Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2013
Místo konání:
Horní Nová Ves
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
3.20 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 50 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9128 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
LPU0358 Mistriková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU3334 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002053583 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002035739 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk B 51125 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
LPU0158 Brancuzská Lenka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 50 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 50 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002032127 50 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0002058527 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0053 Zahradníková Denisa Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
4.00 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 0000436959 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
4.40 km, 24 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9551 Hladíková Gabriela SK Studenec C 410773 80 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 80 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 80 Kč
5.10 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 0000995813 80 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 80 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 80 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 80 Kč
4.70 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 80 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 80 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
LPU8857 Šediváková Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 80 Kč
4.10 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 80 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 80 Kč
PHK9152 Lamichová Martina OK 99 Hradec Králové C 888619 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
TYN8352 Čtvrtečková Martina OOB SK Týniště nad Orlicí C 9742 80 Kč
4.40 km, 24 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 80 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
3.80 km, 21 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331359 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice 416272 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 80 Kč
4.00 km, 20 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
3.60 km, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
HOS6451 Faltová Iva TJ Tatran Hostinné C 9752 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6552 Kubátová Iva OK 99 Hradec Králové C 9387 80 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008980 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU5751 Nožičková Libuše OK Lokomotiva Pardubice C 9313 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
3.40 km, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
3.20 km, 19 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
3.20 km, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka 2017685 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
STH0501 Vaníček Ondřej SK Studenec C 9934 50 Kč
SJC0303 Hubař Marek Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
SHK0300 Kavalír Jan OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 50 Kč
NPA0302 Medlík Ondřej SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232649 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
NPA0403 Hobza Vítek SK LOB Nová Paka C 52249 50 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51131 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 2049545 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 426318 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí C 2051522 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000000497 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 405954 50 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 50 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 50 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0000425514 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000339555 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000436943 50 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2032194 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 50 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
LPU9910 Mistrik Karel OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 50 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 50 Kč
4.70 km, 22 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000416343 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
6.00 km, 30 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 425582 80 Kč
6.80 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 80 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 80 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 80 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 80 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 80 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice B 410796 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 80 Kč
6.30 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 80 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
SRK9402 Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000301134 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU9201 Novotný Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9291 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
4.80 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26C8700 Kučera Jiří Sobotka 51821 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
HOR8100 Kolář Jan TJ Jiskra Hořice C 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9190 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
KUO9401 Jirges Radek KOB Ústí nad Orlicí C 920684 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
6.00 km, 29 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017664 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 681855 80 Kč
4.80 km, 27 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
74C7100 Dohnálek Pavel NER zapůjčit 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425511 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
5.10 km, 26 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008977 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
4.40 km, 23 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008996 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002019219 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
4.40 km, 24 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
3.80 km, 23 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 9789 80 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
3.80 km, 23 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
3.30 km, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
3.20 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
NNN0750 Samlerová Adéla Neregistrovaní 2049552 50 Kč
NNN0900 Samler Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
STH0802 Šedivý Josef SK Studenec C 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C 9483 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU3335 Brancuzská Monika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU3336 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
3.20 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26C8650 Ječná Tereza Sobotka zapůjčit 90 Kč
VLI4707 Bareš Martin Slavia Liberec orienteering C 51223 50 Kč
SHK9999 Kodytková Karolina OK Slavia Hradec Králové 331276 50 Kč
SHK9998 Kodytek Aleš OK Slavia Hradec Králové 420437 50 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 50 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 9146 50 Kč
66C7250 Dohnálková Jana Amatéři zapůjčit 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
BRU0052 Zenknerová Karolína Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032376 50 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 50 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 50 Kč
KUN7101 Holubář David TJ Sokol Kunvald 2060252 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
LPU3333 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 50 Kč
VAM8899 Petrasová Bára OB Vamberk 9674 50 Kč
4.30 km, 21 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 80 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 80 Kč
celkem přihlášených: 585, vklad: 40870 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.