Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
29.03.2013
Místo konání:
E1,E2: Podolí-Kvítkov,louka; E3: louka u obce Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2023967 Ne Ano Ne 130 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 1398996 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0000 Watzek Jakub Oddíl OB Kotlářka Ano Ano Ano 360 Kč
13S5500 Nilsson, Ulla (SWE) Grycksbo IF OK 216499 Ano Ano Ano 360 Kč
13S6700 Bryggar, Anders (SWE) Grycksbo IF OK 229673 Ano Ano Ano 360 Kč
12N0200 Grandal, Kaja (NOR) IL Tyrving 1396872 Ano Ano Ano 360 Kč
14D0200 Reindal, Mia (DEN) OK Øst 407773 Ano Ano Ano 360 Kč
14D0201 Reindal, Niclas (DEN) OK Øst 407772 Ano Ano Ano 360 Kč
14D6902 Thamdrup, Lisette (DEN) OK Øst 39873 Ano Ne Ne 130 Kč
14D9701 Thamdrup, Linea (DEN) OK Øst 39872 Ano Ne Ne 130 Kč
17D0000 Farfan, Vanessa (GER) TSV Berlin Ano Ano Ano 360 Kč
13D66xx Boeck Thomas (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1021266 Ano Ano Ano 360 Kč
28D0000 Mieske Jan-Manuel (GER) Weißenseer SV Rot-Weiss 05074 Ano Ano Ano 360 Kč
21D9800 Gunia, Franz (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 5140 Ano Ano Ano 360 Kč
13N7500 Ouyang, Ping (NOR) Ringerike O-lag 889319 Ano Ano Ano 360 Kč
43D8650 Korthauer, Aurelia (GER) Team Korthauer Racing GmbH 208905 Ano Ne Ne 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
14D0001 Rasmussen, Hanne (DEN) OK Øst 39882 Ano Ano Ano 360 Kč
14D6900 Rasmussen, Jytte Olander (DEN) OK Øst 407771 Ano Ano Ano 360 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 8870 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0451 Podrábská Bětuška Slavia Liberec orienteering C 49962 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 Ano Ano Ano 290 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 Ano Ano Ano 290 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 0000361987 Ano Ano Ano 290 Kč
13S0301 Nieminen, Milou (SWE) Grycksbo IF OK 400078 Ano Ano Ano 290 Kč
13S0400 Bryggar, Elin (SWE) Grycksbo IF OK 400081 Ano Ano Ano 290 Kč
24D04xx Heinemann, Wenke (GER) SV Robotron Dresden 2073 Ne Ano Ne 100 Kč
31D0300 Neumann, Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 290 Kč
12H1001 Tóth, Barbara (HUN) Tipo Orienteering Club 427660 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 Ano Ano Ano 290 Kč
36D0500 Kollenbach, Louisa (GER) SC Helsa 6509 Ano Ano Ano 290 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 428224 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0153 Šmolová Adéla OK Doksy C Ne Ano Ne 130 Kč
VLI0251 Podrábská Maruška Slavia Liberec orienteering C 207860 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering C 2043603 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0150 Svobodová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4374 Ne Ne Ano 130 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 0000332970 Ano Ano Ano 360 Kč
24D02xx Heinemann, Marit (GER) SV Robotron Dresden 2058 Ne Ano Ne 130 Kč
13D01xx Mieske Anna (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05069 Ano Ano Ano 360 Kč
12H1002 Tóth, Blanka (HUN) Tipo Orienteering Club 2022200 Ano Ano Ano 360 Kč
12H1008 Hajdu, Nelli (HUN) Tipo Orienteering Club 307751 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 Ano Ano Ano 360 Kč
21D0100 Leonhardt, Charlotte (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 469425 Ano Ano Ano 360 Kč
2.80 km, 77 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ne Ano Ano 260 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 Ano Ne Ano 260 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 438047 Ano Ano Ano 360 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 Ano Ano Ano 360 Kč
13S0000 Olsson, Ella (SWE) Grycksbo IF OK 443235 Ano Ano Ano 360 Kč
14D9902 Danielsen, Frederikke (DEN) OK Øst 682130 Ano Ano Ano 360 Kč
14D9905 Laybourn, Caroline (DEN) OK Øst 39884 Ano Ano Ano 360 Kč
13D0000 Kubald, Marie (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05070 Ano Ano Ano 360 Kč
15F0000 Gustafsson, Sara (FIN) Karkki-Rasti 2037363 Ano Ano Ano 360 Kč
15F0002 Himilä, Julia (FIN) Karkki-Rasti 2037365 Ano Ano Ano 360 Kč
2.90 km, 108 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA9855 Sušánková Hana SKOB Slaný C 442876 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný B 8671 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9852 Žihlová Anna LOK-o Liberec C 428241 Ano Ne Ano 360 Kč
VLI9753 Koutová Markéta Slavia Liberec orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE9851 Růžičková Aneta TJ Lokomotiva Beroun C 52316 Ano Ano Ano 480 Kč
13S9700 Fläck, Engla (SWE) Grycksbo IF OK 229622 Ano Ano Ano 480 Kč
13S9800 Saras, Ellen (SWE) Grycksbo IF OK 42567 Ano Ano Ano 480 Kč
13S9801 Olsson, Tova (SWE) Grycksbo IF OK 400074 Ano Ano Ano 480 Kč
13S9802 Berström, Maria (SWE) Grycksbo IF OK 216401 Ano Ano Ano 480 Kč
12N9700 Haltia, Ida Feiring (NOR) IL Tyrving 970404 Ano Ano Ano 480 Kč
12N9701 Grandal, Siri (NOR) IL Tyrving 888428 Ano Ano Ano 480 Kč
12N9702 Fiskum, Astrid (NOR) IL Tyrving 340204 Ano Ano Ano 480 Kč
12N9800 Grandal, Hanne (NOR) IL Tyrving 888427 Ano Ano Ano 480 Kč
12N9801 Njastein, Stine (NOR) IL Tyrving 342487 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9805 Birte Friedrichs (GER) German O-Team 981904 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1020 Emilie Westin (NOR) Inteam 997892 Ano Ano Ano 480 Kč
13D9850 Jobst, Thessa (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1510980 Ano Ano Ano 480 Kč
13D9700 Käding, Henriette (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 970321 Ano Ano Ano 480 Kč
14F0000 Kaartinen, Selja (FIN) Angelniemen Ankkuri 2037367 Ano Ano Ano 480 Kč
22F0002 Räsänen, Johanna (FIN) Kuopion Suunnistajat 2041761 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1009 Hajdu, Frida (HUN) Tipo Orienteering Club 2022198 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9752 Bžatková Kateřina SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247322 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 Ne Ano Ne 230 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov C 1621997 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 Ano Ano Ano 630 Kč
PFP9750 Přibylová Anežka VŠSK PedF UK Praha C 253148 Ano Ano Ano 630 Kč
3.60 km, 77 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA9652 Müllerová Eva SKOB Slaný C 428297 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9550 Rafajová Anna SKOB Slaný C 232894 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9605 Leonore Winkler (GER) German O-Team 428545 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1001 Tonje Vassend (NOR) Inteam 942797 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1002 Julie Hjortland (NOR) Inteam 980370 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1003 Ingrid Holte (NOR) Inteam 259291 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1004 Kristine Ausen (NOR) Inteam 902990 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1005 Lene Terese Myrland (NOR) Inteam 262675 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1006 Vilde Jorgensen (NOR) Inteam 1392679 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1007 Eirin Fossoy (NOR) Inteam 903048 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1008 Lovise Fremstad (NOR) Inteam 962411 Ano Ano Ano 480 Kč
25F0001 Rajamäki, Netta (FIN) Kangasala SK 707715 Ano Ano Ano 480 Kč
17S9551 Snopková Dajana (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2012285 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 Ano Ano Ano 630 Kč
4.20 km, 119 m, 13 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy B 7759 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 Ano Ano Ano 480 Kč
12S9300 Björklund, Amilia (SWE) Sävedalens AIK 930819 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9401 Theresa Flechsig (GER) German O-Team 361246 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9402 Sabine Rothaug (GER) German O-Team 361282 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1009 Marthe Gloersen (NOR) Inteam 421721 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1010 Ingrid Nygard (NOR) Inteam 681893 Ano Ano Ano 480 Kč
17F0000 Kottonen, Annika (FIN) Lynx 931993 Ano Ano Ano 480 Kč
17F0001 Kottonen, Annariitta (FIN) Lynx 581958 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1006 Drechsel, Elisabeth (GER) USV TU Dresden 2 1930816 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1031 Nieke, Corinna (GER) USV TU Dresden 2 1280593 Ano Ano Ano 480 Kč
14A1001 Simkovics, Anna (AUT) ASVÖ Wien 9931129 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice A 887927 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9455 Lněničková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 5587 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1001 Suominen, Marika (FIN) Junior Team Finland 1401363 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1002 Haavisto, Emmi (FIN) Junior Team Finland 892670 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1003 Kymäläinen, Sanni (FIN) Junior Team Finland 7000115 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1004 Jokela, Emmi (FIN) Junior Team Finland 4064 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1005 Reiman, Anni (FIN) Junior Team Finland 1004326 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1006 Manderbacka, Hanne (FIN) Junior Team Finland 1004033 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1007 Puikkonen, Janika (FIN) Junior Team Finland 54616 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1008 Otsamo, Pihla (FIN) Junior Team Finland 1501199 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1009 Kirvesmies, Lotta (FIN) Junior Team Finland 230278 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1010 Hyvärinen, Emilia (FIN) Junior Team Finland 1004494 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1012 Roininen, Essi (FIN) Junior Team Finland 1401089 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1013 Metsola, Roosa (FIN) Junior Team Finland 2043542 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1014 Nurmi, Ella (FIN) Junior Team Finland 7003130 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1015 Nummela, Liinu (FIN) Junior Team Finland 1004062 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1016 Valtonen, Anni (FIN) Junior Team Finland 1004403 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1017 Kuusela, Tuija (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1018 Jakobsson, Laura (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1019 Peltomäki, Elli (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
15N1009 Andrine Benjaminsen (NOR) Junior Team Norway 681788 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1010 Gunvor Hov Hoydal (NOR) Junior Team Norway 940325 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1011 Sigrid Alexandersen (NOR) Junior Team Norway 980338 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1012 Run Fremstad (NOR) Junior Team Norway 942704 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1013 Synnove Braten (NOR) Junior Team Norway 997972 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1014 Ingrid Gulbrandsen (NOR) Junior Team Norway 1401045 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1015 Kristine Berglia (NOR) Junior Team Norway 997959 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1016 Mathilde Rundhaug (NOR) Junior Team Norway 861648 Ano Ano Ano 480 Kč
16N9350 Vassend, Guro (NOR) Halden SK 976327 Ano Ne Ne 230 Kč
29D9450 Knitsch, Franziska (GER) USG Chemnitz 7807 Ano Ano Ano 630 Kč
16N5005 Maraianne Opsahl Bredesen (NOR) Halden SK 940694 Ano Ne Ne 230 Kč
19C9450 Reinhard, Ellen (SUI) Ulus Reisewelt 985085 Ano Ano Ano 630 Kč
4.90 km, 160 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 Ano Ano Ano 480 Kč
12N8801 Lind, Anne Johanne (NOR) IL Tyrving 880821 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 9884 Ano Ano Ano 480 Kč
25D8801 Esther Doetsch (GER) German O-Team 880716 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9001 Anne Kunzendorf (GER) German O-Team 2457 Ano Ano Ano 480 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 301474 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8153 Gomzyk Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1011 Viberg, Tuulia (FIN) Junior Team Finland 1401082 Ano Ano Ano 480 Kč
39D8950 Jacob, Florence (GER) OL-Team Köln 1030103 Ano Ano Ano 630 Kč
16H8950 Sisa Dorottya (HUN) JMD 416658 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 Ano Ano Ano 480 Kč
4.10 km, 93 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ne Ano Ne 180 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4211 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE9450 Křivancová Zdenka TJ Lokomotiva Beroun B 52979 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 Ano Ano Ano 480 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano 480 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 Ano Ano Ano 480 Kč
12N8900 Lund-Johansen, Helene (NOR) IL Tyrving 997961 Ano Ano Ano 480 Kč
23D9100 Graumann, Friederike (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 910514 Ano Ano Ano 480 Kč
29D9100 Roßberg, Sylva (GER) USG Chemnitz 411468 Ano Ano Ano 480 Kč
24P8500 Wysocka, Malwina (POL) Slask O-Team 886617 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1028 Richter, Silke (GER) USV TU Dresden 2 2008980 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1038 Rickmeyer, Tina (GER) USV TU Dresden 2 2008965 Ano Ano Ano 480 Kč
19S0000 Persson, Karin (SWE) Hagaby GoIF 880401 Ano Ano Ano 480 Kč
19D8450 Engelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 15002 Ano Ano Ano 480 Kč
26F8550 Partanen, Ritva (FIN) Nilsiän Nujakka 333218 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO8350 Gabrielová Hana SKOB Ostrov C 8682 Ano Ano Ano 630 Kč
17N8400 Bakker, Geke (NED) HOC 93 840602 Ano Ano Ano 630 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 0000609060 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 0000052019 Ano Ano Ano 630 Kč
42D8250 Dobke, Marika (GER) OK Leipzig 820520 Ano Ano Ano 630 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 Ano Ano Ano 630 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 630 Kč
44D9150 Kosch, Sabeth (GER) OLV Steinberg 7130991 Ano Ano Ano 630 Kč
3.30 km, 113 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 Ano Ano Ano 480 Kč
VAM9098 Műllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ne Ano Ano 360 Kč
KRN9151 Bohunská Monika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52637 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C Ano Ano Ano 480 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM9256 Volná Jitka KOB ALFA Brno 416014 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 Ano Ano Ano 480 Kč
PUL9152 Skoblová Markéta OOB USK Slavie Ústí n.L. C 682107 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416846 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano 480 Kč
22P8700 Puternicka, Joanna (POL) Warszawa 600400 Ano Ano Ano 480 Kč
NNN0003 Rychlá Veronika Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
23P8900 Miskiewicz, Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 412321 Ano Ano Ano 480 Kč
26D7900 Charushnikova, Svetlana (GER) OLV Potsdam 440491 Ano Ano Ano 480 Kč
17S8752 Hlavačiková Erika (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 416753 Ano Ano Ano 480 Kč
18D0050 Schmidt Beate (GER) Post SV Dresden 2043 Ano Ano Ano 480 Kč
33C8550 Baumgartner, Nadia (SUI) OLG Galgenen 850812 Ano Ano Ano 630 Kč
35C7950 Huonder, Nicole (SUI) OLG Säuliamt 1010021 Ano Ano Ano 630 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 630 Kč
14A0009 Englmaier, Gudrun (AUT) ASVÖ Wien 2045180 Ano Ano Ano 630 Kč
43D8651 Coulter, Anna Louise (GER) Team Korthauer Racing GmbH 4950 Ano Ne Ne 230 Kč
TZL8852 Hančíková Hana SKOB Zlín C 1444013 Ano Ano Ne 460 Kč
4.20 km, 119 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB7852 Knaupová Ivana SKOB Mladá Boleslav C 780209 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 887632 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 0000052041 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ne Ano Ano 360 Kč
15D7600 Horst, Brit (GER) TV 1898 Alsbach 1444009 Ano Ano Ano 480 Kč
31D7300 Straube, Hanka (GER) SV Lengefeld 2020973 Ano Ano Ano 480 Kč
23F0000 Saranen, Anastasia (FIN) Hiisirasti 1211580 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1027 Löhning, Susanne (GER) USV TU Dresden 2 781104 Ano Ano Ano 480 Kč
38D7450 Hoffmann, Caroline (GER) Ski-Club Helsa 888875 Ano Ano Ano 630 Kč
2.80 km, 77 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 480 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 480 Kč
PEN7450 Dastychová Alexandra OK RECO Sport C 428299 Ano Ano Ano 480 Kč
13S7500 Flodström, Helena (SWE) Grycksbo IF OK 400082 Ano Ano Ano 480 Kč
14D7500 Rauff, Lisbeth (DEN) OK Øst 407770 Ano Ano Ano 480 Kč
3.90 km, 98 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU7051 Procházková Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 416258 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano 480 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7151 Paroulková Iva LOK-o Liberec C 253147 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 Ano Ne Ano 360 Kč
13S7100 Saras, Ulrika (SWE) Grycksbo IF OK 42588 Ano Ano Ano 480 Kč
24D73xy Heinemann, Anne (GER) SV Robotron Dresden 502214 Ne Ano Ne 180 Kč
14N1019 Lenka Westin (NOR) Inteam 997811 Ano Ano Ano 480 Kč
21D7200 Zschäckel, Daniela (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 9005172 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6900 Kubald, Katrin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 691502 Ano Ano Ano 480 Kč
12A70xx Calvet, Christine (AUT) Naturfreunde Wien 431946 Ano Ano Ano 480 Kč
29D7000 Zelenin, Ekaterina (GER) USG Chemnitz 336100 Ano Ano Ano 480 Kč
26F0000 Räsänen, Marja (FIN) Nilsiän Nujakka 1010074 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1009 Eckardt, Cornelia (GER) USV TU Dresden 2 690719 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1013 Holfeld, Christina (GER) USV TU Dresden 2 411452 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1016 Németh, Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 339831 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 Ano Ano Ano 630 Kč
2.80 km, 77 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 219333 Ano Ano Ne 360 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 336741 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 0000219257 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 0000232740 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 0000052057 Ano Ano Ano 480 Kč
13S6900 Fläck, Mari (SWE) Grycksbo IF OK 42587 Ano Ano Ano 480 Kč
14D7200 Gronborg, Angélique (DEN) OK Øst 981611 Ano Ano Ano 480 Kč
41D7150 Napp, Silke (GER) LOK Berlin 6034 Ano Ano Ano 630 Kč
3.00 km, 101 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 Ne Ano Ano 360 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano 480 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 480 Kč
12N6400 Grandal, Else (NOR) IL Tyrving 1396873 Ano Ano Ano 480 Kč
12N6500 Njastein, Marianne (NOR) IL Tyrving 342933 Ano Ano Ano 480 Kč
14D6400 Bergmann, Charlotte (DEN) OK Øst 667777 Ano Ano Ano 480 Kč
14D6401 Munktved, Dorthe (DEN) OK Øst 501264 Ano Ano Ano 480 Kč
17D0003 Leonhardt, Annette (GER) TSV Berlin 5046 Ano Ano Ano 480 Kč
22D0000 Wagner, Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 Ne Ano Ne 180 Kč
24D66xx Cruse, Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 Ano Ano Ano 480 Kč
24D64xx Ansorge, Silke (GER) SV Robotron Dresden 2035203 Ano Ano Ano 480 Kč
13D67xx Boeck Ute (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 671407 Ano Ano Ano 480 Kč
29D6400 Roßberg, Cornelia (GER) USG Chemnitz 237503 Ano Ano Ano 480 Kč
18D6300 Kraemer, Karin (GER) Post SV Dresden 888903 Ano Ano Ano 480 Kč
13D68xx Koch, Eva (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 7000076 Ano Ano Ano 480 Kč
21F0000 Otsamo, Riikka-Leena (FIN) Helsingin Suunnistajat 64605 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1007 Drechsel, Ines (GER) USV TU Dresden 2 2005299 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1037 Richter, Sabine (GER) USV TU Dresden 2 2008978 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1007 Grob, Brigitte (SUI) Ulus Reisewelt 1090767 Ano Ano Ano 480 Kč
34D6550 Spangenberg, Birgit (GER) OLG Regensburg 1710606 Ano Ano Ano 630 Kč
34C6850 Conti, Michela (SUI) OLC SKOG Fribourg 1170368 Ano Ano Ano 630 Kč
36D6750 Dersch-Kollenbach, Brigitt (GER) SC Helsa 236036 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 Ano Ne Ne 230 Kč
19D6450 Kempe, Bettina (GER) SSV Planeta Radebeul 1964602 Ano Ano Ano 630 Kč
2.20 km, 87 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 Ano Ano Ne 360 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 480 Kč
14D5701 Bendt, Marianne (DEN) OK Øst 570918 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1003 Kohler, Marianne (SUI) Ulus Reisewelt 504681 Ano Ano Ano 480 Kč
2.50 km, 95 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 Ano Ne Ne 180 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 Ano Ano Ne 360 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 Ano Ano Ne 360 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 Ano Ano Ano 480 Kč
13S6100 Berström, Gunilla (SWE) Grycksbo IF OK 42572 Ano Ano Ano 480 Kč
12N6300 Göhlman, Anna (NOR) IL Tyrving 340249 Ano Ano Ano 480 Kč
14D6200 Sell-Petersen, Maria (DEN) OK Øst 681760 Ano Ano Ano 480 Kč
14D6300 Reindal, Lisbeth (DEN) OK Øst 630611 Ano Ano Ano 480 Kč
19D6200 Wiedenfeld, Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 1028620 Ano Ano Ano 480 Kč
23D6300 Graumann, Heidi (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 631220 Ano Ano Ano 480 Kč
11N6100 Gjermo, Christine (NOR) Ostmarka OK 681858 Ano Ano Ano 480 Kč
13D60xx Brettschneider Gudrun (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05066 Ano Ano Ano 480 Kč
25F0000 Rajamäki, Terhi (FIN) Kangasala SK 707714 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1002 Buhler, Birgit (GER) USV TU Dresden 2 611123 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1016 Juckelandt, Sabine (GER) USV TU Dresden 2 1310763 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1022 Leideck, Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1043 Schmutterer, Birgit (GER) USV TU Dresden 2 2357 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 Ano Ano Ano 480 Kč
38F6350 Kymäläinen, Maritta (FIN) Tampereen Pyrintö 411693 Ano Ano Ano 630 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano 630 Kč
43F6350 Eronen, Jaana (FIN) Pihkaniskat 35244 Ano Ano Ano 630 Kč
11I0003 Cecila Revessi (ITA) Corsaorientamento Club Roma Ano Ano Ano 630 Kč
11I0004 Manuela Manganelli (ITA) Corsaorientamento Club Roma Ano Ano Ano 630 Kč
2.50 km, 95 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 480 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ne Ano 360 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ano Ano Ano 480 Kč
11F5851 Luovula Pia (FIN) Suosmeren Salpa 502377 Ano Ano Ano 480 Kč
13S5700 Ryman, Stina (SWE) Grycksbo IF OK 42557 Ano Ano Ano 480 Kč
14D5700 Danielsen, Annette (DEN) OK Øst 682129 Ano Ano Ano 480 Kč
19D5400 Tonn, Gisela (GER) SSV Planeta Radebeul 2307 Ano Ano Ano 480 Kč
14F0002 Kallio, Hanna (FIN) Angelniemen Ankkuri 2037369 Ano Ano Ano 480 Kč
22F0001 Puhakka, Raija (FIN) Kuopion Suunnistajat 1220263 Ano Ano Ano 480 Kč
33F0001 Ahlqvist, Kristiina (FIN) Raisu Lumous 1357900 Ano Ano Ano 480 Kč
34F0000 Humalamäki, Marja (FIN) Koovee 2037361 Ano Ano Ano 480 Kč
35F0000 Humalamäki, Mirja (FIN) Suomussalmen Rasti 2037362 Ano Ano Ano 480 Kč
36F0001 Taimisto, Sinikka (FIN) MS Parma 404025 Ano Ano Ano 480 Kč
32D5750 Braatz, Monika (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 5100 Ano Ano Ano 480 Kč
14A1003 Nilsson, Gunnel (AUT) ASVÖ Wien 540125 Ano Ano Ano 480 Kč
28F5450 Vapalahti, Inkeri (FIN) Rasti-Vihti 886596 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0000008259 Ne Ano Ne 230 Kč
2.30 km, 89 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8304 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 Ano Ano Ano 360 Kč
12N5200 Tiltnes, Inger A (NOR) IL Tyrving 560555 Ano Ano Ano 360 Kč
16F0000 Kaski, Pirjo (FIN) Salon Viesti 2037370 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 Ano Ano Ano 360 Kč
14C5151 Voráčková Eliška Radioklub OK1KYP Praha 53718 Ano Ano Ano 360 Kč
28F4950 Honkavaara, Paula (FIN) Rasti-Vihti 237334 Ano Ano Ano 360 Kč
23S4950 Carlin, Elisabeth (SWE) Söders-Tyresö 10479 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 480 Kč
2.20 km, 87 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 360 Kč
13D4200 Lemnitzer, Erika (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5091 Ano Ano Ano 360 Kč
13L4400 Jansone, Maija (LTU) Seniors 416219 Ano Ano Ano 360 Kč
21D4700 Thiel , Susi (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 5116 Ano Ano Ano 360 Kč
27F0001 Salmela, Juulia (FIN) Riihimäen Suunnistajat 430674 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne 180 Kč
19C0009 Hofer, Elsbeth (SUI) Ulus Reisewelt 1511948 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP4450 Suchá Bohuslava SK Praga C 51639 Ano Ano Ano 480 Kč
2.20 km, 87 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 Ano Ano Ano 360 Kč
2.10 km, 57 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 Ano Ano Ne 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 290 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 Ano Ano Ano 290 Kč
13S0300 Fläck, Eskil (SWE) Grycksbo IF OK 229621 Ano Ano Ano 290 Kč
13S0500 Lindborg Flodström, Samue (SWE) Grycksbo IF OK 216495 Ano Ano Ano 290 Kč
13D0300 Jobst, Tobin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1309030 Ano Ano Ano 290 Kč
1.40 km, 45 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 290 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 290 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 Ano Ano Ano 290 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 Ano Ano Ano 290 Kč
14D0300 Nielsen, Hans Gronborg (DEN) OK Øst 308051 Ano Ano Ano 290 Kč
2.40 km, 53 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ne Ano Ano 260 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C Ne Ano Ne 130 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 Ne Ano Ne 130 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 Ano Ano Ano 360 Kč
ODV0201 Riegr Jakub TJ Aero Odolena Voda C 428273 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 51636 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec C 253135 Ano Ano Ano 360 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2042542 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 Ano Ano Ano 360 Kč
21D0200 Rudert, Hendrik (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 2037652 Ano Ano Ano 360 Kč
32D0200 Braatz, Niklas (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 512645 Ano Ano Ano 360 Kč
33D1012 Holfeld, Anton (GER) USV TU Dresden 2 411594 Ano Ano Ano 360 Kč
17D0004 Winning, Pepe (GER) TSV Berlin 422699 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 Ano Ano Ano 360 Kč
14D0203 Munktved Theis (DEN) OK Øst 501213 Ano Ano Ano 360 Kč
3.00 km, 101 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7758 Ano Ano Ano 360 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0000 Michal Vojtěch SK Praga C 446406 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0001 Melichar Peťa LOK-o Liberec B 51203 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 Ano Ano Ano 360 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 0000332946 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno C 0000332963 Ano Ano Ano 360 Kč
14D0000 Petersen, Mikkel Lau (DEN) OK Øst 672607 Ano Ano Ano 360 Kč
14D9900 Lorenz, Emil Olander (DEN) OK Øst 9005162 Ano Ano Ano 360 Kč
14D9901 Fundal, Eskil (DEN) OK Øst 1402037 Ano Ano Ano 360 Kč
14D9904 Thamdrup, Lasse (DEN) OK Øst 682123 Ano Ano Ne 260 Kč
24D00xx Heinemann, Göran (GER) SV Robotron Dresden 2067 Ne Ano Ne 130 Kč
17S9902 Dekrét Jakub (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2032617 Ano Ano Ano 360 Kč
33D1014 Holfeld, Wilhelm (GER) USV TU Dresden 2 1301784 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 Ano Ano Ano 480 Kč
36D0000 Kollenbach, Valentin (GER) SC Helsa 303974 Ano Ano Ano 480 Kč
4.10 km, 93 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 Ano Ano Ano 480 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 Ano Ano Ano 480 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 53012 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga B 681882 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9802 Melichar Vojta LOK-o Liberec A 51207 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9703 Procházka Daniel LOK-o Liberec C 8241 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 52317 Ano Ano Ano 480 Kč
14D9700 Jorgensen, Andreas Duc (DEN) OK Øst 970314 Ano Ano Ano 480 Kč
14D9800 Nielsen, Rasmus Damgaard (DEN) OK Øst 682005 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9801 Erik Döhler (GER) German O-Team 1310398 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9802 Ole Hennseler (GER) German O-Team 980606 Ano Ano Ano 480 Kč
23D9800 Langenhan, Julian (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 1313130 Ano Ano Ano 480 Kč
21D9700 Zschäckel, Robin (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 973101 Ano Ano Ano 480 Kč
21F0001 Otsamo, Veeti (FIN) Helsingin Suunnistajat 64842 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1041 Salzmann, Heinrich (GER) USV TU Dresden 2 411440 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9802 Priessnitz Jan SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247326 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9709 Šimáček Martin OK Lokomotiva Pardubice C 246869 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9807 Polák Robert SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247315 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 Ano Ano Ano 630 Kč
27C9800 Egorov Jaroslav OB MILANOV Ne Ne Ano 230 Kč
DKP9702 Řeháček Michal Oddíl OB Kotlářka C 887912 Ano Ano Ano 480 Kč
24D9700 Böhmer, Arne (GER) SV Robotron Dresden 2196 Ne Ano Ne 230 Kč
4.40 km, 171 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C Ano Ano Ano 480 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 361959 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9602 Labský Jan LOK-o Liberec B 428203 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 410320 Ano Ano Ano 480 Kč
23D9600 Graumann, Leo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 962909 Ano Ano Ano 480 Kč
25D95 Moritz Döllgast (GER) German O-Team 1180295 Ne Ano Ano 360 Kč
25D9601 Mark Otto (GER) German O-Team 960407 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9501 Daniel Janischowski (GER) German O-Team 992222 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1011 Hakon Fruseth Christianse (NOR) Inteam 1009798 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1012 Paul Martin Remme (NOR) Inteam 262676 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1013 Jorgen Vingerei (NOR) Inteam 226766 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1014 Borge Styrvold (NOR) Inteam 927808 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1015 Magnus Sandven (NOR) Inteam 9005013 Ano Ano Ano 480 Kč
14A1007 Mayer, Andreas (AUT) ASVÖ Wien 1996034 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1004 Tóth, Adrián (HUN) Tipo Orienteering Club 2022199 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1010 Hajdu, Erik (HUN) Tipo Orienteering Club 2022197 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov C 9080057 Ano Ano Ano 480 Kč
36D9600 Kollenbach, Leon (GER) SC Helsa 1401072 Ano Ano Ano 630 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 Ano Ano Ano 630 Kč
19D9600 Kempe, Kilian (GER) SSV Planeta Radebeul 7849 Ano Ano Ano 630 Kč
4.80 km, 211 m, 15 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 0000053163 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 Ano Ano Ano 480 Kč
12N9400 Horne, Jörgen Hjellup (NOR) IL Tyrving 560551 Ano Ano Ano 480 Kč
12N9401 Fiskum, Gustav Henrik (NOR) IL Tyrving 340215 Ano Ano Ano 480 Kč
25D93 Bojan Blumenstein (GER) German O-Team 7255068 Ano Ano Ano 480 Kč
25D94 Friedrich Arnold (GER) German O-Team 500295 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1016 Erlend Gronvold (NOR) Inteam 581333 Ano Ano Ano 480 Kč
25P9400 Dudek, Wojciech (POL) PUKS Młode Orły 2007556 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1015 Huhn, Julius (GER) USV TU Dresden 2 888926 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1046 Zelenin, Anatolij (GER) USV TU Dresden 2 888038 Ano Ano Ano 480 Kč
21S9400 Larsson, Rasmus (SWE) OK Alehof 940323 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9408 Sommer Matěj OK Lokomotiva Pardubice 5586 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9407 Šimáček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 9659 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1020 Huhtinen, Olli (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1021 Parkkinen, Ville (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1022 Vesanto, Anssi (FIN) Junior Team Finland 553425 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1023 Heinonen, Eero (FIN) Junior Team Finland 752101 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1024 Tynys, Joona (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1025 Julkunen, Aaro (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1026 Suominen, Eemeli (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1027 Ruohola, Aaro (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1028 Ruohola, Akseli (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1029 Sipponen, Jere (FIN) Junior Team Finland 503662 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1030 Saleva, Eero (FIN) Junior Team Finland zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
37F1031 Ahola, Topias (FIN) Junior Team Finland 500615 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1032 Ahola, Joonas (FIN) Junior Team Finland 500616 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1033 Raitanen, Topi (FIN) Junior Team Finland 2015721 Ano Ano Ne 360 Kč
37F1034 Kirmula, Miika (FIN) Junior Team Finland 1121294 Ano Ano Ne 360 Kč
37F1035 Kannus, Kristian (FIN) Junior Team Finland 707701 Ano Ano Ne 360 Kč
15N1000 Borger Melsom (NOR) Junior Team Norway 942803 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1001 Sindre Ronning (NOR) Junior Team Norway 1600009 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1002 Trond Einar Moen Pedersli (NOR) Junior Team Norway 1396890 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1003 Simen Jevne Arnesen (NOR) Junior Team Norway 931003 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1004 Sigur Heggedal (NOR) Junior Team Norway 959999 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1005 Anders Vister (NOR) Junior Team Norway 686669 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1006 Dag Lofthus (NOR) Junior Team Norway 9930129 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1007 Emil Ahlbeck (NOR) Junior Team Norway 930224 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1008 Sindre Ostgulen Deisz (NOR) Junior Team Norway 997978 Ano Ano Ano 480 Kč
22S9301 Ostman Mans (SWE) Göteborg-Majorna OK 930619 Ano Ano Ano 630 Kč
18N0000 Haga, Havard (NOR) Raumar orientering 9180230 Ano Ano Ano 630 Kč
6.80 km, 338 m, 23 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 410746 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 0000515050 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 480 Kč
12N8200 Sagberg, Torbjorn (NOR) IL Tyrving 997098 Ano Ano Ano 480 Kč
12N8300 Norbech, Jostein (NOR) IL Tyrving 832006 Ano Ano Ano 480 Kč
12N8400 Tiltnes, Anders (NOR) IL Tyrving 832006 Ano Ano Ano 480 Kč
12N8800 Ekeberg, Bjorn (NOR) IL Tyrving 880511 Ano Ano Ano 480 Kč
14S8800 Hamelius, Johan (SWE) OK Linné 880919 Ano Ano Ano 480 Kč
17D0002 Müller, Denis (GER) TSV Berlin 740307 Ano Ano Ano 480 Kč
17P9200 Mazan, Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 921001 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 Ne Ano Ne 230 Kč
14F9200 Elo, Markku (FIN) Angelniemen Ankkuri 251186 Ano Ano Ano 480 Kč
25D89 Christoph Brandt (GER) German O-Team 501948 Ano Ano Ano 480 Kč
25D87 Sören Lösch (GER) German O-Team 500300 Ano Ano Ano 480 Kč
25D90 Bjarne Friedrichs (GER) German O-Team 902806 Ano Ano Ano 480 Kč
25D91 Felix Späth (GER) German O-Team 621134 Ano Ano Ano 480 Kč
25D92 Christoph Prunsche (GER) German O-Team 884821 Ano Ano Ano 480 Kč
25D9201 Florian Flechsig (GER) German O-Team 1972767 Ano Ano Ano 480 Kč
25D8400 Roman Schulte-Zurhausen (GER) German O-Team 841101 Ano Ano Ano 480 Kč
23D91xx Hesse, Holger (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 224349 Ano Ano Ano 480 Kč
26P7200 Krasuski, Marcin (POL) orienteering.waw.pl 504032 Ano Ano Ano 480 Kč
25P8600 Galicz, Karol (POL) PUKS Młode Orły 981854 Ano Ano Ano 480 Kč
23P9000 Dragowski, Kuba (POL) OK!Sport Warszawa 504413 Ano Ano Ano 480 Kč
18D9100 Kraemer, Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 Ano Ano Ano 480 Kč
23P90xx Pilkowski, Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 842658 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1019 Kjäll, Jonas (GER) USV TU Dresden 2 1600388 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1021 Kundisch, Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1023 Leideck, Karsten (GER) USV TU Dresden 2 1986035 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1001 Kretzschmar, Matthias (GER) Post SV Dresden 901508 Ano Ano Ano 480 Kč
18S0000 Eriksson, Johan (SWE) Gävle OK 870308 Ano Ano Ano 480 Kč
14A1002 Simkovics, Erik (AUT) ASVÖ Wien 9890502 Ano Ano Ano 480 Kč
14A1004 Poell, Matthias (AUT) ASVÖ Wien 410669 Ano Ano Ano 480 Kč
14A1006 Sulz, Henrik (AUT) ASVÖ Wien 887838 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8001 Gomzyk Andriy OOB TJ Turnov C 5521 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9207 Lněnička Jakub OK Lokomotiva Pardubice 5596 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1017 Torben Wendler (NOR) Junior Team Norway 997951 Ano Ano Ano 480 Kč
15N1018 Sverre Waaler Kaas (NOR) Junior Team Norway 997967 Ano Ano Ano 480 Kč
23S7300 Wrane, Niklas (SWE) Söders-Tyresö 2000112 Ano Ano Ano 630 Kč
43D8500 Often, Einar Melander (GER) Team Korthauer Racing GmbH zapůjčit Ano Ne Ne 260 Kč
43D8000 Aas, Harald (GER) Team Korthauer Racing GmbH 264358 Ano Ne Ne 230 Kč
44D9100 Scott, Toby (GER) OLV Steinberg 1207381 Ano Ano Ano 630 Kč
28S0000 Rost, Erik (SWE) Malungs OK Skogsmardarna 9005222 Ano Ano Ne 460 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 630 Kč
5.50 km, 207 m, 18 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8802 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 Ano Ano Ano 480 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 480 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 Ano Ano Ano 480 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 480 Kč
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 Ne Ano Ano 360 Kč
12N9100 Fiskum, Gunnar (NOR) IL Tyrving 340225 Ano Ano Ano 480 Kč
14D9000 Petersen, Rasmus Lau (DEN) OK Øst 901030 Ano Ano Ano 480 Kč
14D9200 Proschowsky, Andreas (DEN) OK Øst 921904 Ano Ano Ano 480 Kč
14D9400 Petersen, Stefan (DEN) OK Øst 940504 Ano Ano Ano 480 Kč
18P8800 Świerczyński, Hubert (POL) KOS GRYF Szczecin 881105 Ano Ano Ano 480 Kč
21P8500 Wieszaczewski, Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 480 Kč
23D8800 Graumann, Bodo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 823543 Ano Ano Ano 480 Kč
24D82xx Heidrich, Hannes (GER) SV Robotron Dresden 411447 Ano Ano Ne 360 Kč
25D88 Philipp Müller (GER) German O-Team 1240788 Ano Ano Ano 480 Kč
25D8401 Josef Neumann (GER) German O-Team 1984123 Ano Ano Ano 480 Kč
25D73 Jan Birnstock (GER) German O-Team 777333 Ano Ano Ano 480 Kč
23P8200 Dragowski, Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 Ano Ano Ano 480 Kč
26D8500 Lamy, Christoph (GER) OLV Potsdam 223684 Ano Ano Ano 480 Kč
18F0000 Lauronen, Jarkko (FIN) Laihian Luja 333212 Ano Ano Ano 480 Kč
32F0001 Korppi, Miika (FIN) Ounasvaaran hiihtoseura zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
33D1001 Boeck, Sascha (GER) USV TU Dresden 2 891013 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1004 Buhler, Stefan (GER) USV TU Dresden 2 771991 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1024 Lenk, Andreas (GER) USV TU Dresden 2 1802201 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1034 Olunczek, Andrej (GER) USV TU Dresden 2 1984051 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1036 Rewig, Thomas (GER) USV TU Dresden 2 1301785 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1039 Riebisch, Andreas (GER) USV TU Dresden 2 235005 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1040 Riebisch, Martin (GER) USV TU Dresden 2 1300912 Ano Ano Ano 480 Kč
26D10001 Haertelt, Daniel (GER) OLV Potsdam 812005 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 Ano Ano Ano 480 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano 630 Kč
SBK7540 Kasal Vít KOB START Blansko C 889688 Ano Ano Ano 630 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 Ano Ano Ano 630 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 52204 Ano Ano Ano 630 Kč
14A0007 Jörg, Kilian (AUT) ASVÖ Wien 991337 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C Ano Ano Ano 630 Kč
12R0000 Poroshin Vladimir (RUS) Individual Russia 2008230 Ne Ano Ano 460 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 1919191 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C Ano Ano Ano 630 Kč
4.80 km, 186 m, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 Ano Ne Ne 180 Kč
DOK9200 Charousek Jakub OK Doksy C Ano Ano Ne 360 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C Ano Ano Ano 480 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano 480 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 480 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8901 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 480 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 480 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 Ano Ano Ano 480 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ne Ne 180 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 Ne Ano Ano 360 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 320286 Ano Ano Ano 480 Kč
11F8100 Nurminen Ville-Veikko (FIN) Suosmeren Salpa zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
13D84xx Brettschneider Max (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05078 Ano Ano Ano 480 Kč
13D86xx Brettschneider Moritz (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05056 Ano Ano Ano 480 Kč
13D8510 Schramm Erwin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 850611 Ano Ano Ano 480 Kč
17S9201 Nemec Andrej (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 207857 Ano Ano Ano 480 Kč
17S8901 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1035 Reimann, Alexander (GER) USV TU Dresden 2 2300 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1042 Schmotz, Martin (GER) USV TU Dresden 2 2211 Ano Ano Ano 480 Kč
17S8902 Majláth Martin (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406959 Ano Ano Ano 480 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ne Ano Ne 230 Kč
34D9000 Ebneth, Maximilian (GER) OLG Regensburg 1720606 Ano Ano Ano 630 Kč
34D9100 Ebneth, Benedict (GER) OLG Regensburg 211656 Ano Ano Ano 630 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 630 Kč
33C7900 Huesler, Stefan (SUI) OLG Galgenen 790131 Ano Ano Ano 630 Kč
29D9000 Knitsch, Sebastian (GER) USG Chemnitz 411471 Ano Ano Ano 630 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 20357738 Ano Ne Ne 230 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 0000053206 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBM8110 Jevsejenko Alexandr SK Žabovřesky Brno C 0000052073 Ne Ano Ano 460 Kč
43D8400 Korthauer, Marius (GER) Team Korthauer Racing GmbH zapůjčit Ano Ne Ne 260 Kč
16H7800 Kiss Dénes (HUN) JMD 363486 Ano Ano Ano 630 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 Ano Ano Ne 460 Kč
5.00 km, 239 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB7700 Knaup Jan SKOB Mladá Boleslav C 771101 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 4181 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 480 Kč
18D5900 Leibiger, Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 480 Kč
27D0000 Könemann, Michael (GER) tomotion racing 1113108 Ano Ano Ano 480 Kč
21D6700 Zschäckel, Raik (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 886511 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6800 Brettschneider, Uwe (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 680111 Ano Ano Ano 480 Kč
17S7724 Čermák Patrik (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2300846 Ano Ano Ano 480 Kč
23S7700 Horst, Ingo (SWE) Söders-Tyresö 501939 Ano Ano Ano 630 Kč
35C7700 Steinenmann, Denis (SUI) OLG Säuliamt 500252 Ano Ano Ano 630 Kč
SJC7503 Všetečka Michal Sportcentrum Jičín C 0000899164 Ano Ano Ano 630 Kč
37D7500 Harston, Simon (GER) TGM Budenheim 123 Ano Ano Ano 630 Kč
45D0000 Schmiedeberg, Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 1390570 Ano Ano Ano 630 Kč
3.30 km, 113 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 0000337650 Ano Ano Ano 480 Kč
12F7601 Keskimäki, Sami (FIN) Nakkilan Wisa 682404 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1013 Molnár, Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 701224 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1014 Dankó, István (HUN) Tipo Orienteering Club 45132 Ano Ano Ano 480 Kč
5.00 km, 239 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8306 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 480 Kč
17D0001 Bleidorn, Stefan (GER) TSV Berlin 410121 Ano Ano Ano 480 Kč
21D6900 Rudert, Andreas (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 224353 Ano Ano Ano 480 Kč
24D73xx Heinemann, Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 Ne Ano Ne 180 Kč
13D70xx Jobst Henry (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1970251 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1011 Gossel, Heiko (GER) USV TU Dresden 2 990002 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1018 Kaufmann, Torsten (GER) USV TU Dresden 2 941971 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1020 Klose, Sven (GER) USV TU Dresden 2 411438 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1025 Hoffmann, Martin (GER) USV TU Dresden 2 338214 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1026 Löhning, Michael (GER) USV TU Dresden 2 733003 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1005 Tóth, Tamás (HUN) Tipo Orienteering Club 232848 Ano Ano Ano 480 Kč
12H1007 Hajdu, Martin (HUN) Tipo Orienteering Club 4468 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1036 Salmi, Janne (FIN) Junior Team Finland 1009806 Ano Ano Ano 480 Kč
37F1037 Ahola, Mika (FIN) Junior Team Finland 500614 Ano Ano Ano 480 Kč
43F7100 Skinnari, Juha (FIN) Pihkaniskat 2588336 Ano Ano Ano 630 Kč
3.30 km, 113 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 Ano Ano Ne 360 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C Ne Ano Ne 180 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 Ne Ano Ano 360 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 Ano Ano Ano 480 Kč
14D6901 Munktved, Lars (DEN) OK Øst 501265 Ano Ano Ano 480 Kč
14D7300 Nielsen, Niels-Peter (DEN) OK Øst 981612 Ano Ano Ano 480 Kč
NNN0002 Vyskočil Tomáš Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
26P7000 Krasuski, Bartłomiej (POL) orienteering.waw.pl 259382 Ano Ano Ano 480 Kč
15F0003 Himilä, Pasi (FIN) Karkki-Rasti 2037366 Ano Ano Ano 480 Kč
41D7200 Napp, Christoph (GER) LOK Berlin 236008 Ano Ano Ano 630 Kč
4.90 km, 160 m, 17 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP6700 Ornst Jan Oddíl OB Kotlářka C 253122 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ne 360 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 Ano Ne Ne 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 480 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 Ano Ano Ano 480 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 0000232736 Ano Ano Ano 480 Kč
13S6600 Andersson, Kennet (SWE) Grycksbo IF OK 42560 Ano Ano Ano 480 Kč
22D0001 Kudraß, Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 Ne Ano Ne 180 Kč
23D6100 Graumann, Bernd (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 981009 Ano Ano Ano 480 Kč
24D66xy Cruse, Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 Ano Ano Ano 480 Kč
13D67x1 Mieske Frank (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05076 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1017 per Olav Gulbrandsen (NOR) Inteam 889122 Ano Ano Ano 480 Kč
14N1018 Kjell Westin (NOR) Inteam 997861 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6600 Demmig, Sven (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 660420 Ano Ano Ano 480 Kč
13A66xx Göschl, Erich (AUT) OLC Wienerwald 686868 Ano Ano Ano 480 Kč
29D6600 Zelenin, Andrej (GER) USG Chemnitz 411472 Ano Ano Ano 480 Kč
29D6500 Roßberg, Veit (GER) USG Chemnitz 425464 Ano Ano Ano 480 Kč
19F0000 Nykänen, Asko (FIN) Mäntsälän Urheilijat 604865 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1008 Drechsel, Michael (GER) USV TU Dresden 2 651114 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1030 Müller, Rico (GER) USV TU Dresden 2 2015252 Ano Ano Ano 480 Kč
32D6200 Braatz, Frank (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 621220 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1006 Schlatter, Stefan (SUI) Ulus Reisewelt 1964611 Ano Ano Ano 480 Kč
15L6700 Kesa Margus (LTU) LTU MTBO Team 303210 Ano Ano Ano 630 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 630 Kč
42F6500 Lauri, Pekka (FIN) Keravan Urheilijat 1907650 Ano Ano Ano 630 Kč
36D6500 Kollenbach, Peter (GER) SC Helsa 6524 Ano Ano Ano 630 Kč
39D6600 Bouwman, Jan (GER) OL-Team Köln 7001966 Ano Ano Ano 630 Kč
11I0005 Gianluca Vannutelli (ITA) Corsaorientamento Club Roma Ano Ano Ano 630 Kč
3.00 km, 101 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 Ano Ano Ne 360 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM6700 Voleský Karel BETA URSUS Orienteering C 361998 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 Ano Ano Ano 480 Kč
14D6700 Thamdrup, Jens (DEN) OK Øst 981778 Ano Ano Ne 360 Kč
18D0101 Rothkegel, Thomas (GER) Post SV Dresden 2326 Ano Ano Ano 630 Kč
MOV6701 Holec Jan SKOB Ostrava C 232417 Ano Ano Ano 630 Kč
4.40 km, 171 m, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 Ne Ne Ano 180 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 Ano Ano Ano 480 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 480 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6302 Sobek Pavel LOK-o Liberec C 51210 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 4644 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 Ne Ano Ano 360 Kč
13S6300 Birgersson, Jonny (SWE) Grycksbo IF OK 42574 Ano Ano Ano 480 Kč
11N6000 Teigland, Rune (NOR) Ostmarka OK 434138 Ano Ano Ano 480 Kč
12N6200 Grandal, Bjorn Henning (NOR) IL Tyrving 888429 Ano Ano Ano 480 Kč
12S5700 Björklund, Anders (SWE) Sävedalens AIK 344914 Ano Ano Ano 480 Kč
16D6100 Genatis, Uwe (GER) SV Mietraching 650409 Ano Ano Ano 480 Kč
19D6000 Wiedenfeld, Frank (GER) SSV Planeta Radebeul 886501 Ano Ano Ano 480 Kč
11N5900 Sagvolden, Tore (NOR) Ostmarka OK 590227 Ano Ano Ano 480 Kč
13F6201 Elo, Jussi (FIN) Laitilan Jyske Ano Ano Ano 480 Kč
13F6200 Lammi, Mika (FIN) Laitilan Jyske Ano Ano Ano 480 Kč
24D59xx Ansorge, Ronald (GER) SV Robotron Dresden 2015605 Ano Ano Ano 480 Kč
NNNDE01 Schmidt Jürgen Neregistrovaní 2023909 Ano Ano Ano 480 Kč
13N6200 Helland, Knut Edvard (NOR) Ringerike O-lag 234744 Ano Ano Ano 480 Kč
29F0000 Toppari, Reijo (FIN) Kauhavan Wisa 333215 Ano Ano Ano 480 Kč
17S6001 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406942 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1003 Buhler, Gerhard-Michael (GER) USV TU Dresden 2 620617 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1032 Nieke, Hagen (GER) USV TU Dresden 2 630617 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1001 Aeschlimann, Ulu (SUI) Ulus Reisewelt 1394194 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1002 Wälchli , Jürg (SUI) Ulus Reisewelt 20030049 Ano Ano Ano 480 Kč
38F6101 Kymäläinen, Jari (FIN) Tampereen Pyrintö 411691 Ano Ano Ano 630 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 Ano Ano Ano 630 Kč
39F5800 Toppari, Mauri (FIN) Hiidenkiertäjät 2000253 Ano Ano Ano 480 Kč
16N5900 Carlsson Bjorn Are (NOR) Halden SK zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
34C6100 Vicari, Silvio (SUI) OLC SKOG Fribourg 1260661 Ano Ano Ano 630 Kč
24D0010 Hering, Peter (GER) SV Robotron Dresden 2015609 Ano Ano Ne 460 Kč
3.90 km, 98 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8262 Ano Ano Ano 480 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano 480 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 Ano Ano Ano 480 Kč
12N5800 Fiskum, Lars-Erik (NOR) IL Tyrving 340266 Ano Ano Ano 480 Kč
14D5400 Petersen, John (DEN) OK Øst 302177 Ano Ano Ano 480 Kč
14D5800 Hansen, Troels Bent (DEN) OK Øst 581226 Ano Ano Ano 480 Kč
15S5500 Hamelius, Bengt (SWE) Säterbygdens OK 858688 Ano Ano Ano 480 Kč
13D54xx Brettschneider Gerhard (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05075 Ano Ano Ano 480 Kč
18D5800 Kraemer, Werner (GER) Post SV Dresden 2046 Ano Ano Ano 480 Kč
18F0001 Pensas, Esko (FIN) Laihian Luja 333224 Ano Ano Ano 480 Kč
32F0000 Korppi, Heikki (FIN) Ounasvaaran hiihtoseura 333211 Ano Ano Ano 480 Kč
33F0000 Ahlqvist, Hannu (FIN) Raisu Lumous 1246800 Ano Ano Ano 480 Kč
36F0000 Taimisto, Jukka (FIN) MS Parma 238945 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1010 Gerhardt, Joachim (GER) USV TU Dresden 2 2249 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1017 Juckelandt, Wolf-Gerold (GER) USV TU Dresden 2 1106055 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1044 Schmutterer, Peter (GER) USV TU Dresden 2 2358 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1004 Kohler, Hans (SUI) Ulus Reisewelt 2003691 Ano Ano Ano 480 Kč
15L5700 Mickevicius Karolis (LTU) LTU MTBO Team 502097 Ano Ano Ano 630 Kč
3.60 km, 77 m, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 360 Kč
13S5000 Nilsson, Kurt (SWE) Grycksbo IF OK 42553 Ano Ano Ano 360 Kč
13S5200 Ryman, Göran (SWE) Grycksbo IF OK 42552 Ano Ano Ano 360 Kč
13S5300 Berström, Jan (SWE) Grycksbo IF OK 42551 Ano Ano Ano 360 Kč
11H0000 Bugár, József (HUN) Budai Osforrás 45439 Ano Ano Ano 360 Kč
12N5100 Tiltnes, Arne (NOR) IL Tyrving 511102 Ano Ano Ano 360 Kč
19D5100 Härtelt, Helmut (GER) SSV Planeta Radebeul 1951308 Ano Ano Ano 360 Kč
19D5300 Tonn, Konrad (GER) SSV Planeta Radebeul 895377 Ano Ano Ano 360 Kč
23D4300 Frenzel, Michael (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 501913 Ano Ano Ano 360 Kč
23D4800 Genderjahn, Ludwig (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 6519 Ano Ano Ano 360 Kč
23D5000 Ziesche, Juergen (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 236105 Ano Ano Ano 360 Kč
11F5100 Nurminen Markku (FIN) Suosmeren Salpa zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
16S51xx Andersson, Karl-Erik (SWE) IFK Mora OK 510716 Ano Ano Ano 360 Kč
14F0001 Kallio, Risto (FIN) Angelniemen Ankkuri 2037368 Ano Ano Ano 360 Kč
16F0001 Kaski, Esko (FIN) Salon Viesti 237331 Ano Ano Ano 360 Kč
22F0000 Puhakka, Niilo (FIN) Kuopion Suunnistajat 333230 Ano Ano Ano 360 Kč
26F0001 Väänänen, Matti (FIN) Nilsiän Nujakka 333217 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 480 Kč
14F5300 Halme, Taipo (FIN) Angelniemen Ankkuri 1953021 Ano Ano Ano 480 Kč
34D5300 Ebneth, Alfons (GER) OLG Regensburg 1710404 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 480 Kč
35D4200 W. George K. Kendray (GER) Sachsen-Marathon 222663 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0000008258 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 480 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ne Ano Ano 360 Kč
11I0002 Leonardo La Barbera (ITA) Corsaorientamento Club Roma Ano Ano Ano 480 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 Ano Ne Ne 180 Kč
2.90 km, 108 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano 360 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 360 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 Ano Ano Ano 360 Kč
12F4801 Keskimäki, Seppo (FIN) Nakkilan Wisa 682403 Ano Ano Ano 360 Kč
11A0000 Böhm, Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ne Ne 130 Kč
27F0000 Salmela, Markku (FIN) Riihimäen Suunnistajat 430673 Ano Ano Ano 360 Kč
33D1005 Conrad, Helmut (GER) USV TU Dresden 2 7501901 Ano Ano Ano 360 Kč
33D1029 Müller, Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 Ano Ano Ano 360 Kč
14A1005 Kemppainen, Markku (AUT) ASVÖ Wien 439284 Ano Ano Ano 360 Kč
19C1005 Siegenthaler, Fritz (SUI) Ulus Reisewelt 886588 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ne Ano Ne 180 Kč
14F4500 Mäkinen, Jaakko (FIN) Angelniemen Ankkuri 1398531 Ano Ano Ano 480 Kč
23S4800 Carlin, Calle (SWE) Söders-Tyresö 30078 Ano Ano Ano 480 Kč
23S4801 Wansölin, Ake (SWE) Söders-Tyresö 235828 Ano Ano Ano 480 Kč
19C0008 Huber, Kurt (SUI) Ulus Reisewelt 811300 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ne Ano Ne 180 Kč
2.30 km, 89 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 301345 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 888630 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 Ano Ano Ano 360 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ano Ano Ano 360 Kč
13S4100 Andersson, Östen (SWE) Grycksbo IF OK 216422 Ano Ano Ano 360 Kč
21D4300 Thiel , Rolf (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 235830 Ano Ano Ano 360 Kč
13H1006 Tóth, János (HUN) SKS 505288 Ano Ano Ano 360 Kč
21F4100 Karjalainen, Jouko (FIN) Helsingin Suunnistajat 252025 Ano Ano Ano 360 Kč
21F4300 Tiura, Tapio (FIN) Helsingin Suunnistajat 45430 Ano Ano Ano 360 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 Ano Ano Ano 480 Kč
2.20 km, 87 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 360 Kč
13S3400 Andersson, Göte (SWE) Grycksbo IF OK 216417 Ano Ano Ano 360 Kč
13D3700 Lemnitzer, Eberhard (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5093 Ano Ano Ano 360 Kč
13L3800 Kalnins, Andris (LTU) Seniors 416196 Ano Ano Ano 360 Kč
24F0000 Puusaari, Kalevi (FIN) Kalajoen Junkkarit 64363 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP3802 Šrůta Pavel SK Praga C 53771 Ano Ano Ano 360 Kč
24D3700 Heinemann, Rolf (GER) SV Robotron Dresden 2060 Ne Ano Ne 180 Kč
2.20 km, 87 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano 360 Kč
15C2600 Kempf Adolf (SUI) KTV Altdtorf 2043928 Ano Ano Ano 360 Kč
1.40 km, 45 m, 5 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 0 Ano Ano Ano 290 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0700 Podrábský Ctiborek Slavia Liberec orienteering C 51232 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU07xx Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem 51438 Ne Ano Ne 100 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 Ano Ano Ano 290 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov 1403051 Ano Ano Ano 290 Kč
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 Ano Ano Ano 290 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 Ano Ano Ano 290 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 Ano Ano Ano 290 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 290 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov 1403052 Ano Ano Ano 290 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C doplníme Ano Ano Ano 290 Kč
ABM0552 Šnyrchová Kateřina KOB ALFA Brno 0000420410 Ano Ano Ano 290 Kč
BBM0500 Voleský Jakub BETA URSUS Orienteering C Ano Ano Ano 290 Kč
13S0600 Bryggar, Anna (SWE) Grycksbo IF OK 229443 Ano Ano Ano 290 Kč
13S0700 Lindborg Flodström, Zara (SWE) Grycksbo IF OK 443224 Ano Ano Ano 290 Kč
14D0600 Nielsen, Erik Gronborg (DEN) OK Øst 308052 Ano Ano Ano 290 Kč
15D0600 Horst, Ulla (GER) TV 1898 Alsbach 501905 Ne Ano Ne 100 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 Ne Ano Ano 200 Kč
31D0500 Neumann, Johanna (GER) SV Lengefeld 2020972 Ano Ano Ano 290 Kč
12H1003 Tóth, Martin (HUN) Tipo Orienteering Club 320122 Ano Ano Ano 290 Kč
41D0500 Napp, Thore (GER) LOK Berlin 500724 Ano Ano Ano 290 Kč
2.20 km, 62 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN9999 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2049610 Ano Ano Ano 360 Kč
NNN Stískalová Eva Neregistrovaní 00352310 Ano Ano Ano 360 Kč
27C9200 Egorova Anastassia OB MILANOV Ne Ne Ano 120 Kč
2.90 km, 81 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec 442870 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ne Ano Ne 120 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 Ano Ne Ano 240 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 0000232872 Ano Ne Ne 120 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAK8600 Urban Jan OK Netopýr Zákupy C 448939 Ano Ano Ne 240 Kč
SHK Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
13D96xx Boeck Annika (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 962705 Ano Ano Ano 360 Kč
15F0001 Gustafsson, Tiina (FIN) Karkki-Rasti 2037364 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 Ano Ne Ne 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ano Ne Ne 120 Kč
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice 5642 Ano Ano Ne 240 Kč
DLT8501 Heinl Ondřej KrOB Rozmarýn Litoměřice 336704 Ano Ano Ne 240 Kč
VLIxxxx Kout Matyáš Slavia Liberec orienteering zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 330612 Ano Ano Ano 360 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 Ne Ano Ne 120 Kč
LDCxx01 Havel Michal KOB Děčín 336784 Ne Ano Ne 120 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ne Ne 120 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 360 Kč
5.80 km, 199 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ne Ano Ano 240 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ne Ano Ano 240 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ne Ano Ne 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ne Ano Ano 240 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec C 1398995 Ne Ano Ano 240 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 360 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 Ne Ano Ano 240 Kč
SBKXXXX Vacková Jana KOB START Blansko 2034000 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 51603 Ne Ano Ano 240 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 Ne Ano Ne 120 Kč
LME7400 Švihla Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
LME7750 Švihlová Kateřina SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ano 120 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ne Ano Ano 240 Kč
celkem přihlášených: 1032, vklad: 450980 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.