Event entries: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

for class: H14B

Date:
2014/05/11
Place:
Cyklocamp pod Landštejnem
Organiser:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
3.20 km, 80 m, 16 controls
(60)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 CZK
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 90 CZK
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B rent 130 CZK
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 CZK
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 CZK
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 CZK
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 CZK
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 CZK
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 90 CZK
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 90 CZK
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 90 CZK
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 90 CZK
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 CZK
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 CZK
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 CZK
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 90 CZK
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 CZK
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 90 CZK
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 CZK
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 90 CZK
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 CZK
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 90 CZK
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 90 CZK
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 90 CZK
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 CZK
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 CZK
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 CZK
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 90 CZK
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 90 CZK
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 CZK
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 CZK
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 90 CZK
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 CZK
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 90 CZK
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 90 CZK
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 CZK
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 CZK
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 CZK
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 CZK
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 90 CZK
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 CZK
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 90 CZK
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 CZK
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 CZK
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 90 CZK
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 90 CZK
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 CZK
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 90 CZK
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 0 90 CZK
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 90 CZK
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 90 CZK
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 90 CZK
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 90 CZK
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 90 CZK
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 90 CZK
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 90 CZK
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 180 CZK
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 90 CZK
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 180 CZK
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 180 CZK