Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | C | SOB Olomouc | 22:45 | |
2. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:35 | + 4:50 |
3. | Janků Karolína | UOL0751 | C | SOB Olomouc | 29:01 | + 6:16 |
4. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 29:35 | + 6:50 |
5. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 30:52 | + 8:07 |
6. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 31:21 | + 8:36 |
7. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:36 | + 8:51 |
8. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 32:57 | + 10:12 |
9. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:46 | + 11:01 |
10. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 36:55 | + 14:10 |
11. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:18 | + 14:33 |
12. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:42 | + 14:57 |
13. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 39:01 | + 16:16 |
14. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:26 | + 19:41 |
15. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:35 | + 35:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 19:35 | |
2. | Dráčová Barbora | UOL0652 | C | SOB Olomouc | 21:28 | + 1:53 |
3. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 22:01 | + 2:26 |
4. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 22:11 | + 2:36 |
5. | Pospíšilová Stella | STE0551 | B | SK SKI-OB Šternberk | 22:13 | + 2:38 |
6. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 22:23 | + 2:48 |
7. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 23:17 | + 3:42 |
8. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | B | Magnus Orienteering | 24:14 | + 4:39 |
9. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:30 | + 7:55 |
10. | Mikošková Marie | STE0552 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:21 | + 9:46 |
11. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 29:31 | + 9:56 |
12. | Burdová Helena | STE0653 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:56 | + 10:21 |
13. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:12 | + 10:37 |
14. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:15 | + 10:40 |
15. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:25 | + 11:50 |
16. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 32:32 | + 12:57 |
17. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:27 | + 18:52 |
18. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 42:21 | + 22:46 |
19. | Bartoňková Sára | 3SX0650 | C | ZŠ Těšetice | 44:07 | + 24:32 |
20. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:57 | + 25:22 |
21. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 52:15 | + 32:40 |
Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | VLI0359 | A | Slavia Liberec orienteering | 22:51 | |
2. | Smékalová Karolína | UOL0451 | A | SOB Olomouc | 24:54 | + 2:03 |
3. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 27:30 | + 4:39 |
4. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 27:41 | + 4:50 |
5. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 28:11 | + 5:20 |
6. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 29:20 | + 6:29 |
7. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 29:58 | + 7:07 |
8. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 30:46 | + 7:55 |
9. | Slehová Eliška | UOL0453 | C | SOB Olomouc | 31:47 | + 8:56 |
10. | Vorlová Eva | ASU0499 | B | Magnus Orienteering | 32:26 | + 9:35 |
11. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 32:51 | + 10:00 |
12. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 34:06 | + 11:15 |
13. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:27 | + 13:36 |
14. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:55 | + 14:04 |
15. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 36:58 | + 14:07 |
16. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 39:18 | + 16:27 |
17. | Bídová Markéta | UOL0352 | C | SOB Olomouc | 39:49 | + 16:58 |
18. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 42:24 | + 19:33 |
19. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 47:44 | + 24:53 |
20. | Heclová Marie | KSU0454 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:57 | + 31:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 24:57 | |
2. | Tichá Julie | TZL0252 | A | SKOB Zlín | 29:33 | + 4:36 |
3. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 35:07 | + 10:10 |
4. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | B | SKOB Zlín | 35:16 | + 10:19 |
5. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:26 | + 11:29 |
6. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 45:44 | + 20:47 |
7. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:19 | + 23:22 |
8. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 52:27 | + 27:30 |
9. | Letochová Karolína | STE0154 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:40 | + 54:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matulíková Aneta | TZL0050 | B | SKOB Zlín | 34:36 | |
2. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 40:23 | + 5:47 |
3. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:05 | + 10:29 |
4. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 45:59 | + 11:23 |
5. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 46:55 | + 12:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 39:28 | 6847 | |
2. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | R | SKOB Zlín | 43:53 | + 4:25 | 6195 |
3. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 45:26 | + 5:58 | 5966 |
4. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 45:56 | + 6:28 | 5892 |
5. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 48:09 | + 8:41 | 5565 |
6. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 48:16 | + 8:48 | 5548 |
7. | Zdráhalová Pavla | OOL8450 | C | SK Haná orienteering | 50:59 | + 11:31 | 5147 |
8. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 52:10 | + 12:42 | 4972 |
9. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 52:24 | + 12:56 | 4938 |
10. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 54:01 | + 14:33 | 4699 |
11. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 54:08 | + 14:40 | 4682 |
12. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:26 | + 15:58 | 4490 |
13. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:03 | + 16:35 | 4399 |
14. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 58:06 | + 18:38 | 4097 |
15. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:53 | + 19:25 | 3981 |
16. | Škrabalová Šárka | KON9888 | B | KOB Konice | 62:47 | + 23:19 | 3405 |
17. | Jirková Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:49 | + 27:21 | 2810 |
18. | Šebková Klára | PTE8550 | C | TJ Sokol Ptení | 73:17 | + 33:49 | 1856 |
19. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 77:06 | + 37:38 | 1292 |
20. | Cetkovská Tereza | PTE8750 | C | TJ Sokol Ptení | 109:02 | + 69:34 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:43 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:20 | + 0:37 |
3. | Michna Ďurčova Alena | 38S7750 | C | VZA Žilina | 39:10 | + 1:27 |
4. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:57 | + 2:14 |
5. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 40:32 | + 2:49 |
6. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 40:34 | + 2:51 |
7. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:56 | + 5:13 |
8. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 44:11 | + 6:28 |
9. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:03 | + 8:20 |
10. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 46:09 | + 8:26 |
11. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:30 | + 8:47 |
12. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 46:33 | + 8:50 |
13. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:57 | + 9:14 |
14. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 47:22 | + 9:39 |
15. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 47:51 | + 10:08 |
16. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:55 | + 11:12 |
17. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 49:37 | + 11:54 |
18. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 50:14 | + 12:31 |
19. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:40 | + 12:57 |
20. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:24 | + 14:41 |
21. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:19 | + 17:36 |
22. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 55:49 | + 18:06 |
23. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:08 | + 19:25 |
24. | Krčková Lenka | AOP7751 | C | Orientační Běh Opava | 57:40 | + 19:57 |
25. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 60:45 | + 23:02 |
26. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:23 | + 23:40 |
27. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:22 | + 26:39 |
28. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:00 | + 27:17 |
29. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:32 | + 27:49 |
30. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 67:48 | + 30:05 |
31. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:28 | + 30:45 |
32. | Hýblová Iveta | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:19 | + 36:36 |
33. | Musilová Jana | ASU7798 | C | Magnus Orienteering | 79:27 | + 41:44 |
34. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 79:48 | + 42:05 |
35. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 111:23 | + 73:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 35:00 | |
2. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:15 | + 2:15 |
3. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:27 | + 3:27 |
4. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:05 | + 4:05 |
5. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 40:19 | + 5:19 |
6. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 41:13 | + 6:13 |
7. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:40 | + 6:40 |
8. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 41:59 | + 6:59 |
9. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 42:04 | + 7:04 |
10. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 45:00 | + 10:00 |
11. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:11 | + 10:11 |
12. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 47:58 | + 12:58 |
13. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:59 | + 12:59 |
14. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 51:09 | + 16:09 |
15. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:42 | + 16:42 |
16. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 61:26 | + 26:26 |
17. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:07 | + 27:07 |
18. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:41 | + 35:41 |
19. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | ZŠ Těšetice | 71:22 | + 36:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 35:20 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 36:46 | + 1:26 |
3. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:53 | + 3:33 |
4. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 43:17 | + 7:57 |
5. | Štáblová Jitka | HSU5350 | C | Horizont klub Šumperk | 45:51 | + 10:31 |
6. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:13 | + 13:53 |
7. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:07 | + 14:47 |
8. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:25 | + 16:05 |
9. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:39 | + 19:19 |
10. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 56:12 | + 20:52 |
11. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 66:37 | + 31:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:36 | |
2. | Šesták Jakub | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 23:29 | + 1:53 |
3. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 25:17 | + 3:41 |
4. | Šnajdr Jakub | PTE0700 | C | TJ Sokol Ptení | 27:45 | + 6:09 |
5. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:12 | + 6:36 |
6. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:41 | + 7:05 |
7. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 29:13 | + 7:37 |
8. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:10 | + 8:34 |
9. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 32:52 | + 11:16 |
10. | Šaňák Hynek | UOL0901 | C | SOB Olomouc | 33:28 | + 11:52 |
11. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 34:18 | + 12:42 |
12. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 37:00 | + 15:24 |
13. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 39:42 | + 18:06 |
14. | Sadílková Klára | STE0953 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:49 | + 19:13 |
15. | Pustějovský Matyjáš | PLU0802 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:12 | + 19:36 |
16. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:51 | + 23:15 |
17. | Akrap Kryštof | STE0701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:28 | + 29:52 |
18. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 92:17 | + 70:41 |
19. | Slepánek Kryštof | PLU1000 | C | TJ SOKOL Plumlov | 103:31 | + 81:55 |
Balvanová Vendula | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Kučerová Klaudie | STE0853 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 18:17 | |
2. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 19:51 | + 1:34 |
3. | Paloncý Jan | KSU0808 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:15 | + 1:58 |
4. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 21:38 | + 3:21 |
5. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:20 | + 4:03 |
6. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:00 | + 4:43 |
7. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 23:22 | + 5:05 |
8. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 23:41 | + 5:24 |
9. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering | 24:14 | + 5:57 |
10. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 25:29 | + 7:12 |
11. | Salajka Michal | LBM0701 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 26:37 | + 8:20 |
12. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 28:11 | + 9:54 |
13. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:51 | + 10:34 |
14. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 33:09 | + 14:52 |
15. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 34:16 | + 15:59 |
16. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:48 | + 19:31 |
17. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 71:06 | + 52:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 21:26 | |
2. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 21:55 | + 0:29 |
3. | Petřivalský Arnau | OOL0501 | C | SK Haná orienteering | 24:45 | + 3:19 |
4. | Jordán Alexandr | KSU0626 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:54 | + 4:28 |
5. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:12 | + 5:46 |
6. | Kroul Jiří | KSU0505 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:41 | + 6:15 |
7. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 27:53 | + 6:27 |
8. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:03 | + 6:37 |
9. | Bláha Adam | KSU0525 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:42 | + 7:16 |
10. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:58 | + 10:32 |
11. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 32:39 | + 11:13 |
12. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:04 | + 11:38 |
13. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 35:54 | + 14:28 |
14. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:41 | + 22:15 |
15. | Krček Jan | AOP0500 | B | Orientační Běh Opava | 44:14 | + 22:48 |
16. | Hohn Matěj | ASU0548 | C | Magnus Orienteering | 44:29 | + 23:03 |
17. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 49:05 | + 27:39 |
18. | Navrátil Adam | 3SX0601 | C | ZŠ Těšetice | 49:18 | + 27:52 |
19. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 53:09 | + 31:43 |
20. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:38 | + 32:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 23:37 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:47 | + 1:10 |
3. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:33 | + 1:56 |
4. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:21 | + 4:44 |
5. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:39 | + 5:02 |
6. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:59 | + 5:22 |
7. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 29:35 | + 5:58 |
8. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 32:19 | + 8:42 |
9. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 42:22 | + 18:45 |
10. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 45:01 | + 21:24 |
11. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:44 | + 22:07 |
12. | Karásek František | PLU0301 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:55 | + 23:18 |
13. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | SOB Olomouc | 47:18 | + 23:41 |
14. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 51:43 | + 28:06 |
15. | Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:22 | + 39:45 |
16. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 71:45 | + 48:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 31:11 | |
2. | Hecl František | KSU0201 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:33 | + 1:22 |
3. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:59 | + 1:48 |
4. | Svoboda Radek | STE0207 | A | SK SKI-OB Šternberk | 35:11 | + 4:00 |
5. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 35:34 | + 4:23 |
6. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:35 | + 4:24 |
7. | Babišta Antonín | KSU0111 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:07 | + 4:56 |
8. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:40 | + 5:29 |
9. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 37:38 | + 6:27 |
10. | Doležal Matyáš | STE0208 | A | SK SKI-OB Šternberk | 39:17 | + 8:06 |
11. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 39:31 | + 8:20 |
12. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 41:05 | + 9:54 |
13. | Cícha Matěj | TTR0102 | B | OOB Třebíč | 43:53 | + 12:42 |
14. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 45:50 | + 14:39 |
15. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:11 | + 16:00 |
16. | Jedzok Vojtěch | UOL0202 | C | SOB Olomouc | 47:50 | + 16:39 |
17. | Chmelář Jan | 37C0100 | C | Bez registrace | 55:15 | + 24:04 |
18. | Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:32 | + 24:21 |
19. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 70:09 | + 38:58 |
Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK | ||
Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 39:32 | |
2. | Kašpar Petr | JPV9915 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 40:51 | + 1:19 |
3. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:31 | + 1:59 |
4. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 47:25 | + 7:53 |
5. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:34 | + 10:02 |
Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 38:03 | 9046 | |
2. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 39:34 | + 1:31 | 8714 |
3. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | R | Oddíl OS SK Prostějov | 41:20 | + 3:17 | 8326 |
4. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:45 | + 3:42 | 8235 |
5. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:32 | + 6:29 | 7624 |
6. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:40 | + 6:37 | 7595 |
7. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 45:17 | + 7:14 | 7460 |
8. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:20 | + 7:17 | 7449 |
9. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 45:39 | + 7:36 | 7380 |
10. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 46:57 | + 8:54 | 7094 |
11. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:21 | + 9:18 | 7007 |
12. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:48 | + 9:45 | 6908 |
13. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:28 | + 10:25 | 6762 |
14. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 48:45 | + 10:42 | 6700 |
15. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:47 | + 10:44 | 6692 |
16. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 49:21 | + 11:18 | 6568 |
17. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 49:33 | + 11:30 | 6524 |
18. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 49:39 | + 11:36 | 6502 |
19. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 49:58 | + 11:55 | 6433 |
20. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:04 | + 12:01 | 6411 |
21. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 50:34 | + 12:31 | 6301 |
22. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 51:20 | + 13:17 | 6133 |
23. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 51:32 | + 13:29 | 6089 |
24. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 51:41 | + 13:38 | 6056 |
25. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 51:59 | + 13:56 | 5991 |
26. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:39 | + 14:36 | 5844 |
27. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:13 | + 15:10 | 5720 |
28. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:23 | + 16:20 | 5464 |
29. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 55:26 | + 17:23 | 5234 |
30. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 55:49 | + 17:46 | 5150 |
31. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 56:44 | + 18:41 | 4949 |
32. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 57:30 | + 19:27 | 4781 |
33. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:59 | + 19:56 | 4675 |
34. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 58:17 | + 20:14 | 4609 |
35. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 60:06 | + 22:03 | 4211 |
36. | Štrajt Michal | TBM8903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:43 | + 22:40 | 4075 |
37. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 61:48 | + 23:45 | 3838 |
38. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:42 | + 28:39 | 2763 |
39. | Slivečka Jan | MOV8901 | C | SKOB Ostrava | 69:00 | + 30:57 | 2259 |
40. | Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Žabovřesky Brno | 69:46 | + 31:43 | 2091 |
41. | Kadlček Václav | NNN8901 | C | Neregistrovaní (NNN) | 69:51 | + 31:48 | |
42. | Pavlačka Ondřej | ODR8100 | C | SKOB Odry | 70:38 | + 32:35 | 1901 |
43. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 71:13 | + 33:10 | 1773 |
44. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 75:40 | + 37:37 | 797 |
45. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 79:04 | + 41:01 | 51 |
46. | Novotný Petr | 5CZ7300 | C | 79:28 | + 41:25 | ||
47. | Křížan Jiří | PVP8000 | C | VSS Přírodověda Praha | 82:45 | + 44:42 | 0 |
48. | Zapletal Martin | 37C8500 | C | Bez registrace | 85:10 | + 47:07 | |
49. | Musil Martin | STE9701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 86:17 | + 48:14 | |
50. | Gregor František | 3RX8301 | C | Žádný klub | 108:07 | + 70:04 | |
51. | Špičák František | CEL8039 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 138:44 | + 100:41 | 0 |
De Oliveria Juan Josivan | OOL8404 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 39:43 | |
2. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 42:01 | + 2:18 |
3. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 42:23 | + 2:40 |
4. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 42:28 | + 2:45 |
5. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 44:40 | + 4:57 |
6. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:25 | + 6:42 |
7. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 49:01 | + 9:18 |
8. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 50:39 | + 10:56 |
9. | Martinek Pavel | PTE7700 | C | TJ Sokol Ptení | 50:40 | + 10:57 |
10. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 50:45 | + 11:02 |
11. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 50:50 | + 11:07 |
12. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:58 | + 11:15 |
13. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:08 | + 11:25 |
14. | Aleš David | ASU7517 | C | Magnus Orienteering | 51:43 | + 12:00 |
15. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 51:54 | + 12:11 |
16. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 52:26 | + 12:43 |
17. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 52:38 | + 12:55 |
18. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 54:31 | + 14:48 |
19. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 56:11 | + 16:28 |
20. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:34 | + 16:51 |
21. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 56:56 | + 17:13 |
22. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 58:00 | + 18:17 |
23. | Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava | 61:46 | + 22:03 |
24. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 62:27 | + 22:44 |
25. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:41 | + 23:58 |
26. | Pastrnek Pavel | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 68:14 | + 28:31 |
27. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:15 | + 30:32 |
28. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:42 | + 30:59 |
29. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 73:03 | + 33:20 |
30. | Doležal Zdeněk | 6YC7401 | C | Neregistrovaní | 73:45 | + 34:02 |
31. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 81:27 | + 41:44 |
Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 35:10 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 38:52 | + 3:42 |
3. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 39:14 | + 4:04 |
4. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 39:32 | + 4:22 |
5. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:03 | + 4:53 |
6. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:11 | + 6:01 |
7. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 42:02 | + 6:52 |
8. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 42:21 | + 7:11 |
9. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:30 | + 7:20 |
10. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 43:05 | + 7:55 |
11. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:03 | + 8:53 |
12. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:21 | + 9:11 |
13. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 45:12 | + 10:02 |
14. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 47:50 | + 12:40 |
15. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:53 | + 13:43 |
16. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 49:14 | + 14:04 |
17. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 49:27 | + 14:17 |
18. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 50:41 | + 15:31 |
19. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:25 | + 16:15 |
20. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 51:31 | + 16:21 |
21. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 52:33 | + 17:23 |
22. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:29 | + 20:19 |
23. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:37 | + 21:27 |
24. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SOB Olomouc | 57:24 | + 22:14 |
25. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:14 | + 28:04 |
26. | Á Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 63:38 | + 28:28 |
27. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 64:21 | + 29:11 |
28. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 68:54 | + 33:44 |
29. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:53 | + 38:43 |
Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 33:55 | |
2. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:11 | + 0:16 |
3. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 34:21 | + 0:26 |
4. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 34:45 | + 0:50 |
5. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 35:03 | + 1:08 |
6. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 36:49 | + 2:54 |
7. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 37:03 | + 3:08 |
8. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 37:07 | + 3:12 |
9. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:03 | + 6:08 |
10. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:14 | + 6:19 |
11. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:40 | + 6:45 |
12. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 45:40 | + 11:45 |
13. | Vašut Jaroslav | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 46:34 | + 12:39 |
14. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 47:33 | + 13:38 |
15. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:19 | + 16:24 |
16. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:15 | + 18:20 |
17. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 58:22 | + 24:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 32:55 | |
2. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:52 | + 1:57 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 35:00 | + 2:05 |
4. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 35:09 | + 2:14 |
5. | Pospíšil Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 35:13 | + 2:18 |
6. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 37:10 | + 4:15 |
7. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 39:52 | + 6:57 |
8. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 41:32 | + 8:37 |
9. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 43:05 | + 10:10 |
10. | Huňka Jiří | NNN4801 | C | Neregistrovaní (NNN) | 43:09 | + 10:14 |
11. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 43:47 | + 10:52 |
12. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 46:01 | + 13:06 |
13. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:54 | + 13:59 |
14. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:58 | + 16:03 |
15. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 49:31 | + 16:36 |
16. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:04 | + 21:09 |
17. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:07 | + 61:12 |
Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 22:39 | |
2. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 26:53 | + 4:14 |
3. | Dubravová Eliška | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:58 | + 8:19 |
4. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 31:24 | + 8:45 |
5. | Balvanová Martina | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 32:12 | + 9:33 |
6. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:47 | + 10:08 |
7. | Šnajdrová Nikol | PTE1050 | C | TJ Sokol Ptení | 32:52 | + 10:13 |
8. | Losík Leonard | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:03 | + 10:24 |
9. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 33:29 | + 10:50 |
10. | Hohn Roman | ASU0849 | C | Magnus Orienteering | 33:48 | + 11:09 |
11. | Huňková Gábi | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:52 | + 11:13 |
12. | Pavlíková Dagmar | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:12 | + 11:33 |
13. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 34:31 | + 11:52 |
14. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:32 | + 11:53 |
15. | Kotrle David | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:33 | + 11:54 |
16. | Bartoňková Natálie | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 36:25 | + 13:46 |
17. | Oklešťková Zuzana | 3SX0950 | C | ZŠ Těšetice | 36:30 | + 13:51 |
18. | Kunovská Klaudie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 37:07 | + 14:28 |
19. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:08 | + 14:29 |
20. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:19 | + 14:40 |
21. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 37:22 | + 14:43 |
22. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:27 | + 14:48 |
23. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:07 | + 15:28 |
24. | Křížek Jakub | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 38:21 | + 15:42 |
25. | Gremlica Kamil | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 38:23 | + 15:44 |
26. | Heřman Jakub | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 38:57 | + 16:18 |
27. | Ratiborský Michal | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 40:24 | + 17:45 |
28. | Lánerová Veronika | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 40:36 | + 17:57 |
29. | Polách Matyáš | UOL0900 | C | SOB Olomouc | 41:07 | + 18:28 |
30. | Lánerová Lucie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 41:10 | + 18:31 |
30. | Polách Robin | UOL1200 | C | SOB Olomouc | 41:10 | + 18:31 |
32. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:39 | + 21:00 |
33. | Šišková Tereza | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 48:30 | + 25:51 |
33. | Šiška Matěj | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 48:30 | + 25:51 |
35. | Lavrenčík Filip | 3SX1500 | C | ZŠ Těšetice | 50:43 | + 28:04 |
36. | Vittorio Martin | 3SX0800 | C | ZŠ Těšetice | 50:47 | + 28:08 |
37. | Svoboda Ondřej | UOL1201 | C | SOB Olomouc | 52:24 | + 29:45 |
38. | Dubánková Ella | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 52:58 | + 30:19 |
39. | Otrubová Veronika | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 53:42 | + 31:03 |
40. | Kulíšková Tereza | HOB0951 | C | SKOB Horní Benešov | 53:54 | + 31:15 |
41. | Holomková Michala | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 55:26 | + 32:47 |
42. | Zifčák Robin | 4HC7900 | C | PSÍ TÝM | 64:16 | + 41:37 |
43. | Zifčáková Miroslava | 4HC8751 | C | PSÍ TÝM | 65:14 | + 42:35 |
44. | Sadílková Justýna | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 75:04 | + 52:25 |
45. | Navrátilová Aneta | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 79:00 | + 56:21 |
46. | Žebrák Tonda | LOV1401 | C | lepus.cz | 89:38 | + 66:59 |
47. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 95:06 | + 72:27 |
48. | Bulová Matylda | UOL | C | SOB Olomouc | 95:50 | + 73:11 |
49. | Otrusinová Ivana | JPV8687 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 112:12 | + 89:33 |
Skácelová Ella | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Skácel Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Grégrová Zuzana | 3SX0551 | C | ZŠ Těšetice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fojtík Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 20:01 | |
2. | Kuchař Jiří | 4HC8401 | C | PSÍ TÝM | 21:33 | + 1:32 |
3. | Honkyš Jan | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:05 | + 3:04 |
4. | Vodička Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 24:01 | + 4:00 |
5. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 27:09 | + 7:08 |
6. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 27:33 | + 7:32 |
7. | Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:41 | + 8:40 |
8. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 30:43 | + 10:42 |
9. | Popelka Ondřej | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 31:00 | + 10:59 |
10. | Burgr Lada | 97C0001 | C | No register | 33:15 | + 13:14 |
11. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:19 | + 13:18 |
12. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:42 | + 13:41 |
13. | Holusek Milan | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:51 | + 14:50 |
14. | Beneš Miroslav | KON | C | KOB Konice | 35:13 | + 15:12 |
15. | Kuchařová Anna | 4HC8100 | C | PSÍ TÝM | 35:56 | + 15:55 |
16. | Havelka Jan | KON0222 | C | KOB Konice | 38:30 | + 18:29 |
17. | Huňka Lukáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 38:40 | + 18:39 |
18. | Czachová Irena | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 39:49 | + 19:48 |
19. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 40:06 | + 20:05 |
19. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 40:06 | + 20:05 |
21. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:46 | + 21:45 |
22. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:47 | + 21:46 |
23. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:48 | + 21:47 |
24. | Volencová Ivana | 3SZ5250 | C | 41:52 | + 21:51 | |
24. | Hrubý Lukáš | JPV0404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:52 | + 21:51 |
26. | Burdová Olga | STE1701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:45 | + 22:44 |
27. | Koutný Ondřej | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 43:03 | + 23:02 |
28. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:31 | + 23:30 |
29. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:22 | + 24:21 |
30. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:33 | + 24:32 |
31. | Walter David | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 50:33 | + 30:32 |
32. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:00 | + 32:59 |
33. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:55 | + 33:54 |
34. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:35 | + 34:34 |
35. | Lavrenčík Petr | 3SX7800 | C | ZŠ Těšetice | 56:32 | + 36:31 |
36. | Buráň Zdeněk | 9MX5800 | C | BzB | 56:34 | + 36:33 |
37. | Buráňová Hana | 9MX7050 | C | BzB | 57:32 | + 37:31 |
38. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:08 | + 39:07 |
39. | Suchomel Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 59:09 | + 39:08 |
Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Tesař Stanislav | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK |