Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Jihlava - Zborná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.00 km, 55 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
1.90 km, 55 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 110 40 Kč
2.20 km, 35 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
2.50 km, 70 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 40 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 40 Kč
3.00 km, 100 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
3.50 km, 115 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 336713 70 Kč
4.70 km, 165 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 70 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 70 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
VBM8555 Najmanová Hana VSK Mendelu Brno C 08030 70 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 70 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
3.20 km, 135 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 336708 70 Kč
RUZ8650 Hejnáková Adéla TJ Růžená C zapůjčit 100 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
3.80 km, 120 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
3.50 km, 105 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 70 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 70 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
2.80 km, 70 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
1.90 km, 55 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH0403 Sviták Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
1.80 km, 50 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
2.20 km, 55 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
SJH0204 Eder Jonáš SOS Jindřichův Hradec C 442852 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
3.00 km, 80 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
3.80 km, 105 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
KTA9901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor B 5299 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 70 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 70 Kč
4.50 km, 175 m, 22 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
5.50 km, 190 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 70 Kč
JHB9103 Kaser Dan TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4682 70 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 70 Kč
5HC8900 Mikan Tomáš Rychlá Rota Rybníček 51871 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 70 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 70 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 70 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 70 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 70 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 70 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 70 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 9000002 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 70 Kč
4.10 km, 130 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 70 Kč
37C7700 Vaněček Roman Bez registrace zapůjčit 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 70 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 100 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 0 70 Kč
5.20 km, 180 m, 26 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
5HC7700 Mikan Petr Rychlá Rota Rybníček 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
CHT7502 Klvaňa Milan OOB SK Chrast 51931 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
4.60 km, 155 m, 21 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 70 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 70 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
3.00 km, 70 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
1.90 km, 50 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000500580 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53601 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0752 Jindřichová Jana OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI Prášil Adam OK Jihlava 112 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 113 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 0 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
2.30 km, 40 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 40 Kč
CHT9603 Dvořák Martin OOB SK Chrast 336708 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 0 40 Kč
celkem přihlášených: 276, vklad: 16920 Kč