Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.06.2014
Místo konání:
České Petrovice, Adam - Kašparova chata
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P    
2.30 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU1 Brancúská Monika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027214 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
NNN0451 Šodorová Katarína Neregistrovaní 50 Kč
PHK0670 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové 2073718 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LPU Kubíková Amálka OK Lokomotiva Pardubice 9654 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
KOR0251 Mlejnková Lucie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
NNN0151 Šodorová Zuzana Neregistrovaní 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
KUO0251 Bartošová Petra KOB Ústí nad Orlicí 50 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka C 9712 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
ASU0096 Benešová Barbora Magnus Orienteering C 416715 50 Kč
LPU0159 Brancúská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 052324 50 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 80 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 80 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
5.10 km, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
6.60 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 7201815 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 96 Kč
4.80 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 995814 80 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU8257 Lebedinská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
PHK9657 Jágrová Barbora OK 99 Hradec Králové C 224881 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
SHK8659 Chmelařová Jana OK Slavia Hradec Králové C 888610 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
5.70 km, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
4.30 km, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
NNN7351 Šodorová Magda Neregistrovaní 80 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 96 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5752 Baštová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9220 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
KOR0400 Kopecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 301191 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 301375 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232905 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
3.30 km, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
ASU0222 Plhal Jakub Magnus Orienteering B 920659 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 887160 50 Kč
SJC0303 Hubař Marek Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
LTU0201 Suk Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
3.90 km, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2032170 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 50 Kč
3.30 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
4.90 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2032194 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
6.00 km, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 436968 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 80 Kč
10.10 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 80 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 80 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9275 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 96 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 96 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
7.00 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 80 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
7.20 km, 21 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
6.10 km, 21 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 887163 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 232910 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425511 96 Kč
5.80 km, 23 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
4.40 km, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
5.00 km, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 96 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 51359 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
PHK5402 Sajbrt Václav OK 99 Hradec Králové C 49877 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 96 Kč
3.80 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 0 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
LPU4 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 9600 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 000131 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 50 Kč
ADA10XX Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov 2073729 50 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 50 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 232916 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
ASU..00 Plhal Lukáš Magnus Orienteering 0 50 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové 9393 50 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44C7050 Blechová Milada Neregistrovaní borci zapůjčit 50 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 50 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7749 Ondruch Michal Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASUXXXX Bartášek Jiří Magnus Orienteering 0 50 Kč
ASUXXYY Plhal Petr Magnus Orienteering 0 50 Kč
ASUXX00 Macek Karel Magnus Orienteering 0 50 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LPU2 Krčálová Eliška OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU3 Kuhnová Karolína OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 50 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
PHK8570 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové 50 Kč
KUN8951 Luxová Adéla TJ Sokol Kunvald 9020 50 Kč
KUN8801 Král Martin TJ Sokol Kunvald 9022 50 Kč
KUN8902 Zuzana Králíková TJ Sokol Kunvald 9026 50 Kč
ALB0450 Černá Pavla OOB Albrechtice nad Orlicí 7220 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
celkem přihlášených: 565, vklad: 38862 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.