Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
16.03.2013
Místo konání:
Podkost - hotel Helikar
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P3     P5    
2.30 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 51496 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888656 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002035739 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 50 Kč
TJN0354 Appeltová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 70 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 70 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 70 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 70 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0000004285 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 70 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering C 2043603 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov C 2032102 70 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 70 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 70 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 70 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 110 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002020709 105 Kč
JHB0152 Novotná Šárka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4776 105 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 70 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 70 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 70 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 70 Kč
KPY9950 Tomešková Monika SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 70 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 70 Kč
TEP0050 Klimešová Petra Tempo Praha C zapůjčit 110 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 70 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 70 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 70 Kč
TUV9952 Thořová Markéta SOK TJ Turnov C 411521 70 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0000004297 70 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 70 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 70 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 70 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 70 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 70 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002032127 70 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000426376 70 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000426374 70 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 70 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 70 Kč
29P9950 Wierzba Wiktoria (POL) Paulinum J.G. 2053617 70 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 105 Kč
8.00 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 100 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 100 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 100 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava C 51568 100 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 100 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 887632 100 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor A 1394898 100 Kč
STB9597 Kanikowska Dominika TJ Stadion Nový Bor C 1396728 100 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor B 2028218 100 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 100 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 100 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 100 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7752 100 Kč
TUR8153 Gomzyk Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 100 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 100 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 100 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 100 Kč
6.00 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
LTP8653 Kovářová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 100 Kč
TBM8954 Matějková Hana KOS TJ Tesla Brno C 416154 100 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 100 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 416287 100 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy B 7759 100 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 100 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 100 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7773 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 100 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 100 Kč
STB9850 Tschierschke Paulina TJ Stadion Nový Bor C 1396727 100 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 100 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 100 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 100 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 0000500556 100 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 51986 100 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4211 100 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 100 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 100 Kč
CHA8753 Hlavatá Andrea OK Chrastava C 0000004127 100 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 0000008197 100 Kč
CHA8650 Brozová Veronika OK Chrastava C 0000008193 100 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 100 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 100 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 100 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 100 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416846 100 Kč
KSU7653 Junová Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 100 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 150 Kč
4.30 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 51582 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
NNN9050 Kuncířová Jaroslava Neregistrovaní 49836 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C zapůjčit 140 Kč
VAM9098 Műllerová Petra OB Vamberk C 2045224 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 100 Kč
LME9150 Petrvalská Olívia SK Los Mělník C 2020723 100 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 100 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 100 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 100 Kč
SJC7751 Fejková Marcela Sportcentrum Jičín C 0000009910 100 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 0000995813 100 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 100 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 100 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000004744 100 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 100 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 100 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 100 Kč
VLI7651 Kučerová Jana Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 140 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 100 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 100 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 100 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 100 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 100 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 100 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 100 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 100 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 100 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331359 100 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232639 100 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 100 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 100 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 100 Kč
TJN9850 Šikolová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 140 Kč
29P9650 Jankowska Joanna (POL) Paulinum J.G. 100 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 150 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 150 Kč
6.10 km, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 100 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 1007552 100 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 100 Kč
TJP6551 Nováková Jana TJ Sokol Troja C 446356 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 100 Kč
JIL7255 Votočková Jaroslava OK Jilemnice C 9076 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 150 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 150 Kč
5.20 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 100 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 100 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 100 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 100 Kč
TEP6150 Klimešová Hana Tempo Praha C zapůjčit 140 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 100 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 0000008179 100 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 0000008566 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 100 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 100 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 100 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 150 Kč
JHB6554 Vlková Radka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2023954 150 Kč
3.90 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
DKP5152 Kovářová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 100 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9202 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 83040 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 100 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 100 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 100 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 0000004631 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 100 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 100 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 100 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 100 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 90 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 90 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C zapůjčit 90 Kč
STB0303 Pachnik Stanislav TJ Stadion Nový Bor C 2025001 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 90 Kč
TUR0401 Hanuš Miroslav OOB TJ Turnov C zapůjčit 90 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 75 Kč
JHB0301 Novotný Marek TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49814 75 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 331267 70 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 70 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 51636 70 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 70 Kč
TJP0200 Weisl Martin TJ Sokol Troja C 224898 70 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 70 Kč
LTP0103 Clark Oskar William OOB TJ Lokomotiva Teplice C 70 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 70 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000000103 70 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 70 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice C 2025353 70 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 70 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 70 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398985 70 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045202 70 Kč
TJN0200 Wdówka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 515188 70 Kč
3.90 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 70 Kč
LME0000 Gabryš Lubomír SK Los Mělník C 331076 70 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 0000207870 70 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7758 70 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 53124 70 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 70 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 70 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 70 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 70 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 70 Kč
TUV9901 Ježek Josef SOK TJ Turnov C 411581 70 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 70 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 70 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 70 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035313 70 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 70 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 70 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 70 Kč
TJN0003 Zappe Nicholas-Benjamin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 70 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 70 Kč
29P9900 Lebiedziejewski Marcel (POL) Paulinum J.G. 301313 70 Kč
10.90 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 100 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 0000515050 100 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 0000053163 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 515163 100 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 331313 100 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 100 Kč
STB9100 Mostek Lukasz TJ Stadion Nový Bor C 2025002 100 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 100 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 100 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7761 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 100 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 100 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 100 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 100 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 100 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 100 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 410746 100 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 100 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 100 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 100 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 100 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 150 Kč
9.00 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 100 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga B 681882 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 515498 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 51566 100 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 100 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 100 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7755 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 100 Kč
STB9601 Szeliga Bartlomiej TJ Stadion Nový Bor B 1396721 100 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 100 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 100 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 100 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 100 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8089 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 100 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 100 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 100 Kč
CHA8606 Němec Jan OK Chrastava C 0000004130 100 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 100 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 100 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 100 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 100 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 515458 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 100 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 100 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 100 Kč
TJN7904 Zaoral Pedros OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232631 100 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 100 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 100 Kč
29P9500 Dzioba Mateusz (POL) Paulinum J.G. 886647 100 Kč
29P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum J.G. 886697 100 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 150 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 150 Kč
7.20 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 100 Kč
LLI9703 Procházka Daniel LOK-o Liberec C 8241 100 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 100 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 100 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 100 Kč
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 100 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 100 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 100 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor C 1396722 100 Kč
LLI9602 Labský Jan LOK-o Liberec B 428203 100 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 100 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8802 100 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 100 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 100 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 0000009911 100 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0000004239 100 Kč
BOR7808 Loos Arnošt OK Jiskra Nový Bor C 8520 100 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 100 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 140 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 100 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 100 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 100 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 100 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 100 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 100 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 100 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 100 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 100 Kč
29P8800 Nowak Michał (POL) Paulinum J.G. 2007554 100 Kč
29P9701 Lucerski Maciej (POL) Paulinum J.G. 886698 100 Kč
29P9700 Stankiewicz Amadeusz (POL) Paulinum J.G. 2053614 100 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 150 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9694 150 Kč
5.30 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 100 Kč
DOK9200 Charousek Jakub OK Doksy C 51496 100 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 100 Kč
26C8700 Kučera Jiří Sobotka 51821 100 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 100 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 100 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 100 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 100 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 7767 100 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 100 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 100 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 331399 100 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 100 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 100 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 100 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 100 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 100 Kč
29P9601 Suwada Kamil (POL) Paulinum J.G. 253493 100 Kč
29P9800 Domagała Marcel (POL) Paulinum J.G. 2053633 100 Kč
29P9801 Gudowski Maciej (POL) Paulinum J.G. 338902 100 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 246900 150 Kč
8.00 km, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C zapůjčit 140 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 100 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 100 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 100 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 100 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 4181 100 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8306 100 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 100 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 100 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 100 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 100 Kč
6.80 km, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 100 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 100 Kč
JHB6207 Bláha Leoš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52362 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 100 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 100 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 100 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 100 Kč
TEP6300 Klimeš Petr Tempo Praha C zapůjčit 140 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 100 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 100 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 100 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 100 Kč
BOR6601 Doležal Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8523 100 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 100 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 100 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 100 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 100 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 100 Kč
6.10 km, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 100 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 100 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 100 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446348 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 0000008199 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 0000007777 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 0000007778 100 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 0000336709 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8258 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8262 100 Kč
29P5700 Niemiec Janusz (POL) Paulinum J.G. 54025 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 150 Kč
5.20 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 100 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 8797 100 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 100 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 100 Kč
HOR4801 Fejk Zbyněk TJ Jiskra Hořice C 51178 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 100 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 100 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 100 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 100 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 0000008153 100 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
29P4800 Bogulak Adam (POL) Paulinum J.G. 2053630 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 150 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 90 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 50 Kč
16C7600 Vedral Vladimír AVP Elite zapůjčit 90 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 50 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 50 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C zapůjčit 90 Kč
LLI9950 Truhlářová Michala LOK-o Liberec C 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 08579 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice 52122 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 888605 50 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 50 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 90 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
JPV0456 Vláčilová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52859 50 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 416120 50 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 416139 50 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 224880 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 9090 50 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
TJN0353 Wdówková Ellen OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52270 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
32C0750 Vojtíková Klára Sokol Brandýs nad Labem zapůjčit 90 Kč
32C0950 Vojtíková Tereza Sokol Brandýs nad Labem zapůjčit 90 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 70 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 70 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 303911 70 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 110 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 70 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 70 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 70 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 70 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 1398996 70 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 70 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 70 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 70 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka 2017685 70 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 70 Kč
LLI9850 Neumannová Kristýna LOK-o Liberec C 253147 70 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 70 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 70 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 70 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 0000008158 70 Kč
LLI9852 Žihlová Anna LOK-o Liberec C 428241 70 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 7911 70 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 70 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 70 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 70 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 70 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C 887945 70 Kč
TJN8250 Pešík Angelika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830519 70 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 70 Kč
5.30 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 100 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 100 Kč
LLI9702 Kraus Jakub LOK-o Liberec C 51208 100 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 100 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 100 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 100 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV zapůjčit 140 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 100 Kč
TUR9352 Švábková Anna OOB TJ Turnov C 7712 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 100 Kč
31C7500 Vojtík Pavel Čelákovice zapůjčit 140 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 100 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 100 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 100 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830713 100 Kč
celkem přihlášených: 667, vklad: 62245 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.