Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Mimoň, ZŠ Mírová ul.
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Mimoň 2017-1:4000-E2m-A4 vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Havlová Adéla - R3
Stavitel tratí:
Burda Matěj - R3
JURY:
Vokál Vojtěch, Kobr Tomáš, Krafková Lucie
Protokol:
Žádný protest nebyl podán. Žádné zranění nebylo hlášeno. Diskvalifikováni závodníci za překonání zakázaného prostoru dle důkazů od rozhodčího (fotografie závodníků v zakázaném prostoru). Všem závodníkům byl ve výsledcích v průběhu závodu upraven (zkácen) čas o 56 vteřin v důsledku nesouladu času startu a času v SI krabičkách.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 15:17
2. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:22 + 1:05
3. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 17:16 + 1:59
4. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 17:54 + 2:37
5. Zawada Marcelina STB0752 C TJ Stadion Nový Bor 18:14 + 2:57
6. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 19:24 + 4:07
7. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:24 + 6:07
8. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 21:48 + 6:31
9. Halewicz Julia STB0753 C TJ Stadion Nový Bor 22:50 + 7:33
10. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 23:18 + 8:01
11. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 23:37 + 8:20
12. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 27:55 + 12:38
13. Szeliga Sonia STB0754 C TJ Stadion Nový Bor 31:57 + 16:40
14. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 33:27 + 18:10
15. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 33:47 + 18:30
16. Koňáková Eliška TJN0752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:41 + 22:24
17. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 39:55 + 24:38
D10L
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 12:57
2. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 13:43 + 0:46
3. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 13:53 + 0:56
4. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 14:56 + 1:59
5. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:24 + 2:27
6. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 15:34 + 2:37
7. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 15:57 + 3:00
8. Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:01 + 3:04
9. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 16:24 + 3:27
10. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:00 + 4:03
11. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 18:58 + 6:01
12. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 19:05 + 6:08
13. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 19:38 + 6:41
D12
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 13:54
2. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 13:56 + 0:02
3. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 15:13 + 1:19
4. Zawada Karolina STB0552 C TJ Stadion Nový Bor 16:11 + 2:17
5. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 16:32 + 2:38
6. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 17:56 + 4:02
7. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 19:20 + 5:26
8. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 19:40 + 5:46
9. Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:32 + 8:38
10. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:44 + 8:50
11. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 23:03 + 9:09
12. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:28 + 9:34
13. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 23:31 + 9:37
14. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:53 + 9:59
15. Kowalczyk Honorata STB0651 C TJ Stadion Nový Bor 25:29 + 11:35
16. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 26:46 + 12:52
17. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:50 + 12:56
18. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:58 + 14:04
19. Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 42:10 + 28:16
Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D14
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 15:24
2. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 15:54 + 0:30
3. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:20 + 2:56
4. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:30 + 3:06
5. Kowalczyk Wiktoria STB0450 C TJ Stadion Nový Bor 19:26 + 4:02
6. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 19:28 + 4:04
7. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:40 + 4:16
8. Schacherlová Anna DOK0350 C OK Doksy 20:34 + 5:10
9. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:46 + 5:22
10. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:26 + 6:02
11. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 21:45 + 6:21
12. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 21:57 + 6:33
13. Žejdlíková Eliška LTP0350 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:18 + 6:54
14. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 23:08 + 7:44
15. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 23:36 + 8:12
16. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 27:20 + 11:56
Halamová Amálka DOK0252 OK Doksy 21:46 + 6:22
D16
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 14:55
2. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:34 + 1:39
3. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:21 + 2:26
4. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 18:01 + 3:06
5. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 18:25 + 3:30
6. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 18:36 + 3:41
7. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 19:25 + 4:30
8. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:05 + 6:10
9. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:45 + 6:50
10. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 22:15 + 7:20
11. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 23:15 + 8:20
D18
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thořová Markéta TUR9952 B OOB TJ Turnov 17:09
2. Poloprutská Lucie VLI9950 C Slavia Liberec orienteering 18:06 + 0:57
3. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:25 + 1:16
4. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:28 + 1:19
D20
1.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 15:50 0
2. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 16:57 + 1:07 0
3. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:03 + 2:13 0
4. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 24:19 + 8:29 0
D21K
1.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3405
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 18:30 3509
2. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 18:44 + 0:14 3466
3. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 18:51 + 0:21 3444
4. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 23:37 + 5:07 2559
5. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 29:04 + 10:34
6. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 33:39 + 15:09 695
7. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 41:20 + 22:50 0
D21L
2.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8603
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 17:50 9004
2. Sandstad Malin 39N0021 Frol-Freidig 18:27 + 0:37
3. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 18:31 + 0:41 8676
4. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 18:35 + 0:45 8644
5. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 18:39 + 0:49 8612
6. Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 18:44 + 0:54 8573
7. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 19:21 + 1:31 8277
8. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 19:35 + 1:45
9. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 19:54 + 2:04 8013
10. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 19:59 + 2:09 7974
11. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 20:08 + 2:18 7902
12. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 20:46 + 2:56 7598
13. Fossum Oda 39N0026 Frol-Freidig 20:57 + 3:07
14. Sylte Maria Ulseth 39N0028 Frol-Freidig 20:58 + 3:08
15. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:04 + 3:14 7454
16. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 21:18 + 3:28 7343
17. Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:51 + 4:01 7079
18. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:11 + 4:21 6919
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 22:17 + 4:27 6871
20. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 22:19 + 4:29 6855
21. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 22:41 + 4:51 6680
22. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:52 + 5:02 6592
23. Reitan Dina 39N0029 Frol-Freidig 23:06 + 5:16
24. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 24:28 + 6:38 5825
25. Angell-Petersen Mari 39N0005 Frol-Freidig 24:39 + 6:49
26. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 26:03 + 8:13 5066
27. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 26:10 + 8:20 5010
28. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:52 + 9:02 4675
29. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:16 + 9:26 4483
30. Pesničáková Adéla SMR8550 C SNS Smržovka 30:21 + 12:31 3006
31. Grande Maren 39N0012 Frol-Freidig 44:17 + 26:27
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
D35
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Preclíková Jana TUR8160 C OOB TJ Turnov 19:54
2. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 20:54 + 1:00
D40
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 13:29
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 14:03 + 0:34
3. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:19 + 0:50
4. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:26 + 1:57
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 15:38 + 2:09
6. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 15:39 + 2:10
7. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 15:48 + 2:19
8. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:49 + 2:20
9. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 16:13 + 2:44
10. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 16:17 + 2:48
11. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:26 + 2:57
12. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 16:59 + 3:30
13. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:45 + 4:16
14. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 18:04 + 4:35
15. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 18:17 + 4:48
16. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 18:32 + 5:03
17. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 18:38 + 5:09
18. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 20:54 + 7:25
19. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 23:58 + 10:29
20. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:47 + 19:18
Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D45
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 14:38
2. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 15:36 + 0:58
3. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 16:23 + 1:45
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 16:36 + 1:58
4. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 16:36 + 1:58
6. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 17:03 + 2:25
7. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:34 + 2:56
8. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 17:39 + 3:01
9. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 18:15 + 3:37
10. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 18:48 + 4:10
11. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:03 + 5:25
12. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:18 + 6:40
13. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:04 + 12:26
D50
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 13:10
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 14:56 + 1:46
3. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 15:44 + 2:34
4. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 16:39 + 3:29
5. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 18:43 + 5:33
6. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:27 + 6:17
D55
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:08
2. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:15 + 6:07
3. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:34 + 11:26
D60
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 14:34
2. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:21 + 4:47
3. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 25:27 + 10:53
D65
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:21
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 17:40 + 0:19
3. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 19:29 + 2:08
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 22:21 + 5:00
D70
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 22:21
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 22:39 + 0:18
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 32:39 + 10:18
4. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 33:53 + 11:32
H10
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 13:04
2. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 15:50 + 2:46
3. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 16:45 + 3:41
4. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 16:54 + 3:50
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 17:00 + 3:56
6. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:06 + 5:02
7. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:12 + 5:08
8. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 18:14 + 5:10
9. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:16 + 5:12
10. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 18:58 + 5:54
11. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:26 + 7:22
12. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:10 + 9:06
13. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:23 + 9:19
14. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 28:33 + 15:29
15. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 29:48 + 16:44
16. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 31:52 + 18:48
17. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:20 + 39:16
H10L
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 9:27
2. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 9:57 + 0:30
3. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 10:22 + 0:55
4. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 10:48 + 1:21
5. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 11:51 + 2:24
6. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 11:53 + 2:26
7. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 12:07 + 2:40
8. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:11 + 2:44
9. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 12:58 + 3:31
10. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:12 + 3:45
11. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 13:22 + 3:55
12. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 13:24 + 3:57
13. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 14:34 + 5:07
14. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 15:59 + 6:32
15. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 16:57 + 7:30
16. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 22:05 + 12:38
17. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 30:45 + 21:18
H12
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 12:18
2. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:32 + 1:14
3. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:46 + 2:28
4. Nejezchleba Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 15:02 + 2:44
5. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:05 + 2:47
6. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:00 + 3:42
7. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 16:35 + 4:17
8. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 17:39 + 5:21
9. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 18:02 + 5:44
10. Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 19:05 + 6:47
11. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:17 + 6:59
12. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:46 + 9:28
13. Matěj Karvánek KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 22:38 + 10:20
14. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 23:11 + 10:53
15. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 24:11 + 11:53
16. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 28:51 + 16:33
17. Karel Kurenda KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 31:26 + 19:08
18. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 33:46 + 21:28
H14
2.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Stanislaw STB0303 C TJ Stadion Nový Bor 13:45
2. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:06 + 0:21
3. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:19 + 0:34
4. Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 15:22 + 1:37
5. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 16:31 + 2:46
6. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 16:46 + 3:01
7. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:49 + 3:04
8. Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 17:24 + 3:39
9. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 17:27 + 3:42
10. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:22 + 4:37
11. Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 18:59 + 5:14
12. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:03 + 5:18
13. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 19:13 + 5:28
14. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:39 + 5:54
15. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:22 + 8:37
16. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 22:30 + 8:45
17. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 22:45 + 9:00
18. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 23:58 + 10:13
19. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 26:01 + 12:16
20. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 28:58 + 15:13
H16
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Storhov Simen Spets 39N0033 Frol-Freidig 13:54
2. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 14:40 + 0:46
3. Kittilsen Vegard 39N0032 Frol-Freidig 14:43 + 0:49
4. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:53 + 0:59
5. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:15 + 1:21
6. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:25 + 1:31
7. Kolstad Jo Even 39N0035 Frol-Freidig 15:33 + 1:39
8. Sandstad Lars 39N0034 Frol-Freidig 16:09 + 2:15
9. Sloma Grzegorz STB0103 C TJ Stadion Nový Bor 16:13 + 2:19
10. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 16:17 + 2:23
10. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 16:17 + 2:23
12. Gronli Jonas 39N0031 Frol-Freidig 17:06 + 3:12
13. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 20:14 + 6:20
14. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:18 + 15:24
15. Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:08 + 28:14
Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H18
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 14:28
2. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:34 + 0:06
3. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 15:21 + 0:53
4. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 15:37 + 1:09
5. Sandnes Fredrik 39N0037 Frol-Freidig 17:06 + 2:38
H20
2.10 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2840
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:50 3135
2. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 16:43 + 1:53 2797
3. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 16:56 + 2:06 2758
4. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:07 + 2:17 2726
5. Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 17:57 + 3:07 2576
6. Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:16 + 8:26 1623
H21K
2.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:10 0
2. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:13 + 1:03 0
Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Litvínov DISK 0
H21L
2.80 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9010
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skjeset Lars 39N0014 Frol-Freidig 17:20
2. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 17:38 + 0:18 9299
3. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 17:48 + 0:28 9213
4. Sirum Paul 39N0011 Frol-Freidig 17:49 + 0:29
5. Indgaard Ulf Forseth 39N0006 Frol-Freidig 17:59 + 0:39
6. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 18:06 + 0:46 9059
7. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 18:08 + 0:48 9042
8. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 1:08 8870
9. Storhov Oskar Spets 39N0018 Frol-Freidig 18:38 + 1:18
10. Lyngen Carl Petter 39N0010 Frol-Freidig 18:42 + 1:22
11. Eidsmo Hovard 39N0019 Frol-Freidig 18:55 + 1:35
12. Haug ?ystein 39N0013 Frol-Freidig 19:11 + 1:51
13. Vindal Mathias 39N0030 Frol-Freidig 19:26 + 2:06
14. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 19:37 + 2:17 8278
15. Mageroy Andreas 39N0015 Frol-Freidig 19:41 + 2:21
16. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 19:47 + 2:27 8192
17. Lyngen Oscar 39N0025 Frol-Freidig 19:53 + 2:33
18. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 19:55 + 2:35 8123
19. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 20:01 + 2:41 8072
20. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 20:05 + 2:45 8037
21. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 20:10 + 2:50 7995
22. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 20:13 + 2:53 7969
23. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 20:21 + 3:01 7900
24. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 20:25 + 3:05 7866
25. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 20:32 + 3:12 7806
26. Molnvik Kjetil 39N0016 Frol-Freidig 20:36 + 3:16
27. Opheim Adrian 39N0023 Frol-Freidig 20:37 + 3:17
28. Lynum Kristian Fredrik 39N0017 Frol-Freidig 20:48 + 3:28
29. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 20:51 + 3:31 7643
30. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 20:53 + 3:33 7625
31. Hermstad Mathias 39N0024 Frol-Freidig 20:54 + 3:34
32. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 20:58 + 3:38 7583
33. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:02 + 3:42 7548
34. Eidsmo Mats 39N0022 Frol-Freidig 21:07 + 3:47
35. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 21:11 + 3:51 7471
36. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 21:16 + 3:56 7428
37. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 21:47 + 4:27 7162
38. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 21:48 + 4:28 7153
39. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 22:05 + 4:45 7007
40. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 22:06 + 4:46 6999
41. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:16 + 4:56 6913
42. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 22:20 + 5:00 6879
43. Zimoń Paweł 88P8951 MKS Paulinum Jelenia Góra 22:23 + 5:03
44. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 22:24 + 5:04 6844
45. Fiskum Jorgen 39N0007 Frol-Freidig 22:30 + 5:10
46. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 23:06 + 5:46 6484
47. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 23:07 + 5:47 6475
48. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 23:11 + 5:51 6441
49. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:12 + 5:52 6432
50. Haugen Ole Wanvik 39N0038 Frol-Freidig 23:13 + 5:53
51. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 23:42 + 6:22 6175
52. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 24:24 + 7:04 5814
53. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 24:29 + 7:09 5771
54. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:37 + 7:17 5703
55. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 25:01 + 7:41 5497
56. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 25:19 + 7:59 5342
57. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:38 + 8:18 5179
58. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 26:03 + 8:43 4964
59. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 26:12 + 8:52 4887
60. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 26:48 + 9:28 4578
61. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 27:10 + 9:50 4389
62. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 27:25 + 10:05 4261
63. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 27:59 + 10:39 3969
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0
Eidsmo Tomas 39N0003 Frol-Freidig DISK
Krejčí Lukáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK 0
Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
H35
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:11
2. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 16:35 + 0:24
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 16:44 + 0:33
4. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 17:22 + 1:11
5. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 17:39 + 1:28
6. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 19:17 + 3:06
7. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 19:33 + 3:22
8. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 19:51 + 3:40
9. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 20:41 + 4:30
10. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:51 + 4:40
11. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 21:09 + 4:58
Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín DISK
H40
2.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 16:48
2. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 16:58 + 0:10
3. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:41 + 0:53
4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:00 + 1:12
5. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 18:25 + 1:37
6. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 20:34 + 3:46
7. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:56 + 4:08
8. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:09 + 4:21
9. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 21:12 + 4:24
10. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:43 + 4:55
11. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 21:55 + 5:07
12. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:15 + 5:27
13. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:37 + 5:49
14. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 23:40 + 6:52
15. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 23:54 + 7:06
16. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:20 + 7:32
17. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 27:05 + 10:17
H45
2.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 17:32
2. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:06 + 0:34
3. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 18:12 + 0:40
4. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 18:21 + 0:49
5. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 18:32 + 1:00
6. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:34 + 2:02
7. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 20:00 + 2:28
8. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:43 + 3:11
9. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:49 + 3:17
10. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 21:08 + 3:36
11. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 21:50 + 4:18
12. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 22:14 + 4:42
13. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 23:31 + 5:59
14. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 25:06 + 7:34
15. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:24 + 10:52
H50
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:06
2. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:23 + 0:17
3. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 19:25 + 1:19
4. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 24:52 + 6:46
5. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 28:14 + 10:08
H55
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 15:09
2. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 19:06 + 3:57
3. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 20:44 + 5:35
4. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 21:30 + 6:21
5. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:42 + 6:33
6. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:08 + 6:59
7. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 22:42 + 7:33
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:03 + 12:54
H60
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:37
2. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:27 + 4:50
H65
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 13:12
2. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 16:26 + 3:14
3. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 17:16 + 4:04
4. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 18:09 + 4:57
5. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 18:38 + 5:26
H70
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 17:01
2. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 21:38 + 4:37
3. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 23:47 + 6:46
4. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 23:56 + 6:55
5. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 28:40 + 11:39
HDR
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 9:49
2. Přinda Vojtěch VLI1010 Slavia Liberec orienteering 11:58 + 2:09
3. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 12:41 + 2:52
4. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 12:42 + 2:53
5. Pesničák Daniel SMR1100 C SNS Smržovka 13:00 + 3:11
6. Hrůzková Jana NNN Neregistrovaní 13:21 + 3:32
7. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 13:23 + 3:34
8. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 13:25 + 3:36
9. Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:30 + 3:41
10. Ryšavá Anežka TJNxxx1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:44 + 3:55
11. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 14:45 + 4:56
12. Heczková Emma VLI Slavia Liberec orienteering 14:58 + 5:09
13. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 15:59 + 6:10
14. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 16:49 + 7:00
15. Prošek Jan BOR OK Jiskra Nový Bor 18:43 + 8:54
16. Tkáč Jakub TJN1001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:51 + 10:02
17. Zachar Daniel BOR OK Jiskra Nový Bor 20:19 + 10:30
18. Bureš Kryštof VLI Slavia Liberec orienteering 23:09 + 13:20
19. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 24:30 + 14:41
20. Vokurka Ota TJN1200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:55 + 15:06
21. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 25:54 + 16:05
22. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 27:47 + 17:58
23. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 28:57 + 19:08
P
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pech Richard NNN Neregistrovaní 14:06
2. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 14:53 + 0:47
3. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 15:13 + 1:07
4. Švarc Lukáš NNN Neregistrovaní (NNN) 15:29 + 1:23
5. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 15:42 + 1:36
6. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 20:24 + 6:18
6. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:24 + 6:18
8. Tomanicová Petra CHA751 OK Chrastava 21:58 + 7:52
9. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 22:13 + 8:07
10. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 23:51 + 9:45
11. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:39 + 13:33
12. Burešová Eliška VLI Slavia Liberec orienteering 28:03 + 13:57
13. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 36:20 + 22:14
Zaňka Tomáš TJNxxx2 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
T
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 20:46
2. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:22 + 1:36
3. Karpíšek Tomáš LTP6807 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:21 + 2:35
4. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 23:47 + 3:01
5. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 24:40 + 3:54
6. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:14 + 11:28