Přihlášky závodu: Veteran cup

Datum:
11.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C zapůjčit Ano Ano Ano 280 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 Ne Ano Ano 140 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ne Ano Ano 140 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ne Ano 100 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ne Ano 100 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 Ne Ano Ne 70 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 Ano Ano Ano 220 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 Ano Ano Ano 190 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 190 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 Ano Ano Ano 190 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 190 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ne Ano Ano 140 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 190 Kč
LPU0399 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice 232605 Ano Ano Ano 220 Kč
LPU0398 Rudolfová Veronika OK Lokomotiva Pardubice 232602 Ano Ano Ano 220 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 219207 Ano Ano Ano 220 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
58S0150 Renner Linda (SWE) OK Södertörn 450266 Ano Ano Ano 190 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 Ano Ano Ano 190 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano 190 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 190 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 190 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano 190 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 Ano Ano Ano 190 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ano Ano Ano 220 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 220 Kč
LPU0199 Štajnarová Barbora OK Lokomotiva Pardubice 9210 Ano Ano Ano 220 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 Ano Ano Ano 270 Kč
CET9851 Gažiová Romana TJ Loko Česká Třebová C 361922 Ano Ano Ano 350 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 Ano Ano Ano 270 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 Ano Ano Ano 350 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 Ano Ano Ano 270 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ne Ano 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ano Ano 270 Kč
EKP8152 Matušincová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 52185 Ano Ano Ano 270 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 270 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 270 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ano Ano Ano 350 Kč
28P9350 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 2023848 Ano Ano Ne 220 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 Ne Ne Ano 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 Ano Ano Ano 350 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 270 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK9152 Říčařová Žaneta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9804 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 Ne Ano Ano 200 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 Ano Ne Ne 120 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 Ano Ne Ano 220 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
58S7750 Renner Daniela (SWE) OK Södertörn 2050737 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 Ne Ano Ano 200 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ne Ne Ano 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7952 Potštejnská Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 51175 Ano Ano Ano 270 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ne Ano Ano 200 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 Ne Ano Ano 200 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 350 Kč
LBE7099 Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun 411766 Ano Ano Ano 270 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887163 Ne Ano Ano 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ne Ano Ano 200 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 270 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 270 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 Ano Ano Ne 220 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 Ano Ano Ne 220 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 270 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 270 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ne Ano Ne 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 Ano Ano Ano 350 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 270 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ano Ano Ano 270 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 Ano Ano Ano 270 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ano Ano Ano 270 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 219272 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 Ne Ne Ano 100 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano 350 Kč
SNA6451 Zákravská Hana TJ START Náchod C 410778 Ne Ne Ano 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 230 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 230 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 230 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 Ano Ano Ano 230 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 230 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ne Ano Ano 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 Ano Ano Ano 230 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 230 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 Ano Ano Ano 230 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano 290 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 Ano Ano Ano 230 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 Ne Ano Ne 80 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 Ano Ano Ano 230 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 230 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano 230 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 Ano Ano Ano 230 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 Ano Ano Ano 230 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ano Ano 230 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 Ano Ano Ano 230 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 290 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 230 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 Ano Ano Ano 230 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 Ano Ano Ano 230 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 230 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 Ano Ano Ano 230 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 230 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 Ne Ne Ano 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
58S0400 Renner Björn (SWE) OK Södertörn 450217 Ano Ano Ano 190 Kč
TAP0404 Pucherna František KOB Tretra Praha C 51843 Ano Ano Ano 190 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 Ano Ano Ano 190 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 Ano Ano Ano 190 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 190 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 220 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232905 Ano Ne Ne 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 Ano Ano Ano 190 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 Ano Ano Ano 190 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 Ano Ano Ano 190 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka C 2017685 Ano Ano Ano 220 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331534 Ano Ano Ano 220 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 Ano Ano Ano 190 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 190 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 190 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 Ano Ano Ano 190 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 Ano Ano Ano 190 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano 220 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 Ano Ano Ano 220 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 Ne Ano Ano 140 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 Ano Ano Ano 350 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 350 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9814 Ano Ano Ano 270 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 270 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano 270 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 Ano Ano Ano 270 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 426332 Ano Ne Ne 120 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 270 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 Ano Ano Ano 270 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 Ano Ano Ano 270 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 Ne Ano Ano 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ne Ano Ano 200 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 Ano Ano Ano 270 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9525 Ano Ano Ano 270 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 Ne Ano Ne 100 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 Ano Ano Ne 220 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ano Ano Ne 220 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 Ano Ano Ano 350 Kč
65P9500 Dzioba Mateusz (POL) Paulinum Jelenia Góra 7200176 Ano Ano Ne 220 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ne Ne Ano 100 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ne Ano Ne 100 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 Ne Ne Ano 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 270 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ano Ano 270 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ne Ano Ne 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ne Ano Ano 200 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 Ano Ano Ano 270 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 Ano Ne Ne 120 Kč
NNN Kuchař Jiří Neregistrovaní 8759 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP Hudeček Tomáš TJ Opava 232523 Ano Ano Ne 220 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 Ne Ne Ano 100 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 Ne Ano Ano 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 995872 Ano Ano Ano 270 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 270 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ne Ano Ano 200 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ano Ano Ano 350 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ano 270 Kč
PVP7003 Eisner Leo VSK Přírodní vědy Praha C 51578 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 270 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 Ano Ano Ano 270 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 Ano Ano Ano 350 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ne 220 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 Ano Ano Ano 270 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 270 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 270 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 887160 Ne Ano Ano 200 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano 270 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 Ano Ano Ano 270 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 270 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 270 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ne Ne Ano 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 Ne Ano Ano 200 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 350 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 350 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 Ano Ano Ano 350 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
58S6300 Renner Claes (SWE) OK Södertörn 1757 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 Ne Ano Ne 100 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 Ano Ano Ano 270 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 270 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 350 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 Ano Ne Ano 220 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano 230 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 Ano Ano Ano 230 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 230 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 Ano Ne Ne 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 Ano Ano Ano 230 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 230 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 Ano Ano Ano 290 Kč
LBE Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun 303905 Ano Ano Ano 230 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano 290 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 Ne Ano Ano 160 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 Ne Ano Ano 160 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano 230 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 Ano Ano Ano 230 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 230 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 Ano Ano Ano 230 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 230 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 Ano Ano Ano 230 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 230 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 Ano Ano Ano 230 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 Ano Ano Ano 230 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 Ano Ano Ano 230 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 230 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 Ano Ano Ano 230 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 230 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 230 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 Ano Ano Ano 290 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 290 Kč
CET5001 Rybička Jan TJ Loko Česká Třebová C 9580 Ano Ano Ano 290 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 230 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 230 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 Ano Ano Ano 230 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 230 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9800 Ano Ano Ano 230 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 230 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 230 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 230 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 Ano Ano Ano 230 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 230 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 290 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 230 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ne Ano Ne 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 230 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 230 Kč
KUN4201 Jakubec Jaroslav TJ Sokol Kunvald C 9012 Ano Ano Ano 290 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 290 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 Ne Ano Ne 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 230 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano 290 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 Ano Ano Ano 290 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ne Ano Ne 80 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 210 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSK Přírodní vědy Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 301186 Ano Ano Ano 210 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 Ano Ano Ano 210 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ne Ano 100 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 Ano Ano Ano 210 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano 210 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 240 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 Ne Ano Ne 70 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice 9300 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU2 Rudolfová Petra OK Lokomotiva Pardubice 51130 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 Ne Ano Ano 140 Kč
8MC0850 Panáčková Alžběta Papiyon 232632 Ano Ano Ano 240 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 52853 Ne Ano Ne 70 Kč
OOP1151 Hudečková Stella TJ Opava 49476 Ano Ano Ne 150 Kč
VSP0607 Fabian Felix USK Praha Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0902 Fabian Max USK Praha Ano Ano Ano 300 Kč
NNN1112 Matečný Matyáš Neregistrovaní 352342 Ne Ano Ne 70 Kč
NNN1113 Hrubý Lukáš Neregistrovaní 234537 Ne Ano Ne 70 Kč
NNN1116 Frýdecký Tomáš Neregistrovaní Ne Ne Ano 70 Kč
ZAM0401 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk 9029 Ano Ne Ne 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 210 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ne Ne Ano 70 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 Ne Ano Ano 140 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři 51840 Ne Ano Ano 140 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 Ano Ano Ano 210 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 210 Kč
NNN1111 Kratochvílová Silvie Neregistrovaní Ne Ano Ano 140 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ne 70 Kč
PVP7750 Serban Ivett VSK Přírodní vědy Praha C zapůjčit Ano Ne Ano 200 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ne 200 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ne 200 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ne Ano 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ne Ano 100 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 210 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 436421 Ano Ano Ano 210 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436424 Ano Ano Ano 210 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 Ano Ne Ne 70 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ne Ne Ano 70 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C 446439 Ne Ano Ne 70 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ne Ano Ano 140 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 Ano Ano Ano 240 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 Ne Ano Ne 70 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU5749 Cabalka Libor OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit Ne Ano Ano 200 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 Ano Ano Ano 240 Kč
8CC7850 Slancová Petra OK Mariánská Hora zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 240 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 Ano Ano Ano 240 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN1114 Kuchařová Ana Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
NNN1115 Přívozníková Pavla Neregistrovaní Ne Ne Ano 70 Kč
NNN1117 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 Ne Ano Ne 70 Kč
NNN1118 Marhold Stanislav Neregistrovaní 233911 Ano Ne Ne 80 Kč
NNN1120 Benrothová Irena Neregistrovaní 416065 Ne Ano Ano 140 Kč
NNN1121 Benroth Miroslav Neregistrovaní 416064 Ne Ano Ano 140 Kč
NNN1122 Adámek Alan Neregistrovaní Ne Ano Ne 70 Kč
NNN1123 Adámková Kristýna Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ne Ano Ne 70 Kč
celkem přihlášených: 405, vklad: 95490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.