Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2013
Místo konání:
Pořadatel:
PTI - Sportovní klub Ptení
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
2.00 km, 45 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 40 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 40 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 52482 40 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 40 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 40 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 40 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 40 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 40 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 40 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 53003 40 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 9132 40 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 60 Kč
2.00 km, 55 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 40 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 40 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 40 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 40 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 40 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 40 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 40 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 442877 40 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 52523 60 Kč
PTE0151 Minxová Agáta TJ Sokol Ptení C 60 Kč
2.40 km, 55 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 40 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 40 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 40 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 40 Kč
ASU0098 Václavková Zuzana Magnus Orienteering C 40 Kč
3.00 km, 70 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 70 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 70 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 70 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 70 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 70 Kč
KSU9889 Jílková Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 70 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 70 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 70 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 70 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 70 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 70 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 70 Kč
3.20 km, 90 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 70 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 70 Kč
4.20 km, 155 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 70 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 70 Kč
UOL8850 Ukolova Anastasia SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 70 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 70 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 70 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 70 Kč
VPM8450 Khulová Petra KOS Slavia Plzeň C 416122 70 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 100 Kč
CEL8686 Dosedělová Jana TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52593 100 Kč
4.10 km, 135 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 70 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 70 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 70 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 70 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 70 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 70 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 70 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 70 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později 70 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 70 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 70 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 70 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 70 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 70 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 70 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 70 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 70 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 70 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C 352319 100 Kč
3.50 km, 125 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 70 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 70 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 70 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 70 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 70 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 70 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 70 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 70 Kč
3.00 km, 70 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál C 416038 70 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 70 Kč
2.00 km, 45 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 40 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 40 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 40 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané 301567 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 40 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 40 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058480 40 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 40 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 40 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 40 Kč
STE0301 Vysloužil Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 442849 40 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 40 Kč
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 40 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 40 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053547 40 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 40 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 40 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 40 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2032192 40 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 40 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C zapůjčit 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 40 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 40 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 301698 40 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 40 Kč
2.60 km, 70 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 40 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 40 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 361927 40 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 40 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 40 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 40 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 40 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 40 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 40 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 40 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 40 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 40 Kč
ASU0047 Prudík Lukáš Magnus Orienteering C 886719 40 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C zapůjčit 50 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C 301587 60 Kč
PTE0001 Klimek Jaromír TJ Sokol Ptení C 60 Kč
PTE0002 Derka František TJ Sokol Ptení C 60 Kč
PTE0011 Minx Vítek TJ Sokol Ptení C 60 Kč
3.20 km, 90 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9805 Štěpáník Jiří KOB Konice C 361976 70 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 70 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 70 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 70 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 70 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 70 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C zapůjčit 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 70 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 70 Kč
ASU9848 Václavek Martin Magnus Orienteering C 426313 70 Kč
4.10 km, 135 m, 21 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9501 Pavlík Marek OOB TJ Zlaté Hory C 416100 70 Kč
UOL9605 Žovinec Lukáš SOB Olomouc B 428219 70 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 70 Kč
5.20 km, 190 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 70 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 70 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 70 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 428256 70 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 70 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 70 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 70 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 70 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 70 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 70 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 70 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 70 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 70 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 70 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 70 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 70 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 70 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 70 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 70 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 70 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 70 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 70 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 70 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 70 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 52429 70 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 52487 100 Kč
5.00 km, 165 m, 22 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 70 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 70 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 70 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 70 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 70 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 70 Kč
UOL5000 Zbořil Ctirad SOB Olomouc 2060253 70 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 70 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 70 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 70 Kč
KSU7001 Habiger Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886275 70 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 70 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 70 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 70 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 70 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 70 Kč
SBR7101 Soviš Ivo SKOB Bruntál C 416040 70 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 70 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 70 Kč
ASU7001 Prudík Jiří Magnus Orienteering C 980353 70 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 70 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 70 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 70 Kč
4.20 km, 155 m, 23 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 70 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 70 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 70 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 70 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 70 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 70 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 70 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 70 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 70 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 70 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 70 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 70 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 70 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 70 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 70 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 70 Kč
4.00 km, 125 m, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 70 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 70 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 70 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 70 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 70 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 70 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 70 Kč
3.00 km, 70 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 70 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 70 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 70 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 70 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 70 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 70 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 70 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 70 Kč
2.10 km, 35 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 40 Kč
UOL1000 Vrtalová Denisa SOB Olomouc půjčit 40 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 40 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53565 40 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 40 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 40 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 40 Kč
ASU0300 Šneider Kvido Magnus Orienteering 416715 40 Kč
ASU0800 Václavek Filip Magnus Orienteering 52656 40 Kč
ASU0951 Václavková Tereza Magnus Orienteering 53032 40 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 40 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 40 Kč
2.40 km, 85 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 40 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 40 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 40 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 40 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 40 Kč
UOL0000 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc 2060254 40 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 442883 40 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 40 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 40 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov 40 Kč
JPV8383 Krejčí Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 52485 40 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 40 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 40 Kč
celkem přihlášených: 254, vklad: 14870 Kč