Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Sedlo u Číměře
Pořadatel:
SJH - SJH Jindřichův Hradec
Mapa:
Fabián 1:15000 pro DH16-21, 1:10000 ostatní
Ředitel závodu:
Kubičko Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Hojný Jaroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez protestů.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna KTA0551 C SK Kotnov Tábor 22:14
2. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 23:29 + 1:15
3. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 25:03 + 2:49
4. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 33:46 + 11:32
5. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 34:56 + 12:42
6. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 38:40 + 16:26
7. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 52:17 + 30:03
D10N
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 19:50
2. Urbanová Anna SJH0753 C SJH Jindřichův Hradec 23:51 + 4:01
3. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 29:05 + 9:15
4. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 29:23 + 9:33
5. Kocová Dominika OSN0599 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:45 + 9:55
6. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:54 + 10:04
7. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 38:13 + 18:23
Doleželová Vendula KTA0751 C SK Kotnov Tábor DISK
Dvořáčková Adéla NNN1234 Neregistrovaní DISK
D12
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:07
2. Kubičková Kristýna SJH0452 B SJH Jindřichův Hradec 38:44 + 7:37
3. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:43 + 11:36
4. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 45:03 + 13:56
5. Novotná Jitka SJH0454 C SJH Jindřichův Hradec 56:02 + 24:55
Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč DISK
D14
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:07
2. Svobodová Anna KTA0151 B SK Kotnov Tábor 49:05 + 6:58
3. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 53:57 + 11:50
4. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 61:05 + 18:58
5. Kosobudová Kateřina KTA0253 C SK Kotnov Tábor 68:55 + 26:48
6. Rudová Magdaléna VTA0254 C vebr-sport 79:16 + 37:09
7. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 99:16 + 57:09
8. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 104:52 + 62:45
D16
4.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 44:02
2. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:17 + 10:15
3. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:00 + 19:58
4. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 72:26 + 28:24
5. Svobodová Jana KTA9951 B SK Kotnov Tábor 73:32 + 29:30
6. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 93:11 + 49:09
7. Rudová Anna VTA0051 C vebr-sport 105:43 + 61:41
D18
5.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 55:48
D21C
7.80 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6259
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 58:06 7432
2. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 75:03 + 16:57 5875
3. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 75:22 + 17:16 5846
4. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 77:15 + 19:09 5673
5. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 79:13 + 21:07 5493
6. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:19 + 38:13 3922
7. Míková Lenka KSU7653 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:04 + 38:58 3853
8. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:27 + 39:21 3818
9. Klusáčková Zuzana TTR9151 C OOB Třebíč 103:22 + 45:16 3274
10. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 106:56 + 48:50 2947
11. Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 145:23 + 87:17 0
12. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 149:21 + 91:15 0
Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená DISK 0
D21D
4.30 km, 8 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1121
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:59 1288
2. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:45 + 10:46 1081
3. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 63:43 + 11:44 1062
4. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 67:04 + 15:05
5. Zemanová Lenka KTA8851 C SK Kotnov Tábor 69:54 + 17:55 944
6. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 85:08 + 33:09 651
7. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 85:24 + 33:25 645
8. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 101:24 + 49:25 338
9. Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 101:55 + 49:56 328
D35
5.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 48:35
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:00 + 2:25
3. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 51:10 + 2:35
4. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 57:16 + 8:41
5. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 60:21 + 11:46
6. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:23 + 16:48
7. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:14 + 37:39
8. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 92:07 + 43:32
9. Kosobudová Lenka KTA7351 C SK Kotnov Tábor 92:14 + 43:39
10. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 95:07 + 46:32
D45
4.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 44:13
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 44:19 + 0:06
3. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 45:14 + 1:01
4. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 46:14 + 2:01
5. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 47:15 + 3:02
6. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 58:43 + 14:30
7. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 63:01 + 18:48
8. Soudková Alena TCB5851 C SK Technik České Budějovice 65:48 + 21:35
9. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 69:18 + 25:05
10. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 70:24 + 26:11
11. Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 72:25 + 28:12
D55
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 59:44
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:19 + 6:35
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 79:07 + 19:23
4. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 83:07 + 23:23
Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava DISK
D65
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 65:11
2. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 73:52 + 8:41
H10
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 20:35
2. Hendrych Vít SJI0601 C OK Jihlava 27:07 + 6:32
3. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 28:52 + 8:17
4. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 31:11 + 10:36
5. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 36:50 + 16:15
6. Svoboda Jan KTA0701 C SK Kotnov Tábor 43:22 + 22:47
7. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 55:00 + 34:25
8. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 55:57 + 35:22
H10N
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 16:48
2. Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 20:08 + 3:20
3. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 20:50 + 4:02
4. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 23:19 + 6:31
5. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 28:05 + 11:17
6. Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 29:19 + 12:31
7. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 46:07 + 29:19
8. Klimeš Jan KRE0701 C OOB TJ Sokol Křemže 50:41 + 33:53
9. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 66:52 + 50:04
H12
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 B SK Kamenice 21:52
2. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 25:59 + 4:07
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 27:20 + 5:28
4. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 31:23 + 9:31
5. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 33:44 + 11:52
6. Klimeš Tomáš SJI0303 C OK Jihlava 39:51 + 17:59
7. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 41:42 + 19:50
8. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 43:11 + 21:19
9. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 51:27 + 29:35
Vokurka Šimon SJI0300 C OK Jihlava DISK
H14
4.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:04
2. Gajda Jan KAM0105 A SK Kamenice 33:40 + 0:36
3. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:36 + 11:32
4. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 53:39 + 20:35
5. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 58:08 + 25:04
6. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 68:53 + 35:49
7. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 70:20 + 37:16
8. Tkáč Juraj SJI0200 C OK Jihlava 76:13 + 43:09
9. Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:10 + 53:06
Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Lepšík Daniel SJI0104 C OK Jihlava DISK
H16
6.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 58:07
2. Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 68:52 + 10:45
Bušík David KTA0002 B SK Kotnov Tábor DISK
H18
9.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 73:18
2. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 79:39 + 6:21
3. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 85:31 + 12:13
4. Růta Vojtěch KTA9701 B SK Kotnov Tábor 147:03 + 73:45
H21C
11.40 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7847
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 71:39 8730
2. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 82:09 + 10:30 7664
3. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 82:36 + 10:57 7618
4. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 83:57 + 12:18 7481
5. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 88:47 + 17:08 6990
6. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 90:22 + 18:43 6829
7. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 90:27 + 18:48 6821
8. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 100:51 + 29:12 5764
9. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 102:35 + 30:56 5588
10. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 105:10 + 33:31 5326
11. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 106:19 + 34:40 5209
12. Hošek Lubomír VCB6101 C TJ OB České Budějovice 107:42 + 36:03 5069
13. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 115:15 + 43:36 4302
14. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 115:17 + 43:38 4298
15. Kulich Martin NNN9009 Neregistrovaní 129:56 + 58:17
16. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 141:52 + 70:13 1598
17. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 145:46 + 74:07 1202
Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast DISK 0
Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast DISK 0
Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč DISK 0
Hulec Jakub KSH8401 C OOB TJ Kašperské Hory DISK 0
Novák Radek PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák DISK 0
H21D
7.00 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 763
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 66:21 878
2. Hendrych Martin SJI7828 C OK Jihlava 68:11 + 1:50 859
3. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:47 + 27:26 597
4. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 110:06 + 43:45
5. Krška Vojtěch KTA8901 C SK Kotnov Tábor 116:37 + 50:16 364
6. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 119:50 + 53:29 331
Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast DISK 0
H35
9.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 69:08
2. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 76:19 + 7:11
3. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 77:22 + 8:14
4. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 79:01 + 9:53
5. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 92:00 + 22:52
6. Pěsta Roman LEN6802 C SKI Klub Lenora 92:25 + 23:17
7. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 100:18 + 31:10
8. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 102:00 + 32:52
9. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 114:30 + 45:22
10. Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 126:37 + 57:29
Kosobud Dušan KTA7201 C SK Kotnov Tábor DISK
H45
7.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:18
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 62:43 + 3:25
3. Ševčík Marek PCB6701 C SKP České Budějovice 65:04 + 5:46
4. Hones Sepp 26A0000 HSV Ried 65:41 + 6:23
5. Klaška Jan NNN6901 Neregistrovaní 66:43 + 7:25
6. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 67:16 + 7:58
7. Janíček Jan OSN6811 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:13 + 13:55
8. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 78:53 + 19:35
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 79:35 + 20:17
10. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 87:14 + 27:56
11. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 91:50 + 32:32
12. Soudek Vojtěch TCB5601 C SK Technik České Budějovice 92:23 + 33:05
13. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 96:19 + 37:01
14. Honsa Luděk ACB6301 C ABK České Budějovice - Šumava 96:44 + 37:26
15. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 117:10 + 57:52
16. Bušík Milan KTA6301 C SK Kotnov Tábor 140:10 + 80:52
Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H55
5.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:39
2. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:31 + 4:52
3. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 53:11 + 9:32
4. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:23 + 11:44
5. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 55:40 + 12:01
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 56:36 + 12:57
7. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 58:57 + 15:18
8. Beneš Vladimír SJI5801 C OK Jihlava 63:20 + 19:41
9. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 64:41 + 21:02
10. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 65:07 + 21:28
11. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 67:48 + 24:09
12. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 73:02 + 29:23
13. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:14 + 30:35
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 76:42 + 33:03
15. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 78:22 + 34:43
16. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 79:48 + 36:09
17. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 83:13 + 39:34
18. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:48 + 40:09
19. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 91:53 + 48:14
20. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 94:10 + 50:31
21. Moravec Miloš KRE5301 C OOB TJ Sokol Křemže 94:47 + 51:08
22. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 101:48 + 58:09
H65
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 62:13
2. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 65:19 + 3:06
3. Pospíšil Jiří PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:22 + 6:09
HDR
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 16:44
2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:05 + 4:21
3. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:12 + 4:28
4. Urban Jáchym NNN1005 Neregistrovaní 24:08 + 7:24
4. Hofhanzlová Štěpánka NNN1112 Neregistrovaní 24:08 + 7:24
6. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 24:11 + 7:27
7. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 26:07 + 9:23
8. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 26:28 + 9:44
9. Maděryčová Anna SJH0851 C SJH Jindřichův Hradec 26:33 + 9:49
10. Marešová Karolína MIL0750 C Tesil Milevsko 27:03 + 10:19
11. Doleželová Jolana KTA1151 C SK Kotnov Tábor 27:55 + 11:11
12. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 29:52 + 13:08
13. Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 30:44 + 14:00
14. Kárová Anežka SJH1051 C SJH Jindřichův Hradec 30:46 + 14:02
15. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 31:19 + 14:35
16. Míka Ondřej NNN3177 Neregistrovaní 32:32 + 15:48
17. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:24 + 17:40
18. Věžníková Natálie TTR0751 OOB Třebíč 34:40 + 17:56
19. Věžníková Veronika TTR0951 C OOB Třebíč 34:45 + 18:01
19. Věžník Roman TTR1101 OOB Třebíč 34:45 + 18:01
21. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 35:41 + 18:57
22. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 35:43 + 18:59
23. Veselý Matyáš NNN1111 Neregistrovaní 37:01 + 20:17
24. Marešová Tereza MIL1050 C Tesil Milevsko 39:26 + 22:42
25. Svitáková Ludmila NNN5698 Neregistrovaní 41:59 + 25:15
26. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 42:56 + 26:12
27. Vaněčková Barbora SJH0952 C SJH Jindřichův Hradec 46:28 + 29:44
28. Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 51:57 + 35:13
29. Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 66:33 + 49:49
Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč DISK
P
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abraham NNN8888 Neregistrovaní 19:00
2. Hofhanzlová Hana NNN7777 Neregistrovaní 23:53 + 4:53
3. Reisigová Anna CHT9799 OOB SK Chrast 28:10 + 9:10
4. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 32:20 + 13:20
5. Parkanová Romana SJH7252 C SJH Jindřichův Hradec 33:51 + 14:51
6. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 34:20 + 15:20
7. Venhauer Jaroslav NNN7756 Neregistrovaní 35:11 + 16:11
8. Haider Anna 35:12 + 16:12
9. Reisigová Jana CHT6652 C OOB SK Chrast 36:33 + 17:33
10. Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 37:32 + 18:32
11. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 44:42 + 25:42
12. Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:31 + 30:31
13. Moravcová Šárka KRE0050 C OOB TJ Sokol Křemže 61:36 + 42:36
14. Urban Petr NNN7001 Neregistrovaní 62:42 + 43:42
15. Hlavatá Zdeňka NNN4355 Neregistrovaní 64:21 + 45:21
16. Močubová Veronika OSN8383 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:45 + 49:45
Pešková Kateřina NNN6543 Neregistrovaní DISK