Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marek Lukáš | LLI9800 | TJ Loko Liberec | 40:20 | ||
2. | Wiedenfeld Anne | 19D1193 | SSV Planeta Radebeul | 45:23 | + 5:03 | |
3. | Geislerová Blanka | LLI8450 | TJ Loko Liberec | 50:30 | + 10:10 | |
4. | Arfwedson Jessica | 61S1056 | Frölunda OL | 52:22 | + 12:02 | |
5. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 52:50 | + 12:30 | |
6. | Homoláčová Anna | PHK9954 | OK 99 Hradec Králové | 57:17 | + 16:57 | |
7. | Gunia Franz | 21D1097 | SV IHW Alex 78 e. V. | 63:33 | + 23:13 | |
8. | Andreasson Klara | 61S1068 | Frölunda OL | 73:48 | + 33:28 | |
9. | Kellner Claudia | 32A1081 | HSV OL Wiener Neustadt | 80:00 | + 39:40 | |
10. | Adorjan Zuzana | 5ZC0001 | Prague Modern | 86:50 | + 46:30 | |
11. | Moa Wilblad | NNN | Neregistrovaní | 117:18 | + 76:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hjermstad Havard | 25N0005 | Fossum IF | 48:40 | ||
2. | Kusber Laura | 26D1158 | OLV Potsdam | 67:03 | + 18:23 | |
3. | Kapischke Andreas | 26D1153 | OLV Potsdam | 75:44 | + 27:04 | |
4. | Stamm Carolin | 58D1198 | SV TU Ilmenau | 90:12 | + 41:32 | |
5. | König Thomas | 29D1227 | USG Chemnitz | 101:26 | + 52:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Hana | LLI0450 | TJ Loko Liberec | 21:21 | ||
2. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 22:45 | + 1:24 | |
3. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 26:42 | + 5:21 | |
4. | Trefná Alžběta | NNN1016 | Neregistrovaní | 27:38 | + 6:17 | |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 33:45 | + 12:24 | |
6. | Vlašimská Bára | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 34:17 | + 12:56 | |
7. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 36:40 | + 15:19 | |
8. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 44:15 | + 22:54 | |
9. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:39 | + 31:18 | |
10. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:44 | + 33:23 | |
11. | Lošťáková Ela | CTP0951 | 148:40 | + 127:19 | ||
Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Adenstedt Emily | 34A1166 | Orienteering Klosterneuburg | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 21:31 | ||
2. | Neumann Johanna | 31D0002 | SV Lengefeld | 21:58 | + 0:27 | |
3. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 22:09 | + 0:38 | |
4. | Heinemann Wenke | 24D2005 | SV Robotron Dresden | 23:32 | + 2:01 | |
5. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 24:21 | + 2:50 | |
6. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 24:47 | + 3:16 | |
7. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 27:33 | + 6:02 | |
8. | Jorgensen Kaia | 63D0002 | Copenhagen O | 27:42 | + 6:11 | |
9. | Funk Julika | 42D0002 | OK Leipzig | 33:53 | + 12:22 | |
10. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 43:58 | + 22:27 | |
11. | Synková Barbora | DOK0450 | OK Doksy | 47:02 | + 25:31 | |
12. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Přátelé orientačního běhu Opava | 57:44 | + 36:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zempleni Lilla | 15H0001 | MOM | 22:00 | ||
2. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 23:20 | + 1:20 | |
3. | Hájková Lucie | AOP0350 | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:58 | + 1:58 | |
4. | Heinemann Marit | 24D2006 | SV Robotron Dresden | 26:51 | + 4:51 | |
5. | Linková Lucie | TUR0251 | OOB TJ Turnov | 29:18 | + 7:18 | |
6. | Neumann Lena | 31D0003 | SV Lengefeld | 30:56 | + 8:56 | |
7. | Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 31:18 | + 9:18 | |
8. | Miklušová Tamara | 47S0250 | Rapid Bratislava | 31:27 | + 9:27 | |
9. | Podrábská Marie | VLI0251 | Slavia Liberec orienteering | 32:15 | + 10:15 | |
10. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 32:23 | + 10:23 | |
11. | Boskovská Tereza | DOK0250 | OK Doksy | 32:29 | + 10:29 | |
12. | Krčková Helena | AOP0251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:35 | + 10:35 | |
13. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 32:39 | + 10:39 | |
14. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 33:12 | + 11:12 | |
15. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 34:44 | + 12:44 | |
16. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 35:17 | + 13:17 | |
17. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 37:43 | + 15:43 | |
18. | Schacherlová Anna | DOK0350 | OK Doksy | 40:22 | + 18:22 | |
19. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 48:31 | + 26:31 | |
20. | Patzeltová Emma | BOR0251 | OK Jiskra Nový Bor | 61:45 | + 39:45 | |
21. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 86:09 | + 64:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hansen Emma | 59S1005 | Avesta OK | 27:51 | ||
2. | Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 28:10 | + 0:19 | |
2. | Kvalsgard Ingrid Gylterud | 25N0002 | Fossum IF | 28:10 | + 0:19 | |
4. | Bruetsch Katja | 5EC1146 | OLG Schaffhausen | 29:26 | + 1:35 | |
5. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK OS Nové Město n. M. | 29:37 | + 1:46 | |
6. | Hájková Lenka | AOP0050 | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:16 | + 2:25 | |
7. | Machová Marie | LME0050 | SK Los Mělník | 33:07 | + 5:16 | |
8. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 34:40 | + 6:49 | |
9. | Holo Asne | 25N0003 | Fossum IF | 35:31 | + 7:40 | |
10. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 36:41 | + 8:50 | |
11. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 38:45 | + 10:54 | |
12. | Sobotková Anna | PGP0050 | SK Praga | 39:13 | + 11:22 | |
13. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 39:19 | + 11:28 | |
14. | Skoupá Vendula | STE0152 | SK SKI-OB Šternberk | 41:51 | + 14:00 | |
15. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 42:00 | + 14:09 | |
16. | Kubald Marie | 13D1104 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 42:10 | + 14:19 | |
17. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 43:48 | + 15:57 | |
18. | Valterová Adéla | KBP0150 | KBP Praha | 52:51 | + 25:00 | |
19. | Adorjan Luca | 56D1014 | Berliner TSC | 57:47 | + 29:56 | |
20. | Mieske Anna | 13D1114 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 58:25 | + 30:34 | |
21. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:21 | + 39:30 | |
Koštejnová Adéla | DOK0152 | OK Doksy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juodagalvyte Agne | 17L1137 | OK Azuolas | 33:29 | ||
2. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 36:05 | + 2:36 | |
3. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 36:33 | + 3:04 | |
4. | Hodt Line Wegner | 25N0010 | Fossum IF | 37:28 | + 3:59 | |
5. | Rutkauskaite Kaste | 17L1138 | OK Azuolas | 41:18 | + 7:49 | |
6. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 43:00 | + 9:31 | |
7. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 45:15 | + 11:46 | |
8. | Čechová Klára | AOP9951 | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:02 | + 12:33 | |
9. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 50:59 | + 17:30 | |
10. | Miklušová Tereza | 47S9950 | Rapid Bratislava | 52:12 | + 18:43 | |
11. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 58:55 | + 25:26 | |
12. | Truněčková Kateřina | PHK9953 | OK 99 Hradec Králové | 60:04 | + 26:35 | |
13. | Królik Kinga | 66P1215 | UKS Azymut Pabianice | 60:05 | + 26:36 | |
14. | Labská Karolína | LLI9952 | TJ Loko Liberec | 62:03 | + 28:34 | |
15. | Jobst Thessa | 13D1107 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 69:05 | + 35:36 | |
16. | Nygaard-Ostby Maria | 25N0011 | Fossum IF | 69:26 | + 35:57 | |
17. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | SKOB Slaný | 72:11 | + 38:42 | |
18. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:57 | + 46:28 | |
19. | Sušánková Hana | SLA9855 | SKOB Slaný | 82:11 | + 48:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | PHK9751 | OK 99 Hradec Králové | 45:55 | ||
2. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 47:20 | + 1:25 | |
3. | Starke Paula | 33D1258 | USV TU Dresden | 49:12 | + 3:17 | |
4. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 52:41 | + 6:46 | |
5. | Bžatková Kateřina | 18C9752 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 54:32 | + 8:37 | |
6. | Šádková Martina | PHK9653 | OK 99 Hradec Králové | 60:19 | + 14:24 | |
7. | Koderičová Tereza | LTU9651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:53 | + 15:58 | |
8. | Straube Elly | 31D0004 | SV Lengefeld | 62:07 | + 16:12 | |
9. | Machačová Michaela | PHK9656 | OK 99 Hradec Králové | 64:08 | + 18:13 | |
10. | Matoušková Barbora | 5CC9751 | FOX-klub Praha | 67:06 | + 21:11 | |
11. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:40 | + 27:45 | |
12. | Daniels Amanda | 59S1006 | Avesta OK | 81:09 | + 35:14 | |
13. | Šádková Lucie | PHK9654 | OK 99 Hradec Králové | 82:27 | + 36:32 | |
14. | Müllerová Eva | SLA9652 | SKOB Slaný | 85:27 | + 39:32 | |
15. | Djärv Emma | 59S1011 | Avesta OK | 101:42 | + 55:47 | |
16. | Bednářová Štěpánka | PGP9750 | SK Praga | 124:33 | + 78:38 | |
Blom Julia | 61S1041 | Frölunda OL | DISK | |||
Hoffmanová Petra | PGP9755 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Marcela | AOP9450 | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:46 | 4433 | ||
2. | Dragowska Maria | 23P0003 | OK!Sport | 58:44 | + 3:58 | ||
3. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:06 | + 4:20 | 4117 | |
4. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH Jindřichův Hradec | 59:28 | + 4:42 | 4090 | |
5. | Kadocsa Rebeka | 56D0003 | Berliner TSC | 78:50 | + 24:04 | ||
6. | Jančová Jana | VRB9450 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 78:55 | + 24:09 | 2672 | |
7. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 88:37 | + 33:51 | 1964 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lajn Daria | 66P1212 | UKS Azymut Pabianice | 62:28 | |||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 63:25 | + 0:57 | 9256 | |
3. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 68:21 | + 5:53 | 8640 | |
4. | Wicha Iwona | 23P0012 | OK!Sport | 68:58 | + 6:30 | ||
5. | Valešová Jana | PHK9154 | OK 99 Hradec Králové | 74:34 | + 12:06 | 7864 | |
6. | Košárková Iva | AOP8152 | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:56 | + 12:28 | 7818 | |
7. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 75:05 | + 12:37 | 7799 | |
8. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 76:36 | + 14:08 | 7610 | |
9. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 76:43 | + 14:15 | 7595 | |
10. | Zempleni Reka | 31H0001 | Sirályok SE | 81:08 | + 18:40 | ||
11. | Adams Jenni | 63D0001 | Copenhagen O | 83:21 | + 20:53 | ||
12. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 85:18 | + 22:50 | 6524 | |
13. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 93:07 | + 30:39 | 5548 | |
14. | Graumann Friederike | 23D1033 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 94:40 | + 32:12 | ||
15. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 95:02 | + 32:34 | 5309 | |
16. | Kraemer Jitka | 18D1172 | Post SV Dresden | 100:27 | + 37:59 | ||
17. | Sisa Dorottya | 16H1002 | JMD | 115:28 | + 53:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Azebová Nina | PHK8855 | OK 99 Hradec Králové | 61:42 | 7550 | ||
2. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 62:51 | + 1:09 | 7414 | |
3. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 63:57 | + 2:15 | 7284 | |
4. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 64:10 | + 2:28 | 7259 | |
5. | Šarmanová Alena | AOP9352 | Přátelé orientačního běhu Opava | 64:38 | + 2:56 | 7204 | |
6. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 67:54 | + 6:12 | 6818 | |
7. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 68:06 | + 6:24 | 6795 | |
8. | Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 69:08 | + 7:26 | 6673 | |
9. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:04 | + 8:22 | 6562 | |
10. | Wysocka Malwina | 23P0004 | OK!Sport | 71:57 | + 10:15 | ||
11. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 72:39 | + 10:57 | 6258 | |
12. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 73:51 | + 12:09 | 6116 | |
13. | Gallo Martina | AOP7951 | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:53 | + 13:11 | 5994 | |
14. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 75:40 | + 13:58 | 5901 | |
15. | Choutková Magdalena | SOB8851 | SOBSA | 76:52 | + 15:10 | 5760 | |
16. | Schütznerová Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 77:13 | + 15:31 | 5719 | |
17. | Mrázová Pavla | KAM9350 | SK Kamenice | 79:12 | + 17:30 | 5484 | |
18. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | 79:59 | + 18:17 | 5392 | |
19. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 86:11 | + 24:29 | 4660 | |
20. | Wagner Sophie | 22D1001 | SG Zittau Süd | 86:19 | + 24:37 | ||
21. | Roßberg Sylva | 29D1226 | USG Chemnitz | 92:07 | + 30:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavačiková Erika | 17S8752 | Ekonom Banska Bystrica | 65:35 | |||
2. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 66:52 | + 1:17 | 5346 | |
3. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 69:00 | + 3:25 | 5184 | |
4. | Vlažná Lucie | LCE8751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:20 | + 4:45 | 5083 | |
5. | Aschacher Verena | 32A1080 | HSV OL Wiener Neustadt | 72:35 | + 7:00 | ||
6. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 74:48 | + 9:13 | 4745 | |
7. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 74:51 | + 9:16 | 4741 | |
8. | Lásková Šárka | VLI8553 | Slavia Liberec orienteering | 78:21 | + 12:46 | 4476 | |
9. | Kršáková Marie | VIC9191 | OB Vizovice | 79:12 | + 13:37 | 4412 | |
10. | Linhart Gisa | 32A1084 | HSV OL Wiener Neustadt | 81:27 | + 15:52 | ||
11. | Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 82:12 | + 16:37 | 4185 | |
12. | Cherniavsky Inessa | 15I1213 | Tel Aviv University | 82:19 | + 16:44 | ||
13. | Krtičková Michaela | KON7975 | KOB Konice | 86:05 | + 20:30 | 3891 | |
14. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 89:26 | + 23:51 | 3637 | |
15. | Ender Franka | 42D0004 | OK Leipzig | 91:40 | + 26:05 | ||
16. | Stoszková Jana | AOP8850 | Přátelé orientačního běhu Opava | 92:44 | + 27:09 | 3387 | |
17. | Snopková Dajana | 17S9551 | Ekonom Banska Bystrica | 93:43 | + 28:08 | ||
18. | Drechler Elisabeth | 33D | USV TU Dresden | 96:03 | + 30:28 | ||
19. | Loosová Lenka | VLI8152 | Slavia Liberec orienteering | 97:33 | + 31:58 | 3022 | |
20. | Charushnikova Svetlana | 26D1151 | OLV Potsdam | 99:19 | + 33:44 | ||
21. | Miskiewicz Martyna | 23P0002 | OK!Sport | 99:23 | + 33:48 | ||
22. | Berga Ilze | 26L0001 | Auseklis IK | 100:41 | + 35:06 | ||
23. | Oláh Renáta | 28H1120 | Kecskeméti Önkormányzati | 102:03 | + 36:28 | ||
24. | Riegel Peggy | 58D0001 | SV TU Ilmenau | 102:44 | + 37:09 | ||
25. | Lovas Fruzsina | 28H1122 | Kecskeméti Önkormányzati | 104:37 | + 39:02 | ||
26. | Öry Erzsébet | 15H1001 | MOM | 110:50 | + 45:15 | ||
27. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 111:01 | + 45:26 | 2003 | |
28. | Helmertz Sofia | 61S1072 | Frölunda OL | 118:12 | + 52:37 | ||
29. | Šebková Jana | SCP9250 | OK Sparta Praha | 125:02 | + 59:27 | 941 | |
30. | Wolf Carolin | 18D0001 | Post SV Dresden | 145:06 | + 79:31 | ||
Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | 0 | |||
Hinkel Maria | 24D2001 | SV Robotron Dresden | DISK | ||||
Staňková Veronika | 33D4002 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 45:00 | ||
2. | Bornetun Ulrika | 63S1189 | Skillingaryds FK | 47:48 | + 2:48 | |
3. | Biolik Agnieszka | 28P1220 | UNTS Warszawa | 48:02 | + 3:02 | |
4. | Knaupová Ivana | SMB7852 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 48:51 | + 3:51 | |
5. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 50:35 | + 5:35 | |
6. | Bialeková Martina | 17S7351 | Ekonom Banska Bystrica | 51:35 | + 6:35 | |
7. | Weinert Ruta | 18D1178 | Post SV Dresden | 52:00 | + 7:00 | |
8. | Martner Anna | 61S1048 | Frölunda OL | 53:15 | + 8:15 | |
9. | Aschacher Angelika | 32A1079 | HSV OL Wiener Neustadt | 60:38 | + 15:38 | |
10. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | TJ Zbrojovka Vsetín | 69:40 | + 24:40 | |
11. | Löhning Susanne | 33D1249 | USV TU Dresden | 71:11 | + 26:11 | |
12. | Prestel Doerthe | 23D1034 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 76:04 | + 31:04 | |
13. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 82:08 | + 37:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:17 | ||
2. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 46:40 | + 4:23 | |
3. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 49:20 | + 7:03 | |
4. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:13 | + 9:56 | |
5. | Holasová Šarka | AOP7853 | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:44 | + 11:27 | |
6. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 54:35 | + 12:18 | |
7. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 59:33 | + 17:16 | |
8. | Tröße Andrea | 58D0004 | SV TU Ilmenau | 62:58 | + 20:41 | |
9. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 63:03 | + 20:46 | |
10. | Valíková Petra | AOP7351 | Přátelé orientačního běhu Opava | 64:34 | + 22:17 | |
11. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 64:55 | + 22:38 | |
12. | Vlachová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 65:48 | + 23:31 | |
13. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 67:35 | + 25:18 | |
14. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | Přátelé orientačního běhu Opava | 76:27 | + 34:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Straube Hanka | 31D0005 | SV Lengefeld | 40:20 | ||
2. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 40:39 | + 0:19 | |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 44:41 | + 4:21 | |
4. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 45:32 | + 5:12 | |
5. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 45:37 | + 5:17 | |
6. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 45:58 | + 5:38 | |
7. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 46:25 | + 6:05 | |
8. | Adenstedt Ingrid | 34A1164 | Orienteering Klosterneuburg | 46:26 | + 6:06 | |
9. | Zschäckel Daniela | 21D1091 | SV IHW Alex 78 e. V. | 46:36 | + 6:16 | |
10. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:07 | + 7:47 | |
11. | Holfeld Christina | 33D1238 | USV TU Dresden | 48:15 | + 7:55 | |
12. | Funk Ira | 42D0003 | OK Leipzig | 49:21 | + 9:01 | |
13. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | TJ Slavia Hradec Králové | 53:04 | + 12:44 | |
14. | Marková Jana | LLI7152 | TJ Loko Liberec | 54:28 | + 14:08 | |
15. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 55:43 | + 15:23 | |
16. | Kapischke Solveig | 26D1156 | OLV Potsdam | 56:05 | + 15:45 | |
17. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 57:07 | + 16:47 | |
18. | Kaminskaite Edita | 61D0032 | SG LVB Leipzig | 60:34 | + 20:14 | |
19. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 73:33 | + 33:13 | |
20. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 79:16 | + 38:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 50:49 | ||
2. | Vřešťálová Lucie | TUR7450 | OOB TJ Turnov | 53:28 | + 2:39 | |
3. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 54:01 | + 3:12 | |
4. | Kostková Jana | AOP7151 | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:23 | + 4:34 | |
5. | Svobodová Lucie | BOR7151 | OK Jiskra Nový Bor | 56:22 | + 5:33 | |
6. | Reisingerová Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 57:18 | + 6:29 | |
7. | Rindová Kateřina | LLI7450 | TJ Loko Liberec | 57:51 | + 7:02 | |
8. | Dobiášová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:06 | + 8:17 | |
9. | Auer-Rottensteiner Barbar | 43A0002 | GO Harzberg | 59:57 | + 9:08 | |
10. | Miklušová Dagmar | 47S7350 | Rapid Bratislava | 60:28 | + 9:39 | |
11. | Kašparová Marie | ZAK7250 | SK Netopýr Zákupy | 62:02 | + 11:13 | |
12. | Trefná Radka | NNN1017 | Neregistrovaní | 64:02 | + 13:13 | |
13. | Asboltne Kerekes Agnes | 77H | 65:47 | + 14:58 | ||
14. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 73:54 | + 23:05 | |
15. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 79:17 | + 28:28 | |
16. | Trykozko Urszula | 53P1211 | Team 360 | 80:01 | + 29:12 | |
17. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 81:02 | + 30:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 35:39 | ||
2. | Kubald Katrin | 13D1103 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 41:54 | + 6:15 | |
3. | Lamm Malin | 61S1044 | Frölunda OL | 42:19 | + 6:40 | |
4. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 42:40 | + 7:01 | |
5. | Freuler Liselotte | 19C1207 | Ulu's Reisewelt | 42:57 | + 7:18 | |
6. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 45:37 | + 9:58 | |
7. | Grifoni Milena | 34D1003 | OLG Regensburg | 48:26 | + 12:47 | |
8. | Makovicka Veronique | 48F1025 | CO Colmar | 50:24 | + 14:45 | |
9. | Riet, van de Dunja | 24N1147 | Olifant | 50:58 | + 15:19 | |
10. | Senti Brigitte | 5NC0034 | OLG Welsikon | 51:17 | + 15:38 | |
11. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 51:27 | + 15:48 | |
12. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 51:53 | + 16:14 | |
13. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 52:13 | + 16:34 | |
14. | Tóth Marianna | 28H1124 | Kecskeméti Önkormányzati | 55:56 | + 20:17 | |
15. | Landovská Ivana | PGP6251 | SK Praga | 57:34 | + 21:55 | |
16. | Hejnalová Hana | PHK6151 | OK 99 Hradec Králové | 59:19 | + 23:40 | |
17. | Drechsel Ines | 33D1234 | USV TU Dresden | 59:32 | + 23:53 | |
18. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 60:05 | + 24:26 | |
19. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 63:51 | + 28:12 | |
20. | Hinkel Katja | 24D2002 | SV Robotron Dresden | 64:21 | + 28:42 | |
21. | Wagner Martina | 22D1188 | SG Zittau Süd | 65:40 | + 30:01 | |
22. | Borne Katarina | 61S1053 | Frölunda OL | 66:38 | + 30:59 | |
23. | Käding Kirsten | 13D1109 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 68:15 | + 32:36 | |
24. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 71:04 | + 35:25 | |
25. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 80:00 | + 44:21 | |
26. | Goericke Jacqueline | 56D0002 | Berliner TSC | 81:58 | + 46:19 | |
27. | Lövgren Anna-Karin | 59S1010 | Avesta OK | 84:11 | + 48:32 | |
28. | Boeck Ute | 13D1112 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 93:05 | + 57:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořáková Petra | LLI6953 | TJ Loko Liberec | 49:57 | ||
2. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:38 | + 0:41 | |
3. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 56:48 | + 6:51 | |
4. | Ansorge Silke | 24D3003 | SV Robotron Dresden | 59:46 | + 9:49 | |
5. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 60:57 | + 11:00 | |
6. | Šebková Helena | SCP6750 | OK Sparta Praha | 65:46 | + 15:49 | |
7. | Žihlová Lucie | LLI6952 | TJ Loko Liberec | 72:37 | + 22:40 | |
8. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | Přátelé orientačního běhu Opava | 73:04 | + 23:07 | |
9. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 74:01 | + 24:04 | |
10. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 78:01 | + 28:04 | |
11. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 82:59 | + 33:02 | |
12. | Bruetsch Anja | 5EC1143 | OLG Schaffhausen | 85:18 | + 35:21 | |
13. | Knitsch Beate | 57D1182 | Post-SV Chemnitz | 113:23 | + 63:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kraemer Karin | 18D1173 | Post SV Dresden | 40:24 | ||
2. | Wolf Ursula | 19C1206 | Ulu's Reisewelt | 45:24 | + 5:00 | |
3. | Huhtanen Meri | 38F0002 | Tampereen Pyrintö | 47:04 | + 6:40 | |
4. | Denysenko Tamara | 38S6150 | VZA Žilina | 49:09 | + 8:45 | |
5. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 50:20 | + 9:56 | |
6. | Buhler Birgit | 33D1229 | USV TU Dresden | 51:14 | + 10:50 | |
7. | Wenk Susanne | 19C1208 | Ulu's Reisewelt | 51:53 | + 11:29 | |
8. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 52:31 | + 12:07 | |
9. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 53:10 | + 12:46 | |
10. | Leideck Heike | 33D1244 | USV TU Dresden | 54:20 | + 13:56 | |
11. | Roßberg Cornelia | 29D1225 | USG Chemnitz | 54:58 | + 14:34 | |
12. | Šrůtová Marcela | PGP6351 | SK Praga | 60:14 | + 19:50 | |
13. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 63:21 | + 22:57 | |
14. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 64:27 | + 24:03 | |
15. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | OK 99 Hradec Králové | 64:40 | + 24:16 | |
16. | Wiedenfeld Ute | 19D1192 | SSV Planeta Radebeul | 65:21 | + 24:57 | |
17. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 68:23 | + 27:59 | |
18. | Andreasson Annika | 61S1066 | Frölunda OL | 69:40 | + 29:16 | |
19. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 80:03 | + 39:39 | |
20. | Ferchov Anne | 13D3333 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 82:00 | + 41:36 | |
21. | Kusber Anke | 26D1157 | OLV Potsdam | 87:44 | + 47:20 | |
22. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 89:20 | + 48:56 | |
23. | Helmertz Karin | 61S1070 | Frölunda OL | 90:23 | + 49:59 | |
24. | Knódel Éva | 28H1123 | Kecskeméti Önkormányzati | 91:06 | + 50:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piguet Arlette | 5DC1140 | OL Zimmerberg | 40:28 | ||
2. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:00 | + 1:32 | |
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 42:00 | + 1:32 | |
4. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 46:30 | + 6:02 | |
5. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 47:41 | + 7:13 | |
6. | Ingelhag Karin | 61S1059 | Frölunda OL | 48:34 | + 8:06 | |
7. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 49:56 | + 9:28 | |
8. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 50:23 | + 9:55 | |
9. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | TJ Loko Liberec | 51:54 | + 11:26 | |
10. | Inkeri Vapalahti | 57F0001 | Suomusjärven Sisu | 56:46 | + 16:18 | |
11. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:06 | + 16:38 | |
12. | Vamling Maria | 61S1063 | Frölunda OL | 58:30 | + 18:02 | |
13. | Tauzin-Lamy Christine | 48F1027 | CO Colmar | 59:31 | + 19:03 | |
14. | Roach Maggie | 25L0002 | Luxembourg Orienteers | 62:22 | + 21:54 | |
15. | Schifferle Monika | 5FC1162 | OLV Zug | 65:38 | + 25:10 | |
16. | Boelle Catherine | 56F0002 | Club OrientationOxygenation Loisir | 72:06 | + 31:38 | |
17. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 72:51 | + 32:23 | |
18. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 88:27 | + 47:59 | |
Baguerey Catherine | 48F1026 | CO Colmar | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baumann Silvia | 5DC1139 | OL Zimmerberg | 40:33 | ||
2. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 44:44 | + 4:11 | |
3. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 46:30 | + 5:57 | |
4. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 47:32 | + 6:59 | |
5. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 47:50 | + 7:17 | |
6. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 47:55 | + 7:22 | |
7. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:45 | + 11:12 | |
8. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 52:34 | + 12:01 | |
9. | Kiddier Christine | 16G1074 | Guildford Orienteers | 53:16 | + 12:43 | |
10. | Tröße Renate | 58D0005 | SV TU Ilmenau | 55:19 | + 14:46 | |
11. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | Slavia Liberec orienteering | 55:20 | + 14:47 | |
12. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:32 | + 15:59 | |
13. | Palm Solweig | 59S1004 | Avesta OK | 58:00 | + 17:27 | |
14. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 58:26 | + 17:53 | |
15. | Jenei Margit | 27H1019 | BÖF | 60:37 | + 20:04 | |
16. | Carlson Solvej | 62S1089 | IFK Hedemora | 69:15 | + 28:42 | |
17. | Ender Irina | 42D0006 | OK Leipzig | 71:55 | + 31:22 | |
18. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. Brněnská | 77:39 | + 37:06 | |
19. | Klímová Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 87:29 | + 46:56 | |
20. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 106:15 | + 65:42 | |
Keszthelyi Ildikó | 27H1020 | BÖF | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zaugg Yvette | 19C1205 | Ulu's Reisewelt | 36:25 | ||
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 38:10 | + 1:45 | |
3. | Lemnitzer Erika | 13D1117 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 47:04 | + 10:39 | |
4. | Honkavaara Paula | 28F1001 | Rasti-Vihti | 49:20 | + 12:55 | |
5. | Tuula Haase | 32F1168 | Ounasvaaran hiihtoseura | 51:12 | + 14:47 | |
6. | Thiel Susi | 21D1096 | SV IHW Alex 78 e. V. | 52:38 | + 16:13 | |
7. | Orvokki Soikkeli | 51F1099 | Kankanpään Suunnistajat | 53:04 | + 16:39 | |
8. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 58:18 | + 21:53 | |
9. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 64:18 | + 27:53 | |
10. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 65:07 | + 28:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 40:16 | ||
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 50:19 | + 10:03 | |
3. | Ekelöf Siw | 64S1263 | Värend GN | 69:46 | + 29:30 | |
4. | Jansone Maija | 13L0001 | Seniors | 74:37 | + 34:21 | |
5. | Bergstrand Eva | 64S1262 | Värend GN | 81:38 | + 41:22 | |
6. | Petersson Birgitta | 58S1001 | Alvesta SOK | 108:35 | + 68:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 21:43 | ||
2. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 22:32 | + 0:49 | |
3. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:39 | + 1:56 | |
4. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | 25:23 | + 3:40 | |
5. | Borunský Matěj | AOP0600 | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:52 | + 4:09 | |
6. | Ježek František | SLA0501 | SKOB Slaný | 26:28 | + 4:45 | |
7. | Krček Jan | AOP0500 | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:48 | + 6:05 | |
8. | Jelínek Jakub | AOP0601 | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:15 | + 6:32 | |
9. | Košina Tobiáš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:50 | + 8:07 | |
10. | Knaup Jonas | SMB0600 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 30:16 | + 8:33 | |
11. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 31:14 | + 9:31 | |
12. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | SK Netopýr Zákupy | 35:51 | + 14:08 | |
13. | Löhning Jakob | 33D1247 | USV TU Dresden | 36:35 | + 14:52 | |
14. | Tichý Hubert | DKP0600 | Oddíl OB Kotlářka | 40:17 | + 18:34 | |
Funk Timon | 42D0001 | OK Leipzig | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 17:12 | ||
2. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 17:44 | + 0:32 | |
3. | Rind Matyáš | LLI0400 | TJ Loko Liberec | 18:45 | + 1:33 | |
4. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 22:07 | + 4:55 | |
5. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 22:32 | + 5:20 | |
6. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 23:37 | + 6:25 | |
7. | Wolf Bjarne | 13D1105 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 31:54 | + 14:42 | |
8. | Weinert Florian | 18D1180 | Post SV Dresden | 33:16 | + 16:04 | |
9. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK OS Nové Město n. M. | 34:18 | + 17:06 | |
10. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 40:46 | + 23:34 | |
11. | Lange Jonas | 21D1094 | SV IHW Alex 78 e. V. | 40:59 | + 23:47 | |
12. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 44:04 | + 26:52 | |
13. | Martner Tim | 61S1050 | Frölunda OL | 44:41 | + 27:29 | |
14. | Valter Ondřej | KBP0400 | KBP Praha | 74:14 | + 57:02 | |
Milota Jakub | KAM0503 | SK Kamenice | DISK | |||
Trefný Matěj | TAP0300 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 20:57 | ||
2. | Kostka Jiří | AOP0201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:36 | + 0:39 | |
3. | Čech Vít | AOP0302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:11 | + 3:14 | |
4. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:33 | + 3:36 | |
5. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 25:24 | + 4:27 | |
6. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 25:36 | + 4:39 | |
7. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 26:18 | + 5:21 | |
8. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 26:33 | + 5:36 | |
9. | Valík Adam | AOP0301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:29 | + 6:32 | |
10. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 28:09 | + 7:12 | |
11. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 28:26 | + 7:29 | |
12. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 32:30 | + 11:33 | |
13. | Růžička Radek | LPU0201 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:11 | + 12:14 | |
14. | Rudert Henrik | 21D1090 | SV IHW Alex 78 e. V. | 33:43 | + 12:46 | |
15. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 35:37 | + 14:40 | |
16. | Lustig Adam | DKP0202 | Oddíl OB Kotlářka | 36:56 | + 15:59 | |
17. | Biolik Emil | 28P1222 | UNTS Warszawa | 37:16 | + 16:19 | |
18. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 40:52 | + 19:55 | |
19. | Kodejš Ondřej | VSP0200 | USK Praha | 44:15 | + 23:18 | |
20. | Borne Edvin | 61S1054 | Frölunda OL | 46:40 | + 25:43 | |
21. | Vybíral Jan | PHK0300 | OK 99 Hradec Králové | 46:54 | + 25:57 | |
22. | Arfwedson Zebastian | 61S1058 | Frölunda OL | 59:46 | + 38:49 | |
23. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 61:21 | + 40:24 | |
Jobst Tobin | 13D1106 | Kaulsdorfer OLV Berlin | DISK | |||
Berdichevsky Alexander | 21D0001 | SV IHW Alex 78 e. V. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 37:07 | ||
2. | Blom Axel | 61S1042 | Frölunda OL | 37:18 | + 0:11 | |
3. | Casanova Riccardo | 34D1001 | OLG Regensburg | 37:22 | + 0:15 | |
4. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 38:59 | + 1:52 | |
5. | Lamm Martin | 61S1046 | Frölunda OL | 39:14 | + 2:07 | |
6. | Valík Tomáš | AOP0001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:16 | + 2:09 | |
7. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 40:34 | + 3:27 | |
8. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 41:00 | + 3:53 | |
9. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | TJ Loko Liberec | 46:51 | + 9:44 | |
10. | Kapischke Arne | 26D1154 | OLV Potsdam | 47:25 | + 10:18 | |
11. | Holfeld Anton | 33D1237 | USV TU Dresden | 49:26 | + 12:19 | |
12. | Kalisiak Dawid | 66P1216 | UKS Azymut Pabianice | 49:27 | + 12:20 | |
13. | Michal Vojtěch | PGP0000 | SK Praga | 50:09 | + 13:02 | |
14. | Stormer Emil | 25N0001 | Fossum IF | 50:16 | + 13:09 | |
15. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 52:44 | + 15:37 | |
16. | Heinemann Göran | 24D2007 | SV Robotron Dresden | 53:27 | + 16:20 | |
17. | Płóciennik Konrad | 66P1217 | UKS Azymut Pabianice | 55:23 | + 18:16 | |
18. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 55:56 | + 18:49 | |
19. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:46 | + 19:39 | |
20. | Janeček Jiří | TAP0000 | KOB TRETRA Praha | 58:27 | + 21:20 | |
21. | Vávra Pavel | BOR0101 | OK Jiskra Nový Bor | 58:47 | + 21:40 | |
22. | Kalkbrenner Daniel | 26D1152 | OLV Potsdam | 62:42 | + 25:35 | |
23. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 64:39 | + 27:32 | |
24. | Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | 64:40 | + 27:33 | |
25. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 76:34 | + 39:27 | |
26. | Jelínek Jan | AOP0101 | Přátelé orientačního běhu Opava | 87:23 | + 50:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 43:43 | ||
2. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 46:52 | + 3:09 | |
3. | Hjermstad Erling | 25N0007 | Fossum IF | 46:57 | + 3:14 | |
4. | Heir Martin Borge | 25N0008 | Fossum IF | 48:11 | + 4:28 | |
5. | Melsom Einar | 25N0004 | Fossum IF | 48:47 | + 5:04 | |
6. | Holo Tarjei | 25N0009 | Fossum IF | 49:01 | + 5:18 | |
7. | Starý Ondra | VRL9802 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:02 | + 5:19 | |
8. | Bendák Jan | LTU9801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:19 | + 5:36 | |
9. | Lamm Johan | 61S1045 | Frölunda OL | 50:49 | + 7:06 | |
10. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 51:08 | + 7:25 | |
11. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 51:32 | + 7:49 | |
12. | Olson Johan | 68S0001 | IK Uven | 52:59 | + 9:16 | |
13. | Germanavičius Pranas | 17L1136 | OK Azuolas | 54:18 | + 10:35 | |
14. | Hjermstad Oyvind | 25N0006 | Fossum IF | 54:49 | + 11:06 | |
15. | Dekrét Jakub | 17S9902 | Ekonom Banska Bystrica | 55:53 | + 12:10 | |
16. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 57:36 | + 13:53 | |
17. | Bruetsch Jonas | 5EC1145 | OLG Schaffhausen | 57:39 | + 13:56 | |
18. | Kapischke Henning | 26D1155 | OLV Potsdam | 60:30 | + 16:47 | |
19. | Holfeld Wilhelm | 33D1239 | USV TU Dresden | 60:41 | + 16:58 | |
20. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 61:27 | + 17:44 | |
21. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 63:32 | + 19:49 | |
22. | Priessnitz Jan | 18C9802 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 67:01 | + 23:18 | |
23. | Žáček Matěj | RBK9802 | SK Radioklub Blansko | 67:36 | + 23:53 | |
24. | Kinc Martin | 18C9910 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 68:05 | + 24:22 | |
25. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 68:11 | + 24:28 | |
26. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 68:22 | + 24:39 | |
27. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 68:45 | + 25:02 | |
28. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 69:01 | + 25:18 | |
29. | Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | 69:25 | + 25:42 | |
30. | Marek Jakub | LLI9900 | TJ Loko Liberec | 73:28 | + 29:45 | |
31. | Polák Robert | 18C9807 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 75:58 | + 32:15 | |
32. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 76:02 | + 32:19 | |
33. | Klein Cedrik | 33D1241 | USV TU Dresden | 77:39 | + 33:56 | |
34. | Hůlek Matěj | PHK9904 | OK 99 Hradec Králové | 84:40 | + 40:57 | |
35. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 85:01 | + 41:18 | |
36. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 91:41 | + 47:58 | |
37. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 109:10 | + 65:27 | |
38. | Mieske Jan-Manuel | 13D1113 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 128:25 | + 84:42 | |
39. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 132:00 | + 88:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 47:27 | ||
2. | Arfwedson Rasmus | 61S1057 | Frölunda OL | 57:00 | + 9:33 | |
3. | Šimáček Martin | LPU9709 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:56 | + 11:29 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 60:24 | + 12:57 | |
5. | Staišiunas Edvinas | 17L1134 | OK Azuolas | 60:29 | + 13:02 | |
6. | Mueller Kurt | 18D1176 | Post SV Dresden | 61:25 | + 13:58 | |
7. | Hallberg Mattis | 68S0002 | IK Uven | 62:05 | + 14:38 | |
8. | Ingelhag Nils | 61S1060 | Frölunda OL | 63:48 | + 16:21 | |
9. | Ježek Ondřej | PGP9706 | SK Praga | 65:38 | + 18:11 | |
10. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:04 | + 19:37 | |
11. | Aster Tomáš | PGP9604 | SK Praga | 67:07 | + 19:40 | |
12. | Germanavičius Martynas | 17L1135 | OK Azuolas | 67:09 | + 19:42 | |
13. | Böhmer Arne | 24D2011 | SV Robotron Dresden | 68:55 | + 21:28 | |
14. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 69:25 | + 21:58 | |
15. | Salzmann Heinrich | 33D1256 | USV TU Dresden | 71:09 | + 23:42 | |
16. | Goj Tomáš | LBE9700 | TJ Lokomotiva Beroun | 73:03 | + 25:36 | |
17. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 75:26 | + 27:59 | |
18. | Procházka Daniel | LLI9703 | TJ Loko Liberec | 76:04 | + 28:37 | |
19. | Graumann Leo | 23D1038 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 77:59 | + 30:32 | |
20. | Zschäckel Robin | 21D1092 | SV IHW Alex 78 e. V. | 84:05 | + 36:38 | |
21. | Vamling Oskar | 61S1064 | Frölunda OL | 99:38 | + 52:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 60:12 | 0 | ||
2. | Šimáček Ondřej | LPU9407 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:58 | + 2:46 | 0 | |
3. | Šrom Jakub | 18C9514 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 68:09 | + 7:57 | ||
4. | Marciniak Patryk | 66P1218 | UKS Azymut Pabianice | 82:20 | + 22:08 | ||
5. | Lundén Viktor | 59S1009 | Avesta OK | 86:38 | + 26:26 | ||
6. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 88:34 | + 28:22 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 83:33 | 9507 | ||
2. | Baier Martin | TUR7603 | OOB TJ Turnov | 86:16 | + 2:43 | 9218 | |
3. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 89:22 | + 5:49 | 8888 | |
4. | Kundisch Wieland | 33D1243 | USV TU Dresden | 90:53 | + 7:20 | ||
5. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 92:46 | + 9:13 | 8525 | |
6. | Kretzschmar Matthias | 18D1175 | Post SV Dresden | 93:04 | + 9:31 | ||
7. | Hadač Filip | AOP9301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 93:32 | + 9:59 | 8444 | |
8. | Jorgensen Carsten | 63D0003 | Copenhagen O | 95:54 | + 12:21 | ||
9. | Müller Philipp | 18D0002 | Post SV Dresden | 96:01 | + 12:28 | ||
10. | Plohn Markus | 32A1085 | HSV OL Wiener Neustadt | 96:11 | + 12:38 | ||
11. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 96:25 | + 12:52 | 8136 | |
12. | Košárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 97:06 | + 13:33 | 8064 | |
13. | Melecký Martin | AOP9001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 97:39 | + 14:06 | 8005 | |
14. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 99:22 | + 15:49 | 7822 | |
15. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 100:01 | + 16:28 | 7753 | |
16. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 102:06 | + 18:33 | 7531 | |
17. | Gryzio Łukasz | 66P1219 | UKS Azymut Pabianice | 102:18 | + 18:45 | ||
18. | Leideck Karsten | 33D1245 | USV TU Dresden | 104:10 | + 20:37 | ||
19. | Balcar Aleš | PHK8602 | OK 99 Hradec Králové | 104:14 | + 20:41 | 7304 | |
20. | Staišiunas Viktoras | 17L1133 | OK Azuolas | 104:50 | + 21:17 | ||
21. | Bergmann Florian | 58D1199 | SV TU Ilmenau | 105:32 | + 21:59 | ||
22. | Galicz Karol | 71P | UKS Kusy Warszawa | 106:49 | + 23:16 | ||
23. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 107:04 | + 23:31 | 7002 | |
23. | Dragowski Kuba | 23P0001 | OK!Sport | 107:04 | + 23:31 | ||
25. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 108:05 | + 24:32 | 6894 | |
26. | Gomzyk Andriy | TUR8001 | OOB TJ Turnov | 108:54 | + 25:21 | 6807 | |
27. | Műller Martin | PHK8903 | OK 99 Hradec Králové | 112:55 | + 29:22 | 6379 | |
28. | Holas Tomáš | AOP7802 | Přátelé orientačního běhu Opava | 113:52 | + 30:19 | 6277 | |
29. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 119:25 | + 35:52 | 5686 | |
30. | Glonek Jakub | AOP9602 | Přátelé orientačního běhu Opava | 121:27 | + 37:54 | 5469 | |
31. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 122:51 | + 39:18 | 5320 | |
32. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 123:54 | + 40:21 | 5208 | |
33. | Tröße Thomas | 58D0002 | SV TU Ilmenau | 128:35 | + 45:02 | ||
34. | Rossmanith Vojta | AOP9302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 129:22 | + 45:49 | 4626 | |
35. | Jedrych Marek | 23P | OK!Sport | 130:51 | + 47:18 | ||
36. | Mazan Bartłomiej | 17P1265 | WKS Śląsk Wrocław | 141:05 | + 57:32 | ||
Navrátil Boris | AOP9202 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | 0 | |||
Bugár Gergely | 27H1021 | BÖF | DISK | ||||
Goericke Marvin | 56D0001 | Berliner TSC | DISK | ||||
Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | DISK | 0 | |||
Azeb Karim | PHK9110 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Kamenický Ondřej | PHK9401 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Kamenický Jakub | PHK9104 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 73:22 | 7548 | ||
2. | Lobodzinski Piotr | 23P2010 | OK!Sport | 73:48 | + 0:26 | ||
3. | Černý Michal | PHK8005 | OK 99 Hradec Králové | 74:19 | + 0:57 | 7453 | |
4. | Riebisch Martin | 33D1255 | USV TU Dresden | 75:44 | + 2:22 | ||
5. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 76:10 | + 2:48 | 7269 | |
6. | Härtelt Daniel | 26D1150 | OLV Potsdam | 78:53 | + 5:31 | ||
7. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 79:19 | + 5:57 | 6956 | |
8. | Jarkko Lauronen | 18F1127 | Laihian Luja | 80:18 | + 6:56 | ||
9. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 82:03 | + 8:41 | 6684 | |
10. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 82:10 | + 8:48 | 6672 | |
11. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 82:16 | + 8:54 | 6662 | |
12. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:18 | + 8:56 | 6659 | |
13. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 83:06 | + 9:44 | 6579 | |
14. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 85:22 | + 12:00 | 6354 | |
15. | Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | 86:02 | + 12:40 | 6287 | |
16. | Heidrich Hannes | 24D3001 | SV Robotron Dresden | 87:03 | + 13:41 | ||
17. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 88:12 | + 14:50 | 6072 | |
18. | Weigert Thorsten | 41D1024 | Braunschweiger MTV 1896 | 88:35 | + 15:13 | ||
19. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 90:01 | + 16:39 | 5891 | |
20. | Pavelka Jan | MBM8500 | O-mikron | 90:40 | + 17:18 | 5826 | |
21. | Zoltan Weibl | 33H0001 | SFC | 91:13 | + 17:51 | ||
22. | Suchomel Vít | MBM8448 | O-mikron | 91:55 | + 18:33 | 5702 | |
23. | Huhn Julius | 33D1240 | USV TU Dresden | 93:02 | + 19:40 | ||
24. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 93:56 | + 20:34 | 5501 | |
25. | Lamy Christoph | 26D1160 | OLV Potsdam | 94:24 | + 21:02 | ||
26. | Hesse Holger | 23D1039 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 100:35 | + 27:13 | ||
27. | Dragowski Piotr | 23P0005 | OK!Sport | 103:41 | + 30:19 | ||
28. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 105:04 | + 31:42 | 4394 | |
29. | Graumann Bodo | 23D1035 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 110:19 | + 36:57 | ||
30. | Adorjan Peter | 56D1015 | Berliner TSC | 110:48 | + 37:26 | ||
31. | Schroth Peter | 18D1177 | Post SV Dresden | 115:23 | + 42:01 | ||
32. | Boeck Sascha | 33D1228 | USV TU Dresden | 115:47 | + 42:25 | ||
33. | Lenk Andreas | 33D1246 | USV TU Dresden | 122:17 | + 48:55 | ||
34. | Gondring Oliver | 26D1001 | OLV Potsdam | 123:43 | + 50:21 | ||
35. | Buhler Stefan | 33D1231 | USV TU Dresden | 125:50 | + 52:28 | ||
36. | Drüen Sebastian | 22D1187 | SG Zittau Süd | 127:02 | + 53:40 | ||
37. | Mate Gorozdi | 33H0002 | SFC | 133:45 | + 60:23 | ||
Riebisch Andreas | 33D1254 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Lubomski Dariusz | 66P1213 | UKS Azymut Pabianice | DISK | ||||
Sudre Frédéric | CHT6701 | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 72:59 | 6651 | ||
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 74:56 | + 1:57 | 6480 | |
3. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 75:10 | + 2:11 | 6459 | |
4. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 77:57 | + 4:58 | 6215 | |
5. | Rakovec Michal | SCP6901 | OK Sparta Praha | 82:07 | + 9:08 | 5849 | |
6. | Härtelt Fred | 19D1195 | SSV Planeta Radebeul | 86:14 | + 13:15 | ||
7. | Nemec Juraj | 17S | Ekonom Banska Bystrica | 87:41 | + 14:42 | ||
8. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Přátelé orientačního běhu Opava | 89:16 | + 16:17 | 5221 | |
9. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:42 | + 17:43 | 5095 | |
10. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 91:26 | + 18:27 | 5031 | |
11. | Krtička Jan | KON7931 | KOB Konice | 92:04 | + 19:05 | 4975 | |
12. | Helmertz Niklas | 61S1071 | Frölunda OL | 92:41 | + 19:42 | ||
13. | Kalenský Pavel | SUL7600 | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 100:41 | + 27:42 | 4219 | |
14. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 101:20 | + 28:21 | 4161 | |
15. | Knitsch Sebastian | 29D1223 | USG Chemnitz | 102:50 | + 29:51 | ||
16. | Volyavka Volodimir | 38S8000 | VZA Žilina | 102:58 | + 29:59 | ||
17. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 106:40 | + 33:41 | 3693 | |
18. | Nemec Andrej | 17S9201 | Ekonom Banska Bystrica | 107:11 | + 34:12 | ||
19. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 112:25 | + 39:26 | 3188 | |
20. | Gergely Csaba | 32H1001 | KFK | 113:53 | + 40:54 | ||
21. | Schmotz Martin | 33D1257 | USV TU Dresden | 116:50 | + 43:51 | ||
22. | Haering Jan | LME7500 | SK Los Mělník | 119:40 | + 46:41 | 2552 | |
23. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 124:03 | + 51:04 | 2167 | |
24. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 124:19 | + 51:20 | 2143 | |
25. | Šolc Radim | PGP8101 | SK Praga | 132:12 | + 59:13 | 1451 | |
26. | Sixta Martin | MOV7601 | SKOB Ostrava | 147:38 | + 74:39 | 96 | |
27. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 147:49 | + 74:50 | 80 | |
Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | DISK | 0 | |||
Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stockmayer Michael | 32A1088 | HSV OL Wiener Neustadt | 58:04 | ||
2. | Martner Jonas | 61S1049 | Frölunda OL | 63:15 | + 5:11 | |
3. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 65:33 | + 7:29 | |
4. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 78:22 | + 20:18 | |
5. | Všetečka Michal | SJC7503 | Sportcentrum Jičín | 79:29 | + 21:25 | |
6. | Pompach Petr | NNN1002 | Neregistrovaní | 81:53 | + 23:49 | |
7. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:48 | + 24:44 | |
8. | Mikluš Marián | 47S7200 | Rapid Bratislava | 83:22 | + 25:18 | |
9. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 85:18 | + 27:14 | |
10. | Larsson Roger | 63S1190 | Skillingaryds FK | 85:59 | + 27:55 | |
11. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 94:02 | + 35:58 | |
12. | Knaup Jan | SMB7700 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 94:59 | + 36:55 | |
13. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 99:57 | + 41:53 | |
14. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 104:28 | + 46:24 | |
15. | Kiss Dénes | 16H1001 | JMD | 106:23 | + 48:19 | |
16. | Biolik Grzegorz | 28P1221 | UNTS Warszawa | 109:25 | + 51:21 | |
17. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 109:47 | + 51:43 | |
Löhning Michael | 33D1248 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 61:09 | ||
2. | Čermák Patrik | 17S7724 | Ekonom Banska Bystrica | 71:48 | + 10:39 | |
3. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:29 | + 15:20 | |
4. | Műller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 76:42 | + 15:33 | |
5. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 79:25 | + 18:16 | |
6. | Gerhardt Joachim | 33D1236 | USV TU Dresden | 95:57 | + 34:48 | |
7. | Müller Jan | 33D1250 | USV TU Dresden | 103:13 | + 42:04 | |
8. | Adorjan Balazs | 5ZC0002 | Prague Modern | 115:57 | + 54:48 | |
9. | Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | 118:40 | + 57:31 | |
10. | Milota Jan | KAM7200 | SK Kamenice | 121:33 | + 60:24 | |
11. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 124:42 | + 63:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rode Gerrit | 38D0001 | Ski-Club Helsa | 61:04 | ||
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:36 | + 1:32 | |
3. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | Slavia Liberec orienteering | 63:44 | + 2:40 | |
4. | Valter Dalibor | KBP6900 | KBP Praha | 64:09 | + 3:05 | |
5. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK OS Nové Město n. M. | 65:07 | + 4:03 | |
6. | Valík Luděk | AOP7101 | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:35 | + 4:31 | |
7. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:47 | + 4:43 | |
8. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 65:58 | + 4:54 | |
9. | Hellgren Anders | 61S1061 | Frölunda OL | 67:11 | + 6:07 | |
10. | Grasis Arnis | 26L0002 | Auseklis IK | 68:04 | + 7:00 | |
11. | Heinemann Björn | 24D2009 | SV Robotron Dresden | 68:53 | + 7:49 | |
12. | Bleidorn Stefan | 32D3010 | Treptower SV 1949 | 70:45 | + 9:41 | |
13. | Arfwedson Anders | 61S1055 | Frölunda OL | 71:08 | + 10:04 | |
14. | Lange Udo | 21D1093 | SV IHW Alex 78 e. V. | 72:28 | + 11:24 | |
15. | Klose Sven | 33D1242 | USV TU Dresden | 73:34 | + 12:30 | |
16. | Čech Tomáš | AOP7001 | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:19 | + 13:15 | |
17. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 75:03 | + 13:59 | |
18. | Cherniavsky Sergey | 15I1214 | Tel Aviv University | 76:57 | + 15:53 | |
19. | Röhner Uwe | 21D3010 | SV IHW Alex 78 e. V. | 77:28 | + 16:24 | |
20. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 77:54 | + 16:50 | |
21. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 78:45 | + 17:41 | |
22. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 79:03 | + 17:59 | |
23. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 79:31 | + 18:27 | |
24. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | TJ Slavia Hradec Králové | 79:43 | + 18:39 | |
25. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Přátelé orientačního běhu Opava | 80:02 | + 18:58 | |
26. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:42 | + 20:38 | |
27. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 84:37 | + 23:33 | |
28. | Jelínek Jan | AOP6401 | Přátelé orientačního běhu Opava | 88:46 | + 27:42 | |
29. | Johnsson Marcus | 59S1008 | Avesta OK | 91:17 | + 30:13 | |
30. | Peřinka Jan | AOP6301 | Přátelé orientačního běhu Opava | 93:17 | + 32:13 | |
31. | Marek Martin | LLI7000 | TJ Loko Liberec | 108:36 | + 47:32 | |
32. | Krasuski Bartłomiej | 53P1212 | Team 360 | 112:52 | + 51:48 | |
33. | Cepek Pavel | CST7301 | OB Strakonice | 115:38 | + 54:34 | |
34. | Vít David | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | 116:14 | + 55:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trefný Pavel | NNN1018 | Neregistrovaní | 41:25 | ||
2. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 47:34 | + 6:09 | |
3. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 53:00 | + 11:35 | |
4. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 53:04 | + 11:39 | |
5. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | K.O.B. Choceň | 57:03 | + 15:38 | |
6. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 59:21 | + 17:56 | |
7. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 65:50 | + 24:25 | |
8. | Rind Pavel | LLI7400 | TJ Loko Liberec | 67:09 | + 25:44 | |
9. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | 73:09 | + 31:44 | |
10. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 81:25 | + 40:00 | |
11. | Krček Martin | AOP7302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 93:49 | + 52:24 | |
12. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 94:00 | + 52:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gylterud Sven Arne | 25N0025 | Fossum IF | 51:13 | ||
2. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 51:30 | + 0:17 | |
3. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 53:18 | + 2:05 | |
4. | Pekka Lauri | 55F1196 | Suunnistusmatkat | 55:39 | + 4:26 | |
5. | Brettschneider Uwe | 13D1101 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 58:31 | + 7:18 | |
6. | Olisauskas Raimondas | 61D0031 | SG LVB Leipzig | 58:52 | + 7:39 | |
7. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 60:20 | + 9:07 | |
8. | Knitsch Wolfram | 57D1181 | Post-SV Chemnitz | 65:40 | + 14:27 | |
9. | Röhl Stefan | 64D | OLF Mainz | 66:04 | + 14:51 | |
10. | Blom Richard | 61S1040 | Frölunda OL | 66:12 | + 14:59 | |
11. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 66:59 | + 15:46 | |
12. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:45 | + 16:32 | |
13. | Drechsel Michael | 33D1235 | USV TU Dresden | 68:25 | + 17:12 | |
14. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 69:18 | + 18:05 | |
15. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 69:26 | + 18:13 | |
16. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 74:21 | + 23:08 | |
17. | Lamm Anders | 61S1043 | Frölunda OL | 75:38 | + 24:25 | |
18. | Demmig Sven | 13D1102 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 77:01 | + 25:48 | |
19. | Borne Thomas | 61S1052 | Frölunda OL | 78:24 | + 27:11 | |
20. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 78:46 | + 27:33 | |
21. | Michaelis Burkhard | 62D0001 | TG Northeim | 78:54 | + 27:41 | |
22. | Casanova Valerio | 34D0004 | OLG Regensburg | 80:30 | + 29:17 | |
23. | Weinert Rolf | 18D1179 | Post SV Dresden | 80:38 | + 29:25 | |
24. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Přátelé orientačního běhu Opava | 81:03 | + 29:50 | |
25. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 82:05 | + 30:52 | |
26. | Balazs Mentler | 33H0003 | SFC | 86:53 | + 35:40 | |
27. | Roßberg Veit | 29D1224 | USG Chemnitz | 88:16 | + 37:03 | |
28. | Käding Bernd | 13D1108 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 90:51 | + 39:38 | |
29. | Adenstedt Nikolaus | 34A1165 | Orienteering Klosterneuburg | 94:14 | + 43:01 | |
30. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 96:54 | + 45:41 | |
31. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 103:18 | + 52:05 | |
32. | Mieske Frank | 13D1115 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 109:30 | + 58:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebek Martin | SCP6700 | OK Sparta Praha | 53:53 | ||
2. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 54:18 | + 0:25 | |
3. | Huonder Stefan | 19C1202 | Ulu's Reisewelt | 55:00 | + 1:07 | |
4. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 58:42 | + 4:49 | |
5. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 59:01 | + 5:08 | |
6. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 60:58 | + 7:05 | |
7. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 67:20 | + 13:27 | |
8. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 70:46 | + 16:53 | |
9. | Rothkegel Thomas | 18D | Post SV Dresden | 71:44 | + 17:51 | |
10. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 72:00 | + 18:07 | |
11. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 73:53 | + 20:00 | |
12. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 74:32 | + 20:39 | |
13. | Oláh Sándor | 28H1119 | Kecskeméti Önkormányzati | 75:47 | + 21:54 | |
14. | Boeck Thomas | 13D1111 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 124:58 | + 71:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 48:36 | ||
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 49:04 | + 0:28 | |
3. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 51:04 | + 2:28 | |
4. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 51:51 | + 3:15 | |
5. | Ročejdl Marek | KAM6400 | SK Kamenice | 52:05 | + 3:29 | |
6. | Nieke Hagen | 33D1253 | USV TU Dresden | 54:38 | + 6:02 | |
7. | Vock Rene | 19C1210 | Ulu's Reisewelt | 55:40 | + 7:04 | |
8. | Aeschlimann Ulu | 19C1200 | Ulu's Reisewelt | 56:30 | + 7:54 | |
9. | Wälchli Jürg | 19C1201 | Ulu's Reisewelt | 56:50 | + 8:14 | |
10. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 57:17 | + 8:41 | |
11. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 57:29 | + 8:53 | |
12. | Köck Erwin | 32A1083 | HSV OL Wiener Neustadt | 57:33 | + 8:57 | |
13. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 57:39 | + 9:03 | |
14. | Melsom Terje | 25N0027 | Fossum IF | 60:10 | + 11:34 | |
15. | Hjermstad Lars | 25N0029 | Fossum IF | 62:08 | + 13:32 | |
16. | Green Nick | 16G1077 | Guildford Orienteers | 62:27 | + 13:51 | |
17. | Graumann Bernd | 23D1036 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 63:31 | + 14:55 | |
18. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 64:27 | + 15:51 | |
19. | Huhtanen Ossi | 38F0001 | Tampereen Pyrintö | 66:03 | + 17:27 | |
20. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 66:32 | + 17:56 | |
21. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 69:33 | + 20:57 | |
22. | Kellner Gerhard | 32A1082 | HSV OL Wiener Neustadt | 69:35 | + 20:59 | |
23. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 70:40 | + 22:04 | |
24. | Wiedenfeld Frank | 19D1191 | SSV Planeta Radebeul | 72:20 | + 23:44 | |
25. | Genatis Uwe | 16D1197 | SV Mietraching | 73:15 | + 24:39 | |
26. | Hinkel Udo | 24D2003 | SV Robotron Dresden | 74:06 | + 25:30 | |
27. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 74:53 | + 26:17 | |
27. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 74:53 | + 26:17 | |
29. | Buhler Gerhard-Michael | 33D1230 | USV TU Dresden | 75:12 | + 26:36 | |
30. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 75:34 | + 26:58 | |
31. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 77:00 | + 28:24 | |
32. | Andreasson Tomas | 61S1065 | Frölunda OL | 81:52 | + 33:16 | |
33. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 84:09 | + 35:33 | |
34. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 92:47 | + 44:11 | |
35. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 93:06 | + 44:30 | |
36. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 93:45 | + 45:09 | |
37. | Hering Peter | 24D | SV Robotron Dresden | 94:02 | + 45:26 | |
38. | Malec Jaroslav | SLA6200 | SKOB Slaný | 106:23 | + 57:47 | |
39. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 120:12 | + 71:36 | |
Janovič Ondřej | SKV5901 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemec Juraj | 17S6001 | Ekonom Banska Bystrica | 42:41 | ||
2. | Ščehovič Roman | 17S6401 | Ekonom Banska Bystrica | 46:16 | + 3:35 | |
3. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 47:39 | + 4:58 | |
4. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 51:51 | + 9:10 | |
5. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 51:56 | + 9:15 | |
6. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 53:23 | + 10:42 | |
7. | Bruetsch Oliver | 5EC1144 | OLG Schaffhausen | 53:29 | + 10:48 | |
8. | Lovas Zoltán | 28H1121 | Kecskeméti Önkormányzati | 55:05 | + 12:24 | |
Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nyberg Stefan | 59S1007 | Avesta OK | 49:23 | ||
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 49:54 | + 0:31 | |
3. | Vankó Péter | 22H1078 | HSE | 55:25 | + 6:02 | |
4. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 56:02 | + 6:39 | |
5. | Esko Pensas | 18F1126 | Laihian Luja | 59:10 | + 9:47 | |
6. | Ansorge Ronald | 24D3002 | SV Robotron Dresden | 59:25 | + 10:02 | |
7. | Reijo Toppari | 29F1100 | Kauhavan Wisa | 59:42 | + 10:19 | |
8. | Crawford James | 16G1075 | Guildford Orienteers | 60:00 | + 10:37 | |
9. | Riet, van de Gerrit | 24N1148 | Olifant | 60:13 | + 10:50 | |
10. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 60:28 | + 11:05 | |
11. | Fehér Mihály | 28H1118 | Kecskeméti Önkormányzati | 62:13 | + 12:50 | |
12. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 64:25 | + 15:02 | |
13. | Tonkin Keith | 16G1073 | Guildford Orienteers | 64:34 | + 15:11 | |
14. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 66:02 | + 16:39 | |
15. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 68:24 | + 19:01 | |
16. | Kraemer Werner | 18D1174 | Post SV Dresden | 68:30 | + 19:07 | |
17. | Heikoop Arne | 24N1149 | Olifant | 70:22 | + 20:59 | |
18. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:18 | + 21:55 | |
19. | Kostka Evžen | AOP5701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 71:58 | + 22:35 | |
20. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 78:22 | + 28:59 | |
21. | Roach David | 25L0001 | Luxembourg Orienteers | 78:57 | + 29:34 | |
22. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 81:12 | + 31:49 | |
23. | Timo Glad | 54F1183 | Rasti Jyry | 89:01 | + 39:38 | |
24. | Doležal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 92:56 | + 43:33 | |
25. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 98:52 | + 49:29 | |
26. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | OB Jenišovice | 109:50 | + 60:27 | |
27. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 137:56 | + 88:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 47:35 | ||
2. | Härtelt Helmut | 19D1194 | SSV Planeta Radebeul | 49:09 | + 1:34 | |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 50:10 | + 2:35 | |
4. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 52:01 | + 4:26 | |
5. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | TJ Baník Ostrava OKD | 53:31 | + 5:56 | |
6. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 54:20 | + 6:45 | |
7. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 54:38 | + 7:03 | |
8. | Ponweiser Franz | 32A1086 | HSV OL Wiener Neustadt | 55:29 | + 7:54 | |
9. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 55:47 | + 8:12 | |
10. | Tröße Lutz | 58D0006 | SV TU Ilmenau | 56:14 | + 8:39 | |
11. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 57:10 | + 9:35 | |
12. | Švihovský Jaroslav | BOR5003 | OK Jiskra Nový Bor | 58:43 | + 11:08 | |
13. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 58:51 | + 11:16 | |
14. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:43 | + 12:08 | |
15. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 60:58 | + 13:23 | |
16. | Schweifer Erwin | 32A1087 | HSV OL Wiener Neustadt | 64:14 | + 16:39 | |
17. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 65:02 | + 17:27 | |
18. | Makovicka Libor | 48F1030 | CO Colmar | 65:39 | + 18:04 | |
19. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 66:20 | + 18:45 | |
20. | Vamling Lennart | 61S1062 | Frölunda OL | 68:51 | + 21:16 | |
21. | Juhani Tarvainen | 53F1171 | PiTa Helsinki | 69:01 | + 21:26 | |
22. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 69:27 | + 21:52 | |
23. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 72:13 | + 24:38 | |
24. | Bugár József | 27H1023 | BÖF | 73:16 | + 25:41 | |
25. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 76:29 | + 28:54 | |
26. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:10 | + 30:35 | |
27. | BAGUEREY Gilles | 48F1028 | CO Colmar | 81:02 | + 33:27 | |
28. | Ender Volker | 42D0005 | OK Leipzig | 84:25 | + 36:50 | |
29. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 87:33 | + 39:58 | |
30. | Magyar János | 27H1022 | BÖF | 95:16 | + 47:41 | |
31. | Boelle Jean-Luc | 56F0001 | Club OrientationOxygenation Loisir | 95:17 | + 47:42 | |
32. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 98:37 | + 51:02 | |
33. | Ravier Gilles | 48F1029 | CO Colmar | 105:52 | + 58:17 | |
Rottensteiner Manfred | 43A0004 | GO Harzberg | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 33D1232 | USV TU Dresden | 44:58 | ||
2. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 47:18 | + 2:20 | |
3. | Siegenthaler Fritz | 19C1203 | Ulu's Reisewelt | 49:11 | + 4:13 | |
4. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 49:39 | + 4:41 | |
5. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 49:45 | + 4:47 | |
6. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 52:32 | + 7:34 | |
7. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 53:47 | + 8:49 | |
8. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 55:24 | + 10:26 | |
8. | Amsler Max | 5NC0033 | OLG Welsikon | 55:24 | + 10:26 | |
10. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 58:02 | + 13:04 | |
11. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 58:25 | + 13:27 | |
12. | Greminger Heiri | 19C1209 | Ulu's Reisewelt | 59:34 | + 14:36 | |
13. | Schifferle Hans-Jürg | 5FC1163 | OLV Zug | 61:07 | + 16:09 | |
14. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 61:25 | + 16:27 | |
15. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 61:34 | + 16:36 | |
16. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 64:58 | + 20:00 | |
17. | Schwanith Jürgen | 59D | OLA TSV Deggendorf | 65:04 | + 20:06 | |
18. | Böhm Eduard | 41A1002 | ASKÖ Salzburg-Henndorf | 65:55 | + 20:57 | |
19. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 66:31 | + 21:33 | |
20. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 66:35 | + 21:37 | |
21. | Zaugg Hannes | 19C1204 | Ulu's Reisewelt | 67:57 | + 22:59 | |
22. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 68:04 | + 23:06 | |
23. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 70:20 | + 25:22 | |
24. | Westman Per | 59S1012 | Avesta OK | 80:51 | + 35:53 | |
25. | Helmertz Sten | 61S1069 | Frölunda OL | 89:42 | + 44:44 | |
26. | Vessberg Lennart | 59S1003 | Avesta OK | 92:37 | + 47:39 | |
Müller Rainer | 33D1251 | USV TU Dresden | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 47:09 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 50:09 | + 3:00 | |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:50 | + 3:41 | |
4. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 51:44 | + 4:35 | |
5. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 53:14 | + 6:05 | |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 61:06 | + 13:57 | |
7. | Lauri Hieta | 51F1098 | Kankanpään Suunnistajat | 62:19 | + 15:10 | |
8. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 63:11 | + 16:02 | |
9. | Ekelöf Erling | 64S1261 | Värend GN | 63:14 | + 16:05 | |
10. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 64:26 | + 17:17 | |
11. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 70:54 | + 23:45 | |
12. | Thour Göran | 64S1259 | Värend GN | 72:45 | + 25:36 | |
13. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 72:52 | + 25:43 | |
14. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 75:05 | + 27:56 | |
15. | Thiel Rolf | 21D1095 | SV IHW Alex 78 e. V. | 75:35 | + 28:26 | |
16. | Bergstrand John-Erik | 64S1260 | Värend GN | 85:39 | + 38:30 | |
17. | Rejpal Petr | SCP4100 | OK Sparta Praha | 121:55 | + 74:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 41:34 | ||
2. | Heinemann Rolf | 24D2010 | SV Robotron Dresden | 51:57 | + 10:23 | |
3. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 52:37 | + 11:03 | |
4. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 61:13 | + 19:39 | |
5. | Kalnins Andris | 13L0002 | Seniors | 75:46 | + 34:12 | |
6. | Petersson Bernt | 58S1000 | Alvesta SOK | 83:40 | + 42:06 | |
7. | Lemnitzer Eberhard | 13D1116 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 89:49 | + 48:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kempf Adolf | 15C0001 | KTV Altdtorf | 64:05 | ||
2. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 72:10 | + 8:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 19:27 | ||
2. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 23:34 | + 4:07 | |
3. | Kalenský Tomáš | SUL0000 | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 24:25 | + 4:58 | |
4. | Rindová Adriana | LLI0653 | TJ Loko Liberec | 25:12 | + 5:45 | |
5. | Gallová Natálka | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:18 | + 5:51 | |
6. | Sork Dominik | BOR0949 | OK Jiskra Nový Bor | 25:27 | + 6:00 | |
7. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:45 | + 6:18 | |
8. | Milotová Barbora | KAM0753 | SK Kamenice | 26:03 | + 6:36 | |
9. | Pokorná Linda | PGP0350 | SK Praga | 29:11 | + 9:44 | |
10. | Svoboda Matěj | BOR0600 | OK Jiskra Nový Bor | 29:26 | + 9:59 | |
11. | Bradáč Václav | LLI0600 | TJ Loko Liberec | 30:03 | + 10:36 | |
12. | Martner Harald | 61S1051 | Frölunda OL | 30:09 | + 10:42 | |
13. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 30:12 | + 10:45 | |
14. | Ella Patzeltová | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 30:21 | + 10:54 | |
15. | Pavlíčková Hana | KPY0303 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:24 | + 11:57 | |
16. | Pulkrábková Lucie | SMB | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 31:52 | + 12:25 | |
17. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 32:31 | + 13:04 | |
18. | Čapková Markéta | PHK | OK 99 Hradec Králové | 32:58 | + 13:31 | |
19. | Volkov Maksym | 38S0700 | VZA Žilina | 33:05 | + 13:38 | |
20. | Lamm Marcus | 61S1047 | Frölunda OL | 34:36 | + 15:09 | |
21. | Synková Elena | NNN | Neregistrovaní | 36:37 | + 17:10 | |
22. | Rottensteiner Matthias | 43A0003 | GO Harzberg | 39:02 | + 19:35 | |
23. | Čech Viktor | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:45 | + 20:18 | |
24. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:46 | + 20:19 | |
25. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:54 | + 20:27 | |
26. | Adenstedt Peo | 34A1167 | Orienteering Klosterneuburg | 40:52 | + 21:25 | |
27. | Krtičková Ester | KON0750 | KOB Konice | 41:17 | + 21:50 | |
28. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 41:27 | + 22:00 | |
29. | Pocner Vít | ROU0099 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:50 | + 23:23 | |
30. | Růžičková Kateřina | NNN | Neregistrovaní | 45:19 | + 25:52 | |
31. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 45:29 | + 26:02 | |
32. | Hana und Jule Weigert | NNN | Neregistrovaní | 47:04 | + 27:37 | |
33. | Venclová Aneta | ZAM | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:28 | + 29:01 | |
34. | Brabencová Anna | SOB0450 | SOBSA | 50:08 | + 30:41 | |
35. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:58 | + 31:31 | |
36. | Bozděch Vojta | PGP | SK Praga | 52:17 | + 32:50 | |
37. | Melicharová Marie | ROU0098 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:53 | + 35:26 | |
38. | Pocnerová Magdalena | ROU105x | SKOB Roudnice nad Labem | 60:07 | + 40:40 | |
39. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:52 | + 49:25 | |
40. | van Dongen Tim | DKP1000 | Oddíl OB Kotlářka | 69:33 | + 50:06 | |
41. | Pulkrábek Lukáš | SMB | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 70:42 | + 51:15 | |
42. | Knaupová Jana | SMB0850 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 71:18 | + 51:51 | |
43. | Pompachovi Kája a Naty | NNN1001 | Neregistrovaní | 73:38 | + 54:11 | |
44. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem | 74:32 | + 55:05 | |
45. | Neumann Rasmus | 31D0001 | SV Lengefeld | 78:51 | + 59:24 | |
46. | Všetečková Dorotka | NNN | Neregistrovaní | 80:30 | + 61:03 | |
47. | Uhlířová Marie | NNN | Neregistrovaní | 91:32 | + 72:05 | |
48. | Vítová Marianne | EKP1158 | VŠTJ Ekonom Praha | 127:30 | + 108:03 | |
Stříteský Tomáš | ZVS0801 | TJ Zbrojovka Vsetín | DISK | |||
Holas Štěpán | AOP0900 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 42:26 | ||
2. | Kasalová Edita | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 51:07 | + 8:41 | |
3. | Kasalová Aneta | ROU035x | SKOB Roudnice nad Labem | 51:19 | + 8:53 | |
4. | Kasal Vlastimil | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 52:08 | + 9:42 | |
5. | Vydrová Markéta | PEN | OK RECO Sport | 53:00 | + 10:34 | |
6. | Houlihan Ben | GBR | 53:47 | + 11:21 | ||
7. | Lacigová Marie | VSP | USK Praha | 53:51 | + 11:25 | |
8. | Bradáčová Marie | LLI7550 | TJ Loko Liberec | 58:31 | + 16:05 | |
9. | Ulrychová Věra | XBM | PELL’S MTBO TEAM | 61:42 | + 19:16 | |
10. | Ulrych Martin | XBM | PELL’S MTBO TEAM | 62:02 | + 19:36 | |
11. | Jarošová Aneta | ROU0000 | SKOB Roudnice nad Labem | 64:20 | + 21:54 | |
12. | Kapounová Jitka | DOK | OK Doksy | 70:07 | + 27:41 | |
13. | Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | 71:29 | + 29:03 | |
14. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 88:07 | + 45:41 | |
15. | Buková Anežka | ROU0351 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:20 | + 45:54 | |
16. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 92:59 | + 50:33 | |
17. | Bartošová Petra | KUO0251 | KOB Ústí nad Orlicí | 98:16 | + 55:50 | |
18. | Pazderová Jana | NNN1234 | Neregistrovaní | 100:34 | + 58:08 | |
19. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 102:51 | + 60:25 | |
Formanová Lucie | VIC | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 38:35 | ||
2. | Řeháček Michal | DKP9702 | Oddíl OB Kotlářka | 39:18 | + 0:43 | |
3. | Heidrich Elisabeth | 24D | SV Robotron Dresden | 42:09 | + 3:34 | |
4. | Žandová Monika | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:10 | + 3:35 | |
5. | Volkov Olexandr | 38S | VZA Žilina | 42:37 | + 4:02 | |
6. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 45:02 | + 6:27 | |
7. | Vyhnánová Eva | RIC7552 | OB Říčany | 47:54 | + 9:19 | |
8. | Ježková Kateřina | SLA9750 | SKOB Slaný | 48:51 | + 10:16 | |
9. | Vyhnánková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 49:05 | + 10:30 | |
10. | Ochmann Gert | 42D2030 | OK Leipzig | 49:51 | + 11:16 | |
11. | Müller Ota | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 52:03 | + 13:28 | |
12. | Schallberger Josef | 6FC | OLG Goldau | 52:15 | + 13:40 | |
13. | Ježková Martina | SLA7350 | SKOB Slaný | 53:17 | + 14:42 | |
14. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | SKOB Slaný | 54:24 | + 15:49 | |
15. | Hlaváč Jaroslav | SMB | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:36 | + 19:01 | |
16. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:00 | + 19:25 | |
17. | Hadačová Tereza | AOP9051 | Přátelé orientačního běhu Opava | 59:59 | + 21:24 | |
18. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | OK Jiskra Nový Bor | 60:28 | + 21:53 | |
19. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 60:40 | + 22:05 | |
20. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 62:20 | + 23:45 | |
21. | Boeck Annika | 13D1110 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 62:29 | + 23:54 | |
22. | Trösse Harald | NNN | Neregistrovaní | 63:26 | + 24:51 | |
23. | Červenka Jiří | MLA5804 | MLOK Mariánské Lázně | 64:12 | + 25:37 | |
24. | Kusber Paul | 26D1159 | OLV Potsdam | 64:42 | + 26:07 | |
25. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:57 | + 26:22 | |
26. | Kučerová Lada | NNN | Neregistrovaní | 65:04 | + 26:29 | |
27. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:18 | + 26:43 | |
28. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 66:25 | + 27:50 | |
29. | Gallo Marek | AOP | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:49 | + 28:14 | |
30. | Švarcová Lenka | NNN | Neregistrovaní | 66:54 | + 28:19 | |
31. | Kdýr Matěj | ODV0000 | TJ Aero Odolena Voda | 67:15 | + 28:40 | |
32. | Pecháček Vít | NNN | Neregistrovaní | 67:38 | + 29:03 | |
33. | Sommer Tadeáš | PHK | OK 99 Hradec Králové | 68:01 | + 29:26 | |
34. | Ritva Kärkkäinen | 59S | Avesta OK | 70:50 | + 32:15 | |
35. | Carlson Sten | NNN | Neregistrovaní | 71:26 | + 32:51 | |
36. | Burdová Simona | LDC | KOB Děčín | 72:21 | + 33:46 | |
37. | Zemko Zdeněk | SLA7300 | SKOB Slaný | 73:21 | + 34:46 | |
38. | Ledvinová Jana | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 77:43 | + 39:08 | |
39. | Benháková Anna | SLA | SKOB Slaný | 78:31 | + 39:56 | |
40. | Polgar Erika | 56D1013 | Berliner TSC | 78:44 | + 40:09 | |
41. | Cornelia Lundén | NNN | Neregistrovaní | 80:01 | + 41:26 | |
42. | Norberg Kim | NNN | Neregistrovaní | 80:04 | + 41:29 | |
43. | Hansen Tom | NNN | Neregistrovaní | 81:11 | + 42:36 | |
44. | Papežová Kateřina | NNN | Neregistrovaní | 81:27 | + 42:52 | |
45. | Voráčková Eliška | ASP | 81:38 | + 43:03 | ||
46. | Wallström Lars | 61S | Frölunda OL | 81:51 | + 43:16 | |
47. | Schmidt Beate | 26D1161 | OLV Potsdam | 93:07 | + 54:32 | |
48. | Paulová Mirka | DCE5250 | KOB Dobřichovice | 95:39 | + 57:04 | |
49. | Čechová Radka | SLA7550 | SKOB Slaný | 97:20 | + 58:45 | |
50. | Andreasson Annie | 61S1067 | Frölunda OL | 98:34 | + 59:59 | |
51. | Casanova Silvia | 34D1002 | OLG Regensburg | 107:33 | + 68:58 | |
52. | Mudrová Martina | HCE | TJ Sokol Hostivice | 110:18 | + 71:43 | |
Labská Bohuslava | LLI6951 | TJ Loko Liberec | DISK | |||
Kodejšová Alena | VSP7152 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakub Ota | TUR8002 | OOB TJ Turnov | 44:39 | ||
2. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:07 | + 8:28 | |
3. | Galos Igor | NNN | Neregistrovaní | 56:38 | + 11:59 | |
4. | Vyhnánková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 57:32 | + 12:53 | |
5. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 57:46 | + 13:07 | |
6. | Laciga Zdeněk | VSP | USK Praha | 59:36 | + 14:57 | |
7. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:20 | + 15:41 | |
8. | Volfová Julie | VLI8052 | Slavia Liberec orienteering | 60:59 | + 16:20 | |
9. | Šimek Tomáš | FSP | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 62:35 | + 17:56 | |
10. | Novák Tom | DOK | OK Doksy | 64:40 | + 20:01 | |
11. | Žitný Tomáš | SMB8901 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 64:49 | + 20:10 | |
12. | Vrabec Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 65:37 | + 20:58 | |
13. | Brázdil Petr | ODV9700 | TJ Aero Odolena Voda | 68:00 | + 23:21 | |
14. | Houlihan John | GBR | 68:19 | + 23:40 | ||
15. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:52 | + 24:13 | |
16. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 69:01 | + 24:22 | |
17. | Mokrý | VLI7500 | Slavia Liberec orienteering | 69:11 | + 24:32 | |
18. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | USK Praha | 71:19 | + 26:40 | |
19. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 73:51 | + 29:12 | |
20. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 74:33 | + 29:54 | |
21. | Přibyl Ivan | PFP | VŠSK PedF UK Praha | 78:02 | + 33:23 | |
22. | Šimek Jan | FSP | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 79:10 | + 34:31 | |
23. | Švarc Jiří | NNN | Neregistrovaní | 80:26 | + 35:47 | |
24. | Stanojkovičová Ljuba | STB | TJ Stadion Nový Bor | 80:57 | + 36:18 | |
25. | Ledvina Štěpán | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 86:47 | + 42:08 | |
26. | Uhlíř Patrik | NNN | Neregistrovaní | 87:28 | + 42:49 | |
27. | Pokorný Matyáš | NNN | Neregistrovaní | 88:33 | + 43:54 | |
28. | Lechner Roman | VIC8108 | OB Vizovice | 88:36 | + 43:57 | |
29. | Novák Aleš | ODV9805 | TJ Aero Odolena Voda | 89:46 | + 45:07 | |
30. | Chroust Martin | NNN3003 | Neregistrovaní | 91:43 | + 47:04 | |
31. | Šváb Jan | VSP | USK Praha | 92:45 | + 48:06 | |
32. | Nedvídek Martin | DLT7501 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 93:51 | + 49:12 | |
33. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 95:03 | + 50:24 | |
34. | Ledvina Tomáš | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 95:39 | + 51:00 | |
35. | Pulkrábková Soňa | SMB7853 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 97:37 | + 52:58 | |
36. | Koštejn Pavel | DOK | OK Doksy | 98:30 | + 53:51 | |
37. | Kraus Jan | LLI4501 | TJ Loko Liberec | 98:43 | + 54:04 | |
38. | Pokorný Miroslav | NNN | Neregistrovaní | 98:55 | + 54:16 | |
39. | Halíř Radim | MFP7000 | VŠSK MFF UK Praha | 103:12 | + 58:33 | |
40. | Zempleni Andras | 29H0001 | KOS | 105:07 | + 60:28 | |
41. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 110:07 | + 65:28 | |
42. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 112:30 | + 67:51 | |
43. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 113:09 | + 68:30 | |
44. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | OK RECO Sport | 115:22 | + 70:43 | |
45. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | TJ Zbrojovka Vsetín | 116:35 | + 71:56 | |
46. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 117:49 | + 73:10 | |
47. | Purkrábek Michal | SMB | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 119:43 | + 75:04 | |
48. | Švihlová Kateřina | NNN | Neregistrovaní | 128:33 | + 83:54 | |
49. | Matoušková Martina | MFP6959 | VŠSK MFF UK Praha | 132:41 | + 88:02 | |
50. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 133:00 | + 88:21 | |
51. | Živcová Pavlína | NNN | Neregistrovaní | 139:39 | + 95:00 | |
52. | Vohryzek Jáchym | NNN | Neregistrovaní | 152:47 | + 108:08 | |
53. | Černá Eliška | NNN | Neregistrovaní | 184:33 | + 139:54 | |
Hajas Csilla | 29H0002 | KOS | DISK | |||
Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Zavřelová Hana | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Leníková Jana | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Voleský Karel | BBM | BETA URSUS Orienteering | DISK | |||
Chrz Pavel | KUL6700 | KOB Ústí nad Labem | DISK | |||
Košina Tomáš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |