Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petriláková Amálie | DOR0953 | OK Dobříš | 25:54 | ||
2. | Kalousová Adéla | EKP0950 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:31 | + 3:37 | |
3. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 31:10 | + 5:16 | |
4. | Deimová Anna | VTA0751 | SC vebr-sport | 36:03 | + 10:09 | |
5. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 37:58 | + 12:04 | |
6. | Doležalová Anna | DOR0853 | OK Dobříš | 43:26 | + 17:32 | |
7. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 43:46 | + 17:52 | |
8. | Fialová Kateřina | DOR0754 | OK Dobříš | 46:20 | + 20:26 | |
9. | Blahutová Lucie | MFP0950 | VŠSK MFF UK Praha | 48:27 | + 22:33 | |
10. | Dvořáková Alena | DOR0854 | OK Dobříš | 53:37 | + 27:43 | |
Hrdličková Anna | DOR0955 | OK Dobříš | DISK | |||
Neuerová Eliška | DOR1051 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 20:23 | ||
2. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 23:29 | + 3:06 | |
3. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 24:20 | + 3:57 | |
4. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 28:36 | + 8:13 | |
5. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 29:23 | + 9:00 | |
6. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | OK Dobříš | 30:51 | + 10:28 | |
7. | Kalousová Jolana | EKP0760 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:35 | + 11:12 | |
8. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:47 | + 11:24 | |
9. | Silovská Barbora | CST0751 | OB Strakonice | 32:00 | + 11:37 | |
10. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 32:35 | + 12:12 | |
11. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | OK Dobříš | 33:35 | + 13:12 | |
12. | Náměstková Aneta | EKP0756 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:17 | + 15:54 | |
13. | Pokorná Ema | PGP0950 | SK Praga | 41:24 | + 21:01 | |
14. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 45:21 | + 24:58 | |
15. | Liberdová Magdaléna | KSH0851 | OB Kašperské Hory | 51:29 | + 31:06 | |
Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 26:37 | ||
2. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 30:27 | + 3:50 | |
3. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 30:38 | + 4:01 | |
4. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | OK Kamenice | 30:53 | + 4:16 | |
5. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 31:28 | + 4:51 | |
6. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 35:31 | + 8:54 | |
7. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 36:16 | + 9:39 | |
8. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 36:28 | + 9:51 | |
9. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 37:14 | + 10:37 | |
10. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 46:43 | + 20:06 | |
11. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | OK Kamenice | 49:01 | + 22:24 | |
12. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 54:07 | + 27:30 | |
13. | Dvořáková Veronika | DOR0554 | OK Dobříš | 61:57 | + 35:20 | |
14. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 67:09 | + 40:32 | |
15. | Neuerová Anna | DOR0656 | OK Dobříš | 74:54 | + 48:17 | |
16. | Pokorná Nela | PGP0552 | SK Praga | 79:37 | + 53:00 | |
Hroňková Barbora | VSP0650 | USK Praha | DISK | |||
Vaněčková Anežka | OPI0650 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 30:32 | ||
2. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 30:36 | + 0:04 | |
3. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 30:48 | + 0:16 | |
4. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 31:52 | + 1:20 | |
5. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 33:40 | + 3:08 | |
6. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | OK Dobříš | 39:37 | + 9:05 | |
7. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 39:55 | + 9:23 | |
7. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 39:55 | + 9:23 | |
9. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 40:44 | + 10:12 | |
10. | Náměstková Radka | EKP0353 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:00 | + 11:28 | |
11. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | SKP České Budějovice | 42:53 | + 12:21 | |
12. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 43:35 | + 13:03 | |
13. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 44:24 | + 13:52 | |
14. | Simonová Eliška | OPI0351 | Orientační sporty Písek | 44:38 | + 14:06 | |
15. | Lorencová Jana | DOR0454 | OK Dobříš | 51:10 | + 20:38 | |
16. | Fistrová Ludmila | OPI0451 | Orientační sporty Písek | 73:25 | + 42:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petriláková Anežka | DOR0251 | OK Dobříš | 57:35 | ||
2. | Štráchalová Diana | KRE0150 | OOB TJ Sokol Křemže | 57:50 | + 0:15 | |
3. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | OK Kamenice | 59:36 | + 2:01 | |
4. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 65:05 | + 7:30 | |
5. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 66:31 | + 8:56 | |
6. | Náměstková Denisa | EKP0154 | VŠTJ Ekonom Praha | 75:53 | + 18:18 | |
7. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | Orientační sporty Písek | 76:38 | + 19:03 | |
8. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:11 | + 20:36 | |
9. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 81:23 | + 23:48 | |
10. | Heczková Ráchel | OPI0154 | Orientační sporty Písek | 88:42 | + 31:07 | |
11. | Kahudová Dominika | OPI0158 | Orientační sporty Písek | 113:01 | + 55:26 | |
12. | Houserová Tereza | OPI0156 | Orientační sporty Písek | 137:04 | + 79:29 | |
Vakant | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jana | VTA9951 | SC vebr-sport | 57:06 | ||
2. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 62:32 | + 5:26 | |
3. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 73:53 | + 16:47 | |
4. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | Orientační sporty Písek | 76:44 | + 19:38 | |
5. | Nováková Kateřina | KRE0052 | OOB TJ Sokol Křemže | 77:10 | + 20:04 | |
Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 63:02 | 7862 | ||
2. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 64:21 | + 1:19 | 7706 | |
3. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 67:08 | + 4:06 | 7378 | |
4. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 78:55 | + 15:53 | 5988 | |
5. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 79:51 | + 16:49 | 5878 | |
6. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 89:19 | + 26:17 | 4761 | |
7. | Tichovská Hana | PGP8251 | SK Praga | 89:25 | + 26:23 | 4749 | |
8. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 90:04 | + 27:02 | 4673 | |
9. | Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 95:15 | + 32:13 | 4061 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roučková Romana | KSH8351 | OB Kašperské Hory | 59:39 | 1003 | ||
2. | Marečková Edita | PGP8853 | SK Praga | 74:42 | + 15:03 | 821 | |
3. | Blahutová Hanka | MFP7953 | VŠSK MFF UK Praha | 79:38 | + 19:59 | 762 | |
4. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 90:26 | + 30:47 | 631 | |
5. | Dobešová Kateřina | KPY8750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 103:51 | + 44:12 | 469 | |
Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 58:31 | ||
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 60:27 | + 1:56 | |
3. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 61:43 | + 3:12 | |
4. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 62:29 | + 3:58 | |
5. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 65:34 | + 7:03 | |
6. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:50 | + 7:19 | |
7. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 66:06 | + 7:35 | |
8. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 68:10 | + 9:39 | |
9. | Náměstková Veronika | EKP7351 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:45 | + 12:14 | |
10. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 73:05 | + 14:34 | |
11. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 74:08 | + 15:37 | |
12. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 74:15 | + 15:44 | |
13. | Štáfková Jitka | PGP8056 | SK Praga | 76:11 | + 17:40 | |
14. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 76:28 | + 17:57 | |
15. | Kučerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 79:40 | + 21:09 | |
16. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 81:12 | + 22:41 | |
17. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 82:51 | + 24:20 | |
18. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 83:19 | + 24:48 | |
19. | Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | 84:32 | + 26:01 | |
20. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 86:30 | + 27:59 | |
21. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 88:45 | + 30:14 | |
22. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 89:21 | + 30:50 | |
23. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 89:41 | + 31:10 | |
24. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 91:34 | + 33:03 | |
25. | Brettlová Marta | PGP7557 | SK Praga | 94:22 | + 35:51 | |
26. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 95:34 | + 37:03 | |
27. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 96:10 | + 37:39 | |
28. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 97:39 | + 39:08 | |
29. | Lorencová Marcela | DOR7752 | OK Dobříš | 100:18 | + 41:47 | |
30. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 101:44 | + 43:13 | |
31. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 102:51 | + 44:20 | |
32. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 103:32 | + 45:01 | |
33. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 104:47 | + 46:16 | |
34. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 105:11 | + 46:40 | |
35. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 109:08 | + 50:37 | |
36. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 116:50 | + 58:19 | |
37. | Šťovíčková Dagmar | DVP7655 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 139:25 | + 80:54 | |
Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | DISK | |||
Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 56:55 | ||
2. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:17 | + 3:22 | |
3. | Tachezy Ruth | DOR6451 | OK Dobříš | 65:32 | + 8:37 | |
4. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 65:39 | + 8:44 | |
5. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 65:53 | + 8:58 | |
6. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 73:23 | + 16:28 | |
7. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 76:12 | + 19:17 | |
8. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 76:13 | + 19:18 | |
9. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 78:45 | + 21:50 | |
10. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 79:37 | + 22:42 | |
11. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 81:00 | + 24:05 | |
12. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 85:10 | + 28:15 | |
13. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 90:09 | + 33:14 | |
14. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 97:36 | + 40:41 | |
15. | Čermáková Šárka | 5XC6950 | SK Nepoměřice | 103:37 | + 46:42 | |
16. | Málková Věra | 8FX6550 | TJ Kobylisy | 146:43 | + 89:48 | |
Brémová Hildegarda | KRE6050 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:56 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 43:17 | + 0:21 | |
3. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 45:10 | + 2:14 | |
4. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 45:23 | + 2:27 | |
5. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 46:31 | + 3:35 | |
6. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 48:25 | + 5:29 | |
7. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 48:33 | + 5:37 | |
8. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 50:07 | + 7:11 | |
9. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 52:16 | + 9:20 | |
10. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 53:25 | + 10:29 | |
11. | Paulerová Eva | OPI5550 | Orientační sporty Písek | 58:37 | + 15:41 | |
12. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 59:50 | + 16:54 | |
13. | Špičáková Lenka | DKP5850 | Oddíl OB Kotlářka | 60:10 | + 17:14 | |
14. | Marková Alena | LBE6299 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:51 | + 20:55 | |
15. | Dlasková Anna | DKP5350 | Oddíl OB Kotlářka | 65:41 | + 22:45 | |
16. | Lhotská Radoslava | DVP5654 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 101:52 | + 58:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 44:09 | ||
2. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 49:55 | + 5:46 | |
3. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | Horizont klub Šumperk | 53:00 | + 8:51 | |
4. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 54:17 | + 10:08 | |
5. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 59:03 | + 14:54 | |
6. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 59:39 | + 15:30 | |
7. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 59:41 | + 15:32 | |
8. | Šťovíčková Zdena | DVP4951 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 106:34 | + 62:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zíka Martin | PVD0901 | OOB TJ Sokol Pražák | 25:03 | ||
2. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:15 | + 4:12 | |
3. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 33:51 | + 8:48 | |
4. | Doležal Jakub | DOR0807 | OK Dobříš | 34:37 | + 9:34 | |
5. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | OK Dobříš | 38:34 | + 13:31 | |
6. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 40:02 | + 14:59 | |
7. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | SK Praga | 40:53 | + 15:50 | |
8. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 41:19 | + 16:16 | |
9. | Vojkůvka Filip | DOR0902 | OK Dobříš | 41:20 | + 16:17 | |
10. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 46:37 | + 21:34 | |
11. | Šťovíček Jan | DVP1001 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 48:07 | + 23:04 | |
12. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 53:10 | + 28:07 | |
13. | Šťovíček Filip | DVP1201 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 63:44 | + 38:41 | |
Kříž Matěj | KRL0901 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Španěl Viktor | DOR0901 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lorenc Vašek | DOR0702 | OK Dobříš | 21:34 | ||
2. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 23:03 | + 1:29 | |
3. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 23:33 | + 1:59 | |
4. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 24:27 | + 2:53 | |
5. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 26:19 | + 4:45 | |
6. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 27:58 | + 6:24 | |
7. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 30:46 | + 9:12 | |
8. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 35:36 | + 14:02 | |
9. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 36:21 | + 14:47 | |
10. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 37:29 | + 15:55 | |
11. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 37:31 | + 15:57 | |
12. | Kučera Teodor | DOR0800 | OK Dobříš | 40:30 | + 18:56 | |
13. | Vojkůvka Matěj | DOR0804 | OK Dobříš | 41:37 | + 20:03 | |
14. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 47:34 | + 26:00 | |
15. | Šmahel Tadeáš | OPI1000 | Orientační sporty Písek | 52:25 | + 30:51 | |
16. | Hroněk Štěpán | VSP0700 | USK Praha | 74:13 | + 52:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 31:15 | ||
2. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 33:04 | + 1:49 | |
3. | Husák Ondřej | SLA0600 | SKOB Slaný | 33:23 | + 2:08 | |
4. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 35:46 | + 4:31 | |
5. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 36:11 | + 4:56 | |
6. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 36:18 | + 5:03 | |
7. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 41:01 | + 9:46 | |
8. | Brettl Filip | PGP0600 | SK Praga | 44:45 | + 13:30 | |
9. | Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:04 | + 13:49 | |
10. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 46:58 | + 15:43 | |
11. | Španěl Benedikt | DOR0508 | OK Dobříš | 52:09 | + 20:54 | |
12. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 58:35 | + 27:20 | |
13. | Dragoun Matěj | DOR0603 | OK Dobříš | 60:20 | + 29:05 | |
14. | Kosák Jonáš | PGP0603 | SK Praga | 61:24 | + 30:09 | |
15. | Petit Rémi | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 61:46 | + 30:31 | |
16. | Havlíček Martin | DOR0601 | OK Dobříš | 67:44 | + 36:29 | |
17. | Kalous Tomáš | EKP0601 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:49 | + 37:34 | |
18. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 92:53 | + 61:38 | |
19. | Straka Denis | VTA0501 | SC vebr-sport | 96:45 | + 65:30 | |
Tůma Ondřej | VTA0602 | SC vebr-sport | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škácha Vít | KAM0309 | OK Kamenice | 30:11 | ||
2. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 31:00 | + 0:49 | |
3. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 31:28 | + 1:17 | |
4. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 31:46 | + 1:35 | |
5. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 33:31 | + 3:20 | |
6. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 35:19 | + 5:08 | |
7. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 36:14 | + 6:03 | |
8. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 37:16 | + 7:05 | |
9. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 40:52 | + 10:41 | |
10. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 42:54 | + 12:43 | |
11. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 43:17 | + 13:06 | |
12. | Herynek Jan | DOR0411 | OK Dobříš | 45:21 | + 15:10 | |
13. | Silovský Vojtěch | CST0301 | OB Strakonice | 47:03 | + 16:52 | |
14. | Pšenička Kryštof | KRE0301 | OOB TJ Sokol Křemže | 48:45 | + 18:34 | |
15. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 49:24 | + 19:13 | |
16. | Ouška Filip | DOR0304 | OK Dobříš | 64:52 | + 34:41 | |
17. | Mikuláš Jiří | VCB0303 | OB České Budějovice | 66:58 | + 36:47 | |
18. | Zavřel Lukáš | MIL0300 | Tesil Milevsko | 127:58 | + 97:47 | |
Španěl Vojtěch | DOR0407 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 51:34 | ||
2. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 57:50 | + 6:16 | |
3. | Valenta Adam | OPI0102 | Orientační sporty Písek | 58:21 | + 6:47 | |
4. | Neužil Vít | OPI0103 | Orientační sporty Písek | 61:40 | + 10:06 | |
5. | Lukeš Prokop | VTA0201 | SC vebr-sport | 107:53 | + 56:19 | |
Pecháček Vít | RIC0101 | OB Říčany | DISK | |||
Mikuláš Jan | VCB0103 | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 49:37 | ||
2. | Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | 66:25 | + 16:48 | |
3. | Gottfried Adam | VCB0005 | OB České Budějovice | 83:37 | + 34:00 | |
4. | Vondruška Jan | VTA0003 | SC vebr-sport | 106:19 | + 56:42 | |
5. | Bušík David | KTA0002 | SK Kotnov Tábor | 107:53 | + 58:16 | |
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 49:39 | 3835 | ||
2. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:35 | + 5:56 | 3457 | |
3. | Krška Vojtěch | KTA8901 | SK Kotnov Tábor | 59:33 | + 9:54 | 3205 | |
4. | Fliegl Ondřej | 18X8702 | HO Přírodní vědy | 62:18 | + 12:39 | ||
5. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:02 | + 14:23 | 2919 | |
6. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 78:53 | + 29:14 | 1973 | |
7. | Hubený Martin | DVP8001 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 81:11 | + 31:32 | ||
8. | Zenkl David | NNN-A1 | Neregistrovaní (NNN) | 93:18 | + 43:39 | ||
Jíša Ondřej | KRE9303 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 83:01 | 8383 | ||
2. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 85:44 | + 2:43 | 8120 | |
3. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 85:54 | + 2:53 | 8104 | |
4. | Procházka Pavel | PGP9002 | SK Praga | 86:29 | + 3:28 | 8048 | |
5. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 87:43 | + 4:42 | 7929 | |
6. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 88:57 | + 5:56 | 7809 | |
7. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 89:04 | + 6:03 | 7798 | |
8. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 92:24 | + 9:23 | 7476 | |
9. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 94:47 | + 11:46 | 7246 | |
10. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 97:21 | + 14:20 | 6998 | |
11. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 100:31 | + 17:30 | 6692 | |
12. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 100:57 | + 17:56 | 6650 | |
13. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 101:12 | + 18:11 | 6626 | |
14. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 107:30 | + 24:29 | 6017 | |
15. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 109:24 | + 26:23 | 5833 | |
16. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | Orientační sporty Písek | 112:13 | + 29:12 | 5561 | |
17. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 112:45 | + 29:44 | 5510 | |
18. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 113:14 | + 30:13 | 5463 | |
19. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 114:22 | + 31:21 | 5353 | |
20. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 114:54 | + 31:53 | 5302 | |
21. | Hošek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 115:15 | + 32:14 | 5268 | |
22. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 119:42 | + 36:41 | 4838 | |
23. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 120:43 | + 37:42 | 4740 | |
24. | Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | 121:10 | + 38:09 | 4696 | |
25. | Poell Matthias | OLC | 128:04 | + 45:03 | |||
26. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 130:17 | + 47:16 | 3815 | |
27. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia Plzeň | 132:21 | + 49:20 | 3616 | |
28. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 138:33 | + 55:32 | 3017 | |
29. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 139:21 | + 56:20 | 2939 | |
Doubek Jan | NNN-01 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||||
Borovička Tomáš | NNN-02 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | DOR7301 | OK Dobříš | 78:40 | ||
2. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 85:14 | + 6:34 | |
3. | Šmahel Lukáš | OPI7800 | Orientační sporty Písek | 89:00 | + 10:20 | |
3. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 89:00 | + 10:20 | |
5. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 90:18 | + 11:38 | |
6. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 90:55 | + 12:15 | |
7. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 92:02 | + 13:22 | |
8. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 94:45 | + 16:05 | |
9. | Pecháček Libor | RIC7600 | OB Říčany | 98:40 | + 20:00 | |
10. | Peřina Jan | OPI7601 | Orientační sporty Písek | 99:31 | + 20:51 | |
11. | Šťovíček Jan | DVP7703 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 99:53 | + 21:13 | |
12. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 100:45 | + 22:05 | |
13. | Šebesta Petr | CHT7102 | OOB SK Chrast | 100:50 | + 22:10 | |
14. | Kopecky Martin | OPI7400 | Orientační sporty Písek | 102:04 | + 23:24 | |
15. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 102:35 | + 23:55 | |
16. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 102:43 | + 24:03 | |
17. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 106:11 | + 27:31 | |
18. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 108:45 | + 30:05 | |
19. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 109:25 | + 30:45 | |
20. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 110:02 | + 31:22 | |
21. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 111:35 | + 32:55 | |
22. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 112:41 | + 34:01 | |
23. | Marek Jan | LBE6100 | TJ Lokomotiva Beroun | 112:54 | + 34:14 | |
24. | Matys Jan | DOR8001 | OK Dobříš | 116:14 | + 37:34 | |
25. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 119:16 | + 40:36 | |
26. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 121:33 | + 42:53 | |
27. | Foršt Jakub | DOR7501 | OK Dobříš | 122:04 | + 43:24 | |
28. | Žižka Přemysl | MIL7301 | Tesil Milevsko | 125:22 | + 46:42 | |
29. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 127:24 | + 48:44 | |
30. | Reiterman Leoš | LBE7100 | TJ Lokomotiva Beroun | 128:29 | + 49:49 | |
31. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 130:51 | + 52:11 | |
32. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 133:12 | + 54:32 | |
33. | Zíka Jaroslav | PVD8001 | OOB TJ Sokol Pražák | 136:34 | + 57:54 | |
Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | DISK | |||
Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Liberda Ondřej | KSH7508 | OB Kašperské Hory | DISK | |||
Pazderník Petr | OPI7301 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 54:46 | ||
2. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 63:35 | + 8:49 | |
3. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 68:41 | + 13:55 | |
4. | Ševčík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 73:56 | + 19:10 | |
5. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 74:46 | + 20:00 | |
6. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 74:59 | + 20:13 | |
7. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 76:21 | + 21:35 | |
8. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 84:33 | + 29:47 | |
9. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 85:12 | + 30:26 | |
10. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 89:17 | + 34:31 | |
11. | Heřman Daniel | KRE7100 | OOB TJ Sokol Křemže | 96:11 | + 41:25 | |
12. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 99:44 | + 44:58 | |
13. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 100:59 | + 46:13 | |
14. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 107:33 | + 52:47 | |
15. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 108:09 | + 53:23 | |
16. | Blažek Vladimír | 5XC6900 | SK Nepoměřice | 114:16 | + 59:30 | |
17. | Škácha Michal | KAM7102 | OK Kamenice | 119:02 | + 64:16 | |
18. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 123:21 | + 68:35 | |
19. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 124:06 | + 69:20 | |
20. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 126:52 | + 72:06 | |
21. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 127:21 | + 72:35 | |
Balek Zdeněk | OPI6300 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Bušík Milan | KTA6301 | SK Kotnov Tábor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 51:05 | ||
2. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:05 | + 8:00 | |
3. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 60:22 | + 9:17 | |
4. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 64:34 | + 13:29 | |
5. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 65:34 | + 14:29 | |
6. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 72:24 | + 21:19 | |
7. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 78:38 | + 27:33 | |
8. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 80:39 | + 29:34 | |
9. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 81:14 | + 30:09 | |
10. | Svobodný Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 88:14 | + 37:09 | |
11. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | SK GORDIC Praha Kačerov | 90:57 | + 39:52 | |
12. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 93:35 | + 42:30 | |
13. | Janošík Lubomír | KSH5901 | OB Kašperské Hory | 101:48 | + 50:43 | |
14. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 104:09 | + 53:04 | |
15. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 104:12 | + 53:07 | |
16. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 127:52 | + 76:47 | |
Tachezy Jan | DOR5802 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 35:48 | ||
2. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 39:12 | + 3:24 | |
3. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 39:18 | + 3:30 | |
4. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:47 | + 4:59 | |
5. | Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | 48:32 | + 12:44 | |
6. | Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 49:58 | + 14:10 | |
7. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 52:17 | + 16:29 | |
8. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 57:11 | + 21:23 | |
9. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 58:07 | + 22:19 | |
10. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 58:49 | + 23:01 | |
11. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 64:17 | + 28:29 | |
12. | Ondruška Vladimír | MIL4601 | Tesil Milevsko | 65:41 | + 29:53 | |
13. | Šťovíček Jan | DVP5001 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 66:14 | + 30:26 | |
14. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 66:33 | + 30:45 | |
15. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:38 | + 36:50 | |
16. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 75:49 | + 40:01 | |
17. | Kramoliš Jan | PVP5000 | VSS Přírodověda Praha | 83:54 | + 48:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 56:45 | ||
2. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 59:04 | + 2:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 22:19 | ||
2. | Paterová Anička | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 28:24 | + 6:05 | |
3. | Zíka Tomáš | PVD1201 | OOB TJ Sokol Pražák | 29:59 | + 7:40 | |
4. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 30:29 | + 8:10 | |
5. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 31:07 | + 8:48 | |
6. | Demangeon Nora a Viktor | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 31:19 | + 9:00 | |
7. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:24 | + 9:05 | |
8. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 31:53 | + 9:34 | |
9. | Matysová Inna | DOR1052 | OK Dobříš | 32:51 | + 10:32 | |
10. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:00 | + 11:41 | |
11. | Tvrková Klára | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:20 | + 13:01 | |
12. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 37:50 | + 15:31 | |
13. | Zvoníčková Klára | NNN-B1 | Neregistrovaní (NNN) | 38:25 | + 16:06 | |
14. | Šafránková Lucie | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 38:48 | + 16:29 | |
15. | Šafránek Marek | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 39:12 | + 16:53 | |
16. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:41 | + 17:22 | |
17. | Sobotková Lada | OPI | Orientační sporty Písek | 41:48 | + 19:29 | |
18. | Arnošt Daniel | DOR1200 | OK Dobříš | 42:35 | + 20:16 | |
19. | Toncarová Katka | PVD0951 | OOB TJ Sokol Pražák | 43:56 | + 21:37 | |
20. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 43:57 | + 21:38 | |
21. | Pecklová Laura | DOR1150 | OK Dobříš | 43:58 | + 21:39 | |
22. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 44:59 | + 22:40 | |
23. | Chmelíková Anežka | DOR1050 | OK Dobříš | 45:44 | + 23:25 | |
24. | Roučka Tomáš | KSH1102 | OB Kašperské Hory | 47:02 | + 24:43 | |
25. | Gottfried Štěpán | VCB | OB České Budějovice | 47:10 | + 24:51 | |
26. | Lhotský Marek | DVP1005 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 47:16 | + 24:57 | |
27. | Skréta Richard | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 47:27 | + 25:08 | |
28. | Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | 47:31 | + 25:12 | |
29. | Marešová Tereza | MIL1050 | Tesil Milevsko | 47:47 | + 25:28 | |
30. | Jinšík Matěj | VCB | OB České Budějovice | 51:15 | + 28:56 | |
31. | Vlašimská Anna | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:18 | + 28:59 | |
32. | Kosák Damián | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 52:37 | + 30:18 | |
33. | Jarošová Linda | VCB | OB České Budějovice | 52:46 | + 30:27 | |
34. | Jaroš Jáchym | VCB | OB České Budějovice | 53:34 | + 31:15 | |
35. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 54:38 | + 32:19 | |
36. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 55:32 | + 33:13 | |
37. | Nechyba Jiří | 61C5300 | Stara Hut | 55:36 | + 33:17 | |
38. | Němec Matouš | TCB | SK Technik České Budějovice | 55:48 | + 33:29 | |
39. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 56:09 | + 33:50 | |
40. | Turková Sofie Anna | DOR1055 | OK Dobříš | 56:47 | + 34:28 | |
41. | Roučková Tereza | KSH | OB Kašperské Hory | 58:12 | + 35:53 | |
42. | Španěl Vít | DOR1100 | OK Dobříš | 58:15 | + 35:56 | |
43. | Brabencová Anna | SOB | SOBSA | 58:38 | + 36:19 | |
44. | Jinšíková Tereza | VCB | OB České Budějovice | 59:50 | + 37:31 | |
45. | Doubková Laura | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 68:16 | + 45:57 | |
46. | Lavičková Eliška | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 71:41 | + 49:22 | |
47. | Pokorná Dita | PGP | SK Praga | 80:33 | + 58:14 | |
48. | Lhotská Linda | DVP1251 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 84:39 | + 62:20 | |
49. | Pecháčková Sylva | 9BC7650 | NNN | 89:53 | + 67:34 | |
Bayer Tomáš | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Skréta Viktor | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 29:34 | ||
2. | Roučka Martin | KSH8001 | OB Kašperské Hory | 34:55 | + 5:21 | |
3. | Patera Tomáš | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 35:02 | + 5:28 | |
4. | Hrdlička Pavel | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 35:14 | + 5:40 | |
5. | Kalousová Radka | EKP7550 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:21 | + 7:47 | |
6. | Zeman Tomáš | DCE7500 | KOB Dobřichovice | 38:15 | + 8:41 | |
7. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | OK Dobříš | 38:37 | + 9:03 | |
8. | Brettl František | PGP7709 | SK Praga | 39:18 | + 9:44 | |
9. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:52 | + 10:18 | |
10. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 40:11 | + 10:37 | |
11. | Neuer Pavel | DOR7502 | OK Dobříš | 41:49 | + 12:15 | |
12. | Kršková Lenka | KTA8851 | SK Kotnov Tábor | 43:26 | + 13:52 | |
13. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 44:39 | + 15:05 | |
14. | Magazu Radka | DOR7853 | OK Dobříš | 45:13 | + 15:39 | |
15. | Hlaváčová Lenka | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 45:29 | + 15:55 | |
16. | Metelka JIří | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 45:41 | + 16:07 | |
17. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 46:28 | + 16:54 | |
18. | Havlíček Tomáš | DOR5801 | OK Dobříš | 49:10 | + 19:36 | |
19. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 51:06 | + 21:32 | |
20. | Pecklová Jarmila | DOR7950 | OK Dobříš | 53:11 | + 23:37 | |
21. | Trnková Kateřina | PGP | SK Praga | 56:39 | + 27:05 | |
22. | Krištůfková Michaela | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 56:45 | + 27:11 | |
23. | Straková Ladislava | VTA7851 | SC vebr-sport | 57:33 | + 27:59 | |
24. | Španělová Markéta | DOR7152 | OK Dobříš | 59:19 | + 29:45 | |
25. | Lexa Filip | OCB0101 | OC České Budějovice | 59:37 | + 30:03 | |
26. | Neuerová Kateřina | DOR7852 | OK Dobříš | 60:07 | + 30:33 | |
27. | Chmelíková Vlasta | DOR7753 | OK Dobříš | 60:12 | + 30:38 | |
28. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 61:54 | + 32:20 | |
29. | Jandová Jana | DOR7151 | OK Dobříš | 67:54 | + 38:20 | |
30. | Falteisková Sabina | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 67:56 | + 38:22 | |
31. | Krištůfek Václav | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 72:14 | + 42:40 | |
32. | Kuchařová Hedvika | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 72:36 | + 43:02 | |
33. | Fistrová Anna | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 77:09 | + 47:35 | |
34. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 79:42 | + 50:08 | |
35. | Mayerová Irena | KSH | OB Kašperské Hory | 80:00 | + 50:26 | |
36. | Tichá Ivana | KNC6250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 80:09 | + 50:35 | |
37. | Mikšová Stanislav | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 82:08 | + 52:34 | |
38. | Hroňková Milada | VSP7455 | USK Praha | 84:51 | + 55:17 | |
39. | Nentvichová Romana | DOR6651 | OK Dobříš | 85:48 | + 56:14 | |
Zavřel Oldřich | MIL7500 | Tesil Milevsko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 52:15 | ||
2. | Penc Miroslav | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 64:13 | + 11:58 | |
3. | Peckl Martin | DOR7701 | OK Dobříš | 67:11 | + 14:56 | |
4. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 67:55 | + 15:40 | |
5. | Suchan Daniel | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 72:48 | + 20:33 | |
6. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 72:50 | + 20:35 | |
7. | Matysová Michala | DOR8451 | OK Dobříš | 73:39 | + 21:24 | |
8. | Dudík Petr | DOR5500 | OK Dobříš | 77:25 | + 25:10 | |
9. | Kopáček Jiří | DOR6100 | OK Dobříš | 79:44 | + 27:29 | |
10. | Málková Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 80:10 | + 27:55 | |
11. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 82:42 | + 30:27 | |
12. | Mirčeva Lenka | DOR7350 | OK Dobříš | 89:59 | + 37:44 | |
13. | Josl Jan | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 99:43 | + 47:28 | |
14. | Rozboudová Tereza | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 102:38 | + 50:23 | |
15. | Rozboud Zbyněk | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 102:42 | + 50:27 | |
16. | Dudíková Hana | DOR5550 | OK Dobříš | 105:23 | + 53:08 | |
17. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | OK Dobříš | 108:16 | + 56:01 | |
18. | Suchan Mirek | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 112:02 | + 59:47 | |
19. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 141:33 | + 89:18 | |
20. | Šedivá Veronika | OCB9701 | OC České Budějovice | 141:47 | + 89:32 | |
Hostomský Jiří | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK |