Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 30 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 2049535 | 30 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | C | 2069081 | 30 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 30 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 30 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 52722 | 30 Kč |
KON0282 | Greplová AdélaGreplová Adéla | KOB Konice | C | 2020743 | 30 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 30 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 30 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 30 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV8575 | Kubaňová PetraKubaňová Petra | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52861 | 40 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 40 Kč |
9CCPV54 | Šebková KláraŠebková Klára | NEREG | zapůjčit | 40 Kč | |
9CCPV53 | Cetkovská TerezaCetkovská Tereza | NEREG | zapůjčit | 40 Kč | |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | A | 2020742 | 40 Kč |
4EX9150 | Hornová LenkaHornová Lenka | SKIVELO Olomouc | 2092370 | 40 Kč | |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 40 Kč |
KON8787 | Dittrichová PetraDittrichová Petra | KOB Konice | C | 515153 | 40 Kč |
ZBM8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | SK Brno Žabovřesky | E | 515450 | 40 Kč |
ZBM8989 | Hlavová JindraHlavová Jindra | SK Brno Žabovřesky | E | 515488 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 40 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 301263 | 40 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 40 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 40 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 40 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 40 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 40 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 40 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 40 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 40 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 40 Kč | |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 40 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 40 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0606 | Křupka TadeášKřupka Tadeáš | KOB Konice | C | 52718 | 30 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 30 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 30 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 30 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 30 Kč |
KON0003 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | 52412 | 30 Kč | |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032192 | 40 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 40 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | TJ Sokol Ptení | C | 8822 | 40 Kč |
JPV8237 | Vlach JanVlach Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210440 | 40 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 40 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 40 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 40 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 40 Kč |
4EX9400 | Panský JanPanský Jan | SKIVELO Olomouc | 2104595 | 40 Kč | |
OOL8901 | Kala MatějKala Matěj | SK Haná orienteering | C | 7260029 | 40 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | A | 886286 | 40 Kč |
ZBM8928 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | SK Brno Žabovřesky | C | 995810 | 40 Kč |
BBM9701 | Drozd MichalDrozd Michal | BETA URSUS Rosice | B | 331262 | 40 Kč |
BBM9702 | Konečný DanielKonečný Daniel | BETA URSUS Rosice | B | 53271 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 40 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 40 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 40 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 40 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 40 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 40 Kč |
KON7717 | Křupka TomášKřupka Tomáš | KOB Konice | C | 2020738 | 40 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 811213 | 40 Kč |
9CCPV02 | Kopecký IvoKopecký Ivo | NEREG | zapůjčit | 40 Kč | |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 40 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 40 Kč |
PTE7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | TJ Sokol Ptení | C | 52740 | 40 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 40 Kč |
4EX7600 | Pastrnek PavelPastrnek Pavel | SKIVELO Olomouc | 2103254 | 40 Kč | |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 40 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 40 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 40 Kč |
9VX8100 | Kozel JiříKozel Jiří | Tři Kozlíci | 2108887 | 40 Kč | |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 40 Kč | |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 40 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 40 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 40 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 40 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 40 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 40 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 40 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 40 Kč |
SKM4905 | Wiedermann JaroslavWiedermann Jaroslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53813 | 40 Kč |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 40 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 40 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 40 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 40 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 40 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 40 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 40 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 40 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 40 Kč | |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 30 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 30 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080974 | 30 Kč |
KON0002 | Dostál LukášDostál Lukáš | KOB Konice | zapůjčit | 30 Kč | |
KON0004 | Greplová KateřinaGreplová Kateřina | KOB Konice | 49367 | 30 Kč | |
KON0005 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | zapůjčit | 30 Kč | |
KON0006 | Hájková MichaelaHájková Michaela | KOB Konice | zapůjčit | 30 Kč | |
37C0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Bez registrace | zapůjčit | 30 Kč | |
9VX1350 | Kozlová EliškaKozlová Eliška | Tři Kozlíci | 2108863 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 361976 | 30 Kč |
JPV0001 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | 2102771 | 30 Kč | |
JPV0002 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | 2080978 | 30 Kč | |
KON0001 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | 515427 | 30 Kč | |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | zapůjčit | 30 Kč | |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 30 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 30 Kč | |
9VX8350 | Kozlová HanaKozlová Hana | Tři Kozlíci | zapůjčit | 30 Kč | |
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 30 Kč |
37C7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Bez registrace | zapůjčit | 30 Kč |