Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:13 | |
2. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 87:28 | + 30:15 |
Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 21:54 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 24:08 | + 2:14 |
3. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 26:18 | + 4:24 |
4. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:42 | + 4:48 |
5. | Matochová Adélka | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 33:12 | + 11:18 |
6. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:51 | + 12:57 |
7. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 38:54 | + 17:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:38 | |
2. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 21:21 | + 0:43 |
3. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:31 | + 1:53 |
4. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 23:00 | + 2:22 |
5. | Panovcová Anita | OTK0351 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 26:32 | + 5:54 |
6. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:23 | + 12:45 |
7. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Havířov | 36:54 | + 16:16 |
8. | Procnerová Veronika | BFM0453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:05 | + 19:27 |
9. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 41:22 | + 20:44 |
10. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 41:25 | + 20:47 |
11. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | C | SKOB Zlín | 43:25 | + 22:47 |
12. | Papszun Julia | 11P0350 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 43:37 | + 22:59 |
13. | Zajícová Vendula | BFM0351 | C | SKOB Frýdek - Místek | 45:28 | + 24:50 |
14. | Czapska Wiktoria | 14P0350 | C | UKS Kometa Gliwice | 57:44 | + 37:06 |
15. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | 76:03 | + 55:25 |
Blahutová Adéla | BFM0456 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 18:52 | |
2. | Mrozek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 20:57 | + 2:05 |
3. | Hájková Lucie | AOP0350 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:00 | + 3:08 |
4. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:07 | + 3:15 |
5. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | B | KOB Směr Kroměříž | 22:33 | + 3:41 |
6. | Golová Tereza | VIC0162 | B | OB Vizovice | 23:20 | + 4:28 |
7. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 23:38 | + 4:46 |
8. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:24 | + 5:32 |
9. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:37 | + 5:45 |
10. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 25:45 | + 6:53 |
11. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:09 | + 7:17 |
12. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:58 | + 9:06 |
13. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:02 | + 9:10 |
14. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:18 | + 9:26 |
15. | Sobel Natalia | 14P0200 | C | UKS Kometa Gliwice | 30:13 | + 11:21 |
16. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | B | SK Severka Šumperk | 30:24 | + 11:32 |
17. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 30:25 | + 11:33 |
18. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 32:22 | + 13:30 |
19. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 39:31 | + 20:39 |
20. | Polewka Aleksandra | 14P0250 | C | UKS Kometa Gliwice | 44:44 | + 25:52 |
21. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:49 | + 25:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 23:28 | |
2. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:08 | + 12:40 |
3. | Božoňová Vendula | BFM0251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:58 | + 16:30 |
Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Klára | AOP9951 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:09 | |
2. | Opálková Martina | BBM0050 | B | BETA URSUS Orienteering | 25:11 | + 0:02 |
3. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | A | SK Severka Šumperk | 26:41 | + 1:32 |
4. | Tichá Veronika | TZL9951 | B | SKOB Zlín | 27:06 | + 1:57 |
5. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:15 | + 2:06 |
6. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:20 | + 2:11 |
7. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:39 | + 2:30 |
8. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:16 | + 4:07 |
9. | Špringlová Kamila | TBM0050 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:19 | + 4:10 |
10. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 30:59 | + 5:50 |
11. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:32 | + 6:23 |
12. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 33:34 | + 8:25 |
13. | Labuda Wiktoria | 14P0050 | C | UKS Kometa Gliwice | 41:00 | + 15:51 |
14. | Jurczyk Marta | 51P0050 | C | UKS Sparta Czyżowice | 43:58 | + 18:49 |
Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mastela Krystyna | 11P0050 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 46:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | 24:10 | |
2. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 27:54 | + 3:44 |
3. | Kůstková Daniela | VIC9898 | A | OB Vizovice | 29:21 | + 5:11 |
4. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 31:24 | + 7:14 |
5. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 32:28 | + 8:18 |
6. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 33:07 | + 8:57 |
7. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 34:26 | + 10:16 |
8. | Zentrichová Daniela | LCE9761 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:07 | + 10:57 |
9. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 38:01 | + 13:51 |
10. | Hanousková Renata | LCE9852 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:30 | + 15:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 42:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Galatíková Lucie | ZBM9550 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:58 | 0 | |
2. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 33:47 | + 5:49 | 0 |
3. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:39 | + 7:41 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 38:17 | 7193 | |
2. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:18 | + 0:01 | 7190 |
3. | Chromá Adéla | ZBM8870 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:41 | + 0:24 | 7118 |
4. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 38:57 | + 0:40 | 7069 |
5. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:09 | + 0:52 | 7031 |
6. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 39:13 | + 0:56 | 7019 |
7. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:10 | + 2:53 | 6655 |
8. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 41:20 | + 3:03 | 6624 |
9. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:26 | + 3:09 | 6605 |
10. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:06 | + 3:49 | 6481 |
11. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:51 | + 4:34 | 6341 |
12. | Adamová Eva | ZBM8772 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:09 | + 4:52 | 6285 |
13. | Sanocka Barbara | 14P9250 | C | UKS Kometa Gliwice | 43:48 | + 5:31 | |
14. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 44:41 | + 6:24 | 5999 |
15. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 47:04 | + 8:47 | 5555 |
16. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:06 | + 8:49 | 5548 |
17. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 54:56 | + 16:39 | 4087 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stoszková Jana | AOP8850 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:43 | 3141 | |
2. | Kršáková Marie | VIC9191 | C | OB Vizovice | 32:07 | + 0:24 | 3102 |
3. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 32:42 | + 0:59 | 3046 |
4. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 33:49 | + 2:06 | 2939 |
5. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 35:03 | + 3:20 | 2820 |
6. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:39 | + 3:56 | 2762 |
7. | Fujáková Katka | HAV8550 | C | SKOB Havířov | 36:03 | + 4:20 | 2724 |
8. | Frainšicová Kateřina | BFM8651 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:14 | + 9:31 | 2225 |
Kaděrová Vendula | HAV9650 | B | SKOB Havířov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:20 | |
2. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 37:24 | + 2:04 |
3. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 38:17 | + 2:57 |
4. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 39:11 | + 3:51 |
5. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:57 | + 6:37 |
6. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:53 | + 8:33 |
7. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 45:25 | + 10:05 |
8. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:34 | + 10:14 |
9. | Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Havířov | 47:27 | + 12:07 |
10. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 48:47 | + 13:27 |
11. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 49:28 | + 14:08 |
12. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:55 | + 16:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 31:00 | |
2. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 31:23 | + 0:23 |
3. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:17 | + 6:17 |
4. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 37:39 | + 6:39 |
5. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 40:08 | + 9:08 |
6. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 40:42 | + 9:42 |
7. | Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | 40:43 | + 9:43 |
8. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:33 | + 10:33 |
9. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 44:16 | + 13:16 |
10. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:47 | + 16:47 |
11. | Pannová Vendula | AOP7750 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:28 | + 17:28 |
12. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 54:58 | + 23:58 |
13. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 57:36 | + 26:36 |
Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 26:26 | |
2. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 27:13 | + 0:47 |
3. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 30:22 | + 3:56 |
4. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 31:48 | + 5:22 |
5. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:43 | + 9:17 |
6. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:00 | + 9:34 |
7. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 36:42 | + 10:16 |
8. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:46 | + 13:20 |
9. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:16 | + 21:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:06 | |
2. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 25:49 | + 0:43 |
3. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:53 | + 2:47 |
4. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 30:12 | + 5:06 |
5. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 30:27 | + 5:21 |
6. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 32:14 | + 7:08 |
7. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:21 | + 7:15 |
8. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:25 | + 7:19 |
9. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 32:53 | + 7:47 |
10. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 33:20 | + 8:14 |
11. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 38:10 | + 13:04 |
12. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 40:19 | + 15:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Havířov | 24:41 | |
2. | Opletalová Pavlína | HAV6652 | C | SKOB Havířov | 24:49 | + 0:08 |
3. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Havířov | 29:33 | + 4:52 |
4. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 35:58 | + 11:17 |
5. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 39:34 | + 14:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 29:12 | |
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:56 | + 0:44 |
3. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:50 | + 1:38 |
4. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 39:26 | + 10:14 |
5. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 49:52 | + 20:40 |
Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 33:41 | |
2. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 36:45 | + 3:04 |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:45 | + 5:04 |
4. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 53:22 | + 19:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 34:31 | |
2. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:17 | + 2:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:13 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 26:08 | + 1:55 |
3. | Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:24 | + 7:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 30:58 | |
2. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:47 | + 7:49 |
3. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 39:57 | + 8:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 30:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:00 | |
2. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 27:48 | + 7:48 |
3. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 29:26 | + 9:26 |
4. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 32:59 | + 12:59 |
5. | Vodák Tadeáš | TZL | C | SKOB Zlín | 35:29 | + 15:29 |
6. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:12 | + 20:12 |
7. | Holesz Stanislav | TRI0601 | C | TJ TŽ Třinec | 44:04 | + 24:04 |
8. | Novák Richard | AOV0800 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 49:09 | + 29:09 |
Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 25:11 | |
2. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 25:38 | + 0:27 |
3. | Bíčánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 36:22 | + 11:11 |
4. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:16 | + 14:05 |
Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Kirschner Damian | TRI0506 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
MS | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 27:53 | + 2:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 20:50 | |
2. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:25 | + 1:35 |
3. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 22:33 | + 1:43 |
4. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 25:18 | + 4:28 |
5. | Gryc Ondřej | TBM0406 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:48 | + 4:58 |
6. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 26:26 | + 5:36 |
7. | Bjolek Michal | BFM0305 | C | SKOB Frýdek - Místek | 26:55 | + 6:05 |
8. | Novosad Pavel | TZL0404 | C | SKOB Zlín | 27:25 | + 6:35 |
9. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 27:57 | + 7:07 |
10. | Kołodziejczyk Bartłomiej | 14P0301 | C | UKS Kometa Gliwice | 32:11 | + 11:21 |
11. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 33:47 | + 12:57 |
12. | Šemnický Jakub | TZL0400 | C | SKOB Zlín | 36:35 | + 15:45 |
13. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 37:44 | + 16:54 |
14. | Kołodziejczyk Úukasz | 14P0303 | C | UKS Kometa Gliwice | 41:35 | + 20:45 |
15. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 42:17 | + 21:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:32 | |
2. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | 21:57 | + 0:25 |
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 21:57 | + 0:25 |
4. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:06 | + 0:34 |
5. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:40 | + 1:08 |
6. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 22:43 | + 1:11 |
7. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:12 | + 2:40 |
8. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 24:50 | + 3:18 |
9. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:58 | + 3:26 |
10. | Chovanec Václav | TZL0201 | B | SKOB Zlín | 25:26 | + 3:54 |
11. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 26:19 | + 4:47 |
12. | Valík Adam | AOP0301 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:25 | + 4:53 |
13. | Čech Vít | AOP0302 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:54 | + 5:22 |
14. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:02 | + 5:30 |
15. | Kligl Radim | TBM0103 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:05 | + 5:33 |
16. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:39 | + 6:07 |
17. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:35 | + 7:03 |
18. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:29 | + 8:57 |
19. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:48 | + 9:16 |
20. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:52 | + 9:20 |
21. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 31:46 | + 10:14 |
22. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 32:18 | + 10:46 |
23. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 33:04 | + 11:32 |
24. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:23 | + 12:51 |
25. | Kucharczyk Jakub | 14P0101 | C | UKS Kometa Gliwice | 34:28 | + 12:56 |
26. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 36:46 | + 15:14 |
27. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 37:49 | + 16:17 |
28. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:00 | + 18:28 |
29. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 51:26 | + 29:54 |
30. | Kukla Bartosz | 14P0201 | C | UKS Kometa Gliwice | 51:46 | + 30:14 |
31. | Václavík Radek | LCE0202 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:29 | + 30:57 |
Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 27:32 | |
2. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 31:32 | + 4:00 |
3. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Havířov | 34:04 | + 6:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:46 | |
2. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 28:07 | + 3:21 |
3. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:52 | + 5:06 |
4. | Turza Tomáš | LCE9912 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:15 | + 5:29 |
4. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 30:15 | + 5:29 |
6. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:23 | + 5:37 |
7. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:29 | + 6:43 |
8. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | SKOB Havířov | 31:38 | + 6:52 |
9. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 31:46 | + 7:00 |
10. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:29 | + 7:43 |
11. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 32:45 | + 7:59 |
12. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 34:06 | + 9:20 |
13. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 35:17 | + 10:31 |
14. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 35:38 | + 10:52 |
15. | Rajnoha David | UBM0003 | B | MENISKOS Brno | 36:37 | + 11:51 |
16. | Byrczek Jan | 14P0000 | C | UKS Kometa Gliwice | 36:53 | + 12:07 |
17. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:25 | + 12:39 |
18. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 38:08 | + 13:22 |
19. | Hartman Vojtěch | TZL9904 | B | SKOB Zlín | 39:16 | + 14:30 |
20. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 39:55 | + 15:09 |
21. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 41:16 | + 16:30 |
22. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | SKOB Havířov | 42:13 | + 17:27 |
23. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:24 | + 17:38 |
24. | Kołeczko Bartosz | 11P0000 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 44:03 | + 19:17 |
Šafář Vojtěch | KSU0013 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:01 | |
2. | Prachař Matouš | UOL0000 | C | SK UP Olomouc | 36:28 | + 0:27 |
3. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 41:35 | + 5:34 |
Procházka Jakub | SOP9903 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 28:10 | |
2. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 30:39 | + 2:29 |
3. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 30:44 | + 2:34 |
4. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 33:09 | + 4:59 |
5. | Hubáček Filip | JPV9800 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 33:51 | + 5:41 |
6. | Kún Josef | BBM9802 | B | BETA URSUS Orienteering | 35:53 | + 7:43 |
7. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | B | SK Severka Šumperk | 38:23 | + 10:13 |
8. | Zvoníček Jan | SKM9801 | C | KOB Směr Kroměříž | 39:05 | + 10:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | B | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 29:35 | |
2. | Padrta Pavel | MOV9700 | C | SKOB Ostrava | 31:15 | + 1:40 |
3. | Božoň Radek | BFM9804 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:24 | + 8:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorský Petr | SKM9601 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:01 | 0 | |
2. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 34:19 | + 1:18 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 32:13 | 8742 | |
2. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 32:32 | + 0:19 | 8660 |
3. | Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:13 | + 2:00 | 8224 |
4. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 34:44 | + 2:31 | 8090 |
5. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 35:11 | + 2:58 | 7974 |
6. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 35:59 | + 3:46 | 7767 |
7. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 36:26 | + 4:13 | 7650 |
8. | Rossmanith Vojtěch | AOP9302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:12 | + 4:59 | 7452 |
9. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:16 | + 5:03 | 7434 |
10. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:48 | + 5:35 | 7296 |
11. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 38:17 | + 6:04 | 7171 |
12. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:49 | + 6:36 | 7033 |
13. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:55 | + 6:42 | 7007 |
14. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 39:09 | + 6:56 | 6947 |
15. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 39:20 | + 7:07 | 6899 |
16. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:21 | + 7:08 | 6895 |
17. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 39:45 | + 7:32 | 6791 |
18. | Zvoníček Josef | SKM9404 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:11 | + 7:58 | 6679 |
19. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:24 | + 8:11 | 6623 |
20. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:00 | + 8:47 | 6468 |
21. | Bubela Tomáš | KVS8100 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:09 | + 8:56 | 6429 |
22. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:15 | + 10:02 | 6144 |
23. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 42:47 | + 10:34 | 6006 |
24. | Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | 43:03 | + 10:50 | 5937 |
25. | Zajíc Josef | LOV7601 | C | lepus.cz | 43:07 | + 10:54 | 5920 |
26. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:25 | + 12:12 | 5583 |
27. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 46:06 | + 13:53 | 5147 |
28. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:33 | + 16:20 | 4513 |
29. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:15 | + 17:02 | 4331 |
30. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 51:55 | + 19:42 | 3641 |
31. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 52:06 | + 19:53 | 3594 |
32. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 56:30 | + 24:17 | |
33. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 57:54 | + 25:41 | 2092 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:53 | 5127 | |
2. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 35:52 | + 0:59 | 4989 |
3. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:24 | + 1:31 | 4914 |
4. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 37:56 | + 3:03 | 4699 |
5. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:52 | + 3:59 | 4568 |
6. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:04 | + 6:11 | 4259 |
7. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:15 | + 8:22 | 3953 |
8. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:23 | + 9:30 | 3794 |
9. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | C | TJ Opava | 49:35 | + 14:42 | 3065 |
10. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 56:17 | + 21:24 | 2125 |
11. | Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 64:32 | + 29:39 | 968 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 29:35 | |
2. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:03 | + 4:28 |
3. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:08 | + 4:33 |
4. | Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:08 | + 6:33 |
5. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:48 | + 7:13 |
6. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Havířov | 36:53 | + 7:18 |
7. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 37:05 | + 7:30 |
8. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:26 | + 7:51 |
9. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:41 | + 8:06 |
10. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:49 | + 8:14 |
11. | Auermüller Vít | ZBM | C | SK Žabovřesky Brno | 38:55 | + 9:20 |
12. | Zvarik Tomáš | ZBM7702 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:56 | + 10:21 |
13. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 40:02 | + 10:27 |
14. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:50 | + 11:15 |
15. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 41:44 | + 12:09 |
16. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 41:50 | + 12:15 |
17. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 44:35 | + 15:00 |
18. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 45:18 | + 15:43 |
19. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 45:21 | + 15:46 |
20. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:38 | + 17:03 |
21. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:57 | + 18:22 |
22. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 48:41 | + 19:06 |
23. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 53:08 | + 23:33 |
Dzik Mirosław | 42P7100 | C | MUKS Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:09 | |
2. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:29 | + 3:20 |
3. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 40:01 | + 3:52 |
4. | Juřeník Jiří | MOV7901 | C | SKOB Ostrava | 40:03 | + 3:54 |
5. | Polewka Tomasz | 14P7300 | C | UKS Kometa Gliwice | 40:12 | + 4:03 |
6. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 41:09 | + 5:00 |
6. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 41:09 | + 5:00 |
8. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:44 | + 5:35 |
9. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:30 | + 7:21 |
10. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 49:35 | + 13:26 |
11. | Čala Robert | NNN01 | C | Neregistrovaní | 49:42 | + 13:33 |
12. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 51:34 | + 15:25 |
13. | Koleczko Lukasz | 11P | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 78:11 | + 42:02 |
Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:40 | |
2. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:31 | + 1:51 |
3. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 49:18 | + 21:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 26:31 | |
2. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:31 | + 7:00 |
3. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 35:49 | + 9:18 |
4. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 39:05 | + 12:34 |
5. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 39:38 | + 13:07 |
6. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 39:53 | + 13:22 |
7. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 41:38 | + 15:07 |
8. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 44:41 | + 18:10 |
9. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 46:20 | + 19:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 25:39 | |
2. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:59 | + 3:20 |
3. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Havířov | 29:14 | + 3:35 |
4. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 30:40 | + 5:01 |
5. | Mizera Ladislav | ROV5301 | C | OK Zubří | 31:31 | + 5:52 |
6. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 32:37 | + 6:58 |
7. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 33:02 | + 7:23 |
8. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 33:52 | + 8:13 |
9. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 34:01 | + 8:22 |
10. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 34:42 | + 9:03 |
11. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 36:38 | + 10:59 |
12. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:50 | + 11:11 |
13. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 37:53 | + 12:14 |
14. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 44:21 | + 18:42 |
15. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 67:07 | + 41:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 28:56 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 28:58 | + 0:02 |
3. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 31:08 | + 2:12 |
4. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Havířov | 31:49 | + 2:53 |
5. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 33:07 | + 4:11 |
6. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:42 | + 5:46 |
7. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 34:55 | + 5:59 |
8. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Havířov | 37:41 | + 8:45 |
9. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 37:51 | + 8:55 |
10. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 40:43 | + 11:47 |
11. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:17 | + 13:21 |
12. | Rohlík Petr | KVS6402 | C | SKOB Kobra Vsetín | 51:26 | + 22:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | 21:32 | |
2. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 22:02 | + 0:30 |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Havířov | 24:10 | + 2:38 |
4. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 25:57 | + 4:25 |
5. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 26:41 | + 5:09 |
6. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 26:59 | + 5:27 |
7. | Šrajer Jan | OOP5601 | C | TJ Opava | 27:23 | + 5:51 |
7. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 27:23 | + 5:51 |
9. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 27:59 | + 6:27 |
10. | Wojarski Krzysztof | 42P6000 | C | MUKS Gliwice | 28:03 | + 6:31 |
11. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 29:29 | + 7:57 |
12. | Šebesta Vlastislav | TBM5807 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:38 | + 8:06 |
13. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 30:08 | + 8:36 |
14. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 30:58 | + 9:26 |
15. | Zdanowicz Jan | 14P1400 | C | UKS Kometa Gliwice | 34:09 | + 12:37 |
16. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:20 | + 15:48 |
17. | Wysocki Andrzej | 42P5100 | C | MUKS Gliwice | 39:53 | + 18:21 |
Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 29:07 | |
2. | Telecký Martin | BFM5201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:18 | + 0:11 |
3. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 32:04 | + 2:57 |
4. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:28 | + 6:21 |
5. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:43 | + 7:36 |
6. | Stebel Pavel | TRC5800 | C | SKOB BETA Třinec | 37:41 | + 8:34 |
7. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 38:37 | + 9:30 |
8. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:48 | + 10:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 29:50 | |
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 31:42 | + 1:52 |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 32:48 | + 2:58 |
4. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 37:44 | + 7:54 |
5. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:33 | + 12:43 |
6. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 45:19 | + 15:29 |
7. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:03 | + 16:13 |
8. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 46:08 | + 16:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 28:19 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 29:55 | + 1:36 |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:46 | + 3:27 |
4. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:42 | + 7:23 |
5. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 36:29 | + 8:10 |
6. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 37:44 | + 9:25 |
7. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 40:46 | + 12:27 |
8. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 45:08 | + 16:49 |
9. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 51:18 | + 22:59 |
10. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 53:36 | + 25:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:19 | |
2. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 36:56 | + 13:37 |
3. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 39:28 | + 16:09 |
4. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 44:24 | + 21:05 |
5. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Havířov | 45:56 | + 22:37 |
Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 24:58 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 25:15 | + 0:17 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 26:20 | + 1:22 |
4. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 27:22 | + 2:24 |
5. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 29:19 | + 4:21 |
6. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 31:20 | + 6:22 |
7. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:40 | + 29:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:51 | |
2. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 25:28 | + 4:37 |
3. | Koňařík Vojtěch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 26:18 | + 5:27 |
4. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 29:58 | + 9:07 |
5. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 30:32 | + 9:41 |
6. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 31:24 | + 10:33 |
7. | Slováček Ondřej | TZL | C | SKOB Zlín | 31:56 | + 11:05 |
8. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 32:51 | + 12:00 |
9. | Ramík Vojta | NNN | C | Neregistrovaní | 33:35 | + 12:44 |
10. | Otrubová Karolína | KON0888 | C | KOB Konice | 33:36 | + 12:45 |
11. | Mašlaňová Ema | TZL | C | SKOB Zlín | 34:02 | + 13:11 |
12. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 34:49 | + 13:58 |
13. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 35:43 | + 14:52 |
14. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 38:26 | + 17:35 |
15. | Vellechová Eliška | MOV0952 | C | SKOB Ostrava | 41:20 | + 20:29 |
16. | Bjolek Vojtěch | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:55 | + 21:04 |
17. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:03 | + 24:12 |
18. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 46:43 | + 25:52 |
19. | Létal Hynek | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 49:39 | + 28:48 |
20. | Mihalka Alexandr | NNN11 | C | Neregistrovaní | 51:24 | + 30:33 |
21. | Horáčková Karolína | NNN10 | C | Neregistrovaní | 51:31 | + 30:40 |
22. | Carbol Vít | NNN | C | Neregistrovaní | 52:07 | + 31:16 |
23. | Carbol Vojta | NNN | C | Neregistrovaní | 52:54 | + 32:03 |
24. | Hruška Adam | NNN | C | Neregistrovaní | 54:00 | + 33:09 |
25. | Krtička Mikuláš | SSU1100 | C | SK Severka Šumperk | 54:29 | + 33:38 |
26. | Krtička Antonín | SSU1000 | C | SK Severka Šumperk | 54:44 | + 33:53 |
27. | Hudečková Stela | OOP | C | TJ Opava | 55:55 | + 35:04 |
28. | Michálek Marián | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:11 | + 35:20 |
29. | Hrabal Václav | NNN | C | Neregistrovaní | 61:48 | + 40:57 |
30. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:26 | + 42:35 |
31. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:28 | + 42:37 |
32. | Masny Tadeusz | 11P0801 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 69:15 | + 48:24 |
33. | Masny Przemyslaw | 11P0500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 73:48 | + 52:57 |
34. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 79:54 | + 59:03 |
35. | Pyšna Matěj | TZL | C | SKOB Zlín | 82:37 | + 61:46 |
36. | Pyšnová Dominika | TZL | C | SKOB Zlín | 83:58 | + 63:07 |
Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Rostislav | TRI7500 | C | TJ TŽ Třinec | 24:12 | |
2. | Zdráhalová Pavla | OOL8450 | C | SK Haná orienteering | 25:09 | + 0:57 |
3. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 26:40 | + 2:28 |
4. | Kovařík Martin | TRI7700 | C | TJ TŽ Třinec | 26:43 | + 2:31 |
5. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 30:02 | + 5:50 |
6. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:24 | + 6:12 |
7. | Horáčková Vladimíra | NNN | C | Neregistrovaní | 30:55 | + 6:43 |
8. | Hrabalová Eva | NNN | C | Neregistrovaní | 32:14 | + 8:02 |
9. | Vellech Aleš | MOV8000 | C | SKOB Ostrava | 33:13 | + 9:01 |
10. | Rohlík Jan | KVS9801 | C | SKOB Kobra Vsetín | 34:24 | + 10:12 |
11. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:41 | + 10:29 |
12. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 35:08 | + 10:56 |
13. | Kliglová Radka | TBM7261 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:34 | + 11:22 |
14. | Nezdařil Otmar | MOV | C | SKOB Ostrava | 35:57 | + 11:45 |
15. | Filipek Daniel | TRI7200 | C | TJ TŽ Třinec | 36:24 | + 12:12 |
16. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:06 | + 12:54 |
17. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 37:53 | + 13:41 |
18. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 38:30 | + 14:18 |
19. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 39:30 | + 15:18 |
20. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 39:34 | + 15:22 |
21. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 40:37 | + 16:25 |
22. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Havířov | 41:41 | + 17:29 |
22. | Kaufmanová Martina | TRI7250 | C | TJ TŽ Třinec | 41:41 | + 17:29 |
24. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 42:31 | + 18:19 |
25. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | 43:13 | + 19:01 |
26. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 44:26 | + 20:14 |
27. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:42 | + 23:30 |
28. | Procner Zdeněk | BFM7401 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:03 | + 25:51 |
29. | Štábl Vít | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:19 | + 28:07 |
30. | Jelen Jan | HAV9800 | C | SKOB Havířov | 56:28 | + 32:16 |
31. | Šarmanová Jarmila | MOV6750 | C | SKOB Ostrava | 57:12 | + 33:00 |
32. | Ryšavá Ilona | MOV6251 | C | SKOB Ostrava | 58:48 | + 34:36 |
33. | Kuchařová Karolína | NNN13 | C | Neregistrovaní | 59:18 | + 35:06 |
34. | Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:16 | + 36:04 |
35. | Haluzíková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:21 | + 36:09 |
36. | Mutinová Lidmila | BFM6151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 62:22 | + 38:10 |
37. | Bužek Lubomír | BFM5602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 70:26 | + 46:14 |
38. | Hrabal Zdeněk | NNN | C | Neregistrovaní | 72:13 | + 48:01 |
39. | Pavlová Eliška | NNN | C | Neregistrovaní | 91:45 | + 67:33 |
Ondráček Martin | KSU7222 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:38 | |
2. | Slivečka Jan | MOV8901 | C | SKOB Ostrava | 35:34 | + 3:56 |
3. | Novotný Petr | NNN07 | C | Neregistrovaní | 43:07 | + 11:29 |
4. | Mlčková Eva | TZL | C | SKOB Zlín | 46:56 | + 15:18 |
5. | Uhrovič Blahoslav | PTI8448 | C | Sportovní klub Ptení | 51:22 | + 19:44 |
6. | Novak Miroslav | NNN | C | Neregistrovaní | 53:28 | + 21:50 |
7. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:12 | + 28:34 |
8. | Fišerová Klára | BFM9851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 81:59 | + 50:21 |