:25 | + 23:32 | 3693 |
24. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:46 | + 24:53 | 3438 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:09 | 5968 | |
2. | Hvorecká Eva | VRB8953 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 44:49 | + 6:40 | 5135 |
3. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:57 | + 7:48 | 4994 |
4. | Štrajtová Štěpánka | UOL9151 | C | SK UP Olomouc | 51:29 | + 13:20 | 4303 |
5. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 51:59 | + 13:50 | 4240 |
6. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 54:58 | + 16:49 | 3868 |
7. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 59:30 | + 21:21 | 3302 |
8. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 63:11 | + 25:02 | 2842 |
9. | Stoszková Jana | AOP8850 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 64:15 | + 26:06 | 2709 |
10. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 71:08 | + 32:59 | 1849 |
11. | Kost Aleksandra | 11P8750 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 85:03 | + 46:54 | |
Masny Anna | 11P8250 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:07 | |
2. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 41:28 | + 2:21 |
3. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 43:27 | + 4:20 |
4. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 45:25 | + 6:18 |
5. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:05 | + 9:58 |
6. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:01 | + 10:54 |
7. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:45 | + 11:38 |
8. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 54:07 | + 15:00 |
9. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 54:28 | + 15:21 |
10. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:13 | + 16:06 |
11. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:00 | + 19:53 |
12. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 60:19 | + 21:12 |
13. | Polewka Beata | 14P7151 | C | UKS Kometa Gliwice | 64:37 | + 25:30 |
14. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 66:34 | + 27:27 |
15. | Toborek Katarzyna | 69P7451 | C | MKS MOS Wroclaw | 125:51 | + 86:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:22 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:00 | + 1:38 |
3. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 34:38 | + 2:16 |
4. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 36:36 | + 4:14 |
5. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 36:51 | + 4:29 |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:34 | + 5:12 |
7. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:14 | + 5:52 |
8. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 38:20 | + 5:58 |
9. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 40:12 | + 7:50 |
10. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:27 | + 8:05 |
11. | Proboszová Zuzana | HAV7250 | C | SKOB Baník Havířov | 41:29 | + 9:07 |
12. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 42:55 | + 10:33 |
13. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:43 | + 16:21 |
14. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 49:35 | + 17:13 |
15. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:34 | + 19:12 |
16. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:14 | + 20:52 |
17. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:31 | + 23:09 |
18. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 61:19 | + 28:57 |
19. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 78:13 | + 45:51 |
Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 35:45 | |
2. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 37:17 | + 1:32 |
3. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 37:59 | + 2:14 |
4. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 39:50 | + 4:05 |
5. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:03 | + 4:18 |
6. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 40:20 | + 4:35 |
7. | Čechová Zuzana | SJI6951 | C | OK Jihlava | 40:21 | + 4:36 |
8. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 44:29 | + 8:44 |
9. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 46:03 | + 10:18 |
10. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:08 | + 12:23 |
11. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 49:27 | + 13:42 |
12. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 53:34 | + 17:49 |
13. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | 55:01 | + 19:16 |
14. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 62:11 | + 26:26 |
Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | DISK | ||
Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | DISK | ||
Schusterová Martina | AOP6551 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Tesařová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 38:18 | |
2. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 41:59 | + 3:41 |
3. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:30 | + 4:12 |
4. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 44:54 | + 6:36 |
5. | Czerkawska Urszula | 42P6251 | C | MUKS Gliwice | 46:12 | + 7:54 |
6. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 53:27 | + 15:09 |
7. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 66:59 | + 28:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | 14P5651 | C | UKS Kometa Gliwice | 41:46 | |
2. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:26 | + 12:40 |
3. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:49 | + 15:03 |
Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bucholc Teresa | NNN5451 | C | Neregistrovaní | 108:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 40:56 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:07 | + 0:11 |
3. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:57 | + 2:01 |
4. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:52 | + 5:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 38:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 17:44 | |
2. | Matěja Jan | ODR1041 | C | SKOB Odry | 18:32 | + 0:48 |
3. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:06 | + 1:22 |
4. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 20:50 | + 3:06 |
5. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 22:12 | + 4:28 |
6. | Golinowski Aleksandra | 68P0681 | C | KS Artemis Wroclaw | 29:17 | + 11:33 |
7. | Golinowski Piotr | 68P0944 | C | KS Artemis Wroclaw | 33:25 | + 15:41 |
8. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:58 | + 23:14 |
9. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:36 | + 27:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonowicz Jan | 28P0501 | C | UNTS Warszawa | 16:04 | |
2. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 18:03 | + 1:59 |
3. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 19:13 | + 3:09 |
4. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 21:16 | + 5:12 |
5. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:38 | + 30:34 |
Šudřich Tomáš | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 17:59 | |
2. | Chovanec Václav | TZL0201 | B | SKOB Zlín | 18:33 | + 0:34 |
3. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 20:51 | + 2:52 |
4. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 22:30 | + 4:31 |
5. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:43 | + 4:44 |
6. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 22:50 | + 4:51 |
7. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:10 | + 5:11 |
8. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 23:21 | + 5:22 |
9. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:52 | + 5:53 |
10. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 24:35 | + 6:36 |
11. | Sikorski Marcin | 47P0201 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 24:53 | + 6:54 |
12. | Vébr Tomáš | HAV0200 | B | SKOB Baník Havířov | 25:40 | + 7:41 |
13. | Obstoj Piotr | 48P0201 | C | Lotna Zdzieszowice | 31:04 | + 13:05 |
14. | Toborek Jakub | 69P0301 | C | MKS MOS Wroclaw | 34:27 | + 16:28 |
15. | Cych Maksymilian | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 34:37 | + 16:38 | |
16. | Wozniak Maciej | 48P0202 | C | Lotna Zdzieszowice | 37:27 | + 19:28 |
17. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:53 | + 22:54 |
18. | Koleczko Blazej | 11P0200 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 42:56 | + 24:57 |
19. | Czapla Dawid | 48P0203 | C | Lotna Zdzieszowice | 52:24 | + 34:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | A | KOB ZPV Prostějov | 22:41 | |
2. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:39 | + 3:58 |
3. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:56 | + 4:15 |
4. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 27:29 | + 4:48 |
5. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:29 | + 6:48 |
6. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 29:43 | + 7:02 |
7. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:05 | + 8:24 |
8. | Milán Tomáš | TBM0111 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:24 | + 8:43 |
9. | Zentrich Dušan | OTK0002 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 31:42 | + 9:01 |
10. | Panovec Kryštof | OTK0001 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 31:52 | + 9:11 |
11. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:53 | + 9:12 |
12. | Krawczyński Mikolaj | 69P0001 | C | MKS MOS Wroclaw | 34:19 | + 11:38 |
13. | Pierzchala Michal | 28P0101 | C | UNTS Warszawa | 35:50 | + 13:09 |
14. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:18 | + 13:37 |
15. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | B | SKOB Zlín | 36:29 | + 13:48 |
16. | Kligl Radim | TBM0103 | B | KOS TJ Tesla Brno | 36:58 | + 14:17 |
17. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:42 | + 17:01 |
18. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 40:15 | + 17:34 |
19. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | B | KOS TJ Tesla Brno | 40:35 | + 17:54 |
20. | Pojda Pawel | 11P0002 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 42:14 | + 19:33 |
21. | Hyla Damian | 47P0101 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 42:35 | + 19:54 |
22. | Bitto Max | LCE0103 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:59 | + 20:18 |
23. | Byrczek Jan | 14P0001 | C | UKS Kometa Gliwice | 43:19 | + 20:38 |
24. | Obstoj Adam | 47P0001 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 43:20 | + 20:39 |
25. | Kaprál Jan | SSU0000 | C | SK Severka Šumperk | 43:41 | + 21:00 |
26. | Rakowski Oskar | 14P0103 | C | UKS Kometa Gliwice | 44:40 | + 21:59 |
27. | Ledniowski Filip | 69P0002 | C | MKS MOS Wroclaw | 44:48 | + 22:07 |
28. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 45:45 | + 23:04 |
29. | Koleczko Bartosz | 11P0000 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 48:39 | + 25:58 |
30. | Valenta Mikuláš | KSU0107 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:50 | + 27:09 |
31. | Roslaniec Mateusz | 69P0004 | C | MKS MOS Wroclaw | 49:59 | + 27:18 |
32. | Hartmann Matouš | PLU0101 | B | TJ Sokol Plumlov | 52:39 | + 29:58 |
33. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 55:36 | + 32:55 |
34. | Madej Adam | 69P0003 | C | MKS MOS Wroclaw | 66:56 | + 44:15 |
35. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:40 | + 45:59 |
36. | Matěja Vojta | ODR0341 | C | SKOB Odry | 86:45 | + 64:04 |
Koryčan Tomáš | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK | ||
Kucharczyk Jakub | 14P0102 | C | UKS Kometa Gliwice | DISK | ||
Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:53 | |
2. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | SK Kamenice | 25:18 | + 0:25 |
3. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 25:28 | + 0:35 |
4. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:29 | + 1:36 |
5. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 26:37 | + 1:44 |
6. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 26:53 | + 2:00 |
7. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:18 | + 2:25 |
8. | Bendák Jan | LTU9801 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:32 | + 2:39 |
9. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 27:50 | + 2:57 |
10. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | 28:31 | + 3:38 |
11. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 28:33 | + 3:40 |
12. | Pryjma Fryderyk | 58P9801 | C | Ks Spójnia Warszawa | 28:37 | + 3:44 |
13. | Škvor Ota | KAM9900 | A | SK Kamenice | 29:00 | + 4:07 |
14. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 29:06 | + 4:13 |
15. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 30:13 | + 5:20 |
16. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 30:15 | + 5:22 |
17. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 30:44 | + 5:51 |
18. | Pek Daniel | SHK9803 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 31:17 | + 6:24 |
19. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 32:31 | + 7:38 |
20. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 34:03 | + 9:10 |
21. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:45 | + 9:52 |
22. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 35:03 | + 10:10 |
23. | Mašata Metoděj | PHK9905 | A | OK 99 Hradec Králové | 35:19 | + 10:26 |
24. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 35:40 | + 10:47 |
25. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:52 | + 10:59 |
26. | Paukert Lukáš | KUO9801 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 36:15 | + 11:22 |
27. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 37:12 | + 12:19 |
28. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 39:10 | + 14:17 |
29. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:11 | + 14:18 |
30. | Šebek Petr | DKP9903 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:21 | + 15:28 |
31. | Skalický Johan | KUO9901 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 41:57 | + 17:04 |
32. | Hájek Jakub | SHK9802 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 44:59 | + 20:06 |
33. | Kašpar Petr | SSU9911 | A | SK Severka Šumperk | 47:08 | + 22:15 |
34. | Bartosz Maciej | 85P9954 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 60:50 | + 35:57 |
35. | Kasza Jan | 85P9941 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 66:10 | + 41:17 |
Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Václav | TZL9901 | B | SKOB Zlín | 42:11 | |
2. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 43:08 | + 0:57 |
3. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:42 | + 5:31 |
4. | Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | 48:51 | + 6:40 |
5. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:46 | + 8:35 |
6. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 50:49 | + 8:38 |
7. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 55:02 | + 12:51 |
8. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:12 | + 15:01 |
9. | Kún Josef | BBM9802 | B | BETA URSUS Orienteering | 60:57 | + 18:46 |
10. | Turza Tomáš | LCE9912 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:22 | + 30:11 |
11. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:45 | + 32:34 |
12. | Němeček Kryštof | JPV9919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 91:51 | + 49:40 |
Wrotny Mateusz | 47P9801 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | DISK | ||
Skipiol Marcin | 11P9901 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK | ||
Krzysteczko Michal | 11P9900 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | A | SK Kamenice | 32:00 | |
2. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 32:09 | + 0:09 |
3. | Fürst Matouš | LLI9603 | A | TJ Loko Liberec | 32:23 | + 0:23 |
4. | Illner Vojtěch | DKP9600 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:55 | + 0:55 |
5. | Čech Jan | SJI9601 | A | OK Jihlava | 34:02 | + 2:02 |
6. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 34:53 | + 2:53 |
7. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:01 | + 3:01 |
8. | Růžička Adam | PHK9704 | A | OK 99 Hradec Králové | 35:43 | + 3:43 |
9. | Kanta Martin | LPU9705 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 36:51 | + 4:51 |
10. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 37:04 | + 5:04 |
11. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:01 | + 6:01 |
12. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:08 | + 6:08 |
13. | Mašata Matěj | PHK9601 | A | OK 99 Hradec Králové | 38:40 | + 6:40 |
14. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | A | OK Jihlava | 38:58 | + 6:58 |
15. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 42:21 | + 10:21 |
16. | Glonek Jakub | AOP9602 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:44 | + 10:44 |
17. | Štál Jan | SJC9601 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 42:47 | + 10:47 |
18. | Valášek Jiří | KAM9700 | A | SK Kamenice | 43:02 | + 11:02 |
18. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 43:02 | + 11:02 |
20. | Klabouch Martin | LPU9615 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:28 | + 11:28 |
21. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 44:21 | + 12:21 |
22. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 45:01 | + 13:01 |
23. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 45:03 | + 13:03 |
24. | Horáček Petr | PHK9602 | A | OK 99 Hradec Králové | 45:53 | + 13:53 |
25. | Borgiel Jaroslaw | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 46:42 | + 14:42 |
26. | Wolowczyk Michal | 28P9701 | C | UNTS Warszawa | 47:33 | + 15:33 |
27. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:20 | + 16:20 |
28. | Burda Matěj | BOR9608 | A | OK Jiskra Nový Bor | 48:33 | + 16:33 |
29. | Janeba Vladimír | CHC9602 | A | K.O.B. Choceň | 52:54 | + 20:54 |
30. | Skalický Matyáš | KUO9605 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 53:42 | + 21:42 |
31. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 53:44 | + 21:44 |
Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | B | SK Žabovřesky Brno | 36:05 | |
2. | Padrta Pavel | MOV9700 | B | SKOB Ostrava | 42:44 | + 6:39 |
3. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 44:18 | + 8:13 |
4. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 44:40 | + 8:35 |
5. | Dušek Martin | ZAM9602 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:33 | + 11:28 |
6. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 48:06 | + 12:01 |
7. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 49:00 | + 12:55 |
8. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 53:09 | + 17:04 |
9. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | 58:16 | + 22:11 |
10. | Knypl Jaroslav | KSU9707 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:32 | + 22:27 |
11. | Sadílek Jan | TZL9601 | B | SKOB Zlín | 62:57 | + 26:52 |
12. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:21 | + 34:16 |
13. | Pasek Marcin | 11P9600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 71:50 | + 35:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grundmann Jan | LPU9410 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 32:00 | 9696 | |
2. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 33:19 | + 1:19 | 9325 |
3. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 34:21 | + 2:21 | 9034 |
4. | Minář Marek | ASU9444 | E | Magnus Orienteering | 34:39 | + 2:39 | 8950 |
5. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | SK Kamenice | 34:47 | + 2:47 | 8913 |
6. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:15 | + 4:15 | 8500 |
7. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 37:54 | + 5:54 | 8035 |
8. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 38:29 | + 6:29 | |
9. | Waněk Adam | LPU9505 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:33 | + 6:33 | 7852 |
10. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 39:53 | + 7:53 | |
11. | Valeš Jiří | LPM9502 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 39:55 | + 7:55 | 7467 |
12. | Křivda Martin | CHC9501 | A | K.O.B. Choceň | 40:50 | + 8:50 | 7209 |
13. | Pavlovec Jan | BOR9503 | R | OK Jiskra Nový Bor | 41:09 | + 9:09 | 7120 |
14. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 42:32 | + 10:32 | 6731 |
15. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | A | KOB Moira Brno | 42:44 | + 10:44 | 6675 |
16. | Dvořáček Radek | ASU9445 | A | Magnus Orienteering | 44:32 | + 12:32 | 6168 |
17. | Hruška Jakub | ZBM9515 | R | SK Žabovřesky Brno | 44:42 | + 12:42 | 6121 |
18. | Záděra Pavel | BBM9500 | R | BETA URSUS Orienteering | 45:38 | + 13:38 | 5858 |
19. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | A | KOB Moira Brno | 46:30 | + 14:30 | 5614 |
20. | Skoupý Jan | STE9411 | A | SK SKI-OB Šternberk | 47:26 | + 15:26 | 5352 |
21. | Hraboš Matěj | ASU9547 | R | Magnus Orienteering | 50:30 | + 18:30 | 4488 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magrini Nicola | SBR9441 | C | SKOB Bruntál | 88:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 39:31 | 9862 | |
2. | Nečas Jiří | TZL9101 | C | SKOB Zlín | 40:04 | + 0:33 | 9727 |
3. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 40:10 | + 0:39 | 9703 |
4. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:44 | + 1:13 | 9564 |
5. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:36 | + 2:05 | 9352 |
6. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:56 | + 3:25 | 9026 |
7. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 43:26 | + 3:55 | 8904 |
8. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 43:58 | + 4:27 | 8773 |
9. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 44:08 | + 4:37 | 8733 |
10. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:17 | + 4:46 | 8696 |
11. | Losman Petr | PHK7901 | E | OK 99 Hradec Králové | 44:32 | + 5:01 | 8635 |
12. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 45:18 | + 5:47 | 8447 |
13. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:22 | + 5:51 | 8431 |
14. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:30 | + 5:59 | 8398 |
15. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:38 | + 6:07 | 8366 |
16. | Smola Michal | TZL8131 | E | SKOB Zlín | 45:43 | + 6:12 | 8345 |
17. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:56 | + 6:25 | 8292 |
18. | Vavrys Johan | LCE9302 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:08 | + 6:37 | 8243 |
19. | Rusý Tomáš | KAM9301 | C | SK Kamenice | 46:14 | + 6:43 | 8219 |
20. | Grabowski Maciej | 28P8144 | C | UNTS Warszawa | 47:41 | + 8:10 | |
21. | Košárek Pavel | AOP7102 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:04 | + 8:33 | 7770 |
22. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 48:17 | + 8:46 | 7717 |
23. | Perůtka Jan | LCE8801 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:20 | + 9:49 | 7461 |
24. | Kolovský František | LPM9202 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 49:37 | + 10:06 | 7391 |
25. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | R | KOB Moira Brno | 51:09 | + 11:38 | 7016 |
26. | Žaloudík Jiří | LOV8601 | C | lepus.cz | 51:36 | + 12:05 | 6906 |
27. | Terpai Dmytro | 28P8501 | C | UNTS Warszawa | 51:41 | + 12:10 | |
28. | Tomanek Daniel | STE7401 | R | SK SKI-OB Šternberk | 51:42 | + 12:11 | 6882 |
28. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 51:42 | + 12:11 | 6882 |
30. | Zvěřina Petr | LPU8208 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 52:23 | + 12:52 | 6715 |
31. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:41 | + 16:10 | 5907 |
32. | Záveský Filip | LPU9306 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 58:54 | + 19:23 | 5121 |
33. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 59:25 | + 19:54 | 4994 |
34. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 62:18 | + 22:47 | 4289 |
35. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:55 | + 24:24 | 3893 |
36. | Navrátil Boris | AOP9202 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 70:02 | + 30:31 | 2397 |
Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | DISK | 0 | ||
Klusáček Jan | ZBM9301 | R | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 42:26 | 8544 | |
2. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 43:23 | + 0:57 | 8358 |
3. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 43:32 | + 1:06 | 8329 |
4. | Gazda Viktor | TRI9203 | C | TJ TŽ Třinec | 45:34 | + 3:08 | 7933 |
5. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:24 | + 3:58 | 7770 |
6. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:26 | + 4:00 | 7764 |
7. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:58 | + 4:32 | 7659 |
8. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 47:10 | + 4:44 | 7620 |
9. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:30 | + 5:04 | 7555 |
10. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 47:32 | + 5:06 | 7549 |
11. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 47:42 | + 5:16 | 7516 |
12. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:46 | + 5:20 | 7503 |
13. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 49:04 | + 6:38 | 7250 |
14. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:31 | + 7:05 | 7162 |
15. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:34 | + 7:08 | 7152 |
16. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:45 | + 7:19 | 7117 |
16. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:45 | + 7:19 | 7117 |
18. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 49:48 | + 7:22 | 7107 |
19. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 50:14 | + 7:48 | 7022 |
20. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:07 | + 8:41 | 6850 |
21. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 51:57 | + 9:31 | 6687 |
22. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 52:54 | + 10:28 | 6502 |
23. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:20 | + 10:54 | 6418 |
24. | Rossmanith Vojta | AOP9302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:13 | + 12:47 | 6050 |
25. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 56:41 | + 14:15 | 5764 |
26. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 57:36 | + 15:10 | 5585 |
27. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 57:51 | + 15:25 | 5537 |
28. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:43 | + 17:17 | 5172 |
29. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:09 | + 18:43 | 4893 |
30. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 61:34 | + 19:08 | 4812 |
31. | Masztalski Pawel | 11P8500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 80:22 | + 37:56 | |
Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fátor Jan | DOB7907 | C | KOB Dobruška | 42:52 | 6528 | |
2. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 44:12 | + 1:20 | 6335 |
3. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:55 | + 2:03 | 6231 |
4. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 46:22 | + 3:30 | 6021 |
5. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 47:07 | + 4:15 | 5913 |
6. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 52:40 | + 9:48 | 5110 |
7. | Schäfer Jan | TZL9301 | C | SKOB Zlín | 53:15 | + 10:23 | 5025 |
8. | Benroth Jakub | TZL9002 | C | SKOB Zlín | 53:54 | + 11:02 | 4931 |
9. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:48 | + 12:56 | 4657 |
10. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 57:08 | + 14:16 | 4464 |
11. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 60:38 | + 17:46 | 3957 |
12. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 62:17 | + 19:25 | 3719 |
13. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 65:16 | + 22:24 | 3287 |
14. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 70:39 | + 27:47 | 2508 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Golinowski Pawel | 68P7944 | C | KS Artemis Wroclaw | 36:31 | |
2. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 36:50 | + 0:19 |
3. | Dzik Miroslaw | 42P7101 | C | MUKS Gliwice | 40:58 | + 4:27 |
4. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:54 | + 6:23 |
5. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 43:56 | + 7:25 |
6. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:23 | + 8:52 |
7. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:40 | + 9:09 |
8. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:51 | + 9:20 |
9. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 45:53 | + 9:22 |
10. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 47:32 | + 11:01 |
11. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 49:06 | + 12:35 |
12. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:42 | + 13:11 |
13. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 50:42 | + 14:11 |
14. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:44 | + 14:13 |
15. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 54:42 | + 18:11 |
16. | Dzik Martin | UOL7600 | C | SK UP Olomouc | 56:10 | + 19:39 |
17. | Koleczko Lukasz | 11P7500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 57:55 | + 21:24 |
18. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 58:56 | + 22:25 |
19. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 59:28 | + 22:57 |
20. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:37 | + 25:06 |
21. | Maňásek Josef | SVR | C | TJ Švýcárna | 62:52 | + 26:21 |
22. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 68:07 | + 31:36 |
23. | Polewka Tomasz | 14P7301 | C | UKS Kometa Gliwice | 71:40 | + 35:09 |
Marszalek Waldemar | 11P7301 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:27 | |
2. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:25 | + 4:58 |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:34 | + 5:07 |
4. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:43 | + 5:16 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:14 | + 8:47 |
6. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 49:19 | + 14:52 |
7. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 50:21 | + 15:54 |
8. | Szczygiel Marcin | 69P7101 | C | MKS MOS Wroclaw | 50:50 | + 16:23 |
9. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 51:46 | + 17:19 |
10. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 52:57 | + 18:30 |
11. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 54:49 | + 20:22 |
12. | Hubáček Libor | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 54:50 | + 20:23 | |
13. | Vondrouš Jaroslav | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 59:15 | + 24:48 | |
14. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:12 | + 30:45 |
15. | Janda Jiří | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 92:47 | + 58:20 | |
16. | Pelánek Libor | TBM7409 | C | KOS TJ Tesla Brno | 98:25 | + 63:58 |
Procházka Josef | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Kocourek František | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Studinka David | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | DISK | |||
Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Piotr | 84P6801 | C | WKS Slask-D95 | 38:32 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 38:33 | + 0:01 |
3. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:35 | + 1:03 |
4. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:38 | + 2:06 |
5. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 41:49 | + 3:17 |
6. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 42:57 | + 4:25 |
7. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:04 | + 4:32 |
8. | Urbaniak Krzysztof | 58P6041 | C | Ks Spójnia Warszawa | 43:46 | + 5:14 |
9. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:36 | + 6:04 |
10. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 44:37 | + 6:05 |
11. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 45:42 | + 7:10 |
12. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:49 | + 9:17 |
13. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 48:00 | + 9:28 |
14. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 49:16 | + 10:44 |
15. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 50:59 | + 12:27 |
16. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 55:15 | + 16:43 |
17. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 61:39 | + 23:07 |
18. | Antonowicz Jerzy | 28P6844 | C | UNTS Warszawa | 63:50 | + 25:18 |
19. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 65:42 | + 27:10 |
20. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:50 | + 27:18 |
21. | Rozsíval Alois | KSU6041 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:52 | + 32:20 |
22. | Wojarski Krzysztof | 42P6002 | C | MUKS Gliwice | 78:58 | + 40:26 |
23. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 134:01 | + 95:29 |
Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Hubáček Jaroslav | LCE6311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK | ||
Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 44:46 | |
2. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 45:32 | + 0:46 |
3. | Wolowczyk Marek | NNN6341 | C | Neregistrovaní | 45:45 | + 0:59 |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:55 | + 1:09 |
5. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 46:28 | + 1:42 |
6. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:54 | + 3:08 |
7. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 48:19 | + 3:33 |
8. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 48:31 | + 3:45 |
9. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:09 | + 5:23 |
10. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 50:59 | + 6:13 |
11. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:33 | + 7:47 |
12. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 54:32 | + 9:46 |
13. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:29 | + 11:43 |
14. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 56:35 | + 11:49 |
15. | Pryjma Tomasz | 58P6401 | C | Ks Spójnia Warszawa | 60:20 | + 15:34 |
16. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:40 | + 15:54 |
17. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:31 | + 16:45 |
18. | Czerwawski Waclaw | 42P6001 | C | MUKS Gliwice | 67:58 | + 23:12 |
19. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 69:21 | + 24:35 |
20. | Polewski Dariusz | 47P6102 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 73:46 | + 29:00 |
21. | Hyjek Adam | 47P6101 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 81:39 | + 36:53 |
22. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 88:07 | + 43:21 |
23. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 101:15 | + 56:29 |
Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 37:06 | |
2. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 41:14 | + 4:08 |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 43:05 | + 5:59 |
4. | Guga Romuald | 84P5501 | C | WKS Slask-D95 | 43:11 | + 6:05 |
5. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 45:30 | + 8:24 |
6. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:05 | + 9:59 |
7. | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 52:01 | + 14:55 |
8. | Zdanowicz Jan | 14P5901 | C | UKS Kometa Gliwice | 54:03 | + 16:57 |
9. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:20 | + 18:14 |
10. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 59:08 | + 22:02 |
11. | Olbrycht Janusz | NNN5501 | C | Neregistrovaní | 59:17 | + 22:11 |
12. | Wysocki Andrzej | 42P5101 | C | MUKS Gliwice | 60:35 | + 23:29 |
13. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 76:01 | + 38:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 35:32 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 37:39 | + 2:07 |
3. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 39:44 | + 4:12 |
4. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 41:46 | + 6:14 |
5. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 42:22 | + 6:50 |
6. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 45:27 | + 9:55 |
7. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 45:43 | + 10:11 |
8. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 46:05 | + 10:33 |
9. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:54 | + 13:22 |
10. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 51:50 | + 16:18 |
11. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 55:48 | + 20:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartkowiak Edward | 34P4801 | C | WKS Grunwald Poznań | 40:53 | |
2. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 42:28 | + 1:35 |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 43:47 | + 2:54 |
4. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:35 | + 6:42 |
5. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:02 | + 7:09 |
6. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 50:40 | + 9:47 |
7. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 53:55 | + 13:02 |
8. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 66:43 | + 25:50 |
9. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 73:15 | + 32:22 |
10. | Zaoral Jan | KAR4702 | C | SK Karlovice | 79:35 | + 38:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 34:13 | |
2. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 35:24 | + 1:11 |
3. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 36:14 | + 2:01 |
4. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 39:29 | + 5:16 |
5. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 40:01 | + 5:48 |
6. | Waldemar Pietkiewicz | 34P4300 | C | WKS Grunwald Poznań | 42:04 | + 7:51 |
7. | Lebek Henryk | NNN4201 | C | Neregistrovaní | 42:49 | + 8:36 |
8. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 50:07 | + 15:54 |
9. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:35 | + 19:22 |
10. | Stary Břetislav | BOV4402 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 61:51 | + 27:38 |
11. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 67:29 | + 33:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hynek Vladimír | ZPV3511 | C | KOB ZPV Prostějov | 78:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrák Šimon | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:41 | |
2. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 19:19 | + 3:38 |
3. | Szczygiel Hanna | 69P0751 | C | MKS MOS Wroclaw | 20:11 | + 4:30 |
4. | Kundratová Eva | JZL0950 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 20:24 | + 4:43 |
5. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 22:07 | + 6:26 |
6. | Polewka Juliana | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 22:24 | + 6:43 | |
7. | Hyla Natalia | 47P0851 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 22:39 | + 6:58 |
8. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 23:02 | + 7:21 |
9. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:17 | + 7:36 |
10. | Pattermanová Magdalena | KSU1443 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:55 | + 8:14 |
11. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 24:00 | + 8:19 |
12. | Malá Karolína | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 24:41 | + 9:00 | |
12. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 24:41 | + 9:00 |
14. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 24:42 | + 9:01 |
15. | Langerová Lucie | VRB0424 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 24:46 | + 9:05 |
16. | Tomčík Šimon | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 24:58 | + 9:17 | |
17. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 27:40 | + 11:59 |
18. | Klechová Zdenka | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 29:27 | + 13:46 | |
19. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:59 | + 14:18 |
20. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:09 | + 14:28 |
21. | Slováček Ondřej | TZL | C | SKOB Zlín | 31:44 | + 16:03 |
22. | Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:01 | + 16:20 |
23. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:09 | + 16:28 |
24. | Kopecký Viktor | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 33:09 | + 17:28 | |
25. | Gallo Natálie | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 33:46 | + 18:05 | |
26. | Peňáz Jan | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 35:30 | + 19:49 |
27. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:29 | + 21:48 |
28. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:21 | + 22:40 |
29. | Koleczko Maksymilian | 11P0501 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 43:29 | + 27:48 |
30. | Pekárek David | TZL | C | SKOB Zlín | 43:35 | + 27:54 |
31. | Masny Tadek&Przemek | 11P0500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 43:41 | + 28:00 |
32. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:13 | + 33:32 |
33. | Dammfeld Adam | 48P0801 | C | Lotna Zdzieszowice | 98:03 | + 82:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moravcová Lucie | SOP9052 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:37 | |
2. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 29:09 | + 2:32 |
3. | Janča Martin | MOV9001 | C | SKOB Ostrava | 30:30 | + 3:53 |
4. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 35:06 | + 8:29 |
5. | Kubínová Jana | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 39:06 | + 12:29 | |
6. | Jakubková Vendula | ABM9262 | C | KOB Moira Brno | 39:45 | + 13:08 |
7. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 40:19 | + 13:42 |
8. | Světnický Alexandr | STE6333 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:10 | + 14:33 |
9. | Oleszek Maciej | 48P7101 | C | Lotna Zdzieszowice | 42:35 | + 15:58 |
10. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 43:34 | + 16:57 |
11. | Dammfeld Iwona | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 44:50 | + 18:13 | |
12. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 46:08 | + 19:31 |
13. | Nedopílková Marie | SVR | C | TJ Švýcárna | 47:33 | + 20:56 |
14. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SK UP Olomouc | 48:26 | + 21:49 |
15. | Stískalová Eva | LOV9071 | C | lepus.cz | 48:35 | + 21:58 |
16. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | 48:50 | + 22:13 |
17. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 49:39 | + 23:02 |
18. | Ryšavá Ilona | MOV6251 | C | SKOB Ostrava | 55:31 | + 28:54 |
19. | Horáčková Vladimíra | NNN7771 | C | Neregistrovaní | 58:28 | + 31:51 |
20. | Kuchařová Anna | 4HC6971 | C | PSÍ TÝM | 58:45 | + 32:08 |
21. | Míček Radan | SBR7900 | C | SKOB Bruntál | 62:11 | + 35:34 |
22. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:12 | + 42:35 |
23. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 69:14 | + 42:37 |
24. | Nedopílková Barbora | SVR | C | TJ Švýcárna | 69:17 | + 42:40 |
25. | Nedopílková Ludmila | SVR | C | TJ Švýcárna | 69:54 | + 43:17 |
26. | Chodurová Lenka | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 70:26 | + 43:49 | |
27. | Chodura Jonáš | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 71:07 | + 44:30 | |
28. | Jahn Boris | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 71:50 | + 45:13 | |
29. | Zháňalová Jana | TTR6051 | C | OOB Třebíč | 74:47 | + 48:10 |
30. | Czasch Peter | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 105:25 | + 78:48 | |
Kratschmerová Jitka | VRB6250 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK | ||
Byrczek Katarzyna | NNN9969 | C | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:41 | |
2. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:16 | + 1:35 |
3. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:17 | + 5:36 |
4. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 40:11 | + 9:30 |
5. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:27 | + 12:46 |
6. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 48:43 | + 18:02 |
7. | Šiková Karolína | LPM9651 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 52:29 | + 21:48 |
8. | Oherová Petra | ODR9050 | C | SKOB Odry | 52:39 | + 21:58 |
9. | Smolka Ondřej | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:28 | + 24:47 |
9. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 55:28 | + 24:47 |
11. | Šebek Martin | SCP6700 | C | OK Sparta Praha | 55:57 | + 25:16 |
12. | Gallo Marek | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 59:00 | + 28:19 | |
13. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:36 | + 29:55 |
14. | Kuchař Jiří | 4HC6941 | C | PSÍ TÝM | 62:03 | + 31:22 |
15. | Navrátilová Tereza | TBM9777 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:33 | + 33:52 |
15. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 64:33 | + 33:52 |
17. | Králová Kateřina | ODR9052 | C | SKOB Odry | 67:24 | + 36:43 |
18. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 78:18 | + 47:37 |
19. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:18 | + 48:37 |
20. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 88:01 | + 57:20 |
21. | Cych Ema | C | Pivní Liga Jablonec nad Nisou | 93:14 | + 62:33 | |
22. | Mlčáková Markéta | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 106:51 | + 76:10 |
23. | Balcar Adam | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 164:00 | + 133:19 |
Pannová Vendula | AOP7750 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |