Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2014
Místo konání:
Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
1.80 km, 30 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0458 Gvozdková Tereza SKOB Frýdek - Místek 410795 30 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 49454 30 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410176 30 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 30 Kč
1.80 km, 30 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 30 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 30 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
NNN0599 Pachmannová Katka Neregistrovaní 361953 30 Kč
2.10 km, 45 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 30 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 30 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 30 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 30 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 30 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 30 Kč
BFM0351 Zajícová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49496 30 Kč
NNN0398 Pachmannová Bára Neregistrovaní 361981 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 30 Kč
MOV0290 Lukšová Anna SKOB Ostrava 52999 30 Kč
MOV0291 Lukšová Magdaléna SKOB Ostrava 428262 30 Kč
2.20 km, 60 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec 49360 100 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 100 Kč
2.40 km, 85 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 100 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 100 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 100 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 100 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 100 Kč
2.70 km, 110 m, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 100 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 100 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 100 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 100 Kč
AOP9650 Mlčáková Markéta Orientační Běh Opava C 8810 100 Kč
3.20 km, 145 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 100 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 100 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 100 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 100 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 100 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 100 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 100 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 100 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 100 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 100 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 100 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 100 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 100 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 100 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 100 Kč
2.70 km, 110 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava 436438 100 Kč
AOV7650 Dreiseitelová Dagmar OOB TJ Baník Ostrava C 52291 100 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 100 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 100 Kč
MOV6851 Bednaříková Adriana SKOB Ostrava C 2025336 100 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 100 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 100 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 428276 100 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 100 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 607807 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
2.30 km, 95 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 100 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 100 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 100 Kč
2.20 km, 80 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 100 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 100 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 100 Kč
1.80 km, 30 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0501 Čarnecký Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8716 30 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 30 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 30 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 30 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 30 Kč
1.80 km, 30 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 30 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
2.10 km, 45 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 30 Kč
TRI0201 Gabrys Adam TJ TŽ Třinec 49355 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
OOP0300 Kavecký David TJ Opava C 30 Kč
2.40 km, 85 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 100 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov B 301297 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 8664 100 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec 8653 100 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 100 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 100 Kč
MOV0000 Holuša Václav SKOB Ostrava C 52785 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 232529 100 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 100 Kč
3.00 km, 130 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 100 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 100 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 100 Kč
3.50 km, 155 m, 23 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 100 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 100 Kč
4.10 km, 180 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 100 Kč
SOP8606 Kuča Petr OOB TJ Slezan Opava C 49344 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 100 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 100 Kč
NNN Hostinský Jakub Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 100 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 100 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 100 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 100 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 100 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 100 Kč
BFM8301 Madej Michal SKOB Frýdek - Místek 428272 100 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 100 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 100 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 100 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 100 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 100 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 100 Kč
NNN0049 Lecián Martin Neregistrovaní 49475 100 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 100 Kč
3.50 km, 155 m, 23 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 100 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 100 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 100 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 100 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 100 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 100 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 100 Kč
3.20 km, 145 m, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6800 Břečka Tomáš Orientační Běh Opava C 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 100 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 100 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 100 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 100 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 100 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
2.30 km, 95 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 100 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 100 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 100 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 100 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 100 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 100 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 100 Kč
2.20 km, 80 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 100 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 100 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 100 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 100 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 100 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301264 100 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 60 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 60 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 60 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 60 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 60 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 60 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
VRB0402 Fiálek David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 60 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 60 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec 8663 60 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 60 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 8657 60 Kč
TRI1000 Halabrin Roman TJ TŽ Třinec 49381 60 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 60 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 60 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec 53294 60 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 60 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek 49451 60 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 60 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 60 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 60 Kč
AOP0022 Honková Elen Orientační Běh Opava zapůjčit 100 Kč
AOP0023 Axman Vojtěch Orientační Běh Opava zapůjčit 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 60 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 60 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 60 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 60 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336733 60 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 60 Kč
SOP7000 Suchánek Dušan OOB TJ Slezan Opava 446333 60 Kč
NNN0849 Schuster Jakub Neregistrovaní 995843 60 Kč
NNN0899 Pachmannová Iva Neregistrovaní 232251 60 Kč
MOV0039 Mosler Vítek SKOB Ostrava 232406 60 Kč
MOV0038 Soszka Jeroným SKOB Ostrava 428249 60 Kč
MOV0950 Švidrnochová Nela SKOB Ostrava C 60 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 60 Kč
2.20 km, 60 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 100 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 100 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 100 Kč
VRB9901 Koryčan Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 100 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 100 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 100 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec 49319 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 100 Kč
6YC7450 Vavříková Iveta Neregistrovaní 1403416 100 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 100 Kč
BFM7401 Procner Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 100 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 100 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 426344 100 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek 426342 100 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 416170 100 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 100 Kč
SOP9353 Švestková Magda OOB TJ Slezan Opava 49392 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek 428300 100 Kč
AOP7851 Kotůlková Veronika Orientační Běh Opava C zapůjčit 140 Kč
NNN0399 Schusterová Lucie Neregistrovaní 995871 100 Kč
MOV94 Štětínský Pavel SKOB Ostrava 232405 100 Kč
NNN6188 Hostašová Hana Neregistrovaní 53000 100 Kč
NNN7088 Martinásková Václava Neregistrovaní 53001 100 Kč
3.00 km, 130 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV8251 Šrubařová Aneta lepus.cz C 52942 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 100 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
MOV9001 Janča Martin SKOB Ostrava C 52985 100 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 100 Kč
NNN0055 Kavcová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
SOP8710 Balcar Adam OOB TJ Slezan Opava 4777 100 Kč
celkem přihlášených: 297, vklad: 24650 Kč