Přihlášky závodu: Ztraceni v pralese - 1.závod Pražské zimní ligy

Datum:
29.11.2014
Místo konání:
Praha - Klánovický les, shromaždiště na tenisových kurtech Veletovská ulice
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
A     B     C     Děti    
20.50 km, 29 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 50 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
NNN1234 Drnek Jáchym Neregistrovaní 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 50 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 50 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 50 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP 50 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 50 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 50 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 50 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 50 Kč
TAP8001 Pucherna Petr KOB Tretra Praha C 886278 50 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 50 Kč
67X9100 Vesecký Ondřej TJ Spartak ČKD Praha 910714 50 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
11.90 km, 20 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 50 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 50 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 50 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 50 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 50 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 50 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 50 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 50 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 50 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 50 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 50 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 50 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 50 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 50 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 50 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 50 Kč
6YC8501 Lužnický Jiří Neregistrovaní 50 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 50 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 50 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 50 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 50 Kč
MFPxxxx Rypáček Miroslav Matfyz Praha 50 Kč
6.90 km, 12 kontrol
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 50 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 50 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 682363 50 Kč
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 50 Kč
NNN6690 Dabone Světlana Neregistrovaní 50 Kč
NNN9985 Diopova Tereza Neregistrovaní 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 07965 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 50 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 50 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 50 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 50 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 50 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 50 Kč
TAP86xx Slotová Jája KOB Tretra Praha 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
SJP5900 Srb Martin KČT Slavoj Praha 361908 50 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha 361982 50 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 50 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 50 Kč
NNN4148 Javůrek Jaroslav Neregistrovaní 2067261 50 Kč
NNN4698 Javůrková Eliška Neregistrovaní 2067942 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
TAP90xx Cvrček Tonda KOB Tretra Praha 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
VSP6200 Němeček Jenda USK Praha 50 Kč
NNN63xx Kolská Monika Neregistrovaní 50 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní 50 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 50 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 50 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x 50 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 50 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 50 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 50 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 50 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 50 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 50 Kč
NNNxxxx Černík Zbyněk Neregistrovaní 50 Kč
NNN97xx Pokorný Ladislav Neregistrovaní 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 50 Kč
KVP7350 Hůlková Gabriela Orientační oddíl SKV Praha 50 Kč
NNN79mm Jukl Jan Neregistrovaní 50 Kč
NNNmmmm Čížek Petr Neregistrovaní 50 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 50 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 50 Kč
3.20 km, 8 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 25 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 25 Kč
PGP9999 Samohýl Richard SK Praga 25 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 25 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 25 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 25 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha 25 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 25 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C 25 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 25 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 25 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 25 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 25 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 25 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 2075696 25 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060246 25 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 25 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 25 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 25 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 25 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 25 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 25 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C 25 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 25 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní 25 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní 25 Kč
NNN1050 Bartalošová Ada Neregistrovaní 25 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 25 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 25 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 25 Kč
TAP0356 Barbora Smolková KOB Tretra Praha C 25 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 25 Kč
NNNyyyy Mrázek Ondra Neregistrovaní 25 Kč
NNNyyyx Mrázek Vavřinec Neregistrovaní 25 Kč
NNNyyxx Mrázková Kamila Neregistrovaní 25 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 25 Kč
NNNxxdd Rypáčková Šárka Neregistrovaní 25 Kč
NNN09xx Kosťa Matyáš Neregistrovaní 25 Kč
NNN09xy Kosťová Patricie Neregistrovaní 25 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 25 Kč
72X8400 Doležal Jan Pytlici ze Sackova 25 Kč
NNNmmm1 Lounek Alexander Neregistrovaní 25 Kč
celkem přihlášených: 196, vklad: 8750 Kč