Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
16.08.2014
Místo konání:
Valečov
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1000
Náhradníků: 0
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 Ano Ne Ano Ne 240 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
31D0550 Johanna Neumann (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2067211 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
31D0350 Lena Neumann (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky B zapůjčit Ne Ne Ano Ne 150 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
23P0350 Kulpa Natalia (POL) OK!Sport Warszawa Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky B 2069045 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0000004293 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUL9850 Vostřelová Pavlína KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331244 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 52321 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál B 51909 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1400076 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
31D7350 Hanka Straube (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 7201204 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR9151 Klusáčková Zuzana OOB Třebíč C 0000000116 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TAP8463 Drobníková Markéta KOB Tretra Praha C 1985821 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5642 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
SJC8854 Vobořilová Markéta Sportcentrum Jičín zapůjčit Ano Ne Ano Ne 360 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
TAP8750 Jeníčková Radka KOB Tretra Praha C 886276 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice 301543 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
44C8550 Špinková Markéta Neregistrovaní borci 2073674 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
9FC8150 Bartalošová Jana Bartalošovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SJH Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
28L7850 Grigaliunaite Agne (LTU) Saule OK 1111117 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C zapůjčit Ne Ne Ano Ne 180 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011837 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
16D7850 Faltejsková Jana (GER) SV Mietraching 9268 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P7400 Sędłak Ewa (POL) OK!Sport Warszawa 9200093 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7456 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8432 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
42A7450 Calvet Christine (AUT) OLC Währing 431946 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KAM7151 Vilhumová Lucie OK Kamenice zapůjčit Ano Ano Ne Ne 360 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov doplníme Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P6750 Kierebińska Paulina (POL) OK!Sport Warszawa 412339 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 412310 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK6950 Seidlová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2059360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47S6550 Mazúrová Soňa (SVK) TJ Rapid Bratislava 307362 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6151 Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9311 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P6450 Kulpa Elżbieta (POL) OK!Sport Warszawa 412302 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5552 Mrštíková Hana OK Lokomotiva Pardubice C 301629 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 9000999 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
29L4850 Bumeliene Skaidra (LTU) Labirintas 2043093 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
38A4950 Kopriva Jitka (AUS) Sk radiosport 2056437 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MIL0500 Samuel Marek Tesil Milevsko zapůjčit Ano Ano Ano Ano 520 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 2073716 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPM0402 Kašpar Adam OK Lokomotiva Plzeň C 2049584 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPM0401 Bohuslav Pepík OK Lokomotiva Plzeň C 2011878 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 Ano Ne Ne Ne 120 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 53353 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
JEN0403 Žerava Cyril OB Jenišovice 2060292 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
JEN0502 Žerava František OB Jenišovice 2060290 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 520 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
23P0300 Sędłak Michał (POL) OK!Sport Warszawa 981641 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KVS9903 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 53698 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0203 Pištěk Vítek OK Roztoky zapůjčit Ne Ne Ano Ne 150 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 2069041 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
ZVO0006 Červenka Jakub OB SK Zvole C 2023802 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 515002 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 Ano Ne Ano Ne 240 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ9901 Baláček Jan OK Roztoky 442843 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
ROZ9903 Roubal Šimon OK Roztoky C 2069044 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC9902 Grundman Václav K.O.B. Choceň C 2060285 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
34A9800 Schuh Roman (AUT) Orienteering Klosterneuburg 1500667 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín B 51527 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9814 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 9200733 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(98)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 995872 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SKV8201 Novák Petr TJ Slovan Karlovy Vary C 237541 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
64C8600 Vaňkát Honza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit Ano Ano Ano Ano 770 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH8901 Kovář Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
TAP8001 Pucherna Petr KOB Tretra Praha C 886278 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit Ano Ano Ne Ne 360 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NNN9009 Kulich Martin Neregistrovaní 303912 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
9FC8001 Bartaloš Tomáš Bartalošovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
64C8800 Dvořák Pavel Ekonom Praha Outdoor zapůjčit Ano Ne Ano Ne 360 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200588 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 49637 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8856 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
16D7700 Faltejsek Lukáš (GER) SV Mietraching 9267 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano 770 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P1400 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NNN7200 Sykorka Ivan Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ano Ne 360 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 301638 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany 2073691 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
28L6900 Tereschenkov Valery (LTU) Saule OK 2018419 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUL6701 Vála Petr KOB Ústí nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano Ano 620 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV6801 Škuta Petr SKOB Ostrava Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
34A Sterba Markus (AUT) Orienteering Klosterneuburg 7653 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ne Ano Ne 360 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
NNN6901 Klaška Jan Neregistrovaní 301602 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
42A Göschl Erich (AUT) OLC Währing 686868 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROV6001 Kadaňka Jiří OK Zubří C 49897 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice 995804 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47S6200 Mazur Milan (SVK) TJ Rapid Bratislava 910191 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
36P6300 Żebrowski Dariusz (POL) OK!Sport Warszawa 12345678 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
28L5800 Ziaziulia Ivanas (LTU) Saule OK 501156 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka 9691 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5904 Bolech Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9330 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P5801 Krawczyk Stanislaw (POL) OK!Sport Warszawa 412306 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
11G5300 Rosen David (GBR) GB MTBO squad 503221 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
41D5003 Ziesche Juergen (GER) LOK Berlin 236105 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
41D4800 Genderjahn Ludwig (GER) LOK Berlin 06519 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MKP5100 Liberský Mirko SK GORDIC Praha Kačerov C 51693 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ne Ano Ne 270 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB5003 Našinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ne Ne Ano Ano 270 Kč
LPU5407 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9344 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM5205 Paldus Petr OK Kamenice zapůjčit Ano Ano Ne Ne 300 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
29L4801 Cicėnas Rimantas (LTU) Labirintas 400235 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
29L4800 Bumelis Vidimantas (LTU) Labirintas 303204 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
29L4200 Juška Gytis (LTU) Labirintas 400250 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
34P4300 Waldemar Pietkiewicz (POL) WKS Grunwald Poznań 2023855 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN3400 Schallberger Josef Neregistrovaní 432677 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
15C2600 Kempf Adolf (SUI) KTV Altdtorf 0002043928 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZAK0402 Hlava Michal OK Netopýr Zákupy C 1407429 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha 2060242 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit Ne Ne Ano Ano 260 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2060250 Ne Ne Ano Ne 100 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301102 Ne Ne Ano Ne 100 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 301186 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS9901 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 416090 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS9902 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 53681 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ano Ne Ano Ne 200 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
31D0800 Rasmus Neumann (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403060 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403061 Ne Ne Ano Ne 100 Kč
LPU0704 Vojtíšek Albert OK Lokomotiva Pardubice C 301196 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403062 Ne Ne Ano Ne 100 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 2067212 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ne Ne Ne Ano 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ne Ne Ne Ano 100 Kč
16D0750 Faltejsková Laura (GER) SV Mietraching zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
16D0500 Faltejsek Tobiáš (GER) SV Mietraching zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
9GC0751 Navrátilová Alžběta Navrátilovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
RIC0701 Tolar Ondrej OB Říčany C 2073695 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
9JC0700 Kosák Eliáš neregistrovaní - Všenory zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
KSU1000 Míka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
SJC1100 Řehák Jan Sportcentrum Jičín 0000009916 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0800 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín 0000009962 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
NNN0902 Přinda Jan Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZAK7050 Hlavová Iveta OK Netopýr Zákupy C 448931 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit Ne Ne Ano Ano 260 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 52779 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři Ano Ne Ano Ne 200 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KUL0150 Valova Michaela KOB Ústí nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 428276 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
SBR Magrini Nicola SKOB Bruntál 0000307332 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ROV9750 Kadaňková Hana OK Zubří 420411 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS9904 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 53689 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS9951 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 53694 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUV8551 Zítková Michaela SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C 411538 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNN6000 Malačka Milan Neregistrovaní 981822 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNN9550 Kápičková Michaela Neregistrovaní 232182 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNN7850 Šitrová Lucie Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 896977 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
6YC7450 Vavříková Iveta Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN8851 Tichá Pavlína Neregistrovaní Ano Ne Ne Ne 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 2067214 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno 2067213 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
ZAK9750 Špidlenová Lenka OK Netopýr Zákupy 448932 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8850 Kostičová Anamarija SK Žabovřesky Brno 416032 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011832 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
9HC5400 Procházka Vít Procházka a Hoslová Ano Ne Ne Ne 100 Kč
9HC6550 Höslová Veronika Procházka a Hoslová zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN zapůjčit Ano Ne Ano Ne 260 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice 2060293 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
AOP9351 Sklenářová Dorothea Orientační Běh Opava C 352326 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
9CC9300 Lomič Šimon NEREG zapůjčit Ano Ano Ano Ano 520 Kč
NNN0050 Krákorová Iva Neregistrovaní 887916 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUV7101 Hallmann Jiří SOK TJ Turnov 22869 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady zapůjčit Ano Ne Ano Ne 260 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
API9301 Funda Jiří OK Andante Písek C 331523 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KUL7051 Ondřichová Lucie KOB Ústí nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 515403 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
9CC8600 Metelka Jiří NEREG 2075654 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
74C8100 Nožka Jan NER zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
NNN8700 Jun Miroslav Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
23P Wychowaniec Anna (POL) OK!Sport Warszawa 887232 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUV7856 Savelieva Natalia SOK TJ Turnov C 52684 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
9GC6900 Navrátil Ctirad Navrátilovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 420 Kč
DLT8501 Heinl Ondřej KrOB Rozmarýn Litoměřice 336704 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
9IC0000 Švarc Jiří švarc a beránková 682108 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
9IC0050 Beránková Lenka švarc a beránková 682110 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
AOP8701 Sklenář Jan Orientační Běh Opava C 49474 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
74C8500 Jankovský Zdeněk NER zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah 2067951 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
4ZC7450 Popková Klára HO Komorní výtah zapůjčit Ano Ano Ano Ano 520 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava 2070841 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
8RC8600 Doktorová Eliška BZP zapůjčit Ano Ne Ne Ne 130 Kč
9NC0050 Kosíková Helena Kosíková 9101184 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
9NC0051 Kosíková Eliška Kosíková 9101185 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN0051 Schejbalová Karina Neregistrovaní 410788 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
9QC0000 Švarc Lukáš Švarcovi 682096 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
9QC0050 Švarcová Simona Švarcovi zapůjčit Ano Ne Ano Ne 260 Kč
celkem přihlášených: 962, vklad: 411730 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.