Přihlášky závodu: Žebříček B - Čechy - přihlášky

Datum:
25.04.2013
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 25 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 25 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 25 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 25 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 25 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 25 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 25 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 25 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 25 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 25 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 25 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 25 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 25 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 25 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 25 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec B 442882 25 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 25 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 25 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 25 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 25 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0000004297 25 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 25 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 25 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 25 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 25 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 25 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 232230 25 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 25 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 25 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 25 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 25 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 25 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 25 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 25 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 25 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 25 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 25 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 25 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 25 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 25 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 25 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 25 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 25 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 25 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 25 Kč
TAP0151 Vančurová Kateřina KOB Tretra Praha B 361915 25 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 25 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 25 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 25 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 25 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331244 25 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 25 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 25 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 25 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 25 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 25 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 25 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň C 52374 25 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 25 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 8435 25 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 25 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 25 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 25 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 25 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové B 331166 25 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 25 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 25 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 25 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 25 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9551 Kubičková Bára SJH Jindřichův Hradec B 331719 25 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 25 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 25 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 25 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 25 Kč
BOR9551 Gotvaldová Dominika OK Jiskra Nový Bor B 8443 25 Kč
STH9651 Tauchmanová Karolína SK Studenec B 410772 25 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 25 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 25 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 25 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 25 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy B 7759 25 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 981839 25 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 25 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava B 219247 25 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň B 51161 25 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 25 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 25 Kč
PEN7450 Dastychová Alexandra OK RECO Sport C 428299 25 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 25 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042516 25 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 25 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 25 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 25 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 25 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 25 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 25 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 25 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 25 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 25 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 25 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 25 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 25 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 25 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 25 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 25 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 25 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 25 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 25 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 25 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000004744 25 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 25 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 25 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 25 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 25 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 25 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 25 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 25 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 25 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 25 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 25 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 25 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 25 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 25 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 25 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 25 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 25 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 25 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 25 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 25 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 25 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 25 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000051601 25 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 25 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 25 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 25 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 25 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 25 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 25 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 25 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 25 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 25 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 25 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 25 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 25 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 25 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 25 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 25 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 25 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 25 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 25 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 25 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 25 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 25 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 25 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 25 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 25 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 25 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 25 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 25 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 25 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 25 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 25 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 25 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 25 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 25 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 25 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 25 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 25 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 25 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 25 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 25 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 25 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 25 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 25 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 25 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 25 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 25 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 25 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 25 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 25 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 25 Kč
PGP4450 Suchá Bohuslava SK Praga C 51639 25 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 25 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 25 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 25 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 25 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 51636 25 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 25 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 25 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 25 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 25 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 25 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 25 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 25 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 25 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 25 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 25 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 25 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 25 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 25 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 887604 25 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 331267 25 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 25 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 25 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7758 25 Kč
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 25 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 25 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 25 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 25 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 25 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 25 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 25 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 25 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 25 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 25 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 25 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 25 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 331689 25 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 25 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 25 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 25 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 25 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 25 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 25 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 25 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 25 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 25 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 25 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 25 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 25 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 25 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 25 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 25 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 25 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 25 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 25 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 25 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 25 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 25 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 25 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 25 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 25 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 25 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 25 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 25 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B 25 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 25 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0000004290 25 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 25 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 25 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 25 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 25 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 25 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 25 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 25 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 25 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 25 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 25 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 25 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 25 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 25 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 25 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 25 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 25 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 25 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 361959 25 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 25 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 25 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 25 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 25 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 25 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové B 886647 25 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 25 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 410355 25 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 25 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 25 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 25 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 25 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 25 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 25 Kč
TAP9501 Zamazal Tomáš KOB Tretra Praha B 416009 25 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 25 Kč
KRL9403 Šlajs Daniel Kometa Kralovice A 51475 25 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice A 207839 25 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 25 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 25 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor B 1993526 25 Kč
PHK9302 Maňák Matěj OK 99 Hradec Králové B 232647 25 Kč
SJI9304 Zacha Ondřej OK Jihlava B 219252 25 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice B 410796 25 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec A 9041 25 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 25 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 25 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 25 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 25 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7755 25 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 25 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 25 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 25 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 25 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 25 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 25 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 25 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 25 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 25 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 25 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 25 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 25 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 25 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 25 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 25 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 25 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 25 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 25 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 25 Kč
BOR7100 Křtěnský Roman OK Jiskra Nový Bor C 8510 25 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 25 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 25 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 25 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 25 Kč
PHK7302 Samek Petr OK 99 Hradec Králové C 2032170 25 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 25 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 25 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 25 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 25 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 25 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 25 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 25 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 25 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 25 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 25 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 25 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 25 Kč
DKP6602 Višňa Petr Oddíl OB Kotlářka C 980379 25 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 25 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 25 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 25 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 25 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8485 25 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53455 25 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 25 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 25 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 25 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 25 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 25 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 25 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 25 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 25 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 25 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 25 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 25 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 25 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 25 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 25 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 25 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 25 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 25 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 25 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 25 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 25 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 25 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 25 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 25 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 25 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 25 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 25 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 25 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 25 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 25 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 25 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 25 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000051605 25 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 25 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 25 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 25 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 25 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 25 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 25 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 25 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 25 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 25 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 25 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 25 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 25 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 25 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 25 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 25 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 25 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 25 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 25 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 25 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 25 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 25 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 25 Kč
LIT5301 Pavlík Miroslav KOB Litvínov C 8101 25 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 25 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 25 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 25 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 25 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 25 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 25 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 25 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 25 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 25 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 25 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 25 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 25 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 25 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 25 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 25 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 25 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 25 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 25 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 25 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 25 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 25 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 25 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 25 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 25 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 25 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 25 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 25 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 25 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 25 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 25 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 25 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 25 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 25 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 25 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 25 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 25 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 25 Kč
celkem přihlášených: 432, vklad: 10800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.